Našla scénář v koši...!

12. května 2009 v 20:14 | Piperka |  Zajímavosti
Ahoj! Nevěděla jsem, kam mám tohle zařadit... jestli do rubriky New Moon nebo do zajímavostí..
nakonec jsem se rozhodla pro to druhé. Objevila se informace o tom, že mladá žena našla v odpadkovém koši několik stran scénáře k pokračování Twilight ságy, New Moon... >>TADY jsem našla celý přeložený článek a je to opravdu zajímavé...:

Majitelka kosmetického salonu v St.Louis náhodou nalezla jeden z nejžhavějších Hollywoodských scénářů- stránky z připravovaného pokačování Twilight- v odpadkovém koši.
Casey Ray našla dva scénáře, jeden pro upíří pokračování New Moon a další pro jiný film s názvem Memoirs. Rozhodla se je ale vrátit so studií tvorby filmů. Na oplátku byla pozvaná na tyto dvě filmové premiéry, řekl její právník.

,,Ray čekala na svého snoubence, než mu skončí práce, když spatřila dva scénáře v koši na odpadky. Byla před hotelem, kde bydlí herci během natáčení filmu George Clooneyho s názvem Up in the Air."

Není jisté, jak se scénáře do kontejneru dostaly.
V Clooneyho filmu hraje i Anna Kendrick, kterou známe jako Jessicu z Twilight ságy. Mluvčí Anny, Lisa Perkins, řekla, že Anna by nikde scénář ležet nenechala.
Když Ray scénáře našla, prvně uvažovala dát je do bulváru, ale pak změnila rozhodnutí, řekl její právník Al Watkins.

,,Nechtěla za to peníze", řekl Watkins, ,,zajímalo jí to spíš ze sběratelského hlediska."
Watkins jí pak pomohl vrátit scénáře do Los Angeles k Summit Entertainment LLC, za které získala pozvání na obě premiéry filmů.

Nevím, kde se tam ten scénář objevil... nevím, jestli je pravděpodobné, že by ho vyhodila Anna... ale jiné vysvětlení... možná tam někdo viděl povalovat se papíry před hotelem a vyhodil je, aniž by se podíval, co na nich je. Každopádně se Ray má, že získala vstup na premiéry obou filmů, trochu jí závidím:-) Tedy celkem dost... jsem ráda, že to neprodala do bulváru, to by byl celkem průšvih... myslíte, že je vyhodila Anna? Já tedy nevím... ale jiné vysvětlení se jen těžko hledá...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tery.Paige- eSbénko...♥ Tery.Paige- eSbénko...♥ | Web | 12. května 2009 v 20:34 | Reagovat

ze začátku jsem si myslela, že ho vihodila Anna, ale no mám pochybnosti

2 WerunQa,Sb, WerunQa,Sb, | Web | 12. května 2009 v 22:11 | Reagovat

Klikařka jedna =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.