Srpen 2010

Ashley Greene with Joe Jonas in the NYC

31. srpna 2010 v 16:39 | Piperka |  Ashley - candids
Cz:
Takže... ano... opravdu spolu chodí... a mě se to nelíbí... ale tak chtěla jsem tyhle fotky přece jen zveřejnit. Když už nic jinýho tak jen pro ten prostej fakt, že jsou spolu... a nebo jsou velmi velmi velmi blízcí přátelé:D:D ale teda tak to je hodně nepravděpodobné...:D tedy to první. Ashley Greene a Joe Jonas byli fotografy zachyceni 20. srpna v New York City a je to důkaz, že spolu skutečně - k mé velké nelibosti - chodí. Nevím jak vám, ale mně se k sobě nehodí, protože ho nemám ráda... ale tak pokud je Ash šťastná, jsem šťastná i já... tak se mějte, pac a pusu:D

en
Well... They're dating and I don't like it... but I wanted to post this photos... when for nothing more so for the fackt, that they're together... or they are really very very close friends... but I thing the first one is true.:D So.. Ashley Greene was with Joe Jonas in New York City on August 20... and they're was photographed by paparazzi... so... we can see that they are together... they are kissing... I don't like him... really don't like! But... if she is happy, I'm too so... here are photos...:

Toto je předpřipravený článek. Momentálně jsem v Nizozemsku...
This is the pre-write article. I'm in the Netherlands now...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kellan, Ashley & Jackson talk about The Twilight saga: Eclipse (interview)

30. srpna 2010 v 16:19 | Piperka |  Cast - videos
CZ: Ahoj. Jak se máte? Mám pro vás zas něco trochu staršího... je to rozhovor s Kellanem Lutzem, Ashley Greene a Jacksonem Rathbonem... mluví jen a pouze o posledním natočeném filmu Twilight ságy, Eclipse..., jelikož je to krátce po jeho premiéře... jak to poznám? Kellan má stále trochu kratší vlasy, Ash má stále dlouhé vlasy a Jay nemá vousy:D

EN: Hi. Something older again... it's interview with Kellan Lutz, Ashley Greene and Jackson Rathbone when they talk about The Twilight saga: Eclipse... it's really nice video, a short time after Eclipse premiere so... here it is...:

Toto je předpřipravený článek. Momentálně jsem v Nizozemsku...
This is the pre-write article. I'm in the Netherlands now...


source: kellanlutzonline.com

World's Sexiest Men

29. srpna 2010 v 15:09 | Piperka |  Cast - curiosities
Cz:
Ahoj... mám pro vás něco možná zajímavého:D Seznam... žebříček nejvíc sexy slavných mužů na světě podle magazínu Glamour... absolutním vítězem se stává Robert Pattinson, s čímž teda nesouhlasim, ale vaše volba, volba lidu..:D na druhém místě... Taylor Lautner... tak s tim taky nesouhlasim... na tředím místě... moment, ten nesouvisí s Twilight... na 4. místě Xavier Samuel a na 5. místě Kellan Lutz s čímž teda s oběma souhlasím totálně naprosto:D že tam jsou... no... můj žebříček prvních pěti... ne deseti, ale pěti... by vypadal asi takhle...: 1. Jackson Rathbone, 2. Kellan Lutz, 3. Ian Somerhalder:D I agree with Glamour... 4. Xavier Samuel, 5. Johnny Depp...:D Možná by se v tý desítce Taylor nebo Rob objevili, ale pochybuju...:D nic proti... mám je ráda... ale prostě mi nepřijdou sexy... tak tady je ten oficiální seznam...:

en
Hi. I have for you something interesting:D The list of the ten sexiest men by the Glamour magazine. The winner is... Robert Pattinson... I don't agree..:D ond the second place is Taylor Lautner... don't agree...:D on the fourth place is Xavier Samuel...:) I totally understand:D and on the fifth place is Kellan Lutz... well... my list is something like that...: 1. Jackson Rathbone, 2. Kellan Lutz, 3. Ian Somerhalder:D I agree with Glamour... 4. Xavier Samuel, 5. Johnny Depp... and maybe will be there Robert and Taylor too, I don't know... I'm absolutely sure just about first five places:D Well... here are official sexiest men by glamour...:

Glamour.com sexiest men are:
1. Robert Pattinson
2. Taylor Lautner

3. Ian Somerhalder
4. Xavier Samuel
5. Kellan Lutz

6. Johnny Depp
7. Justin Bieber
8. Gerard Butler
9. Hayden Christensen
10. Channing Tatum

(Justin Bieber is sexy? Really??? Well... I didn't know that:D
Justin Bieber je sexy? Vážně?? Od kdy?? To jsem netušila:D)

A co váš žebříček? Jak by vypadal?
source: lionandlamblove.org


Toto je předpřipravený článek. Momentálně jsem v Nizozemsku...
This is the pre-write article. I'm in the Netherlands now...

The Twilight saga: Eclipse - full proposal scene

28. srpna 2010 v 16:19 | Piperka |  Eclipse videos
Cz:
Ahoj. Mám pro vás něco skvělého:) Je to trochu delší video... z třetího filmu Twilight ságy, Eclipse... a je to celá scéna, která je završena Edwardovou oficiální žádostí o to, aby si ho Bella vzala... takže velmi romantická scéna... u které jsem se v kině válela smíchy, takže jsem jí půlku neviděla a neslyšela:D ale ne pro to, že bych byla tak cynická, ne...:D ale proto, že tam Whit měla poznámky, ze kterejch jsem prostě nemohla, pak jsem jí ještě omylem něčim přetáhla... no...:D to by bylo na dlouho... takže taky je ta scéna celá, pro zájemce s romantickou duší...:

en
Hi... I have for you something amazing:) It's one quite longer video... from The Twilight saga: Eclipse movie... it's full proposal scene from the movie. Really romantic scene... but I laughet in the cinema when this scene was... :D so I didn't see it full... so I'm really happy, that I found that:D I laughed 'cause Whit said something funny... if you thought something different... I have romantic heard not cynical:D So... here is this amazing part of the movie...:

Toto je předpřipravený článek. Momentálně jsem v Nizozemsku...
This is the pre-write article. I'm in the Netherlands now...

source: twilight-online.nl

Jackson Rathbone: Behind the Scenes of making shoot for TROIX Magazine

27. srpna 2010 v 16:59 | Piperka |  Jackson - videa
CZ: Ahoj. Mám pro vás video s Jacksonem Rathbonem z focení jeho nového photoshootu pro magazín TROIX. Je to vážně skvělé video, hrozně mu to tam sekne, pořád se usmívá a tak... moc se těším na ty fotky:) co vy? Není to super? Jinak ta hudba, co tam hraje k tomu, to jsou snad tuším dvě písničky od jeho skupiny 100Monkeys, perfekt...:)

EN: Hi. I have for you video with Jackson Rathbone from the behind the scenes his new photoshoot for TROIX magazine. It's amazing video, he looks so cute, awesome, amazing...:) and more and more... and the music which is in this video is by his band, 100Monkeys... nice, isn't it?

Toto je předpřipravený článek. Momentálně jsem v Nizozemsku...
This is the pre-write article. I'm in the Netherlands now...

source: twifans.com

Amazing Twilight saga paintings by awesome painter...

26. srpna 2010 v 16:39 | Piperka |  Zajímavosti
Cz:
Tenhle chlap je vážně úžasnej... namaloval totiž něco... no nebo já si teda nejsem jistá, ale myslím, že se ho někdo zeptal, jestli by to mohl namalovat...Jestli by mohl namalovat něco na téma Twilight ságy... ale ne filmů... nýbrž knih... A on se rozhodl namalovat na plátno všechny americké originální obálky knih... Twilight, New Moon, Eclipse a Breaking Dawn... natočil to a zrychlil... no prostě speed painting...:D a je to vážně perfektní, je fakt dobrej... a stojí za to se na to kouknout...:)

en
This man... want to paint something... I think, someone asked him, that he could paint something with Twilight saga... but not from the movie, but from books... and he... painted covers of all four books... Twilight, New Moon, Eclipse and Breaking Dawn... it's speed painting... he put that on his youtube channel... and he is amazing... really... it's awesome... absolutely perfect... I can't belive! It's cool... and the video is not too long, so... you can watch that... it's great...:

Toto je předpřipravený článek. Momentálně jsem v Nizozemsku...
This is the pre-write article. I'm in the Netherlands now...


Live with It

25. srpna 2010 v 16:29 | Piperka |  Cast - curiosities
Toto je předpřipravený článek. Momentálně jsem v Nizozemsku...
This is the pre-write article. I'm in the Netherlands now...

Cz:
No... Chci taky občas zveřejnit něco jiného... něco co nejsou videa nebo fotky... a tak jsem se rozhodla pro tohle... jenom text plus jedna fotky... nic víc... chci vám něco málo říct o filmu jménem Live with It, který je pro nás, fanoušky Twilight herců, zajímavý tím, že v něm hraje nejen Anna Kendrick, ale i Bryce Dallas Howard... a pro lidi, jako jsem já taky proto, že tam hlavní roli hraje Joseph Gordon-Lewitt, kterého mám vážně ráda:) No... Film Live with It... Žij s tím, Žít s tím... težko říct... vypráví o mladém muži jménem Adam Schwartz (Joseph Gordon-Lewitt), který žije krásný a naprosto normální jednoduchý život. Má hezkou přítelkyni, Rachel (Bryce Dallas Howard) a pracuje v muzeu se svým nejlepším přítelem Kylem (Seth Rogen), kterej sice komplikuje jeho život všemožnými způsoby, ale stále je to jeho nejlepší přítel...

Každopádně jednoho dne se jeho skvělý život zvrtne, jelikož mu diagnistikují zhoubný nádor... má rakovinu. Přestože je mladý a má šanci se uzdravit, je to pro něj logicky velká rána a nevěří tomu, že se to stalo zrovna jemu. Nemá jinou šanci a tak se začne léčit... dochází na chemoterapii a bojuje o svůj život. Řekne o svém stavu rodičům, přátelům a Rachel, kteří ho všichni samozřejmě podpoprují...


Dakota Fanning: Stand up to cancer

24. srpna 2010 v 15:49 | Piperka |  Dakota Fanning
Cz:
Ahoj. Jak se máte? Mám pro vás jedno trochu starší video, ale to není podstatně... důležité je samo to video, ten obsah... ne to, že už je to trochu staršího data. Je to natočené pro kampaň Stand up to Cancer... bojujte proti rakovině... je to postavené na pravděpodobnostech... některé tam můžou být i vtpné, třeba jak je Zack Efron sám ve výtahu plném holek, kterej se zasekne:D ale končí to tak... že jeden ze dvou mužů dostane rakovinu... a jedna ze tří žen také... mě to přijde jako až moc vysoké číslo... ale to je jedno... každopádně Dakota Fanning se na této kampani také podílela, namluvila komentář a i se tam vyskytuje v tom videu jako osobně... tak tady to je... je to od nich skutečně skvělé...:

en
Hi. I have for you a little older video... but... that's not important... this video is important, not the age of this video... well... it's video to the campaign Stand up to cancer where speak Dakota Fanning and where is she too on some scenes. It's for organization which want to help to people with cancer... and which want to help find a medicine... and... they need money, of course. That's really nice from this stars and people... that they want to help... 'cause cancer is bitch and we need to stop her... so... here is the video... btw... it's quite funny when is Zack Efron alone in the elevator... well... here...:

Toto je předpřipravený článek. Momentálně jsem v Nizozemsku...
This is the pre-write article. I'm in the Netherlands now...


source: twifans.com

The Netherlands 24.8. - 1.9.2010

23. srpna 2010 v 20:58 | Piperka |  Piperka
The Netherlands

Hiatus 24.8. - 1.9.2010

Cz:
No... takže já jedu moji drazí... zítra odjíždím s rodinou do Nizozemska... miluju to tam, je to nádherná země, skvělá a je tam zábava... byli jsme tam i vloni tak doufám, že to bude stejně fajn jako tehdy. Akorát tedy nesnáším balení a tak... je to šílený, protože máma je protivná a slíznu to já, samozřejmě... I když třeba ani nic neřekne, tak z ní prostě cejtim tu blbou náladu, kterou má... je to fakt naprd. To nám ta dovolená pěkně začíná:D no nic... přednastavila jsem nějaké články, tak doufám, že se tentokrát zveřejní, ne jako když jsem byla v Jižních Čechách a zveřejnil se jeden... no... Akorát teda na 1. září jsem nic nenastavila (ano, přijdu o první den školy:( ach jo...), ale tak to se vracím a buď sem něco krátkého hodím a nebo prostě jeden den nic nepřidám... uvidíme...:D Takže se tu mějte nádherně, bude se mi po vás stýskat! Užívejte si zbytek prázdnin jak jen to půjde:)

en
Well... I'm comming my dears... I will come tomorrow with my family to the Netherlands... I love the Netherlands, it's lovely country, great and beautiful:) I pre-wrote some articles so I hope that they will be released here... Well... to September 1, I don't have an article... but that's not important... I will come at home so I will post something... maybe... So great end of holidays, I love you guys!:) I will miss you...

Piperka

The Last Airbender - Poslední vládce větru, aneb jak jsem zase jednou vyrazila do kina...:D

22. srpna 2010 v 22:44 | Piperka |  Piper and her movie experiences
Panebože! Ne... já se zkusim uklidnit... Panebože... čekala jsem lecos... ale tohle teda fakt ne...:D Kristova noho! Ehm... šla jsem dneska s tátou do kina na film The Last Airbender. Řekněme si to narovinu... šla jsem na něj jedině proto, že v něm hrál Jackson Rathbone... trailery na mě působily relativně dobře... no stejně jsem neměla očekávání. Chtěla jsem vidět Jacksona... a fikec..:D To mě naučila Lis a fikec... to je vtipnej výraz:D No nic... První šok, kterej srazil kvalitu filmu ještě o dalších 300% dolů... bylo to dabovaný, protože to hrajou jen 3D a číst k tomu titulky... Jaye nevim kdo mlulvil, jmenovitě... vim akorát, že mluví v seriálu Chirurgové George... :D detail... no děsný, za to bych vraždila... ten dabing byl příšernej...

Celý tento film byl skutečně zážitek a já jsem konsternovaná až doteď. Myslím si, že je to asi především kvůli tomu dabingu... ale nejen proto. Otázkou je, jaký by mi to přišlo, kdyby to nebylo dabovaný... Jackson sice k sežrání, ale to bylo tak všechno... Myslím že lidi, co znají předlohu si musí říkat, že to je příšerný... já nebudu tak radikální, ale musím říct... že tenhle film mě prostě nenadchl... bylo tam pár světlých chvilek... ale ty byly všechny zadupány českým dabingem zpět do země... Takže ne... nemůžu tenhle film doporučit pokud si chcete zachovat duševní zdraví...:D Kristova noho! Opakuji ještě na závěr krátkého článku... a loučím se s vámi:D Možná si to někdy výhledově zkusím stáhnout v originále... uvidíme, jestli se můj názor na tenhle film změní nebo ne... ale tipuju spíš to druhé... bohužel... Jediné, co musím uznat je, že efekty byly vážně pěkné...

Ale neříkám, že vám se to líbit nebude... tohle je jen můj názor

Design č. 20

20. srpna 2010 v 15:13 | Piperka |  Designy blogu
Uff... tak to mi dalo zabrat:D Vím, že to není perfektní a na kraji to trochu nesedí:D ale to jsou jen drobné detaily... už jsem na to fakt neměla nervy:D Jak jsem slibovala, je tady nový design. O den dřív, než jsem říkala, ale to snad nevadí... je to výroční 20. design nastavený 20. srpna:D a tak jsem si říkala, že bych mohla udělat něco trochu jiného... a začal se mi líbit tenhle styl designů, takže s tim počítejte i do budoucna:D já vím, že tenhle není perfektní, je to můj první design dělaný takovýmhle způsobem, ale já jsem na něj hrdá... S příštím designem přijde jak doufám i něco navíc... tím něčím je masová rekonstrukce, kterou hodlám rozjet... jsem trochu perfekcionalista, nemám to ještě úplně promyšlené, ale snad to k něčemu bude...;) Tak co? Jak se vám líbí? Je opět párový se Siusen... vím, že to možná zní jako kravina, když má blog o Seleně Gomez:D ale není tomu tak... Obě totiž máme téma hudba nebo koncerty. Napadlo to jí... a podle mě je to dobrý... no jediný kdo má kapelu z členů Twilight castu je právě Jackson Rathbone... což mě rozhodně velmi těší, že můžu mít opět design s ním:D Zvláštní poděkování patří právě Siusen, bez které bych skočila z okna a žádný nový design by tu nebyl:D


Name: Jackson Rathbone & 100Monkeys
Feat: Jackson Rathbone & 100Monkeys members
Téma: Jacksonova hudební dráha v 100Monkeys
Fotky: dakota-fanning.org, dfanningsource.com
Made by: Me (Piperka)
Colors: dark blue & light very light yellow-green & light orange
Program: Adobe Photoshop CS2
Od: 20. srpna 2010
Do: 1. ledna 2011
Spokojenost: 92%... to je na mě vážně hodně. Má něco v sobě, co se mi líbí:) a jsem na sebe hrdá, že se mi podařil nastavit:D

Tak co? Líbí se vám? Doufám, že ano:)

imagebam.com

Nylon and Express August Denim Issue Party [10/08/10]

19. srpna 2010 v 19:59 | Piperka |  Gallery - Events
Cz:
Ahoj. Fajn... tak mám pro vás opět dnes nějaké fotky... chtěla jsem pak zveřejnit ještě jedny, ale nechám to až na zítra. Nakonec jseme s Lis až v sobotu nebo v neděli, takže i zítra budu mít čas no... je to 17 fotek z akce s vyčerpávajícím názvem Nylon and Express August Denim Issue Patry:D, která se konala 10. srpna 2010 a které se zúčastnili Christian Serratos, Edi Gathegi a Boo Boo Stewart se svou sestrou. Chris to moc slušelo, měla zajímavý model, ale mě se to líbí... :) Dost často je vidět na akcích právě s Edim, myslím, že jsou dobří přátelé... nebo to tak na mě alespoň působí:) No i jemu to seklo, ale za ty boty bych ho zabila, ty jsou děsný:D No a Boo Boo vypadal jako vždy dobře, mám ho ráda:) Tady jsou...:

en
Hi. Well... I have for you some photos again... 17 from Nylon and Express August Denim Issue Patry:D which was on August 10, 2010 and where were Christian Serratos, Edi Gathegi & Boo Boo Stewart with his sister. Christian usually comes to events with Edi, I think they're really good friends... or they look like good friends:) And they looks amazing:) Christian is beautiful, she had got really interesting dress, but I like it:) But I will kill Edi for his shoes... they're so terrible... ok... I don't like them, absolutely not! And Boo Boo looks cool too, I like him:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Anna Kendrick: Scott Pilgrim vs. The World London Premiere [18/08/10]

19. srpna 2010 v 14:04 | Piperka |  Anna Kendrick
Cz:
Ahoj! Jak se máte? Já v pohodě... jen se možná už trochu nudím no... skoro nikdo není v Praze, tím pádem nemám s kým chodit ven... a tak jsem pořád doma, což je otrava... Ale zejtra jdem s Lis kupovat čtvrtej díl Školy noci, tak jsem ráda, že se s ní zas uvidim:) V pondělí jsme měli filmovou noc společně ještě s Elain a to byla fakt nehorázná sranda, když jsme do tří do rána hrály tabu a švábí salát (dvě takové stolní hry, jestli neznáte...) :D No nic... dneska pro vás mám po dělší době zas nějaké ty fotky z akcí... a jako první jsou to fotky Anny Kendrick z Londýnské premiéry filmu Scott Pilgrim proti zbytku světa (Scott Pilgrim vs. The World), která se konala 18. srpna 2010. Musím říct, že jí to vážně moc slušelo, vypadala skvěle:-) Líbí se mi moc ty šaty a účes, který měla... tentokrát ale asi poprvé co si pamatuju, se mi nelíbí její boty... nevím proč... ale nějak mě neoslovily... možná to dělá ta barva, těžko říct... tak tady jsou, je jich 31...:

en
Hi! How are you guys? I'm fine... but maybe a little bored... :D Tomorrow I will come with Lis buy one book, House of Night 4... so I'm nosy:) I like this series:) Okay... I have for you some photos today. 31 photos from August 18, 2010 from London... with Anna Kendrick and it's from Scott Pilgrim vs. The World London premiere. She looks really amazing... I love her dresses... but I don't like very much her shoes... for first time...:D but I don't know, I don't like them... maybe it's the color... what I know...:D She has got really nice hair on this event... I like it, she looks awesome...:) here are, so check them...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Hillywood show: Eclipse parody - teaser

18. srpna 2010 v 14:02 | Piperka |  Eclipse extra
Cz:
Ahoj. Jak se máte? Já celkem dobře, vážně... no akorát jdu na golf a nechce se mi no... ale jinak fajn... díky Siusen... zabránila mému psychickému zhroucení a následné sebevraždě:D A důvod? No... bude nový design... a já si vymyslela takovou kravinu, že mi to nešlo na zkušební blog nastavit:D No... bude už brzy... nevím přesně, možná 21. těžko říct... je hotový, ale jde o Sius... máme zase "párový":D a s kým? No tak Sius se Selenou... jistě:D ale já... no to se nechte překvapit, já vám to nepovím:D No nic... mám pro vás jedno video... trochu se spožděním, ale mám... je to teaser k nejnovější Eclipse parodii, kterou natáčí The Hillywood show... což je asi jedna z nejznámějších skupin točících parodie na Twilight... ale já je mám ráda... nejen ty na Twilight, ale i na jiné filmy a tak... tady je... jsem zvědavá na celou parodii...:

en
Hi. How are you? I'm fine, really... thanks Siusen:D 'cause without her I would jump from the window:D and the reason? New design which will be here soon...:D Probably on August 21... I like this one... but the new one more:D that's first thing..:D and the second, we want to have pair designs together again:) Don't ask with who will be...:D it's surprise:D Sius knows that:D and Elain... but no more people:D Well... I have for you one video... a little late but... that's not important. It's teaser to Eclipse parody by The Hillywood show... I like their parodies, not just Twilight parodies... they're probably the most famous Twilight parody makers... here it is... I'm nosy to full parody...:


RobSten & paparazzi photos from Montreal

17. srpna 2010 v 20:55 | Piperka |  Kristen & Robert
Cz:
Ahoj. Já opravdu nemám ráda paparazzi fotky... myslím, že je to šílený, stupidní, debilní, na obtíž... a našla bych mnohem víc slov a mnohem horších... Mohli jste si všimnout, že nezveřejňuju paparazzi fotky... nebo jen hodně málo, když se mi třeba hodně líbí nebo tak... ale tohle jsem sem prostě dát musela... a myslím, že se na mě zlobit nebudete;) Hrozně moc děkuju Adelle za odkaz na tyto fotky:) Už jsem je uložila ráno, ale k přidání jsem se bohužel dostala až teď. Mám jich jen deset, ale to důležité tam je:D Jsou v hodně špatné kvalitě... a četla jsem komentáře typu, že je to zfalšovaný, že to není pravý (větší vulgarity), že tu něco smrdí a tak... nicméně... mám pro vás fotky z Monstrealu, kde Kristen Stewart točí svůj nejnovější film... a na fotkách je ona a Robert Pattinson, který jí jel na natáčení navštívit. Už tento samotný fakt o něčem vypovídá... a já samozřejmě nemůžu vědět, jestli tohle není padělaný... ale podle mě ne... to, že je to špatná kvalita nic neznamená. Na třech fotkách, které najdete v celém článku... se totiž Rob a Kris líbají... ale jako doopravdy, tentokrát skutečně... a je to poznat... není to zas tak hrozně špatná kvalita:D a hlavně jde i o zbytek těch fotek, na kterých už je zřetelné, že jsou to skutečně oni... Je vidět, že je to focenu v noci a k tomu z velké vzdálenosti... pravděpodobně velký objektiv přiblížený nadoraz... a tyhle tři fotky jsou nejhorší... ale to kvůli nedostatku světla... každopádně... jsou spolu... Já jsem to věděla celou dobu...:D byla jsem o tom přesvědčená, takže zase takové překvapení to pro mě nebylo, ale je to takový hezký pocit to konečně vidět na vlastní oči na fotkách... že je to dokázaný... doteď jsem si to jen myslela... ale teď mi ty fotky říkají, že jsem měla pravdu... a že jsou spolu:) No... fanynky Roba pláčou, fanoušci RobSten jásají...:D a já se potěšeně usmívám, protože nejsem zarytý fanoušek ani jednoho, ale stejně mě to těší:) Tak tady jsou...:

en
Hi. I don't like paparazzi photos... I think, that it's crazy, stupid and... more. I've never post much paparazzi photos... just a little, sometimes... I don't like it, really. But this... I really must put here! Thank you so so so much Adelle for link to these photos... I saved just ten, but the important is here... well... it's really, really bad quality. I saw some comments, that it's bulshit, and... that it's not real, that it's fake... something sucks here... anyway... I have for you photos from Montreal where Kristen Stewart is filming her new movie... and with Robert Pattinson, who is there too, 'cause he came to visit her in Montreal... and... on three photos... they're kissing... really... that's real kiss, It's true... ok, of course I can't know that this is a fake but I think it's not. So... RobSten is reality... they are together... I thought that all the time. Photos where they're kissing each other are in really really bad quality... other photos too but this three photos are really bad... it's so zoomed... or how I can say that:D It is shot from a big afar... we can see that... It's cool, isn't it? I knew it... it's not surprise to me... but it's nice to see that really... you know... it was just my meaning, but now... three photos are sayin' to me that I was right... great, I'm so happy for the fackt that they're together...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Anna Kendrick on Craig Ferguson's Late Late Show 13/08/10

15. srpna 2010 v 18:42 | Piperka |  Anna Kendrick
Cz:
Ahoj... mám dneska celkem dobrou náladu no... a měla jsem náladu na nějaký vtipný video a taky jsem ho našla... ale není to žádnej sestřih nepovedenejch scén nebo tak něco, ale jedna z Amerických talk show... a to Late Late Show Craiga Fergusona, kde byla v pátek 13. srpna 2010 hostem Anna Kendrick a v určitejch chvílích jsem měla vážně co dělat:D Je to fakt sranda, Anna je vtipná... a hlavně myslím, že byli asi tak trochu domluvení:D ale stejně, je to sranda... mluví o všem možném... o Pátku 13., o filmech, o jejím novém filmu Scott Pilgrim vs. The Worlds... o Evropě... a tak no, ale to rozhodně není všechno a je to vážně vtipně podaný, udělali skvělou show pro diváky:D

en
Hi... I have got a good mood... mood on some of talk shows which are in USA or UK... and I found this video and I love it... Anna Kendrick was on Craig Ferguson's Late Late Show again, on Friday 13, 2010 - they talk about Friday 13th by the way:D And it's really funny! Anna is great:) and thay did together really great show..:) they talk about many things... about her new movie, Scott Pilgrim vs. The World... about Europe... but that's not all... and it's really cool and funny video:)


source: twilight-online.nl

Teen Choice Awards 2010: on Blue Carpet

15. srpna 2010 v 18:16 | Piperka |  Gallery - Events
Cz:
Ahoj, jak se máte moji milovaní? Já se mám fajn... omlouvám se, že se dneska zas ozývám relativně pozdě, ale přišla na návštěvu babička a tak jsem nemohla být na počítači, snad chápete... jinak... mám pro vás KONEČNĚ taky další fotky z Teen Choice Awards 2010... Já vím, že to trvalo, ale neměla jsem náladu na ukládání fotek, protože mi Mozilla vždycky blbla a sekala se... ale víte co? Ona přestala! Fakt, což je bomba! Už se to neseká, takže klidně můžu ukládat fotky a nebudu mít potíže s netem:) No takže mám pro vás fotky s Justinem Chonem - bože! Proč? Proč?? Co ti tvoje vlasy udělaly, žes je takhle zničil! -, s Charliem Bewleyem, který vypadá skvěle:), s Jacksonem Rathbonem, který vypadá naprosto perfektně:-), miluju ho:D Jedna fotka s Christian Serratos, které to neskutečně slušelo, ale bohužel se mi nepodařilo sehnat víc... pak nějaké ještě s Boo Boo Stewartem, s Alexem Merazem (na některých fotkách se ženou Kim) a s Kiowou Gordonem... prostě všichni z modrého koberce, kromě Ash, kterou jsem zveřejňovala zvlášť...

en
Hi my beloved visitors... how are you? I'm fine... I'm so sorry that I'm here so late, but my grandma was there so I can't be on the internet... I hope that you understant... So... I have for you today photos from Teen Choice Awards 2010 again... from the arrivals, from Blue Carpet... with Justin Chon - oh my god! WTF? Why Justin? I don't like your new hair -, Charlie Bewley, who looks really good, Jackson Rathbone, which looks absolutely perfect, I love him:), one photo with Christian Serratos, which looks amazing, some with Boo Boo Stewart, with Alex Meraz (and his wife Kim) and with Kiowa Gordon... here are...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen Stewart: The Yellow Handkerchief

14. srpna 2010 v 19:11 | Piperka |  Kris - filmy
Cz:
Ahoj lidi, jak se máte? Já se mám fajn... Byla jsem s mamkou na bowlingu, což bylo super, baví mě to, je to sranda:D Sice mi to jde jak psovi pastva... ale občas se do nějaký tý kuželky trefim:D dneska to náhodou i celkem šlo, měla jsem i nějakej ten strike... víc jak jeden:D Mám nový boty a klobouk, což je taky super, no jinak nic moc zvláštního:D
Včera jsem shlédla jeden film, ve kterém hraje Kristen Stewart. Jmenuje se The Yellow Handkerchief (Žlutý kapesník), což teda pochopíte proč, když si ten film pustíte. A mě se hrozně líbil:) vážně jo... je to takový ten typ filmu, odehrávající se na nějaké cestě... tentokrát je to cesta, kterou absolvují tři lidé. Hlavní postava, Brett Hanson, kterého hraje William Hurt... ten byl posledních šest let ve vězení a teď, když ho pustili přemýšlí, jestli se má vrátit zpět domů ke své ženě nebo ne. Domnívá se totiž, že ho musí nenávidět, ale on jí stále miluje a tak se nechce vzdát naděje, že tomu tak není... během filmu vzpomíná na to, jak se seznámili, jak se vzali a proč se dostal do vězení - takže celkem dost flashbacků... no shodou okolností se setká s Martine (Kristen), která je také na cestě a s Gordym (Eddie Redmayne), který jí nabídl, že jí sveze... nabídnou to samé i Brettovi... a postupem času se dozví, co je skutečně zač a on jim pak vypráví, jak to bylo s jeho ženou May (Maria Bello). No jak to dopadne vám říkat nebudu, jen snad tolik, že je to vážně pěkný film, mě se moc líbil... mám ho tedy tady pro vás, je nahraný na megavideu. Upozorňuju, že já jsem ho tam nedala, takže neporušuju žádná autorská práva... stejně už tam je, já za to nemůžu. Nemám ho stažený ani nic podobného... takže tak... pouze anglicky, bez titulek, omlouvám se... kdybyste snad někdo věděl o nějaké verzi s titulkami, prosím, řekněte mi když tak o ní, budu vám moc vděčná...:

en
Hi guys, how are you? I'm fine... I was with my mom at bowling and it was great..:) I don't play very good but... it was fun and that's the important thing... Well... I saw yesterday very interesting and very good movie where plays Kristen Stewart. It's The Yellow Hankerchief and I love it...:) I really like it... she is brilliant here, of course... it's 'on the round' movie and I like this type of movies... the main role plays William Hurt... his character's name is Brett Hanson and the main story line is about him... he was in the prison for six years... and he don't know that he can return at home... to his wife 'cause he think, that she hates him... and Martine (Kristen) and Gordy (Eddie Redmayne) want to help him, so they said that they will ride with him to his town... and for the time... they will know, who he really is and his past... so... I have for you full movie... in english, without subtitles, I'm sorry... if someone know where I can found version with czech subtitles, please, tell me...:


Cam Gigandet: Burlesque - official trailer

13. srpna 2010 v 19:35 | Piperka |  Cam Gigandet
Cz:
Dnes je pátek 13... a to mi jako fakt nikdo neřekl? Opravdu?? Co se děje? Celej den žiju s tím, že je dneska 14. srpna a ono houby... jak jsem si mohla užít skvělej den bez toho, abych to věděla? Už chápu, proč jsem měla tak špatnou náladu...! To si nezapomenu:D že mi to nedošlo... Teď vážně, já na tohle nevěřim... na symboliku čísla 13... ani na to, že v pátek 13. se stane vždycky něco špatnýho... naopak... když je pátek 13., já mám šťastnej den... nebo jen prostě naprosto normální den... 13 je moje šťastný číslo, nevim, co s tim všichni maj a mrzí mě, že jsem o svůj šťastný den takovymhle způsobem přišla...:-(:D No nic...
Dneska jsem celej den dělala různý věci, jen ne nic na blog.. jo já vím, já vím, mrzí mě to no... ale koukala jsem se na jeden film s Kristen Stewart, mimochodem, takže přece jen jsem se trochu vzdělávala:D, na The Yellow Handkerchief... sice bez titulek, ale tak nevadí... a fakt se mi to líbilo, je to zajímavej film:) No nic... mám pro vás dneska alespoň další trailer filmu, ve kterém hraje Cam Gigandet... víte, to proto, aby mu nepřišlo, že ho snad zanedbávám:D v hlavní roli s Christinou Aguilerou... a on tam hraje postavu jménem Jack. Fakt moc nevim o co přesně tam půjde... ale jde o to, že holka jménem Ali přijede z malého města do Los Angeles... no a začne pracovat v jednom klubu - Burlesque - a chce být součástí show... takže jí samozřejmě budou odmítat, ale prokáže se u ní talent, známe - je to Christina Aguilera:D Sice to možná zní otřepaně, ale mě se líbil ten trailer, takže až se to objeví, tak si to pustím, už kvůli Camovi... no... v ČR by měl bejt snad 3. února 2011, ale nic není jisté...:

en
Today is Friday 13 and no one said it to me? Really... whats up? All day I'm thinkin' that today is 14th August... not Friday 13... well... in serious... I don't belive in that... absolutelly not... Friday 13th is usually my lucky day... and I forgot, oh my god... :D Ok, I'm fine... Well I watched today one movie with Kristen Stewart, The Yellow Handkerchief, it's nice movie, I really like it... without subtitles, but... it was fine:D so I didn't have much time to saving photos of something... so I have for you another one trailer of Cam Gigandet's new movie called Burlesque... in the main role - Christina Aguilera... and Cam plays there Jack... it's about girl from small town which came to Los Angeles... and she want to be part of the show in club - Burlesque - where she works like waitress... in Czech Republic will be this movie on February 3, 2010... so here is the trailer, I really like it...:


source: twilight-online.nl

Cam Gigandet: Easy A - official trailer

12. srpna 2010 v 17:35 | Piperka
Cz:
Tenhle film bych vážně chtěla vidět... a ne proto, že tam hraje Cam Gigandet... ale... myslím, že by to mohl být celkem pěkný film, vypadá to zajímavě, alespoň pro mě... a možná to bude i sranda... líbí se mi ten trailer a já jsem vážně hodně zvědavá osoba. No... mám pro vás oficiální trailer k filmu s názvem Easy A ve kterém hraje Cam, jak už jsem říkala... hraje tam postavu jménem Micah. Nejsem si tak úplně jistá tím, o čem ten film bude... ale... jde o to asi tak ve zkratce co jsem zjistila, že hlavní hrdinka, Olive prokáže laskavost svému nejlepšímu příteli jménem Brandon. Je gay, ale nechce, aby se to vědělo... a protože ho kluci ve škole pořád tyranizují... Olive na to kývne... a předstírá, že se s nim vyspala na nějakém večírku... a ona to začne dělat i pro další kluky v podobné situaci... imaginární sex... ale všichni si myslí, že s nima spí doopravdy... no bude to asi trochu zamotanější... možná to zní jako blbost, ale já myslím, že by to mohl být docela fajn film... a ta poslední scéna v traileru mě dostává:D

en
This is a movie which I want to see... not for the fackt, that Cam Gigandet plays here... but... I think... it could be nice movie, seems interesting and maybe funny and I like the trailer... I'm really nosy person so... This is the official trailer to movie Easy A where plays Cam, like I said... he plays there guy called Micah... and I'm not sure about what is that movie... I just know, that the main heroe... Olive lies about losing her virginity 'cause she want to help to her best friend Brandon, who's gay and guys at school suffer him, because he didn't have sex yet... or something like that... ok...:D and she starts do that for some other guys... imaginary, not real sex... it maybe seems stupid, but I think it would be fine movie...:

source: twilight-online.nl