Únor 2009

Paul Weitz režisérem Eclipse?

28. února 2009 v 23:52 | Amaunet |  Eclipse director
Ahoj! Nejnovější zprávy o filmu Eclipse (Zatmění) jsou, že to Drew Barrymore nebude režírovat, byla to jenom poplašná zpráva.

Zato se uvažuje o Paulu Weitzovi, jehož bratr Chris bude natáčet New Moon.

Já jsem nikdy o Paulu Weitzovi neslyšela, vůbec ho neznám. Řekla bych ale, že se ještě objeví několik jmen potenciálních režisérů Eclipse. No, uvidíme.

Všimli jste si toho?

28. února 2009 v 21:06 | Piperka |  Zajímavosti
Já osobně musím říct, že ano, ale nebyla jsem si tím tak úplně jistá. A jak vlastně z ní otázka?
Všimli jste si, že Stephenie Meyer si zahrála ve filmu Twilight?
Kdo si myslí, že ano tak pro upřesnění tam byla jako kompars, jako žena v restauraci, ve které jedí Charlie a Bella, sedíví u baru u svého počítače.
Já jsem si toho všimla, asi po třetím shlédnutí, ale nevěděla jsem, jestli je to skutečně ona, nebo ne. Byla mi nějaká povědomá a tak jsem trochu pátrala. Ona tam není zrovna moc dlouho v záběru. Tuto informaci mi definitivně potvrdilo až Bravo, které vyšlo 19.února 2009. A tak vám dneska přináším také fotku, kterou jsem našla na internetu, kde je to celkem viditelné:


Tak prosím hlasujte v anketě...

Všude dobře, doma nejlíp...:-D

28. února 2009 v 15:53 | Piperka |  Piperka
Ahoj, ahoj, ahoj, hlásím se vám živě z Prahy.... Ne, dělám si srandu... Píšu, protože jsem už oficiálně domááááááá! Jsem fakt cvok, měla jsem hrozný abstinenční příznaky. Týden bez internetu, to je hrozný. A ještě abarin.cz do toho:-D No nic...
V Itálii to bylo fakt skvělý! Hodně sněhu, hodně lyžování, hodně srandy, zlomená noha... Ne, nic jsem si nezlomila, to byl vtip. Ale k otřesu mozku jsem daleko neměla. No, jsem cvok. Spadla jsem celkem 2x za celý pobyt. Jednou když jsem zastavovala a podruhý na rovine, jsem velmi šikovná. Obzvlášť ten první byl zajímavej. Zabrzdila jsem, ujela mi lyže, udělala jsem hodiny, spadla dozadu a třískla se do hlavy:-D Ještě že jsem měla helmu... ale všechny projíždějící, kteří uměli česky, jsem určitě pohoršila svými nadávkami, které se střídaly se záchvaty smíchu:-D
A nevěřili byste, jak hrozně blbě se zvedá na rovině. To byl taky blbej pád. Jeli sme po takovym přejezdu, lyže mi ujela ze sjezdovky, když jsem se pokoušela předjet jednoho snowboardistu a tak hezky jsem si sedla. Ani to nebolelo. Vypla jsem si obě lyže, vzala jsem je a šla pěšky:-D To fakt nešlo... bylo to na rovině až skoro do kopce, místama, tak jsem se nazula až tam, kde jsem se zase mohla trochu rozjet.... Ten samej den, co jsem absolvovala druhý pád mě ještě bratr zlil bombardinem... 6 dospělejch a nechaj mě to vypít:-D No nic... já nebyla opilá, vážně ne... brácha si ze mě akorát dělal srandu...
A jak ste se měli vy? Mě se hrozně stejskalo... ale vážně!
No tak pá
Piperka

Poznámka od Ami: Ale nezajela jsi omylem do lesa a nemusel ti pomáhat nějakej Rakušák nebo Němec nebo co to bylo... Jako já před dvěma lety

Lion and Lamb Ring Set

28. února 2009 v 10:20 | Amaunet |  Fanouškovské předměty
Na téhle adrese mají snad vážně uplně všechno. Tohle je nejnovější věc, kterou jsem objevila.
Prstýnky Lion and Lamb...
Jsou moc krásné. Ale stojí 75 dolarů.

Parfém Twilight

28. února 2009 v 8:30 | Amaunet |  Fanouškovské předměty
Ahoj! Vím, že je už to docela dlouho, co se na trhu objevil parfém Twilight - s vůní levandule a frézie, ale já to přidávám i sem k nám.
Na Amazonu stojí ale hrozně moc, 124.99 dolarů, ale někde jsem ho viděla i za padesát.
Na lahvičce je napsané - The Forbidden Fruit Tastes the Sweetest (Zakázané ovoce chutná nejvíce sladce).
Premiéra Eclipse?

27. února 2009 v 10:52 | Amaunet |  about Eclipse
Summit Entertainment, studio točící Twilight ságu, se rozhodlo, že premiéra třetího filmu, Eclipse, proběhne 30. června 2010.

Je možné, že se to ještě desetkrát změní, když se ani ještě nezačal natáčet New Moon.
Ještě není jistý režisér, ale už je jistá premiéra.


Madonna si nezahraje v New Moon, ale možná se objeví její písně

27. února 2009 v 10:38 | Amaunet |  New Moon
Zdá se, že se na New Moon chtějí podílet úplně všichni, a to je dost otřesné zjištění, když je na téhle planetě asi šest miliard lidí... no nic.

Nejdřív se objevovaly zvěsti, že by si mohla Madonna zahrát v New Moon (dokážete si to představit?), ale díkybohu Summit Entertainment popřel, že by s ní měl nejaké plány jako s herečkou. Naštěstí.

To ale ještě neznamená, že se ve filmu nějaká Madonnina písnička, protože Madonnin manažer, Guy Oseary, se bude podílet na produkci New Moon. Ta má snad konexe všude.

No, nic ještě není jasné, dokonce se ani ještě nezačalo natáčet, takže uvidíme.


Je Drew Barrymore kandidátkou na režii Eclipse?

27. února 2009 v 10:18 | Amaunet |  Eclipse director
Ještě se ani nezačal natáčet New Moon a už se objevují zvěsti, kdo bude režírovat trojku (pokud víte, dvojku natáčí Chris Weitz).

Chris Weitz odmítl natáčet Eclipse.

Summit Entertainment hledá už režiséra pro další film, Eclipse, a mezi kandidáty se prý objevila i Drew Barrymore!
Tahle zvěst je děsivá. Sice mám Drew moc ráda, ale jenom jako herečku. Jako nezkušená režisérka by ten film mohla úplně zničit, protože teď teprve dotočila svůj první film.
No, ani Summit Entertainment, ani Drew zatím nic nepotvrdili, takže můžeme doufat, že pro natáčení Eclipse vyberou někoho zkušenějšího.


Záložky do knih s motivy Twilight

27. února 2009 v 0:37 | Amaunet |  Fanouškovské předměty
Jelikož se s fanouškovskými předměty roztrhl pytel, tady je první část zaměřená na záložky do knížek. Hrozně ráda bych si nějakou pořídila a vsadím se, že Piperka taky...
(klik na celý článek)

Logo New Moon

26. února 2009 v 22:43 | Amaunet |  New Moon
Je to prostě nádhera! Logo k New Moon, myslím. Už se hrozně těším na ten film, i když jsme se s Piperkou shodly, že obě nejspíš budeme brečet, až tam bude obsah třetí kapitoly. A nejspíš nebudeme samy.

20. 11. 2009... to zní hrozně daleko... kdyby jste se divili, tak se v Americe normálně píše MĚSÍC-DEN-ROK.
A jak říkám, je to moc krásné...
Původně jsem to sem chtěla vložit v plné velikosti, ale byla by tu asi tak půlka, takže tady je odkaz:Ashley slavila!

26. února 2009 v 22:16 | Amaunet |  Ashley - events
Jak už napsala Piperka, Ashley Greene, představitelka dokonalé filmové Alice Cullen, slavila 21. 2. 2009 své 22. narozeniny! Oslavu měla v Las Vegas v Nevadě a tady je pár fotek! Ash tam dostala i dort a je tam moc hezká, jenom, pokud to můžu říct, si vybrala moc výrazný odstín rtěnky... ale moc ji to tam sluší a doufám, že si oslavu užila(klik na celý článek)


Nečekané překvapení o knižní tvorbě Steph

26. února 2009 v 17:23 | Amaunet |  Stephenie Meyer
Pohledem jsem projížděla fotky Steph na googlu a najednou mě praštila do očí obálka jedné knihy nesoucí jméno Steph. A nebylo to ani Twilight, ani New Moon, ani Eclipse, ani Breaking Dawn, ani Midnight Sun, ani The Host...

(klik na celý článek)

Bronson Pelletier bude v New Moon

26. února 2009 v 15:21 | Amaunet |  New Moon
Ahoj, tak jsem zpátky z hor!Našla jsem, že bylo potvrzeno, že si kanadský herec Bronson Pelletier zahraje "velkou roli" v New Moon. Ještě se neví, jakou roli, ale zřejmě bude jedním z vlkodlaků Jakovy smečky. Aspoň to píšou na Wikipedii.

Já ho neznám, ale prý je známý ze seriálu renegadepress.com.
Co myslíte? Jak se vám zamlouvá?Kristen Stewart - Photoshoot 0.2

25. února 2009 v 15:11 | Piperka |  Kris - photoshoots
Toto je předpřipravený článek, veškeré dotazy, žádosti, stížnosti, vyřídím až se vrátím.

Ahoj, no vzhledem k nedostatku jsem se rozhodla, že přidám nějaký ten photoshoot Kristen Stewart a našla jsem jeden opravdu velmi krásný z roku 2008. Nevím, kdo ho nafotil, ale Kris to tam moc sluší, vypadá tam vážně skvěle, tedy podle mého názoru, a tak...:-) I když na té první fotce se tváří celkem nepřítomně:-D
Tak pls pište nějaké ty komentáře:-)


Tak co říkáte?
P.S.: Tohle je poslední článek, který jsem dokázala předpřipravit, takže na další si musíte počkat do soboty...

Hodiny do premiéry...:-)

23. února 2009 v 13:26 | Piperka |  New Moon
Toto je předpřipravený článek, všechny žádosti, dotazy a tak podobně vyřídím, až se vrátím...
Ahojky, na jednom webu jsem našla něco úžasného:-)) Jsou to přesněji 3 různé odpočítávače k premiéře New Moon v USA... je to takové trochu depresivní, že je to ještě tolik hodin:-D Ale stejně... je to nádherné... a tak jsem se rozhodla to sem dát...


My Chemical Romance - Nechtějí být v New Moon?

22. února 2009 v 14:18 | Piperka |  New Moon
Ahoj, našla jsem informaci, že známá skupina My Chemical Romance nechtějí mít žádnou ze svých písní v New Moon. Je to asi jediná kapela, která po tom netouží. Spousta zpěváků a skupin po celém světě se všemožně snaží, aby se tam některá z jejich písní objevila, ale My Chemical Romance ne.
Pokud jsem to dobře přeložila a pochopila, skupina si nemyslím, že je pro jejich písně film New Moon dost dobrý! A tím si to u mě teda zrovna moc nevylepšili. Já osobně je moc neposlouchám, jen pár písniček znám, ale rozhodně ne moc. Myslím, že by dokázali složit nějakou skvělou píseň, ale...

Toto je předpřipravený článek, veškeré dotazy, žádosti, stížnosti, vyřídím až se vrátím.

(klik na celý článek)

Happy Birthday Ashley Greene!

21. února 2009 v 10:34 | Piperka |  Ashley - extra
Toto je předpřipravený článek, nejsem tu. Veškeré dotazy a tak zodpovím, až se vrátím. Teď momentálně jsme asi na cestě do Itálie. A mě už včera došlo - jak jinak, když jsem si tenhle článek předpřipravila včera - jsem si uvědomila, že Ashley Greene má dneska narozeniny.
Takže přestavitelce Alice Cullenové doufám, že všichni přejeme všechno nejlepší k jejím 22. narozeninám. Hodně šťestí, zdraví a úspěchů a tak...:-) Opět jsme udělala takové přáníčko, opět pouze v PF, takže nic moc...
Ještě jednou všechno nej!

(klik na celý článek)

Už se těším... mizím do Itálie...

20. února 2009 v 20:00 | Piperka |  Piperka
Ahojky, jak se máte? Dneska píšu hlavně z toho důvodu, že nám začaly prázdniny a my jedeme
na hory:-) Už se hrozně těším, po dvou letech zase jedeme do Itálie a já se nemůžu dočkat...
To špatný na tom je to, že se vůbec nedostanu na internet. Nevím, jak je to o prázdninách s Ami, ale ode mě tu nenajdete během příští týden žádné články... Tedy, pokusím se nějaké články předpřipravit, ale nevím jak to stihnu. Mám dneska ještě dost práce, včetně balení a tak.
Bude se mi po vás stýskat a doufám, že sem nepřestanete chodit, i když tu nebudou nové články...

Tak se mějte krásně a slibuju, že se pokusím si nic nezlomit...
Pá... Piperka

Bravo 04/2009 - Tajemný svět upírů

20. února 2009 v 19:49 | Piperka |  Gallery - Magazines
Ahoj, tohle musím zveřejnit co nejdřív. 19.2.2009 vyšlo v ČR Bravu, ve kterém je mimo článku o Stmívání - celkem 5 stran - i plakát s Robertem Pattinsonem. A já si ho ani nemůžu koupit... za a) na něj nemám:-D a za b) zítra odjíždím... No... možná se budeme ještě někde stavovat před překročením hranic a koupím si ho... jestli ho ještě budou mít:-D

(klik na celý článek)

Peter - photoshoot Giuliano Bekor - EXCLUSIVE

19. února 2009 v 16:58 | Amaunet |  Peter Facinelli
Stejně jako u toho photoshootu do Vogue tady Peter Facinelli vypadá totálně skvěle... Nemám slov.
Je to z roku 2008...
A řeknu vám, nebýt Roberta, Peter by to pomalu, ale jistě dotahoval na největšího idola z Twilight. Je tam silná konkurence...(klik na celý článek)