Affiliates... I love you all:)

11. února 2011 v 20:45 | Piperka |  Affiliates
CZ:
Ahoj všichni, mám pro vás výsledky třídění affiliates... no... dopadlo to velice zajímavě... měla jsem hodně, vážně hodně affs, až jsem to nestíhala... možná to je i ten důvod, proč se zapsalo jen pár lidí a ne všichni... vlastně se zapsali všichni, u kterých jsem věděla, že se určitě zapíšou, protože vím, že sem chodí... ale jinak... No... protože jsem řekla, že je to pravé třídění, tak ty, kteří se nezapsali, mažu ze seznamu affiliates... a musím říct, že je mi to vážně líto, protože vás mám ráda všechny... nuž... moje affs...:
EN:
Hi everyone, I have for you results from the control of affiliates... Well... I had got very much affiliates... but very much people didn't write that they want to be still my affiliates, so... Like I said, they're not my affs anymore... and I'm really sorry about that, cause I love you all... well, this is the result... my affiliates:

SISTER's SITES♥

FAMILY SITE
...my second site

BELOVED AFFILIATES♥ & FAVORITE SITES
Alča :) ( a Verča) - http://fourtka.blog.cz/


SITES which didn't write, that they want to be still my affs...:
...ale miluju je moc na to, abych je mohla vymazat z affs... a doufám, že jen zapomněli nebo si to neuvědomili, nebo cokoliv a skutečně chtějí být i nadále mými affs... pokud ne, tak mi to řekněte... takovou věc člověk musí slyšet...:
...but I love them too much to delete them, and I hope, they just forgot and they really want to be my affs... if you don't... tell me, please, I really need to know it...:
CZ:
No... tak to je všechno... je to smutné, ale je to tak... takže... sbohem moje staré spřátelené stránky... už nechcete být nadále mými affs? Vaše volba a já vám to nezazlívám, mrzí mě to, ale nezazlívám... Ještě jsem nesmazala původní seznam affs, takže pokud někdo z těch, kteří jste se ještě nezapsali, chcete zůstat, nechte komentář pod tímto článekem...:
EN:
Well... and that's all... it's sad, but it's reality... So... good bye my old affiliates, which don't like me and my site or don't want to be my friends anymore... I didn't delete the first list of affiliates, so if someone, who's there, want to be my aff again, please, leave a comment...
I ♥ you all
Piper.
(kontrola affiliates trvala 6. ledna - 11. února 2010)

closed sites :'(

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cherry Cherry | Web | 13. února 2011 v 11:48 | Reagovat

Jsem ráda, že sis mě nechala bejku :)

2 Sisindela tvoje SB Sisindela tvoje SB | Web | 16. února 2011 v 10:07 | Reagovat

Teším sa že sisi ma nechala... Myslím že keby si si ma nenechala chodoila by som tu aj tak pretože ma to baví ale tak som ešte radšej ďakujem.

3 Josette Vigée-Lebrun Josette Vigée-Lebrun | Web | 19. února 2011 v 20:16 | Reagovat

mě sis tky nechala, díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.