Summer aka Summer's Blood

26. dubna 2009 v 17:27 | Amaunet |  Ashley - movies
Po přečtení Piperčina článku jsem se rozhodla, že přidám nějaké podrobnosti k filmu Summer (neboli Summer's Blood - je to kanadský film a co si myslím, ve Státech si to přejmenovali na Summer. Že v tom ale dělají binec).
Piperko, já ti nemůžu za to, napíšeš "buď já nebo Ami".
Četla jsem, že tenhle film je na způsob Mlčení jehňátek, takže slabší povahy by se o tenhle film ani neměly zajímat.
Název: Summer (aka Summer's Blood)
Žánr: horor, thriller
Režie: Lee Demarbre
Námět: Travis Stevens
Scénář: Christine Conradt, Sean Hogan
Premiéra: 2009
Hrají: Ashley Greene, Barbara Niven, Peter Mooney, Stephen McHattie,
Allison Graham, Danielle Kind, Sean Tucker, Cinthia Burke, Peter Michael Dillon
a další...

Obsah:
(klik na celý článek)

Otrlá dospívající dívka Summer (Ashley Greene) je na dobré cestě, aby poznala svého otce, který s ní nežije. Její jediné vodítko je dopis z vesnice nazvané Massey.
Jakmile přijede do města, Summer je zachráněna před zatčením okouzlujícím místním údržbářem, který se jmenuje Tom Hoxey (Peter Mooney). Rychle si padnou do oka a jedou do domu, kde Tom bydlí se svou matkou Gaiou (Barbara Niven) - ženou, jak se ukáže, která je rovněž jeho milenkou!
Šílený pár omráčí Summer, která se probere svázaná ve špinavé skříni s lebkami ve společnosti dívky Amber (Dani Kind), která je na hranici mezi životem a smrtí. Summer se dozvídá, že je poslední květinkou v Tomově "lidské zahrádce".
Summer si uvědomuje, že je pouze jediný způsob, jak uniknout - musí s Tomem manipulovat, a tak si s ním začne. Tom je znepokojený kvůli návratu svého otce Ganta (Stephen McHattie), sériového vraha, který se vydává za prodavače; a taky musí čelit zvyšujícími se podezřeními Darwina (Peter Dillon), otce Amber; najednou si uvědomí, že má možná k Summer blíž, než počítal.
Možná to není úplně přesné, vycházela jsem jenom z jednoho článku, tak se to doufám nebude moc lišit od skutečnosti.
+ spousta krve a násilí, o čemž vypovídá...

Trailer:Bohužel jsem nenašla žádné jiné fotky, než Piperka zveřejnila tady, ale časem se budu probírat obrázkama na Googlu a snad na něco narazím.

Doplnění od Piperky: Já vím, co jsem napsala, akorát jsem zjistila, že to máš rozepsaný asi dvě vteřiny po tom, co jsem se to chystala jít psát...
A ještě.. já jsem jednu fotku našla, možná je to jenom screen z traileru opravdu nevím, ale je celkem dost... no řekněme, že není pro lidi se slabšími nervy... tedy spíš se slavším želudkem...
Fotografii najdete TADY

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.