“Vietato Ai Non Autorizzati”

14. května 2009 v 22:02 | Piperka |  New Moon
Ahoj! Není to tak dávno, co jsem sem dávala video, kde byl rozhovor s Ashley Greene, ve kterém se zmínila, že v Itálii se začíná natáčet ke konci května. Také to není tak dlouho, co po webech kolovaly zprávy, že se NEBUDE v Itálii vůbec točit, ale že se bude natáčet v Polsku! Tyhle domněnky byly ale tak rychle vyvráceny, že ani nemělo cenu to sem dávat....
Nyní mám ale novinky, které by vás mohly zajímat!

"Vietato Ai Non Autorizzati"

A co to znamená? "No Visitors Allowed"... no prostě, nebudu to protahovat, "návštěvníkům vstup zakázán"! A kde? Asi si říkáte - pokud už jste to nečetli - co to tu melu, ale nezbláznila jsem se.

Jedna z fanynek se chtěla ve městečku Montepulcianu podívat do Fortezza, ovšem brána byla zavřená. A na bráně vysela cedule na které stálo: "No Visitors Allowed; Vietato Ai Non Autorizzati" - Návštěvníkům vstup zakázán! Všechno nasvědčuje tomu, že štáb, nebo alespoň jeho část už je v Itálii a chystají se na natáčení, které by mělo brzy začít.

Jak jste možná někde viděli - já jsem to sem nedala, jelikož jsem na to zapomněla a neměla moc času - článek o tom, že Nikki Reed odjela, nebo teprve odjede(nevím) do Itálie na natáčení, přestože Rosalie se v té části filmu nevyskytuje... takže to je další věc, která něco naznačuje.
A aby toho nebylo málo, mám tu ještě jednu informaci... jeden ze štábu, nebo já vlastně nevím kdo, ale někdo oznámil přibližně toto, mnou přeložené:

,,Chtěl jsem vás jen informovat o tom, že Fortezza nebude jedna z lokalit, kde se bude točit. Je to prostě místo, kde budou stylisté make-upu a kostyméři, jelikož je to blízko k Piazza Grande, kde se bude jedna velká scéna točit."

A tady pro vás mám dvě fotky té brány:


můj zdroj: newmoonmovie.org - překlad by: me; Piperka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lady Vampire SB Lady Vampire SB | Web | 15. května 2009 v 14:23 | Reagovat

už mi konečně přišli ty placky :D

2 Tery.Paige- eSbénko...♥ Tery.Paige- eSbénko...♥ | Web | 15. května 2009 v 16:51 | Reagovat

Popravdě, jem z toho v celku zmatená... četla jsem spousta informací, kde by se to mělo natáčet v té Itálii, takže teď sama nwm kde... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.