Leden 2011

Rumors about first official Breaking Dawn trailer

31. ledna 2011 v 18:39 | Piperka |  Breaking Dawn trailers
cz
Ahoj lidi... jak se máte? Vážně se budu muset jít učit fyziku... ale nechce se mi... Oh my Carlisle, já vážně nejsem normální... furt to odkládám... ale já to fakt nesnáším! Nesnáším to, protože hned den po vysvědčení píšeme dva testy a ještě mam referát, kterej kvůli rozbitýmu notebooku musim předělávat. Do háje s tim, fakt že jo! No... vysvědčení... můj táta o něm prohlásil, že je krásný... na druhou stranu je to můj nejhorší celkový průměr známek za celou dobu mého studia na gymnáziu...:D Ale jde o to, že nemám ani jedinou 4, nějakým zázrakem... ale naopak mám nějaký trojky... celkem dost... no dobře... mám sedmkrát za 3... ale to sou detaily:D Já jsem naprosto spokojená...:) Vážně jsem, nekecám...:D No nic... tohle už bude dneska asi poslední článek... no možná ne úplně, ale předpokládám to, protože musím jít aspoň zkusit udělat ten referát, když už nic jinýho... ale možná se ozvu trochu pozdějc večer...:D Mám pro vás nějaké ty drby. Začlo se totiž spekulovat o první oficiálním traileru na Breaking Dawn... tyhle spekulace vypustila Clevver TV... a jde o to, že řeší, jestli bude první trailer zveřejněn na MTV Movie Awards 2011 stejně, jako všechny předchozí trailery na předchozích ročnících... no... tady je i to video... myslím, že je to i celkem pravděpodobné:)

en
Hi guys, how are you...? I really must come learn psysic... but I don't want... oh my Carlisle, I'm not normal... but I hate it! I hate the fact that we will write two exams just one day after mark report... Well... marks... from this half-year... well... I don't have any 4... that's good... some 3... well... some... I have seven 3... but that's really good I think... I'm happy:D Really. I's good, I like it... :) Well... for now the last article, but I may post something more in the evening, I don't know...:D Well... I have for you some rumors..:) I have for you information or... speculation, it's better to say, about first official Breaking Dawn trailer... this rumor is by Clevver TV... and the rumor is, that first official Breaking Dawn trailer will have debut during MTV Movie Awards 2011. In fact, it's possible, 'cause all first trailers were released on MTV Movie Awards... so.. we'll se...:

source: lionandlamblove.org

Ashley Greene: Skateland - official trailer

31. ledna 2011 v 18:12 | Piperka |  Ashley - videa
cz
Ahoj, znovu...:D Budu se ještě na něco učit... mám toho do školy hodně, ale chci psát články... neměla jsem teď moc času a dneska mám takovou náladu na to psát sem, že toho musim využít...:) Mám teď čas... no vlastně nemám... ale nechci se nic učit v den vysvědčení...:( Jsem naštvaná, protože jsem se celkem dost patlala s referátem na Vincenta van Gogha... a náš profesor má rozbitej notebook, ze kterýho promítá... a neni schopnej si sehnat jinej... Takže nejen, že se musim učit fyziku a chemii... ale k tomu musim překopat ten referát na Gogha tak, že bude víc o životě a míň o díle... a naprosto nemam šanci to stihnout a hlavně to ani stihnout nechci... protože referát o malíři bez možnosti ukázat ty díla je na nic! Šílím z toho! Doprdele už taky! Omlouvám se, ale fakt mě to štve:( Prostě je to referát na něco, co mě zajímá... a takhle se mi to podělá... doufám, že se mu podaří nás vyměnit do multimediální učebny, protože jinak mi šlehne... učit se prostě dvě verze referátu... fakt bezvadný! Nicméně... mám pro vás oficiální trailer k filmu Ashley Greene, Skateland... je to jeden z nejnovějších trailerů a vypadá to - alespoň pro mě - zajímavě, tak se těším...:

en
Hi, again... I will learn something to school... but I must write some articles, when I have got time... Actually I don't have... but I really don't want to study anything... so I'm here for you and I'm writing this, I'm a little... I don't know, I'm scared about tomorrow, because I'll have two exams and one presentation... And my teacher's notebook is broken... that means that I must prewrite my project and talk more about life of Vincent van Gogh, not about paintings... which is freaks me out! FUCK! Anyway... I have for you now official trailer of Ashley Greene's new movie, Skateland... it's the newest trailer which was released... and really nice, I'm nosy to this movie...:

source: twilight-online.nl

Nikki Reed, Kellan Lutz and Ashley Greene: Unscripted

31. ledna 2011 v 17:40 | Piperka |  Cast - videos
cz
Ahoj ahoj ahoj... tenhle rozhovor je sice už trošku staršího data, ale já jsem vám ho sem vážně musela, ale fakt musela dát... Protože jsem ho sem z nějakého nepochopitelného důvodu nikdy nedala... Oh my Carlisle! Proč? To fakt nechápu:D Nejspíš proto, že jsem ho nikdy nenašla... ale je to jeden z nejlepších rozhovorů s Nikki Reed, Kellanem Lutzem a Ashley Greene. Tohle trio už společně dělalo dost rozhovorů a vždycky je to sranda, nemůžu si pomoct. Na agreene.blog.cz jsem totiž narazila na jednu animačku z tohohle videa a okamžitě jsem si to musela najít:D Ta animace je když tak v celém článku. Rozhodně se koukněte, je to skvělé video... obzvlášť se mi líbí pasáž kolem 1:31:D Když se kouknete, zjistíte proč...:D Fanoušci do pořadu Unscripted poslali otázky, oni pár vybrali a odpověděli na ně... tady to je...:

en
Hi hi hi.... this interview for show Unscripted is pretty old, but I really really really must put it here! Because I didn't yet and I absolutely don't understand... OH MY CARSLISLE.... WHY? This is one of the most amazing interviews with Nikki Reed, Kellan Lutz and Ashley Greene. This trio is really... well... they did together really much interviews and I hate myself, 'cause I didn't find this one. Awesome! Especially Kellan...:D Well, site agreene.blog.cz has got one article with one animation from this interview and I had to find that...:) So... look, it's really nice video, I love it... Fans were giving some questions and they answerd them... and I love especially the second one... 1:31, the best part of the interview:D So... just check out!

copy only with my source

Elizabeth Reaser inteview for PopSugar

28. ledna 2011 v 18:29 | Piperka |  Elizabeth Reaser
cz
Víte co? Mám oranžový vlasy! Fakt jsou oranžový! Dobře... jenom část vlasů, ne celá hlava, ale pořád je to oranžová:D a fakt to žeru! :D Myslela jsem, že budu vypadat jak idiot, ale líbí se mi to, a moc. Původně jsem chtěla modrou... ale došla jsem k závěru, že v tom bych vypadala děsně a tak mám oranžovou. A je to fakt parádní... nebo aspoň mně se to líbí. Mám vlasy jak Hayley Williams z Paramore... No... ne přesně jako ona, momentálně... ale jsem si jistá, že tuhle barvu vlasů už někdy v životě zrovna ona měla...:D Chtěla jsem celou hlavu... začínám trochu cítit ty rebelský pudy... ale máma by mě asi zabila...:D a hlavně bych na to neměla prachy. To až přiště... nějakym barevnym tužidlem, sprejem, nebo tak něčim:D Možná vám sem hodím fotku... už to mám týden, no jen jsem o tom nepsala...:D Každopádně to není náplní tohoto článku:D Mám pro vás jeden moc pěknej rozhovor s Elizabeth Reaser, který natočila pro PopSugar... no ta reportérka se jí ptá na hodně věcí... Elizabeth tedy hlavně mluví o jejím novém filmu, Homework... ale také o Breaking Dawn...:) Mluví o Billu Condonovi, o tom, že mají velké štěstí, že mají zrovna jeho... pak použila během půl minuty asi osmkrát slovo 'huge':D Je to hrozně milej rozhovor, takovej přirozenej:) Mluví o tom, že zase ráda vidí všechny přátele a tak... a taky se zmínila o Kristen Stewart... doslova na jednu otázku řekla: "Well... I'll say this. Ehm... I... I'm a little scared of Kristen." "No... řeknu tohle. Ehm... Já... mám z Kristen trochu strach." Spoiler přichází... přijde mi to, jako dost silná narážka na Kristen v podobě upírky :D No, když budu mít čas, zkusím vám ho přeložit, ale je to pět minut a dost mluví... ale tak zkusit to můžu... nebo aspoň přepsat... tady je...:

en
You know what? I have orange hair! Really orange! Well... just part of my hair, but still... I have orange hair and I love it!:D Well, I have it from the Saturday, so... a week, but I didn't write about that here:D I wanted to have blue color... but I changed my mind... and I have orange, as Hayley Williams from Paramore! :D Well... not exactly, but I'm sure that she have ever had this color on her head:D I wanted to have full hair orange... but this is awesome too, I really like it :) Well, that's not important... I may show you photo... but I don't know:D Well... today, I have for you one really beautiful video. It's video interview with Elizabeth Reaser by PopSugar. She talks there about her new movie, Homework... and she talks about Breaking Dawn, too... of course;) About Bill Condon, about filming... and about Kristen Stewart to... she said this: "Well... I'll say this. Ehm... I... I'm a little scared of Kristen." Spoiler is comming now... That seems like a... cue to Kristen as a... vampire? ;) Amazing interview, I really like it... maybe I'll have a time to translate to Czech or prewrite... so here it is...:

source: twifans.com

Breaking Dawn part 1 - official logo

26. ledna 2011 v 19:01 | Piperka |  Breaking Dawn, merchandise
cz
Ahoj lidi, jak se máte? Já se mám fajn... ne dobře, jen fajn... ale to je fajn... :D Jsem hrozně unavená, každej den... a pořád se to horší. Včera jsem šla spát o dost dřív než normálně a stejně to nepomohlo, mám toho dost:( Ale snad to bude lepší, doufám. Protože jestli ne, tak zešílím:( :D No nic... já vím, že poslední dobou skoro nepřidávám, ale je to děs, nemám skoro čas, ale zase to tu nechci nechat chátrat... a tak se snažím urvat trochu času, ale často mi to nevyjde:(. No každopádně mám pro vás dneska jednu super věc, kterou už jste sice možná viděli, ale to nevadí. Mám pro vás konečně oficiální logo k prvnímu z filmů Breaking Dawn! :) Mě se moc líbí, je to pěkný, podle mě teda... můžete tam vidět, že premiéra bude 18. listopadu 2011... nemůžu se dočkat!:)

en
Hi everyone, how are you? I'm fine... not good, just fine, but it's fine. I'm really tired, every day and it's not good...:( But it'll be... I hope..:D Well, I know, that I don't writemany articles, but I just don't have time, I'm sorry... but today I have for you something very nice. I have for you official final logo to The Twilight saga: Breaking dawn movie, part 1:) I thinks, it's nice, I like it... you can see, that premiere will be on November 18, 2011... I'm so nosy!

imagebam.com
source: lionandlamblove.org

Kristen Stewart: Photoshoot for Vogue magazine + Behind the Scenes video

23. ledna 2011 v 13:26 | Piperka |  Kris - photoshoots
cz
Ahoj všichni, jak se máte? Já celkem fajn, ale neměla jsem tenhle víkend vůbec čas... vlastně jsem neměla čas ani přes tejden... testy a tak všechno... plus jsem ve čtvrtek byla na maturáku naší školy, další den jsme byly s W. v divadle, což bylo mimochodem fakt dokonalý... včera jsem odpoledne měla času sice hodně, ale můj brácha potřeboval pracovat, takže když jsem se dostala na počítač, stíhala jsem tak ukládat nějaký věci pro články, ale už jsem ty články nezvládala psát... hlavně nám to tak neskutečně kravlo, že to snad ani neni možný:D Jinak vám teda musím říct, že do zápisu affs se zatím moc lidí nenapsalo... no... tak doufám, že se ještě někdo napíše, jinak mi moc lidí na obíhání nezbyde...:( :D Tak jsem si říkala, že když je to velkym a růžově, že se lidi zapíšou... no asi jsem se pletla...:( Ale k věci! :D
Mám pro vás dneska jeden moc pěkný photoshoot Kristen Stewart, který nafotila pro známý časopis Vogue, mám dokonce i obálku, to je ten poslední obrázek... a také jedno skvělé video z focení... kde nejen že teda mluví Kristen, ale i ti, co dělali photoshoot mluví o Kristen a k tomu jsou tam scény z toho focení...:

en
Hi everyone, how are you? I'm fine, but I didn't have time this weekend... and actually this week too... On January 20, I was on a prom, next day I was in theater, yesterday... actually, I had got time, but my brother was there a lot of time and I couldn't do anything to this site... and today, I have time just for one or two articles now... and then, maybe in the evening... Well... I have for you now really nice photoshoot with Kristen Stewart, which she's done for Vogue magazine... I have for you cover too and one video from the behind the scenes. Really nice video, Kristen is talking there, and guys from the photoshoot cast talk about Kris... and scenes from making... like I said, really nice... Well, I really like the 7th photo... she looks there very beautiful... I don't like.. the 4th one... this photo is weird, isn't it? So... bye for now...:


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
source: twilight-online.nl

First official Breaking Dawn movie still in HQ

18. ledna 2011 v 20:30 | Piperka |  Breaking Dawn, stills
cz
Ignorance is your new best friend! Bože, miluju tu píseň! Neměla jsem jí ráda, ale pak jsem si jí párkrát poslechla, neskutečně mě chytla a naprosto jsem si jí zamilovala... musím si jí pouštět pořád dokola a dokola... Ignorance od Paramore... dokonalost:) Jak by řekl Barney: "Boží!" No nic:D Teď jen v rychlosti, krátký článek, ale na druhou stranu perfektní obsah. Mám pro vás první oficiální stills fotku z filmu Breaking Dawn, kterou jsem vám sem sice už jednou dávala, alee... alee... mám jí pro vás ve vysoké kvalitě, konečně, tak si jí užijte...:

en
Ignorance is your new best friend! Oh my god, I love this song! I didn't like it, but now, I love it, Ignorance from Paramore! Awesome!:D Ok, I'm fine... well... pretty short article but really great thing... I have for you first official still from Breaking Dawn movie... I posted that past two days I think... or more, I'm not sure, but now, I have this photo in HQ... so enjoy...:

imagebam.com
source: breakingdawnmovie.org

68th Annual Golden Globe Awards [photos]

18. ledna 2011 v 19:57 | Piperka |  Gallery - Events
cz
Ahoj všichni, jak se máte? Ušetřila jsem nějaký ten čas a tak jsem přišla sem na blog abych napsala nějaký ten článek... počítač sice ještě přeinstalovaný není, ale to přijde:D Každopádně jsem byla nejdřív u mámy, teď jsem na chvíli na našem, jelikož bratr odešel, no nic... 68th Annual Golden Globe Awards... něco vám to asi říká co? Netušila jsem, kdy přesně ta akce je, takže jsem byla mírně surprised, ale to nevadí... mohla jsem chvíli ukládat a tak jsem ukládala... takže mám pro vás 33 fotek z této nóbl a prestižní akce... No první čtyři fotky jsou s Robertem Pattinsonem, jelikož předával spolu s Olivií Wilde jednu z cen a to v kategorii nejlepší film z jiného státu... Následně mám pro vás fotky z červeného koberce, na kterých je i Peter Facinelli, který tam byl také... a pak ještě fotky ze dvou večírků, které se konaly potom... no nevím kterej je kterej, smíchalo se mi to, tak to máte hezky dohromady:D Ale to snad nevadí... Oba měli kvádro, takže oba vysoce elegantní, což je u Roberta veliká, ale veliká výjimka...:D Zrovna jsem si na seznamu přečetla, že zvítězil v anketě o nejhůře oblékaného muže roku 2010... no nemůžu než souhlasit... on si s módou rozhodně moc hlavu neláme... najdu sice pár lidí, kteří se oblíkají ještě hůř... kdyby šlo o normální lidi a ne o hvězdy, nominuju našeho bývalýho zeměpisáře, ale jinak dobrý...:D Tady jsou ty fotky...:

en
Hi everyone, how are you? I saved a few minutes from my time to this blog, so... so I'll post something. And today, I have for you photos from the 68th Annual Golden Globe Awards. Robert Pattinson presented there one category, Best Foreign Language Film, so he was on the stage, first four photos, with Olivia Wilde. And then, I have for you some photos from the red carpet and from afterparties... two different afterparties, but I don't remember which is which, so... I have it together:D Well, Robert wasn't the only one, who was on Golden Globe Awards, Peter Facinelli was there too and I have his photos in this article too, together with Robert's... Both of them in suit... so they looked really nice... here it is...:

...show (Robert with Olivia Wilde):
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

...red carpet:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dívka, která kopla do vosího hnízda... aneb další návštěva kina vaší milované Piperky:D

16. ledna 2011 v 13:46 | Piperka |  Piper and her movie experiences
Ahoj všichni, jak se máte? Včera jsem byla s mámou obět v kině. Tentokrát konečně na posledním dílu trilogie Millenium, která je natočená podle románů švédského spisovatele Stiega Larssona. Chystaly jsme se tam už asi čtyři tejdny, ale pořád nebyl čas, nebo do toho něco vlezlo, mámě bylo zle, mně bylo zle... atd. No každopádně včera konečně! No nic...:D Bylo to fakt super... no ten první díl byl bomba, to už nemohli dohnat, ale tenhle byl lepší než ten 2., alespoň podle mě. Noomi Rapace, ta co hraje Lisabeth Salander, je vážně úžasná herečka... tuhle roli zahrála naprosto perfektně. Stále nechápu, proč v USA natáčí remake... no nejspíš se odmítají koukat na švédský film v originále s titulkama... a místo aby to nadabovali, tak to natočí znova... a k tomu si za to ještě nahrabou... Ale ten první díl žádnej remake nedožene... a charisma, jaký má Lisabeth v podání Noomi Rapace, to žádná jiná herečka napodobit nedokáže... Ale tak to je vedlejší... Obvykle píšu o tom, jaké zážitky, které se týkají někoho z Twilight herců, z kina mám...

Tentokrát mám dokonce tři. Měla jsem štěstí...:D No nejdřív jsem viděla plakát na Hereafter, a řikala jsem mámě, že bych na to chtěla jít, až to bude. No ptala se mě, co to je... a já jí to nedovedla moc vysvětlit... no v sále, začaly ukázky na filmy a co nevidím! Trailer na Hereafter... což je film s Mattem Damonem, ve kterém hraje Bryce Dallas Howard...

Celkem čtyři trailery pustili než začal náš film... a všechny se týkaly někoho z Twilight. Hned po Hereafter přišel trailer na film Drive Angry, v hlavní roli s Nicolasem Cagem... v hlavní záporné roli Billy Burke... trailer jsem vám sem už dávala, najdete ho v Billyho rubrice:D Tak to mě docela dostalo, jsem si říkala, nějaký štěstí mam... a najednou začal třetí trailer. Okamžitě jsem to poznala! Priest! Film, ve kterém hraje Cam Gigandet, který sice v žádném případě nechci vidět, ale Cam byl v tom traileru vidět docela dost...:D To už jsem z toho byla hodně vodvařená...

Poslední trailer jsem na první pohled neřešila. Nikdo z Twilight herců tam nebyl vidět a neslyšela jsem o tom filmu... No dneska jsem si to našla, abych se ujistila:D Co kdyby náhodou... No a přece jen... Jednu malou roličku si ve filmu The Next Three Days - v hlavní roli Russell Crowe - vystřihl Patrick Brennan, který bude v Breaking Dawn hrát Liama... takže docela gól no...:D
Pak přijdu domů a co nedávaj na Tv Joj? X-men 2. Říkám si...: 'saakra, ten železnej chlápek je mi nějakej povědomej!' A on to Daniel Cudmore... myslela jsem, že to se mnou šlehne:D No... to jest vše z mého zážitku filmového, mějte se famfárově...

Piper.

Jamie Campbell Bower: Camelot - Official trailer

15. ledna 2011 v 16:22 | Piperka |  Jamie Campbell Bower
cz
Ahoj všichni, jak se máte? Já celkem fajn... dneska jdu s mamkou do kina, konečně! Tak jsem ráda no... ale to není důležité... Nemám tolik času, takže přejdu rovnou k věci, nebudu se vykecávat. Mám pro vás první oficiální trailer k televiznímu seriálu "Camelot", ve kterém hraje Jamie Campbell Bower. Hraje tam Artuše, takže tak trochu hlavní role... což je rozhodně fajn:) Jsem na to vážně zvědavá, i přes to, že je to americký historický seriál... ano, také částečně Irský a Britský... ale tak toho se trochu bojím, jak moc to bude... vylepšené, nebo jak to říct... Protože třeba u Spartaka, krev a píseň, který je od stejného studia, Starz, jsem se fakt řezala smíchy:D ale bylo to hrozný... ale tohle podle traileru vypadá celkem dobře, tak jsem zvědavá:) Mimochodem tam hraje Eva Green, jestli jí znáte, z 21. Bondovky, Casino Royal... je to podle mě dobrá herečka... no... tak v dubnu se dočkáme, zatím ten trailer, doufám, že bude fungovat... když tak je pod tím oficiálním videem ještě odkaz...:

en
Hi everyone, how are you? I'm fine... I'll come with my mother to the cinema, finally! So I'm quite happy. But that's not important. I don't have much time, so I will not write long texts today. I have for you today official trailer to TV series, Camelot, where plays Jamie Campbell Bower, by Starz. Jamie plays here Arthur, so the main role... Well... it's USA/irish/UK historical series, so I'm not sure about that it will be good, but I like the trailer so I think, it will be and I'm so nosy... By the way, Eva Green plays there, she's pretty famous for her role in Casino Royale... well, here is the trailer... I hope it will work...:


Camelot - trailer

source: twilight-online.nl

The Twilight saga: Breaking Dawn - first movie still

15. ledna 2011 v 15:39 | Piperka |  Breaking Dawn, stills
cz
Ahoj, ahoj, ahoj, jak se máte? Teď momentálně mám čas... ale jen trochu, jelikož musím ukládat věci, který nechci ztratit... ale každopádně si od toho teď chvíli dávám pauzu, jelikož už mi to leze na mozek:D Zítra se bude přeinstalovávat, takže fakt bezvadný no... ale s Photoshopem to vypadá dobře... máma se zapojila:D takže ho snad získám zpátky... No, každopádně mám pro vás vážně perfektní věc! První oficiální stillsku z Breaking Dawn filmu, která byla zveřejněna Summittem Entertainment a také v nějakém časopise, no mám pro vás dvě verze, obě hodně nekvalitní, ale to je fuk, protože ta fotka je skvělá... z ostrova Esmé... takže si to možná dovedete představit, no tak je pod textem, komentář potěší, mějte se...:

en
Hi, hi, hi... I have time now, a little... so I will post everything I want to post... because tomorrow, I'll not have time, 'cause we will repair our computer... But now, I'm here and I have for you one amazing thing! I have for you first official still photo from The Twilight saga: Breaking Dawn movie... And this photo is from Isle Esmé... from bed... oh my god! :D Really nice photo, so look and leave the comment... I'm so excited! :)

imagebam.com ImageBam image upload
sources: twilight-online.nl & twilight-central.com

Víkend bez počítače a život bez Photoshopu... aneb jak měla Piper špatné tušení...

14. ledna 2011 v 18:57 | Piperka |  Piperka
one bite, please
Ahoj, zdavím vás, jak se máte? Já celkem zle... ale teda hlavně kvůli škole. Pořádně mě nakrknul jeden profesor... Měla jsem chuť po něm skočit a zakroutit mu krkem, ale tak to se stane no...:D Myslím, že v tomhle období nejsem sama... Ale tak to neřeším... chtěla jsem vám zkrátka říct, že tenhle víkend se tu možná neukážu. Třeba ano, pokud překecám mámu, ale spíš ne, protože se chystáme přeinstalovávat počítač, což znamená, že dneska si roztřídím svoje věci, zítra se bude zálohovat a pak to vypukne... pokaždé je to stejné... pokaždé postupem času zjišťuji, že jsem ztratila něco, co jsem ztratit nechtěla a je to ne nic... pak mám z toho záchvaty hysterie... a podobné...

Nejhorší je, že spolu s přeinstalací přijdu i o Photoshop. A stále ještě nevím, jestli to nebude natrvalo a mám z toho velký strach. Protože já bez photoshopu zkrátka nepřežiju... víte, jak moc miluju dělání grafiky. Kdybych o to měla přijít, tak si snad hodim mašli. Můj táta mi slíbil, že mi ho tam nainstaluje znovu... a máma říkala, že mi ho když tak pomůže přesvědčit, ale jestli se to nepovede, tak vážně nevím... nevím co budu dělat... já grafiku miluju... je to moje vášeň a za ty roky, co jí dělám, jsem se vypracovala si myslím na celkem dobrou úroveň... nemůžu to jen tak zahodit... stejně jako je hraní na klavír moje vášeň a focení je moje vášeň, tak je i grafika moje vášeň... a já bych nepřežila, kdybych měla mít na svých blozích až do konce jejich časů cizí grafiku... zkrátka ne...

Nesmí se to stát! Doufám, že nestane, ale mám hrozný strach!

Robert Pattinson: Water for Elephants - 2nd official trailer

12. ledna 2011 v 17:40 | Piperka |  Robert - videa
cz
Ahoj všichni, jak se máte? Já celkem fajn, jen se chci omluvit, že jsem od soboty nic nepřidala, ale ve škole je toho teď vážně hodně... a i kdyby nebylo, tak mám dost velký problémy s počítačem... je totiž vážně totálně v háji a mně už to pěkně leze na nervy... no snad to bude zase v pohodě, ale radši si někam zazálohuju důležitá data...:D No nic... Tenhle týden jsme psali už z matiky, z angličtiny, z chemie... mám pocit, že jsem na něco zapomněla... ale stejně, příští týden toho budem psát ještě víc a já se asi zabiju..:D No spíš se zblázním... no nic... Každopádně mám pro vás dneska jedno další video - ještě stále ukládám ty fotky z PCA, ale kvůli tomu počítači to jde pomalu - a to 2. oficiální trailer na nový film Roberta Pattinsona, Water for Elephants... je to prakticky ten samý, nebo se tak může jevit, ale ke konci je pár nových scén, tak se koukněte, jestli chcete, užijte si ho a okomentujte, když budete mít náladu... tady je...:

en
Hi, how are you? I'm fine, but I'm so sorry that I didn't post anything, but for first, I have got so much work to school... and the second reason is, that I've got really big problems with my computer, so I hope, it will be OK, but I'm not sure... Well... this week we wrote an exam from math, from english, from chemistry... and next week we'll write more things... I will kill myself...:( But... today, I have for you second official trailer to Robert Pattinson's new movie, Water for Elephants... it's actually the same trailer like the first one, but some new scenes in the end of this trailer are there... so look, enjoy and leave comment, please:)

source: lionandlamblove.org

Dva roky s twilight001.blog.cz

8. ledna 2011 v 0:01 | Piperka |  About blog
this article is just in czech language...
happy 2nd birthday
8. ledna 2009; 20:14
"Ahoj, dneska jsem se rozhodla, že si založím tenhle blog."

A proč? To už si nevzpomínám. Nevzpomínám si na to, co se mi tehdy honilo hlavou. Věděla jsem jen jednu věc. Že jsem něčemu propadla... a že mi to vydrží hodně dlouho. Milovala jsem film a zamilovala si knihu... a zkrátka jsem chtěla mít blog. Netušila jsem ovšem, že mi to vydrží až tak dlouho... stále se znova koukám na to datum a ujišťuju se, že se mi to nezdá... ale je to skutečnost. Vždycky si vzpomenu na den, kdy jsem viděla film poprvé... totálně jsem to hltala bože... :D Datum si nevybavím, ale je to už hodně dlouho... někdy v prosinci 2008.
cake
K Vánocům jsem dostala knihu... 24. prosince 2008... 27. jsem jí měla přečtenou... a 8. ledna jsem založila tenhle blog s tím, že to zkrátka zkusím. Vzpomínám si na všechny svoje dosavadní blogy... můžu s přehledem říct, že tenhle vydržel nejdéle... oba moje podstatné předešlé blogy stále existují, na jeden sem tam ještě něco hodím... ale tenhle jediný vydržel dva roky ve stavu, který můžu nazvat aktivním.

Bože, budu zase sentimentální, zabte mě někdo prosím! Ale nemůžu si pomoct. Vzpomínám si na začátky, bylo to těžké... a ani po dvou letech tu nenajdete všechno, co byste na pořádném blogu měli najít... mým problémem je to, že dělám, co mě baví... píšu články, ukládám fotky... ale životopisy beru jako nutnou povinnost... a to mě štve... Nikdy jsem neřešila návštěvnost a nikdy jí řešit nebudu... a můj přístup se mi líbí... co bych to řešila? Za ty dva roky se toho stalo hodně... nechci připomínat ty bolestivé události, vlastně je výrazná jen jediná... ale naopak, chci zmínit ty radostné, alespoň některé... a všechny se týkají lidí, které jsem díky tomuhle blogu poznala...
2 years
Twilight sága byla tehdy hodně v kurzu. Prakticky hned začal někdo na tento blog chodit. Úplně první komentář sem 11. ledna napsala má kamarádka i mimo internet, Tessie, kterou jistě znáte ze slavné stránky stepheniemeyerova.ic.cz... známe se už dost dlouho, je to až k nevíře...
V době, kdy jsem zakládala tenhle blog jsem také zjistila, že mou vášeň k Twilight sdílí i má skvělá kamarádka a adminka mé sister's site, Siusen, se kterou se znám už přes tři roky... 18. listopadu 2010 to byly tři roky od prvního kontaktu. Páni, to už je doba! Za ty dva několikrát zmiňované roky jsem poznala další kupu skvělých lidí, které mám velmi ráda, i když už třeba z blogového světa vymizeli... některé jsem znala už dlouho před tím... kromě Tess a Siusen musím zmínit Jenny, rozhodně Jenn, se kterou se vážně známe dost dlouho ani si neuvědomuju jak moc dlouho to je... jen vím, že tě mám ráda Jen a jsem ti vděčná za to, že stále chodíš na mé blogy:) Dále Hanka.piper, kamarádka z dob mé éry blogu o seriálu Charmed... a Renesmeé C., má skvělá kamarádka, která pro mě moc znamená a jsem neskutečně ráda, že jsem tě "znovu" objevila... překvapivě také z dob Charmed blogu... v dnešní době se už známe osobně a já jsem za to hrozně ráda...:)
one bite, please
Velmi podstatnou osobou, kterou jsem díky tomuto blogu poznala je Cherry... 30. května 2009 ve 20:26 jsem na tvůj blog napsala první komentář... a 13. června 2009 jsme spřátelily... bože, to už je fakt hodně dlouhá doba...:D To si určitě nepamatuješ, co?:D Přiznej se... Ehm... já taky ne, upřímně... fakt ne, našla jsem si to a přišlo mi to správně sentimentální na tenhle článek... Cherry, ani nevíš, jak moc pro mě znamená to, že tě znám, protože mi vždycky zvedneš náladu svýma komentářema, miluju tvůj blog, jsem na něm prakticky závislá, co si budeme namlouvat:D a mám Tě ráda...:) mám pocit, jakobysme se znaly hroznou dobu a přitom se dá říct, že se vlastně neznáme vůbec... je to šílené, co? Člověk přes internet získá spoustu kontaktů... pozná spoustu lidí, které má rád... spoustu lidí, které by jinak ani nikdy nepoznal... a já si vážím každého z nich...
happy birthday
To, že tu nejste napsaní jménem (přezdívkou) neznamená, že na vás nemyslím, že si vás nevážím... naopak. Všechny vás miluju za to, že máte rádi tento blog, který by bez Vás nikdy nemohl existovat. Kdybych měla vypisovat všechny, které jsem poznala a na kterých mi záleží, nestačil by mi jeden článek... jsou to všichni, kteří kdy prošli 'životem' této stránky...
A tak chci tomuto blogu popřát vše nejlepší k 2. narozeninám. Stále nechápu, jak jsem to dokázala... a stále ještě mě to baví... Doufám, že se tu všichni sejdeme i příští rok... u článku o 3. narozeninách tohoto blogu... který bude opět ještě o kus delší, než je tento.

Miluju Vás, děkuju za všechno!

Vaše Piperka

People's Choice Awards 2011: videos

7. ledna 2011 v 20:39 | Piperka |  Cast - videos
cz
Ahoj... jak jsem slíbila, tak mám pro vás nějaká ta videa z People's Choice Awards 2011... jsou jen tři, zatím se na youtube neobjevila celá akce, takže tak no... ale zato jsou ve velmi dobré kvalitě:) To první je s Kristen Stewart, když vyhrála v kategorii Nejoblíbenější filmová herečka a šla převzít cenu, dál je tu video, kdy moderátorka Queen Latifah sejde do hlediště k naší trojce a to je vážně vtipný video, to mě docela dostalo:D No a to poslední je, když s The Twilight saga: Eclipse vyhráli v kategorii Nejlepší Drama... a další dvě kateforie, ale předali jim to najednou... no všichni mluví zvlášť, obzvlášť se mi líbí projev Taylora, je takovej... nadšenej pořád... zato Kristen mi tam přijde... no ne úplně znuděná, spíš taková nesvá, nevím... ale možná je to jenom můj pocit... no tady to je...:

en
Hi... like I promised, I have for you three HQ videos from People's Choice Awards 2011... It's video from the show with Kristen Stewart (the first one)... her speech after that she won category Favorite movie actress... the second one is from show with Queen Latifah came closer to our triangle:D and that's really funny video...:D And the last one is when they won Best Drama Movie, and two other categories, so all of them - Kristen, Robert Pattinson and Taylor Lautner said their thank to fans... They looked amazing, again, congratulation... but one thing... I can't help myself, but in my oppinion... Kristen looks a little bored, isn't she? Maybe she's not bored, but I just... I don't know... here it is...:

Taylor... real gentleman, I like these two, they must be great friends...

People's Choice Awards 2011: Inside & Backstage [05/01/11]

7. ledna 2011 v 19:04 | Piperka |  Gallery - Events
cz
Ahoj všichni, jak se máte? Já se mám fajn, protože je pátek... konečně! Myslela jsem, že tenhle tejden nepřežiju a bude to horší, jelikož a protože se blíží období pololetních testů... což z duše nenávidím... no zrovna dneska jsme psali pololetku z dějepisu a to byl děs... jako vždycky ostatně... ale nebylo to zas tak strašný, jak jsem čekala no... nevadí... měla jsem jít do kina, ale moje máma je zase nemocná... což znamená, že jsme zaprvé nikam nešli a zadruhé má furt blbou náladu a pořád si stěžuje... navíc je nemocnej i táta, tak se fakt asi radši odstěhuju, abych to nechytla, protože příští dva tejdny do tý školy prostě chodit musim, jelikož píšem snad ze všeho... no nic... Mám pro vás dneska ještě kromě seznamu vítězů fotky z People's Choice Awards 2011, které se konalo 5. ledna 2011 a účastnili se ho Kristen Stewart, Taylor Lautner a Robert Pattinson... Je jich 35, já vím, jenom... ale už nejsem takovej blázen jako dřív... hlavně už nemám tolik času...:D No Kristen to vážně slušelo, vypadala skvěle... Taylor, v obleku, jak jinak, taky mu to seklo... ale Robert... WTF? Ta bunda? To mu nikdo neřekl, že je děsná?:D Možná se vám někomu líbí, ale mně teda ne, to vám řeknu upřímně :D No co se dá dělat... jsou to fotky Inside & Backstage, což znamená z hlediště a ze zákulisí... na koberci se neobjevili a fotky ze show vám sem výhledově dám odděleně... nuž... dneska ještě stihnu videa... nejspíš a pak zase letím... otázka pro vás... Co je zítra za den? Víte to někdo? Uhodnete někdo, proč je pro mě důležitý??

en
Hi everyone, how you're doin'? I'm fine, because its Friday... Today was really hard... we wrote big history exam and it's bad... always... but this one wasn't as hard as I expected... but that's not important... I had to come to cinema with my mom, but she's ill again, so we're not comming again... but... we will... I hope... :D Well... I have for you today some photos... really much photos... photos in this article I saved yesterday, I didn't have time today yet, so I'll save other later today or tomorrow... I have for you 35 photos from the People's Choice Awards 2011, where were Kristen Stewart, Taylor Lautner and Robert Pattinson... Kristen looks really nice and Taylor, in the suit again, of course, he looks good too... but... Robert... WTF... the jacket? Are you kidding me? Well... I can say, that I just don't like it... but that would be lie... he looks terrible, I'm sorry... well.. photos from Inside & Backstage... I'll post today videos and photos from the show too...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

People's Choice Awards 2011: winners

7. ledna 2011 v 18:54 | Piperka |  Cast - awards
cz
Ahoj všichni... dneska mám pro vás jednu fakt skvělou zprávu, mám pro vás totiž výsledky People's Choice Awards 2011... konalo se to předevčírem, 5. ledna 2011 a Twilight saga: Eclipse vyhrála dokonce dvě kategorie, naše trio vyhrálo oblíbený filmový tým a Kristen Stewart zvítězila v kategorii Nejoblíbenější herečka... tak tady to je ještě oficiálně... doufám, že tyhle úspěchy budou pokračovat, gratuluju jim všem:)

Kategorii oblíbený filmový herec, nevyhrál ani Taylor ani Robert, přestože byli nominovaní... Vyhrál jí Johnny Depp, stejně jako minulý rok a možná i roky předtím... a jsem za to ráda:) dokonce i přišel na předávání... :) Mám i video, ale to vás asi nezajímá :D ale Johnny je můj oblíbený herec a vždycky bude... už třetí rok s ním mám kalendář v pokoji...:D

en
Hi everyone... I have for you really great information today... on January 5, 2011 happened one event, People's Choice Awards 2011 and I have for you shor list of Twilight winners :D Well... they were nominated in more categories, but not much more... so... congratulation, it's amazing, and I hope it will contunue...:)

Kristen Stewart - Favorite Movie Actress
The Twilight Saga: Eclipse - Favorite Drama Movie
The Twilight Saga: Eclipse - Favorite Movie
Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner - The Twilight Saga: Eclipse, Favorite On-Screen Team

we can say...:
Nightmare on Elm Street - Favorite Horror Movie, 'cause Kellan Lutz played there...

I must tell you one thing... Robert and Taylor were nominated in category Favorite Movie Actor, but this category won Johnny Depp, like last year and maybe years before, and I'm so happy that he won... actually he was there, and I love the video... he's my favorite actor, so congratulation to Johnny, I love him... so sorry Taylor and Robert..:D but I can't help myself...:D

Zápis affiliates... omlouvám se, ale v rámci rekonstrukce je to nutné...

6. ledna 2011 v 0:01 | Piperka |  Affiliates
Musím to udělat, i když nechci... v rámci rekonstrukce si chci udělat i pořádek v affiliates... nevím kdo do nich ještě patří, kdo už ne... spousta lidí zrušila blog a já v tom mám bordel... pak při obíhání někoho přeskočím a on si myslí, že na něj kašlu... a to nechci... A taky chci už definitivně vyřadit lidi, kteří naopak kašlou na mě a nejdou sem jak je rok dlouhej... no... ve skutečnosti je tu pár lidí, kteří se zapisovat nemusí... neberte to tak, že je mám radši než ostatní... jen tak, že prostě vim, že sem chodí někdy až nezdravě často a já je za to miluju:)

Zapisovat se nemusí...:
Siusen (sselenadaily.blog.cz)
Hanka.piper (serialy-hanka.blog.cz)
Jako mé sister's sites a také ze staré známosti...
...dále pak:

Cherry (agreene.blog.cz)
Jenny (bones-sberatele.blog.cz)
...neberte to jako nějakou křivdu jen, že Cherry sem fakt chodí až nezdravě často:D a znám jí už fakt dost dlouho a jsem za to děsivě vděčná:) A Jenny znám už od dob mého předchozího blogu...
Amnestii má stránka http://twilightsaganew.blog.cz/ jelikož jsme spřátelili teprve před pár dny...

Do komentářů napiště prosím...
Nick:
Adresu stránky:
Dobrovolně můžete i proč chcete zůstat, ale to vás nenutím... :D Tyhle otázky totiž sama dost nesnáším...

Zápis trvá do 8.2... tak se prosím zapište, nerada bych o vás přišla... pokud máte hiatusy, samozřejmě se na vás amnestie vztahuje také...

Peter Facinelli and Nurse Jackie on TV Doma

3. ledna 2011 v 19:06 | Piperka |  Peter Facinelli
CZ:
Ahoj, jak se dneska máte? Jsem se zamilovala do jesné písně... já jí mám teda ráda už hodně dlouho, ale teď si jí pouštím už asi půl hodiny furt dokola v různých verzích...:D Je to Phantom of the Opera... myslím, že všichni tuhle píseň znáte, i když si to třeba nemyslíte...:) Ale to teď není důležité... první den po prázdninách byl sice děs, ale nebylo to zase tak hrozný, jak jsem čekala... 2/3 z testu ze španělštiny, to je pro mě úspěch:D
Mám dobrou zprávu pro ty z vás, kdo jste fanoušky Petera Facinelliho a zároveň amerických seriálů... jelikož na slovenském programu, TV Doma, začínají od zítřka, 4. ledna 2011, dávat seriál Sestřička Jackie, tedy Nurse Jackie, ve kterém Peter hraje jednoho z doktorů jménem Fitch "Coop" Cooper... Budou to dávat každé úterý a čtvrtek od 22:25... Na stránkách TV Doma mají i krátké informace o této postavě, tak jsem vám je přepsala do češtiny... a dole máte jedno video sestříhané ze seriálu...:D

Dr. Fitch "Coop" Cooper (Peter Facinelli)
peter
Tento zdánlivě dokonalý mladý lékař je typickým příkladem sabotéra práce ostatník - zkrátka doktor ideál, který je zosobněním arogantního boha v bílém s několika univerzitními tituly, jakých se po nemocničních chodbách, před lety stejně jako dnes, toulali stovky. Typ lékaře, který buduje svou kariéru i vztahy na golfových hřištích, tenisových kurtech či početných večírkách s investory nebo stejně "postiženými" kolegy - a čas se mezi nimi tak nějak krátí nevyhnutelnou službou v nemocnici, přičemž řešení problémů s často naslepo střílenými diagnózami a jejich následky nechává na už tak dost zatížených bedrech sester. O Coopovi můžeme říct leccos, no rozhodně ne, že by byl vyrovnaný - buď je zkrátka psychicky a emocionálně absolutně na vrcholu nebo totálně na dně, nic mezi tím nezná... A když je nervózní, což se stává poměrně často, projevuje se to u něj nepatřičnými dotyky s jednoznačně sexuálním podtónem... (uvidíte ve videu:D)

EN:
I have for you really interesting information...:) Or interesting for some people who are Peter Facinelli's fans... Since tomorrow, January 4, 2011 will be on slovak tv channel TV Doma series Nurse Jackie where Peter plays one of doctors in the hospital... his character is called Dr. Fitch "Coop" Cooper and what I read, he's a crazy, a little...:D But I don't know, I didn't see any episode of this...:D so... I'm a little nosy about that... if I will watch it...:D It will be on TV every Tuesday and Thursday... I have for you one video about Peter's character...:


Design č. 21

2. ledna 2011 v 18:31 | Piperka |  Designy blogu
CZ:
Ahoj všichni. Vím, že jsem slibovala, že nový design bude spojený s rekonstrukcí, ale bohužel to nevyšlo, kvůli rodiným věcem o prázdninách, které změnily úplně všechno... ale zase na ní začnu dělat, nebojte;) Problémy relativně vyřešeny, takže budu mít zase náladu... s časem teda uvidím no, ale snad to půjde... tak co bych řekla o designu? Líbí se vám? Mně celkem jo... je to záložní řešení, původně to byl wallper... ale tak celkem to vyšlo...:D jen jsem porušila pravidlo, že tu nikdy nebude ani část designu růžová :D Ale já mám ráda kontrasty... :D

Name: Rachelle Lefevre
Feat: Rachelle Lefevre
Téma: Rachelle Lefevre :D
Fotky: lionandlamblove.org
Made by: Me (Piperka)
Colors: light grey & pink & dark green and other colours :D
Program: Adobe Photoshop CS2
Od: 1. ledna 2011
Do:    ----
Spokojenost: 95%... já nikdy nebudu úplně spokolená, ale líbí se mi...

EN:
Hi guys, I promised, that next layout will be with full reconstruction... well... I thought that but family things on holidays changed everything... so I have for you new desing as gift to New Year 2011, with Rachelle Lefevre... it's colorfull, sparkling... and I hope you'll like it 'cause I like it so... just leave the comment, please...:)

imagebam.com imagebam.com