New Moon in Italy: Montepulciano news

24. května 2009 v 14:51 | Piperka |  New Moon
Ahoj všichni! No... dneska jsem došla k několika závěrům, za prvé dneska nějak nemám náladu na sáhodlouhé články, takže jsem se rozhodla, že přibudou hlavně fotky... mám v plánu přidat jeden shoot Nikki, nějaký shoot Kellana a možná i nějaký Ashley, ale ještě uvidím jak budu stíhat. Dneska budu mít času dost:-D Za druhé bych měla zapracovat na rozcestníkách u rubriky New moon a roztřídit to, protože tady v tom začíná být trochu zmatek, ale ještě uvidím. To nejspíš padne, jelikož se mi nebude chtít:-D a za třetí jsem už dlouho nepřidávala žádné novinky, jako opravdu novinky, když nepočítám Alicino porsche, takže vám přináším nějaké novinky z natáčení v Itálii.
"Kdy se chystáte do Itálie?"
"Do Itálie pojedeme... někdy na konci května..." odpověděla Ashley Greene v nedávném rozhovoru a tak jak řekla se i stalo. Podle nejnovějších informací odcestoval Robert Pattinson 23.května z Cannes do Říma a od tamtud pak do Montepulciana v Itálii a nejspíš nebyl jediný. I ostatní herci, kteří budou natáčet už jsou údajně na místě, nebo v příštích dnech budou a samozřejmě režisér Chris Weitz také.... Našla jsem i informaci, že Nikki Reed, přesto, že se v této části knihy ani filmu nebude vyskytovat, na natáčení do Itálie odjede, ale nevím, jestli se tak opravdu stalo.
A už je na čase, za a) je dá se říct konec května, jak říkala Ash a za b) přípravy už jsou v plném proudu! Nepočítám jen to, že ve městě už jsou obě slibovaná žlutá Porsche 911 Turbo:

imagebamimagebam
za fotky děkuji a-greene.blog.cz
Ale i velkolepé přípravy v celém článku:-D

Ale i velkolepé přípravy náměstí, na kterém, jak je popsáno v knize, probíhala jakási slavnost, přesněji slavnost - Den sv. Marcuse:
Také jsem si všimla, že je všude červená barva. Červená trička, červené klobouky, červené prapory visící vedle brány jako dlouhé stuhy, vlnící se ve větru. Náhlý poryv strhl jasně rudý šátek, který měla jedna žena uvázaný ve vlasech. Šátek vylétl do vzduchu a kroutil se, jako by byl živý... Nový měsíc, kapitola 20. - Volterra, strana 361.
Obličeje kolem sebe jsem viděla v rozmazané šmouze hněvu a překvapení, obklopené všudy přítomnou červenou... Nový měsíc, kapitola 20. - Volterra, strana 365. a úryvků, ve kterých je zmínka o červené barvě je mnohem víc. Abych to zkrátila, Palazzo dei Priori, což je nejspíš palác, na jehož věži jsou hodiny a vlastně celé náměstí v Montepulcianu už je vyzdobené červenými stuhami:

Komparzisté už se nám tam také houfují, viďte... podle zpráv se totiž tahle scéna už natáčela a účastnilo se jí 1500 lidí...!
Každý z nich byli oblečeni v červené barvě. Kukly, deky a trička ... Vše bylo červené! Oni opravdu neřekli nic, protože výrobce jim řekl, že nemaj nic říkat, protože by byli vyhozeni a nikdo nechce promarnit šanci být ve filmu." >zdroj... I když je to jakési podivné... protože Robert ani Kris tam ještě nebyli... takže jsem poněkud zmatená...
Ale červená výzdoba není jediné, co se na náměstí děje! Uprostřed náměstí byla postavena kašna(fontána), která je v knize popisována jako čtvercová, ovšem to jsou detaily. Mám tu pro vás něco, co by se dalo nazvat: ,,jak šel čas s kašnou":-D...:
Nyní už je kašna/fontána funkční a už je i naplněná vodou... vypadá to, že už je vše jak má být.. tak kdy už se konečně objeví fotky z natáčení v Itálii? Kdo ví... ale natáčení má proběhnout v intervalu od 26.května do 29. května... :) Takže už za dva dny! Bude potřeba opravdu hodně komparzistů v červeném oblečení, aby zaplnili náměstí... škoda, že se tam nejedu kouknout... třeba bych se tam nějak dostala, kdybych na sobě měla něco červeného:-D
Jinak za všechny fotky náměstí a kašny děkuji http://www.twilightersitalia.com/
To je asi tak vše, co jsem měla na srdci:-D Musím poněkud poupravit bod 1, který jsem psala v úvodu: za prvé dneska nějak nemám náladu na sáhodlouhé články, takže jsem se rozhodla, že kromě tohodle článku dlouhýho jak lovosice, přibudou hlavně fotky:-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 twilight-best twilight-best | Web | 24. května 2009 v 15:25 | Reagovat

dej si moju ikonku do menu k vymenenym ikonkam protoze jsme si je vymenily :D ja uz te tam mam

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.