Listopad 2010

The Twilight saga: Eclipse - deleted & extended scenes

28. listopadu 2010 v 21:34 | Piperka |  Eclipse videos
Cz:
Ahoj všichni, jak se máte? Já celkem fajne... no nemám moc dobrou náladu, ale jde to... zrovna se koukám na ČS má talent, tak mi to trvá dýl:D Celý týden čekám právě na tohle! :D Viděla jsem všechny části tohohle videa jednotlivě, ale čekala jsem na lepší kvalitu, a taky jí pro vás mám:D Jsou tam navíc ještě dvě další části scén, které se jednotlivě neukázaly:D No mám pro vás vystřižené a prodloužené scény z filmu Eclipse, které nebyly v závěrečném sestřihu... nejprve tam na začátku videa mluví David Slade... a já mu jako jo, rozumim:D ale dalo mi to fakt práci :D páč stejně jako můj táta, děsně huhlá... a k tomu ještě v cizí řeči :D No... ale tak nevadí... říká prostě to, že ne všechny scény můžou ve filmu zůstat, i když jsou skvělé a jim se líbily... a tak no... a potom je tam nějakech x vystřiženejch a prodlouženejch scén... dvě tušim vystřižený a několik prodlouženejch... a jak jsem se tak koukala... některý mi tam fakt chybí... třeba v těch prodloužených... já nevím, štve mě, že vystřihli tu část s Rosaliinou kamarádkou Verou... protože Sabrina Frank vyhrála tu soutěž, aby tam mohla hrát... a nakonec jí vystřihli... já bych byla asi celkem naštvaná... Ale tak to není jediná... prostě mě mrzí, že tam některé ty scény nebyly, i když vím, že něco museli zkrátit... ale co mě teda extrémně nakrklo je ta Emmettova hláška... jak mohli vystřihnout Emmettovu hlášku? Dyť jeho hlášky jsou prostě klasika, legendární, jedna z nejlepších věcí... jestli jich v BD nebude alespoň polovina co v knize, tak scénáristku a Billa Condona vlastnoručně zaškrtim!

en
Hi everyone! How are you? All week I wait to this! :D I saw all of parts which are in this video, but I wanted to post here video in better quality and now, it's here:D I have for you video from official The Twilight saga: Eclipse DvD with deleted and extended scenes from movie, which weren't in the final cut... On the beginning David Slade talks about that...:D I understand him... but it was really hard:D he talk... like my dad... he slurs...:D Well... I saw this scenes... and I really missed some of them in the movie... I know, that everything can't be in the movie, but... I missed them... I think... they couldn't delete some parts of scenes... especially the one with Rosalie's friend Vera... because Sabrina Frank won the competition... and they cut her scene... that's not really nice... you know... I think... she had to be mad a little... well... or Emmett's quote in one scene... I love Emmett's quotes... that's one of the best things... and I quess, I will kill Bill Condon and Melissa Rosenberg if they will not be in Breaking Dawn so much as in the book... well... here it is...:

source: eclipsemovie.org

Breaking Dawn photo by director Bill Condon

27. listopadu 2010 v 11:41 | Piperka |  Breaking Dawn, from the set
Cz:
Ahoj lidi, jak se máte? Já celkem fajn... jen se stydím:D No nic... mám pro vás něco fakt pěkného:-) Jak asi pravděpodobně víte, režisér filmu David Slade fotil a fotí... no zveřejňoval fotky z natáčení Eclipse, které jsem vážně milovala... bylo to něco, co pro něj bylo typické a vždycky jsem se těšila na další... no jak se zdá, ani režisér Breaking Dawn neporuší tuto tradici:) Mám pro vás první fotku, kterou udělal on, z natáčení Breaking Dawn... je vážně úžasná, děsně se mi líbí:) Je to ruka Kristen Stewart s peřím v dlani... no... kdo četl tak ví, jaká scéna se k tomu váže :) Tak se koukněte, je fakt krásná...:) Doufám, že není poslední...

en
Hi guys, how are you? I have for you something really nice... Well... like you probably know, Eclipse director David Slade made photos from the set, really nice and amazing photos... well... like we can see now, director of Breaking Dawn, Bill Condon too... I have for you first Bill Condon's photo from the set of The Twilight saga: Breaking Dawn, part 1... It's really awesome photo, I like it... it's Kristen's hand... with feathers... so you know, from which scene it is:D if you read a book, of course... well, here it is...:

imagebam.com
source: twilight-central.com

Red Riding Hood: Official trailer

24. listopadu 2010 v 17:53 | Piperka |  Billy Burke
Cz:
Ahoj... jak se máte? O víkendu jsem byla s mámou ve Vídni a bylo to fakt super... akorát jsem se teda vrátila příšerně urvaná, protože jsem celý dny prochodila... a strávit 4 a půl hodiny ve vlaku taky nic moc :D ale nevadí... byly jsme na výstavě obrazů Fridy Kahlo... a další den ještě, protože jsme měly hodně času, než měl jet vlak, jsme šly do Albertiny na výstavu kreseb Michelangela, což bylo vážně naprosto perfektní :) Až z toho mám deprese :D jak úžasně kreslil...
Nicméně... jsem magor... vím o tom, ale nevadí mi to:D Nesouvisí to s ničím extrémně ujetym:D jen jsem se zkrátka a dobře nudila... udělala jsem totiž takový... "rodokmen vztahů"... no ne na papíře, jen ve své hlavě :D Jde o to, kdo zná koho a proč, jak a kdy a tak:D Jde zkrátka o pár souvislostí mezi lidmy z toho filmu, jehož trailer vám sem dávám... souvislosti, které vedou k Twilight sáze přes její herce... no nemám to ještě úplně celé prozkoumané...:D ale můžu uvést nějaké příklady :D
Zprvu bych ráda poznamenala, že největší souvislostí je to, že tento film režírovala Catherine Hardwicke, režisérka prvního dílu Twilight ságy...:D Dále hraje v tomto filmu Billy Burke, což je automatická přímá souvislost tohohle filmu s Twilight ságou a jejími herci:D Ale mám víc... něco trochu delšího... tak třeba... v tomhle filmu hraje Shiloh Fernandez, znáte ho? No já taky ne, zatím:D z toho si nic nedělejte:D každopádně je to herec... a souvislost, která nás vede k Twilight má jméno Ashley Greene, protože hraje ve filmu Skateland, ve kterém hraje i ona:D Takže jsme zpátky u Twilight... no... dál... třeba... další... v tom filmu hraje Gary Oldman... no... jak možná víte, tak ten hrál v Harry Potterovi Siriuse Blacka... tedy i v HP4... tedy se pravděpodobně zná s Robertem Pattinsonem... a jsme znovu zpátky:D No... něco trochu komplikovanějšího... přes dvě osoby... mohla bych samozřejmě použít Garyho Oldmana, ale tak někdo jiný... použiju jméno Julie Christie... která hrála, ano, tak v Harry Potterovi... tudíž zná Bonnie Wright, která chodí s Jamiem Campbell Bowerem..., který teda mimochodem hrál taky v Harry Potterovi a Relíkviích smrti 1. části... a jsme zpět:D jen jsem zatím nenašla spojitost mezi představitelkou hlavní role Amandou Seyfried a někým z Twilight:D když teda nepočítám Billyho Burka, který v tom filmu hraje:D no... zkusím to ještě nějak najít:D Já vím, že jsem šílená... ale nudila jsem se a bavilo mě to... já ty souvislosti vidím pokaždé, automaticky, vždycky jsou nějaké a mně se moc líbí, že když to vezmete takhle, tak každý zná každýho a je to sranda:D K ničemu to není... ale je to prostě sranda:D No mám pro vás oficiální trailer k filmu Red Riding Hood, ve kterém hraje Billy Burke, režíruje to Catherine Hardwicke a vypadá to fakt dost zajímavě... bude to nějaký drama, thriller a já jsem vážně zvědavá...:)

en
I tried to do something :D A line of names, line of people... from cast list of this movie I tried to did something like "family tree"... who knows who and why... and I find much connections which lead to cast list of The Twilight Saga... :D It was fun... :D I didn't have it full... but I can say example :D Well... this movie is directed by Catherine Hardwicke, so... that's the first connection which comes to Twilight... in this movie plays Billy Burke, well... the second one... well... that was simple...:D But I have more... in this movie plays Shiloh Fernandez... do you know him...? I don't, but that's not important:D He plays in the movie Skateland, where plays Ashley Greene... and now, we are back in The Twilight saga...:D Another one... in this movie plays Gary Oldman, well, he played in Harry Potter series, he's Sirius Black... so... he knows Robert Pattinson from the fourth movie... and we are back again... something more complicated... two different people... ok... well... I can use Gary Oldman, but I don't want, so...:D I will use name of Julie Christie... she plays in the Harry Potter series too, but in the third movie... well, she knows Bonnie Wright, and Bonnie Wright's boyfriend is Jamie Campbell Bower, who plays in Harry Potter and the deathly hallows part 1, too... and we are back in Twilight cast... so... But... leading role has got Amanda Seyfried... and I didn't find yet any connection with someone from the Twilight cast... but I will try it :D I'm mad... crazy... I know... but these connections are everywhere and I see them everywhere automaticly:D And It's just fun to see and do that...:D Well... I have for you trailer to movie Red Riding Hood, where plays Billy Burke, but he's not in trailer, or I didn't see him... and which is directed by director of first Twilight movie, Catherine Hardwicke... here it is... it's thriller, drama... and I think, it will be great, I really like Amanda Seyfried...:


Edit: I found one connection line, but a little complicated...:D Amanda Seyfried played in the movie Jennifer's Body with Adam Brody, who plays in movie In the Land of Women... so he knows Kristen Stewart... actually, two connections with Adam... he played in O.C. for whole series... so he deffinitely knows Nikki Reed, Cam Gigandet... and half of Twilight cast :D But... I'm crazy I know...:D I just... didn't have anything better to do, so... I was bored...:D 

Photo of the day 23/11/2010

23. listopadu 2010 v 18:21 | Piperka |  Photo of the day
CZ: Umírááám! Ale to je vedlejší... já jen... jsem se musela vyjádřit... moje pocity jsou takové no... ale tak... co na tom sejde:D Mám pro vás další fotku z ne zrovna pravidelné série fotek dne... no tentokrát je to víc fotek, daných do jedné animace... a fakt jí žeru, je skvělá, dokonalá... a tak jsem jí vybrala pro dnešní den... užijte si jí...:

EN: I'm dying... but that's not important... I really love this picture... well... this photos... it's more photos, someone put them to one animation and I love it... so I chose that for Photo of this day...:

source: twifans.com

Vole vole, to je Hollywood, vole vole to by se v reálnym životě nikdy nemohlo stát... aneb šla zas jednou Piperka do kina...

23. listopadu 2010 v 18:01 | Piperka |  Piper and her movie experiences
Vole vole, to je Hollywood, vole vole to je Hollywood, vole vole to by se v reálnym životě nikdy nemohlo stát...

Ehm... byla jsem o víkendu mírně zaneprázdněna... ale už jsem zpět zde v plné síle... no no no... v pátek jsme byly s Lis a ještě jednou kamarádkou ze třídy v kině... jaký film? No jakej asi...

Harry Potter a Relíkvie smrti...

Tento filmový počin jsem tedy už viděla, mám to za sebou... aa... líbilo se mi to... ale... je tu velké ale... Přiznám se bez mučení, nestydím se za to... 7. díl Harryho Pottera jsem nečetla. Mám k tomu své důvody... hodně podstatných věcí jsem se dozvěděla ještě než jsem začala číct... zkrátka a dobře... když člověk ví, co se tam stane a kdo všechno umře... už mě to nebavilo... ale tak filmy mám ráda, i ostatní knihy, jako obecně tu sérii... a řekla jsem si, že půjdu na první díl Relíkvií... no a na druhý ne... :D ale teda budu muset jít i na ten druhej, abych věděla, co všechno se tam stane a jak to natočí... každopádně... se mi to líbilo... ale mám pocit, že to má takovou kolísavou tendenci... já úplně žrala první tři díly... možná je to tím, že když byly, byla jsem dost malá, takže jsem to žrala tak celkově, no... každopádně Vězeň z Azkabanu mi vždycky přišel nejlepší... pak už jsem tak jako chodila do kina, líbilo se mi to.

Těžko říct, jestli se mi líbí víc HP6 nebo HP7... vážně nevím... Šestka se mi líbila, ale tím, že jsem četla tu knihu jsem v tom viděla ty nedostatky... obzvlášť ten konec, řekněme si to na rovinu... Tím, že jsem nečetla sedmičku jsem nečetla, nemohla jsem tam vidět ty nedostatky a vypuštěné i důležité scény, které jsou v knize... přestože si uvědomuju - a Lis mi některé i vyjmenovala při naší živé diskuzi :D :D no nic... - že tam jsou, já je v tom nevidím... protože je neznám. Tím pádem to můžu ohodnotit jen podle oka a filmu... tím pádem, se mi to líbilo... ale myslím, že když si to přečtu... budu naštvaná stejně jako lidi, co to četli... takhle jen zůstávám ve své tiché nevědomosti s tím, že fakt netuším, jak chtěj všechno narvat do druhýho dílu, protože tenhle mi přišel takovej celkem pohodovej... ale tak to je otázka názoru...

Prostě nevidím co tam není, protože nevím, co tam není, takže jsem takovej dá se říct nestranej pozorovatel... když si to tak zpětně přehrávám, asi musím dát za pravdu Lis, že Princ dvojí krve byl lepší než 1. část Relíkvií... ale u šestky mě zase naštval ten konec docela dost... blbě se mi to hodnotí, jak už jsem říkala... nevím co tam chybí... ale to, že je toho dost si uvědomuju... vždyť to má nějakejch 600 stran, nemůžou tam dát všechno...:D Pobavil mě jeden komentář na CSFD.cz... který je hodně radikální a já s ním nesouhlasím :D Ale je fakt vtipnej...

Jako samostatný film o třech dospívajících, kteří objevují svou sexualitu v anglické přírodě, by to možná bylo i dobré...
:D :D :D

Hrozně mě těšilo, když tam byly záběry toho údolí, kde se to natáčelo... je to údolí Glencoe a pokaždý, když tam byl leteckej záběr :D tak jsme s Lis dělaly "jééé, tam sme byli!":D Jinak kdyby jste si náhodou mysleli, že tady kecám o něčem, co s Twilight nemá vůbec nic společného:D V 1. části Relíkvií má jeden dost velkej štěk Jamie Campbell Bower (Caius v TS), který mimochodem taky chodí s Bonnie Wright :D no nic...

Abych to uzavřela... nebyla to žádná úžasná bomba... ale líbilo se mi to a myslím, že je to dobrý náběh k tomu, aby byl druhej díl fakt dobrej... ale dá se těžko odhadnout jak moc to zase zkoněj...:D

Cam Gigandet: Burlesque - official photos

18. listopadu 2010 v 20:47 | Piperka |  Cam Gigandet
Cz:
Miluju tyhle fotky... vážně miluju... a budu milovat tenhle film... mám pro vás 6 oficiálních fotek, nebo prostě stills fotek, jestli chcete :D, z jednoho nejnovějších filmů Cama Gigandeta, jménem Burlesque, kde hraje v hlavní roli zpěvačka Christina Aguilera... takže si člověk domyslí, že je to hudební film, vzhledem k tomu, že další hlavní postavu hraje Cher... a já se hrozně těším a jsem děsně zvědavá:) Nevím jak vy... nicméně, ten film už měl světovou premiéru, na které to Camovi fakt seklo, možná vám sem dám i fotky, když budu mít čas, ale do kin přijde až 24. listopadu, takže si ještě chvíli musíme počkat, než bude možnost si ho stáhnout na internetu :D No... zpět k těm fotkám, Cam tam vypadá fakt skvěle...:) vrr... no... dobře.. jsem v pohodě...:D Mám ho ráda, to je všechno... miluju tu první fotku:) Ve Stmívání moc k sežrání nebyl, ale tady naprosto:D Jsem dviná? Asi jo...:

en
I love these photos... really love... and I will love this movie... I have for you six official production photos, or stills photos, how you want, from Cam Gigandet's new movie, Burlesque, where is in the leading role singer, Christina Aguilera... and I think it will be good movie... or I will like it and I'm nosy... I don't know what about you :D Anyway... this movie already had a world premiere but to the cinemas it's comming on November 24, so... we must wait short time for it... Cam looks on these photos really good :) vrr... oh, well... I'm fine :D I like him, that's all... and I love the first one...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
cam-gigandet.net

The Twilight saga: Breaking Dawn - photos from the set in Brazil [13/11/2010]

18. listopadu 2010 v 20:42 | Piperka |  Breaking Dawn, from the set
Cz:
Ahoj všichni, jak se máte? Já opravdu nesnášim čtvrtky... protože máme fyziku, matiku, IVT (počítače), špáninu, biologii... no a češtinu... a po obědě máme ještě francouzštinu... ta mě ale asi jako jediná z celýho dne baví... protože je to kroužek, je to sranda a o nic nejde... ale já jsem poslední dobou tak vystresovaná, že to snad ani není možný... z frániny přijdu domů pozdě a musím jít ještě se psem, což je fakt super, vzhledem k tomu, že je v tuhle roční dobu venku už tma jak v... pytli... ale to nejdůležitější... nemám totálně čas na nic... nejen na úkoly, prostě na nic, je to děsný... chvíli něco dělám a zbytek dne je v háji... a zejtra máme děják, a špáninu... z dějáku mě bude zkoušet... možná... a nebo budeme psát... a na špáninu máme nějakej stupidní úkol, zase... fakt mě to ničí! :( No... k věci... rozhodla jsem se, že udělám tu špáninu až pozdějc a místo toho taky něco přidám...
Takže mám pro vás dalších 25 fotek z natáčení první části čtvrtého dílu Twilight ságy, Breaking Dawn... fotky jsou opět z Brazílie, z Paraty, přestože momentálně už se štáb přesunul jinam... jsem ve skluzu, takže jsem stále ještě v Brazílii :D A navíc, jak se zdá, v Lousianě nebude tak jednoduché nějaké fotky pořídit... je to tam úplná pevnost... Bohužel... no jde o další scény z Isle Esmé... no jak se zdá, tak tam nějak plavou ve vodě no... lidé, co četli knihu ví, na co narážím...:D Prostě další scény, neřešme to... Mám trochu depresi z toho, jak je Kristen hubená :D ale co... Mimochodem jsem málem umřela smíchy, když jsem poprvé viděla tu šestou fotku od konce :D

en
Hi everyone, how are you? I really hate Thursdays... because we have psysic, mathematic, computers, spanish... biology... and czech language... and then we have french... I like french lessons... but I'm comming at home late and then I must with my dog out... and out is already dark and... then I don't have time for anything I want to do...:-( Anyway... we will have history and spanish tomorrow and we have some homeworks, but... I must post to you something... I need free time, oh god! Why noone understand?:D Well... I have for you again 25 photos from the filming of The Twilight saga: Breaking Dawn - part 1, from Paraty in Brazil... well... here are photos where they're swimming so... who read the book understand, what I want to say :D Well... another filming of another scene from Isle Esmé... well... here it is... I'm a little depressed, when I see, how thin Kristen is :D Btw, I almost died when I saw sixth photo from the end :D I must laughed! :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Twilight saga: Breaking Dawn - photos from the set in Brazil [12/11/2010]

17. listopadu 2010 v 15:03 | Piperka |  Breaking Dawn, from the set
Cz:
Ahoj, jak se máte? Aktivně pracuji na rekonstrukci... opravdu... krůček po krůčku... ale téměř všechno mám zatím v rozepsaných, takže to nemůžete vidět:D ale opravdu to tam mám... chci si to všechno připravit a pak to sem jeden den dát najednou všechno dohromady, aby to bylo rychlý...:D No... doufám, že to dodělám brzo, bo mi asi šibne z toho...:D No... dnešní den je ve znamení fotek, takže ukládám, ukládám a ukládám a pak je zveřejním, zveřejním a zveřejním:D Takže jako první mám pro vás 25 fotek z natáčení první části posledního dílu Twilight ságy - Breaking Dawn (Rozbřesk)... jsou to fotky z Brazílie, konkrétně v Paraty, což je vlastně část pobřeží Brazílie, ne moc daleko od Ria de Janeira... tam se totiž natáčí části knihy z ostrovu Isle Esmé... kdo četl tak ví, o co tam jde, kdo ne, tak tomu to nebudu prozrazovat, protože sama nesnáším spoilery, takže... no myslím, že tu hlavní scénu už také natáčeli... teda hlavní, no chápete mě... a mám i nějaké další fotky z jiných dní, teda budu mít... takže prozatím jen tyhle z 12. listopadu 2010... tuhle část filmu natáčí jen Kristen Stewart a Robert Pattinson, takže nikoho jiného tam nenajdete, no... a to je asi tak všechno, co jsem chtěla říct... Kristen má fakt super vlasy, líbí se mi to... konečně její pravý... myslím, že si je nechala prodloužit...:

en
Hi. How are you? I'm working on reconstruction step by step... I have everything in pre-write articles so you can't see that :D but I have, really... and I will post everything one day, together, nothing more and it will be the end... and I will be happy, 'cause I will be crazy :D Well... Today is day when I will just save images... and I have for you first article... I've got for you 25 photos from the set of Breaking Dawn movie, from filming in Brazil, in Paraty, which is on of favourite touriste location, it's part od Brazil Coast, nearly to Rio de Janeiro, I quess..., where they're making scenes from Isle Esmé...:) So there are just Kristen Stewart & Robert Pattinson... some scenes looks... hot a little... they made probably... everything what they want to put from Isle Esmé to the movie... well...:D I have for you more photos from the set today... so there are these from November 12, 2010 and I really like them... Kristen's got very nice hair :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Breaking Dawn: Four amazing fan videos

16. listopadu 2010 v 15:49 | Piperka |  Breaking Dawn videos
Cz:
Ahoj všichni, jak se máte? Já celkem fajn jenom... já ani nevím... měla jsem nějaké plány, ale ty se zhatily, protože je táta nemocnej a mě to hrozně štve :-( No... na tom teď nesejde... můžeme něco podniknout jindy, ale stejně mě to mrzí no... a taky jsem trochu naštvaná :D sama na sebe... šílím z toho... páč dneska jeden spolužák hrál o přestávce v hudebně na klavír začátek jedný písně nebo skladby... a já se ptala jak se jmenuje, protože je fakt dost známá, nebo já jí znám... a on mi odpověděl a já to zapomněla a teď z toho šílím, protože se mi hrozně líbí a hlavně nevím, odkud jí znám a to mě žere... a když nevim jak se jmenuje, tak logicky nemůžu najít noty... vždycky úplně mám ten pocit... jo jo, teď, už už už to skoro... ne... prostě mi to zase uteče o vlásek a já na to nemůžu přijít... určitě to bylo v nějakym filmu, ale nevim v jakym... no možná ne, ale myslím si, že ano... kdo hrajete na klavír... (as c g as f g es d b; as c g as f g as b1, kdo to zná se chytne i bez udání délky not... moc by mi to pomohlo:D) no nic... já na to snad přijdu... když tak se ve čtvrtek zeptám... nu což... nicméně... mi vypadává furt M, ale to jsem říct nechtěla...
Mám pro vás čtyři naprosto perfektní videa na téma Breaking Dawn od fanoušků. Tři jsou něco jako fanmade trailery a to nejdelší je takový... jako trailer taky, jen má přes čtyři minuty:D Každopádně jsou všechny naprosto dokonalá a mně se hrozně líbí... hlavně to poslední a právě to nejdelší... to první dělal někdo jiný, ale ty zbylé tři dělala ta samá osoba (AnnieTiffanyBlack) a jsou vážně skvělý:-) Takže pokud jste četli knihu nebo vám nevadí spoilery, rozhodně se koukněte, protože jsou vážně super a stojí to za to:)

en
Hi everyone, how are you? I'm fine, I just... don't know... I have some plans today, but my dad is ill and destroyed my plans...:( Well... doesn't matter, we will do it another time... but I'm a little angry, or crazy... 'cause me vuelvo loco porqué yo no puedo encontrar una canción... well... I will be crazy, because I can't find one song, which deffinitely was in a movie, but I don't know which movie...:D or maybe it wasn't in the movie, but I know it... one guy from my class played it on piano, just start of it.. and I asked him, but I forgot the name...:( Anyway!
I have for you today some things, but I'm not sure that I will have a time to all of them... but now, I have for you four absolutely amazing fan videos about Breaking Dawn! I love the... well... three something like trailers and one longer video... :) Really nice... I love especially the last one, and the longest video, but all of them are really great... and if you read a book or don't care, that you will se some spoilers, you can see them... and look, enjoy, they're really good...:


Eclipse Parody by The Hillywood Show

12. listopadu 2010 v 19:17 | Piperka |  Zajímavosti
Cz:
Ahoj, jak se máte? Tak tady to je... čekala jsem na tohle video vážně netrpělivě fakt docela dlouhou dobu a byla na to zvědavá... a mám ho tady dneska pro vás... je to parodie na 3. díl ságy, Eclipse natočenou Hillywood Show, což je skupina lidí, které daly dohromady sestry Hilly & Hannah Hindi a společně točí nejen teda parodie, ale obecně videa. I když v poslední době se zaměřují hlavně na parodie... ale jejich styl je jiný, než u většiny... a to se mi právě líbí... že je to prostě vtipný, je to svym způsobem parodie, ale není to trapné... jako většina z parodií... Vědí co dělají a umějí točit... a já je fakt žeru, vážně mi chyběli... no každopádně... z Eclipse parodie nejsem tak nadšená jako z těch předchozích... ano, líbí se mi a ano, místama jsem se fakt smála a ano, asi si to zamiluju... ale předchozí mi zkrátka přijdou lepší, i když třeba je to jenom tím, že jsem to viděla jen jednou a k tomu na kousky.... musím si to pustit znovu, až budu mít víc času... každopádně je to zase super, tak se rozhodně koukněte, stojí to za to...:

en
Hi... how are you? Well... here it is... I wait to this video really long time and I was really nosy... and I have it for you now... I have for you Eclipse parody by The Hillywood Show... It's one creative group of people, which established sisters Hilly & Hannah Hindi... and they did before parody to Twilight and New Moon and they're really amazin', and I love them, 'cause their videos are awesome... but... I must be honest... I like more the first and second one... well... I like it, and I laughed, and it's fine, but... when I saw first one, I was excited... when I saw New Moon, I fell in love with it... but now, I don't know... I like it too, but not so much like previous parodies... but they have got great style and they're original and I missed them...:) well... just go watch and enjoy:

source: thehillywoodshow.com

Big big big apology... I'm so so so sorry

12. listopadu 2010 v 17:58 | Piperka |  Piperka
im sorry
Cz:
Ne, tohle není konec, ani omylem!
Já jsem jenom chtěla říct jedno velké, velké, naprosto obří OMLOUVÁM SE!
Nic jsem nenapsala od neděle, nejsem na to hrdá a neskutečně mě to mrzí:-( Neměla jsem čas... a ani náladu... tenhle tejden byl příšernej, spousta školy, všeho... a když jsem měla čas, prostě se mi nechtělo, nemohla jsem nic vymyslet... Chci to tu zlepšit... moc lidí už sem nechodí a já moc dobře vím, že si za to můžu sama:( Miluju vás, všechny a nechci to zabalit, ani omylem... jen jsem asi potřebovala chvíli pauzu... a bejt v jiném světě a prostě si sednout a tři hodiny prokecat s kamarádem... když už jsem byla na počítači... ale jsem zpátky... a budu pracovat na rekonstrukci co nejvíc to půjde... a hned potom vám sem dám nový design:) bude s Rachelle Lefevre, teda aspoň to tak vypadá, ale ještě se uvidí... Teď musím jít, ale ozvu se;)
Mám vás ráda, tak zatím...
Piper :F

en
No... that's not the end!
I just wanna say on big big big SORRY!
I didn't write anything from Sunday and I'm not proud of that, but I can't... I didn't have time and mood... this weekend was... crazy... so much exams... and I was sick and I just... when I was on the computer I chated with friend and was on one site, just... maybe... I just need some time in my, different, reality or in the real world... so that's the reason, why I didn't write... but I will, I promise! And I will work on reconstruction... more and more and it will be great! After reconstruction, I will realise new design :) With Rachelle Lefevre probably, but not sure... I must go, CU!

Piper:F

The Twilight saga: Eclipse - behind the scenes: The Cullens

7. listopadu 2010 v 21:48 | Piperka |  Eclipse videos
Cz:
Ahoj... moje babička měla dneska přijít... a já jsem chtěla vypadnout, abych s ní nemusel zase celý den konverzovat, když není o čem... ne třeba na celou dobu, jen prostě na chvíli, i když je to hnusné a sobecké...:-( No nemusela jsem... protože mojí babičce nebylo dobře a má něco s okem... a já se o ní hrozně moc bojím :( No, ale nebudu vás tím otravovat... mám pro vás jedno starší video z natáčení třetího filmu, Eclipse... a mě se fakt děsně líbí:-) Je perfektní... je to o Cullenových... a Jasper Hale je tam nejvíc, což má za následek, že mám to video ještě radši :D No... tak se koukněte, užijte si ho... a pls, nechte komentář:)

en
Hi. My granny could come today... yeah, I didn't want be at home, when she come and I know, that it was bad... My gran didn't come... cause she's sick and ill... and I'm very afraid of her! Well... I have for you now one amazing video from Behind the Scenes of filming The Twilight saga: Eclipse movie :) I really like it... it's about Cullens... and Jasper Hale is there more then others, so I like it for this too :D Really much... well... here it is, look, enjoy and leave the comment please...:

cullenboysanonymous.com

New role for Jackson Rathbone?

7. listopadu 2010 v 20:06 | Piperka |  Jackson - news
Jay
Cz:
Ahoj, jak se máte? Já celkem fajn, jen se mi nechce zejtra do školy... klasika, že ano :D Co nadělám... no... mám pro vás nějaké novinky o Jacksonově herecké dráze, takže...

Film Truckstop je příbehem mladíka Charlese, který prodělal mozkovou mrtvici. Nyní pracuje na odpočívadle pro kamiony na pobřeží New Jersey a stará se o svého otce, který umírá na AIDS. Během své práce se sblíží s problémoou dívkou Vicki, živící se prostitucí. Jejich přátelství jim vzájemně dodává sílu. A v roli Charlese uvidíme práv Jacksona Rathbonea.

Tohle je krátká informace, na kterou jsem náhodou narazila v časopise Cinema, který kupujeme každý měsíc... mimochodem příští měsíc tam bude recenze Harryho Pottera, tak se těšim, páč ujíždím i na téhle sérii, no nic :D Podle informací z IMDB.com Charles neprodělal mozkovou mrtvici, ale měl nebo má mozkovou obrnu, což je sice rozdíl, ale momentálně relativně nepodstatný. Každopádně v tom filmu má hrát Jackson, to je to hlavní... ale prozatím jde skutečně jen o pouhé domněnky... Roli Vicki by si měla zahrát Jennifer Lawrence. Tak uvidíme, co je na tom pravdy...:)

en
Hi! How are you today? I'm good... just don't want to come to school tomorrow... well... I have for you news about Jackson Rathbone...:

The movie Truckstop is a story about young man, Charles with cerebral palsy who works at truck stop along the New Jersey shore taking care of his father who is dying of AIDS. While at the truck stop, he befriends Vicki a troubled prostitute. Through their friendship, they find the strength that each needs to confront their obstacles.

This is a short story line about this new movie... I found it in the magazine Cineme, which I really like... by the way, next month will be there article about Harry Potter 7, so I'm nosy :D Well... but this article is not about HP series... so... Actually, it's still just a rumore, but I hope, that he will play it :) Jennifer Lawrence is actress which may play Vicki... but rumore too... well, I must go, so...

copy only with my source

Kellan Lutz & Ashley Greene: A Warrior's Heart - Official Posters

6. listopadu 2010 v 19:53 | Piperka |  Všichni herci
Cz:
Ahoj,  jak se máte lidi? Já se nemám moc dobře... já nevím... Chtěla bych zejtra někam vypadnout, ale nemůžu... protože přijde moje babička... zase... Já vím, že takhle to zní hrozně... Miluju jí, o tom žádná, ale prostě... chodí každej víkend... což má za následek, že se skoro nemáme o čem bavit... je stará a nudí se já to chápu, ale prostě... Nesnášim, když nemám chvíli volna... jeden den prostě musim uklízet a další den přijde babička... já jsem byla vždycky ráda když přišla, ale to nechodila tak často, nebo jsme někdy jeli mi k ní, ale prostě každej tejden... já nevím... Je to špatný? No... prostě mě tu zejtra zas uvidíte až večer... No... to je fuk... na tom nesejde... Mám pro vás dneska dva úplně první plakáty na film A Warrior's Heart ve kterém hraje Ashley Greene a Kellan Lutz - Kellan v hlavní roli... Původní jméno bylo jen Warrior, ale zdá se, že to změnili... tak tady to je...:

en
Hi... how are you guys? I don't have good mood, really don't... I just... Want to come out tomorrow, but I can't cause my granny will come... again... That seems bad but... I love my gran but... when she's comming every weekend... we don't have anything to say and it's... I don't know... weird... she's so old, I know that she is bored, but... I hate when I don't have free time... one day I must do houseworks... and the second day my gran will come and I must stay down and talk with her whole day... Am I bad? I really need to hear it... well... I have for you something new... I have for you two first official posters to movie, where plays Kellan Lutz in the leading role with Ashley Greene. Its name is A Warrior's Heart... it had got different name, just Warrior... but they changed that... So... here it is... enjoy...:

imagebam.com imagebam.com
source: twilight-central.com

Photo of the day 05/11/2010

5. listopadu 2010 v 19:50 | Piperka |  Photo of the day
Cz:
Ahoj, jak se máte? Já celkem fajne... ale nemám skoro čas... ve čtvrtek mám v francouzštinu, takže jak jsem říkala, nebudu stíhat přidávat... možná bych sem i něco hodila, ale přijela sestřenice, tak jsem konverzovala... :D U týhle fotky jsem málem lehla, když jsem jí viděla a to bez keců... fakt že jo... :D :D :D Narazila jsem na ní dneska náhodou, i když jsem neměla původně v plánu psát na blog, protože mi není moc dobře... ale tohle jsem prostě musela... takže mám pro vás fotku dne s Billy Burkem z Halloweenské párty, na které byl se svou ženou a vypadal fakt perfektně :D

en
Hi, how are you? I'm fine but... I don't have much time...:( On Thursday I have French... so I won't have time on Thursdays, so I may not write articles... I could yesterday, but my cousin came and I didn't see her long time, so... Well... when I saw this photo I almost died! :D :D :D I'm telling you the truth... :D I still must laugh:) :D I didn't want write on blog, 'cause I'm sick a little, but I must put this photo here... well... photo of the day with Billy Burke from Halloween party, where he was with his wife... and he looks perfect! :D Enjoy...
photo of the day
imagebam.com

Kellan Lutz: Mur Mur Borgata Halloween party

3. listopadu 2010 v 18:18 | Piperka |  Kellan - events
Cz:
Ahoj, jak se máte? Klutz je nyní na programu dne :D Jéžiš... když to napíšu v češtině, tak to neni vtipný, ach jo...:D No Klutz totiž anglicky znamená nemotora... Prostě mám pro vás 9 fotek Kellana Lutze z Halloweenské párty jménem Mur Mur Borgata.. .:D Tři fotky jsou oficiální, to je vidět i na kvalitě... no a ten zbytek nafotily dvě fanynky... z toho teda jednu jedna a zbytek ta druhá... Vypadal skvěle :D Šel za nějakého boxera, no... ale nevím, jestli za někoho konkrétního nebo ne... spíš bych ale řekla, že ne :D A hlavně se celou dobu smál, což je skvělý:) Taky je super, že tam s nim nebyla ta čůza AnneLynn McCord...:D Miluju ho, no nic... tady jsou...:

en
Hi, how are you? Klutz is on program now :D Well... I have for you 9 photos of Kellan Lutz from Mur Mur Borgata Halloween party... three photos are official and the others are by fans... but he looks awesome :D His costume is a... boxer, I don't know if someone specific... but probably not...:D And he had got smile on face all the time and that's great...:) I love him... well, here it is...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
sources: breakingdawnmovie.org & kellanlutzonline.com

Bronson Pelletier: At HorrorJunkies.com Halloween Launch

3. listopadu 2010 v 17:16 | Piperka |  Bronson Pelletier
Cz:
Bože! Tohle mě asi zabije! :D Jsem fakt hotová... tak to potěš koště :D Tohle je prostě boží! :D Mám pro vás dneska 11 fotek Bronsona Pelletiera (Jared), který byl na jednom Halloweenském večírku pořádaném HorrorJunkies.com... a vypadal fakt... úžasně :D Nemůžu si pomoct, ale pořád se tu hihňám jak idiot :D No ale jen se na to podívejte... má opravdu zajímavej Halloweenskej kostým, ale já ho fakt žeru, miluju ho! :D Je fakt originální... ano, to je to správný slovo... originální... no nic :D Tady máte ty fotky... bože, fakt dokonalost! :D

en
Oh my god! It's killing me! :D I'm done, GOD! That's awesome! :D I have for you today 11 photos of Bronson Pelletier (Jared) from Halloween launch by HorrorJunkies.com... and he looks... amazing :D I must laugh, I can't help myself... It's really interesting Halloween costume, but I love it, really love it! It's original... that the right word... here it is... oh my got, that's perfect! :D

ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload

Michael Sheen: On Halloween party with daughter Lily Mo

2. listopadu 2010 v 19:39 | Piperka |  Michael Sheen
Cz:
Ahoj, jak se máte? Dneska je 2. listopadu, což je vážně podstatný den... alespoň pro mě... a pro pár lidí které znám, ale myslím, že už to my mladší tak neberem, ale nevím... dneska jsou Dušičky, památka zesnulých... a já osobně mám takovej blbej pocit, když mám zrovna 2. listopadu tak dobrou náladu :D ale zločin to snad není... prostě vzpomínám na lidi, co zemřeli... i když těch vzpomínek moc není... třeba na babičku a oba dědy... ale přece jen... vždycky přemýšlím, jací asi byli... a mám z toho pak parádní depresi... já sice nevěřím v boha... ale věřím v to, že po smrti prostě neni konec... a třeba na nás pořád dávají pozor, co my víme... No... už to zase začíná... nic nic... zpět k Halloweenu :D Fakt je to sranda... já k Halloweenu asi nebudu mít nikdy takovej vztah jako Američani, angličani... a nebo Irové, kteří to prý vymysleli... ale řeknu vám, že jako ukládat ty fotky z Halloweenskej večírků, kde byli herci z Twilight... u toho se jeden fakt nasměje :D No nic... mám pro vás jako první fotky Michaela Sheena z Halloweenské party, kde byl se svou dcerou, Lily Mo... a můžete tam vidět i jeho bývalou ženu, Kate Beckinsale... pravděpodobně spolu mají dobrej vztah, to je fajn, i kvůli tý holce... no vypadal zajímavě...:D prostě vtipně... jsou tři typy lidí v halloweenskejch kostýmech... buď vypadaj děsivě (což ne moc často), jako magoři (dost často:D), vtipně a nebo naprosto skvěle...no a Michael je ten třetí případ no... tak tady to je...:

en
Hi! How are you? Today is November 2... important day for me... but... it couldn't be important for you so... I will not write about that... I just wanna say, that it's important to me... Well... Twilight stars celebrated Halloween and it looks like it was fun... I have for you just photos today... I'm not sure, how much articles I will write, I don't have much time... well... first one are photos of Michael Sheen which was on Halloween party with his daughter Lily Mo... and you can see there his ex-wife Kate Beckinsale... Michael looks... interesting:D Really... he looks... funny... I must say it... every one in Halloween costume looks funny or scary or nice or crazy... and Michael looks... funny... here it is...:

ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload
source: eclipsemovie.org & twifans.com