Taylor Lautner: Bude uvátětTeen Choice Awards...!

22. července 2009 v 17:02 | Piperka |  Taylor Lautner
Ahoj! No tak na golfu jsme sice nebyli... a máma je teď na mě naštvaná, ale to jsou detaily... každopádně jsem neměla moc času dřív napsat, jelikož jsem vstávala pozdě - to je tak, když je někdo vzhůru do dvou:-D - ale hlavně jsem si četla... a trochu jsem ztratila pojem o čase a pak jsem si hrála v PS, tak mi to odpusťte, prosím... děkuji:-) Jinak jsem se v rekonstrukci rozhodla postoupit, ale chci to taky proložit nějakým normálním článkem, tak jsem se rozhodla pro tuhle informaci, která je sice už trošku starší, ale na blozích jsem jí moc často neviděla.

Jde o to, že bylo potvrzeno, že Taylor Lautner je jedním z těch, co budou uvádět Teen Choice Awards 2009, kde má Twilight celkem dost zasloužilých nominací a stále ještě můžete hlasovat tady.
A já jsem vám přeložila článek z newmoonmovie.org...trochu jsem si přeházela slovosled, aby to dávalo smysl...:

Je naplánováno, že Taylor Lautner bude přítomen na FOX Teen Choice Awards, které se koná 10.srpna 2009 od 20:00-22:00 hodin. DigitalSpy říká:
"Vanessa Hudgens a Twilight hvězda Taylor Lautner patří mezi celebrity, které byly potvrzeny jako jedni z těch, co budou příští měsíc uvádět Teen Choice Awards.
K herečce z High School Musical 3 a Lautnerovi se při show dále přidají Kristen Bell, Emma Roberts and vítěz soutěže Dancing With The Stars Shawn Johnson."

Doufám... že jsem to přeložila dobře... snad ano... no smysl to dává:-D Alespoň trochu... Já jsem rozhodně ráda, že Taylor bude jeden z uvádějících:) Lepší než já nevim.... bůh ví kdo:-D Už se těším na videa z TChA...;-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.