Duben 2011

Breaking Dawn: New awesome official stills photos!

30. dubna 2011 v 23:04 | Piperka
Ahoj drazí moji... je to se mnou furt horší až horší... mimochodem sme vyhráli hokej, super!:D No nic... jsem stále nemocná... teda, mně prakticky nic není, ale mám antibiotika a musim bejt v klidu a je to fakt vopruz... dneska jsem kvůli tomu nemohla na čarodky... no možná plus, když si vezmu, že tam lilo, ale stejně mě to trochu mrzí no... každopádně, včera jsem měla narozky, naprosto úplně nejlepší narozky, protože jsem byla v divadle... jo, byla jsem se zánětem středních uch v divadle, vim, že sem padlá na hlavu, ale musela jsem tam jít... zaprvý mi má nejlepší kamarádka Whit dala k narozkám lístek... a zadruhý jsem chtěla... a po představení jsme natrefily na našeho oblíbeného herce a máme podpis! Znovu:D no nic... víc vám povím zejtra, teď k věci. Mám pro vás naprosto dokonalou věc. Šest nových, neukradených, oficiálně zveřejněných stills fotek z Breaking Dawn! Ta první, čtvrtá a poslední jsou s ostrova Esmé, druhá a třetí... no tak u tý třetí myslim, že i vim, o jakou jde scénu, ale tak říkat to nebudu, nebudu spoilerovat, každopádně Jacob, jak vidíte... no a ta poslední, ta je... těžko říct, každopádně pokud je to ze [spoiler!] svatby, jak si myslím, tak fakt nechápu, co tam dělá Irina... no možná si to jenom blbě pamatuju, ale... každopádně jsou skvělý, jsem hrozně ráda, že se konečně něco víc objevilo, tak tady jsou...:

Hi dears. It's worse and worse with me... but I'm ill... still... actually, I'm good, but I have to be in my bed and it's bad... well... I had got birthday tomorrow and I was in theater... yeah, I know, crazy, I'm ill and I was in theater, but I had to go... my best friend gave me ticket to one muzical and I wanted to go so much. So my mom said YES... my father didn't bud I have gone...:D And we met again our favorite actor and I will tell you more about that tomorrow... today, I have for you something absolutely amazing. I have for you six, not stolen, official photos from The Twilight saga: Breaking Dawn. First one from Isle Esmé, second and third one with Jacob, the next one from Isle Esmé too, probably, the fifth one maybe from [spoiler!] wedding but actually, I don't undestand what is Irina doing there... and the last one from famous scene from book... from Isle Esmé, too. Awesome, I love it, here it is...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
source: lionandlamblove.org

Nikki Reed: T-Mobile Launches New Sidekick 4G

25. dubna 2011 v 18:40 | Piperka |  Nikki - events
Ahoj všichni. Moje ucho mě bolí vážně vážně vážně hodně a je to horší. Mám pocit, že asi umřu... hned teď tady na místě. Slíbila jsem, že půjdu do postele, což taky půjdu, ale nejdřív jsem chtěla tohle dodělat. Ono to nepomáhá... fakt to nepomáhá ležet, možná je to i horší, protože nemůžu spát, nemůžu pořádně jíst, nemůžu sedět u počítače... je vůbec něco, co můžu? Nejspíš ne. Mám v sobě jednu růžovou bobuli (= ibalgin) a už to celkem zabírá, ale otázkou je, jak dlouho to vydrží. Ještě nikdy jsem neprosila mámu, aby mě vzala do nemocnice, ale pokud se to v noci ještě zhorší, budu zažívat drobné deja vu z doby kdy mi bylo nějakejch 6. Já měla s ušima problém vždycky, ale tohle je horší než kdykoliv. Mnohem horší. Měla jsem asi pětkrát zánět středního ucha... ale to vám propíchnou bubínek, což bolí jako sviňa, ale pak se vám uleví... sice tejden neslyšíte, což je divný, ale uleví. Tohle ale neni zánět středního ucha, to poznám. A právě proto je to horší. Zejtra jdu k doktorce... bojím se, jsem tam často... a bude to určitě bolet ještě tak pětkrát víc, než mě to bolí teď, ale doufám, že mi pomůže. Zejtra jsem měla vypadnout na tři dny pryč z Prahy, jen já a moje kamarádky, mělo to bejt super. Ale teď? Nejspíš nikam nepojedu a zánět zvukovodu je ještě ta nejlepší možnost. Ale k věci, nebudu si tu už dál stěžovat, už jsem toho popsala dost. Než si půjdu lehnout, chtěla jsem vám sem totiž po dlouhé době zas šoupnout nějaké ty fotky. Mám jich víc, ale to holt... holt jindy, ale zveřejním je. Každopádně je to 17 fotek Nikki Reed z akce jménem T-Mobile Launches New Sidekick 4G, což nemám tušení, co přesně je, ale domnívám se, že jde o nějakej naprosto novej úžasnej mobilní telefon, kterej když zmáčknete, změní se ve vesmírnou loď (silný sarkasmus) a Nikki ho tam nejspíš byla představovat, nějakou celebritu tam, aby si udělali reklamu, ale Nikki vypadá, že jí to bavilo... nevím, samozřejmě nemůžu odhadnout, jestli se tak jenom netvářila, ale podle mě ne. A hlavně jsem hrozně ráda, že se usmívá, vždycky mi to trochu zvedne náladu, vypadala krásně. Už tu usínám, prášek zabírá, tak se mějte...:


Hi everyone. My ear hurts really really really much... I think I'll die right now. I promised that I'll lie into my bed but it doesn't work. Maybe it's worse. I have never please my mom to catch me to the hospital before. Today, I think I will. I take one pill but me duele mucho! Well... I can't sleep, I can't ear, I can't lie, I can't be on the computer. Is anything what I can do? Probably not. I would come with my friends out from Prague tomorrow, but probably, I will not... but perhaps, perhaps... I don't think so. I'm scared of pain, I have got problems with my ears whole my life but it wasn't ever as bad as today. Well, nice to see that my brain is still working. I have for you today some photos of Nikki Reed from T-Mobile Launches New Sidekick 4G... I'm not sure what exactly it is but... but... I think it's something with mobiles:D and she was there to represent a new mobile phone, maybe it's Sidekick 4G. Well... she looks very happy, maybe fascinating and It's really good to see her with smile on face. She's beautiful. Here it is:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Design č. 22

25. dubna 2011 v 14:27 | Piperka |  Designy blogu
CZ: Ähoj! Slíbila jsem nový design a tak je teda tady... nějak mě to zase chytlo. Víte, grafika a tak, hrozně moc... miluju to, vždycky jsem to milovala, ale teď nějak víc než dřív:D Každopádně... je tady. Je hodně tmavý, to už jsem taky říkala... já a tmavá, to je moje;) Ten s Rachelle jsem měla ráda, ale už to chtělo změnu... a když změnu, tak pořádnou! :D Takže z téměř bílé do černé, jak jinak... miluju modrou na svých wallech a tak a taky miluju tenhle novej styl...:) takže tak no... něco víc o tom designu? Netrval mi ani moc dlouho... i když asi jen na moje poměry to není moc dlouho, každopádně... prostě se mi líbí, tak doufám, že vám taky:) Rozhodla jsem se pro dvojici Ashley a Kellan, ani nevím proč... asi proto, že to není taková ta zaběhlá dvojice... a hlavně jsem dlouho neměla design ani s jedním:D

EN: Hi! I promised new desing so... here it is...:D I hope you like it. I like it. So... I like blue on my graphic arts. And I love this new style of graphic creations. And this is what i did... and I think, it's quite good. Isn't it? Well... it's not as good as some other arts, but... I like it, like I said so... something about this design...:

Name: Great Friends
Feat: Kellan Lutz & Ashley Greene
Téma: I don't know || nemám tucha, asi žádný:D
Fotky: kellanlutzonline.com; ashleyfreaks.org
Made by: Me (Piperka)
Colors: dark, very dark, dark, dark... ok, black & blue :D
Program: Adobe Photoshop CS2
Od: 25.4.2011
Do: ----
Spokojenost: 90%... znáte mě, nikdy nejsem 100% spokojená:D

Edi Gathegi: Nikita - Girl's best friend preview

24. dubna 2011 v 22:22 | Piperka |  Edi Gathegi


Ahoj moji drazí... jak se máte? Já vím, že tady na to poslední dobou docela peču, ale není to úmyslný, fakt že ne... buď jsem někde byla a nebo jsem prostě neměla náladu. Můj pejsánek už se má líp:) Což je skvělý. Jenom krátká novinka z mého života... :D Už mě i vítal, když jsem přišla domů a vyběhl schody, jsem ráda:) No... pracuju aspoň na novém designu, ale ten novej styl dělání grafiky je celkem pracnej, tak musíte vyčkat:D Právě teď dávají na Prima COOL Harryho Pottera 4... s Robertem Pattinsonem v roli Cedricka Diggoryho... to jsem měla Roba ještě ráda, tehdy jsem ho fakt milovala v týhle roli:D Každopádně na to nějak nemám náladu... nevim, asi blbý načasování. A už jsem to taky viděla tolikrát, není to úplně ono... ale spíš to je tou náladou, já HP filmy miluju. Každopádně... chci dneska aspoň něco přidat, tak mám pro vás jeden krátký trailer, teda spíš upoutávku na novou epizodu seriálu jménem Nikita. Tenhle díl se jmenuje Girl's best friend a zahraje si v něm Edi Gathegi. Já totálně netušim, o co v tom seriálu go... jako jo, slyšela jsem to, ale tak nevím no...:D Každopádně se ale koukněte aspoň na tu upoutávku, já zatím letím.


Hi my dears. My doggie is better, that's great. Just what's new in my life... I didn't have much time, but I'm working on the new design and I hope you'll like it. Right now on Prima COOL is Harry Potter 4 with Robert Pattinson... I have seen it before... more than twice... I think... maybe this is my 6th watching, and I don't know, I don't have a mood for it or... bad timing... I don't know. So I'm here and I wanna post some articles, I hope more than just this one. But I'm not sure... Well... Edi Gathegi is very good actor I think. He didn't play just in Twilight and New Moon... he plays in many movies but in TV series too... and I have for you short preview to new epizode of Nikita. This epizode is called Girl's best friend and Edi plays there. I have no idea, what about is this series but... here is the preview...:

source: lionandlamblove.org

Žízeň! Ajajajajaj!

22. dubna 2011 v 20:01 | Piperka |  Piperka
Ahoj! Jak se máte moji draze milovaní?
Já se mám skvěle. Po dlouhý době se mám zase skvěle a je skvělý se mít skvěle, protože když se má člověk skvělej, tak je mu skvěle, neni v depresi a má se skvěle:D No nic, jsem v pohodě. Každopádně... se mám dobře, protože jsem včera byla s Lis na koncertě skupiny Kabát! Málem jsem tam umřela, ale bylo to boží, skvělý a totálně úžasný! ŽÍZEŇ! Au au au au au...:D No nic, to je na dlouho. Mám se dobře, zároveň mám dost starostí. Kromě teda předešlejch věcí, tak můj milovanej pejsánek:'( byl na operaci... téměř doslova utek hrobníkovi z lopaty, ale prej bude v pořádku... :) Už ho máme doma a vypadá mnohem líp... což je vlastně děsný, když si vezmu, jak špatně vypadá, ale bude v pohodě. No... každopádně, ještě k tomu koncertu...

Málem jsem tam umřela. Teda jako nekecam, vážně... než začli hrát, bylo to děsný. Protože ten chlap vedle mě nejspíš věří tomu, že na tom, mlátit holku, není vůbec, ale vůůůbec nic špatnýho. Snažil se (s odpuštěním) celou dobu nasrat na místo, kde sme byly s Lis, což bylo mimochodem totálně vepředu, awwwww! No nic...:D Budu na tom záznamu, nejmíň jednou, se stydim! :D Zpět k tématu. Celou dobu do mě ryl loktem takovou silou, že sem se z toho málem nejdřív poblila a pak sem sebou málem šlehla. Bylo mu úplně jedno, že mě to třeba bolí nebo tak. A pak na mě ještě začal řvát, že na něj furt tlačim (to řikej mejm žebrům a pravý ledvině ty kreténe!) a ať toho necham, že když sem tlustá, že nemam bejt vepředu, ať si oběhnu kolečko, že třeba z hubnu a vejdu se tam. Tak sem teda milýmu zlatýmu řekla: A vy přestaňte chlastat! a nechala jsem se tam dál terorizovat, dokud mi nevrazil do boku takovou, že sem se tam fakt málem složila... to jsem na něj taky ječela... ale on byl tak vožralej, že to nejspíš ani nevnímal... aspoň jsem ho pak jak sem skákala párkrát praštila... :D No nic, já si ten koncert stejně užila... ječela, zpívala, skákala, máchala hlavou, vlasama všim! Chci tam bejt znova! A dotkla jsem se Krulicha! :D Společně s Váňou šli totiž jako jediný trochu blíž i k těm, co byli dál... Váňa mojí ruku ale minul, to mě štve:D ale dotkla jsem se Krulicha! A taky sem našla nějaký trsátko na zemi přibližně v místech, kam letěla třetí palička bubeníka... ale tak, asi ho tam spíš jen někdo ztratil, ale to je fuk:D Bylo to prostě boží... a pak jsem si ještě v metru společně s nějakejma opilejma týpkama zařvala: Žízeň! a oni: Ajajajajaj! :D Jako jediná jsem se nechala vyburcovat, ale mně se to tak líbilo:D

No nic, jen jsem chtěla informovat, co se mnou je:D Jsou prázdniny, takže se těšte na nové články... a taky na nový design, jak pevně doufám, už na něm pracuju :) bude zase tmavý, hoooodně tmavý, jak doufám...:D

Piper.

Jackson Rathbone: Mortal Kombat Legacy premiere [14/04/11]

18. dubna 2011 v 19:50 | Piperka |  Jackson - events
Dnešek je jeden z nejhorších dnů v mém dosavadním životě... po tom, co se dělo... jsem asi hodinu seděla u klavíru a hrála... nikdy u toho nevydržím tak dlouho v kuse... ale dneska ano... jsem smutná, pořád jsem smutná, život je svině... ale... musím psát články, musím prostě něco dělat, abych se odreagovala, protože kdybych nic nedělala, tak jsem totálně v kopru. Asi neni dobrý, že to v sobě dusim, ale prostě... no nic... zkrátka a dobře, mám pro vás 5 fotek z premiéry Mortal Kombat Legacy, které se účastnil Jackson Rathbone... no nemám tušení, o co šlo... já vim maximálně, že Mortal Kombat je nějaká pořítačová hra... jestli to z filmovali, nebo to je premiéra nový verze hry (to je asi blbost:D), to už jde mimo mě... každopádně... eee... mu to seklo, jako vždycky... nabarvený vlasy, si všimněte... asi v BD nebude mít paruku... a nebo chtěl prostě změnu... no nic... víte, že ho miluju, tak je asi zbytečný se tu rozplývat nat tím, jak je k sežrání...:D

Today... was one of the worst days in my life. After this event... I played on my piano for one hour everything what I know. I'm sad... still sad... But... I must write some articles today, I can't stop with it... maybe I need a break, but I don't want it... I need to work. I had to do something. No matter what... I have for you today five photos of Jackson Rathbone from the Mortal Kombat Legacy premiere, where he was... Actually, I have no idea, what event it was... I know just that Mortal Kombat is some... computer game, that's all... maybe they made a movie, but I don't know... he looked good, like always, you know, I love him, so here and enjoy... I hope I'll post something more today...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
source: lionandlamblove.org

Taylor Lautner: Abduction - 1st Official Trailer

16. dubna 2011 v 15:29 | Piperka |  Taylor Lautner

Ahoj všichni, jak se máte? Možná vám někdy v blízké době povím, jak jsem se měla v Polsku, v Auschwitzu tedy v Osvětimi, ale ne dneska... co vám řeknu dneska je, že je to vážně silnej zážitek, hodně, hodně silnej a že je to příšerný, děsivý a horší, než si možná někteří z vás dovedete představit... když tam člověk je na prohlídce je to něco jinýho než když o tom čte nebo vidí nějaké filmy typu Sofiina volba nebo tak... každopádně o tom článek nejspíš napíšu, ale ne dneska. Co jinak, co nového? Dneska oběhnu affs a doženu, co jsem prošvihla... ale každopádně mám pro vás jeden trailer... bohužel ne trailer na BD, ale na nový film Taylora Lautnera, o kterém jste možná slyšeli. Jmenuje se Abduction - v ČR nevim, jak se to bude jmenovat, ale přesný překlad je Únos... no on tam hraje hlavní roli, jménem Nathan, je to thriller a vypadá to celkem zajímavě, tak se mrkněte...:


Hi everyone... maybe, I'll tell you, how I was in Auschwitz but not now... the only thing which I'll tell to you... it's horrible... it's worse then you think... and I'll write article about that, maybe, but not now... Well... I'm back from Poland, I'm back from every places where I were so I can write articles. As a first one I have for you really great thing. Maybe... ok probably you know, that Taylor Lautnes did one new movie... the movie is called Abduction and I have for you today first official trailer. I know, you would like to see trailer to BD, but we must wait... today just this one... but it seems... interesting, he plays there the main role named Nathan and it's thriller and... check out..:


The Forbes Fictional 15

13. dubna 2011 v 17:48 | Piperka |  Zajímavosti

Ahoj všichni, jak se máte? Já nic moc... dneska jedu do Polska... jenom na dva dny, v pátek jsem zpátky... jedeme na exkurzi do Osvětimi a já z toho mám fakt strach... a protože jsem teď byla obecně dost smutná, nechce se mi bejt smutná ještě víc, ale vím, že budu... no zejtra budeme v Krakově, v Osvětimi až v pátek. Odjíždíme ve 22:30, takže snad stihnu dát aspoň jeden článek na den do předpřipravenejch, ale nevim, ještě si musim umejt hlavu a tak...:D Každopádně tohle sem nutně musím dát už teď. Za tuhle informaci chci hrozně poděkovat mé kamarádce Elaine (záhadná postava ta Elaine, co?:D). Každopádně jí za to hrozně děkuju, přestože teda oficiálně je to ze stránek magazínu Forbes. Moje první reakce: To si ze mě dělaj snad srandu? :D Ale nedělaj... udělali totiž žebříček patnácti nejbohatších fiktivních postav...:D A to mě fakt zabilo... a nejbohatšími fiktivními postavami jsou... chvíle napětí...
1. Strýček Skrblík :D
2. Carlisle Cullen!
Oh my Carlisle...:D Zbytek žebříčku tu nebudu vypisovat, můžete si je přečíst na tom obrázku pod textem, ale je to fakt paráda a fakt magořina... co si lidi nevymyslej?:D Mě to fakt dostalo, tak ještě jednou díky, Elain :) Jo a kdo to bude kopírovat bez zdroje, toho vlastnoručně zaškrtím, děkuji za pochopení ♥

Hi everyone. How are you? This information I have from official sites of Forbes magazine, but the first one, who told me that was my friend, Elaine. It's really great. My first reaction: Are they kiddin' me? And the answer is... no... they're not...:D It's a list of 15 rich characters which exactly don't exist.:D Even the fictionally rich. And the richest characters from TV series, movies or books or I don't know from where, are:
1. Scrooge McDuck
2. Carlisle Cullen
and the others you can see on the picture which is down... well... I think, thats funny, really... and a little crazy...:D But our vampire hottie is the second richest fictional person from Forbes 15...:D I love it:D Thank you very much, Elain. And copy only with my source... here is complete list...:

Lee Pace saying thanks to Twilight fans

12. dubna 2011 v 21:21 | Piperka |  Lee Pace
Ahoj všici. Dneska už jen jeden článek, ale mám jich připravených víc... teda připravených... no prostě rozmyšlených... pár se jich tu objeví asi zejtra, ale možná spíš ve čtvrtek a v pátek, i když tu nebudu... no o víkendu konečně oběhnu affs, protože teď to bylo všechno dost hektický a já nestíhala, no... mám pro vás jedno video, v tom videu je Lee Pace, který je známý především svou rolí koláčníka Neda ze seriálu Řekni, kdo tě zabil (Pushing Daisies), který fakt žeru... jo já vím, jsem asi úchilná, ale já mam ten seriál fakt ráda, ať si ze mě klidně dělá brácha srandu... já vim, že je praštěnej, ale prostě se mi to líbí... mám ráda Annu Friel, mám ráda Leeho Pace (nevim, jak se to skloňuje:D) a tak no... a v Breaking Dawn Lee hraje upíra jménem Garett, což je mimochodem jeden z mých oblíbených upírů z poslední knihy, ani nevím proč... no nic, každopádně...:D v tom videu děkuje všem fanouškům za podporu a tak, říká, že je šťastný, že může být součástí toho všeho... a taky, že miluje Billa Condona a je to pěkné video, přijde mi skvělej, mám ho ráda, tak tady to je...:

Hi everyone. Today just one article, but I have got more prepared... but... today just this, because I don't have more time. I have for you one video, it's video with Lee Pace. Lee Pace, known for his rol of Ned in the Pushing Daisies, which is TV series and which I really love - well, I'm crazy, I know, but I like it... I like Anna Friel, I like Lee Pace and I like this crazy series - well... he plays in The Twilight saga: Breaking Dawn one vampire, his name is Garett and is one of my most favorites vampires from last book of The Twilight saga... well, in this video, he is saying thanks to all Twilight fans and that he's happy that he can be part of it... and it's nice, he's nice so... here...:

source: lionandlamblove.org

What is he saying...:
"Hey Twilight fans, It's Lee Pace here. I'm playing Garett in the new Breaking Dawn and I just wanned take a minute to say how excited I was to become a part of a Twilight family. We've been working really hard to make yours cool movie. Without you guys, there would be no Breaking Dawn for me to be a part of. Thank you and... I'm... I look for a talking to you soon and I hope you continue to enjoy new updates by a director, Bill Condon. I love Bill Condon. I love him."

Co vlastně Lee přesně říká?
"Ahoj, fanoušci Twilight. Tady je Lee Pace. Hraju Garretta v novém Breaking Dawn a jen jsem chtěl urvat minutu na to, abych řekl, jak nadšený jsem byl, že se můžu stát členem Twilight rodiny. Pracovali jsme velmi tvrdě k vytvoření vašeho filmu. Nebýt vás, lidi, nebylo by tu žádné Breaking Dawn jehož součástí bych byl. Děkuji a... já... snad vám budu moct zase brzy něco říct a doufám, že si stále užíváte novinky od režiséra Billa Condona. Miluju Billa Condona. Miluju ho." ;)

Paris, je t'aime! ♥

12. dubna 2011 v 19:59 | Piperka |  Piperka

Ahoj lidi, jak se dneska máte? Já smutně... jsem vážně hodně hodně smutná osoba momentálně... na nějakou chvíli... ale v Paříži... jsem to všechno nějak zazdila... a snažila jsem se na to nemyslet, což se mi dařilo a já si to tam parádně užila. Bylo to skvělý... PARIS! JE T'AIME! Mám tolik zážitků, bylo to fakt super... tak třeba u Louveru mě křídlem sejmul holub...:D ale tak to spíš taková sranda... chci zpátky... teda ne hned teď, ale chci se tam někdy vrátit, navštívit Paříž aspoň ještě jednou... prostě musím...:) I přes to, že mi celej víkend bylo fakt zle... nějaký nachlazení, nebo možná to bylo alergický, co já vím... Dám vám sem nějaké fotky, ale má je na počítači mamka, takže nevím, kdy to bude... až se tam dostanu no... možná zítra, možná až o víkendu, uvidím...

A kde jsme všude byly? No... na Eiffelovce, jak jinak... to je tak velký! Já sem věděla, že je to vysoký, ale že až tak, to sem nečekala... na to se holt člověk asi nepřipraví... no já se svou závratí jsem teda samozřejmě jela až úplně nahoru... ale byla to fakt paráda... mám i pár fotek jako přímo dolů...:D nějaká ženská tam viděla, jak to fotim a slyšela jsem prostě, jak se ozvalo jenom: "Huyyy! Que horror!" (španělsky, co to znamená si asi domyslíte, ale prostě: "Uj!! Jak příšerné!" :D). Chytla jsem z toho trochu výtlem... Každopádně jsme byli snad všude... v Louveru... samozřejmě, tam jsem prostě musela... v muzeu d'Orsay na impresionistech, které já zbožňuju:) u oblouku, u Moulin Rouge... u Sacre Coeur... no prostě všude možně... u Notre Damu... mám asi milion fotek... a dokonce i nějaký, na kterejch sem já a nevypadam jako totální idiot... což je divný:D Prostě to bylo super... nikdy na to nezapomenu, bylo to hrozně fajn... hlavně jsem tam mohla všechno hodit za hlavu a bylo to, jako bych utekla od reality... teď jsem bohužel zpátky v realitě... ve svém životě, kterej momentálně stojí dost za kulový, ale budu přidávat. Mám připravené články... teda vymyšlené no... budu je psát... sice nemám náladu na to, cokoliv dělat, u ničeho nevydržím a jsem fakt na nervy, ale narodila jsem se jako blogger... a tak budu dělat to, co miluju... psát články na blog, kterej miluju o věcech, který miluju... a doufám, že se vrátím k té dřívější síle, kterou jsem měla, když jsem tenhle blog ještě spolu s Ami zakládala...

Vaše
Piper.♥


Hi guys, how are you today? I'm sad... I'm a very very sad person... and I'll be... for a few time... but in Paris, I wasn't sad... I was quite happy and excited and... PARIS! JE T'AIME! Paris is very interesting city and I enjoyed my visit there... really. I love this city and I wanna come back... not right now, but... I'm sure, I wanna visit this city again... well... my trip... was amazing, awesome, interesting, great... but I was sick all the time... like sick... I was really cold... or maybe it was alergic, I can't be sure... but I couldn't do anything with it, so I was trying to enjoy my visit and I did it. I'll show you photos, but my mom has got them on her computer and I can't come there right now, so I'll show them... I don't know, maybe tomorrow, maybe on the weekend...

Where I was. Well... on the Eiffel tower... in Louver, in muzeum d'Orsay... I have visited almost all famous places and it was really great... we had got hotel on Montmarter... and I've seen Moulin Rouge... and more and more and... it was great. That's exactley, what I wanted to say... but I'm back now, I have for you articles... news and old informations too so I hope, I'll come back strong soon... But I don't have good mood, I'm back in my reality, which is sad and bad for now... my life sucks... but I love this blog and I was born as a blogger, so I'll write articles... I'll do, what I love.

yours
Piper.

Paříži, už běžím!

7. dubna 2011 v 12:01 | Piperka |  Piperka
Ahoj lidi, jak se máte? Nebudu říkat, že se mám dobře, protože to není pravda. Tvrdila jsem, že předpřipravím na ty tři dny nějaké články, no neudělám to... nemám náladu na nic, natož na to připravovat články... možná ano, možná se na něco zmůžu, ale spíš s tím nepočítejte... Důvod? No... nechci to tu rozpatlávat a veřejně prohlašovat na blogu, na kterej chodí poměrně dost lidí, občas... tak kdyby to někoho zajímalo, tak individuálně je to možný... každopádně dneska odlítám do Paříže, kam se fakt těším a zkusím si to užít jak jen to půjde. Jedeme s mamkou. Paříž je můj sen, kterej se mi konečně splní, tak snad nebudu zklamaná... pochybuju... Každopádně se vracím v neděli, tak se hned v pondělí zase ozvu, doufám, a poreferuji vám o celém tomhle výletu. Mějte se famfárově.
Piper.♥

Photo of the day 05/04/2011

5. dubna 2011 v 23:17 | Piperka |  Photo of the day
Ahoj, jak se máte? Já fajn, ale mám hrozně práce do školy... dneska jsem dělala dvě laborky a ještě se trochu učila matiku, páč ve čtvrtek píšem čtvrtletku... FUJ! No nic... ve čtvrtek taky s mamkou odlítam do Paříže, takže tu pár dní nebudu. Něco předpřipravím, ale nevím, kolik toho bude... chtěla jsem už dneska, ale málem jsem si vomlátila hlavu o stůl, jak se mi to tu furt sekalo... no nic... dneska aspoň něco, jedna fotka, fotka dnešního dne, 5. dubna 2011. Miluju ji... je dost stará, ale stejně jí stále miluju:) Jackson Rathbone, Ashley Greene a jedna šťastná fanynka...:)


Hi, how are you? I'm fine, but I have got so much work at school... I'll die, I'm sure about that... well... on April 7, I'm coming with my mom to Paris, so I'll not be here, so I'll pre-write some articles. I'll come back on Sunday... well, today, I have for you just one photo, photo of this day, 5th April 2011. I love this photo... Jackson Ratbone, Ashley Greene and one happy fan ;)

Jackson Rathbone Special Message To Twilight Fan On OMG! With Peaches Geldof

2. dubna 2011 v 15:09 | Piperka |  Jackson - videa
Tohle je tak sladký! Jo, možná mi hrabe, ale nemůžu si pomoct, on je prostě skvělej... já vim, že ho neznam a že je všechno možná úplně jinak, ale působí na mě tak upřímně a kdyby to tak nemyslel, tak to nejspíš nedělá. Miluju ho... Je nejlepší... jo já vim, že většina z vás, včetně mé nejlepší kamarádky:D se mnou nesouhlasí, ale já říkám, že Jackson Rathbone je nejlepší... Team Jasper celým svým srdcem... Tohle je vážně neskutečně krásný gesto. Poslal totiž jedné své fanynce a fanynce Twilight ságy video zprávu v pořadu OMG! s Peaches Geldof... Ta no... holka je z toho naprosto naměkko a já se nedivim, já bych se asi zbláznila... bohužel mně se nic takového nikdy nepoštěstí... tolik bych ho chtěla potkat... no nic.. každopádně slzí štěstím a myslím, že je to od něj fakt hezký, že takhle prostě konkrétnímu člověku poděkuje za jeho podporu a... no... prostě se koukněte, je skvělej...:


That's so sweet! He's awesome... that's the reason, why I love him so much. He's the best... ok, I know, that almost all of you don't agree with me, but I'm saying, that Jackson Rathbone is the best from Twilight guys and I love him so so so much. He send a special message to one his and Twilight fan to the show OMG! with Peaches Geldof. She was so surprised and she cried and it's so sweet and nice from Jackson to say her thanks for her support and... just check out... he's amazing...:

source: breakingdawnmovie.org

Tinsel Korey: Avarice - Official trailer

2. dubna 2011 v 12:39 | Piperka |  Tinsel Korey
Ahoj všichni... dneska jdu zas do kina...:D Jedné kámošce jsem to slíbila a druhá se nekonec přidala taky, teda co já vím:D tak se těším no... jestli je na co:D tím si jistá nejsem, ale trailer vypadal zajímavě... no... každopádně než odejdu - jdu až kolem čtvrtý - mám toho ještě hodně na práci. No... každopádně chci přidat i nějakej ten článek, no mám pro vás teda jako první jeden trailer... je to trailer na film jménem Avarice, ve kterém hraje Tinsel Korey... Ten trailer na mě působí tak, že ten film bude nespíš nějaký hardcorový scifi... a tím pádem doufám, že u nás v kinech nebude! Protože kdyby bylo, tak se snad zastřelim:D Nechci to vidět, fakt ne, já na tenhle žánr moc nejsem, sci-fi moc nemusím... těžko říct, jak to zařazujou v USA no... ale můj táta sci-fi miluje... a nedávno mi řekl, že s ním do kina půjdu na nějaký hardcorový scifi, jestli nějaký bude, protože on se mnou šel na Posledního vládce větru. Pomsta. :D Ale to je nefér... on šel na Posledního vládce větru dobrovolně... můžu snad za to, že se mu to nelíbilo? Nemůžu... a navíc, mně se to nelíbilo taky... zatímco nějaký hardcorový scifi on bude baštit a já budu umírat pomalou a bolestivou smrtí! No nic... jsem v pohodě :D :D Tak se koukněte na ten trailer, svůj názor jsem vyjádřila...:D


Hi everyone... I'm coming to cinema today... with my friends, I promised to one of them, so I'm coming... but before I'll go, I have for you some articles... more than one, I hope... First is new trailer to the movie Avarice in which plays Tinsel Korey. This trailer looks like... the movie will be some hard-core Sci-Fi and I hope, it'll not be in Czech Republic, 'cause I don't wanna see that... actually, I don't like Sci-fi very much, but my father loves it... and he said that I'll come with him to some hard-core scifi, 'cause he was with me on The last Airbender... his revenge. But It's unfair... He said, he'll come with me! Of his own accord!:D And I didn't like Airbender too... but he... he'll like the hardcore scifi and I'll die! Well... I'm fine... well... so check out, I said my opinion so...:

source: twifans.com