Březen 2010

The Twilight Saga: Eclipse - new stills photos

31. března 2010 v 20:02 | Piperka |  Eclipse, stills
cz
Ahoj... jak se máte? Já ne moc dobře... něco se stalo, sama nevím co... teda přijde mi to tak a kazí mi to náladu, ale to je vedlejší, neřešte to... asi to přehánim... Ale mám pro vás jednu fakt skvělou věc! A to tři zbrusu tři nové stills fotky z filmu Eclipse! Miluju je... jsou vážně krásné. Hlavně tu první mám ráda... protože je tam Jasper - bože, ale ty vlasy!! Zabte toho, kdo to udělal! - a Alice a tak obecně rodina Cullenovic, až na Emmetta, což mě teda zase dost štve... a pak ta poslední je krásná... já sice - jak víte - moc nemusím Jacoba... ale ta fotka se mi vážně líbí... na té druhé... no přijde mi, že je ta Kristenina paruka poznat... ale tak možná jen pocit... tak tady jsou, užijte si je... a nějaký ten komentář potěší :)

En
Hi! How are you? My mood isn't very good... I don't know, what happened... it's not important with what... I just don't have very good mood now... But I have for you one such a great thing! Three new really beautiful stills photos from the Eclipse movie! I love them... especially the first one, because is here Jasper - OMG, his hair!! I will kill the person, who did that! -, and Alice... and Cullen family... but isn't here Emmett... it makes me a little angry, but what we can do? And the last one is great, really nice... I don't like Jacob very much, but this photo is amazing, I think... so... here it is... enjoy and leave the comment please...:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
source: lionandlamblove.org

Another 'Breaking Dawn' Director To Consider: M. Night Shyamalan

31. března 2010 v 19:38 | Piperka |  Breaking Dawn director
cz
Ahoj! Jak se máte... mám pro vás jedno překvapení... :D Bude nový design! Jste zvědaví? Doufám, že jo... já jsem...:-D No dobře, nejsem, už je hotový, včera jsem ho dodělala... ale pravděpodobně bude až zítra, ještě se uvidí... Myslím si, že se mi povedl...:D to se nestává moc často... a je s někým, s kým jsem design ještě neměla... takže koho by to moc zajímalo, může si to najít a pak hádat... já mu když tak odpovím :D Ale tak k věci... mám pro vás jeden článek, který jsem tedy nepsala já, ale horko těžko jsem ho překládala já sama osobně - nemusíte tleskat:D kecam... dneska jsem nějaká veselá, možná je to prázdninama...:D - a přidala k tomu pár poznámek nebo úprav v překladu, které jsou žádoucí, vzhledem k tomu, že já jsem to nepsala... takže tedy... jedná se o článek o potencionálním režisérovi čtvrtého dílu Twilight ságy, Breaking Dawn, tedy Rozbřesk...:

M. Night Shyamalan
Summit Entertainment se zjevně připravuje začít pracovat na filmu "Breaking Dawn," posledním díle "Twilight" (který stále může, ale nemusí být rozdělen na dvě části). Poslední týden nebo dva se hodně mluvilo o potencionálních režisérech, šlo o jména Gus Van Sant, Sofia Coppola, Bill Condon a Stephen Daldry, celkem krátký seznam možností. Autor článku dával na svou stránku hlasovat minulý týden: Sofia Coppola 40%, Van Sant má 27%, Condon 18% a Daldry 15%. Takže žádná jasná většina.

Takže dnes jsem tady [autor článku], aby se věci ještě více zamotaly. Není to žádná oficiální možnost na stole Summitu - pokud víme - ale pozoruhodný filmař přiznal lásku k upírské sáze Stephenie Meyer při rozhovoru na červeném [no ve skutečnosti byl oranžovej:D] koberci Kids' Choice Awards 2010 tento víkend: M. Night Shyamalan.

"Byl bych rád -- miluju tu serii, a film Catherine Hardwick byl jeden z mých nejoblíbenějších filmů v roce," řekl. "Opravdu jsem si myslel, tonálně [cože???], že to byl perfektní film. Volal jsem jí hned po tom, co jsem viděl 'Twilight' a bylo to jako: 'Bylo to úžasné.' Takže já jsem velký fanoušek."

Shyamalan nedávno spolupracoval s Twilight hvězdou, Jacksonem Rathbonem na filmu "The Last Airbender - Poslední vládce větru," živě-akční adaptaci populárního Japonského anime seriálu "Avatar: The Last Airbender." Tento film přichází do kin letos v létě, 2. července. [v ČR 26. srpna 2010]. Shyamalan je pro některé lidi znám pro své krátkodobé hity "The Sixth Sense" a "Unbreakable"; "Airbender" je pro něj první velkorozpočtový film adaptován ve studiu.

Tak co si myslíte? Znáte ho vůbec někdo? Já tedy ne, ale konečně jsem se alespoň dozvěděla, kdo byl ten chlap s Jacksonem a Nicolou Peltz na Kids Choice Awards 2010 :D Jsem zvědavá, kdo nakonec skutečně bude režírovat Breaking Dawn...:)
Překlad: Piperka

En
Hi... how are you? I have for you one surprise :D Will be the new design... Are you curious? I hope, that you are... I'm too...:D Ok.. I'm not... I have done it yesterday... but will be tomorrow... probably... and I think, that is good... :) I hope, that you will like it... so... I have for you one article, which I didn't write... but it's about director to Breaking Dawn... I'm really nosy and maybe a little scared, who will be the director... the article is in the full story...

MTV movie awards 2010: VOTE for nominees

30. března 2010 v 16:14 | Piperka |  Cast - awards
cz
Ahoj, jak se máte? Já se moc omlouvám, že nepřidávám víc, ale je toho na mě prostě moc... tenhle týden je sice zkrácený, ale jenom dneska jsme psali z chemie, španělštiny a dějepisu... špánina... mas o menos, myslím, že to celkem jde :D až teda na mou pohádku...:-D chemie... tak špatný, ale zas ne tak moc a děják hodně blbý teda... dal tři otázky ohledně nějakejch bitev, já věděla jedno z toho jo:-D možná dokonce čtyři vlastně, páč mi to nevychází... bylo pěkt otázek... mám jednu určitě správně... dvě určitě blbě... ostatní fakt nevim :D takže... vidím to na 4... opět... No nic... Mám pro vás dneska jednu věc... je to list nominací na nominace :D na MTV Movie Awards 2010. Jak si možná pamatujete, tak vloni vyhrálo Twilight hned v pěti kategoriích... no tentokrát nevím nevím... je to hodně velká konkurence, především v Nejlepším filmu, ale uvidíme... každopádně nejdřív musí být nominováni :D a to můžete zařídit vy, když budete hlasovat na mtv.com - odkaz níže. Twilight herci byli nominováni na nominace v hodně kategoriích, nejen za Twilight, tak jsem zvědavá, kolik z nich se nakonec probojuje... pobavilo mě, že v kategorii Best Kiss jsou navrženy Kristen Stewart a Dakota Fanning :D no nic... tak tady je ten seznam... nominace by měly být zveřejněny snad 11. května... a nebo 9. dubna, moje informace jsou trochu neurčité :D aby jste mohli hlasovat, musíte být zaregistrovaní, ale to už jsou jen drobné detaily...:

En
Hi! How are you? I'm so sorry, that I don't write more, but this week... today, we has an exam from spain, from chemistry and history... it was really killing... From spain... mas o menos, from history - really very bad and from chemistry not very good bud I hope that I will have 3... Ok... now, I have for you one thing... it's list with nominees to the nominees to MTV Movie Awards 2010... something like list of pre-nominees... you can vote for movies and actors and will nominate them... So... you can vote for nominees... and Twilight world and Actors can have much nominees... you must sing up on mtv.com... but you maybe can vote every day and nominees will be on May 11, I think... or on April 9, I have two difficult information, but I think on May 11... here is the list...:


Best kiss:
Emilie de Ravin & Robert Pattinson - 'Remember Me'
Kristen Stewart & Dakota Fanning - 'The Runaways'
Kristen Stewart & Robert Pattinson - 'The Twilight Saga: New Moon'
Taylor Lautner & Taylor Swift - 'Valentine's day'

Best Female Breakout Star:
Anna Kendrick - 'Up in the Air'

Best Female Performance:
Dakota Fanning - 'The Runaways'
Kristen Stewart - 'The Twilight Saga: New Moon'
Kristen Stewart - 'The Runaways'

Best Male Performance:
Robert Pattinson - 'Remember Me'
Robert Pattinson - 'The Twilight Saga: New Moon'
Taylor Lautner - 'The Twilight Saga: New Moon'

Global Superstar:
Kristen Stewart
Robert Pattinson
Taylor Lautner

Best Movie:
The Runaways
The Twilight Saga: New Moon


source: lionandlamblove.org

Nickelodeon’s 23rd Annual Kids’ Choice Awards: Jackson Rathbone [27/03/10]

28. března 2010 v 18:51 | Piperka |  Jackson - events
cz
Ahoj. Jak se máte? Já dobře... akorát nechci jít zejtra do školy... včera jsem měla závěrečný ples s taneční školou... a byla to poslední akce s taneční školou Hes... halleluhaj... a bylo to... ok... začátek... na začátku to byla celkem sranda... ale potom, jak už postupně nikdo volnej k tanci nebyl... to ani na začátku, ale detaily, tak to začínalo bejt trochu unavující... ale... to fakt není důležité... ale mám prostě pocit, jakoby mi někdo ukradl sobotu...:D Ni nic...
Dneska mám pro vás fotky s Nickelodeon's 23rd Annual Kids' Choice Awards 2010 z 27. března 2010 a jako první jsou to fotky Jacksona Rathbona. Ty Nikki a Taylora vidím pravděpodobně až na zítra, ale fakt nevím... Jackson nejen že tedy byl přítomen na show, tak i sám vystupoval a udělali tam takovou krátkou vtipnou vložku do show :D a málem jsem umřela smíchy... Miluju ho, vážně ho naprosto miluju... ale moje první reakce stejně byla - Panebože! Co to má za boty??? :D Ne že by boty byly to nejdůležitější, ale prostě... jsou děsný, nemůžu si pomoct :D ale když nepočítám tohle, tak vypadal skvěle. Aspoň to je můj názor... nemá vousy, což je rozhodně skvělá věc...:D ale na druhou stranu má na hlavě koňskej ohon... jako ne že by mu to neslušelo... ale mohl si třeby dát ty vlasy rozpuštěné... i když těžko říct, jak moc dlouhé to má... hlavní je, že se pořád usmívá :):D Na njěkterých fotkách je společně s co-star z filmu The Last Airbender, Nicole Peltz a ještě jedním asi hercem z filmu, ale vážně nevím, kdo to je, omlouvám se. No a potom také s Nikki Reed. Víc jejích fotek zveřejním zítra, snad.
Jak jsem říkala, Jackson se objevil i jako chvilkový moderátor na podium... neviděla jsem bohužel celou show, videa nejsou k dispozici na youtube.com zatím alespoň, ale viděla jsem tu část, kde byl Jay... a je to fakt vtipný, já málem umřela smíchy, když jsem to viděla. Mám pro vás i video, které nevím, jestli bude fungovat, ale když tak odkaz na něj hned pod ním, rozhodně se koukněte... a potom pod fotkama ještě jedno v horší kvalitě a není celé... kdo by se nechtěl zdržovat koukáním se na videa - přestože to fakt STOJÍ ZA TO - mám pro vás i fotky z show, které mluví za vše :D No na tom podiu je opět s Nicolou Peltz a ještě s Jerrym Trainorem... můžete si všimnout, že má trochu jiné oblečení, převlíkl se na to... tedy... sundal si triko, takže má pouze tu košili, vzal si klobouk a jiné boty... a sekne mu to podle mě víc, než na tom oranžovém koberci... každopádně to byla rozumná volba... uvidíte proč... tak tady to je...:

En
Hi. How are you? I'm fine... but I don't want to come to school... yesterday, I have ending ball with dancing school... the last thing with Dancing school Hes, hallelujah... and it was... ok... on the begining it was fun... but after... maybe a little boring... but... it's not important. I have for you today photos from Nickelodeon's 23rd Annual Kids' Choice Awards which was yesterday, March 27, 2010, too. And first one are photos with Jackson Rathbone who featured in the pard of Kids Choice Awards show... I totally love him... I can't help myself, I really love him... but my first reaction - Oh my god! What the hell? The boots! Ok... I'm fine... they aren't bad, but... the shoes... are weird, I must say it... but when I don't counting this... he looks great I think. He hasn't got whiskers... that's a good thing... but he has wolf tail on head... he maybe could has dissolved hair... but he still laughing and it's the main thing... :D:-) On some photos from orange carpet, he is with his co-star from The Last Airbender, Nicola Peltz and with one actor but I don't know who it is... I'm so sorry... and he is here on some photos with Nikki Reed... I will have for you more photos with Nikki... ok...
Jackson was on the show too, he presenting... short time, but he did... and it was really funny, I have for you the video, but I'm not sure, that it will work... so I have for you link... and one video on the end of this article in bad quality and not full... so you must see that, really must!! And I have for you photos from the show, by the way, when you don't want lose the time... but I think, that you can lose three minutes, it's great video... on the show he was on stage with Jerry Trainor and Nicola Peltz too... you can see, that he had a difficult dress and shoes than on the orange carpet... :-D it was reasonable... :D and in the end, three photos from backstage... so here it is...:Orange carpet...:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kids Choice Awards 2010: Winners

28. března 2010 v 16:47 | Piperka |  Cast - awards
CZ: Ahoj všichni, mám pro vás seznam výherců Kids Choice Awards 2010.
EN: Hi my dears. I have for you list of winners from Kids Choice Awards 2010.

Cutest Couple
[Nejroztomilejší pár]
Edward & Bella
Jacob & Bella
Neytiri & Jake [Avatar]
The Obamas

Favorite Movie Actor:
[Oblíbený filmový herec]
Zac Efron
Taylor Lautner
Shia LeBeouf
Tyler Perry

CZ: Gratuluju! Myslím, že to pro mnoho lidí nebylo překvapení... možná ta první kategorie... že vyhrál Jacob a ne Edward, ale já jsem si myslela, že to tak bude... ale každopádně jsem chtěla aby vyhráli Edward s Bells, ale co se dá dělat...?
EN: Congratulation! I think... it wasn't surprise for some people... maybe the first category... that won Jacob and not Edward... but I thought it...

Bohužel nevyhráli v kategoriích...:
Didn't win in categories...:

Favourite Movie:
Alvin and the Chipmunks: The Squeakuel
Transformers: Revenge of the Fallen
The Twilight Saga: New Moon
X-Men Origins: Wolverin

Favorite Book:
"Diary of a Wimpy Kid" series
"Twilight" series
"Vampire Diaries" series
"Where the Sidewalk Ends"
Jackson Rathbone: Kids Choice Awards Comercial "Slime Bending"

28. března 2010 v 15:10 | Piperka |  Jackson - videa
cz
Před tím, než zveřejním fotky, mám pro vás jedno video z Kids Choice Awards 2010, což se konalo včera, 27. března 2010. Je to video s Jacksonem Rathbonem a je to reklama pro KCHA 2010 a když jsem to viděla poprvé, musela jsem se smát. No to ještě tedy není nic proti tomu, co provedli na Show KCHA, ale to až posléze :D takže tedy... je to video s ním a s jeho kolegyní z filmu The Last Airbender, s Nicolou Peltz, která ve filmu hraje "waterbender" tedy jednu z vládkyň vody, jménem Katara. Myslím, že je to sestra Sokky - Jacksonovi postavy. A v tom videu dělá psí kusy se slizem... no prostě to musíte vidět...

En
Before, then I will post the photos, I have for you one video from the Kids Choice Awards 2010 which was yesterday, 27th March 2010. It's video with Jackson Rathbone and it's comercial video to KCHA 2010. And it's great and funny, I must laughed when I watched it for first time :D It's video with him and his co-star from The Last Airbender, Nicola Peltz which plays Waterbender named Katara... I think, she is Sokka's sister [Jackson Rathbone]. And here she do something with slime... and... well... you must see that :D


Jackson Rathbone: The Last Airbender - Trailer no. 3

27. března 2010 v 15:14 | Piperka |  Jackson - videa
cz
:D No tak mě teda pobavilo, že absťák se řekne anglicky 'cold turkey' :D ale tak... nic dobrý, jsem v klidu... jak se máte? Já fakt skvěle! Díky včerejšku... ale náladu mi teda trochu kazí ta věc s plesem z tanečních... nejvíc mě štve, že tam musíme už v půl šestý... :'( nechápu... přitom ples začíná až v sedm... jako... nechci nic řikat... trénink nástupu, fajn... ale tak co... prostě nastoupíme a konec... bože, to bude děs! No to je vedlejší, já to snad nějak přežiju... možná... možná... nebo taky ne... KILL ME! Ehm... jsem v pohodě. Dnes mám pro vás jedno video... no víte, měla jsem trochu mraženého krocana... teda absťák :D kvůli Jacksonovi Rathbonovi... dlouho jsem nic s ním nezveřejňovala... tak se to dnes chystám napravit. A jako první věc mám pro vás třetí trailer k jeho novému filmu The Last Airbender - Poslední vládce větru (u nás v kinech od 28. srpna 2010), ve kterém je Jay zatím nejvíc ze všech... :) Tak nebudu to tu dlouze vokecávat, tady je...:

En
Hi. How are you? My mood is totally great today... but I have ball... :( and I don't want to come there... but what I can do? Nothing...:( OK... that's not important... I have for you today one new video. I have a last few days really big cold turkey of Jackson Rathbone... so I must post something with him. It's the newest trailer of his new movie The Last Airbender when he plays one of the most important people named Sokka. And in this trailer is more than in the others... I love him and I want to see this movie... maybe it's will be stupid, but it seems interesting for me... so... here it is...:


source: eclipsemovie.org

26. března 2010

27. března 2010 v 14:46 | Piperka |  Piperka
Včerejší návštěva muzikálu Kleopatra v Pražském divadle Broadway dopadla líp, než by si kdo mohl vůbec přát. Jelikož nejen, že já i Whit jsme magoři do muzikálů obecně, ale máme i oblíbeného muzikálového herce a zpěváka. A tím je Zbyněk Fric. Nevím, kolik lidí z vás ho znáte, někdo třeba ano, těžko říct. Každopádně už jsme byli na několika jeho představeních, 30.4. se chystáme na činohru Splašené nůžky a těším se víc, než kdy před tím. Protože včera 26.3.2010...

Jsme se s ním v zákulisí setkaly osobně.

Víte, my jsme se s ním předem domlouvaly... napsaly jsme mu na stránky, jestli by bylo možné tam za ním zajít... a on odpověděl, že ano. Jakmile se tak stalo, měla jsem pocit, že se snad zblázním. Radostí i stresem, protože jsem z toho setkání měla hroznej strach. No a jakmile zazněly poslední tóny první poloviny a nastala přestávka můj puls se poněkud zrychlil a myslela jsem, že mám infarkt :D První věc, která se stala ještě před setkánim... ztratily jsme několik drahocených minut tím, že jsme se chtěly dostat do zákulisí :D Dveře, kterýma nám říkal, ať přijdeme... nám nešly otevřít... takže sme museli kolem uvaděčky do zákulisí... jenže...:D tam smí jenom členové fanklubu divadla Broadway... tudíž jsem jí začala říkat, že sme s ním domluvený - což sme byly - přes jeho webovky a že o nás ví. Díky bohu tam byl a ona nás pustila! A když jsem zopakovala prakticky to samý jemu, tak si vzpomněl, že jsme mu psaly. A vyfotil se s náma, jak slíbil :) fotka níže... a po zbytek přestávky jsme si povídali. Teda nejen my tři... bylo tam ještě spousta lidí... teda spousta... celkem nás tam bylo asi 7 plus on... vážně dokonalý hlášky házel... a ta fotka je vtipná :D já tam vypadám hrozně [vpravo], ale vůbec mi to nevadí :) :D Whit je ta vlevo, pochopitelně, a té to fakt moc sluší, že jo? No a Zbyněk Fric uprostřed, samozřejmě... přijde mi to tak, tak vzdálený, chci tam zpátky :) Jak mluvil o Košicích :D to bylo dokonalý... nebo jak mu Lis říkala o těch lístcích, co jsme vyměňovaly, tak to ho rozesmálo.
A v poslední minutě... když už tam přišel uvaděč aby nás vyhnal - byl mimochodem dost zklamanej, že už musíme - se nám podepsal :) Ten podpis co mám já teda vypadá jako Zbyně Frii... ale to jsou detaily :D Mám jeho podpis, to je hlavní :)
A dokonce jsme i viděli Radku Fišarovou naživo, i když asi jen minutu - ta hrála Kleopatru a byla fakt úžasná - a to bylo také vtipné setkání: "Zbyňku neafektuj!" "Fišarová! Proboha!" to se nedá vyjádřit :D Prostě skvělý setkání a podal opět úžasný výkon v Kleopatře a spolu s Radkou Fišarovou byli fakt dokonalí :) Až mě ten závěr málem rozbrečel, jak to oba prožívali...:)

imagebam.com

imagebam.com

Robert Pattinson dnes na Markíze

27. března 2010 v 12:35 | Piperka |  Robert - news
Ahoj. No tak tohle bude vážně v rychlosti. Napíšu o včerejšim dnu až odpoledne, teď vážně spěchám, takže nečekejte žádný romány.

Dnes 27. března 2010 od 13:55 dávají na televizi Markíza film Harry Potter a Ohnivý pohár [Ohnivá čaša ve slovenštině, tuším], ve kterém hraje Robert Pattinson.

Takže už za chvíli, jak vidíte...:D No nic... nevadí... já už jsem to viděla asi 3x možná víckrát, takže nevím, jestli se budu dívat, ještě vzhledem k tomu, že večer mám s tanečníma ples, ale tak nevadí... Já už fakt musím letět, jen jsem vám o tom chtěla říct, tak ahoj...!
Robert//Cedric

Happy Birthday Kiowa Gordon!

25. března 2010 v 21:38 | Piperka |  Kiowa Gordon
Happy Birhtday Kiowa
cz
Ahoj! Dneska jsem měla poslední hodinu taneční! Super! V sobotu máme teda ještě závěrečnej ples, ale... dneska byla poslední hodina... a já jsem tam nebyla... teda ano i ne... jsem nachlazená... a nebo je to alergie, těžko říct... každopádně mi není moc dobře, furt akorát smrkám a kejchám, takže sme byly s Whit a Elaine zalezlý na záchodech a kecaly a pak sme šly ještě s Whit do KFC... akorát o přestávce jsme si skočily koupit lístek na ples... ale to fakt není důležitý. Důležitý je to, že dneska 25. března 2010 má někdo narozeniny... nevěděla jsem to, no bylo to pro mě docela překvapení... tím někým je Kiowa Gordon [v TS jako Embry Call] a dnes je mu pěkně prosím 20 let, což jsou krásné kulatiny :) A tak jsem jenom chtěla říct, všechno nejlepší! Hodně štěstí, zdraví a tak a hlavně doufám, že jsi to oslavil, a nebo oslavíš! :)

En
Hi! I had today the last dance lesson! It's great! On Saturday, I will come to the ball... but... today was the last lesson... and I didn't be there... because I have a cold... and I just always sneeze and spruce... so I was there... but I didn't dance... I was with Whit and Elaine on toilets and talk about much things... but didn't dance. I only bought ticket on the ball... but that's not important... Today, March 25, 2010 has someone birthday... I didn't know it... but now, I know... so... today has Kiowa Gordon - who plays in The Twilight saga Embry Call - 20th birthday! It's really nice, congratulation! So. I just want to say, happy birthday, Kiowa! I hope, that you celebrated it today!

The Twilight saga: Eclipse opening - Official Poster

24. března 2010 v 19:37 | Piperka |  Eclipse, merchandise
cz
Ahoj! Jak se máte? Já se mám... ale jo... fajn... v podstatě... Jsem šťastná a deprimovaná zároveň... pocity, které dneska cítím jsou fakt hodně divné... a celej den kejcham! Je to k zbláznění... já už nemůžu, je to příšerně vyčerpávající! :D Ale to není důležité... co je důležité, je to, že NESNÁŠIM NAŠEHO PROFESORA NA IVT... no a teda ta druhá důležitá věc je :D že mám pro vás první oficiální plakát k filmu Eclipse ve velké kvalitě! Fakt se mi líbí, je skvělej... jen... ty Belliny vlasy... já nevím, vypadá to jako paruka... no jasně, ona to paruka byla, ale víte, co tím chci říct? Prostě na mě působí trochu divně no... ale co se dá dělat... tak tady je... Rob a Tay vypadají skvěle... Kris tedy taky... ale ty vlasy... fakt nevím...:

En
Hi. How are you? I'm... ok... I'm fine... in fact... I'm happy... and depressed... it's weird what I feel today, but it's not important... what is important... is... that I HATE MY TEACHER on computer lessons...:D and the second thing... I have for you today the first official Eclipse movie poster in really big quality! And it's really nice, I love it... but... I mean... Bella's hair... it looks... weird... like a wig... of course, she had a wig... but... I don't know... it's a little strange... ok... so... here it is, so look. Rob and Tay look really nice... ok, Kris too, but the hair... I don't know...:D

imagebam.com

source: lionandlamblove.org

Kristen Stewart & Dakota Fanning: 'The Runaways' New York Premiere [17/03/10]

23. března 2010 v 20:43 | Piperka |  Gallery - Events
cz
Ahoj. Překvápko! Mám pro vás fotky! Máte radost? Já jsem nadšená... ale ne kvůli fotkám:D Ale kvůli tomu, že jdu v pátek 26.3. do divadla na Kleopatru a strašně se na ní těším :) A zároveň se strašně bojim a jsem nervozní, ale neřešte proč :D Ok... Mám pro vás fotky z premiéry filmu The Runaways v New Yorku, která se konala 17. března 2010 a kterou navštívily Kristen Stewart a Dakota Fanning, samozřejmě, jelikož v tom filmu hrají. Vybrala jsem fotky, na kterých jsou spolu. Je jich sice jen 27, ale jsou skvělé. Ty Kristeniny šaty jsou velmi, velmi zvláštní, ale mě se strašně líbí... fakt že jo. Jsou zajímavé... svým způsobem možná působí divně, ale jsou originální a Kris fakt sluší. A její účas byl taky skvělý... nepřijde vám na některých fotkách starší? Jako v dobrém slova smyslu... no a Dakota tedy taky vypadá dobře... ovšem na některých fotkách mi přijde, že se tváří trochu nepřirozeně... nevím... Kris se třeba sice tolik neusmívá, ale přijde mi, že má přirozený výraz, ale u Dakoty občas... no nic, nevadí... tak já letím, tady je máte...:


En
Hi. Surprise! I have for you photos! Are you happy? :D I'm excited... but not because I have photos for you, but because I will come to the theater on Friday 26, on Kleopatra and it's great! But I'm scared and nervous a little... it's not important, why... :D Ok.. I have for you photos from "The Runaways" New York premiere from March 17, 2010, where was Kristen Stewart and Dakota Fanning of course, because they play in the movie. I have for you photos, where they was together... only 27, but very nice... Kristen's dresses are very, very, strange... but I really like it... they are really interesting and original. And her hair cut was perfect. She looks older, isn't she? Well... she looks awesome. And Dakota Fanning too... so here are these photos...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Last Airbender in Czech cinemas on August 26, 2010...

23. března 2010 v 19:35 | Piperka |  Jackson - movies
imagebam.com

cz
Viděla jsem to... opravdu... mám dokonce fotku nad textem! A je to skvělý, pro mě naprosto úžasný. Jak jsem jednou řekla, chci vidět všechny filmy s Jacksonem Rathbonem, přestože vím, že je dost nepravděpodobné, že se mi to podaří. Ale to je vedlejší... proč bych nešla na film, který bude u nás v kině? A o kterém filmu mluvím? O posledním Jacksonově filmu, jménem The Last Airbender tedy česky - Poslední vládce větru. Tento film bude mít v našich kinech, v České Republice, premiéru 26. srpna 2010! Což teda sice není napsáno u toho malého plakátu, jehož fotku mám... ale u toho velkého, který jsem nefotila, protože tam před ním někdo stál a mě to přišlo až moc uhozené jít k nim a říct: Hele, pardon, mohli byste na chvíli uhnout, já to jen vyfotím... a tak... ale každopádně jsem strašně zvědavá. Možná že to bude blbost, ale to je mi úplně jedno. Máme s Whit dohodu... já s ní půjdu na Noční můru v Elm Street s Kellanem Lutzem a ona se mnou zase na tohle... to je fér, ne?

En
I see that... really, I have a photo over the text. And it's great, for me absolutely amazing. Like I said one day, I want to see all movies with Jackson Rathbone. I know, that it's probably impossible... but when this movie will be here... why I would't go to the cinema on it? What I'm talking about? Ok... yesterday, I was in cinema with my parents and I see the poster... poster on the Jackson Rathbone's newest movie, The Last Airbender. And this movie will be in Czech cinemas on August 26, 2010 and it's great, I think. Maybe, it will be stupid movie... but I don't care. I want to see that. Ok... on this small poster isn't the date, but I have seen bigger and there was it, really. Oh my Carlisle, it's great! :)

The Twilight saga: Eclipse - Full sneak peak

23. března 2010 v 17:59 | Piperka
cz
Ahoj moji drazí... jak se máte? Já se mám celkem fajn, ale špatně jsem spala, fakt hodně špatně... možná... čtyři hodiny? Čtyři a půl? Fakt nevím co to bylo, neřešte, ale vůbec jsem nemohla usnout, děs... Já potřebuju spánek, i když zabírá čas... každý ho potřebuje... Nespat je fakt unavující :D Ok... nic jsem včera nepřidala z jednoho prostého důvodu... no vlastně ze dvou. Zaprvé jsem byla s mámou nakupovat a mám fakt dokonalý nový boty! Converse, mimochodem... no ale ne pravý, nebojte...:D tolik peněz by ze ně máma fakt nedala... :D tak jsem zvědavá, jak dlouho vydrží... no a pak jsme šli ještě se teda přidal i táta, do kina na Alenku v Říši divů, kde mimochodem jeden z dabérů originální verze je Michael Sheen, tudíž to na tomhle blogu fakt není mimo mísu...:D Bylo to fakt dokonalý, miluju ten film... tedy takhle... líbil se mi... miluju Johnnyho Deppa... on je takovej cvok, ale tak úžasnej herec! :) Jediný, co mi teda vadilo, že jsme byli s českym dabingem... nejen teda kvůli tomu, že jsem nemohla udělat posouzení Michaelova hlasu na Bílého králíka, ale taky znám Johnnyho hlas... možná až neobvykle dobře :D takže to bylo divný no... ale ten, co mluvil Bílýho králíka česky... přišlo mi, že mluví jak Michael... teda... jako stylově... a i barvou hlasu... nemluvil jako Michael, samozřejmě, ale ten hlas byl prostě podobnej, no nic... přejdu k věci...

Dneska mám pro vás překvapivě... video! :D No jo, já vim... nic dobrý... ale tohle sem prostě musím dát... mám jich v rozepsaných ještě hodně, ale už pracuju na ukládání fotek, ať to tu neni tak monotematické :D Je to skvělé video fakt, přiznávám, viděla jsem ho... protože jsem myslela, že je to to původní... ale neviděla jsem ho celé, utla jsem to ve chvíli, kdy tam měla být ta scéna, to odmítám vidět. Je to celý sneak peek z natáčení třetího pokračování Twilight ságy, Eclipse - Zatmění. Myslela jsem si, že to původní video, je celá ta ukázka, ale nebyla... tady v tomhle můžete tedy vidět ještě víc záběrů z natáčení, víc rozhovorů... víc Kellana Lutze, mimochodem, pro fanoušky :D Je skvělé, fakt úžasný, mě se strašně líbí a jsem toho názoru, že je to lepší než trailer... :D Můžete tam vidět i rozhovory s herci, se Steph... no a tak... ale pozor. Na konci je ta scéna z filmu, která byla zveřejněna... je tam na ní upozornění, já jí neviděla... takže kdo je se mnou a taky nechce, dejte si bacha :D Fakt se stojí za to kouknout... jen... promiňte... já vím, že se opakuju... ale Bryce... prostě po dvou dílech s Rachelle to pro mě není Victoria...


En
Hi my dears, how are you? I'm fine... but I didn't sleep very well tonight... maybe... four and half hour? I don't know... but I need sleep... everybody need it... Don't fall asleep is very tiring... :D Ok... I didn't post anything yesterday, because I was shopping with my mother and I have new absolutely perfect shoes! Converse, by the way... and after, I was with my parents on Alice in Wonderland... when is one of dabers Michael Sheen, by the way. He speaks the White Rabbit... and... it was amazing, I love it :D Ok... I like it... but I love Johnny Depp, he is absolutely crazy, but awesome! :D Only problem was, that I was on the Czech version... but the person, who speaks White Rabbit in Czech speaks like Michael Sheen... ok, not completely, but similarly... I like it :D And it was fun... but...

Today, I have for you one video... Again, I know, I know... but this video is more than only amazing... it's sneak peak from behing the scenes Eclipse... but now is FULL. I thought before, that which I post here was full, but it wasn't... until now... And it's really exciting, I love it. It's definitely better than trailer... You can see there scenes from set, much scenes from the set... interviews with cast, Steph... and more, I love it, it's really great... so, look, it's perfect! But... I'm so sorry... but Bryce Dallas Howart... she isn't for me Victoria... it's much weird... Ou... one thing... in the end is the exclusive scene from the movie... which I post on Sunday... I didn't see that... so when you don't want see it too, it's in the end of this video...:
New Moon: ET online - Behind the Scenes

21. března 2010 v 18:14 | Piperka |  New Moon
cz
Ahoj, jak se máte? Já celkem fajn... jen... no bolí mě břicho, ale to je vedlejší... hlavní je to, že se mi vůbec, ale vůbec, ale fakt totálně vůbec nechce do školy! Jediný, co mě tam táhne je to, že po tejdnu uvidim Whit a Elain, ale jinak... pomoc!!! No nic... zítra bude děsnej den... i když večer jdu s rodičema na Alenku v říši divů... tak se těším, i když jsem o tom četla ne moc hezké recenze... ale já si to zkazit nenechám... a i kdyby to nebyl dobrej film, Johnny Depp bude dokonalej určitě :D No nic... dneska je má nálada skvělá, protože mám čas napřidávání, dokonce jsem měla i čas na photoshop... a objevilo se neskutečné množství videí, které postupně zveřejňuju... co víc si jen přát? No jako další mám pro vás video z natáčení New Moon, kterých jsem tedy našla víc, ale budu vás trochu napínat tím, že je budu zveřejňovat po jednom :D Natočilo ho ET online a je fakt skvělé! Tak se koukněte;)

En
Hi! How are you? I'm fine... I just... I dont want to come to school tomorrow... it will be really bad, bad day... in the afternoon I will go to cinema with my parents, on Alice in the Wonderland... but... the school... oh my god!! :D I will be crazy... but... today... I have good mood... can say... and I can write articles, so it's cool :) as well as are cool the videos, which I saw yesterday and on Friday and post here today... next I have for you one video from behind the scenes New Moon by ET online. I have saved I think... five videos... but the first one I put here this... it's really great, I love it and you must see ;) enjoy!New Moon: Special DVD features - Extended scenes

21. března 2010 v 16:58 | Piperka |  New Moon
cz
Dodyangel je osoba, která má na youtube.com profil, kanál, nebo jak se tam tomu říká, na který nahrála strašně moc, fakt hodně videí týkajících se New Moon, které jsou součástí Bonusů na DVD a já jsem jí za to strašně vděčná. A jednou částí z těch bonusů, které zveřejnila, jsou také prodloužené scény, tedy scény, které byly ve filmu kratší. U některých mě teda fakt štve, že tam nebyly... třeba ta s Laurentem, i když ten konec působí trochu zvláštně, nebo ta s Bells, Jakem, motorkama a dohadováním o věku... a nebo například scéna v posledním videu z pokoje Belly... ale ta se mi zdá, že je asi celkově nedodělaná, protože ve filmu nejsou vidět ty provazy... alespoň tedy, když seskakuje dolů... i když to, jestli si vzpomínám je zabírané zezdola, nebo ne? Těžko říct... ale ta mě taky mrzí, že byla zkrácená... a v neposlední řadě ta s Alice v posledním videu... dostalo mě, že byla v traileru a ve filmu nakonec ne :D Ale tak co můžeme dělat... jak můžete vidět, tak jich bylo zkrácených fakt celkem hodně... stojí za to se kouknout... tak si to užijte;) Tady jsou...:

En
Dodyangel is one person which has profile on youtube.com... and she uploaded many, really many videos from New Moon DVD. And one part of these videos are Extended scenes from Special DVD features. So... scenes, which are shorter in the movie. And they are really great. So much scenes, by the way, was reduced. I'm so sorry to cut the scene with Laurent, but I think, the end of this scene is maybe a little weird..., I maybe a little missed the scene with Jake, Bella and age in the second video... The scene from Bella's room in the last video is not completly done, I think... it's my opinion... because in the movie we can't see the ropes so much... but I would like this extended scene in the movie... And I'm sorry, that the scene with Alice isn't in the movie... but what we can do?? So... look, it's great!Eclipse: Exclusive scene from the movie

21. března 2010 v 14:36 | Piperka |  Eclipse videos
cz
Jak už jsem kdysi říkala. Nechci vidět nic před tím, než bude premiéra. Když říkám "nic" myslím cím scény a klipy z filmu. Samozřejmě na trailery se koukat budu... a ten sneak peek z natáčení už jsem taky částečně viděla. Ve skutečnosti, chci vidět i tohle video, ale nemůžu... nechci vědět všechno než uvidím celý film... Takže jsem neviděla tohle video, ale věřím, že je skvělé. Je to pěkně prosím exkluzivní celá scéna z třetího dílu Twilight ságy, Eclipse... takže jestli chcete, tak se koukněte... ale já to uvidím až v červenci v kině... :D Tady to je...:

En
So, like I said. I don't want to see anything before the premiere... when I say "anything" I mean scenes and clips from the movie. I want to see trailers, of course! :D In fact, I want to see this video too, but I can't... I don't want to know everything before the movie. So I didn't see this video, but it's exclusive full scene from The Twilight saga: Eclipse movie... so if you want, you can look... but I will see that in the movie on July... :D Here it is...:


source: twifans.com

New Moon: Deleted scene no.2 - Victoria

21. března 2010 v 14:29 | Piperka |  New Moon
cz
Ahoj moji drazí. Dnešní den bude dnem ve jménu videí a to především videí z New Moon. Protože vyšlo New Moon DVD, což je naprosto perfektní... i proto, že se na youtube objevila asi miliarda vystřižených scén a videí z natáčení, a to je skvělý. Má to jeden jediný problém, je tu velká pravděpodobnost smazání těchto videí z youtube. Pokusím se to hlídat a když tak hledat, abych je mohla obměnit... těžko říct. Jako první, co dneska zveřejním, mám pro vás vystřiženou scénu z New Moon a to scéna s Victorií. A hrozně mě to štve. Štve mě, že tam ta scéna nebyla, protože Vicki byla ve filmu na můj vkus až moc málo a ta scéna je skvělá... ale možná může působit trochu zvláštně, jak ubíhá ta krajina, jak jsou v autě... ale možná mi to tak jen přijde... tak se koukněte a užijte si jí... pořádnou dávku Rachelle Lefevre, než přijde Eclipse a Bryce Dallas Howard...

En
Hi my dears. Today will be day in name "videos"... especially from New Moon. Because the New Moon DVD is out and on youtube.com are very, very much videos. Behind the scenes, deleted scenes... and it's cool, I love it! :D But its here one problem... maybe will be deleted from the internet... But, the first one, which I today write, is one deleted scene from The Twilight saga: New Moon with Victoria. And make me very angry... because is amazing, I love it and it wasn't in the movie! It's scene with Victoria in the car and you must look! Enjoy!


source: twifans.com

Michael Sheen dnes na ČT1

20. března 2010 v 21:49 | Piperka |  Michael Sheen
cz
Ahoj. Tak přeci jen se dneska zmůžu alespoň na něco. Koukala jsem se na přehled pořadů na ČT1 a zjistila jsem, že dávají druhý díl hororové serie, ve které hraje Michael Sheen - představitel Ara ve filmech Twilight ságy. Minulý týden pravděpodobně dávali první díl, ale to jsem byla pryč, tak se omlouvám, že jsem vás neinformovala. Chci to tedy dnes napravit. Nevím, jak velkou roli tam Micheal má. Asi se ani nebudu koukat, přestože brácha říkal, že je to i celkem sranda na to, že to má být horor :D ale on viděl jenom první díl. Chci si ten první někdy stáhnout, ale když to dávají takhle pozdě, nebudu se moc koukat. Takže oficiálně...:

Dnes 20. března 2010 ve 23:10 dávají na ČT1 film Underworld: Evolution, druhý díl ze serie hororů Underworld, ve kterém hraje Michael Sheen.

En

Today, March 20, 2010 is on TV station ČT1 in 23:10 movie called Underworld: Evolution, where plays Michael Sheen.


I'm back! Jsem zpátky... a dokonce jsem si ani nic nezlomila!

20. března 2010 v 21:11 | Piperka |  Piperka
Hola!! Jak se máte??? Včera už jsem se konečně, konečně vrátila z toho nekonečného lyžáku! Fakt mi to tam lezlo příšerně na nervy, aspoň teda ty první dva dny, protože sněžilo a já houby viděla... a tak... a hlavně Whit ani Elaine tam nebyly... sice nemám jen je, ale jsou to moje nej kámošky, bez nich to tam prostě bylo divný no... Ale tak vezmu to popořadě... ještě se chci omluvit za dnešek. Chtěla jsem napsat dřív, to rozhodně, ale slavili jsme babičiny narozeniny. Má je sice až příští týden v pátek, ale tenhle týden se to hodilo. Slaví 80 let, což je teda nádherný věk! :) A teda ještě k tomu táta obnovuje antivirák, takže už se ani nedostanu na icq a tak... a to jsem říkala, že to bude chvíle :'( no co se dá dělat... každopádně věc, kterou jsem stihla udělat, je dát do rozepsaných asi padesát milionů různých článků :D Všechno jsou to videa a čeká mě zběsilé ukládání fotek, protože jak už tomu tak bývá, když jsem pryč, děje se toho nejvíc :D Ale zpět k lyžáku... dám vám sem fotky, až se k tomu dostanu, slibuju :D Každý den se pokusím vyjádřit několika slovy, maximálně větami. Pojmy následně vysvětlím:D

Den 1. - Cesta
Průběh cesty: Děs. Hrůza. Nuda. Vyčerpávající.
A jsme na místě: Děs. Hrůza - ne, dělám si srandu :D Izolačka. Dvojlůžák.
Jiné: Zdenda. Večeře. Přednáška. SNĚŽÍ.

Izolace - naše ubytování činili dva baráky. Jeden hlavní a jeden vedlejší. Z toho vedlejšího se do hlavního procházelo takovým tunelem. No my byly na izolačce. My čtyři holky z A na dvou dvojlůžácích a zbytek holky z B. A v druhé budově všichni ostatní.
Zdenda - byl s náma v Moravskym krasu, je to profesor. Neřešte. Je s ním prostě sranda :D Ale v Krasu byla větší.
Přednáška - tu měla naše hlavní profesorka na lyžáku, nic důležitýho.

Den 2. - Hurá na svah
Ráno: Vstávání v 7:30. Snídaně v 8:00. Odjezd v 8:45.
Lyžování: Kde jsou moje lyže? Kotva. První jízda. 3. družstvo. Sněží. Debilní brejle! Hroudy. Hranolky.
Odpoledne: Znovu nahoře. Stále sněží. Už vidim líp. Jeden machroval. Zas se rozsekal, VTD? :D Moje nohy!
Večer: Večeře - jestli se to tak dá nazvat. MAXIM. Video místo další přednášky... o lyžování...
Jiné: Pořád sněží. Že by telekineze? To spíš vlas :D

Kde jsou moje lyže? - v návalech futrálů jsem nemohla najít svoje lyže... příště se musím pořádně kouknout, jak vypadá můj obal :D
3. družstvo - 3. a poslední. Ale vzhledem ke špatný viditelnosti to nebylo klasický rozzaření. A v hodně případech ani spravedlivý. No ale mě to vyhovovalo celej tejden.
Kotva - no to vám povim, to byla málem moje smrt. Naposled jsem na ní jela v pěti letech! :D
Brejle - hrozně se mi mlžily a já neviděla skoro nic.
Jeden machroval - no spolužák... z 3. do 1. během jednoho tejdne... machroval, machroval, jel jak magor a vysekal se...:D
Zas se rozsekal, VTD? - No to zas někdo jinej. Padal každou chvíli a jeden pád byl fakt vtipnej :D ale neřešte, není hezký, že se mu směju :D
MAXIM - ano ano ano... takovéhle časopisy čtou naši profesoři... Z. by the way:D Ale to jsou předsudky... náhodou seriózní časopis... no... relativně. Ale stejně nám ho nechtěl půjčit:D

Den 3. - Hopla...
Ráno: Vstávání 7:45... průběh stejný :D
Lyžování: První jízda dne = první pád*. Sněží. Hroudy. Bojim! Sněží. Pořád sněží!!! Hranolky... :D
Odpoledne: Kdyby se někdo ptal, tak furt sněží... Že by třeba rolby vyjely?? Černá. Vzdávam to...
Večer: Podivnost s rejží, které se říká večeře. Hádky o Maxim. Přednáška.

*první pád - No... jak tam bylo hodně toho sněhu napadlýho... tak jsem zajela do hroudy, neustála to, spadla... a z tý hroudy vyjela už jenom jedna moje lyže...:D
Hranolky - Už mi fakt lezou krkem:D
Černá: dojížděli jsme koncem černý dolů... pohoda, tam byl urolbovanej kus, krása. Ale poslendí jízdu jsem vzdala. Sjela jsem ještě se dvěma klukama ze třídy lanovkou.