Cam Gigandet....životopis

2. května 2009 v 22:06 | Piperka |  Cam Gigandet
Ahoj! Já jsem s hrůzou zjistila, že tu ještě není životopis Cama Gigandeta!! Bože, my to tedavedeme... a Rachelle ani Ediho tu taky není! Alespoň myslím... A i dalších... třeba životopisy herců, co budou v New Moon, ale ti tu, kromě Dakoty, ještě ani nemají samostatné rubriky:-D Brzy se na to ale vrhnu:-D Jinak Rachelle mám na starost já, ale Ediho myslím, že Ami... ale ty ostatní nějak ani rozdělené nemáme... no snad to brzy doděláme:-D Konečně taky... no tak začínám tím, že sem dávám životopis Cama:) Hledala jsem všude možně, není to moc dlouhé, ale myslím, že jsem snad nic důležitého nevynechala... tedy spíše doufám:)


Jinak ten avatar není mojí tvorby, dělala ho Siusen z blogu http://charmed-clubs.blog.cz/ a mě se hrozně líbil:)

Cam Joslin Gigandet se narodil 16.srpna 1982 ve znamení Lva v Tacomě, ve státu Washington, v USA. Jeho rodiče se jmenují Jay a Kim Gigandet a jeho otec dokonce vlastní řetězec restaurací. Po té, co vystudoval střední školu Auborn se přestěhoval do Kalifornie, kde začal chodit na Santa Monica Community College a právě tam se zapálil pro herectví.
Začal se objevovat v amerických seriálech Mladí a neklidní, CSI:Las Vegas(kriminálka Las Vegas) nebo v seriálu Jack a Bobby. v celém článku

Ovšem v roce 2005 získal roli, která ho nejspíše proslavila nejvíc. Byla to role Kevina Volchoka ve známém a dá se říct slavném seriálu The O.C., ve kterém hrál myslím, že ve 3. a 4. serii. Kdo to nesledoval, nebo neví, tak Kevin Volchok byl starší bratr Ryana(jeden z hlavních postav) a zabil Marrisu(Mischa Barton), když naboural do jejího auta (ten kdo to nesledoval vůbec, tak mu to stejně asi moc neřekne, ale nevadí). Tato role ho celkem dost zviditelnila.
Dále jsme ho mohli vidět např. ve snímku jménem Mistaken(2004), ve filmu Never Back Down(Nikdy to nevzdávej), který měl v USA premiéru v březnu roku 2008, v americké komedii Who's Your Caddy?(2007) a nebo Nenarození(The Unborn - nově z roku 2009).

Ovšem v poslední době ho pravděpodobně nejvíce proslavila role krvelačného upíra Jamese ve filmu, natočeném podle celosvětového bestselleru Stmívání z roku 2008.
Nyní už je známo několik dalších filmů, ve kterých se Cam objeví. Tyto filmy mají plánovanou premiéru na rok 2009 a všechny čtyři, o kterých vím, jsou už post-production, tedy dotočené. Jsou to filmy Pandorum, Five Star Day, Kerosene Cowboys, Making Change. Dále je tu film Silver Cord o kterém ovšem nevím, jestli je dotočený, ale také plánovaný na tento rok.
V pre-production, tedy připravují se dále snímky Pinkville a Kid Cannabis, jejihž premiéra je plánovaná na rok 2011, ovšem ještě se nezačali ani natáčet.

V roce 2008 byl Cam nominován na několik cen, zmíním alespoň Annual Young Hollywood Awards nebo Home Entertainment Awards. V roce 2009 třeba v MTV Movie Awards v kategorii nejlepší soubou společně s Robertem Pattinsonem.

Zajímavosti:
- Cam má jednu sestru, která se jmenuje Kelsie
- 14. 4. 2009 se Cam stal poprvé otcem. Jemu a jeho přítelkyni Dominique Geisendorff se narodila dcera, která se jmenuje Everleight Ray Gigandet
- Cam má opravdu velmi rád sporty a to obzvlášť basketball nebo fotbal, také surfuje a v L.A. se učil karate.
- Hrozně rád se dívá na filmy a jeden z jeho nejoblíbenějších je Fight Club a přiznal se k tomu, cituji: "Viděl jsem ho nejmíň 50 krát":-D
- Když mu bylo 18, zlomil si nos...(taková důležitá informace že?)
- Jak víte, Cam byl v O.C. ten, kdo zabil Marrisu (srazil její auto ze srázu) a sám na to říká: "Spousta lidí je mi za to dodneška vděčná." Já osobně jsem teda brečela, když Marrisa umřela, ale stejně jsem jí neměla moc ráda... to víte, bylo mi asi dvanáct a já jsem hrozně přecitlivělá:-D

- No to by možná mohlo stačit ne? Už nemám sílu hledat další informace. Splašila jsem je všude možně, takže udávat tu zdroje by bylo na hodně dlouho:-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.