Květen 2011

MTV Movie Awards 2011: Promo with Kristen Stewart

31. května 2011 v 17:02 | Piperka |  Kris - videa
Ahoj, jak se máte? Dneska jsme neměli školu... byla to fakt sranda :D Netekla nám totiž voda... měli jsme chodit tři hodiny někde po venku s třídnim a pak se vrátit a zjistit, jestli voda teče nebo ne...:D no... náš třídní nám naznačil, celkem okatě:D, že je to kravina a že máme jít rovnou domů... a tak jsme šli pryč:D No... a jak jsme se dozvěděli, tak voda netekla ani kolem tý desátý, takže pohoda:D Byly jsme s Lis trochu nakupovat. No zas sem si nekoupila nic, co bych potřebovala:D jenom jednu knížku a mám zálusk na další:D ach jo jo... no nic:D Každopádně asi víte, že 5. června 2011 se koná MTV Movie Awards, konečně taky:D no a já mám pro vás dvě promo videa, tohleto první je s Kristen Stewart. Takže kromě toho, že na MTV Movie Awards konečně zveřejní trailer na BD, přijde tam nejspíš Kristen... má mimochodem vážně skvělej účes. Tady to je...:

Hello. We didn't have school today. It was fun:D because water didn't flow... or maybe still doesn't. It was more complicated, but our head teacher is great and he let us go at home... :D So... we were shopping with Lis and I bought new book... so I read and will read... but I wanted to do something here, except my project. Like you probably know, MTV Movie Awards 2011 will be on June 5, 2011. I have for you two promo videos. This is the first one with Kristen Stewart. She has got such a good hair cut... well, here it is...:

source: lionandlamblove.org

Anna Kendrick & Bryce Dallas Howard: 50/50 First official trailer

30. května 2011 v 18:14 | Piperka |  Cast - videos
Ahoj. Jak se máte? Já nemám čas... a ani ho mít nebudu, celý tenhle týden... ale až v úterý odevzdám, co mám odevzdat, tak kašlu na všechno ostatní a celej den budu sedět na zadku u compu a psát články, protože tohle je fakt na nic. No nic... o to tu teď nejde. Opravdu jsem nutně potřebovala zveřejnit tuhle věc, jelikož jsem z toho nadšená... že už je to konečně tady. Víte, já miluju Josepha Gordon-Levitta, fakt ho žeru, já vím, že to říkám o spoustě lidech:D ale prostě Joseph Gordon-Levitt je skvělej herec a já ho fakt miluju... Ale tenhle článek teda není o Josephu Gordon-Levittovi, ale o film s názvem 50/50 (jakože Padesát na padesát), ve kterém hrají dokonce dvě herečky z Twilight ságy. Tou první je Anna Kendrick, která hraje mladou psycholožku/konzultantku jménem Katie. A tou druhou je Bryce Dallas Howard, která hraje přítelkyni Josepha, Rachel. Aspoň myslím. Každopádně jsem o tomhle filmu už mluvila... je to dost dlouho zpátky, ale pamatuju si to. Tehdy jsem každej tejden koukala, jestli už třeba není trailer. Původně se to mělo jmenovat Live with it, ale rozhodli se název změnit. Nevím, jak to, že to trvalo o něco dýl, než jsem očekávala, nevím o tom moc, ale každopádně ten název se změnil, no... Mám pro vás dneska - KONEČNĚ - první oficiální trailer k tomuhle filmu. Je to klasifikováno jako Comedy/Drama... ale spíš si myslim, že to bude převážně Drama s prvky komedie, jelikož je to o klukovi, teda klukovi... relativní pojem. Je mu 27, jmenuje se Adam, život má před sebou... alespoň si to myslí... ale doktor mu oznámí, že má rakovinu. A řekla bych, že celý tenhle film bude o tom, jak se s tím vyrovnává, jak ho podporujou přátele, převážně nejlepší kamarád jménem Kyle, kterého hraje Seth Rogen. Myslím, že to bude určitě zajímavý film. A místama asi i vtipnej, protože upřímně fakt neznám film se Sethem Rogenem, kterej by nebyl buď vtipnej a nebo kravina:D Takže... tady to je. Koukněte se... já jsem z toho fakt nadšená, protože jsem se fakt těšila, až ten trailer bude...:D

Hi. How are you? I don't have time. And I'll not have time whole this week, but I needed to post this thing. Because I love Joseph Gordon-Levitt, that's the first reason... Oh god, I really love him... he's such a good actor... but... it's not about Joseph Gordon-Levitt... I mean... in this movie, which is called 50/50 (like a Fifty fifty) played two actresses from The Twilight saga movies... one of them is Anna Kendrick, which plays there a young psychologist or something like that, whose name is Katie. And the second one, Bryce Dallas Howard, plays here Joseph's girlfriend - Rachel. Or I think. :D I have talked about this movie before. But the name was different. I talked about movie with name: Live with it. It should be title of this movie but finally, they re-name it to 50/50. Well and I have for you - FINALLY! - first official trailer today. I think it will be Drama with some comic parts... but it's about guy Adam (Joseph Gordon-Levitt) who finds out that he has got cancer. He's young, he don't want to die and... this movie is about... about that... about his life with cancer and... I think it could be really interesting movie and... in some parts... maybe... quite funny, because I really don't know any movie with Seth Rogen which is not comedy... so... here it is. Check out, it's really really really great that we have got the trailer finally, I'm very nosy... I saw the trailer twice and I will watch it now again...:


CZ: Jedna kuriozitka. Joseph Gordon-Levitt si kvůli téhle roli opravdu nechal vyholit hlavu. Jako Natalie Portman ve filmu V jako Vendetta. Já vím, že on je chlap, že to není asi tak hrozný jako pro ženu s dlouhými vlasy, ale stejně je to myslím celkem oběť. A navíc to byly vlasy Josepha Gordon-Levitta :D No... a samozřejmě tu scénu, jak si holí hlavu, museli natočit hned napoprvé. Nemohli to zopakovat, tak myslím, že takovýhle věci sou asi docela náročný...:D

EN: One curiosity... Joseph Gordon-Levitt really shaved his hair for this role. Like Natalie Portman in V for Vendetta, he did it too. I know, that he's a man, so it's not as hard as for a woman but... on the other hand... it was Joseph Godon-Levitt's hair! :D And the scene with shaving had to be filmed to first attempt. They couldn't repeat it again... Hope you like it.

Breaking Dawn: official teaser poster

26. května 2011 v 18:36 | Piperka |  Breaking Dawn extra
Ahoj všichni. Jak se máte? Já fajn... vážně. Dneska byla sranda... docela...:D Byla jsem s moj BFF nakupovat... No... já si sice nekoupila nic:D ale ona si koupila dvoje boty, tak sem ráda i za ní:D a navíc byla sranda no. Dneska mám pro vás něco pěknýho. Bohužel to není první teaser trailer, kterej už bych konečně fakt ráda viděla! ale něco teaser to je... a to oficiální teaser poster/plakát k Breaking Dawn. Žádní herci na něm, jen fotka přírody, rozbřesku, moc pěkný, líbí se mi...:)

Hi everyone. How are you? I'm good. Really. Today was fun. I was shopping with my best friend... she bought two shoes...:D I didn't buy anything but it was fun at all... I have for you today something really nice. It's not teaser trailer, which I would like to see, finally, but... it's first official teaser poster to Breaking Dawn. It's without people, just photo of nature, of breaking dawn, but it's really beautiful :)

imagebam.com
source: lionandlamblove.org

Dakota Fanning on ‘Oprah Surprise Spectacular Show’

25. května 2011 v 20:26 | Piperka |  Dakota Fanning


Ahoj moji drazí, jak se máte? Jsem zpátky z výletu, kde jsem byla s mámou... jely jsme totiž do Bruselu a byla to paráda, ale teď jsem zase zpátky v realitě a snášim to prostě blbě. Nemám dobrou náladu, fakt nemám... potřebovala bych asi pauzu od svýho života... někam si zalézt a meditovat. To bohužel nemůžu... a tak jsem se rozhodla se alespoň ozvat tady, protože to fakt flákám, i když nechci. No... mám pro vás jedno fakt krásný video. S Dakotou Fanning v čele na pódiu, se celkem dost lidí rozhodlo, že přichystají Oprah (myslím, že asi víte, o kom je řeč, ne?) překvapení a veřejně jí projeví úctu, řeknou jí, jak si jí váží a poděkují jí za to, co dělá... to přesně se stalo, Oprah byla dojatá a je to vážně krásný gesto...:

Hi dears. I'm back from my mom's and my trip... so I can post articles again. I don't have very good mood... actually I have got very bad mood, but I wanted to post something no matter how I feel right now... I have got for you one really beautiful video. Dakota Fanning is there and it's awesome. It's one big surprise for Oprah, I think, you know her, right? Dakota and really many people came to this event, came up to the stage and say thank you to Oprah and to what is she doing... :) Here it is...:

source: lionandlamblove.org

17/05/2011: Happy Birthday Nikki Reed

17. května 2011 v 17:37 | Piperka |  Nikki - news
CZ: Ahoj všichni, jak se máte? Já nic moc teda, neni mi moc dobře, ale to bude v pohodě, doufam co nejdřív. Dneska je 17. května 2011, což znamená, že Nikki Reed dnes slaví své 23. narozeniny a tak jí chci popřát všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a všeho dobrýho do budoucího života;) Však víte, co vždycky přeju, už se opakuju a tak radši půjdu...

EN: Hi everyone. How are you? I'm sick a little, but it'll be good. Today is May 17, 2011 and it means that Nikki Reed has got her 23rd birthday today! So I wish her good luck to her future life, happy birthday and everything good. You know what I always wish:D So... I don't know what more I have to say...

Jackson Rathbone: 100Monkeys photoshoot

16. května 2011 v 19:09 | Piperka |  Jackson - photoshoots
CZ: Ahoj všichni. Jak se máte? Já jsem konečně zpátky... měla jsem fakt naprosto parádní víkend, kterej už je bohužel fuč... a já musim zas do školy, ale taky jsem zpátky tady. A ČESKÁ REPUBLIKA PORAZILA V SOUBOJI O TŘETÍ MÍSTO RUSKO STAVEM 7:4 A ODVÁŽÍ SI Z MISTROVSTVÍ NÁDHERNÉ BRONZOVÉ MEDAILE! Z čehož mam teda fakt nehoráznou radost! Já sem z naší rodiny asi největší hokejovej fanda... fakt že jo:D a hrozně to prožívam... infarktový akce a zákroky... a jak Rachna vysklil s Artyuchinem tu trestnou lavici, to bylo fakt dobrý... ne, že bych byla nějakej sadista, ale za to, co on dělal našim klukům v předchozim zápase si to zasloužil... a k tomu čistě! Já bych jako takovouhle škodolibou radost z toho neměla, kdyby se mu něco stalo, ale vzhledem k tomu, že mu nic nebylo, tak se můžu smát:D No nic... každopádně doufám, že se třeba najde mezi návštěvníky i nějakej Slovák, kterej by nám to třeba přál, páč jsem jich zatim moc neviděla...:D Já bych třeba Slovensku fandila, kdybysme vypadli... ale co už:D Každopádně mi leze na nervy blog.cz... začly blbnout obrázky a nevim proč... jinak ale mám pro vás jeden shoot, protože jak víte miluju Jacksona Rathbona... jsou to 4 fotky z photoshootu jeho skupiny 100Monkeys a jsou dokonalý:) Hlavně ta poslední...:

EN: Hi everyone. How are you? I'm back... I had got really great weekend but weekend is gone and I'm back in school and back here. Sometimes, I don't like blog.cz... images don't work... Actually it doesn't matter on this site, 'cause I'm taking all photos to imagebam, but... still... it's bad. But... I have for you today one photoshoot... because I love Jackson Rathbone... I wanted to show you some photos... and these four are great for it...:D It's the newest 100 Monkeys photoshoot and I really like it... especially the last photo...:):D So... check out;)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
source: lionandlamblove.org

Happy Birthday Robert Pattison!

14. května 2011 v 0:17 | Piperka
CZ: Ahoj... jen jsem přijela domů no a zjistila, teda spíš mi došlo něco dost podstatnýho:D Že Robert Pattinson měl... no... už včera... narozeniny... blik cvak příjem, to brzo teda, no nic:D Každopádně mu přeju všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a tak všeho dobrýho do budoucna... jen taková krátká zprávička, ale co se dá dělat...:D BTW. teda dneska v rádiu v buse jsem slyšela upoutávku na Water for Elephants v našich kinech... a teda toho Pattinsona přečet fakt divně... :D

EN: I just came back home and I found one information... really important... and because I won't be there on the weekend too, I must write it today... well... the thing is... that Robert Pattinson had got birtday yesterday, on May 13 :D SO... I wish him good day, happy birthday, good luck, health and everything good to his future life and... so on... I must go, just short article, I know... :D

Met Gala in New York; May 2, 2011: Dakota Fanning

11. května 2011 v 14:59 | Piperka |  Dakota Fanning
Ahoj všichni. Ještě jednou nějaké fotky z Met Gala... ve skutečnosti tu teď nejsem... jsem na dějepisný exkurzi s Lis a našim třídnim profesorem... i když se mi tam vůbec, ale vůbec nechtělo, tak tam momentálně sem, takže nečekejte nějakou extrémní aktivitu. Tenhle článek jsem přednastavila, no když jsem to psala, tak jsem se chystala nastavovat ještě nějaký, ale otázka je, jestli jsem to nakonec opravdu udělala...:D nicméně se ozvu nejspíš v pondělí, protože moje kamarádka Anett (Renesmee C.) přijede na víkend... tak se těším a zároveň jsem z toho trochu posraná :D, ale na blog se asi moc nedostanu. I by to bylo neslušné... že ano... No... mám pro vás 8 fotek Dakoty Fanning z Met Gala v New Yorku z 2. května 2011... ta holčina na 3. a 4. fotce vedle Dakoty, to je její mladší sestra Elle Fanning, což je taky herečka a hvězda nového filmu jménem Somewhere - Odnikud někam. I když čeští kinematografici to dost strhali... ale to je fuk... každopádně Dakotě to slušelo, to jo... ale ty šaty se mi prostě nelíbí... líbí se mi na ní, ale nelíbí se mi jako celek... a teď už mizím, tak ahoj...:D

Hi everyone. Once more photos from Met Gala. Actually I'm not here today, I'm on historical excursion with my head teacher and with Lis... I didn't want to come, but I did so... I'm not at home but I pre-write this article... and maybe something more, I don't know yet :D But I will be here on Monday... actually on Friday, but my friend Anett (Renesmee C.) will visit me at the weekend so I won't be on blog.cz... but... I have for you 8 photos of Dakota Fanning from Met Gala in New York city from May 2, 2011. The girl next to Dakota on third and fourth photo is her younger sister Elle Fanning - star of the new movie Somewhere... well... Dakota looked... interesting... I don't know... these dresses are fine but... I don't like it... she looks good in this dresses but I don't like the dress, you know? :D Ok, I have to go... enjoy:

ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload
ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload
source: lionandlamblove.org

Met Gala in New York; May 2, 2011: Kristen Stewart

10. května 2011 v 20:21 | Piperka |  Kris - events
Ahoj. Jak se máte? Já mám dneska fakt depku, vážně... ale to není důležité... Dneska mám pro vás ještě jednou článek s fotkami z Met Gala z New Yorku z 2. května 2011... a zejtra teda ještě jednou. Ale teď mám pro vás fotky Kristen Stewart... je jich 18 a Kristen vypadala naprosto úchvatně. Nemůžu si pomoct, ale hrozně moc jí to slušelo! :) Vypadala skvěle, ty šaty byly fenomenální. Já miluju červenou a naprosto žeru ten střih těch šatů a ten vzor je skvělej. Kristen hrozně slušely a hodí se k ní, podle mě. Fakt jí sedly. Hlavně vypadala vesele, tak nějak celou dobu mi přišlo, což je rozhodně fajn... bože, ty šaty miluju :D no nic, musím letět... i ten účes byl skvělej, prostě perfekt, tak bye...:

Hi. How are you? I'm very depressed today, really... but that's not important now... Today I have for you again photos from Met Gala in New York from May 2, 2011... and tomorrow too... but today I have for you 18 photos of Kristen Stewart from this event. She looks absolutely amazing. I don't know what more I can say. Her dresses were fenomenal, I love it! I love them! Really LOVE! She looks great and happy and this dresses are cool! I like her hair too but the dresses, oh GOD! Love it... I know that I said it before, but... :D she looks that she's glad to be there, which is good and... enjoy photos...:

ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload
ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload


Met Gala in New York; May 2, 2011: Ashley Greene

10. května 2011 v 18:17 | Piperka |  Ashley - events
Ahoj všichni. Vím, že tyhle fotky jsou trochu staršího data, ale neni to zase tak hrozný. Mám novou verzi mozilly, takže začlo bejt ukládání fotek o něco jednoduší a míň zdlouhavý než před tim, takže jsem se rozhodla začít trochu dohánět. Dneska jsem teda původně měla jiný plány, ale neni mi moc dobře, nevim proč, ale každopádně tak no... mám pro vás 18 fotek Ashley Greene z akce s názvem Met Gala, která se konala v New Yorku 2. května 2011. Ashley to tam hrozně slušelo. Měla nádhernej účes a ty šaty teda taky rozhodně nejsou k zahození;) Jsou fakt parádní, líbí se mi fakt hodně;) no... každopádně jí to seklo, já už to asi ukončím, tak si užijte fotky...:


Hi everybody. I know that these photos are quite old, but not as old and I have got new version of Mozzila so it's easier to save photos so I love it... and I wanted to post photos from this event. So I have for you 18 photos with Ashley Greene from Met Gala in New York from May 2, 2011. Ashley looks absolutely awesome! Her hair was unbelievable, I love it and her dresses are really interesting, beautiful and... so on... :D I don't know what to say so... just this and enjoy photos...:

ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload
ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload


Breaking Dawn: Some new awesome stills

8. května 2011 v 22:13 | Piperka |  Breaking Dawn, stills
Ahoj všichni... já vím, že poslední dobou tady na to dost kašlu, ale prostě nemám čas... všechno se sype a já nemám čas totálně na nic... je to holt těžký... vlastně nemam pořádně čas ani dneska... musím jít, hned jak tohle napíšu, ale zkusim ještě něco poukládat, abych mohla přidat zejtra... každopádně mám pro vás pár nových skvělých stills fotek... některé jsou úplně nové a některé jsou staré, jen v lepší kvalitě. Každopádně tu máme jednu fotku Eleazara a Carmen, první fotku těhle dvou upírů z Denali. Aspoň doufám, že je to Carmen :D no nic... pak tu máme i ostatní upírky z Denali v lepší kvalitě, jednu fotku Belly a Alice - její účes se mi fakt krutě nelíbí, ale co naděláme, fotka je to pěkná... no a hlavně spoustu fotek Belly a Edwarda spolu... nejvíc se mi líbí ta 6., ta je krásná :)

Hi everyone... I know that I didn't write for really long time but... I don't have time... you know... it's hard... I hate it, but I don't have time... Actually I don't have time today... I have to go right now, but I wanted to post something. I have for you some new awesome stills photos from The Twilight saga: Breaking Dawn. I love them! First look of Eleazar and Carmen from Denali, other vampires from Denali and fist look of Alice. I don't like her hair cut, but this photo is nice... and some photos with Bella and Edward... I love the sixth one... here it is:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
source: lionandlamblove.org

Kellan Lutz: Immortals - First official trailer

3. května 2011 v 21:28 | Piperka |  Kellan - videa

Moje první reakce byla: Ííííííp! A moje druhá reakce byla: Kurňa! Dyť tam neni! No... mám pro vás jeden trailer. Není to sice trailer na BD, ale taky dobrý si myslim:D No je to trailer na jeden z nejnovějších filmů Kellana Lutze, kterej sice asi bude dost přitaženej za vlasy... ale to podstatný tam je... Kellan Lutz, kterej hraje Poseidona - Je to bůh, řikam to pořád:D - a Henry Cavill, kterej hraje hlavní roli! Což je teda zabijácká kombinace, každopádně... ten film má premiéru 11.11.11... teda 11. listopadu 2011... ještě třeba v 11:11 by bylo dobrý, no nic...:D No... pokud tam Kellan je, tak jsem si ho nevšimla... ale pochybuju... ale pokud skutečně ano, tak jde těžko rozeznat:D Každopádně Poseidon => moře je celkem dobrý poznávací znamení, asi to zkusim znova. Nicméně Henry je tam hodně, tak aspoň něco pro magora jako jsem já a milovníky Tudorovců...:


My first reaction? Awww! My second reaction? Shit! He's not there! Well... I have for you one trailer... it's not trailer to Breaking Dawn but to one Kellan Lutz's new movie which has got premiere on November 11, 2011. Name of this movie is Immortals. And Kellan plays there Poseidon... he's GOD! That's what I'm still saying... :D But... He's not in this trailer. I don't know why... maybe I just don't see him there... but if he's there, it's hard to recognise him there... well... but... I'm happy, that fist trailer is finally here and... and... Henry Cavill is the member of the leading role... so he's there a lot. I hope that Kellan will be in the next trailer...:

source: twifans.com

Breaking Dawn: PEOPLE magazine - scans

3. května 2011 v 20:30 | Piperka

Ahoj. Nesnáším čas... čas zkrátka letí moc rychle... čas je rychlejší než život... a to nesnášim... dnešek byl divnej... říkala jsem si, mám celý den, poslední den doma... a ono to uteklo tak rychle... No zejtra zase do školy, asi se střelim. Píšeme z matiky a já totálně netušim, která bije... no nic:D Každopádně... mám pro vás dneska jen dva scany, ale aspoň něco. Jak já říkám, lepší než špendlikem do oka. Každopádně... :D Taky tak milujete Antonia Banderase? No nic, já fakt neudržim moc dlouho pozornost. Chci říct, že jsou to scany z magazínu People, je tam i krátký článek o Breaking Dawn a hlavně tři stills fotky, které už jsou i v lepší kvalitě, ale ještě jsem je neuložila...:D Nemůžu čekat, sem tak zvědavá! Prosím, ať už je trailer! Na kolenou klečím!


Hi. I hate time... time is coming too fast... time is faster than life... I hate it... Well... today just two scans, for now. From the People magazine. Is there short article about The Twilight saga: Breaking Dawn and three new stills photos from the movie. Aww. I'm so nosy! I can't wait... I wanna see trailer, please! PLEASE on my knees! I think that part of body what I have in my mind are knees... well... here it is, enjoy...:

imagebam.com imagebam.com
source: lionandlamblove.org

Breaking Dawn: Entertainment Weekly Covers & Scans

2. května 2011 v 15:07 | Piperka |  Breaking Dawn, merchandise
Ahojte všichni... jak se máte? Já fajn. Akorát se nudím... ani mě nebaví sedět u počítače, i když nikdo není doma a tak mi nikdo nebude nadávat. No... ale zejtra jdu k doktorce a ta mi - jak doufám - řekne, že už jsem zdravá a už můžu do školy, takže ve středu budu moc do školy, což by bylo fajn... sice budu psát ze zemáku a mám panickou hrůzu z třídního profesora... ale jinak dobrý:D Neviděla sem ty lidi skoro dva tejdny, až na Lis a Carrie a tu k tomu jen chvíli, takže mi trochu hrabe. Nicméně... k věci... mám pro vás dneska pár novinek. No... novinek pro mě, protože vy už jste je nejspíš viděli, ale jak jsem byla nemocná, tak pro mě jsou to novinky:D Mám pro vás dva covery (obálky) a pár scanů z časopisu Entertainment Weekly, kde napsali velký článek o Breaking Dawn a můžete tam najít i nějaké nové fotky z filmu, což je co? Parádní! :D Tak tady to je...:

Hi everyone. How are you? I'm fine, just bored... well... tomorrow, I will go to doctor and then, I hope, she'll tell me, that I'm fine and I can come to school. Well... but I'm scared a little of my history teacher... a lot... it's not imortant... I'll see... well. I have for you today some news, which are news for me, not for you, probably, 'cause I was ill... I have for you two covers and some scans from Entertainment Weekly magazine with big issue about The Twilight saga: Breaking Dawn, with new photos from the movie and it's amazing, I love it:D Here it is...:

imagebam.com imagebam.com