Nikki Reed...životopis

18. ledna 2009 v 13:26 | Piperka |  Nikki - informace
Když sme si s Ami rozdělovaly, čí životopis kdo napíše, měla jsem zabraného Roberta a Kristen a ona Ashley a Jacsona. Chtěly sme si ten zbytek rozdělit spravedlivě... No abych to zkrátila, já jsem napsala životopis Nikki Reed, která ve filmu hrála Rosalii Hale. Postava Rose mi je sympatická jen tak napůl, spíš ne, ale Nikki jí ztvárnila skvěle...
Avatar není mojí tvorby...našla jsem ho na fan stránce o Nikki Reed...Nikki Reed, celým jménem Nicole Houston Reed se narodila 17.května 1988, ve znamení býka, je jí tedy 20 let. Narodila se v Los Angeles v Kalifornii.
Nikkin život byl na její věk velmi pestrý. Ve dvanácti letech se zapletla se skupinkou ne zrovna slušných holek, její vztah s matkou začal dost skřípat a ona začala experimentovat s drogami. Nikki žila především se svou matkou, jelikož se její rodiče nejspíš rozvedli.(Nemám to podložené, předpokládám)
Režisérka filmu Stmívání, Catherine Hardwicke randila s jejím otcem Sethem Reedem a tím pádem přišla do styku i s Nikki. V roce 2002 začaly společně pracovat na scénáři filmu, za kterého měla vzniknout komedie, ale nakonec během šesti dnů dokončili dílo jménem Třináctka(Thirteen), podle skutečných událostí, které Nikki zažila.
V tomto filmu si samozřejmě Nikki zahrála jednu z hlavních rolí, Evie Zamoru. Kupodivu Nikki nehraje postavu Tracy. Charakter Tracy, kterou ztvárnila Evan Rachel Wood, je vlastně napsán podle Nikki, která si tam naopak zahrála holku, která jí do všech těch problémů zatáhla.
Nikki je velmi talentovaná herečka a zahrála si ve spoustě dalších filmů např. Legendy z Dogtownu, Úkladná vražda a dokonce si zahrála i ve známém seriálu The O.C.

Mimo film Twilight, kde skvěle zahrála roli Rosalie Hale, díky níž si také získala celkem dost fanoušků, jí možná brzy uvidíme v komedie, kterou Nikki produkovala, Last Day of Summer a také v druhém díle serie Twilight, New Moon(Nová měsíc)

Zajímavosti:
-Nikki je přirozená hnědovláska a jak jste si všimli, ve filmu Twilight musela být obarvená na blond a je skoro k nepoznání
-měří 168 cm
-má tmavě hnědé oči, takže nejspíš také musela nosit kontaktní čočky...
-má dva bratry, starší se jmenuje Nathan a mladší Joey
-Nikki má kolem 15 piercingů, 6 v každém uchu a ostatní tak různě...
-Má tetování na levém zápěstí, myslím, že v Twilight právě kvůli tomu nikdy nebyl záběr na její zápěstí. Ale nevím, co je na téhle informaci pravdy...
-navštěvovala Hamilton High School Academy of Music v Los Angeles a California & Palms Middle School také v L.A.

No to je asi všechno o Nikki Reed, co jsem chtěla napsat, ještě mimo, vytvořila jsem jeden wallper z Twilight. Kdo to neviděl, ať se nekouká!
Bella & Edward
other graphix here
other wallpers here
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 WamPiRe GIRL WamPiRe GIRL | Web | 18. ledna 2009 v 16:14 | Reagovat

no ta měla teda zajímavej život :-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.