Září 2010

Breaking Dawn: Cast news - Maggie Grace join the cast

30. září 2010 v 18:15 | Piperka |  Breaking Dawn, cast news
Cz:
Ano, ano... já vím... jsem hrozná. Ale co člověk nadělá, když chce... fakt chce něco přidat... ale nestíhá to? Houby... včera už neměl být hiatus, no bohužel se o jeden den protáhl no... zítra slibuju, že oběhnu affiliates... zkouknu, kdo už mě z nich vyhodil, co je nového a tak:D Vím, že jsem děsná. No... dnešek byl fakt hroznej den, upřímně... dost příšernej... takže si hodlám hlavně dáchnout...:D Včera jsem nic nepřidala, protože jsme dneska psali test ze špániny a já se musela učit... a vrátila jsem se ze zkoušky dost pozdě... prostě nezbyl čas...:( Tak ale k věci...

  Že je upírka, bylo zjevné. Kůži měla mramorově bílou, s povrchem milionkrát hladším než lidská pokožka. I přes mraky se jí slabě leskla. Kdyby jí neprozradila kůže, odhalila by ji ztuhlost. Jenom upíři a sochy dokážou být tak dokonale nehybní.
  Vlasy měla velmi světle blonďaté, skoro stříbrné. To byl ten záblesk, který mi padl do oka. Zastřižené rovně jako podle pravítka, spadaly jí jen k oblé hraně čelisti; uprostřed hlavy je měla rovnoměrně rozdělené pěšinkou.
  Byla pro mě cizí. Byla jsem si naprosto jistá, že jsem ji nikdy předtím neviděla, ani jako člověk. Žádný z obličejů v mé blátivé paměti nebyl stejný jako tenhle. Ale okamžitě jsem ji poznala podle tmavých zlatých očí.

Irina se přece jen rozhodla přijít.
Maggie Grace as Irina
Ano... Irina. Je to tady dámy a pánové. Dnes mám pro vás dvě skvělé zprávy... no pokud to takhle půjde dál, tak tu druhou nestihnu:D ale nevadí. Obě se týkají obsazení posledního dílu Twilight ságy, Breaking Dawn... a právě role Iriny, vegetariánské upírky z Aljašky, z rodiny z Denali, byla obsazena 27-letou herečkou narozenou v Ohiu jménem Maggie Grace. Jak jste si mohli přečíst v ukázce, opsané z knihy... je popisována jako upírka s velmi světlými vlasy rovně sestřiženými, oblou hranou čelisti:D a tmavě zlatýma očima... stejně jako to mají i všichni Cullenovic... žádné podrobnosti, což při výběru herců rozhodně pomáhá... protože nejsou tak omezení představou... Myslím, že Maggie je dobrá volba, vážně se mi na Irinu hodí... jako jasně, představa zas jiná, ale to se takhle brát nedá. Myslím, že bude na Irinu skvělá... jaký je váš názor? Jen jedna malá zajímavost na závěr... Maggie Grace si zahrála ve filmu jménem The Experiment, ve kterém hrál také Cam Gigandet (James).

en
Two absolutely perfect news I have for you today... both of them are about Breaking Dawn cast :) First one is about one of vampires from Denali. 27-year-old actress from Ohio, Maggie Grace will play in both parts of The Twilight saga: Breaking Dawn character which name is Irina. It's one vegetarian vampire from Alasca, Denali... which loved Laurent... and she is the reason of all problems in last part of saga... 'cause she saw Renesmee and told that to Volturis. Irina blames the Cullens for the death of her lover and she actions set in motion a terrifying chain of events.
Irina has got very light blond hair... almost silver, straight cut of hair and rounded jaw... Well... I think... Maggie will be really good for this role... I like this choice, I think it's good... by the way... something interesting... she plays in the movie The Experiment... where plays Cam Gigandet (James) too :)

information from: breakingdawnmovie.org
copy only with my source!

Hiatus 25. - 28.9.2010

26. září 2010 v 13:45 | Piperka |  About blog
na slepé koleji

Hiatus 25. - 28.9.2010


Twilight around me in real life: UK & Bridge magazine

23. září 2010 v 20:03 | Piperka |  Zajímavosti
Cz:
No... tak jsem napsala celej článek v angličtině... a vůbec jsem si neuvědomila, že to budu muset napsat i česky:D No... ehm... jak se máte? Já celkem... špatně no... psali jsme test z fyziky a já jsem ho totálně zkonila, protože nám na to dala hrozně málo času... nebo teda pro mě jako fyzikálního neumětela rozhodně... bylo to lehký... jo... a vypočítala bych to správně i já, ano... ale jen kdybych měla o trochu víc času! To je to fakt tak těžký? No... jinak to jde... zejtra máme dvouhodinovku laborek a pak něco odpoledne mám, nevím, kdy to skončí, takže nevím, jestli něco přidám... No... mám pro vás pár fotek, které jsem pořídila všechny relativně nedávno... tři z těch čtyř věcí se týkají mé cesty po Anglii a Skotsku... a ta první... se týká angličtiny...:D ale konkrétně teda časopisu jménem Bridge, který odbíráme...:

en
Hi! How are you? I'm good, really... I just... we wrote an exam from psysic and I didn't write it good... we had really short time to that... I hate psysic... first exam and I will have very bad mark...:( I'm sad a little... but that's not the end of the world... so... I have for you some photos... This article is called Twilight around me in real life... this part from UK & Bridge magazine... I have for you some photos... sometimes I put it there before... it's from my mobile camera... what I saw around me and it's something about Twilight... in Scotland and England... Three things... maybe more, but I didn't make a photo of everything... :D And two photos of the same thing... is article, one page of magazine Bridge...:


imagebam.com imagebam.com
CZ: No... tak tenhle článek, co je na fotka, byl v časopisu Bridge... který je sice psaný anglicky, ale myslím, že ho píšou češi, nebo částečně češi a částečně angličani nebo američani, těžko říct, nejsem si jistá... No... jsou tam různé články... ale tohle jsem tam teda fakt nečekala:D a prostě jsem vám to sem musela dát... všechno už je možné:D I to, že Robert Pattinson bude natáčet klip s Evou a Vaškem? Ha ha:D no nic... je to trochu... nevim... článek padlej na hlavu:D ale neodolala jsem... a tak jsem vám to vyfotila... na té druhé fotce jde líp přečíst to v bílém poli, pokud se o to budete pokoušet:D

EN: Well... this article is in one magazine, which is writed in english, but write it Czech people... I think, I'm not sure about that... anyway, we've got this magazine from school like a... help in lessons... or I don't know...:D Well.. this article was there and I thought, when I saw it, that I will die... I laugh really much...:D It's... interesting... I must put it there... it's... crazy:D Well... Robert will sing with Eva & Vašek? :D

Více v celém článku
More in the full article

Ashley Greene & Kirsten Prout: MTV Video Music Awards 2010

21. září 2010 v 15:58 | Piperka |  Gallery - Events
Cz:
Ahoj... mám pro vás dnes 31 trochu starších fotek... teda jenom vážně chvíli... jsou z... no někdy z minulého týdne, nevím přesně datum. Každopádně jsou z MTV Video Music Awards 2010, kde byla Ashley Greene a také Kirsten Prout (která v Eclipse hrála Lucy). Ashley vypadala vážně úžasně, miluju ty šaty, které měla, jsou fakt boží:) Ale přijde mi taková nějaká.... unavená, nemáte ten pocit? Směje se na těch fotkách míň než obvykle.... No Ash každopádně i chvíli uváděla... a to jeden hudební klip... konkrétně písně 'Heavy in Your Arms' od Florence + The Machine, která byla ve filmu Eclipse... No a Kirsten, té to taky moc slušelo, šaty, účes, všechno, vypadala nádherně... no nebudu zdržovat, tady to je...:

en
Hi. I have for you 31 older photos... just a little... from... I'm not sure about date... but it's from MTV Video Music Awards 2010 where were Ashley Greene and Kirsten Prout (Lucy). Ashley looks absolutely amazting, I love her dresses, really nice, but I think, she seems a little bit tired... I don't know... she's not smiling so much like usually... she presented too one clip, 'Heavy in Your Arms' by Florence + The Machine by the way... it's song from the Eclipse movie... and Kirsten looks awesome too... she had really nice dress, I like it... nice hair... and everything... so here it is...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bryce Dallas Howard: Hereafter - official trailer

20. září 2010 v 18:11 | Piperka |  Bryce Dallas Howard
Cz:
No... vím o tom, že točila tenhle film... slyšela jsem o něm... protože jsem nedávno viděla filmografii Matta Damona po shlédnutí nějakého jeho filmu a viděla jsem tam tenhle název, tak jsem se koukla a spatřila tam její jméno... takže... no... Bryce Dallas Howard hraje ve filmu s originálním názvem Hereafter spolu s Mattem Damonem v režii s Clintem Eastwoodem... a já mám pro vás teď oficiální trailer k tomuto filmu... vypadá... zajímavě... to je to slovo... zajímavé... myslím, že to může být dobrý film... ale nevím... mám vážně ráda Matta Damona... ale jen to, že tam hraje není záruka dobrého filmu...:

en
Well... I know, that she filmed this movie... I heard about that... 'cause I saw Matt Damon's filmography after one movie which I watched and I saw this title, I looked on it and I saw her name... so Bryce Dallas Howard play in the movie Hereafter with Matt Damon and this movie is directed by Clint Eastwood... I've got for you now official trailer... and it seems... interesting... that's the word... interesting... I think, it would be a good movie, but I don't know... I really like Matt Damon... but he's not the only way to make a good movie...:


source: lionandlamblove.org

Photo of the day 19/09/2010

19. září 2010 v 20:08 | Piperka |  Photo of the day
CZ: Bojíme se! Dokonalá fotka... vážně jí miluju:) Kellan, Jackson & Ashley... skvělá trojka a úžasná fotka:) Mimochodem... Říkala jsem vám, že jsem si koupila knihu? Ve Stirling... to je ve Skotsku... první díl série Škola noci... v originále... ano... je to v angličtině:D No... Označenou jsem četla i v češtině... takže to nebude těžké... ale chtěla jsem to zkusit v angličtině... a je lepší, když člověk začíná s anglickými knížkami... číst něco, co zná... no nic... tady je fotka tohoto dne... naprosto perfektní...:

EN: We are scared! Perfect photo... really I love it...:) Kellan, Jackson & Ashley... amazing trio and amazing photo:D By the way... did I say to you that I bought a book? In Stirling... that's in Scotland... first part of House of Night in original... so it's in english language...:D Well... Market... I read it in czech so... I wanted to try it in english... so the photo of this day is here... totally perfect...:
potd

I'm back from Scotland, guys!

19. září 2010 v 20:00 | Piperka |  Piperka
Cz:
No... je to tak... jsem tady... jsem zpátky... zpátky ze Skotska.... mám spoustu úžasných fotek... teda... ne úžasných fotek, ale fotek s úžasnými věcmi a lidmi... Skotsko... co můžu říct o Skotsku? Miluju to tam, vážně... vážně miluju... a Anglii taky... byli jsme dva dny v Anglii... dva dny v autobuse na cestě...:D a zbytek ve Skotsku... Takže od pondělí do čtvrtka... myslím... nejsem si teď najednou zcela jistá:D Bylo to vážně perfektní, skvělé, úžasné... byla sranda, bylo to boží... vážně skvělej školní zájezd... vždycky jsou super... ale tenhle byl mimořádný...:D to říkám o všech... ale to jsou detaily... fakt jsem si to tam užila... a chci zpátky! Zítra... joo zítra jdu do školy... ale nechci tam! Chci být ve Skotsku... zešílím...! Ale nejsem no... dám vám sem nějaké ty fotky, ale ještě jsem je ani neprohlížela pořádně... musím je vytřídit, je jich fakt moc:D
Řeknu vám, žě Loch Ness... je fakt dost velký jezero. Jeli jsme na něm loďkou... (víte, že to vlastně říkáme špatně? Že jedeme k jezeru Loch Ness... Loch znamená Jezero... ve Skotsku... takže je to vlastně Jezero Ness... a ne jezero Loch Ness... no to je fuk... je to tak zažitý, že to nikdo neřeší:D) Věříte, že v tomhle jezeře fakt žije nějaká příšera? Měli byste:D Viděla jsem jí...:D

Ne... neviděla... takový malý žertík... ale já si myslím... že tam něco být může... :D Je hezké si myslet, že tam něco je... je pěkný v to věřit... ptaly jsme se naší "adoptivní mámy" - bydleli jsme tři dny v rodinách - jestli věří, že tam je a ona odpověděla přesně to, co jsem řekla... souhlasím s ní... Je prostě pěkný si myslet, že v tom jezeře něco je... mají svojí vlastní legendu a tak... Joe... to byla naše "mamka" byla fakt skvělá:) Jo... Joe... Joan... těžko říct...:D prostě to znělo jako Joe... bůh ví, jak se jmenuje:D Byla vážně fajn:)

Myslím, že víc vám řeknu až přidám ty fotky... takhle už nevím co kdy jaký den a proč... takže v příštích dnech se tu nějaké objeví... prozatím se mějte, já jdu psát články... nebo tak něco:D

en
Well... that's it... I'm here... I'm back... back from Scotland... I have so much amazing photos... well... not amazing photos... but photos with amazing things and people... Scontland... What I can say about Scotland... I love this country... I really love Scotland... and England too... we were two days in England... two days on the way to Scotland... so... in the bus... and since Monday to... Thursday... in Scotland...? I think I'm right, but I'm not absolutely sure now...:D It was really awesome, amazing, funny, cool school trip... I'm so excited and I wanna come back there... Tomorrow I will come to school again... but I don't want! Really don't! I want to be still in Scotland... But... I'm not... so:D I will put there photos... but not today 'cause I didn't check them yet...
I must say that... Loch Ness... it's really really big lake... (actually we call it bad... loch is lake in Scotland... so it's not Lake Loch Ness... but Lake Ness... well... I think that's not important...) Do you belive that the monster is there? You should...:D I saw her...:D


Photo of the day 18/09/2010

18. září 2010 v 13:49 | Piperka || předpřipravený článek |  Photo of the day
CZ: Ahoj! Moje oblíbená fotka Dakoty Fanning a Kristen Stewart z photoshootu pro film The Runaways je tady... mám jí tu pro vás, je skvělá, hrozně se mi líbí...:) Tak tady je... fotka pro den 18.9.2010. Dneska už se vracím, takže zítra snad něco přidám;)

EN: Hey! My favourite photo of Kristen Stewart & Dakota Fanning from The Runaways photoshoot:D I love this photo and I've got it here for you...:
potd

Photo of the day 17/09/2010

17. září 2010 v 13:39 | Piperka || předpřipravený článek |  Photo of the day
CZ: No... tak jak se dneska máte? Tentokrát jsem vybrala fotku Nikki Reed, která je vážně moc krásná. Hrozně se mi líbí, Nikki se na ní usmívá, což je hlavní... a moc jí to sluší... věřím, že se bude líbit i vám...

EN: Well... how are you? Today this photo with Nikki Reed... really nice, amazing:) I belive that you will like it:)
potd

Photo of the day 16/09/2010

16. září 2010 v 13:49 | Piperka || předpřipravený článek |  Photo of the day
CZ: Nechutný! Fakt že jo... můj bože, fakt hodně:D Ale stejně je to fotka dnešního dne... a já jí zbožňuju:D já vim, že jsem asi úchilná, ale... je to Kellan Lutz... a ta krev není skutečná...:D Je to fotka z natáčení filmu Noční můra z Elm Street...

EN: Disgusting! Oh my god so much:D But this is photo of this day... and I love this photo...:D I know, that I'm weird... but it's Kellan Lutz... and the blood it's not real:D it's from the set of A Nightmare on Elm Street...:
potd

Photo of the day 15/09/2010

15. září 2010 v 15:39 | Piperka || předpřipravený článek |  Photo of the day
CZ: Tuhle fotku jsem našla na twifans.com... a je vážně hrozně pěkná... alespoň mě se teda líbí... Kristen Stewart... znovu, já vím... ale snad nevadí. Tahle fotka mě prostě okouzlila ani nevím proč:D

EN: I found this photo on twifans.com... it's really nice I like it. It's Kristen Stewart again, like yesterday... but I like this photo and I think, it's good... I hope that you will like it too...:
potd

Jackson Rathbone: GIRLFRIEND Official Trailer

14. září 2010 v 16:49 | Piperka |  Jackson - videa
Cz:
Ahoj, jak se máte? Já jsem momentálně.... já vlastně nevim:D Vážně ne... někde v Skotsku... těžko říct:D to není důležité... a mám pro vás jeden normální článek pro změnu... nejen fotku dne...:D Je to video... a je to oficiální trailer k filmu Girlfriend, ve kterém hraje Jackson Rathbone jednu nějakou celkem důležitou osobu... a asi to nebude zrovna klaďas, i když těžko říct... já fakt netuším o čem ten film je nebo teda bude... neměla jsem čas to zjišťovat:D Tady je ten trailer...:

en
Hi! How are you? I'm in... I don't know... really...:D Somewhere, that's not important... and I have for you one normal article, not just photos of the day:D it's video... and... it's official trailer to one new movie of Jackson Rathbone which name is Girlfriend... I absolutely don't know about what is this movie, really:D I didn't have time to find that... so... I just know, that Jackson Rathbone plays here so... here it is...:

Toto je přednastavený článek, momentálně jsem mimo ČR...
This is the pre-write article, I'm not here now...


source: twilight-online.nl

Photo of the day 14/09/2010

14. září 2010 v 14:29 | Piperka || předpřipravený článek |  Photo of the day
CZ: Něco vtipného jsem chtěla přidat...:D a tak mám pro vás i dnes fotku dne... tentokrát Kristen Stewart... nejsem si jistá odkud, ale rozesmála mě, když jsem jí viděla prvně:D Má tam úžasný výraz:D Miluju tu fotku... byla to náhoda, že jsem jí našla a jsem za to ráda... je pěkná není?

EN: Something funny I've got for you here:D I have for you photo of this day... it's Kristen Stewart... I'm not sure where... but I love this photo:D It was just a random... Nice, isn't it?
potd2

Photo of the day 13/09/2010

13. září 2010 v 14:19 | Piperka || předpřipravený článek |  Photo of the day
CZ: Dneska jsem vybrala tuhle fotku... miluju jí, vážně miluju... Charlie Bewley jí kdysi zveřejnil na svém twitteru a já už jsem jí sem jednou dávala, ale musela jsem znovu... vždycky, když se na ní kouknu, musím se smát... je úžasná... a ten prcek je sladkej:)

EN: I love this photo... really LOVE. I love Charlie Bewley... and I love the baby... that's cool photo, amazing... I put that here one time but I must again, 'cause it's funny, sweet and awesome:)
Charlie and... newborn?:D

Photo of the day 12/09/2010

12. září 2010 v 15:15 | Piperka || předpřipravený článek |  Photo of the day
Cz:
No... tohle je oficiálně první fotka dne na této stránce... pro tuto příležitost jsem našla tuhle fotku... a zamilovala jsem si jí... je to fotka z photoshootu Ashley Greene a Kellana Lutze pro magazín Men's health a jeho... nějakou speciální část Woman's health... celý tenhle shoot je perfektní, ale tahle fotka je vážně nádherná :) Snad se líbí...

en
Well... this is official first photo of the day on this site... and I found this photo... and fell in love to this photo... it's photo from the photoshoot of Ashley Greene and Kellan Lutz for Women's and Men's Health... that's a magazine or I don't know...:D full shoot is so amazing... and this photo is awesome:)
potd1

Skotsko čeká jenom na nás...:D

11. září 2010 v 12:45 | Piperka |  Piperka
No... tak já jedu moji drazí... ano, je to tak... zase mizím... ale pak už tu celý rok budu smrdět, jen se nebojte:D Začátek roku byl náročnej, moc jsem nepřidávala, já vím... musela jsem si zvyknout na ten režim a tak... a musím si víc rozvrhnout čas... chystám se dělat tu rekonstrukci, až se vrátím... tedy v neděli... protože chceme dát se Sius... teda ona chce dát:D nový design, tak s tím musím alespoň začít, buď aby už tenhle design mohl být spojený s rekonstrukcí nebo alespoň ten příští...:D Odjíždím teď na týden do Skotska, tak se tu mějte krásně... něco jsem nastavila... ale jen obrázky dne, fakt jsem nestíhala kvůli škole a nákupům na cestu... takže se tu každý den objeví jedna nějaká fotka plus v... úterý tuším jeden normální článek... já vážně mizím, odjíždíme ve dvě:D tak se mějte nádherně... pro školou povinné... chce to hlavně klid a nohy v teple;)

Vaše Piperka:)

HIATUS 11. - 18.9.2010


Photos of the day

10. září 2010 v 21:04 | Piperka |  About blog
Cz:
Ahoj všichni! Myslím, že tohle je obecně moc pěkný nápad... a hodně lidí to má na svém blogu... a mně se to líbí.. a protože zítra odjíždím, musím přednastavovat a nestíhám:D jsem se rozhodla, že to tu zavedu taky... jde o Fotku dne... každý den se tu prostě objeví fotka, která se mi líbila... nic víc, ale občas to bývá sranda... když člověk vybere nějakou vtipnou fotku... tak doufám, že se vám to taky bude líbit... no... musím letět nastavovat... doufám, že se ještě zítra stihnu ozvat;)

en
Hi everyone! I think, that's nice idea... on some blog it's that... and I really like it... and 'cause I will come to UK tomorrow and I must pre-write articles... I decided, that I will post it too... It's an idea with Photos of the day... like every day will be here one photo which I really like... nothing more... but it's nice... and somethimes... it will be funny I hope...:D a little bit...:D Well... I must come prewrite articles... I hope, that I will write tomorrow before I'll come but I don't know...

Drew Roy & Guri Weinberg in the Breaking Dawn? Maybe true maybe just rumors...

8. září 2010 v 20:31 | Piperka |  Breaking Dawn, cast news
Cz:
Dneska byl fakt děsnej den, to vám povím... první hodina tělák... pak dvouhodinovka matiky, dvouhodinovka češtiny... středy mě asi zabijou...:D a čtvrtky taky, je to děs... no nic... mám pro vás zase dost psací článek... nějak mi trochu blbne ukládání fotek, doufám, že vám nevadí trochu víc zajímavého textu... :D

Upíři ve dveřích byli malí a štíhlí, jeden tmavovlasý a druhý s vlasy tak popelavě blond, že vypadaly světle šedé. Jejich kůře měla stejně prachový nádech jako kůže Volturiových, ačkoli tady mi to nepřipadalo tak výrazné. Ale nemohla jsem si být jistá, protože jsem nikdy neviděla Volturiovy jinak než lidskýma očima; nedokázala jsem to pořádně srovnat. Jejich pichlavě úzké oči byly temně vínové, bez mléčného filmu. Měli na sobě prosté černé šaty, které se daly považovat za moderní, ale jejich střih vyšel z módy.
Ten tmavý se usmál, když jsem se objevila. "Ale ale, Carlisle. Koukám, že jsi zlobil, viď?"
"Ona není tím, za co ji považuješ, Stafane."

Ano... tak tohle je první ze dvou postav, které byly nebo možná nebyly obsazeny do filmů Breaking Dawn. Stefan je jeden z Rumunských nomádů, kteří přijdou na pomoc Cullenovým v poslední knize... a tohle je jeho popis... částečný... ze strany 500 a 501... no... a hrát by ho měl podle neoficiálních informací na IMDB.com jeden méně známý - mně třeba vůbec :D - herec Guri Weinberg... je pravděpodobnější, že tenhle tam bude skutečně hrát narozdíl od toho druhého... Tím druhým je mladý herec Drew Roy... což o to, na popis postavy jménem Nahuel by seděl... ale i na imdb.com je napsané, že je to možná jenom nějaká domněnka, kec, nebo tak...:D Nahuel je upír kterého - SPOILER - přivede Alice, aby pomohl zachránit situaci... je to napůl upír a napůl člověk z Chile nebo někde tak z Jižní Ameriky... co bych o něm tak řekla, ani nevím... úryvek pro vás nemám, protože jsou v textu jen nesouvislé útržky... tak co si o tom myslíte? Pravda, nebo řeči?

en
Hi everyone... today was really really bad... two hours of matematics... and two hours of the czech lenguage... and more and more... that will kill me really early... I have for you one information... it's not official... absolutely not... maybe it's true... but maybe it's just a rumors... lie... just something what said someone and people belived him... Well... it's about Breaking Dawn cast... two guys are at imdb.com on the BD profile... first one... Guri Weinberg... it's maybe true... I think... it's more possible... that he will play Stefan... who is one of two Romanian vampires which came to help to Cullens... well... and the second one... is.. Drew Roy... maybe someone know him... from the series Hannah Montana... I don't know which episode or something... I just read it on imdb... but at the imdb it's writed that it's rumored... well... we can't know that it's true or not, yet... If he will play in Breaking Dawn, he will be Nahuel... who read the book knows, who not... it's spoiler so...:D Anything which I will say it's that he is like Renesmee but older... and he will help to Cullens...
guys for cast
source of basic information: the-cullens.net

Breaking Dawn Casting News: First Look At The Little Girl Up For The role Renesmee...

6. září 2010 v 20:20 | Piperka |  Breaking Dawn, cast news

SPOILER

Cz:
Ahoj! Jak se máte? Já se mám dneska celkem fajn... ale tak... první den týdne... a už mám chuť skočit z okna... nejsem zvyklá na tenhle režim (tim myslim režim školy:D) A jen za dnešek jsme měli čtyři nový profesory! Šílený! A k tomu matiku... ach jo jo... a zítřek lepší nebude. K těm profesorům... no jedna působí fakt skvěle, zatím... jeden profesor... myslim, že mu celkem šplouchá na maják:D ale zdá se, že možná bude v pohodě... jedna se zdá normální (i když to je relativní pojem) a jedna mi připadá prostě... divná... to je asi to správný slovo, který to vystihuje... ta je na španělštinu... ano... po pěti letech 5. učitelka španělštiny, to se toho fakt zas naučíme. Loňskej rok už žádnej učitel nepřekoná...:( bude mi to chybět, no co se dá dělat. Zase se vykecávám, ale to je schválně tentokrát:D V celém článku najdete informace k obsazení posledního filmu, ale pro ty, co to nečetli nebo neví o co jde je to velký spoiler... takže tak no...:D
Eclipse

Kristen Stewart: Five new stills photos from Welcome to the Rileys

5. září 2010 v 19:58 | Piperka |  Kris - movies photos
Cz:
Ahoj moji drazí... měla jsem hrozně práce, celej víkend... musela jsem uklízet... je to šílený! Kdo neviděl moje skříně zevnitř nepochopí, ale je to děs... nezbýval mi čas na nic jiného...:-( Ale tak... jak se máte všichni? Zítra zase škola... ach jo jo... nicméně mám pro vás dnes pět nových stills fotek z filmu ve kterém hraje Kristen Stewart postavu jménem Mallory, tanečnici ve strip baru nebo něco takového.... z filmu Welcome to the Rileys. Osobně jsem na ten film hrozně zvědavá, protože mi trailer přišel dost zajímavý, tak uvidíme...

en
Hi my dears. I have much work with my room... it's crazy! And I don't have time to anything else.. so I'm so sorry...:( How are you guys? Yesterday... school again, oh my god...anyway... I have for you five stills photos from Kristen Stewart's new movie which is in post-production - Welcome to the Rileys. I'm really interested about this movie... cause the trailer seems good and I'm nosy. Kristen plays here girl called Mallory... which works in the strip bar or something like that... here are these photos. Really nice...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
source: eclipsemovie.org