Rachelle Lefevre - životopis

8. května 2009 v 23:27 | Piperka |  Rachelle Lefevre
Ahoj! Tak se vám zase hlásím s jedním z nedokončených životopisů. Tentokrátnaší staré dobré známé krvelačné upírky Rachelle Lefevre... Už bylo na čase co? Rozhodně... Odkládala jsem to už moc dlouho, Ami se k tomu nemá... i když ona měla vlastně napsat Ediho... nebo já vlastně nevím, jak to je... Já už jsem to zapomněla:-D No každopádně tady je životopis Rachelle... Trval mi celkem dost dlouho, tak si prosím odpusťte kopírování bez zrdoje ano? Byla bych vám za to vděčná, děkuji:-D
Jinak ten avatar jsem nedělala já, vzhledem k nedostatku času na photoshop, ale našla jsem ho na internetu a hrozně se mi líbil...:

Rachelle Marie Lefevre se narodila 1. února 1979 v Montrealu (Québec, Canada) ve znamení Vodnáře. Její otec je učitel angličtiny a matka pracuje jako psycholožka. Studovala tvůrčí umění na Dawsonské univerzitě. Pravidelně docházela do letní herecké školy na Bostonské Walnut Hill School a promovala na McGillské Univerzitě v oboru literatury. Cestou ke své herecké kariéře si dokonce prošla i prací v sushi restauraci jako servírka. (celý článek)

Naskytlo se jí několik nabídek na konkurzi v Kanadě, ale ona měla větší ambice. Došlo jí, že tudy
cesta nevede a tak zkusila své štěstí na jihu USA, konklétně v Los Angeles. V roce 1999 dostala svou první roli v seriálu "Big Wolf on Campus" (Vlkodlak Tommy), ve kterém si zahrála roli Stacey Hanson a až do roku 2008 se objevovala převážně jen v televizních seriálech nebo ve filmech pro televizní obrazovky. Z těch nejznámějších uvedu třeba seriál "Charmed"(Čarodějky), kde se objevila v jednom díle, stejně tak v seriálu "Bones"(Sběratelé kostí), "CSI: New York"(Kriminálka New York), dále potom seriály Closer, How I Met Your Mother a mnoho dalších.
Větší roli dostala až ve filmu z roku 2005, Pod hladinou(The River King), ve kterém ztvárnila roli Carlin. Za zmínku ale také stojí filmy jako Miluj svého zabijáka, ve kterém ovšem nijak velkou roli neměla, z roku 2002, dále třeba Duch spisovatele z roku 2007. Ovšem třeba i v poměrně známém - alespoň já jsem to slyšela - horoju jménem "Legenda Sleepy Hollow"(The Legend of Sleepy Hollow) už z roku 1999...
Ovšem nejvíce jí proslavila právě role krvelačné upírky Victorie ve slavném a velmi oblíbeném filmu Twilight(Stmívání), natočeném podle celosvětového bestselleru Stephenie Meyer, Twilight sága, který do kin vstoupil v roce 2008.
A můžeme se na ní těšit i v pokračování Twilight ságy. V roce 2009 se objeví v druhém díle, New Moon(Nový měsíc) a v roce 2010 přijde do kin i třetí díl ságy, Eclipse(Zatmění) ve kterém jí také uvidíme, samozřejmě. A já už se těším.. ať už je její postava jakkoliv zlá, krvelačná, pomstichtivá a tak, Rachelle jako herečku mám velmi ráda.
V roce 2009 by měl dále přijít do kin také film, který už je dokončený, jménem "The Pool Boys" ve kterém Rachelle zahrála roli Laury a v tom samém roce také film "Web Cam", který je ovšem teprve v pre-production - ještě se nezačal natáčet. A samozřejmě je v plném proudu natáčení druhého pokračování Twilight ságy, New Moon.

Zajímavosti:
- Jak jste si asi všimli ve filmu Twilight, Rachelle má zrzavé vlasy, ovšem je to její přirozená barva! Nejsou obarvené, nebo něco podobného, jak by si někdo mohl myslet. Alespoň v Twilight ne...
- Než začala intenzivně hrát, pracovala jako servírka v sushi restauraci
- Její přezdívky jsou: Ra-shell nebo La-Fev
- Je vysoká 5'6" stop, což znamená, že měří 168 cm
- Gary Oldman v Draculovi je jejím oblíbeným upírem... "Není to můj nejoblíbenější upírský film, ale on je rozhodně ten nejvíc sexy a nejintenzivnější Dracula." říká Rachelle.
- Její oblíbené herečky, jsou: Kate Winslet, Cate Blanchett, Katharine Hepburn, Meryl Streep a Laura Linney
- Její velkou kamarádkou je její upírská kolegyně Ashley Greene a její přítel se jmenuje Jamie Thomas King, kterého můžete znát ze seriálu Tudorovci - klik

No to by možná už mohlo stačit... je už dost pozdě... čekala jsem, že to bude ještě kratší, ale nakonec se mi povedl i celkem dlouhý životopis.
P.S.: Skopírovala jsem jedno jméno z osobnosti.cz a teď je půlka živoropisu černě a druhá modrou barvou... tak až budu mít čas, opravím to. Jinak jsem informace našla všude možně i nemožně, takže kopírujte jen se zdrojem, dalo mi to dost práce...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MArkétkA MArkétkA | Web | 9. května 2009 v 10:40 | Reagovat

Ahojky :-)
nechtěla bys spřátelit?? :-)

2 WerunQa,Sb, WerunQa,Sb, | Web | 9. května 2009 v 11:54 | Reagovat

Přesto má mrtě dokonalý Vlasy xD

3 Paige-...eSbéčko♥...MTR Paige-...eSbéčko♥...MTR | Web | 9. května 2009 v 12:23 | Reagovat

By mě zajímalo ve, které epizodě CHARMED se objevila....

4 Lady Vampire SB Lady Vampire SB | Web | 9. května 2009 v 12:39 | Reagovat

ona má hrozně krásny valsy :)

5 Paige-...eSbéčko♥...MTR Paige-...eSbéčko♥...MTR | Web | 9. května 2009 v 12:58 | Reagovat

Už myslím vím, kterou epizodu myslíš.. ju skusím najít na youtube... :)

6 Paige-...eSbéčko♥...MTR Paige-...eSbéčko♥...MTR | Web | 9. května 2009 v 13:03 | Reagovat

Ano, je v té epizodě 6x05... je tam jako duch Olivie...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.