Květen 2010

Kristen Stewart & Taylor Lautner: Luna Park Q&A Fan Event in Sydney; Australia

31. května 2010 v 22:16 | Piperka |  Gallery - Events
Cz:
Ahoj. Nemám moc času, takže to nebudu protahovat... jak se vlastně máte? Chtěla jsem dneska zveřejnit ještě jeden článek, abych měla lichej počet, ale bohužel nestíhám... no mám pro vás 42 fotek z akce v Sydney v Austrálii, kde jsou momentálně Kristen Stewart a Taylor Lautner... Byla to fanouškovská akce v Lunaparku ve městě a konalo se to dneska, nebo včera, nejsem si jistá. Čím si ale jistá jsem je to, že jim to oběma hrozně slušelo. A to především Kristen, vypadala úžasně! Líbil se mi ten její účes a tak obecně celý outfit, ale především tedy boty a i Taylorovi to seklo. To video je sestřih z této akce, nějaké otázky a odpovědi na Taylora a Kris a potom také krátké rozhovory s některými z fanoušků. Dlouho už jsem si takhle nezaukládala:D Já vždycky nadávám, i když mě to baví... no tak tady jsou ty fotky, jsou vážně super...:

en
Hi my dears. How are you? I have for you today another two articles but I'm not sure, that I will popst both of them. I don't have much time so I think I will write just one... So... I have for you 42 photos and one video from the Q&A fan event in Luna Park in Sydney, Australia, where are now Taylor Lautner and Kristen Stewart. I think, it was yesterday or today, I'm not absolutely sure... but what I can say is, that Kristen looks absolutely awesome, really beautiful, I love her look. It's simple and I really like is. Especially her shoes:D And Taylor looks nice too, of course. And the video is from this event and are here scenes from the event and interviews with some fans... These photos are really amazing, so look an enjoy...:


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen Stewart & Taylor Lautner in Sydney Harbour

31. května 2010 v 19:15 | Piperka |  Gallery - Paparazzi
imagebam.com

Cz:
Jak možná víte, Kristen Stewart a Taylor Lautner jsou nyní v Austrálii, konkrétně v Sydney, kde propagují Eclipse, dá se říct... prostě tam měli nějakou akci a tak... no a do Sydney... proč ne? To je hezkej výlet. No nahoře je jedna fotka Kristen ještě z Los Angeles, z letiště LAX, když odlítala... no a pod textem mám pro vás 8 candids fotek Kris a Taylora ze města, konkrétně z přístavu, kde asi jeli na projížďku lodí, nebo tak něco... Líbí se mi obzvlášť ta poslední:D co vám? Ne tak... jako líbí... ale dobře Kristen! Já to nijak neodsuzuju... Kris nemá ráda paparazzi... kdo ano? Sice to působí špatně, když tohle udělá a oni to vyfotí, ale já to chápu... musí to být hrozný. Alespoň jim prostě do očí ukáže, co si o nich myslí... je prostě jen upřímná... jinak jim to ale obecně oběma moc sluší, hlavně Kristen, líbí se mi její oblečení... a ta čepice... vypadá jako Robova, ale fakt... no samozřejmě to nemusí být jeho... a možná ani neni, ale prostě tak vypadá...:D no já pádím, zatím...:

en
Like you maybe know, Kristen Stewart and Taylor Lautner are now in Sydney in Australia. Up I have one photo with Kristen from tha airport LAX, when she left Los Angeles. And I have for you 8 candids photos from the Sydney Haubour with Kristen and Taylor. They look really nice, I mean they smiles and more... and I like this photos. Kris looks amazing... and... I like especially the last one...:D I think... Kristen don't like very much paparazzi... that's my oppinion... I'm not absolutely sure:D But I understand... she's honest... and that's not anything weird, it must be... annoying... And... it's just my oppinion... or... it looks like Rob's beanie... but I can't be sure, of course... it could by another one... I just say, that it looks like Rob's one... here are these photos...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
source: twifans.com

Eclipse Cast Superlatives

31. května 2010 v 18:37 | Piperka |  Cast - videos
Cz:
Vážně netuším, kde Cherry našla tohle video, ale já tedy musím říct, že je fakt perfektní:D Opravdu ho zbožňuju, je dokonalé...:D Je to video s některými herci z Twilight, konkrétně s Kiowou Gordonem, Charliem Bewleyem, Michaelem Welchem a Alexem Merazem, kteří odpovídají na různé otázky. Jmenuse je to Eclipse Cast Superlatives... což samo o sobě o něčem vypovídá:D jsou to otázky typu Kdo je nejtalentovanější z Twilight castu? a tak podobně. Občas se odpovědi liší, třeba jako v téhle, Alex říká, že Taylor Lautner a Michael zase, že Anna Kendrick... a s tím mimochodem vážně souhlasím, protože je jednou z nejtalentovanějších hereček z Twilight herců, ne že by byla jediná, to samozřejmě ne... A vážně se mi hrozně líbí odpověď, kterou řekl Michael Welch na otázku, kdo je nejpopulárnější? Řekl: 'Každý miluje Facinelliho':D to je hezký, není? Jsem sama, nebo ještě někomu z vás přijde Charlie Bewley k sežrání?:D Pobavila mě jeho odpověď na poslední otázku: Kdo je nejhezščí z herců Twilight? A on odpověděl: 'Ashley je krásná, Kristen je vážně krásná, Nikki je krásná, Elizabeth je také krásná. Všichni jsou krásní. Je to Twilight! Tohle je věc obsazení.' :D takhle by se to dalo přeložit, to mi přijde hezký...:) No nic, musím jít, tak se koukněte, stojí to za to... jo mimochodem je to natáčené pro časopis Seventeen...:

en
I really don't know, where Cherry found this video, but I must say... that's perfect. I really love it:) It's video with some from Twilight cast, with Kiowa Gordon, Charlie Bewley, Michael Welch and Alex Meraz and they answer some question... for example - Who's the MOST TALENTED cast member? And answers? Sometimes difficult... in this question difficult... for Alex is the most talented Taylor Lautner, for Michael Welch is it Anna Kendrick - and I agree with Michael's oppinion, she is really one of the most talented cast member, but there are more really really telented people, of course. And I really like the Michael's answer to question: Who's the most popular cast member? He said: 'Everybody loves Facinelli', that nice:) I'm alone who think, that Charlie is really cute...:D in the last question: Who is the most beautiful cast member? He said: Ashley is beautiful, Kristen is beautiful, Nikki is beautiful everyone is beautiful on the set. It's Twilight. That's a cast thing' or something like that...:D ok... I gotta go... so here is the video :D It's funny, take a look... by the way, it's for seventeen magazine...:


source: agreene.blog.cz

MTV Movie Awards 2010: promo commercial with Robert Pattinson

30. května 2010 v 19:54 | Piperka |  Robert - videa
Cz:
Ahoj. Jak se máte? Já mám hodně, hodně špatnou náladu... a nevím proč... možná si myslíte, že si vymýšlím, ale já prostě fakt nevím, proč mám tak blbou náladu, ale prostě je to tak a já to nemůžu ovlivnit... možná jsem i trochu naštvaná... no ale to není důležité... mám pro vás dneska jedno video s Robertem Pattinsonem. Je to promo reklama, upoutávka, na MTV Movie Awards 2010, které se koná 6. června 2010 v USA, u nás vysílají od 2 hodin ráno 7. června 2010, no nic:D Každopádně Rob v téhle upoutávce hraje, protože bude na MTV movie awards stejně jako Kristen Stewart a Taylor Lautner také částečně jako uvádějící a budou prezentovat nový klip z filmu Eclipse, který tedy taky neuvidím, ale bude tam:D takže se máte na co těšit...:) No a Robert ještě k tomu natočil tuhle reklamu, myslím, že je to celkem vtipný... třeba hláška, že vlasy jsou to, co mu dělá kariéru:D no nic... můžete ho tu vidět ještě než se nechal ostříhat...:D

en
Hi! How are you? I have really really bad mood... I don't know why, but I'm not fine... I just... I'm angry... and I'm not sure why... it's weird, I know... But I can't help myself... that's not important... I have for you today one really great video, I think it's funny:) It's promo commercial with Robert Pattinson to MTV Movie Awards 2010 which will be on 6th June... Robert Pattinson will present on MTV movie awards, Taylor Lautner and Kristen Stewart too and they are gonna present a never-before-seen clip of Eclipse, but Robert made this commercial too and I love it, it's nice:D you can see him with 'normal' hair... before cut...:

source: twifans.com

Eclipse soundtrack: Jonathan Low - Vampire Weekend

29. května 2010 v 13:20 | Piperka |  Eclipse soundtrack
Cz:
Ahoj, dneska přijde na návštěvu moje babička, takže si nejsem jistá, kolik času budu mít, každopádně chci přidat alespoň něco než přijde... Mám pro vás jednu zajímavou věc, tou věcí je nová píseň, která bude součástí oficiálního soundtracku filmu Eclipse... jmenuje se Vampire Weekend, je od Jonathana Low... a abych byla upřímná, mě se nelíbí... je mi to líbí, ale vážně se mi nelíbí... Možná se to změní, až jí uslyším víckrát, ale zrovna teď momentálně to není můj šálek kávy a nelíbí se mi...:D Ale to je jen můj názor, věřím, že vy na tom možná budete jinak, tak si jí můžete poslechnout a o svůj názor se se mnou podělit, budu ráda... tady je...:

en
Hi! My granny will come today, so I won't have much time... But I wanna post something so... I have for you one interesting thing, is new song which will be on the official Eclipse soundtrack. Vampire weekend by Jonathan Low... Well... I must say it, I don't like it, I'm so sorry, bud I don't like this song... It may change, but I'm not sure... Maybe I need listen it several times... but now I don't like it, it's my oppinion, maybe yours will be difficult... so, you can listen it here...:


National Movie Awards 2010: Peter Facinelli receiving two awards!

28. května 2010 v 22:31 | Piperka |  Cast - awards
Cz:
Ahoj! Jak se máte? Já celkem fajn, ale jsem příšerně utahaná... včera jsme s Lis měly ten referát na Chile, říkala jsem vám to? No máme za 1:D a dneska sme byli v království železnic, což bylo fakt super a nejen proto, že jsme se neučili:D tenhle tejden vážně nebyl moc náročnej, ten příští asi nepřežiju:D No nic... dneska přidám pravděpodobně už jenom tenhle článek, byla jsem strašně unavená odpoledne a nechtěně jsem usnula:D takže mi moc času nezbylo no... a pak jsem se koukala na Next a myla si hlavu... no náročnej den:D No nic, mám pro vás dvě videa a dvě fotky z National Movie Awards 2010. Ty dvě fotky jsou fotky Petera Facinelliho, který se jako jediný z Twilight herců této akce zúčastnil... jedna z backstage se dvěmi cenami a jedna ze show. No a videa jsou ze show, kdy Peter Facinelli tyto ceny přebíral. Ano, je to tak... film New Moon vyhrál cenu v kategorii Best Fantasy - nejlepší fantasy a film Eclipse vyhrál v kategorii Most Anticipated Movie of Summer, tedy volně přeloženo:D jako nejočekávanější film tohoto léta, dá se to takhle říct, snad... no nic...:D každopádně hrozně gratuluju! Tak se koukněte na ta videa, jsou super:)

en
Hi! How are you? I'm very tired, but I'm fine... I have for you today probably just one article, but really great news...:) I have for you two videos and two photos from the National Movie awards 2010. Two photos with Peter Facinelli, one with two awards and one from the show. And these videos are from the show... because the movie The Twilight saga: New Moon won in the category Best Fantasy and The Twilight saga: Eclipse in the category Most Anticipated Movie of Summer!! And Peter Facinelli is the only one from the Twilight cast which was on this event so he receiving this awards. It's really great, congratulation!Photos:
imagebam.com imagebam.com

photos from: twifans.com
videos from: lionandlamblove.org

The Twilight saga: Eclipse - 3rd TV spot "Event"

27. května 2010 v 18:21 | Piperka |  Eclipse videos
Cz:
Ještě jsem si u Cherry, kde jsem tohle video našla říkala, ne, nekouknu se na to, sice mě to láká, ale nekouknu... pak si blbec pustim video z National Movie Awards 2010 a co nevidim, samozřejmě tam běží ten spot, jak jinak... no než jsem si stihla uvědomit, že to není jen a pouze sestřih z traileru, ale nový spot, který se mimochodem jmenuje 'Event', tak už jsem byla za půlkou... no tak jsem to nechala doběhnout, to už nemělo cenu:-( K mému velkému štěstí to není nic dramatického, je to opravdu hodně sestřiženo z oficiálního traileru, jen nějaké nové útržky plus jedna trošku delší scéna s Victorií, ale jinak dá se říct nic nového... tak pokud se na tyhle věci koukáte, tak se koukněte... já jsem to udělala, je to skvělý video, především hudba, ale nesnáším se za to, že jsem se podívala:D nic víc už vidět nechci!

en
I'm so sorry... I have broken my promise! I didn't want this! I watch one video from the National Movie Awards 2010 and I didn't know, that there will be new Eclipse TV spot... and before I realized that it's not cut from the official trailer but new spot, it was already too late... so I left it running down to the end... :( But it's not so dramatic, it's mainly complied from the official trailer... so I didn't see many new scenes... so I'm glad... but I don't want see anything else! I like the music, that's really amazing... and is here only one longer new scene with Victoria, otherwise only a short cuts... so... here it is... It's really amazing, I'm excited, but I hate myself! :D

source: agreene.blog.cz

National Movie Awards 2010: Robert Pattinson won the Best Performance of the Year

27. května 2010 v 18:04 | Piperka |  Robert - ocenění
Cz:
Ahoj, jak se máte? Dneska mám nějaký ten čas na přidávání článků, takže budu psát no... doufám, že to bude trochu fungovat, když k tomu i oběhnu, protože ta návštěvnost... já vím, že říkám, že to neřeším, ale tohle mrzí i mě:-( No co se dá dělat. Mám pro vás jednu skvělou zprávu... no vlastně dvě, ale na každou mám vymezený vlastní článek:D Takže tou první je, že Robert Pattinson vyhrál cenu na National Movie Awards 2010 v kategorii Best Performance of the Year, tedy nejlepší výkon za tento rok. Rob bohužel nemohl na tuto akci přijet, jelikož momentálně natáčí svůj nový film s názvem Water for Elephants, ve kterém hraje postavu jménem Jacob Jankowski a hraje tam i Reese Witherspoon, ale poslal alespoň 'video díky', které na show pustili, takže já mám pro vás video z vyhlášení této kategorie a právě toto video... než se k němu ale dostanu, ráda bych řekla, že tento výsledek moc nechápu a nesouhlasím s ním. Přestože Robert je skvělý herec a mám ho ráda, tak si myslím, že někteří z nominovaných jsou lepší herci a nebo je mám raději, např. Johnny Depp, ale moje volba to nebyla, hlasovali lidé, lidé si ho zvolili a já mu i přesto gratuluji.

en
Hi! How are you? I have time today, so I will write articles and I hope, that it will work... that's not important, I have for you one nice information. Robert Pattinson won award on National Movie Awards 2010 in the caegory Best Performance of the Year for his role in The Twilight saga New Moon... He couldn't come on this event but I have for you one video from the show where they played 'video thanks' from Rob. He is filming his new movie, now, this film called Water for Elephants and he plays Jacob Jankowski. In this movie will be Reese Witherspoon too by the way. So... just look, congratulation Robert. I must say something... I don't understand why Rob won and I don't agree with it... I mean, he is great actor, I like him and New Moon, but I think that there was nominated better actors, or actors which I like more, for example Johnny Depp... here is the video...:


source: lionandlamblove.org

MUSE will be on Rock For People 2010!

27. května 2010 v 17:19 | Piperka |  Soundtrack
Cz:
Ahoj ahoj ahoj ahoj! Já vím, že jsem teď zase trošku kašlala na přidávání... ale mám dokonce pravdivou výmluvu:D a teda ta návštěvnost, z tý jsem taky nebyla zrovna odvázaná, ale je pravda, že jsem taky moc neobíhala no, ale co, to je v tuhle chvíli vedlejší. Jooo, ta výmluva:D no měly jsme s Whit referát na Chile ve španělštině... takže jsme to musely dodělat a na blog už nezbyl čas... včera jsme se s tím s Elaine dělaly bůh ví jak dlouho:D Ještě jednou hrozně moc děkuju. Ale teď k tomu hlavnímu. Předevčírem jsem šla ze skříněk ve škole a co nevidím... Na plakátu s různejma akcema, kterej máme pověšenej na zdi byla i reklama na hudební festival Rock for People, který se letos koná 3. - 7. července 2010 u Hradce Králové... a na horní pozici, velkým písmem vidím čtyři písmena... která dohromady složí název skupiny MUSE! A víte co? Já se teda nechci radovat předem... ale já tam asi pojedu!!!! Já jsem tak šťastná, doufám, že to nekrachne, už to krachlo, když tam byla skupina The Offspring... no pojede tam se mnou máma, jestli tam pojedu, tak to bylo docela drámo, protože řikala, ať jí pustím nějakou písničku a ona se rozhodne... A řekla, že je to docela dobrý! Což znamená, že pokud dostatečně rychle seženeme lístky, tak uvidím skupinu Muse - oblíbenou hudební skupinu Stephenie Meyer, která se ve všech zatím třech filmech Twilight ságy podílí na soundtracích - naživo!!! Což je naprosto perfektní, protože je miluju! Muse vystoupí předposlední den festivalu, tedy 6. července 2010, alespoň podle mých informací a já jsem z toho naprosto nadšená!

en
Oh my Carlisle! I'm absolutely excited! Because the music group MUSE, which is on soundracks of The Twilight saga's movies, will be on the music festival Rock for People in Hradec Králové in the Czech Republic!!! And I may go on this festival! So it's absolutely perfect! :) I hope, that I will come on them, I love them! They will be on the festival on July 6, 2010.
muse on Rock for People

Eclipse 2nd TV spot: He moves, you move

24. května 2010 v 15:26 | Piperka |  Eclipse videos
Cz:
Ahoj, ahoj, ahoj... jak se máte? Já jsem vám včera zapomněla říct :D že mám novou knihu... ale vlastně teď jí má Whit, protože čte rychlejc, ale to jsou detaily, každopádně mám novou knihu...:D a jsem fakt zvědavá... je to 3. díl upírské série Škola noci s názvem Vyvolená... ale teda to není to, co jsem vám chtěla říct, jak jsem se zmiňovala v předešlém článku:D stály sme s Lis u jednoho pultu v knihkupectví a četli tam anotaci jedný knihy, když přišli nějací manželé k pultu s Twilight ságou a začaly tam řešit, kterou teda koupit... no a pak tam přiletěla taková malá holčička... prej: 'Je, je jé, jé, oh my god... Já chci Jacopa' - cca přesná citace... Ehm... já měla co dělat, abych se nezačala smát... no pak furt, že chce čtyřku, tak jsem tam měla tiché poznámky, že čtyřka je nevhodná pro děti - bylo jí podle mě maximálně devět nebo tak... pak tam ještě řešili jestli je čtvrtej Rozbřesk nebo Zatmění...:D tak jsem taky samozřejmě nemohla držet hubu:D tak jsem jim teda řekla, že Rozbřesk... ale ta scéna s tou holčičkou... víte, z těch reakcí na trailer jsem byla dost rozpačitá... a říkala jsem si - spíš jsem doufala:D - že si ti lidi dělají srandu... nikdy jsem nikoho takového nepotkala... až včera... skutečně existují:D no nic... tak já zas letím, uvedu vám, co tu pro vás mám... je to další, už druhý oficiální televizní spot Eclipse s názvem He moves, you move.... taky jsem ho neviděla, i když mě to příšerně láká... no co se dá dělat:D musím vydržet... tady to je...:

en
Hi, hi, hi... how are you? I have new book! But Whitey has it now... because she read faster than me... so... but important is, that I have new book :D and I'm really nosy:) It's third book from House of Night series, Chosen. I really like this book series, it's another vampire saga and I like it because it's difficult... but that's not important now... I have for you another TV spot called He moves, you move, which I didn't see too... :D But I really want see it... but I can't I promised, that I won't see anything before the full movie at the cinema... :D Ok.. here it is... Like we can see before we played, in this video is Sarah Clarke, Bella's mom Reneé, too...:


source: onlytwilighters.blogspot.com

The Twilight saga: Eclipse - six new posters

24. května 2010 v 14:14 | Piperka |  Eclipse, merchandise
Cz:
Ahoj! Dnešek byl vážně hodně blbej den, to vám teda povím... už jste někdy omdleli? Já teda ne, ale dneska jsem k tomu fakt neměla daleko... Byla jsem u doktorky... na ušnim... no dělali mi výplach a to probíhá tak, že vám stříkaj proud vody do ucha... no ona se mě ptala jestli mi neni zle nebo se mi nemotá hlava, no já řikala že ne, ale jak přestala, tak se mi začla motat šiška, zvedl se mi žaludek a já málem odpadla... pak už jsem si myslela, že je to v pohodě, tak jsem překecala mámu, že se mnou fakt nemusí jezdit domů, že to zvládnu - šli sme dneska do kina se školou, no já to nestihla, takže jsem tam logicky jít nemohla - ale v autobuse se mi udělalo příšerně blbě a málem jsem vyvrhla... nebudu vám to tu popisovat, prostě děsnej den... mám takový těžký nohy, jsem malátná a tak obecně... proto tu dneska nebudu moc dlouho... ale musela jsem sem jít aspoň na chvíli, protože jsem viděla upoutávku na MTV Movie awards na Nově a zjistila jsem, že to bude až 7., ne 6. června od 6:00... mě to bylo divný :D no nic... abych se dostala k jádru věci...
Mám pro vás šest nových plakátů na film Eclipse (Zatmění), ježiš to vám musim říct :D no až v dalším článku... no jeden je s naším 'milostným trojúhelníkem' Bellou, Edwardem a Jacobem, další s Volturiovými... některými z nich, další s Rileym a novorozenými :), jenom s Bells, s Cullenovými a se smečkou z La Push. No... mě se obzvlášť líbí ten s Cullenovic klanem, konečně všichni :D přestože Jasper mi přijde takovej malinko vykulenej, no nic... ale myslím, že obzvlášť Rosalie vypadá úžasně :) A samozřejmě se mi líbí i ten s Rileym, když nepočítám to, že všechny jsou pěkné, tady jsou...:

en
Hello! Today was really bad day... I was at the doctor and made me sick... and I almost fainted and when I went home so I nearly threw up in the bus... so... really great... But... I'm fine, I can say... so... I have for you something, but I won't be here long time... I have for you six new amazing official posters to The Twilight saga: Eclipse movie... One with 'love triangel' Bella, Edward and Jacob... One with Volturis, one with Riley and the newborns, one only with Bella, one with Cullens and one with wolfpack... I really like them, especially the one with Cullens... they look so... evil? I don't know how I can say it... so dark... I think, especially Rosalie looks amazing! :) And the one with Riley I really like of course... so here they are...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
source: lionandlamblove.org

Yahooo!!!

23. května 2010 v 23:26 | Piperka |  Piperka
Jsem jen v malé euforii! :D:D:D JE TO TAM! Je to doma! Češi porazili Rusy ve finále Mistrovství světa 2:1!!! Vokoun nám to perfektně vychytal, kluci hráli skvěle, prostě dokonalej zápas!!! Gratulujeme! Myslím, že to můžu říct i za vás ostatní, tedy počítám ty, co to Čechům přáli!!! Prostě jsme mistři!!! Jen aby nám nezarazili dodávky plynu :D:D

MTV Movie Awards on Czech MTV!

23. května 2010 v 19:07 | Piperka |  Cast - awards
mtv movie awards
Edit 24.5.2010
Cz:
Ahoj! Tak dneska jsem se na této stránce dozvěděla vážně naprosto skvělou zprávu! Tedy, já jsem to věděla, ale netušila jsem, kdy přesně... viděla jsem sice nějaké ukázky, ale nikdy tam nepsali, kdy přesně to bude. Každopádně česká televizní stanice MTV bude vysílat přímý přenos udílení cen MTV Movie Awards 2010! A to v pondělí, 7. června 2010 od 2:00... což je sice trošku brzo... ale stejně je to skvělý zpráva, jsem hrozně ráda, je to super... uvidím, jestli vstanu :D ale pokusit se o to můžu, vidět to v přímém přenosu a neschánět to půl roku na youtube jako loni, to bude rozhodně příjemná změna :D

en
Hi! I was on one blog, here, and there I found one really great information! On Czech MTV will be MTV Movie Awards live! On June 7, 2010 at 2 a.m. It's maybe a little bit early, but it's amazing! :) I hope that I will wake up and I watch it, it will be great :)

Kristen Stewart: Photoshoot for Flaunt Magazine

23. května 2010 v 18:38 | Piperka |  Kris - photoshoots
Cz:
Ahoj, jak se máte? Já jsem byla dneska nakupovat... no a taky se psem venku, i když s ním měl jít brácha... no brácha si zdrhnul na hokej do hospody, takže jsem musela jít já no... dneska jsem chtěla zase jednou psát, no nevím, jak to budu stíhat, každopádně hlavně nevím co:D ale věc, kterou vim je to, že se dneska budu koukat na hokej, což bude hodně, hodně zajímavý zápas, no držím našim palce...:D Co je ještě zajímavé je nový photoshoot Kristen Stewart, který nafotila pro časopis Flaunt... mě se obecně vážně líbí, zaujal mě a Kristen vypadá dobře, ale je takový... no myslím, že každému se líbit nebude je hodně extravagantní, výstřední, nebo jak to říct... Hodně se mi ale líbí ta poslední fotka... mimochodem už je skoro konec měsíce, hallelujah, bude nový design:D jen se musím se Sius dohodnout jaký...:D

en
Hi, how are you? I was shopping today and out with my dog so I'm sorry that I'm here so late... i think I will write, but I'm not sure what or when... What I know is, that I will watch the ice hockey which starts at 8 p.m. I hope that Czech Republic will win! :) I belive... ;) It will be interesting... what is interesting too is this photoshoot which Kristen Stewart made for the Flaunt Magazine... she looks... I'm not sure... I think, I like it, but these photos are maybe weird? I don't know... I think she looks really nice, I really love the last photo, but I think this shoot is really eccentric... I have ten photos, here it is...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Billy Burke: 'Removed' - official music video

22. května 2010 v 20:28 | Piperka |  Billy Burke
Cz:
Ahoj! Tak se vám opět hlásí váš antikrist... zítra jdeme s diblíkem nakupovat, yahoo:-D Neřešte, to nepochopí nikdo, kromě mě, Whit a pravděpodobně i Elaine... no možná i vy, pokud mi Whit pošle tu fotku... to nic nemění na tom, že jdeme zejtra s Lis(Whit) nakupovat, takže tu budu pravděpodobně až večer... ale každopáááádně... :D mám pro vás dneska ještě pár článků... původně jsem myslela, že se budu koukat na Let's dance, ale nakonec jsem došla k závěru, že to vlastně ani nějak zvlášť vidět nemusím, tak si možná pustím něco, co mám stažené... třeba The Cake Eaters, je to sice depresivní film, ale já ho mám vážně ráda... a nebo si něco najdu na youtube... a nebo ani jedno:D prostě budu jen přidávat... to by se vám líbilo co?:P:D Nyní mám pro vás takovou zajímavůstku... no kolik z vás vědělo, že Billy Burke - filmový otec Charlie Swan - je také zpěvák a hudebník? Já teda jo, ale sebe nepočítám:D no každopádně na svých oficiálních stránkách http://www.billyburke.net/ zveřejnil hudební video ke své písni 'Removed' a já jí fakt žeru... vážně, hrozně se mi líbí a fakt nekecám, já bych sem napsala, kdyby ne... fakt skutečně se mi zalíbila, myslím, že Billy je vážně dobrej :) Tak se koukněte, stojí to za to... úplně na konci, jak se zaksichtí do tý kamery, no nic... ještě jedna zajímavost, režisér klipu obsadil do té ženské role Billyho ženu...:

en
Hi! How are you? I'm fine... really fine, I will go shopping tomorrow... it will be fine... I wanted to watch Let's dance... but I think... I don't wanna see this movie so much... so I may watch something from my computer which I have here or on something on youtube... or I won't watch anything, just publish articles... So... now I have for you official music video to song 'Removed' by Billy Burke. What do you think about this song? Do you know that Billy sings? I knew it... really... and I think that this song is really nice, I like it. Billy published on his official website http://www.billyburke.net/... and on his Twitter... but I have it from lionandlamblove.org... Interesting is, that director of this video featured Billy's wife and best pal Pollyanna Rose... so I hope that you will watch and listen it... here it is...:

source: lionandlamblove.org

Nikki Reed on Ellen DeGeneres show [18/05/10]

22. května 2010 v 19:08 | Piperka |  Nikki - videa
Cz:
Ahoj. Nikki Reed byla 18. května 2010 hostem v show Ellen DeGeneres, velmi známé show... mimochodem to bylo v den jejích narozenin a dokonce byl přítomen i její bratr a mamka :) Nikki donutila kamery, aby udělaly záběr, to bylo pěkné. Nikki to moc sluší, vážně vypadala skvěle. Ellenina show je jedna z mých nejoblíbenější, je vážně vtipná a vždycky si vymyslí něco nového... každopádně se mi moc líbí zkratka BBFF - Best Brunette Friend Forever... a ten dáreček... tedy nejlepší hnědovlasá kamarádka navždy... :) :D A Nikki měla dva lístky na premiéru Eclipse a ta holka, Anna, co vyhrála myslím, že měla opravdu pravou nefalšovanou radost, to by se mi taky líbilo... tak se koukněte, stojí to za to, Nikki mám hrozně ráda... a na konci tohoto videa je i kousek ze zákulisí:-D

en
Hi. Nikki Reed was on May 18, 2010, it's day when she has a birthday, by the way, on Ellen DeGeneres Show. She looks absolutely amazing, it's really nice video. She talks about her birthday, it's nice like she said: "My brother and my mom cams! [or came, I'm not sure, but I think cams...]" and cams looked to her mom and brother, that's nice. And I think funny is BBFF... Ellen said that Nikki is her new BBFF - Best Brunette Friend Forever... :D and the gift is really nice... And Nikki had two tickets to the premiere of The Twilight saga: Eclipse, I think the girl was big fan, she was really happy, it's really nice...:) And one part in the end of this video is from backstage...:


impuls mi dala stránka twifans.com, ale tohle video jsem našla sama na youtube.com

Eclipse soundtrack: Muse - Neutron Star Collision (Love Is Forever) - Official music video

22. května 2010 v 18:03 | Piperka |  Eclipse soundtrack
Cz:
Já prostě miluju tuhle písničku... Our love woul be forever. And if we die, we die together... tohle je nádherný, to se mi strašně líbí konkrétně tahle část. Muse jsou skvělá skupina a jsou neodmyslitelnou součástí Twilight ságy, doufám, že budou i na soundtracku Breaking Dawn... a že v Eclipse bude z této písně větší část než ten útržek v New Moon. Mám pro vás tedy oficiální hudební video k písničce Neutron Star Collision (Love Is Forever), kterou Muse nahráli pro třetí díl Twilight ságy, Eclipse. Je vážně dokonalá. V tom klipu můžete vidět útržky některých scén, takže já zběsile v těch částech zavírala oči... nedá se nic dělat, přesto jsem některé kousky viděla... takže na to pozor, kdo byste je nechtěl vidět, tak si tu písničku můžete jenom pustit a nedívat se na to video... ale musíte jí alespoň slyšet, protože je perfektní:-)

en
I love this song. Our love would be forever. And if we die, we die together... I love it... text, full song... I love Muse... they are great part of The Twilight saga and I hope that they will be on Breaking Dawn soundtrack... and I hope that in the movie will be bigger part of the song than in the New Moon... I have for you full official music video of the song called Neutron Star Collision (Love Is Forever) by Muse. The song is longer, the clip is a little bit shorter but it's not important. In the clip are some scenes, which I didn't wanna see, so I closed my eyes, but I have seen something... but not much... so warning for people, which don't want to see anything... but you must hear it, it's amazing song... I listen it again and again! :D


The Twilight saga: Eclipse - new scene: "Bella, I envy you"

22. května 2010 v 17:22 | Piperka |  Eclipse videos
Cz:
Je to tam! Je to tam! Yeah!!! Yahooo!!! Bože, já málem dostala infarkt! Vyrovnání 8 vteřin před koncem třetí třetiny, mazec v prodloužení a pak ještě nájezdy! Hezky Vokoun, dokonalost! A zítra do finále, bože, mě asi trefí šlak! Ale jsme ve finále! Teď se ještě ukáže, proti komu budeme hrát, ale upřímně... myslím, že je celkem jasné že proti Rusům... ale to je vedlejší, prostě sme ve finále! Takže mám radost největší, naprosto! :D No nic... Mám pro vás jedno další video, které jsem neviděla... hele nevíte náhodou, proč se toho vždycky nakupí tolik, když jsem pryč? No nic... musím taky oběhnout, ach jo jo:D no další video, tentokrát opět nová scéna, jmenuje se "Bella, I envy you" - "Bello, já ti závidím" a je to scéna s Bells a Rosalie... věřím, že je skvělá, no pokud nepodlehnu tak jí uvidím až v kině...:

en
Yeah!!! We won! Czech team is in the final match! That's perfect! We are in!!! :D Ok, I'm fine... I just... I thought that I will be death... Oh my Carlisle, it's amazing!! I'm absolutely happy! :) But... I have for you something now... I have for you another one video which I didn't see... it's one scene from The Twilight saga, Eclipse... is called: "Bella, I envy you" and It's scene with Bella and Rosalie... I think it will be perfect scene, but I didn't see that and I didn't want so I can't say is... so just look, if you want...:

source: twifans.com

Eclipse movie clip in HD: Edward threatens Jacob

22. května 2010 v 14:06 | Piperka |  Eclipse videos
Cz:
Ahoj všichni! Jsem zpátky! Bylo to super, i když jsem ráda, že jsem doma... takhle, byla bych tam klidně dýl, ale když už jsem doma, tak jsem ráda... jsem přííííšerně utahaná... ale o tom když tak až jindy... nemám moc času, jdu se koukat na hokej:-D takže budu víc přidávat až po něm, ale chci stihnout alespoň jeden článek... což teda už jsem stejně přetáhla, dvě hodiny pryč, ale to jsou detaily...:D Mám pro vás staro-nové video :D, které jsem tedy také neviděla... je to scéna z filmu Eclipse, která byla poprvé zveřejněna v show Oprah Winfrey, ale tentokrát je celá a v HD, tak se koukněte, jestli chcete... já nechci..:D Podle názvu stejně vím, o co tam půjde, víc uvidím až v kině...:D

en
Hi! I'm back! Are you happy? I'm... ok... it was great! But I'm very very tired... really. We was on many places... but it was really great! But... I will watch hockey today so I don't have much time... I will have time after... but now I don't have and I want post something. I have for you one new//old video, which I didn't see, too. It's scene from The Twilight saga: Eclipse, which was published on The Oprah show... but now is full and in HD... so just look if you want, I don't want...:D


source: twifans.com

Cast photoshoot: Kristen Stewart, Robert Pattinson and Taylor Lautner for USA Today

21. května 2010 v 15:59 | Piperka || předpřipravený článek |  Gallery - Photoshoots
Cz:
Ahoj! Já vím, já vím... zase další photoshoot... ale když tu nejsem tak je to ta nejjednoduší cesta, obzvlášť, když začnu přednastavovat den před odjezdem... takže... asi tak no... tentokrát mám pro vás jeden společný photoshoot Kristen Stewart, Roberta Pattinsona a Taylora Lautnera, myslím, že byl focený ve stejný den co byli v Oprah, protože mají to samé na sobě, až tedy na to, že Robert neměl sako a Kristen měla jiné boty, ale vydržte v takovejhle botách něco víc než jenom sedět, že ano:-D no nic... líbí se mi na tomhle shootu speciálně dvě věci... ta čtvrtá fotka, ta je dokonalá, tu zase tak nádherně všude rozmáznou :D a Kristeniny vlasy... myslím, že jí to vážně sluší, líbí se mi to :) Taylor je tam takový trošku odstrčený na některých fotkách mi přijde, ale on to přežije :D

en
I know... another one photoshoot... but it's easier than long articles if I'm not at home... I have for you today Cast photoshoot with Kristen Stewart, Robert Pattinson and Taylor Lautner for USA Today... I think they made it in the same day when they were on The Oprah show. And I really like it especially two things... the fourth photo and Kristen's hair. And full look, I think she looks great! I don't have anything more to say, so just look, here it is...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

source: lionandlamblove.org