Březen 2011

Michael Sheen: Midnight in Paris Official trailer

30. března 2011 v 21:28 | Piperka |  Michael Sheen

Ahoj všichni, dneska je mi fakt blbě... no teď už je to lepší, ale bylo mi zle... no včera mi bylo ještě hůř, myslela jsem, že snad natáhnu brka, ale přežila jsem... a bude to dobrý, snad už zejtra doufam, určitě no... Štve mě to, narušuje mi to hubnoucí plán...:D a taky mi ho teda narušuje trochu ta půlka knoppersky, co jsem dneska snědla, ale detail... musim si zkusit věřit:D Každopádně ukládám nějaké fotky Kellana, ale dneska už to asi nestihnu, tak mám pro vás alespoň jeden trailer... je to trailer na film jménem Midnight in Paris, tedy Půnoc v Paříži, ve kterém hraje Oven Wilson, Rachel McAdams a Marion Cotillard... všechny tyhle tři mám fakt ráda, hlavně Marion:) je úžasná, jedna z mých nejoblíbenějších hereček... každopádně důvodem, proč vám to sem dávám je to, že v tom filmu hraje Michael Sheen. Který mimochodem chodí - nebo ještě nedávno chodil - právě s Rachel McAdams, no nic... v tom traileru je celkem dost, poměrně... a vypadá to zajímavě... no bude to komedie, nejspíš romantická, těžko říct, no každopádně se na to budu chtít podívat...:


Hi everyone, I'm sick, really... today... it's better but yesterday I almost died...:D no, I'm fine, it's going to be better, I'm sure. How are you? I'm saving some photos of Kellan Lutz, but I'm not sure if I have got too much time, so now, I'll post you trailer to one movie. It's movie with Oven Wilson, Rachel McAdams and Marion Cotillard. All of them I really like, Marion is one of my favorite actresses, but it's not reason, why I'm here now. Well, Michael Sheen, Aro from the Twilight saga plays there too... I like this trailer, I think it should be a good movie... or fine movie, it's comedy, or romantic comedy so... hard to say but I wanna see that...:


Robert Pattinson on Tonight Show with Jay Leno

28. března 2011 v 21:18 | Piperka |  Robert - videa

No... nebijte mě prosím! Vím, že je to první článek zas po tejdnu skoro, ale... byla jsem hodně zaneprázdněná, jak jsem říkala včera... zapomněla jsem ale zmínit, že jsem se včera zamilovala! Ne jako já to myslím vážně...:D Do jednoho kluka z kavárny, byl to tam číšník a byl hrozně k sežrání... bože! Ne... jsem v pohodě, ale... no... Láska mého života je někdo jinej...:D no... pravděpodobně neví, že existuju a ani to neni čech, ale stejně...:D ale... ale... no... tenhle kluk... budu o tom uvažovat... Nejsem nijak hezká, no vlastně vůbec ne:D ale prostě jsem měla pocit, že se tak nějak usmíval... a asi mi hrabe... Ok. Jsem v pohodě. Ale teď už vážně:D Možná bych mohla napsat o něčem, co zajímá i vás, ne jenom mě:D Takže mám pro vás jedno video. Je to přenos z Tonight Show Jaye Leno, kde byl hostem Robert Pattinson... mluvil o Water for Elephants, o práci se slonem, o svém otci, o autě, taky o coveru časopisu Vogue nebo jakýho...:D no prostě o hodně věcech a je to docela sranda, tak si to pustťe, můžu doporučit... a na konci ještě je oficiální klip z filmu Water for Elephants:)

Well... don't beat me please!!! I know, I know... but I'm a little busy... I can say... well... Spring is here and I was out since this week quite a lot... on Friday, I was with my best friend on Matějská:D and it was fun. And yesterday, I fell in love with one guy from cafeteria... oh god, he was sooo cute... Well, I'm fine, ehm, right...:D Love of my life is someone different... well... probably, he doesn't know, that I exist and he's not czech... but... but... or this guy... I'll think about that... :D Actually I'm not nice so I think, he doesn't mean about me anything good, but... he smiled at me... for many times and stole my heart! OK. I'm fine. REALLY. Now, I'll write something which is interesting for Twilight fans, not just for me...:D Great. I have for you one video, is from... I don't know from which day, but It's video of Robert Pattinson, when he was on Jay Leno's Tonight show again. He talks about Water for Elephants, about working with elephant... about his father, about many things and you should watch it, it's funny, nice video... in the end is short clip from the movie Water for Elephants, by the way, so... check out...:

source: lionandlamblove.org

I'm busy a little... I'm sorry... but I was today in cinema...:D

27. března 2011 v 20:38 | Piperka |  Piper and her movie experiences
Ahoj!
Já vím, já vím, že jsem teď moc nepřidávala... ale zkrátka... je málo času. Nemůžu si pomoct, ale když je venku sluníčko, tak nejsem schopná u počítače vydržet moc dlouho... a tenhle tejden jsem toho fakt měla moc. Furt jsem nebyla doma a tak... v úterý jsem se nehorázně zakecala s kámošema, ve středu... jsem teda byla doma no, ale tak... to se stane:D ve čtvrtek mám fráninu a vracím se pozdě... no a v pátek jsem byla na Matějský. Což bylo mimochodem fakt parádní. V sobotu, tak jsme s Lis dělaly projekt do školy no... a ona u nás pak spala... a dneska jsme jely s mámou nejdřív koupit pár věcí a pak jsme šli i s tátou do kina na film The King's Speech - Králova řeč. Jak víte, je to letošní král Oscarů. Colin Firth za roli krále Jiřího VI. získal Oscara za hlavní mužskou roli a rozhodně si ho zasloužil!

Byl to vážně silný kulturní zážitek protože ten film je fakt hodně dobrej.
Je to prostě... já to ani neumím vyjádřit. Je to velmi kvalitně napsané, zpracované, natočené a se skvělým hereckým obsazením a neskutečným zapálením hlavních představitelů. Geoffrey Rush byl vážně úžasnej. A i přesto, že to žánrově není zrovna film, u kterého by se člověk trhal smíchy, tak já jsem se teda místama smíchy trhala, protože tam byla spousta vtipnejch pasáží, bez kterých si myslím, že by to nebylo ono... přesto by to ale byl dobrý film. Vážně můžu jedine doporučit. Já jsem se neskutečně bavila, bylo to skvělý, úžasný, perfektní a zároveň místama prostě smutný, člověk cítil úplně tu atmosféru, cítil s Jiřím VI. a prostě... jsem si to vážně užila!

Helena Bonham Carter... byla taky vynikající, bylo celkem divné jí vidět v takové... normální roli... ale ona je skvělá herečka. Colina Firtha já měla vždycky hrozně ráda a timhle výkonem potvrdil, jak dobrý herec to je. A na Geoffrey Rushovi bylo úplně vidět, jak si to užívá mi přišlo. Prostě... palec nahoru, jednoznačně. 10/10, kdybych měla hodnotit. :D Hned tomu musím dát 5 hvězd na CSFD, já jsem fakt nadšená:)


Welcome to the Rileys

24. března 2011 v 20:11 | Piperka |  Kris - filmy
Před tím, než jsem odjela do Itálie, jsem se v sobotu koukala na jeden film. Byl to film s Kristen Stewart. Z nadpisu vám nejspíš došlo, že to byl film Welcome to the Rileys. Hodně jsem se o tenhle film zajímala, byla jsem zvědavá a tak jsem se rozhodla, že ho najdu. Dlouho se mi to nedařilo, ale nakonec přeci jen. Našla jsem ho.:D

Jako první bych chtěla říct, že mám Kristen Stewart fakt ráda. Je to skvělá herečka. Vážně skvělá. Nemám jí ráda jen a pouze kvůli roli Belly Swan, v žádném případě! Viděla jsem s ní... osm filmů, jestli dobře počítám... a teda nepočítám do toho Twilight ságu. Wow, to je dost, sem ani sama nevěděla:D No nic... a ve všech těch filmech byla skvělá, ať už byl ten film jakejkoliv... :D ale většinou byly dobrý no, aspoň co si pamatuju. V dost z nich byla dost malá... ale už tehdy byla skvělá, což se moc často nestává. S takovym talentem se člověk musí narodit, řikám to pořád. A já jí nemám ráda jen proto, jak mooooc dobrá je, ale taky proto, že nehraje jen ve filmech, které jsou takové ty 'tiskárny peněz' jestli mi rozumíte... prostě že to nejsou ty komerční velkorozpočtový filmy, který vydělávaj hrozně moc peněz... jasně, Twilight sága je taková 'tiskárna peněz':D ale stejně jí miluju, tak co? Ale... Kristen hrála v množství takových těch... 'malých' filmů... Znáte to, jako dramata a takový, v kinech moc dlouho nejsou, nejsou tak zpropagovaný, ale prostě sou dobrý... malé filmy s velkým příběhem... The Cake Eaters, The Yellow Handkerchief, Welcome to the Rileys… to jsou všechno dá se říct takové malé filmy... ale všechny jsou skvělé a mně se líbí. (cč)


Leroy Bejarano sings for Nikki Reed

22. března 2011 v 21:17 | Piperka |  Nikki - videa

Ahoj lidi, jak se máte? Já celkem fajn... ale neměla jsem dneska moc času, protože jsem přišla domů ještě pozdějc, než jsem myslela, že přijdu, protože jsem se nehoráznym způsobem zakecala...:D ale tak co... nevadí. Mám pro vás jedno video s Nikki Reed... je to video, který mě fakt dostává, je krásný. Leroy Bejarano, tuším jeden ze soutěžících v Americkém Idolu, já nevim, jak se to jmenuje:D, hrál na klavír a zpíval Nikki píseň "Sweet Dreams" od Beyonce Knowles. Není to hezký? :) Myslím, že jediná možná odpověď je ano... nejen, že je to hrozně milý, ale on i fakt dobře zpívá... no... trochu mu to v jednom místě ujelo, ale stane se... ale já mám ráda tu písničku, takže tohle video mi přijde fakt boží...:


Hi guys, how are you? I'm fine, but I didn't have more time today, so I write now and is the evening, but... it's not important. I have for you amazing video with Nikki Reed, I love it. Leroy Bejarano was singing "Sweet Dreams" by Beyonce Knowles to Nikki. That's really nice. He's one from guys from and American Idol, I think, and his voice is good and I like this song and it's very cute :) Well... check out, it's awesome:) and Nikki looks great, of course...:

source: lionandlamblove.org

I’m back from Italy, dears<3

21. března 2011 v 19:26 | Piperka |  Piperka
Bon giorno! Jak se máte lidi? A jak jste se měli? Už jsem zpátky z ItálieJ Vrátila jsem se teda už v sobotu, ale rozbil se nám internet, takže jsem nemohla napsat… taky jsem nemohla udělat spoustu jinejch věcí a teď budu mít teda celkem honičku, ale ono se to taky nepodělá. No… moje prázdniny byly… zajímavé. Skvělé, ale divné zároveň. Byly jsme s mamkou v Itálii lyžovat… miluju lyžování a tím pádem i jarní prázdniny… ale neměly jsme zrovna dvakrát dobrý počasí. No, to je slabý slovo, bylo fakt hnusně. První dva dny to bylo v pohodě, to se ještě dalo, ale ve středu a ve čtvrtek byla příšerná mlha a sněžilo a vůbec se nedalo lyžovat. Celou středu jsme strávily po hospodách a barech… no a ve čtvrtek jsme se aspoň jeli kouknout do Pontedilegno, což je taková malá vesnička u jednoho ze středisek, kde jsme byli. Vlastně to bylo tak, že dva dny jsme byli ve středisku jménem Madonna di Campiglio, další dva na Passo Tonale a poslední den v Andalu. Což bylo fakt skvělý, ten poslední den, protože bylo nádherně, modrojas a dost teplo a skvěle jsme si všichni zajezdili.
Jely jsme s cestovní kanceláří a bylo to fajn. Až na to brzký vstávání teda… v celym zájezdu byli skvělý lidi, se kterejma jsme dokázaly prokecat klidně dvě hodiny u večeře… no celý dvě ne, ale vydrželi bysme klidně i dýl… no prostě jsem za ten tejden poznala fakt fajn lidi a budou mi chybět. Byla to prostě sranda…:D Taky jsem zkoušela mluvit na ty Italy španělsky:D Ale ne vždycky, protože občas, než jsem si vybavila, jak se to řekne italsky, už to máma řekla anglicky. Ale ptala jsem se v baru jedný ženský, kde jsou záchody a ona odpověděla italsky a já jí dokonce ROZUMĚLA! To je úspěch!:D Hele, já už poběžím. Dneska nevím, jestli stihnu přidat ještě něco. Mám toho celkem hodně, poněvadž jsem prošvihla některý věci, který jsem měla udělat v sobotu nebo v neděli, takže tak no… Mějte se krásně a zatím ciao!
Piper.♥

Bon giorno! How are you guys? I'm back from Italy… I came back on Saturday, but we had got a problem with internet and I couldn't be online so… Well. My holidays were… interesting. Great and weird in the same time. We were with my mom in Italy… I love skiing so I love winter holidays… but we didn't have very good weather… four days was fog and two days was snowy too and we didn't see anything in the fog so we couldn't ski. But the last day, in Andalo, was amazing… cause was sunny and pretty hot and it was nice:¨) Well… two days we were in Madonna di Campilio, two days in Passo Tonale and one day in Andalo.
We were there with travel agenture and it was fine. All people there was awesome, really friendly and it was fine. I've met great people and that's always great.
I was trying speak spanish… but not always, just sometimes, 'cause before I remembered, how I can say it, my mom said that in english. But… I asked, where is toilet in spanish, the person answered in italien and I've understood her! That was unbelievable!:D Well… I'll go for now… I'm not sure if I post something today, because I have so much things to do, which I had to do in the weekend… so good bye for now…
Ciao!
Piper.♥

Nikki Reed: 'Red Riding Hood' premiere

18. března 2011 v 14:59 | Piperka || předpřipravený článek |  Nikki - events

Ahoj moji drazí... tohle je asi poslední předpřipravený článek... neměla jsem zase tolik času, kolik jsem myslela, že mám... no každopádně... to snad nevadí...:D Mám pro vás 21 fotek Nikki Reed z premiéry nejnovějšího filmu režisérky Twilight, Catherine Hardwicke - Red Riding Hood, ve kterém mimochodem hraje i Billy Burke a který chci fakt hodně, ale hodně vidět...No, Billy na premiéře bohužel z nějakého důvodu nebyl, ale zato Nikki Reed ano, protože jsou s Catherine dobré kamarádky a znají se už z doby, kdy bylo Nikki nějakejch 13 - 14 a napsaly společně scénář k filmu Třináctka. Vypadala fakt krásně, moc jí to slušelo... měla dost zajímavé šaty, ale mně se líbily... hlavně se pořád usmívala. Ráda jsem jí zas někde viděla, dlouho se na žádné akci neukázala a nebo mi to uniklo... tak si užijde fotky...:


Hi dears... I think, this is the last article from pre-writes, 'cause I didn't have more time on Saturday, so enjoy:D I have for you 21 photos of Nikki Reed from premiere of Catherine Hardwicke's new movie, Red Riding Hood, where - by the way - plays Billy Burke. But he wasn't on the premiere... But Nikki was, 'cause she is really good friend of Catherine and she looks awesome, really good. It's good to see her, I didn't see photos of her from any event for a long time... She had got really interesting dress but I really like it and I love her shoes... still smiling, that's great, so enjoy photos...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Breaking Dawn - amazing fan made trailer

16. března 2011 v 12:09 | Piperka || předpřipravený článek |  Eclipse extra

Myslím, že tohle fakt musíte vidět... Miluju to, je to skvělé... Mám pro vás jeden naprosto úžasný fan made trailer na film Breaking Dawn... myslím, že některé z tvůrců videí na youtube.com by měli zaměstnat jako tvůrce trailerů, protože někteří to fakt hodně umí... jako třeba osoba, která dělala tenhle... je fakt perfektní, ale vážně, nevim co mu vytknout... a rozhodně stojí za to se na něj podívat... tedy pokud jste schopní zkousnout spoilery. Pokud jste BD nečetli a nic nevíte a ani nechcete vědět, tak se radši nekoukejte... ale je dokonalý... děkuji za něj moc Josette Vigée-Lebrun...:


I think, you must see that. I love it, it's amazing... I have for you one absolutely awesom fan made trailer to Breaking Dawn movie. Person, which did it, is unbelievable... sooo freaking good! Oh my Carlisle... well... spoiler alert, of course... if you don't know anything from Breaking dawn and don't want to know, don't watch it, but it's awesome:) Thank for this video to Josette Vigée-Lebrun...:
Happy Birthday, Kellan Lutz

15. března 2011 v 0:01 | Piperka || předpřipravený článek |  Kellan - news

Ahoj všichni, jak se máte...? No, já nejspíš fajn, jsem momentálně v Itálii, takže super, ale tak to neznamená, že nemůžu napsat, že ano...:D Obzvlášť, když jde o takhle důležitý článek. Dneska je totiž 15. března a 15. března 1985 se narodil náš milovaný Kellan Lutz:) Takže mu chci popřát všechno nej nej nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, do budoucna jen to dobrý a prostě tak no... cokoliv si bude přát, ať se mu splní no... moc to nestíhám, takže zas půjdu, ale ještě jenou, všechno nejlepší!


Well... I'm in Italy right now, but that doesn't mean that I can't post an article... and this is really important article. Because today is March 15 and on March 15, 1985 was born Kellan Lutz. So I just wanna write today, Happy birthday Kellan, good luck and health and whatever you want... I wanna wish you great celebration and more and more... so... I must go, one more time, Happy Birthday!:)

Breaking Dawn Filming News: Tinsel Korey In Studios Make-Up

14. března 2011 v 13:29 | Piperka || předpřipravený článek |  Breaking Dawn, merchandise

Ahoj... byla jsem trochu překvapená... no spíš zaskočená až vyděšená, když jsem viděla tuhle fotku...:D vypadá to dost zvláštně... byla jsem jak: Co so sakra je? Nemám tušení! Ale teď už je mi to teda jasný... došlo mi to i celkem rychle, co se dělo, když byla focená tahle fotka, ale v první chvíli...:D Nejsem zas tak blbá jak vypadám, tak jsem si to domyslela... Je to fotka z make-up studia pro natáčení Breaking Dawn a - i když tak teď možná nevypadá - je Tinsel Korey... netušila jsem, co jí to udělali a proč jí to udělali, ale je to vlastně naprosto jednoduché... když se nad tím chvíli zamyslíte... trochu 'creepy'... fakt žeru slovo creepy, no nic:D Trochu děsivá představa, že vám tohle vylejou na hlavu, ale žádná velká věda v tom neni... Zkrátka Tinsel museli udělat jizvy, které má její postava - Emily - na tváři a části hlavy a tak... Vím, že to vypadá divně, ale je to holt potřeba... a jsem přesvědčená o tom, že jsem si to odvodila správně...:


Hello... I was quite surprised... maybe more than surprised I was a little scared:D when I saw this photo... I was like: what the hell? I have no idea!... but now, I know, what is happening on this photo, I'm not so stupid as I look...:D It's photo from the Make-up studio to Breaking Dawn filming and this is Tinsel Korey... I didn't know, what they did to her, but it's quite simple, if you think about that for a while. It's a little creepy, but... it's not a big deal. They just make Emily's scars to face and part of head, you know... I know, it looks weird but... it's necessary...:

imagebam.com
source of photo: breakingdawnmovie.org

Photo of the day 13/03/2011

13. března 2011 v 14:49 | Piperka || předpřipravený článek |  Photo of the day
CZ: Ahoj lidi, jen krátký článek dneska... měla jsem toho fakt moc a nestíhala, když jsem to nastavovala:D Jak se máte? Já jsem momentálně nejspíš v autobuse no..:D Mám pro vás dneska jednu super fotku do rubriky fotka dne... nevěděla jsem, kam jinam jí zařadit... já ty fotky dne dost flákám, zapomínám na to, ale tak zrovna se mi to hodilo... je to Gil Birmingham a Peter Facinelli - Wolf vs. Vampire... a já tu fotku fakt miluju:D

EN: Hi guys, today just short post. I have for you again one great photo to cathegory Photo of the day for today, March 13... So check out... I love this photo... Gil Birmingham and Peter Facinelli - Wolf vs. Vampire... I just like it, I don't know what more I can say... here is.. enjoy:
source: breakingdawnmovie.org

I love holidays, I love skiing and I love Italy... so I'm coming

12. března 2011 v 22:06 | Piperka |  Piperka
CZ:
Ahoj všichni... jak se dneska máte? Předpřipravila jsem pět nebo šest článků, nejsem si jistá... neměla jsem nakonec tolik času, kolik jsem myslela, tak jsem toho nemohla udělat víc, ale lepší než nic... No...:D Zejtra odjíždím, jedem s mamkou na hory do Itálie, protože jsem se konečně dočkala prázdnin a hrozně se těším... ale jsem trochu nervózní z tý cesty... no ale, bude to fajn, já to prostě vim:) Miluju sníh, lyžování... bude to super... doufám... taky doufám, že se vrátím domů bez nějaké zlomeniny:D ale teď už musím jít... zítra odjíždíme fakt brzo, tak si půjdu asi lehnout... dobrou noc a mějte se krásně...

EN:
Hi everyone, how are you today? I pre-write five or six articles, I'm not sure. I didn't have much time finally so I couldn't did more... but... more than nothing, you know:D Well... I'm coming tomorrow in the morning, really soon so I must write today. So, bye my dears, I'm coming with my mom to Italy because finally I have holidays... I love winter, snow and skiing so I hope, I'll be back all right:D Of course I'll... now, I must go so... good bye...

I love you
Piper.

Breaking Dawn filming was delayed and cast evacuated.

12. března 2011 v 12:36 | Piperka |  about Breaking Dawn
Ahoj všichni... dneska budu hlavně předpřipravovat nějaké články na příští týden, ale o tomhle musím napsat... Jak nejspíš víte, včera bylo v Japonsku ničivé zemětřesení, které dosáhlo 8,9 stupňů Richterovy škály, což je příšerné. Je to 5. nejsilnější zemětřesení, které je ve světové historii zaznamenané a má děsivé následky. Dnes ráno se po výbuchu zřítila střecha jaderné elektrárny Fukušima 1 a do okolí uniká radiace. Japonsko poprvé v historii vyhlásilo stav jaderného ohrožení. Mluvčí ovšem tvrdí, že situace je zatím pod kontrolou a že k tavení palivových tyčí zatím nedošlo, což je dobře, a snaží se tomu zabránit. Přesto je to další silné ohrožení, které může mít příšerné nádledky. Zemětřesením to ale neskončilo... po celém obvodu Ohnivého kruhu v Tichém oceánu hrozí nebezpečí vln Tsunami, které už zasáhly Japonsko a ohrožují tak i západní pobřeží Ameriky, Washington, Vancouver a nejen to. Natáčení Breaking dawn bylo z důvodů nebezpečí přerušeno a herci byli evakuováni.

"Vzhledem k nebezpečí tsunami bylo natáčení Breaking Dawn odloženo. Všichni herci a zbytek posádky byli evakuováni do výhozího tábora. Všichni jsou v bezpečí, živí a zdraví."

Takže jsou v bezpečí a snad i v bezpečí přečkají tuhle katastrofu. Ale je to příšerný... to všechno, co se stalo v Japonsku. Jsem z toho fakt nešťastná:( a pořád o tom musím přemýšlet. Proč se takovéhle věci musí dít? Je už asi jenom jedna věc, kterou můžu dodat... DOPRDELE!


Hi everyone... today I'll pre-write articles, but I must write something from Twiworld today... As you probably know, yesterday was really bad day... in Japan was a devestating earthquake, 8,9 on the Richter scale which is 5th biggest earthquake in the history, which did tsunami waves in the Pacific Ocean. On the coast of the Fire Circle is now an tsunami allert. In the west of America too... so Washington, Vancouver etc. The filming of Breaking Dawn has been delayed for now and all actors were evacuated.

"Due to the tsunami advisory, filming of The Twilight Saga: Breaking Dawn has been delayed. All cast and crew were evacuated to the movie production's base camp. Everyone is safe and sound."

So they're safe but it's horrible... what happened in Japan. I'm really sad:( and I must still think about that. Why it happened? Just one world, what I want to say now... FUCK!
sources: twifans.com; breakingdawnmovie.org; zprávy ČT1

Rachelle Lefevre právě teď na Prima COOL

9. března 2011 v 22:05 | Piperka |  Rachelle Lefevre

Ahoj všichni, jak se máte? Já celkem dost pracovně, no po zejtřku už to bude cajk, tak sem něco přidám a taky trochu něco přednastavím, poněvadž v neděli odjíždím na hory. Prázdniny, nádhera:) no nic... právě teď za chvíli poběží na tv COOL film s názvem Děsivé Prozření (měl začít ve 22:00), ve kterém hraje jednu z hlavních rolí Rachelle Lefevre, alespoň tuším... tedy naše nejdražší Victoria pro 1. a 2. díl filmů Twilight ságy, tak kdo by měl zájem, ještě to stíháte. Dávali Earla a mají spoždění... takže tak no, chtěla jsem vám to jenom říct...:D A mějte se krásně.


Hi everyone, how are you? I have got very much work this week but after tomorrow it'll be better and I'll post something... and pre-write some articles, 'cause I'm going to Italy with my mom, to Alps...;) I love winter holidays, I love skiing:) Well... Wright now is on tv COOL movie, which name is Do you know me (could start on 22:00). Rachelle Lefevre, our beloved Victoria for the first and second movie, plays there, I think the leading role... it's TV movie, but if you want to see, you can, so... I must go, see ya later, I love you;)

It's Burlesque... aneb já vím, že jsem magor, ale miluju filmy

6. března 2011 v 21:18 | Piperka |  Piper and her movie experiences

Něco Vám povím... nemyslela jsem si, že to někdy řeknu... Ale Cam Gigandet je fakt k sežrání:D Nebo teda alespoň byl v tomhle filmu. Dneska jsme si s mamkou vyrazily do kina... začíná se to stávat naší tradicí. No spíš je to tak, že dávaj hodně filmů, který chci vidět a mámě se líbí všechno:D No nedávno jsem jí donutila souhlasit, že se mnou půjde na Burlesque (Varieté) a mamka navrhla, že bysme mohly jít dneska. A tak jsme šly... no nejdřív bych si teda měla nafackovat ze to, že jsme šly na večeři do KFC, ale máma měla chuť na kuře... ale zpět k filmu. Chtěla jsem tam jít z několika důvodů...
1. mám ráda hudební filmy
2. mám ráda Christinu Aguileru
3. hraje v tom Cam Gigandet

A já vždycky radši píšu o filmech, které se týkají některého z herců, když jsem ty filmy viděla. A dneska jsem si to fakt užila, protože ten film byl hrozně pěknej:) Takovej oddechovej, pohodička, Christina tam byla krásná... jako ode mě to zní divně, ale je to tak no..:D Teď teda hrozně přibrala, ale já tohle teda neřešim, v tom filmu byla vážně špičková a je to neuvěřitelná zpěvačka. Ta písnička nahoře je z toho filmu, jmenuje se Bound to you, byla za ní nominovaná na Zlatý Glóbus a já jsem si jí okamžitě zamilovala:) Christina má hlas jako zvon, moje máma valila oči už v první písničce. Já jsem to sice věděla už před tím, ale stejně mě to nepřestává překvapovat. Jak někdo může TAKHLE zpívat?

Cam tam byl vážně dobrej. Až mě to samotnou překvapilo, jak moc jsem si ho v tomhle filmu oblíbila:D. A byla to i dost velká role, což mě taky překvapilo. Hrozně se mi tam líbil. A teda... nebudu Vám tu spoilerovat, ale scéna s pyžamem mě málem zabila! Fakt jsem se musela smát, to bylo fakt hodně dobrý a mám to v hlavě ještě teď. K filmu obecně... udělali si s tím hodně práce, je to vidět na tom, jak vypadá interiér varieté Burlesque a pro lidi, co mají rádi tenhle druh filmů a dobrou hudbu je to film jako dělanej. Já za sebe můžu jedině doporučit:) A abych taky dneska nepřišla naprázdno, mám pro vás dva už dost staré plakáty k filmu s Camem, ale teď se mi hodí...:)

imagebam.com imagebam.com

Robert Pattinson: Water for Elephants - 2nd official trailer

5. března 2011 v 12:12 | Piperka |  Robert - videa

Ahoj všichni... já se vážne moc moc moc moc moc moc omlouvám! Nenapsala jsem nic přes celý týden, ale mám náhodou dobré výmluvy:D Stejně mě to mrzí:-( Byla jsem nemocná... vlastně se dá říct že přes celej tejden, jelikož mi bylo zle, ale oficiálně jen pondělí a úterý... ve středu jsem musela jít do divadla, takže jsem se ráno vyhrabala z postele, šla do školy a večer šla do divadla... a ve čtvrtek no... no prostě zbylý dny jsem buď neměla vůbec čas a nebo jsem ho měla málo na to, abych něco přidala... protože většina věcí, co jsem si tak našla, byla na dýl. A nebo jsem jen prostě neměla náladu, znáte mě... pět dní nic nepřidat, to je trestuhodný. Každopádně oběhnu affs a dneska hodlám přidat aspoň něco. Jako první tu mám věc, která mně osobně přijde úžasná:) Já Roberta Pattinsona zrovna dvakrát nemiluju, vlastně ho spíš moc ráda ani nemám, ale tenhle trailer mě prostě zaujal. Já jsem filmový maniak... knihy moc nečtu... teda jako jo, něco, ale ne tolik jako jiní lidi, ale filmy miluju. A jakékoliv... já bych prostě chodila na všechno, abych věděla, jaký to je... nemám oblíbený žánr... když je film dobrej, tak je prostě dobrej. A já miluju i dramata, i když většinou konec probulim. A obzvlášť tenhle trailer mě nejspíš donutí jít na Water for Elephants do kina. Je naprosto jiný než ten první, možná až na pár kousků scén... a líbí se mi víc než ten první a to se mi ten první líbil:D Jak nejspíš víte, v hlavní roli s Robertem a Reese Witherspoon... No, mně se vážně líbí, jestli vám, toť otázka, ale koukněte se, jestli o to teda stojíte...:


Hi everyone... I'm so so so so so so so so so so sorry! I didn't write anything since a week, but I was ill... on Monday and Thuestay... and other days I have much work... I wasn't at home, or my bro was on computer very long time and I didn't have anything to post, because I had got just a few time... Well... I have for you something, which is amazing for me. I don't love Robert... actually I don't like him very much... but... I think, I'll like this movie. It seems interesting for me and I have for you 2nd official trailer to Water for Elephants, in the leading role with Robert and Reese Witherspoon. I really like this trailer, more than the first one. It's absolutely different... well, maybe some parts of some scenes are the same, but it's almost completly different and I like it... so check out, if you want to..:

source: lionandlamblove.org