Srpen 2009

New Moon: Promotional photoshoot

3. srpna 2009 v 13:05 | Piperka || předpřipravený článek |  New Moon
Ahoj! Jak se máte? Já asi celkem dobře, i když nevím no:-D Ale každopádně, dneska mám pro vás nový a asi také první Promotional photoshoot který je jak to tak vypadá konečně kompletní, nebo alespoň částečně. Jsou to promo fotky postav z New Moon, takže Bella, Edward, Jacob, Victoria, Alice, Jasper, Esme, no prostě Cullenovi, Laurent a smečka z La Push;-) Ale tedy není tam třeba Emily a bohužel ani Volturiovi, takže to přeci jen nakonec asi nebude kompletní. Ty fotky jsou téměř všechny celkem malé, až na ty tři poslední, ale to vůbec nevadí. Jsou skvělé! Došla jsem k názoru, že postavy v New Moon vypadají líp než v Twilight... hlavně tedy Bella mi přijde... a Cullenovi jsou takový víc upírští, jestli chápete, co tím myslím, takový děsivější. A hrozně se mi líbí na těhle fotkách Esme, v New Moon vypadá téměř úplně jinak, což by sice neměla, ale strašně jí to sluší! No ale mě se líbí všechny ty fotky... a znáte mě... hlavně tedy Alice, ale tu jsem zrovna nemyslela, ale strašně se mi líbí fotka Jaspera! Je dokonalá:-)♥ No jo... už mlčím... ale nesuďte mě, ano?:-D Ale musím se přiznat, že se mi tu moc nelíbí Rose... má nějak divně ty vlasy mi přijde... ale v traileru jí to moc slušelo a tak, ale tady na té fotce prostě... nemůžu si pomoct no... ale jinak super;-) Jo a abych nezapomněla:

Toto je PŘEDPŘIPRAVENÝ článek. Momentálně tu nejsem! Všechny žádosti a prosby vyřídím až se vrátím. Také se nemůžu zapisovat do třídění, tak prosím o shovívavost a doufám, že mi odpustíte, že teď nebudu moct obíhat SB. Vrátím se domů ve čtvrtek.

Všechny fotky najdete v celém článku...enjoy...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nikki Reed: Out in L.A. 30.7.2009

2. srpna 2009 v 17:23 | Piperka || předpřipravený |  Nikki - candids
Ahoj! No tak ještě dnes vám sem dávám fotky Nikki Reed z L.A., kde se sešla v Le Montrose Suite Hotel s Ashley Greene před dvěma dny, 30.července 2009. Opravdu jí to hrozně moc slušelo, jsem ráda, že se Nikki konečně zase objevuje častěji;-) Když už se konečně vrátila z Řecka, kde jak víme od Kellana:-D byla tři měsíce! Takže se nevypařila! A myslím, že teď se zase začne objevovat o něco víc... v příštích pár dnech, co tu nejsem myslím, že ještě nějaké ty fotky Nikki přihodím. Kažopádně to Nikki moc slušelo, můžete na těch fotkách, kde je zezadu vidět tetování, které má vpravo na zádech... měla takové celkem obyčejné oblečení a vypadala skvěle! I ty brýle, které se mi samy o sobě moc nelíbí, jí vážně sednou.... tak si užijte fotky, je jich jen sedm, ale to nevadí... všechny jsou v celém článku... jo a abych nezapomněla:

Toto je PŘEDPŘIPRAVENÝ článek. Momentálně tu nejsem! Všechny žádosti a prosby vyřídím až se vrátím. Také se nemůžu zapisovat do třídění, tak prosím o shovívavost a doufám, že mi odpustíte, že teď nebudu moct obíhat SB. Vrátím se domů ve čtvrtek.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ashley Greene: Out in L.A. 30.7.2009

2. srpna 2009 v 14:22 | Piperka || předpřipravený článek |  Ashley - candids
Ahoj. Jak se máte? No já už jsem v čoudu a teď momentálně asi hrajeme golf na jednom hřišti, co je po cestě do Protivína... ne že by mě to ještě nějak obzvlášť bavilo, ale občas ano... a občas si ráda zahraju no... ale nejde mi to, nejde:-D
Ale... mám pro vás pár fotek Ashley Greene z 30.července 2009, kdy se sešla s Nikki Reed v Le Montrose Suite Hotel a po té si zaskočila na svačinu do Fast-foodu jménem Wendy's a myslím, že právě z této chvíle jsou ty fotky. Celkem by mě zajímalo, co spolu holky řešily, ale je super vědět, že se taky občas scházejí ty dvě. Jak to tak vypadá, tak Nikki se začne konečně zase objevovat více po té, co teď byla - jak víme díky Kellanovi:-D - tři měsíce v Řecku. Já jsem si říkala, kam se asi vypařila:-D No ale teď jde o Ash. Bohužel nemám fotky z toho hotelu i s Nikki, ale každopádně Ashley to strašně moc slušelo. Jak vidíte, má opět krátké vlasy, takže je celkem jasné, že to prodloužení nebylo na trvalo... no tak ještě aby ano, když za chvíli začne natáčení Eclipse... :-D Měla opravdu nádherné letní šaty, které se mi hrozně líbí! Její outfit je takový pohodový a vypadá skvěle... ale už vás nebudu unavovat, tady máte fotky. Není jich sice moc, ale jsou skvělé...;-) Všechny najdete v celém článku... Jo abych nezapomněla...:

Toto je PŘEDPŘIPRAVENÝ článek. Momentálně tu nejsem! Všechny žádosti a prosby vyřídím až se vrátím. Také se nemůžu zapisovat do třídění, tak prosím o shovívavost a doufám, že mi odpustíte, že teď nebudu moct obíhat SB. Vrátím se domů ve čtvrtek.

A teď už ty fotky:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nepřítomnost 2. - 6. srpna 2009

1. srpna 2009 v 23:01 | Piperka |  Piperka
Ahoj! No tak jsem dneska celý den připravovala články... tedy ne celý den.. také jsem se díky Ivuš zamilovala do nové hudební skupiny, která je fakt skvělá a jmenuje se Forever The Sickest Kids. Je to dokonalé! Zbláznila jsem se do nich! Děkuji moc Ivuš!:-)
A jinak... jsem samozřejmě nastavovala... a vzhledem k tomu, že jsem začala dneska odpoledne, tak 10 článků zase není tak špatný počet... doufám, že deset... jen vzpomínám, nepočítala jsem to... ještě sem jeden hodím, takže i kdyby jich ještě nebylo deset, tak jich bude deset:-)
Už zase blábolím... no, zítra ráno, 2.srpna, odjíždím na pět dní do Protivína s mámou, takže se nějakou chvíli neozvu, přesněji pět dní. Takže se předem omlouvám všem spřáteleným stránkách! Všechny jsem vás oběhla včera, dneska už to nestíhám. Doufám, že sem budete chodit i když tu nebudu.... všechny žádosti, prosby a podobné vyřídím, až se vrátím. Nemůžu se ani zapisovat do třídění a tak, tak prosím berte ohledy, budu vám vděčná! Mějte se moc krásně, bude se mi stýskat a ve čtvrtek... možná spíš až v pátek, mě tu máte;-)
Piperka

Ashley Greene: Behind the scene Photoshoot in West Hollywood

1. srpna 2009 v 13:42 | Piperka |  Ashley - photoshoots
Ahoj! Tak jak jsem slíbila, mám pro vás konečně ty fotky Ashley Greene a hned po tomhle článku začínám přednastavovat... myslím, že jich bude asi jen pár, jelikož trochu nestíhám, ale pokusím se dát alespoň dva na den.... ale nevím, jestli se mi to podaří. Když tak přednastavím další části FF.... ale... ale... jo ty fotky!
Dnes vám přináším fotky Ashley Greene z Kalifornie z West Hollywoodu! Jsou to fotky behind the scenes jednoho prohotshootu, tedy fotky z focení jejího nového shootu a zastávám ten názor, že bude naprosto dokonalý. Fotek je celkem dost a jsou opravdu dokonalé. Jsou z 29.července 2009! Když jsem ty fotky viděla poprvé, říkala jsem si... bože! To už má Ashley ty vlasy zase tak dlouhé? To je přeci nesmysl! A také ano... nesmírně, neskutečně jí to sluší, ale ty vlasy jsou uměle prodloužené kvůli tomu shootu! Mám totiž fotky, kde jí připravovali a tam má vlasy ještě krátké... a pak už dlouhé. Když jsem to viděla, tak jsem si říkala, že by to tak mohli udělat i s Kristen při Eclipse... víte, že by nemusela mít paruku... protože to opravdu není vůbec poznat. Opravdu jsem si myslela, že už jí to tak dorostlo... ale nebylo to natrvalo. Strašně jí to slušelo, opravdu neskutečně! Když to člověk zkoumá podrobně, tak je poznat, kde končí její pravé vlasy, tedy ty krátké, co má... ale opravu jen když je ta fotka hodně hodně velká a přiblížená;-) Strašně se těším, až ten shoot vyjde, protože Ashley vypadala dokonale už teď, natož v konečném výsledku;-) Hrozně se mi líbilo to její oblečení, skvěle sladěné a prostě dokonalost sama.... Tak tady jsou ty fotky... všechny najdete v celém článku...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chcete podpořit Rachelle Lefevre? Tak jen do toho!

1. srpna 2009 v 12:42 | Piperka |  Rachelle Lefevre
Ahoj ahoj ahoj... takže myslím, že nejsme jediní, kdo si o přeobsazení Rachelle myslí, že je to svinstvo a osudová chyba Summitu a já jsem ráda, že nejsme jediní. Otázkou je, jestli tohle pomůže... ale třeba by mohlo...
Takže se vás ptám...: Chcete podpořit Rachelle Lefevre? Jen do toho! Není moc času!
Stránka touchedbytwilight.net se rozhodla vzít to pevně do rukou a založila něco, co by se dalo nazvat Support Book! Vyhlásili to na svých stránkách a já jen doufám, že to bude mít velkou podporu! Možnost podpory byla vyhlášená sice teprve před dvěma dny, tedy 30.července, ale pozor! Máme na to pouhý týden, maximálně dva!
Jak můžete Rachelle podpořit? Je to jednoduché! Stačí napsat e-mail na tuto adresu cast_support@touchedbytwilight.net ve kterém se můžete vyjádřit k tomu, co si myslíte o přeobsazení, nebo prostě napsat jen, že Rachelle podporujete!! Ale já osobně upozorňuji, že by bylo vhodné napsat e-mail, který má hlavu i patu a hlavně ne vulgarismy a podobné věci. Já už jsem svou zprávu poslala... ne moc dlouhou, ale poslala... tak co? Přidáte se i vy?
Tým TBT po tom týdnu, nebo dvou zpracují zprávy právě do Support knihy a pošlou to Summitu a já pevně věřím tomu, že to alespoň trochu pomůže. Mám dobrý pocit z toho, že se o něco takového někdo pokouší a že jsem toho součástí. Přidejte se prosím! Společně to můžeme dokázat! Napište to i na své blogy a weby a pomozte i vaší zprávou!
Upozorňuji, že ten e-mail musí být pravděpodobně anglicky! To je asi celkem důležité... možná by vzali i německy, ale to nevím...

Top TEN Sexy Smiles!

1. srpna 2009 v 12:10 | Piperka |  Cast - awards
Ahoj! No tak ještě než začnu předpřipravovat články a přístích pár dní, mám tu pro vás také něco aktuálního:-D No, připravovat začnu až odpoledne.... ale teď tu mám jednu drtivou převahu v žebříčku Top TEN Sexy Smiles! tedy Top deset sexy úsměvů! A Twilight cast - tedy můžská polovina Twilight castu měla celkem velkou převahu! No prostě na TheInsider.com vytvořili tento žebříček a Twilight herci jsou dokonce v první pětce... a upozorňuji, že jsou tam čtyři...! Jsou hoši prostě dobří a mají nádherné úsměvy... mám pro vás celý žebříček:

1. Jackson Rathbone!!! - naprosto souhlasím! Konečně to také někdo dokázal ocenit! Přišlo mi celkem vtipné to, co o něm napsal autor toho žebříčku, tady pravděpodobně autorka, tak jsem vám to přeložila:
Já si nemyslím, že by měl Jackson ten nejkrásnější úsměv na světě. [to já tedy joXD] Jeho úsměv rozzáří jeho oči a je to nakažlivé. Nemůžete se na něj podívat, když se kření, aniž byste nezačali také.
Pokaždé když vidím jeho ústa se zvednutými koutky nahoru, nomůžu si pomoct, ale roztáhne se mi na tváři úsměv a řektu: "Awwwww!" (Ano, nahlas. Nesuďte mě) *Smích*
Já jsem na to naprosto stejně! A první místo si skutečně zasloužil! A ne že to někdo z vás zpochybní!:-D
2. Kellan Lutz - také naprosto souhlasím, samozřejmě! Zasloužené druhí místo
3. Taylor Lautner - zasloužené, jak jinak. Souhlas
4. Armie Hammer - tak toho ani neznám, ale úsměv má pěknej
5. Robert Pattinson - zaslouženě, samozřejmě, má krásný úsměv... trochu se divím, že je "až" na pátém místě.
6. Heath Ledger - Jedna z deseti věcí, které na něm miluju! Jeho úsměv! a s tím naprosto souhlasím, protože Heath Ledger má... měl:-( jeden z nejdokonalejších úsměvů, jaké znám a zasloužil by si i vyšší místo. Heath je jeden z herců, které mám skutečně hrozně ráda.
7. Tom Welling - no toho taky neznám... tedy jméno jsem slyšela, ale kdybych neviděla fotku, zařadit ho nedokážu. Ale zasloužil si dostat se do žebříčku.
8. Jordan Knight - já je fakt skoro neznám... musím si rozšířit obzory
9. Nick Lachey - no konečně taky někdo koho znám:-D Má pěkný úsměv...
10. Ryan Phillippe - no tak znám lepší úsměvy.. když nepočítám těch devět předešlej... třeba takový úsměv Alexandera Rybaka! Ale nejsem si jistá, jestli se toto nevtahovalo pouze na herce... asi ano...
V celém článku najdete fotky všech, které jsem sama vybrala: