Duben 2010

Ultimate 2010 Summer Movie trailer

29. dubna 2010 v 20:22 | Piperka |  Zajímavosti
Cz:
Ahoj! Dneska mám pro vás ještě jednu věc... a je to opět video, ale to je úplně jedno. Tohle video je něco jako trailer na nejočekávanější filmy tohoto léta, 2010. A vypadá to fakt skvěle, některé ty filmy mě lákají... no třeba nevím, co tam dělá Iron Man 2... 29. duben 2010 v ČR není moc léto, ale tak to je jejich věc :D Každopádně nesmí samozřejmě chybět ani třetí díl Twilight ságy, Eclipse... je tam krátká scéna s Victorií z prvního traileru. Ale Eclipse není jediný film, který tam uvádějí. Je tam i krátká ukázka z filmu Jacksona Rathbona, The Last Airbender :) a také z filmu Scott Pilgrim vs. The World s Annou Kendrick. Já se tak těším na září... půjdu totiž na ten Jacksonův film... bohužel až v září... protože v srpnu budu zrovna v době, kdy vyjde pryč, ale co se dá dělat... každopádně to video je dílem Screen Rantu... a podle mě tam teda asi nejsou všechny filmy na léto, ale je jich tam hodně... no některé se u nás třeba ani neobjeví, těžko říct...:

en
Hi! I have for you now one other thing, it's video too, but it's not important. This video is something like a trailer on the most anticipadet movies which will come in this Summer, 2010. And The Twilight saga: Eclipse is here too, of course, can't miss, is here one scene from the first trailer with Victoria... but Eclipse is not only one movie with some actors from The Twilight saga. Is here a short shot of Jackson Rathbone's new movie The Last Airbender... and from the movie Scott Pilgrim vs. The World with Anna Kendrick. This video is by Screen Rant... I think here aren't all summer's movies, just some... but it seems like great summer with great movies... :)


Kellan Lutz: Interview about Nightmare on Elm Street

29. dubna 2010 v 19:27 | Piperka |  Kellan - videa
Cz:
Ahoj! Jak se máte? Já fakt skvěle... dobře, asi se budu muset učit dějepis... a udělat úkol z chemie, ale to na mojí náladě nic nemění, protože mám narozeniny:) a také mám nové boty, které jsme s mámou dneska koupily k narozeninám a naprosto je žeru! Děkuju! Taky chci poděkovat vám všem, kteří jste mi popřáli všechno nejlepší, miluju vás:) Ale ve škole to bylo trochu divný, na moje narozky mi tam chyběla Elíza:( nebylo jí dobře, ale doufám, že zítra už přijde :) A samozřejmě děkuju Elain za Scar Tissue, zkusím to přelouskat co nejdřív :D Jinak jsem ale chtěla taky něco přidat, místo žvanění :D takže mám pro vás něco s hercem, kterého má hodně lidí rádo, včetně mě... taky bude možná ráda Elíza... mám pro vás rozhovor s Kellanem Lutzem z natáčení filmu Noční můra v Elm Street - Nightmare on Elm Street. Samozřejmě mluví o tomto filmu, o své roli, o ostatních hercích a tak podobně... přijde mi, že vypadá trochu unaveně, ale to je možná jen nějaké maskování, kvůli roli... a nebo byl unavený po natáčení, to spíš asi... ale stejně mu to sluší :) tak se koukněte, stojí to za to...:

en
Hi! How are you? I have absolutely great mood... ok... I will have to learn the history maybe... and I will have to do the homework from chemistry... but I have great mood, because I have birthday... and I have new shoes! My mother and me was shopping and we bought them! I love them... and I love my mom! Thanx! :) But something was weird, I missed Eliza at school, she is ill :'( or she feels sick... so... I hope that she will come tomorrow :) I wanted to say thanx all people which wish me nice birthday, I love you, you are great! :) And thank you, Elain to Scar Tissue :) But... I wanted post something... with someone who like much people, me too... so I have for you one interview with Kellan Lutz, I didn't write anything about him long time. It's interview from the set of Nightmare on Elm Street... so he talks only about the movie... about his character, about co-stars... and more... so enjoy... :)


source: twifans.com

Oh my Carlisle... I'm sixteen-year-old now...

29. dubna 2010 v 2:30 | Piperka |  Piperka
Depressed? NEVER!
CZ: Ahoj. Jak se máte? Já fajn... ale je divný, že od teď už můžu říkat, že je mi šestnáct... mám totiž dneska narozeniny :D Před šestnácti lety zrovna v tuhle dobu jsem se narodila...:D jo já vím, jsem praštěná, že sem píšu... :D ale chtěla jsem říct aspoň něco... ale upřímně, cítím se naprosto stejně jako jsem se cítila včera... opravdu... jsem úplně stejná Anna... Piperka, nebo jak chcete, akorát technicky o rok starší... ale ve skutečnosti jenom o den:D takže... no nic... já už asi zase půjdu :D jen jsem se chtěla zmínit... tak se mějte krásně, já se odpoledne ozvu ;)

EN: Hi... How are you? I'm fine... it's weird... when I can say, that I'm sixteen-year-old... I have birthday today... :D After sixteen years I born... :D Ok, I'm crazy, I know... I don't feel different than yesterday, really... I'm the same Anna... for you Piperka... I'm just technically one year older...:D  Ok, I must go, I just wanted say something...:)

CZ: Od Siusen:) Děkuju strašně, strašně moc!
EN: From Siusen, I thank you so so much! I love you:)
from Siusen:)

A od Cherry:) taky ti děkuju hrožně moc, je nádherné, moc se mi líbí:)
from Cherry

New Eclipse promo photo for Sanson Ice Cream

27. dubna 2010 v 18:44 | Piperka |  Eclipse, promotional photos
Cz:
Ahoj. Tak tohle mě teda vážně dostává... ne fakt, je to dobrý, líbí se mi to... v červenci jedu do Itálie, tak jsem zvědavá, jestli jim to třeba vydrží:D Sakra! Proč jsme nemohli jet do Itálie loni? Nevíte někdo? No nic... firma, která vyrábí zmrzliny, jménem Sanson, využívá jednu promo fotku pro film Eclipse na reklamní kampani, na nějakou soutěž či co, to si nejsem jistá, v Itálii. Už jednou se objevila jedna dost nekvalitní fotka... nyní mám pro vás o něco - teda o dost - vyšší kvalitu této promo fotky a je vážně skvělá, moc se mi líbí... Belle to tam hrozně sluší podle mě... teda Edwardovi a Jacobovi taky, samozřejmě... ale myslím, že Bells tady i víc než na oficiálním plakátu... no nevím co víc bych řekla, tady je ta fotka...:

en
Hi! That's really good :D I love it... I don't know, what I can say about that... in the USA is one kind of ice creams, one company, probably, called Sanson. And this company have one promo photo from Eclipse for promotion & contest in Italy! The photo is absolutely amazing I think, Bella looks great, Edward and Jacob too of course... so just look, I haven't got anything more what I want to say...

imagebam.com

source: eclipsemovie.org

Eclipse first promo photoshoot

27. dubna 2010 v 18:22 | Piperka |  Eclipse, promo photoshoots
Cz:
Ahoj! Jak se dneska máte? Já abych řekla pravdu dost hrozně... měla jsem strašnej den... asi jeden z nejhorších za poslední dobu... fakt děs... obecně nesnáším úterky, ale dneska to bylo extrémně náročný... hned první hodina - test z angličtiny... sice to byla celkem pohoda, ale stejně, pak hrozně dlouhej úkol na češtinu... teda zas tak dlouhej nebyl, ale stejně jsem se s tim včera patlala hodně dlouho a ještě jsem to dopřepisovala ve škole, úkol s chemie, totéž... tohle jsou dva hlavní důvody, proč jsem včera nic nepřidala... pak test z biologie a z dějáku... plus fyzika, ta je dost děsná sama o sobě, no prostě hrůza... ještě mi ani není nic moc, takže vážně "povedenej" den... no nic... každopádně tu nejsem od toho, abych si stěžovala...
Mám pro vás šest fotek z prvního promo photoshootu pro film Eclipse. A to dvě fotky s Bellou, z nihž jedna je s Bells samotnou a jedna je ta z oficiálního plakátu s Edwardem a Jacobem. Jedna je s Cullenovic děvčaty, Esme, Alice a Rosalií, jedna se třemi z Volturiových, s Jane, Alecem a Demetrim, jedna s Rileym [oh my Carlisle..:) no nic] a jedna se třemi vlčky ze smečky, se Samem, Paulem... a je to Quil? Nejsem si jistá... pořád si je pletu :D Nejlepší je podle mě ta třetí... no dobře:-P už mlčím... všechny jsou skvělé... jen mě štve, že není i promo fotka s Cullenovic chlapci... no co se dá dělat...:

en
Hi, how are you? I'm not very fine... I have bad mood, because today was one of the worst days  in the last time... We had an exam from english, long homework from Czech - that's the reason, why I didn't post anything yesterday, homework from chemistry, physics is terrible itself, short exam from history and biology... so... really hard day... I hate Thuesday! Ok... it will be fine... I have for you today photos from the first promo protoshoot for The Twilight saga: Eclipse. Two photos are with Bella, one with her alone and one promo which is on the official poster with Edward and Jacob. One is with Cullen's girls, Alice, Rosalie and Esme, one is with Riley [oh my Carlisle... ok, I'm fine :D], one with three Volturis - Jane, Alec and Demetri and the last one with three guys from the wolfpack, with Sam, Paul and... is it Quil? I'm not sure... I still confuse them...:D That's not important, these prohos are really nice, especially the third one.. O:) ok... I'm quiet... especially the second and fourth or fifth one, I think... so... here it is, enjoy the photos;)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
source: lionandlamblove.org

Jackson Rathbone: The Last Airbender official trailer no. 3

25. dubna 2010 v 20:00 | Piperka |  Jackson - videa
Cz:
Ahoj! Jak se máte? Já celkem fajn, jen myslím, že mám něco os rukou, mám jí nějakou zatuhlou. Byli jsme dneska s rodičema na golfu... protože příští tejden jdeme s tátou na jeden takovej sranda turnaj :D a já to asi půl roku nedržela v ruce...:-D No nic... omlouvám se za včerejšek, ale byli jsme s rodiči a bráchou u příbuzných ve Vejprnicích na pouti, to je u Plzně, jezdíme tam každý rok a je to strašně fajn. Jezdím tam hrozně ráda:-) Tak to je taky důvod, proč jsem nic nepřidala, nebyl už potom čas... No každopádně dneska zas něco přidám, jako první něco kolem Jacksona Rathbona a jeho nového filmu The Last Airbender, který má u nás premiéru 26. srpna 2010 a kterého se už nemůžu dočkat.... bohužel budu zrovna pryč, takže se dostanu až v září:-( Každopádně mám pro vás nejnovější trailer a zajímám se o to čím dál tim víc, jsem zvědavá, myslím, že to bude dobrý film... teda alespoň pro mě vypadá zajímavě... jsou tam nějaké nové scény a samozřejmě je tam i Jackson, tak se koukněte, je skvělý...:

en
Hi! How are you today? I'm fine, really... I don't want come to school... but that's life... I must, so... Yesterday, I was with my family in Vejprnice near to Plzeň where live family from my mom's one brother... and it was fun, I like it, we come there every year and it's fine :) So I'm so sorry, that I didn't write any articles... But, today, I have something... it's official new trailer on Jackson Rathbone's new movie, The Last Airbender and in this one is Jackson too, of course and are there some new scenes... I'm very nosy about this movie, I really want see it. I can't wait! But I must... in Czech Republic will be this movie on August 26, 2010... But it will be in 3D, so it's cool... ok, here is the amazing trailer, enjoy...:


source: twifans.com

The Twilight saga: Eclipse official final trailer in better quality

23. dubna 2010 v 19:52 | Piperka |  Eclipse trailers
CZ: Ahoj... tohle je skutečně jen velice, velice krátký článek... našla jsem kvalitnější verzi oficiálního druhého traileru na Eclipse než ten z přenosu Oprah... takže se můžete kouknout, užijte si ho... je fakt lepší, co se obrazu týče a není na jedné straně ustřižený...

EN: Hi... this is only really, really short article. I found the official second trailer in better quality then the one from Oprah... so here it is. Enyoj... Oh my Carlisle, amazing :D


The Official Final trailer of The Twilight saga: Eclipse

23. dubna 2010 v 17:49 | Piperka |  Eclipse trailers
Cz:
Koukám, že už i oficiální twitter Summitu pěkně kecá... já nedejchám! Oh my Carlisle! Čekala jsem to až zítra, ale je to tady dámy a pánové, je to tady! Oficiálně druhý konečný trailer na třetí díl Twilight ságy, Eclipse. A nejen že je tam Edward, Bella a Jacob... ale i vlkodlaci, Cullenovi, Victoria... a novorození... Je to dokonalé, fakt hodně akční... jsou tam snad všichni, z Cullenů teda chybí Rose, nebo jí tam alespoň nevidím... lidská část tam není kromě Belly vůbec, dá se říct, ale stejně je to skvělý, zkoušela jsem nedýchat, ale kvůli mojí rýmě to moc dobře nešlo... pusťte si to, miluju Oprah! V show to po web kameře uvedla Dakota Fanning, která je tam společně s Volturiovými také v traileru, mimochodem... tady to je, užijte si to... doufám, že to jen tak nesmažou... :)

en
Hi! How are you? Oh my Carlisle! I have absolutely great mood! Because I found the official final trailer of The Twilight saga: Eclipse and it's amazing. I love you so much, twifans.com and Oprah...:) It is HERE... I can't belive... because on Summit's twitter was difficult information... and I belived them... In trailer are Bella, Jacob, Edward... but more and more... Cullens... but aren't here Rosalie and I didn't see Esme... but maybe I'm blind, werewolfs, Victoria, Riley... and newborns... and Volturis by the way too. In Oprah by webcam said it Dakota Fanning, which is in trailer too... so watch, you must, I love it, it's amazing :) I'm so excited...


Jasper is here too, that's more than great! I love it! LOVE :D

Oprah preview an Eclipse Trailer

22. dubna 2010 v 14:52 | Piperka |  Eclipse videos
Cz:
Ahoj. Tak jsem jsem řekla, myslím, že to bylo v pondělí, konečný Eclipse trailer bude 23. dubna 2010, tedy v pátek, tedy zítra, což je naprosto skvělý! A já mám pro vás opravdu krátký článek, ještě s kratším videem... je to ukázka na zítřejší Oprah a můžete tam vidět i kratičký problesk z Eclipse traileru... můžete vidět Bellu, Jacoba i Edwarda... dohromady asi tak dvě vteřiny, ale to vůbec ale vůbec nevadí... tak se koukněte, já už se fakt nemůžu dočkat... má být prý zveřejněn ve 2:00 ráno... myslím, že asi amerického času, ovšem vážně netuším... tak se necháme překvapit... už zííítra :D

en
Hi. Like I said on... Monday? I'm not sure... the final Eclipse trailer will be on April 23, so on Friday... so tomorrow! And it's absolutely amazing... and I have for you really, really, really short preview from the trailer... this is short stroke by Oprah, where you can see Bella, Jacob and Edward... but only I don't know... two seconds... but it's detail... I can't wait! The trailer will be on 2:00 a.m. but I'm not sure, that it's information for Czech people or for American...Seznam Ex od 8. 5. 2010 na Prima COOL

22. dubna 2010 v 14:03 | Piperka |  Elizabeth Reaser

Cz:
Ahoj. Jak se dneska máte? Já super. Večer jdu do divadla a dneska sme měli ve škole volno, protože jsou příjmačky...  a zejtra jsou taky...:D takže máme prodlouženej víkend... jediná trochu minusová věc je to, že mám pořádně ucpanej nos a nevim jestli alergicky nebo jsem nachlazená... těžko říct, řekla bych spíš to první... no každopádně chci strašně poděkovat Ness, která mi dala jeden odkaz, díky němuž jsem zjistila velmi zajímavou informaci...
Ten seriál neznám, nikdy jsem neviděla ani jeden jediný díl... ale každopádně... je to seriál, ve kterém hraje Elizabeth Reaser jménem Seznam Ex. Hraje tam postavu jménem Bella Bloom a tento seriál začnou dávat na Prima COOL od 8. května 2010 každou sobotu ve 12:50 a každou neděli ve 12:10, což je fakt skvělý, asi se budu koukat :) Seriál má pouze jednu serii, která má 13 dílů, ale to vůbec nevadí. Podle popisu to vypadá, že by to mohla být sranda. Seriál vypráví o třicetileté květinářce Belle Bloom, jejíž život se změní na rozlučce se svobodou její sesty Daphne (Rachel Boston). Větštkyně jí předpoví, že jejím osudovým mužem je jeden z jejích Ex přítelů, a že pokud ho nenajde do roka, zůstane už napořád sama. A tak Bella sepíše seznam a započne hledání. Seriál je natočený podle předlohy Izraelského seriálu, který napsal Sigal Avin a pro americkou verzi scénář přepsala Diane Ruggier. Oba tvůrci jsou zároveň producenty americké verze... tak co? Budete se dívat? Dávám vám nahoru i trailer... myslím, že to může být sranda.


en
I didn't know this serie... but it's TV serie with Elizabeth Reaser in leading role. This serie called The Ex List and Elizabeth plays here Bella Bloom. The Ex List is re-write by American screenwriter Diane Ruggier from the izrael original by Sigal Avin. Both of them are the producers od the american one. And this serie will be in Czech tv, on Prima COOL from May 8, 2010. That's really cool :D Every Saturday on 12:50 and Sunday on 12:10... The story is about Bella which on party of the freedom of her sister her psychic oracle predicts that a man's destiny is one of her EX. And when she won't find him to one year, she will be alone forever. And she write the ex list and find the ONE... It could be funny, I'm nosy, I think, I will watch it :)

source: prima-cool.cz

Breaking Dawn finally In Production?

20. dubna 2010 v 19:14 | Piperka |  about Breaking Dawn
Cz:
Ahoj! Jak se máte? Já celkem mizerně... je mi zle... a nemůžu se rozhodnout ohledně jedné věci, ale tak to si ještě nějak rozmyslím. Dneska byl blbej den... dva testy a oba jsem podělala... občas lidi říkají, že to podělali a pak mají nakonec slušnou známku, ale já to vážně totálně skopala... no odpoledne jsem měla jít do knihovny, ale nějak to nevyšlo... byly jsme s kamarádkou a jejím synovcem na hřišti, což byla asi jediná kladná věc na dnešním dni... při tancování jsem málem hodila šavli, přestože to byla sranda jako obvykle, takže celkově nic moc... no nic... pokládala jsem si otázku... Je Breaking Dawn skutečně připravován? Clevver TV nedávno oznámila... ano, je. Tedy ještě není v produkci, ale v pre-produkci, ale co je hlavní, že je potvrzené, že se skutečně bude natáčet... a zdá se, že ohledně dvou filmů to ještě ale není rozhodnuté... Tedy, bylo jasné, že BD bude, ale je hezké mít to potvrzené, pokud tedy můžeme věřit Clevver TV... ale já si myslím, že ano... a je to skvělé. Ve videu se můžete dozvědět, že natáčení by mělo začít v listopadu 2010 a že Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Ashley Greene, Anna Kendrick a Peter Facinelli jsou oficiálně potvrzení, tihle v posledním díle rozhodně budou... ale já osobně si myslím, že by ostatní museli mít hodně vážnej důvod, aby poslední díl odřekli... doufám, že to nikdo z nich neudělá... Na IMDB.com je jako režisér uvedený Bill Condon, ale stále se o této možnosti diskutuje... zrovna překládám jeden článek... ale jde to pomalu, nemám čas... takže se o tom možná i něco dozvíte, pokud to ještě nevíte... no ve videu se můžete dozvědět víc... tady je...:

en
Is the Breaking Dawn finally in production? The Clevver TV said... yes, it is. In fact it's pre-production...:D And I think, that it's official thing, so... we can be happy... and I am! It's great, isn't it? Absolutely... The filming would start on November 2010. Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Ashley Greene, Anna Kendrick and Peter Facinelli are official on it, they will be in the last movie... and I think the other actors too. I don't see the reason, why not... I hope, that they will be there. On the profil on IMDB.com is as director Bill Condon but he is still in negotiations. So look at the video, you can see more details, I hope, that it's true, I think it is, so it's really great :)

source: eclipsemovie.org

Happy Birthday Catalina Sandino Moreno!

19. dubna 2010 v 20:49 | Piperka |  Catalina Sandino Moreno
Happy b-day Catalina
Cz:
Ahoj! Tak co? Jak se máte, ani jsem se dneska neptala... měla jsem v plánu přidat víc článků, protože zítra nevím, kdy se vrátím domů, ale bohužel to nevyšlo... bylo mi dost zle, tak jsem se k tomu nedostala:-( Ale chci napsat alespoň tuhle zprávu, která je celkem důležitá... tou zprávou je, že jedna z hereček tředího dílu Twilight ságy, Eclipse má dneska narozeniny. Tou jednou je herečka, která v Eclipse představuje postavu jménem Maria. Maria je upírka, která přeměnila Jaspera a vyskytuje se tedy v Jasperově příběhu... Tou herečkou je Catalina Sandino Moreno, takže všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a všeho možného! Jen taková zpráva mimo, pro Elaine zajímavá např., zjistila jsem že hrála ve filmu Láska za časů cholery, tedy nevím jak velkou roli, ale tuším, že byla možná i v traileru, no nic...:D

en
Hi! How are you? I don't have very good mood... I have very, very bad mood... because I don't feel well...:-( But it will be fine early, I think... but... Today, I wanted to post more articles, because I don't know, when I will come from school tomorrow, but I didn't have time... and I was sick... But... Today has one person birthday... the person is woman, which plays Maria in The Twilight saga: Eclipse... Maria is vampire, which changed Jasper... So... Happy Birthday Catalina Sandino Moreno, nice 29th Birthday! Good health, luck and some more things! :)

Final Eclipse Trailer will be on Friday, April 23!

19. dubna 2010 v 18:28 | Piperka |  Eclipse twitter news
trailer
Cz:
,,Příští pátek 23. dubna sledujte Oprah kvůli exkluzivnímu zveřejnění konečného Eclipse traileru!"

Ano. Je to pravda... opravdu opravdu úžasná pravda! Je to skvělý! Nemůžu čekat, musím to vidět. Jsem tak strašně zvědavá! Nový trailer na Eclipse bude již brzy! A já se vážně těším... sice asi ne víc jak na New Moon trailer... ale tak srovnatelně:D Hlavně doufám, že tam budou Cullenovi, především Jasper... a Emmett :D a tak... ale víte co? Je to vlastně jedno... chci ho jen shlédnout a nedýchat :D Bude vysílán v pořadu Oprah tento pátek, 23. dubna, tedy v sobotu bude u nás na 100% kvůli časovému posunu... no nevím, možná už v pátek, těžko říct v kolik hodin bude zveřejněn... já se tak těším! Ve skutečnosti jsme ale mohli vědět, že nový trailer bude... já to věděla, jen jsem nějak nestíhala napsat... David Slade napsal na svůj twitter zprávu, kterou ovšem během chvíle zase smazal... takže díky lionandlamblove.org a jejich screenu, nebo screenu, který zveřejnili na svých stránkách jsme se to mohli dozvědět... tweet níže i s překladem...:


en
Yes! That's true.... really really great true!! I love it, it's amazing! I can't wait, I must see that! I'm so nosy... the new Eclipse trailer will be early.. this Friday, that's perfect! I hope, that will be there the Cullens, especially Jasper... but I don't care, I just wanna watch the trailer without breathing :D David slade post on his twitter one tweet but he must removed it again... so thanx lionandlamblove.org, that they post the screen... he wrote about the trailer, like you can see... but what about I talk now... he never posted this tweet...:D He said: I deny... :D
dave
CZ: "A wow, viděl jsem úžasný hrubý sestřih nového traileru, ale nejsem oprávněn k tomu o tom mluvit. Takže pokud čtete tento tweet, popírám, že jsem ho napsal." :D Takže vlastně to vůbec nenapsal, tak si toho nevšímejte :D
 [Pozn. věta ,,že jsem ho tweetnul" mi přijde krapet ujetá...]

I love my friends, really love! I'm back by the way but...

18. dubna 2010 v 18:57 | Piperka |  Piperka
Ahoj! Tak co, jak se máte? Jaký jste měli víkend, co?? Já měla naprosto totálně dokonalej víkend... mě se tam upřímně... na tu chatu se mi nechtělo, protože mě tam kamarádka nalákala pod záminkou, že budeme natáčet... no to u ní neni průhledná záminka, kdybyste si mysleli, točíme občas nějaký filmy a tak...
Alee.... aleee... no jela jsem s jinou kamarádkou autobusem... a k chatě nás odvezla tý původní kamarádky teta... no najednou ta kámoška, jejíž teta a chata to jsou, začala zpívat před těma vratama, což u ní taky není nijak neobvyklý, ale najednou se ta vrata otevřela...
...a tam stály moje kamarádky, halekající "Všechno nejlepší!"
Já jsem málem dostala infarkt... v tom nejlepším slova smyslu, opravdu, neskutečně mě překvapily! Miluju je, vážně jo... normálně mě rozbrečely, to jsem naprosto nečekala, fakt jsem vůbec nic netušila... byly tam všichni, které mám ráda... no dobře, všichni ne, někteří tam chyběli... ale prostě téměř všechny z těch nejlepších kamarádek!:)
Já byla dojatá, překvapená... mě málem spadla spodní čelist až na zem... já nebyla schopná slova. Prostě naprostej šok, já mám narozky až za dva týdny, mě prostě nic takovýho ani nenapadlo... A vylezlo z nich, že to plánujou už od září... a když si to tak zpětně přehrávám v mysli... tolikrát plácly něco, kvůli čemu jsem na to mohla přijít, ale ani jedinkrát mi to nedošlo... ani nevíte, kolik věcí mi teď konečně začalo dávat smysl :) Dovedly mě k přípitku a pak na terasu... a na střechu garáže vylezla Whit... abych to zkrátila, měla jsem soukromé hudební muzikálové vystoupení... společně s rádiem tančily, zpívaly a hrály na různé písničky z muzikálů... třeba T. a A. tak hrály a zpívaly jednu písničku z muzikálu Dracula, kdy se Dracula hádá s šaškem a to bylo dokonalý... teda celý to vylo dokonalý, prostě perfektní, já je fakt miluju... při tom představení jsem se rozbrečela... dvakrát... ale tak jen tak decentně, ale měla jsem to dělat... a pak mě dotáhly zpátky do obýváku, předaly mi dárky... z nihž jedno bylo video... stejně jako minulý rok k patnáctinám, i k šestnáctinám taky... a je naprosto perfektní... jestli ho dají zase na stream, tak vám sem dám nenápadně nějakej odkaz, nevím, jestli by chtěly, abyste ho viděly... ale je dokonalý!!! I při tom jsem se rozbrečela, ale už míň... říkaly mi, že plánujou už od září jak mě rozbrečí :D tak se jim to povedlo... já si to nezasloužim, jsou skvělí! Všichni, co se na tom všem podíleli! :):):) A pak ještě přinesly ty vlastnoručně dělané dorty... bože, jak já jim to jen splatím, tohle jsem si fakt nezasloužila, já je miluju, všechny do jednoho :)

Ehm... přišla noc...
to bylo málem moc...

Když vás takhle ve dvě ráno násilim vytáhnou z postele... a prohlásí...:
"Krychle, oblíkni se, jde se ven."
Já: "Já nechci jít ven"
"Oblíkni se teple, je tam zima."
a fakt vás vykopou do tý zimy a do tmy... tak člověk trochu znervózní... obzvlášť, když ani jedna z nich vůbec nic nenaznačily a vyhnaly mě na bojovku! Samotnou... jenom s mobilem... po tmě... no... já... a další tři... dvě hlavní organizátorky a jedna hodně hodně důležitá, která o tom ví prakticky od začátku, máme bobříka odvahy... a já překonala hrůzu ze tmy... no šla jsem prakticky sama... ale tyhle tři byly na různejch stanovištích... takže jsem jako nešla rovnou z chaty až na místo určení po tmě sama jenom s papírem s pokynama a s mobilem... a dokonce na mě ani nevyskakovaly, abych se lekla, protože byly všechny tři taky vyděšený... :D
Měla jsem za úkol... dostala jsem ho od "Marie", to byla A., že mám jít na hrob jejího milého...

ANO! MĚLA JSEM JÍT NA HŘBITOV...

V první chvíli jsem to rázně odmítala... ale zas jsem si říkala... že ony tam budou, nemůžou mě tam nechat... já to tam neznám a sama na hřbitov v noci... nemohlo to tam bejt nebezpečný, to by mě tam neposílaly... no tak jsem šla... potkala D. ta mi dala umělou kytku, která mimochodem zůstala na hrobě nejmenované osoby... teda já vim jak se jmenoval, ale nebudu to tu říkat... no měl umřív v první světový... jako ten Mariin milý... ale ta osoba, které ten hrob a jméno patřily zemřel asi v osmdesáti dávno po druhý světový... no nic... ale byl to asi jedinej člověk, kterej nebyl pohřbený s rodinou ale sám...
No po D. jsem potkala T... a ta mi řekla kudy dál... pak zase D. a pak zase A. A pak začlo to nejhorší... vyšla jsem z vesnice... a šla polem... A. teda za mnou, ale ne úplně, neviděla jsem jí za sebou, jen jsem věděla, že tam je, protože mi to řekla... ale ve tmě nebyla vidět... byla to asfaltka, ale bylo to mezi polema a nebyly tam lampy ani žádný světlo, jenom mobil a hvězdičky... No když jsem došla ke hřbitovu - zjistila jsem, že T. tam byla kousek ode mě v pangejtu :D no nic... - jsem našla baterku na lavičce - D. mi řekla, že tam je - a měla jsem jít na ten hřbitov postraní brankou - ta hlavní byla zamčená... a najít ten hrob... no já se málem podělala... vážně... já se fakt bála, jako fest... sama na hřbitově... já věděla, že tam T. s A. jsou, ale prostě... no... s tou baterkou... ty stíhy tam... pak na mě vyletěly netopýři... a když mi přišla sms od T., po té, co jsem ten hrob nemohla najít, tak jsem málem vyletěla z kůže... tak jsem ho našla... dala jsem tam kytku... zavolala: "Už jsem to našla" a další infarkt, přišla mi další... že mám jít domů... já úplně vyjekla: "Sama???" Ale tak šla jsem... omluvila jsem se těm, na jejihž hrob jsem šlápla... já vím, hrabe mi... ale ve tři ráno... A pak se ke mně už připojily T. s A., i když byly furt ve svejch rolích, T. jako ten milý :D a A. jako Marie, tak šly se mnou... a ve vesnici čekala už i D.... takže zpátky pohodička...

Hele... :D no já vám to tu nemůžu popisovat všechno do detailů... budíček v 7. další den v půl osmý... dvoudenní vojenský cvičení, byly jsme na dvě "roty", no prostě skupiny... Oranžový, tedy tam jsem byla já... jménem Ňufínci a zelení byli Mufínci... a ty dva dny jsme hrály různý hry... hodně se běhalo, což pro mě bylo vražedný, ale až na některé chvíle agrese :D to bylo super... no... bohužel v sobotu večer teda včera odjely Y a A2...:( No... večer byl táborák u grilu... a dneska jsme hrály jenom jednu dlouhou hru... dostaly certifikáty... a jely domů autobusem asi v půl jedný odpoledne... takže doma jsem byla kolem třetí...

Ale prostě bomba...
Strašně, strašně, strašně moc moc moc moc děkuju!

Hiatus 16. - 18. dubna 2010

15. dubna 2010 v 23:26 | Piperka |  About blog
Ahoj. Jen jsem vám chtěla říct, že se tu pravděpodobně objevím až v neděli pozdějc odpoledne, protože jedu ke kamarádce na chatu a nedostanu se na internet... takže vyhlašuju takovou kratičkou pauzičku, jelikož jsem nestihla nic nastavit:-( Omlouvám se...

Hiatus 16. - 18. dubna 2010

Hiatus 16th - 18th April 2010


Nikki Reed is not part of K-11. What happened?

14. dubna 2010 v 17:00 | Piperka |  Nikki - news
Cz:
Ahoj... Jak se máte? Já jsem poněkud v šoku... vážně... myslela jsem si a těšila se, že Kristen a Nikki budou hrát společně v jednom filmu... jménem K-11. Plánoval se hodně dlouho a bude ho režírovat matka Kristen... ale... nebudou.... Nechápu to, vážně ne... Co se stalo? Nikki Reed oznámila, že už víc není součástí tohoto filmu... Proč?

Nikki Reed
Twilight co-stars a kamarádky ve skutečném životě, Nikki Reed a Kristen Stewart plánovaly poslední dva roky společné účinkování ve filmu K-11, ale Nikki řekla Hollywoodlife 12. dubna 2010, že už dál nění součástí tohoto projektu! Já to opravdu, ale opravdu naprosto nechápu... Proč? Proč?? Mám pro vás jeden článek, který jsem přeložila a také jedno video, které možná bude fungovat... je to děsný, strašně mě to štve:-(
Nikky Reed a její BFF Kristen Stewart dělaly velký humbuk kolem jejich společného bizardního filmu, K-11, už téměř dva roky, ale Nikki nám odhalila, že dál už na tom nepracuje - a zněla, jakoby to sama zjistila teprve nedávno!
"Ve skutečnosti už toho nejsem součástí," řekla 12. dubna jednadvacetiletá Twilight hvězda na akci jménem Simply Shakespeare fundraiser [což je tuším jakási charitativní sbírka... hrají se tam Shakespearovi hry] v Santa Monice v Kalifornii. "Ano, byla jsem. Ale víc už ne."
A bylo to tak. Nejen že neřekla žádná podrobnosti. Skutečně vypadala zaskočená otázkou.

Ve filmu měla Nikki hrát postavu jménem Mousey, potetovaného [transgender] chlápka [:D jo já vím] závislého na pervitinu, který bude ve vězení sedět s Butterfly (Kristen Stewart), autistickým (transgender) asi je to transvestita, vážně nevím, neodvažuju se hádat.

"Je to skvelý projekt, a především hodně věřím Kristen a její matce, Jules Stewart, která psala scénář a režíruje to," řekla Nikki MTV news 23. března 2009, téměř šest měsíců po té, co údajně začala pre-produkce. "Kristen hraje kluka, a já zase muže, který je o dost starší, než ona. Zatím dost pracuji na svém přízvuku. Mousey je mexičan a ona zase pochází z jednoho velmi specifického místa v jižní Kalifornii."
Co si myslíte, že se stalo? Myslíte si, že film prostě ztroskotal celý, nebo Nikiin zájem opadl, nebo že je v tom něco víc, nějaký problém mezi Kristen a Nikki? Já vážně nevím, co si mám myslet... každopádně mě to hrozně mrzí:-(

Překlad: Piperka
Originál v celém článku.
Zdroj/source: Hollywoodlife

en
Hi! How are you? I'm in shock. Really... I thought that Kristen and Nikki will be in one movie called K-11 which will direct Kristen's mother... but... they won't... I don't understand... What happened? Nikki Reed said, that she is not the part of the movie...

Twilight co-stars and real-life friends Nikki Reed and Kristen Stewart have planned for the last two years to star in the drama K-11 together, but Nikki told to Hollywoodlife April 12 she's no longer part of the project! I really can't understand, why? Why??? I have for you one article... and video about that... it is really... oh my got, it's bad! I hate it!
Full article in full story...:

Robert Pattinson & Kristen Stewart leaving Budapest together...

12. dubna 2010 v 18:27 | Piperka |  Kristen & Robert
Cz:
Budu mít Dread... to je film, mimochodem :D Díky, Ann, už jsem na něj zvědavá :) Zrovna si ho stahuju... tak uvidíme... až ho shlédnu, tak vám sem hodím možná menší report... kratší recenzi, nebo tak... pokud bude teda tahle verze fungovat, už jsem si stahla jednu, která nešla, tak mě to trochu naštvalo, jelikož mi to seká počítač vždycky, když stahuju něco většího a teď musím dvakrát :D no nic... snad se mi podaří najít i titulky... :) Alee.. co jsem to... jo už vím... víte, já nemám ráda takové ty paparazzi fotky, bulvární články a časopisy... kdo s kým kdy jak a proč... ovšem občas si tu a tam najdu nějakou tu věcičku o Robsten... a momentálně převládaly spekulace o tom, že Kristen Stewart odjela do Budapešti oslavit svoje narozeniny... a bulvár je samozřejmě okamžitě plný toho, jaká je to náhoda, že zrovna v tu dobu tam točí Robert Pattinson svůj nový film Bel Ami... upřímně jsem tomu, že tam fakt je nevěřila... a i kdyby tam vážně byla, tak ty povídačky o zasnoubení... ukažte mi prsten a já vám uvěřím... no nic...:D Každopádně se ale dnes objevilo video, které vyvrací moje domněnky o tom, že jedna z fotek byla fotomontáží... je to video z letiště v Budapešti a je tam zřetelně vidět jak Kristen tak Robert, kteří společně míří na letadlo zpět do L.A. nebo kam... Tak fanoušci Robsten radujte se, další skvělý drb, dokonce i podložený :D tak vám sem dávám video a opět opakuju, že já to říkám od začátku... :D

en
I will have the movie Dread:) Thanx Ann, I'm very nosy... I download it now... :D so I hope, that will be fine, this verzion... I download one bad... it made me a little angry :D but not very much... so... well... what I wanted to say... oh, yes... I don't like paparazzi things, popular newspapers... bulvar, for example like In Touch or something... but this video is... something which confirms, that Kristen Stewart was in Budapest, where Robert Pattinson filmed his new movie called Bel Ami and confirms that they leaved Budapest together... I don't know, what I can think about that... I said all of the time, that they are together... :D And speculation about this... I didn't belive that Kristen really was in Budapest, but here is the video... and its great, isn't it?


Remember me on ICQ...

11. dubna 2010 v 19:47 | Piperka |  Zajímavosti
Cz:
Všechny části mého těla mě bolí!!! Oh my Carlisle, panebože... myslím, že asi umřu... :D Nesnáším schody! Chci tu mít výtah! A ve škole taky! Upadnou mi nohy, já to prostě vím! :D Ok, jsem v pohodě... byla sranda a to je hlavní... myslím to soustředění, že byla sranda, fakt to bylo super... jen nemůžu pořádně chodit, ale to se vsákne :D No nic... došla jsem k závěru, že asi fakt budu muset jít na Remember me... když to na mě vyskočilo na ICQ, tak jsem si říkala, že je to fakt asi nějaký znamení, protože to vidím všude... nějaký postery, recenze... je to šílený :D říkala jsem si, že když už nic jinýho, mohla bych vám sem dát třeba aspoň ofocené to icq... :D pak se všichni diví, že jsem praštěná, když na mě každou chvíli vyskočí Robert... :D

en
All parts of my body hurt me!!! Oh my Carlisle, I think I will die... I HATE stairs! I want here elevator! And at school too... My legs will fall off, I know it :D Ok, I'm fine... it was fun, I mean the dancing assembly and it's the main thing... But... I think, that I must will come to the cinema to Remember me, because everywhere I look are posters or something... on ICQ now too! It's crazy, isn't it? I read article about the movie, and it would be good film, but I don't know, that I have to come... what do you think? I have for you one crazy print screen... :D
icq

Křivoklát 9. - 10. 4. 2010 + zkaženej den....

11. dubna 2010 v 13:19 | Piperka |  Piperka
dance
Ahoj, tak co, jak se máte? Já dost špatně, řeknu vám to narovinu... Měla jsem bejt na matějský, ale sešlo z toho, protože je tam hnusně a zima... teda, teď už se to samozřejmě vyčasuje, jak jinak... ale ráno lilo jak z konve... ještě sme i vyrazily, ale když furt lilo, tak sme se rozhodly se na to vykašlat... a půjdeme asi ve čtvrtek nebo zejtra po škole... sice tam nebudem moct bejt tak dlouho, ale jiná šance už není... grau, to mě štve, mám zkaženej den...:-(:-( Ale tak co se týče pátku a soboty, tak to bylo super... jela jsem na soustředění na Křivoklát... teda, bydleli jsme v takový ubytovně, penzionu... a tam sme celý dva dny tančili :D
Totiž naše češtinářka tvoří divadlo a prakticky téměř všechny holky, který se jí podařilo sehnat, tančí... takže tam budu na tři sestavy ze čtyř v tom představení... z čehož jednu tančí jenom jedna skupina, ti "modří", jednu obě skupiny společně s těmi "červenými" a jedno, to bude disco... což tančí úplně všichni účinkující :D to bude celkem masakr, ale je to hrozná sranda... no a pak ještě ti "červení" mají vlastní sestavu... no tak modrá sestava...:D my máme bejt jakoby představitelé halucinací a zhulenosti :D a ta sestava i je taková zhulená a musí to vypadat hrozně komicky, ale je to sranda, mě to baví :D ta společná musí vypadat fakt úžasně, ta je vážně skvělá na písničku Requiem for a Dream... pak je tam do DISCO, tak to je masakr, jak je nás tam hodně a je to příšerná sranda :D a ti "červení" to mají taky skvělý... :) Chtěla bych vědět, jak to vypadá dohromady... třeba to bude někdo natáčet, až budeme mít to vystoupení, no uvidíme... každopádně jsem vážně mrtvá... příšerně mě bolí nohy... a záda... nehorší jsou schody... v pátek jsme trénovali cca 7 hodin? Možná i víc... no ale ať nepřehánim, tak sedm... a včera teda míň, o dost :D ale zase sme to pak předváděli učitelům a těm, co hrajou a netančí... takže taky celkem záhul... a taky jsme se naučili takovou šílenost s rukama... teda ono to jenom vypadá šíleně... jmenuje se to kytimiti, nebo se tomu teda tak řiká... no ale ve skutečnosti, když se to člověk naučí, tak je to jednoduchý :D ale byla sranda, když se nás to snažil naučit, to je zasejc pravda...:D No nic, já už půjdu, nějaké podrobnější zážitky budu třeba vyprávět v průběhu dne...:D

Happy Birthday Kristen Stewart! Sweet 20!

9. dubna 2010 v 0:01 | Piperka |  Kris - news
Cz:
Dneska má jedna z nejdůležitějších hvězd z Twilight narozeniny. Já osobně jsem toho názoru, že všechny hvězdy jsou stejně důležité, z těch hlavnějších rolí, ale tahle herečka má právě tu hlavní, tu úplně nejhlavnější... tedy ano, je to představitelka Isabelly Swan! Ano... Kristen Stewart má dneska 9. dubna 2010, narozeniny! Je jí krásných 20 let a já jí přeju všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a všeho! Máme tě rádi, nebo tedy alespoň já ano... jsi skvělá a talentovaná herečka a nemám tě ráda jen a pouze pro roli Bells, to v žádném případě! Film The Cake Eaters ve mě zůstane ještě hodně dlouho... ;) Takže... všechno nejlepší, hlavně to oslav! Sladkých 20!

en
Today has one of the most important Twilight stars birthday. I think, all of stars are important, but this actress plays one of the leadings role, the main role... She plays Isabella Swan. Yeah, it is Kristen Stewart! She has today, April 9th 2010 Birthday! And she is 20-year-old! It's really, really nice number! :) Congratulation, Kristen, we love you... I think... I love you, you are great and talented actress which I really like not only for the role in The Twilight saga. I hope, that you will celebrate it! Happy Birthday, sweet 20!:)
happy birthday Kristen!