Leden 2009

Robert Pattinsou v IN TOUCH

31. ledna 2009 v 10:11 | Piperka |  Robert - magazines
Ahoj, no tak hned k tématu. 28.1.2009 u nás vyšlo 1. číslo známého amerického časopisu IN TOUCH a Robertovi tam patří hned 2 strany. Časopis se zajímá hlavně o to, co je nového v shoubusinessu, ale o Robertovi tam nejsou žádné dobré zprávy... ale berte to s rezervou... je to bulvár... Sehnala jsem scany z toho časopisu:


Ráda bych si ten časopis kvůli Robertovi koupila.. ale bohužel nemám peníze:-D I když já osobně takovéhle bulváry moc nemusím....
P.S.: Tady se píš, že Kristen chodí s Michaelem 3 roky a ne 4... tak já nevím:-D

Diplomek za spřátelení for us...

30. ledna 2009 v 18:51 | Piperka |  About blog
Ahooj, no jak si mohli možná někteří z vás všimnout, seznamu Sbéček v menu, přibylo jedno "klik" :-D, jelikož máme nové úžasné Sbéčko VerunQu a její nádherný blog o twilight je http://twilight-love.blog.cz...
VerunQa nám vytvořila nádherný, naprosto dokonale úžasný diplomek za spřátelení... Neměla si s ním dělat takovou práci, ale dělala... a hrozně moc za něj děkujeme!!No není krásný? Já myslím, že rozhodně je! Díky!

Jackson Rathbone...only one photo

30. ledna 2009 v 18:30 | Piperka |  Jackson - magazines
Ahoj, je to pouze jedna jediná fotka.. snad scan z nějakého magazínu, ale já jsem prostě nemohla odolat a musím jí sem dát. Jackson tam vypadá naprosto úžasně, úplně k sežrání, je to snad nejlepší jeho fotka, jakou jsem viděla... Miluju ho!♥:-D Roberta sice víc, ale stejně....
Musíte prostě uznat, že tam vypadá fakt cool!

Klikněte na náhled, je to velká fotka...
Samozřejmě myslím tu větší, ne tu miniaturu Jaspera v rohu...ne že by tam nevypadal dobře:-D
Tak co? Že je tam sexy?

Já jsem fakt magor...:-D

29. ledna 2009 v 23:53 | Piperka |  Piperka
Ahoj...:-D Já jsem fakt magor... dneska vážně perlim:-D Nejprve napíšu, že se Michael Angarano narodil 3.12.2009 a pak ještě nadpis Kristen Stewart & Robert Stewart - nejlepší přátelé:-D Já jsem si toho vůbec nevšimla...ještěže Ami ano:-D Doufám, že ste si toho taky nevšimli, nebo jste to pochopili, moc se za to omlouvám:-D Jsem dneska trochu rozhozená... znáte to...
Dneska byl fakt super den...:-D Měla jsem nějakou smavou náladu... dostávali sme pololetní vysvětčení a já mám normálně 2 z dějepisu! A to jsem měla mít 4... je to prostě krevina:-D Vůbec si tu dvojku nezasloužím:-D Ne že bych si stěžovala...:-)))
A odpoledne jsem měla s kámoškou na programu hned třei věci, původně měla jít i Ami, ale nakonec nešla... teda na tu 1. měla jít s náma...:-(:
  1. Šly sme se přihlásit do tanečních... to je fakt děs:-D Nedávno sme byly ve školce:-D
  2. "Nakupovaly" sme=chodily sme po obchodech a kritizovaly nové módní výstřelky:-D
  3. Byly sme v kině... na filmu "Po přečtení spalte"("Burn After Reading"), nechci vám kazit plány, pokud na to chcete jít, tak jděte... Hraje v tom George Clooney a Brad Pitt, ale dle mého názoru... Je to hrozná kravina! Ale téměř celej film sme se s Eliškou smály:-D Já černej humor moc nemusím.. spíš sme se smály tomu filmu obecně:-DSám Brad Pitt řekl, že po stvárnění této role už si v Hollywoodu ani neškrtne:-D Což si teda nemyslím:-) Rozhodně ten film zpříjemnil:-) A když sme jely domů... měly sme tak hrozný záchvaty smíchu... no děs:-D Ztrapnily sme se v celim metru... ještě jsme v tom kině dostaly nějaký sušenky, který se celej film rozpouštěli u Whitey v bundě a byly tak neskutečně hnusný:-D Ty mohly za další záchvaty smíchu... Když se totiž Whitey smála kvůli něčemu, ani nevim čemu, omylem ten blivajz vyplivla na jezdících schodech v metru a tak hezky to cinklo:-D Dělaly sme si srandu, že je v tom asi hodně železa... na čež jsem vyprskla smíchy já a vyplivla to omylem taky... a trefila zábradlí:-D A pak ještě v metru...:-D No prostě to bylo vysilující, dlouho jsem se takhle hrozně nezasmála... :-D Byla to prostě sranda... lepší zakončení roku ani nebylo možný...:-D

Vy vlastně nevíte, kdo je Eliška(Whitey) co? No to je prostě moje i Ami skvělá kámoška, kterou znám už 13 let...

Kristen Stewart and Robert Pattinson - nejlepší přátelé...

29. ledna 2009 v 20:37 | Piperka |  Kristen & Robert
Tak jsem trochu pátrala a snažila se najít nějaké informace o tom, jak to mezi Robertem a Kristen doopravdy je, a konečně jsem došla k závěru, že jsou opravdu jen přátelé.
Ami říkala, že Robertovi se Kristen líbí, ale že ho odmítla, kvůli svému příteli, se kterým je už 4 ROKY. Přesto jsou ale stále skvělí přátelé, Robert o Kris mluví snad v každém rozhovoru a dokonce snad může za to, že Robert přijal roli Edwarda Cullena.
Z jednoho zdroje jsem zjistila, že Robert chtěl údajně roli Edwarda Cullena odmítnout až do doby, než si zkusil s Kristen část zahrát a změnil názor. Skvěle mezi nimi zapracovala chemie a vytvořili dokonalý, ovšem pouze filmový, pár.
(klik na celý článek)

Jackson Rathbone - životopis

29. ledna 2009 v 15:23 | Amaunet |  Jackson - informace
V rekordně dlouhém čase jsem zvládla napsat životopis Jacksona "Jaye" Rathbona, na kterého si určitě pamatujete jako na Jaspera Hale.Jackson Rathbone se narodil 21. prosince 1984 v Singapuru. Kvůli práci svého otce se hodně stěhovali, takže Jackson žil na místech jako Maydan and Jakarta (Indonésie), Londýn, Connecticut, Kalifornie a Norsko, než se konečně usadili v Midlandu v Texasu.

Jackson se okamžitě připojil k místnímu divadlu, kde byl přijat pro hru The Pickwick Players. Zapojoval se i do mnoha dalších aktivit včetně basketbalu, fotbalu a baseballu. Začal dokonce i s kapelou. Ale kvůli příliš velkému počtu aktivit Jackson začal trochu nestíhat - a tak se rozhodl, že se bude převážně věnovat hraní a hudbě. Když chodil na střední školu, přestěhoval se do Michiganu, kde navštěvoval prestižní Interlochen Arts Academy. Po maturitě nejdřív chtěl jít na Royal Scottish Academy, ale nakonec se rozhodl jet do Los Angeles a zkusit hrát ve filmech.

Jackson hostoval v seriálech "Close To Home" (2005) a "The O. C." (2006). Hrál ve filmech "River's End" (2005), "Pray for Morning" (2006), "The Valley of Light" (2007) nebo "Big Stan" (2007) a několika dalších.
(klik na celý článek)

Návštěvnost za týden 19.1. - 25.1. 2009

28. ledna 2009 v 22:36 | Piperka |  About blog
Ahoj, trochu opožděně, ale přesto jsem sem chtěla dát návštěvnost za minulý týden... nikdy jsem takovouhle návštěvnost na žádném svém blogu neměla... nebo možná měla, ale neměla jsem tam TopList:-)

Pondělí: 20 > >Emoticône Pac Man 22
Úterý: 19 > >Emoticône Pac Man 24
Středa: 26 > >Emoticône Pac Man 22
Čtvrtek: 29 > >Emoticône Pac Man 22
Pátek: 32 > >Emoticône Pac Man 29
Sobota: 41 > >Emoticône Pac Man 28Emoticône Pac Man 39
Neděle: 47 > >Emoticône Pac Man 28Emoticône Pac Man 39

Celkem: 214 > >Emoticône Pac Man 39Emoticône Pac Man 50
Vysvětlivky:
Emoticône Pac Man 24......ale jo, jde to...
Emoticône Pac Man 22......dobrýýýý
Emoticône Pac Man 29......supééér
Emoticône Pac Man 28......to čumim!
Emoticône Pac Man 39......úžasný!
Emoticône Pac Man 50......We love You
Ty poslední dvě jsem dala dohromady, protože to sedí... dlouho se mi nestalo, že by návštěvnost překročila 40Emoticône Pac Man 22... Hrozně moc děkujeme a doufáme, že sem budete chodit dál!Emoticône Pac Man 50
PiperkaEmoticône Pac Man 48 & AmiEmoticône Pac Man 49

Elizabeth Reaser - životopis

28. ledna 2009 v 18:38 | Amaunet |  Elizabeth Reaser
Přidávám další životopis - tentokrát jsem se zaměřila na Elizabeth Reaser (je Blíženec! Stejně jako já), která ve Twilight hrála Esme Cullen.


Elizabeth Ann Reaser se narodila 15. června 1975 v Bloomfieldu (Michigan) Karen Davidson a Johnovi Reaserovi. Je ve znamení Blíženců a je jí 33 let. Má dvě sestry, Betty je prostřední. Už od malička se chtěla stát herečkou. Její rodiče se ale brzy rozvedli. Na střední škole si scháněla příležitostné brigády, nosila třeba golfové hole.

Po střední škole se Elizabeth dostala na Oakland University v Rochester Hills (Michigan), ale po roce se rozhodla odejít a místo toho začala studovat na Juilliard School of Drama. Z Juilliardu získala titul bakaláře z krásných úmění (B. F. A. - Bachelor of Fine Arts).

(klik na celý článek)

Twilight - Behind the scenes

28. ledna 2009 v 17:28 | Amaunet |  Videa z filmu
Narazila jsem na tři na sebe navazující videa, kde je suprová směs nátáčení, scén z filmu a názorů herců. Je to super... posuďte sami.

Ashley v prosincovém čísle CosmoGirl

28. ledna 2009 v 14:12 | Amaunet |  Ashley - magazines
O Ashley Greene se objevil v prosincovém čísle časopisu CosmoGirl jeden článek.
Píše se tam v podstatě tohle:

Vílí prach

Herečka Ashley Greene může hrát upírku ve filmu Twilight, ale třpytivý zimní makeup a nadýchané vlny ve vlasech ji promění v anděla.

by Jennifer Goldstein

Se zlatavou pletí a šedozelenýma očima herečka Ashley Greene, 21, nevypadá zrovna jako upírka. Ale znovu, upírka, kterou hrála ve Twilight, filmu založeném na hitové knižní sérii Stephenie Meyer, není zrovna typický příklad s tesáky. "Přátelí se s lidmi a její kůže se třpytí na slunci," říká Ashley o své postavě, nesmrtelné Alici s vílím obličejem, která chrání člověka Bellu (ztvárnila ji Kristen Stewart). "Filmoví maskéři odvedli skvělou práci," říká Ashley. Když viděla líčení a vlasy na svůj photo shoot pro CosmoGirl, Ashley byla právě tak nadšená. "Miluju růžové stíny, lesk a objemné vlasy." Napodobí letošní zimu ten vzhled pro nějaký večírek? "Možná se o to pokusím, ale nejsem moc dobrá v líčení," směje se. "Oblékala jsem si vínovou a lakovala si nehty na černo - možná je to upírská záležitost!"

Photographs by Michael Williams

Pak ještě pokračují tipy, jak vypadat jako Ashley.


In Land of Women//Na Území Žen...

27. ledna 2009 v 18:16 | Piperka |  Kris - filmy
Ahoj, rozhodla jsem se, že dneska napíšu něco víc o Kristen Stewart, životopis jsem už napsala, tak sem přidávám informace o jednom filmu, ve kterém Kristen hrála, dá se říct hlavní roli:-) Já osobně, jsem tento film neviděla, ale chtěla bych, snad to někde seženu:-D Ten film se jmenuje In Land of Women//Na území žen.


Název: In Land of Women//Na území žen
Žánr: Romantický s největší pravděpodobností...
Režie: Jonathan Kasdan
Scénář: Jonathan Kasdan
Hrají: Adam Brody, Meg Ryan, Kristen Stewart, Makenzie Vega, Olympia Dukakis, Ginnifer Goodwin, Lindsay Sloane, Clark Gregg a další...

Obsah:
(klik na celý článek↓)

Twilight Photoshoot 0.1 - VMAN Magazine

27. ledna 2009 v 15:27 | Piperka |  Gallery - Photoshoots
Ahoj, dneska jsem sem chtěla přidat taky nějaký ten shoot, nebo prostě fotky a tak... tak jsem udělala rozcestník společné galerie a vybrala právě tento photoshoot který nafotil VMAN Magazine... Je se všema hlavníma mužskýma postavama, tzn. že je tam Robert♥, Taylor, Jackson, Kellan a Cam:-) Akorát Peter tam není no... Všem to tam sekne;-) Ten shoot je celkem vtipnej, to musím uznat...:-D

Taky mi přijde tak trochu ironický, ale jenom drobátek... je to fakt super shoot.
Ten avatar není mojí tvorby, zdroj avataru>>©

No ale teď už k tomu shootu:-)

(klik na celý článek...)

Gallery//Galerie...rozcestník

27. ledna 2009 v 14:58 | Piperka |  Vsichni herci - gallery
...akce, kterých se zůčastnili všichni herci, nebo alespoň někteří...
...společné photoshooty herců...
...paparazzi fotky herců, když byli někde spolu...
...screeny z různých časopisů a tak...

Taylor Lautner...životopis

26. ledna 2009 v 20:48 | Piperka |  Taylor Lautner
No tak, nedávno sme se ve škole dohodli akorát na tom, že Ami napíše životopis Elizabeth, ale o tom, koho napíšu já sme se nijak moc nebavily. Rozhodla jsem se, že dnes napíšu životopis Taylora Lautnera(Jacob Black).
Ten avatar není mojí tvorby, nemám čas tvořit vlastní... našla jsem ho někde na internetu.

Taylor Lautner se narodil 11.2.1992 v Michiganu v USA ve znamení Vodnáře.Je mu teda už skoro 17 let. Už od útlého věku je jasné, že byl předurčen pro úspěšný život. Již v šesti letech začal docházet na hodiny karate do Fabiano's Karate School a brzy začal vyhrávat různé turnaje. Třikrát vyhrál juniorské mistrovství světa, stal se trojnásobným šampionem v "Junior World Forms and Weapons" a dále se v bojových uměních vzdělával.
K herecké dráze se dostal už jako sedmiletý. Po neúspěšném konkurzu na reklamu společnosti

Burger King oznámil rodičům, že začíná pracovat na své herecké kariéře. Jeho rodiče s ním často cestovali do Kalifornie, aby se mohl účastnit konkurzů a v roce 2001 se rozhodli natrvale se do L.A. přestěhovat.
Po přestěhování do L. A. začaly přicházet první role: "My Wife and Kids" (2001), "Summerland" (2004), "The Bernie Mac Show" (2001) a televizní The Nick & Jessica Variety Hour (2004). Mohli bysme slyšet jeho hlas propůjčený animovaným postavičkám:-) namluvil například Youngblooda v "Danny Phantom" (2004) nebo dvě epizody "What's New, Scooby-Doo?" (2002), 'Charlie Brown' Jeho hlas patří i Silasovi ze seriálu Silas and Brittany. V roce 1997 se objevil také v pilotním díle seriálu Which Way Is Up?
On sám považuje za průlomovou svou roli Shark Boye v 3D dramatu Roberta Rodrigueze - v Adventures of Sharkboy and Lavagirl 3-D. Když hrál v tomto filmu bylo mu pouhých 13 let. Natáčením strávil v Austinu(v Texasu) tři měsíce a o pár měsíců později dostal roli Eliota ve hře Cheaper by the Dozen 2.
(klik na celý článek)

Stop Reklamám!

26. ledna 2009 v 19:21 | Piperka |  About blog
Ahoj, no tak zaprvé jsem slíbila TeSSiiii, že sem tenhle článek dám a za druhé, mě to už taky štve! A co vlastně?
Ty různé reklami třeba jediné kasíno kde nikdo neprohrává cenu si vyzvědněte zde a tak,
myslím že je čas udělat demonstraci..Tento obrázek si dejte na blog!
www.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.ws

Je sice nepravděpodobné, že by to pomohlo ale stejně!

Dakota Fanning v New Moon?

26. ledna 2009 v 19:16 | Piperka |  New Moon
Ohledně obsazení v druhém díle Twilight ságy, New Moon(Nový Měsíc) se hodně spekuluje.
Jednou takovou spekulací je stále role upírky z rodu Volturiových, Jane.
Na E! se objevil článek že Marc Malkin říká že 14tiletá herečka je na velmi dobré dráze a ve filmu by si opravdu měla zahrát.
Kniha popisuje Jane jako drobnou blondýnku s andělskou tváří. Ovšem Dakota se nezúčastnila ještě žádného konkurzu, dodává zdroj. Role byla údajně nabídnuta přímo jí samotným režisérem filmu.
(Klik na celý článek↓)

Design č.2

26. ledna 2009 v 18:16 | Piperka |  Designy blogu
Ahoj, no tak jak jste si mohli všimnout, včera jsem sem dala nový design... Trval mi celkem dlouho ho vytvořit, Ami ho schválila, ale já už svoje výtvory za zásady nekomentuju:-D Tka nějaké info:
Name: No, I'm not hungry
Feat: Bella Swan & Robert Pattinson
Colours: DarkRed & Siver do odstínu červené
Program: PhotoShop
Made by: Piperka (Me)
Od: 25.1.2009
Do: No..uvidíme...
klik na celý článek↓

Design č.1

25. ledna 2009 v 21:45 | Piperka |  Designy blogu
Jelikož sem chci dnes dát design č.2, můsím uchovat nějakou vzpomínku na ten 1.:-D Takže tady je nějaké info k tomu, co tu byl doteď a rozlučte se!:-)

Name: Kristen Stewart and Robert Pattinson...Friend or more? I think, only friends...
Feat: Kristen, Robert and other actors from Twilight
Colours: Black & Beige
Program: PhotoShop
Made by: Piperka (Me)
Od: 8.1.2009
Do: 25.1.2009
Klik na celý článek...

Twilight Fonts

25. ledna 2009 v 14:00 | Piperka |  Twilight book

Ahooj, no tak dneska toho chci přidat víc, než jenom jeden článek, takže sem dávám pro některé lidi nejspíš něco velmi zajímavého. A to fonty písma Edwarda, Belly, Alice a Jacoba!

Pokud nevíte, jak je dostat do Wordu, nebo tak, napište a já vám to vysvětlím.
Nejvíc se mi líbí asi písmo Alice, ale všechna jsou super.
Samozřejmě musím uvést zdroj, takže>>©

Klik na celý článek↓Soundtrack>Písně z filmu

25. ledna 2009 v 12:47 | Piperka |  Soundtrack
Někteří z vás už možná mají tento Soudtrack ve svých mobilech či mp3 přehrávačích, ale já se přesto rozhodla, tád vám sem seznam písní a odkaz na DOWNLOAD...:
1. Supermassive Black Hole (Muse) - 3:29
2. Decode (Paramore) - 4:22
3. Full Moon (The Black Ghosts) - 3:50
4. Leave Out All The Rest (Linkin Park) - 3:20
5. Spotlight [Twilight Mix] (Mutemath) - 3:20
6. Go All The Way [Into the Twilight] (Perry Farrell) - 3:27
7. Tremble For My Beloved (Collective Soul) - 3:53
8. I Caught Myself (Paramore) - 3:55
9. Eyes On Fire (Blue Foundation) - 5:01
10. Never Think (Rob Pattinson) - 4:29
11. Flightless Bird, American Mouth (Iron & Wine) - 4:00
12. Bella's Lullaby (Carter Burwell) - 2:19
Soundtrack si můžete stáhnout TADY

BONUS track:
Na CD sice myslím, že není, ale tato píseň byla ve filmu také:
13. Let me Sing (Rob Pattinson) - 2:18
Tuto píseň si můžete stáhnout TADY

Všechny tyhle písně ve filmu byly... u některých ovšem jen začátek, nebo prostě část. Moje oblíbené jsou 1., 3. a 4., ale všechny jsou super!:-)