Srpen 2011

Taylor Lautner: Abduction - stills photos

29. srpna 2011 v 20:48 | Piper. |  Taylor Lautner

Goood... something is wrong with me... kill me, please! I started to like Taylor Lautner... I don't know what the hell is going on! :D Ok, I'm fine... :D But I have never liked him... you know that, It's not a secret, but... I don't know... I like him now... more than I liked him... it's weird. Well... that means that I'll start write some news with him, too... you know I didn't write many articles about him...:D Today, I have for you 14 stills photos from his newest movie - Abduction. All stills, which I found... so... quite nice, I like them and I really want to see this movie:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Taylor Lautner: Abduction - Official poster

27. srpna 2011 v 18:10 | Piper. |  Taylor Lautner
Ahoj moji drazí... jak se máte? Já mám vážně divnou náladu. Jsem celkem veselá a tak... ale nemám zkrátka náladu na blog. Na žádnej, nejen na tenhle, kdybyste si náhodou mysleli...:D Hodně jsem teď dělala grafiku, než jsem jela pryč, zase mě to chytlo, takže chci udělat nový design, tenhle už mě fakt nebaví...:D ale nevím, za jak dlouho se k tomu dostanu. Každopádně... se mi nechce psát o věcech, který se teď poslední dobou objevujou... kdyby se objevil nějakej klip nebo něco takovýho, tak napíšu hned, ale takhle... já nevím... to zase přejde, znáte mě. Mám takový období. Dneska teda jen tenhleten plakát k filmu Taylora Lautnera na kterej jsem vážně zvědavá a kterej chci vidět... ten poster je super, tak to omrkněte a já zase mizím...
Hi my dears... how are you? I have really weird mood. I'm quite happy, but I don't have mood to blog... I'm sorry. I'm trying to enjoy last days of summer, I'm trying to don't think about school... and I don't want to write articles about things which are on my sources now about Twilight. So now, I have got just this for you... official poster to Taylor Lautner's new movie, Abduction. I'm really nosy, I wanna see this movie and this poster is amazing...:

imagebam.com
source: breakingdawnmovie.org

Mexiko, Mexiko sombrero grande tequila...

26. srpna 2011 v 11:08 | Piper. |  Piperka
Poslední dny prázdnin.
Sedím takhle v bráchovym pokoji u počítače, píšu tenhle článek a snažím se přečíst téma týdne, které zadal blog.cz... MARNĚ. Jak se máte? Jak se těšíte do školy? Jedna moje spolužačka je zrovna v Houstonu... Jela na rok studovat do Ameriky. Říkala jsem si, že já bych nechtěla jet... v tomhle věku, opustit všechno a bejt v sedmnácti X tisíc kilometrů daleko v cizí zemi a tak... ale na jednu stranu jí fakt závidím. Hrozně bych se chtěla podívat do Ameriky a nějakou chvíli tam být. Kvůli jazyku, kvůli zvědavosti, kterou mám vrozenou... a tak...

Ale co. Já jsem ráda tam, kde jsem. Ale musí to být úžasná zkušenost.
Rozhodla jsem se, že letošní rok bude jinej. Legen - počkejte si - dární. HIMYM je fakt návykový:D
Od začátku roku se mi podařilo zhubnout plus minus 6 kilo... i když teda myslím, že za poslední tři dny jsem musela tak deset přibrat po tom, co sme tam konzumovali...:D Ale rozhodla jsem se, že zhubnu ještě víc. A hlavně jdu do septimy. Poslední rok na střední před maturitou. Ten musí bejt nejlepší. Tak uvidíme... :D

A jestli se těším do školy? Zajímavá otázka.
Teď jsem byla od pondělí v čoudu. Podle nadpisu si možná i dovedete odvodit, co jsem tam dělala...:D Mexiko, Mexiko sombrero grande tequila... písnička Mexiko od Tří sester tam hrála neustále. Ale já se ani moc neopila. Fakt ne, já na tohle moc nejsem... :D Respektive jsem se tak nějak opila hned první den a v noci mi bylo faaakt dost zle, i když jsem teda nezvracela, takže jsem pak zbylý večery moc nepila...:D Občas je fakt sranda, když se napiju, ale občas chytam takový divný mírně depresivní stavy, což je na nic...:D Alkohol je fakt nevyzpytatelnej...:D Ale teď už jsem zas doma, chystám se něco přidat, ale nevím, jak moc budu doma, protože si chci ještě užít těch posledních pár dní prázdnin, než nastane tvrdej režim...

Asi bych měla začít chodit dřív spát a dřív vstávat, protože jinak se ve čtvrtek z tý postele fakt nezvednu.
Mějte se famfárově
Piper.

Breaking Dawn movie - part 1: Seven new stills photos.

20. srpna 2011 v 16:39 | Piper. |  Breaking Dawn, stills
Já se zabiju. Já se fakt zabiju. A brzo, pravděpodoně. Nesnášim ten počítač! Proč musím bejt jediná, kdo v naší rodině nemá alespoň vlastní notebook? Proč se musim dělit s bráchou o počítač, kterej je díky tomu, že si furt stahuje nějaký hry, totálně rozesranej? Zrovna teď brečím. Zoufalstvím a vzteky. Protože na tohle fakt nemám. Šílím z toho! Nesnášim to. Dneska se celý den snažím uložit fotky jen proto, abych mohla dělat něco v PS... jenomže v průběhu toho mi to asi pětkrát spadlo a dvakrát jsem musela restartovat počítač, přičemž nabíhal znovu nejmíň půl hodiny. Takže mám kulový a ne fotky a přešla mě chuť dělat cokoliv... Takže vám sem házím akorát 7 nových stills fotek z Breaking Dawn... pět s Bellou, tři s Bellou a Edwardem, dvě s Jacobem, dvě s Rosalií, jedna s Alice, jedna se Sethem a Leah a jedna s Reneé. A jak je to kombinobaný, na to si musíte přijít sami:D tak zatím, jsou celkem pěkné, většina z nich je.

I will kill myself. And I will do it soon, probably. I hate my computer. My brother is downloading his games and he knows that this computer is fucked up but he is doing it still. And I'm crying right now. Because I was saving photos because I wanted to do something in Photoshop but i had to reset computer, twice and still don't have all photos I need. It freaks me up, It's madness, I hate it!! I just wanted to have a nice day with graphic and now? Nothing. I have for you some new photos. Seven new stills. Five with Bella, three with Bella and Edwart, two with Jacob and two with Rosalie, one with Alice, one with Seth and Leah and one with Reneé. Here are. I quite like them...:

ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload
ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload
source: lionandlamblove.org

It was legen - wait for it - dary! LEGENDARY!

18. srpna 2011 v 14:28 | Piper. |  Piperka
Ahoooj! Ano, přežila jsem:D Předevčírem jsem byla na The Offspring, kteří hráli v Praze. Odstartovali tady svoje turné. A bylo to ÚŽASNÝ! To neni dost silný slovo. Bylo to skvělý, legendární, nejlepší koncert, jakej jsem zažila, nezapomenutelný! Snila jsem o tom, že je naživo uvidím už hrozně dlouho. Chtěla jsem jet na Rock for People, když tam byli, což jsou nějaký… tři nebo čtyři roky… jenže mi bylo tehdy tak čtrnáct, nanejvejš, a máma mě nechtěla pustit… a tak jsem čekala… a snila. A poslední den školy… jela jsem metrem a najednou vidím takovej mini plakátek na dveřích vagonu… "NO KURVA". Tohle přesně jsem řekla. A bylo mi úplně jedno, že mě každej slyšel. A včera se můj sen proměnil ve skutečnost!

Ale od začátku. Můj brácha se na mě vysral. Lístek prodal, šel s kámošem do hospody a čekal pak na mě, když to skončilo před východem. Byla jsem v sektoru 2. A bylo to pěkně debilní! Všichni měli totiž na lístku napsaný STÁNÍ U PODIA, ale… bylo tu malé "ALE" v podobě malého písma na kraji lístku, kde bylo buď jen stání a nebo stání u podia. Takže já měla jen stání, ale mně to nevadilo, nebylo to zase tak daleko od podia. Byla jsem vepředu, téměř u bariér a nakonec úplně u bariér druhýho sektoru, takže to bylo super i tak;) Jenom jedna skupinka lidí cca v mym věku stála přede mnou, ale jen v jedný řadě a navíc byli v pohodě:D Obzvlášť jeden z nich byl fakt výbornej:D Trochu kretén, ale milej:D Já vím, to zní divně, ale… on byl prostě děsně milej, fakt fajn kluk, ale trochu idiot, chápete, co tím chci říct?:D Asi ani ne, co?

Ale zpět:D Před The Offspring hrály dvě české kapely, jako předskokani. Rybičky 48 byli nakonec celkem fajn - nebyli tak hrozný, jak jsem čekala -, ale Clou (ta druhá skupina)… to je fakt sračka. Já se omlouvám fanouškům a i jim:D ale prostě před The Offspring tam pustit Clou… :D Bylo to v Průmyslovym paláci. Bylo tam tak 5 000 lidí a bylo tam děsivý vedro. Nedalo se tam skoro dejchat a pár lidí zkolabovalo, já naštěstí ne… ale pak přišli The Offspring a všechno bylo skvělý!

To jsem ale trochu přeskočila:D Ten milej idiot se mnou pořád mluvil… a taky s holkama vedle mě a ještě s jednou mrchou, co mu vlezla na místo…:D a byla to sranda. Potkala jsem tam pár fakt skvělejch lidí, který už v životě neuvidím a ani neznám jejich jména, ale to už k tomu patří. O tom klukovi, co mi mimochodem zřejmě zachránil život, když se pár magorů rozhodlo zabít všechny před sebou aby se dostali dopředu:D je, že je mu šestnáct, hraje fotbal a má kérku na pravym rameni. Což si řekněme narovinu… není mnoho:D Zmizel hned po té, co mě chytil a prostrčil dopředu k té zábraně, aby mi zachránil život a už jsem ho tam potom nenašla… chtěla jsem mu říct dík nebo se alespoň rozloučit, ale někam se vypařil… bezvládné tělo nikde neleželo, tak holt odešel s někým jiným… těžko říct:D Ale miluju ho. Všechny ty lidi tam miluju. Takovym způsobem, jakym je můžu milovat kvůli jednomu večeru. Všichni sme tam přišli z jednoho jedinýho důvodu - abychom si užili koncert. A to jsme taky udělali.

The Offspring přišli na jeviště a jak se tak stalo, celá hala vybuchla! Všichni - včetně mě - začali ječet, pískat, tleskat, hulákat. Málem jsem ohluchla dřív jak začli hrát:D Začali svým známým flákem All I Want, který patří k mým oblíbeným písním! Potom… Dexter Hollad pozdravil nás, fanoušky a poděkoval, že jsme všichni přišli. Druhej song byl opět jeden z mých oblíbených. Byla to ta písnička, kterou jsem vám sem házela předevčírem. You're Gonna Go Far, Kid z jejich posledního alba. Nepamatuju si všechno, co hráli, protože některý jsem ani neznala, ale většinu jo. Hraáli všechny písničky, který miluju. Přála jsem si, aby zahráli Gotta Get Away, Can't get my head around you, Want You Bad, Hit that, Why don't you get a job? a tak se taky stalo! Self Esteem, Staring at the Sun a Pretty Fly taky nechyběly. Kristy, are you doing okey?, Americana…co si pamatuju… jinak hráli víc věcí.

Bylo to šílený. Vůbec nemůžu mluvit. Ztratila jsem hlas:D Tolik jsem ječela. Chovala jsem se jako blázen. Noodles pak taky pozdravil a řekl, že češi jsou úplně nejlepší lidi! Miluju ho. Správnej chlap:D Já vim, že to řikají vždycky všem, ale to jsou detaily:D Ale bylo to hrozný, já se vůbec nemohla ovládat. Zahráli první tři akordy a já už věděla, co to bude, zaječela jsem a já sem pokaždý cítila něco jako: "Můj bože! Tenhle song znám! Tenhle fakt miluju! Miluju vás!" Byla jsem tak nadšená obzvlášť z toho, že hráli Can't get my Head Around You, protože k tý mám citovej vztah, za tu jsem se modlila, díky ní jsem začala poslouchat The Offspring. A taky Want You Bad. Tyhle dvě jsou moje naprosto nejoblíbenější. Píseň Hit That bylo šílenství. Všichni skákali jak magoři a já málem umřela! Málem jsem sebou několikrát flákla o zem, omdlela… málem jsem poblila securiťáka… ale nemohla jsem si pomoct. Kdykoliv začli hrát zase další písničku, já začala šílet znovu a znovu. Byl to ten nejlepší koncert v mym životě, nikdy na tuhle zkušenost nezapomenu. Miluju Vás, The Offspring. Hrozně moc vás miluju! Opravdu jsem si to užila.

S anglickym článkem vás dneska trápit nebudu:D
Vaše Piper.
úprava - by me

P.S.: Jsem stále v rauši z toho všeho. Jako koncerty Kabátů nebyly horší ani lepší. Byly zkrátka úplně jiný... nedá se to srovnávat... :D

Anna Kendrick & Bryce Dallas Howard: 50/50 second official trailer

15. srpna 2011 v 20:08 | Piper. |  Cast - videos
Joseph Gordon-Levitt je jedním z mých oblíbených herců. Vážně. Miluju ho. Je skvělej, mám ho ráda, skvělej herec a přijde mi i jako skvělej člověk, i když těžko posoudit, ale taky je sladkej:D závidím Anně Kendrick a Bryce Dallas Howard, že s nim mohly hrát ve filmu. A to ve filmu jménem 50/50 (fifty fifty, tedy padesát na padesát). A já mám pro vás dneska druhý oficiální trailer na tenhle film, kterej je možná ještě lepší než ten první;) Bryce v tom filmu hraje Josephovu přítelkyni a Anna hraje doktorku, psycholožku, která mu pomáhá s tím, aby se vyrovnal s tím, že má rakovinu... a padesáti procentní šanci na to, že to přežije. Vážně chci tenhle film vidět, bude skvělej, podle mě přesně ten styl, kterej já tolik miluju, jsem zvědavá:)

Joseph Gordon-Levitt is one of my favorite actors. Really. I love him. He's awesome, I like him, great actor and seems like a great person. And he's cute:D I envy to Anna Kendrick and Bryce Dallas Howard that they could play in one movie with him. It's movie 50/50. I have for you second official trailer, which is maybe better than the first one;) Bryce plays there Joseph's girlfriend and Anna plays doctor, who helps him cope with cancer. Psychologist. I want to see this movie, it will be really great, I believe in that;)

source: twilight-online.nl

Breaking Dawn: four new stills photos

15. srpna 2011 v 10:38 | Piper. |  Breaking Dawn, stills
Ahoj všichni, jak se máte? Já fajn, vážně... začala jsem s něčím šíleným... a napíšu vám o tom víc, jenom ne teď:D To je překvápko... ale je to sranda, baví mě to, i když je to dosta nepochopitelný:D No... teď mám pro vás něco skvělého. Mám pro vás čtyři nové stills fotky z prvního filmu Rozbřesku s Edwardem a Bellou. Líbí se mi především ta poslední:) moc pěkné... tak se koukněte, tady to je:

Hello everybody. How are you? I'm fine, really... I started with something crazy... and I'll write more about that but not now:D It's surprise. And it's quite fun, I love it:D Well... I have for you something amazing. I have for you four new stills photos from Breaking Dawn movie - part 1, with Edward and Bella. I like especially the last one:) very nice. Sooo... check out, here it is...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
source: lionandlamblove.org

I'm back, I'm angry and sad:(

14. srpna 2011 v 14:54 | Piper. |  Piperka
Ahoj lidi, jak se máte?

Dneska jsem se vrátila z dovolené v jižních Čechách. Bylo to tam celkem fajn... hráli jsme golf... stolní tenis, chodili po lese a tak. Byla to taková pohodička. A ještě k tomu ten pěknej číšník, no nic... připadala jsem si trochu jak nějaká poblázněná pipina:D ale byl hrozně fajn, no tak co je na tom? Jeden večer byl obzvlášť skvělej... večer, ne číšník:D V hotelový restauraci totiž mají klavír... takovej trochu starší a jen šesti oktávák, ale to nevadilo. No ptala jsem se, jestli si můžu zahrát... a oni mi to dovolili... tak jsem hrála a okouzlila jsem svou otřesnou hrou všechny:D Jooo, to bylo fajn. A hned další den to bylo ještě lepší. Včera. Normální sobotní večer... a já, že půjdu zas hrát... tak jsem zamířila do těch míst, kde je klavír a bum! Velkej stůl a okolo něj asi patnáct rakušáků... tak si říkám... dobřeee... chvíli ještě vyčkám:D Tak jsem chvíli vyčkala, no oni tam byli furt:D No tak jsem šla... a paní majitelka se jich zeptala, jestli jim to nebude vadit, a představila mě jako klavíristku Annu...:D Teda co jsem tak chytila, já umim německy tak možná der, die, das, psí vocas, der die der, psí pr - no znáte to:D jo a poděkovat umim:D No a tak jsem hrála teda... hehm...:D furt jsem se překlepávala, ale pak jsem se dokázala trochu uklidnit...:D no a pak máma přišla, že ať už jdu... tak jsem jako šla a rakušáci normálně odložili příbory a začali tleskat. No já byla totálně rudá, zahuhlala jsem tiché poděkování a rychle zdrhla:D

No, takže fajne. Ale teď se mám upřímně fakt mizerně.
Můj brácha je debil. Řekl, že se mnou půjde na ten koncert... no tak jsem nikoho nepřemlouvala, protože vim, že The Offspring nikdo neposlouchá, z okruhu mejch známejch... nebo nikdo, s kym bych šla nebo kdo by šel se mnou. A on mi teď řekne, že na ten koncert jít nechce? Uvědomuje si, že je to už pozejtří? Jakože v úterý? Jakože jak mam někoho sehnat za dva dny??? Dala bych slevu za ten lístek... stál 790, dala bych klidně za 500... ale rodiče mě samotnou prostě nepustí, takže když brácha nepůjde... tak nepůjdu ani já... a rovnou je prodám oba dva... já se z toho fakt poseru:(

No nic. Loučí se s váma fakt nakrknutá...
Piper.

Kellan Lutz - 'ARENA' official trailer

13. srpna 2011 v 15:19 | Piper. || předpřipravený článek |  Kellan - videa
Ahoj cuties:D neřešte:D Jak se máte? Já fajne... teda... vlastně nevím, jestli se mám fajne, protože tenhle článek jsem psala v neděli:D ale předpokládám, že se mám celkem v pohodě. Mám pro vás něco zajímavého.. docela... obzvlášť pro lidi z teamu Emmett, jako je třeba W., že ano:D Prostě trailer na další film Kellana Lutze... se Samuelem L. Jacksonem a Ninou Dobrev... vypadá to, že to bude dost ujetý, ale tak... třeba ne:D ten příběh bude asi takovej zvláštní... jmenuje se to ARENA a Kellan v tom traileru vypadá skvěle a taky je tam celkem dlouhou chvíli do půl těla... ale tak nevím, jestli budu chtít tenhle film vidět...:D

Hi cuties:D how are you? I'm fine... actually I don't know if I'm fine right now, because I wrote this article on Sunday but... probably I'm fine:D I have for you something quite interesting... especially for people from team Emmett actually:D Because I have for you trailer to Kellan Lutz's... movie... called ARENA. With Samuel L. Jackson and Nina Dobrev... and it looks quite weird...:D but it could be interesting... and he looks amazing... well... Kellan looks always amazing, right? :D Anyway... check out and I hope you'll like it..:

source: lionandlamblove.org

Comic con 2011 - Day 3: EW 'Immortals' Interview

12. srpna 2011 v 15:59 | Piper. |  Kellan - videa
Ahoj moji drazí. Dneska jen jedno video... jo já vím, měla bych psát nějaký obsáhlejší články... ale na to není moc čas:D a tohle je navíc zajímavý, alespoň pro mě...je to jen krátký rozhovor s lidma z castu filmu 'Immortals' z Comic Conu, jak jinak... no taky je tam jejich režisér... takže Henry Cavill, Frida Pinto... no a další... ale hlavně Kellan Lutz..:D Takže se koukněte, je to pěkný video... nejspíš i docela vtipný, protože se tam v jednu chvíli všichni řežou, ale já sem tomu zrovna nerozumněla...:D

Hello my dears. Today just video. Yeah, I know... I should write some more interesting articles... but this is interesting video for me...:D It's just short interview from Comic Con with guys from 'Immortals' cast and their director... so Henry Cavill, Frida Pinto... etc... but... for us is important Kellan Lutz, who's there too, so...:D just watch, it's nice video... quite funny probably, but I didn't undertand the funniest moment...:D

source: kellanlutzonline.nl

Xavier Samuel: Photoshoot 0.1

11. srpna 2011 v 15:49 | Piper. || předpřipravený článek |  Xavier Samuel
Ahoj... tohle je poslední článek, který jsem napsala...:D Teda... vlastně není poslední, který se tu objeví tenhle týden, ale je poslední, který jsem přednastavila:D no... rozumíte mi ne?:D Mám pro vás 7 fotek z photoshootu Xaviera Samuela... což je něco pro mojí drahou Cherry bomb:) Vypadá naprosto totálně neodolatelně, k sežrání a úžasně:D Miluju ho... vypadá skvěle, hrabe mi:D Je to fakt pěknej shoot, tak se koukněte;) a posuďte sami:D

Hi... this is the last article which I wrote... actually it's not the last article which will be release this week... :D that's not important. I have for you 7 photos from the photoshoot of Xavier Samuel... sooo... something for my dear Cherry bomb;) :D He looks absolutely amazing, I love him, he's awesome, cute and whatever...:D Here are, it's really nice photoshoot, I love it...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
source: lionandlamblove.org

Anna Kendrick: Bullet Magazine photos

10. srpna 2011 v 15:39 | Piper. || předpřipravený článek |  Anna Kendrick
CZ: Ahoj. Jak se máte? Zrovna teď momentálně nejspíš hraju golf... takže se mám fajne:D pokud teda zrovna neprší, jakože je to klidně dost možný... No... dneska mám pro vás nějaké fotky, konkrétně tři fotky Anny Kendrick pro Bullet Magazine, které jsou moc pěkné, takové zvláštní, ale jsou pěkný a Anně to fakt sluší... neměla jsem čas na dlouhé články... takže zkrátka... tady to je...:

EN: Hi. How are you? Right now I'm playing golf... probably... if it's not rain... so I'm fine:D I have for you today three photos with Anna Kendrich from Bullet Magazine. These photos are very nice and interesting, she looks great, I think, so check out, hope you'll like it... I didn't have time for long articles, so...:D here it is...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
source: lionandlamblove.org

Ashley Greene at 'Ella Moss - 10 Year Anniversary Celebration'

9. srpna 2011 v 15:29 | Piper. || předpřipravený článek |  Ashley - events
Ahoj ahoj ahoj... jak se máte? Já... nejspíš dobře... možná, pravděpodobně, kdo ví:D aleeee....:D Dneska pro vás mám nějaké fotky... ano, já vim, neuvěřitelný!:D A je to 8 fotek z Ella Moss 10 Year Anniversary Celebration, kde byla Ashley Greene... a vypadala fakt skvěle. Moc jí to slušelo, ty šaty jsou úžasný, vážně:) No a pak teda taky jedno video... který je z tý akce... a Ashley tam mluví o Elle Moss a taky o drbech, který se šířily, jestli je pravda, že budou s Kellanem Lutzem možná bydlet spolu... a tak to tak nějak potvrdila no... že je to možný... tak se koukněte...:D

Hi hi hi... how are you? I... I'm good... maybe, probably, who knows...:D Buuut... I have for you some photos today... yeah, unbelievable, I know:D I have for you 8 photos from Ella Moss 10 Year Anniversary Celebration where was Ashley Greene. She looked very, very beautiful, amazing dresses, I love her outfit, really! :) And I have for you one video too...:D it's video from this event... and she's talking rumors about that she and Kellan may be moving in together... and she talks about Ella Moss fashion... so... enjoy:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
***
source: lionandlamblove.org & kellanlutzonline.nl

I'm leaving today...

8. srpna 2011 v 0:12 | Piper. |  Piperka
Ahoj všichni. Jak se dnes máte? Já super. Teda zatím. Dneska odjíždím... jo jo, už dneska:D Podle mých hodin alespoň. Dneska tu žádný jiný článek nečekejte, jen a jen tohle, ale jinak jsem nastavila na každý den jeden článek, který se tu objeví a v neděli se zase vracím. Takže to nejspíš napíšu alespoň, že jsem živá a zdravá, když už nic jinýho...:D

Chystám se zase přidávat trochu víc, ale znáte mě... chtít je pěkná vlastnost, ale jak to dopadne? Kdo ví. Každopádně mám týden na to, abych si některý věci srovnala v hlavě... a snad se vám vrátím odpočatá... Jedeme do jižních Čech, tam jak jezdíme každý léto už několik let... tak doufám, že to bude fajn. Beru si sebou povinnou četbu, tak jsem na sebe zvědavá... ale máma říká, že Remarque je dobrej... Na západní frontě klid čeká, až ho otevřu a začnu číst a já myslím, že se mi to bude líbit, doufám...

Jinak miluju tuhle písničku... mám jí i v mobilu. Ale víc tuhle filmovou verzi než ten originál. Je to z filmu The Runaways... s Kristen Stewart a Dakotou Fanning, což jsem viděla a je to fakt skvělej film a tu písničku vážně nazpívala Dakota... spolu s Kristen... a je dost známá... Cherry Bomb! Dokonalost sama, vážně... sice to neni můj styl, ale stejně jí miluju. Paráda. Určitě doporučuju i ten film... no jinak se mějte pěkně... a užívejte si prázdnin.
Vaše Piper.

Hiatus 8.8. - 14.8.2011

P.S.: Ty videa fakt furt trochu blbnou, co?
Klik do celýho článku pls.


Press Conference with Kristen, Robert & Taylor at Comic Con 2011

7. srpna 2011 v 13:43 | Piper. |  Cast - videos
Ahooj... videa, zase, no já vím... a Comic Con, ještě furt, jo já vím... :D ale trochu se mi podělal virtuál, takže musím být na starém počítači což znamená, že ukládání fotek je práce tak na tři hodiny nejmíň a všechny fotky mám na virtuálu, což fakt naštve... No každopádně jsem myslela, že tyhle videa už jsem zveřejnila, no zřejmě ne, jak je vidět...:D no... na blogu... tak různě... nefungují některým lidem videa... mně teda tady jo, ale jedině tady... třeba u mámy nebo na virtuálu vůbec... a komentáře taky... doufám, že vám ano... každopádně tiskovka s Kris, Robem a Taylorem... joo, a byl tam taky Bill Condon no...:D já už jsem ty videa viděla, už mi i hrabe z toho, kolik videí z ComicConu jsem viděla...:D místama je to sranda, prostě fajne no... tak páááčko a užijte si je...:

Hiii... videos again, I know... I thought these videos are on blog already... but they're not so... Videos doesn't work at my computer, but I hope at yours they will... because all people are saying that it works so... who knows. I have for you videos from the Press Conference with Kristen, Robert, Taylor and yeah, director Bill Condon was there too so... check out if you can... and enjoy it... I already saw these videos, it's great, quite funny sometimes and... etc. Just Look:D


Breaking Dawn: official poster

7. srpna 2011 v 0:40 | Piper. |  Breaking Dawn, promotional photos
Ahoooj... dneska jsem měla fakt pernej den...:D a včera... a předevčírem... a ve středu:D Vlastně... dneska (vlastně už včera...:D) jsem v celkem krátkym časovym rozestupu viděla hned tři filmy...:D Byly jsme v kině, s W. a Elaine na Harry Potterovi a Relikviích smrti části 1.... už podruhé... my jsme totiž s W. už jednou byly:D no bulela jsem jak malý dítě prakticky od půlky filmu:D ale bylo to super:) Povím vám o tom víc třeba zejtra, nějakej ten samostatnej článek... a tak... no.. jako druhý jsem viděla na Primě Bournův Mýtus... asi potřetí...:D s Mattem Damonem... no a jako poslední... film s Johnny Deppem z dílny Tima Burtona... Ospalá díra... což je fakt pěkně požahanej film, ale já Johnnyho miluju:D tak jsem to přetrpěla, no ale tipuju, že tak tři dny vůbec neusnu:D bylo to nechutný:D Ale teď mám pro vás oficiální plakát k Breaking Dawn... první s lidma...:D i když tam všichni vypadaj dost divně, hlavně Rosalie... no až na Jaspera, ten vypadá skvěle všude:D na Alice se mi nelíbí ty vlasy:( a jinak... no posuďte sami:D

Hiii... I was really busy today... and yesterday... and days before... Actually today (well... it's actually yesterday right now:D), I have seen three movies... I came to the cinema with my friends... to Harry Potter and the deathly hallows Part 1... for a second time:D I was crying as a small child... again. It was fun! Really. I loved that. Next... I was watching The Bourne Supremacy with Matt Damon on TV Prima... and then... I just saw Sleepy Hollow... with Johnny Depp... which was really... interesting movie and I love Johnny Depp so much... but... I think I won't fall asleep at least three days... :D But now... I have for you fist official poster of The Twilight saga: Breaking Dawn - Part 1 with people... Rosalie looks weird... I don't like Alice's hair... Jasper looks awesome like always... and...:D Ed, Bells and Jake... they look weird a little too, aren't they? :D Enjoy:

imagebam.com
source: twilight-online.nl

Comic Con 2011 - Interview with director Bill Condon

3. srpna 2011 v 21:26 | Piper.
Ahoj! Dneska mám fakt skvělou náladu, vážne! To je neuvěřitelné! :D No není to pro mě zrovna typické:D Ale fakt mám dobrou náladu, protože jsem byla nakupovat s mou kamarádkou Elaine a byla sranda, bylo to super...:) A mám nové náušnice a dvě trička:D Takže... parádní den;) Zejtra taky někam razím s jinou kámoškou... no ale moc se mi nechce upřímně... ale snad to bude fajn no... nějak nevím...:D Snad jo. No dneska mám pro vás jeden rozhovor s Comic Conu, tentokrát s Billem Condonem, režisérem Breaking Dawn...:
Hello! I have great mood today, really! That's unbelievable! :D It's not typical for me...:D but I have really good mood, because I was shopping with my friend Elaine and it was fun, it was great and I have new earings and two new t-shirts:D So... amazing day. Tomorrow I'm going out with one friend too... but... I don't know, maybe I should stay home... but... yeah, it will be fine I hope. Well... I have for you something from Comic Con, again:D Interview with director of Breaking Dawn movies, Bill Condon... so enjoy:

source: breakingdawnmovie.org