Leden 2012

Ashley Greene: Five stills from "LOL"

29. ledna 2012 v 21:24 | Piper. |  Ashley - movie photos
Bože mně je blbě! Mně je tak blbě! Fajn, to není důležitý, já vím, já jen... je mi fakt dost blbě:D ale to bude dobrý:D aspoň doufám. Jak se máte? Já se mám celkem dobře, až na to, že je mi zle:D nechce se mi do školy, víkend byl celkem fajn, no prostě nic zvláštního:D Mám pro vás dneska zas nějaký fotky pro změnu. A zase Ashley, já vím, ale tak proč ne? Je to pět stills fotek z jejího nového filmu jménem LOL, ve kterém hraje po boku Demi Moore a Miley Cyrus... myslím, že je to remake na jeden snad německý film, ale jistá si tím nejsem... ale tak to je celkem vedlejší...:D užijte si fotky...:

Oh my god, I'm sick. I'm really sick... okay, that's not important, I know, I'm just... really really sick:D It's gonna be okay... I hope:D How are you guys? I'm fine, just sick:D Weekend was fine, I don't want to go to school... nothing new:D I have for you today five stills photos from Ashley Greene's new movie, LOL, where she plays next to Demi Moore and Miley Cyrus.I think, that it's remake to one movie, but I'm not sure. Probably it is... the original one was from... German I think, I don't really know... anyway, here are photos, so enjoy them:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
source: twilightpoison.com

Gil Birmingham: Crooked Arrows - Official teaser trailer

27. ledna 2012 v 19:41 | Piper. |  Gil Birmingham
Snažím se tenhle článek zveřejnit už asi dva dny:D Vážně! Já nekecám! Šílím z toho, co mi blog.cz občas dělá:D Prostě jsem klikla na Upravit a objevila se mi jen bílá stránka s nadpisem nový článek... tak jsem chytla nerva a zavřela to...:D nicméně dneska už to konečně funguje:D a já mám pro vás další trailer, tentokrát je to trailer na film, ve kterém hraje Gil Birmingham. Další film, ve kterém figuruje lacross ale tentokrát je to převážně o lacrossu a o jednom týmu, který vede syn právě postavy Gila Birminghama, aspoň myslím:D Vypadá to celkem zajímavě, mohla by to být i docela sranda... jmenuje se to Crooked Arrows... tak koukněte na trailer...:

I'm trying to post this article for a two days. Really! Blog.cz is freaking me out. Always I clicket on the button of adjustments, there were no video and no re-write article, just a "new article" box. Hate it!:D Anyway... I have for you another video. It's trailer to another movie where is a lacrosse... but this one is mainly about lacrosse, about one lacrosse team which lead a son of Gil Birmingham's character. Gil Birmingham plays there and I think that it could be quite humorous movie... maybe...:D it's called Crooked Arrows... we'll see... it seems nice..:

source: hisgoldeneyes.com

Bryce Dallas Howard welcomes baby girl!

24. ledna 2012 v 20:09 | Piper.
Věděli jste, že byla Bryce Dallas Howard těhotná? No samozřejmě věděli, protože jsem vám to říkala... určitě nejmíň na jedné akci, z níž jsem sem dávala fotky, už byla v požehnaném stavu... No.. to je celkem jedno:D Mám pro vás informaci, kterou jsem před chvílí našla na stránce HisGoldenEyes.com a tou jest, že Bryce už porodila. Ohlásil to její otec, známý režisér Ron Howard na scém twitteru. Jeho vnučka se jmenuje Beatrice Jean Howard a narodila se 19. ledna 2012. Je to druhé dítě, které má Bryce se svým manželem Sethem Gabelem, což je taky herec. Mají spolu také syna, který se jmenuje Teo a oba jsou z nového přírůstku do rodiny nadšení stejně jako dědeček Ron Howard:D No a Bryce je nejspíš taky nadšená:D Věřím, že je určitě hrozně krásná a strašně jim gratuluju, je to paráda:)

Did you know that Bryce Dallas Howard was pregnant? Of course you know, I told you..:D That doesn't matter now actually:D I have for you amazing news which I found at HisGoldenEyes.com... I have many things to post... I found some videos, but this is the main thing I think:) Bryce Dallas Howard's father, famed director Ron Howard, announced via twitter the birth of his granddaughter, Beatrice Jean Howard-Gabel.
This is the second child for Bryce and her actor husband, Seth Gabel. They have a four year old son, Theo.
The proud grandfather also tweeted, "Beatrice's arrival is hugely exciting for our family Thanks for all the kind tweets folks." Congratulation Bryce! That's amazing!:)

Kellan Lutz & Ashley Greene: "A Warrior's Heart" Official Trailer

24. ledna 2012 v 19:48 | Piper. |  Cast - videos
Ahoj všichni. Mám pro vás něco, co už je očividně v oběhu už děsně dlouho...:D ale já na to na youtube narazila až dneska a to hroznou náhodou:D Když jsem koukala na trailer k něčemu jinému...:D Mám pro vás trailer na film, ve kterém hraje Kellan Lutz spolu s Ashley Greene jménem "A Warrior's Heart"... těžko říct, jak to přeloží, ale takhle by to bylo asi... Srdce bojovníka, nebo něco takovýho... nicméně ten trailer vypadá celkem fajn, ráda bych to viděla, ačkoliv se na to nejspíš ještě nějakou dobu nekouknu kvůli celé té Megavideo aféře... slyšeli jste o tom? Pokud pravidelně využíváte pirátských aktivit cizích lidí jako já...:D tak určitě víte, že megavideo bylo odpojeno FBI a majitelé byli zatčeni na základě SOPA. Nevím moc, co přesně je v tomhle zákonu, ale vím, že nebyl schválen... zatím... což je teda fakt paráda, když je s odvoláním na SOPA zatkli:D No doufám, že budu mít šanci tenhle film vidět...

Hi everyone. I have something cool for you. Actually it's on youtube.com for a really long time but I found it just today and I decided to show you... :D I have for you official trailer to Kellan Lutz's and Ashley Greene's movie "A Warrior's Heart". I didn't see that movie... and I'm probably not gonna watch that soon because of all Megavideo thing... you know... megavideo was closed by FBI... and another sites are quite afraid about that... funny is, that SOPA was not approved but they arrested them based on SOPA... nice... anyway... here is the trailer... it seems like an interesting movie, I hope I will have a chance to see that...:


Ashley Greene: DKNY Jeans

21. ledna 2012 v 14:39 | Piper. |  Ashley - photoshoots
Ahoj drazí moji. Jak se máte? Já celkem fajn, jen nemám moc dobrou náladu... no vlastně mám takovou spíš divnou náladu, než že by byla přímo špatná... no nicméně nemám moc náladu na blogaření, snad mě to přejde. Byla jsem ve čtvrtek na maturáku, to byla sranda... byla jsem mírně opilá, pozvaly sme španělštinářku na tequilu a tak, prostě sranda, klasika... příští rok bude náš, no bojim se, fakt že jo:D Momentálně se strhla sněhová vánice, což je super, konečně je sníh, ale těžko říct, jak dlouho to vydrží... uvidíme...:D No... mám pro vás přece jen aspoň nějaké fotky. Ashley Greene je novou modelkou pro DKNY fashion a nafotila pro ně kampaň, ze které jsou tyhle fotky... některé ty věci od DKNY jsou pěkné, no Ash to moc slušelo, hlavně teda ten účes byl dobrej, já zkrátka miluju její vlasy:D no užijte si fotky...:

Hi dears. How are you? I'm fine... I just don't have very good mood. Actually I have normal mood, but I don't have moon to blogging...:D I know, I should, but I simply don't. I was on a school prom... and it was fun...:D I was drunk a little... but just a little...:D Well, I had tequila with our spanish teacher, that was funny:D Anyway, I have for you some photos with Ashley Greene. She's new model for DKNY fashion and here are some photos from this campaign. She looks amazing there. I really love her hair.:D enjoy photos..:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

People's Choice Awards 2012: Ashley Greene & Robert Pattinson [Backstage]

17. ledna 2012 v 20:01 | Piper. |  Gallery - Events
Ježiš! Já byla tak podělaná z toho dějáku, ale nezkoušel mě! Díky bohu!! Tolik jsem se toho bála, fakt jsem myslela, že se pozvracim... jako jo, z češtiny jsem byla zkoušená... :D ale z toho jsem dostala dvojku bez toho, abych se na to koukla aspoň jednim okem, ale to je něco jinýho. Literatura mi leze do hlavy sama. Meziválečnou literaturu mám v malíčku, teda až na to Rusko:D vzpomenout si na Zamjetina, tak můžu mít i jedničku, no nevadí...:D každopádně děják je něco naprosto jinýho... tam je toho tolik, že by se z toho jeden po... a k tomu mi to do tý hlavy naopak vůbec, ale vůbec neleze. Asi mám prostě paměť jenom na něco, nebo já nevím... no nevadí... každopádně mám pro vás pět fotek z People's Choice Awards... čtyři jsou s Robertem a Ashley a na jedné je jen Ashley se Zachary Levim... no nemám k tomu co říct... už jsem se k jejich vzhledu vyjadřovala:D tak se mějte hezky a koukněte na fotky...:D

Jesus! I was not tested from history! Thanks GOD! I was sooo afraid of that... and now I am safe! :D He will not test me... Okay... I have for you last article with photos from People's Choice Awards... just five photos from Backstage with Ashley Greene and Robert Pattinson. They are together in four photos and in one is with Ashley and Zachary Levi... I have nothing to say about that. I told you everything... you know what I think about how they looked etc., so... just... enjoy photos:D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
source: twilight-online.nl

People's Choice Awards 2012: Robert Pattinson [Show]

16. ledna 2012 v 22:03 | Piper. |  Robert - events
Tak jsem zas tady po jednodění pauze:D Mám hrozně učení... teda teď už to snad naštěstí skončí, ale ještě mě možná čeká děják... nesnášim děják. Teda takhle, děják mám ráda, ale ne s našim učitelem... děláme toho hrozně moc, což by jako problém nebyl, kdyby nám těch hrozně moc věcí nezadal jako domácí práci a v hodinách nám neřikal jen samý nepodstatný věci nebo nejel v látce dál... není to prostě proto, že mám špatnou paměť, ale všechno se to nedá naučit. A k tomu si nic nepamatuju, fakt ne, mám hroznej problém si něco pamatovat. Neumim se učit básničky, kámoška jen koukne a vidí, já si to musím číst milionkrát dokola a pak si to stejně nepamatuju... no nic...mám pro vás fotky ze show People's Choice Awards s Robertem Pattinsonem, který přebíral cenu v kategorii nejlepší drama za film Water for Elephants. Nechal si ostříhat vlasy, ale buď už jsem si zvykla, nebo to neni tak hrozný... nevím:D

Hi! I'm back with another photos after one-day-long break. I had a lot of learning, I hate it. I hate history. Actually I like history, but I hate history with our teacher... he wants too much... and that's true, I'm not saying that just because I'm not able to learn everything because of my bad memory and because I'm too lazy for that. It is not possible to learn everything. I pray for a good question. Well, I have for you photos from the show with Robert Pattinson who was accepting the award for Water for Elephants... he cut his hair... but I think it's not as bad as it coul be... enjoy photos:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

People's Choice Awards 2012: Ashley Greene [Show]

14. ledna 2012 v 16:58 | Piper. |  Ashley - events
Další část fotek...:D a to z přenosu People's Choice Awards. Ráda bych zkoukla celou show, ale zatím není na youtube, tak jsem aspoň zkoukla pár videí... a teď se vracím sem s fotkama :D Ashley Greene vyhlašovala vítěze v kategorii Nejoblíbenější Drama, kterou vyhrál film Water for Elephants a cenu byl převzít Robert Pattinson, proto ty dvě fotky s ním...:D Co bych k tomu tak ještě řekla, asi už ani nic... jen, že Robert se nechal ostříhat a vypadá fakt divně... zase:D nevim, proč to pořád dělá, ale tak jeho věc...:D Nevadí. Tady je když tak video<<

Another part... photos from the show of People's Choice Awards with Ashley Greene. She was presenting Favorite Drama Movie... this cathegory won Water for Elephants and Robert Pattinson was accepting the award so there are two photos with Robert. I have nothing to say... just.. Rob cut his hair... oh my Carlisle! I don't understant why he always do that! Really don't:D Doesn't matter. Here is video from the show<<

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

People's Choice Awards 2012: Ashley Greene [Red Carpet]

14. ledna 2012 v 16:22 | Piper. |  Ashley - events
Ahoj všichni, jak se máte? Já celkem fajne... včera jsem byla v kině a bylo to... fajne... :D No byly jsme s kámoškama na americké verzi filmu Muži, kteří nenávidí ženy, remake švédského filmu "Män som hatar kvinnor" podle knihy Stiega Larssona. Podle mýho názoru je mnohem lepší ta švédská verze, hlavně díky Noomi Rapace, která tam hraje tu hlavní ženskou postavu Lisabeth, ale nebylo to tak hrozný. Dneska mám pro vás nějaké fotky z People's Choice Awards z 11. ledna 2012 a začínám s Ashley Greene, takže mám pro vás 17 fotek z červeného koberce. Myslím, že jí to fakt seklo, ty šaty jsou takový zvláštní a já bych je na sebe nevzala, ale jí to fakt sekne;) :D tak tady jsou..:
Hi everybody, how are you? I'm fine, I was in the cinema yesterday and it was... fine... we were with my friends on The Girl with the Dragon Tattoo, American remake of Sweden movie "Män som hatar kvinnor" based on Stieg Larsson novel. And it was... fine... in my oppinion it was not as impressive as the Sweden version... but it was fine. I have for you today some photos from People's Choice Awards from January 11, 2012. I'm gonna start with Ashley Greene, so... I have for you 17 photos from the Red Carpet. I think Ashley looks really good, what do you think about that? Her dress is really interesting... so look, she looks really nice..:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

People's Choice Awards 2012: Ashley Greene presents Favorite Drama Movie

13. ledna 2012 v 22:54 | Piper. |  Ashley - videa
Připravila jsem si celkem dost článků a to jen a pouze díky People's Choice Awards 2012. Konalo se to tuším ve středu, 11. ledna 2012 a těch fotek sice není tolik, ale já jsem si je chytře rozdělila, takže místo jednoho velkýho článku jich mám asi pět... no možná jenom čtyři...:D nicméně nezačínám fotkama, ale videem a tipla bych si, že ty fotky sem hodím až zítra. Je to video ze show, protože Ashley Greene vyhlašovala vítěze v kategorii Nejoblíbenější Drama, kterou mimochodem vyhrál film Water for Elephants a pro cenu tam byl Robert Pattinson... ten ale v tomhle videu není, toho mám teprve v zásobě..:D Ash to podle mě docela seklo, nemyslíte? Já a kůže teda moc kámoši nejsme, ale jí to podle mě sluší... no tak se koukněte...:D ten týpek, co to vyhlašoval s ní je trochu na palici, nezdá se vám?:D

I've prepeared quite a lot articles just with photos from People's Choice Awards 2012, which was on January 11, 2012. But I'm not gonna start with photos... I have for you one video from the show with Ashley Greene who was there. She looks pretty cool, doesn't she? She was presenting People's Choice Favorite Drama movie... this category won Water for Elephants and Robert Pattinson was there for this award, but he's not in this video, he's in the next one. This one is just with Ashley Greene, so take a look...:

source: twilight-online.nl

Twilight: The Musical benefit concert plays NYC on 1/16

11. ledna 2012 v 19:40 | Piper. |  Zajímavosti
Ahoj, moji drazí, jak se máte? Rozhodla jsem se, že začnu víc makat... ale je konec pololetí a to je vždycky tolik toho, že mi z toho až vybuchuje hlava. Občas mám chuť vzít všechny věci, který poberu a prvnim letadlem odletět někam do nějaký horní dolní a vykašlat se na všechno... ale to bych nejspíš nikdy neudělala...:D No každopádně nemůžuz psát články tolik, jak bych chtěla, ale teda před tím sem měla aspoň výmluvu, že nejsou novinky, teď už se začaly objevovat celkem dost, no ne na mých oblíbených zdrojích, ale našla jsem si další stránky... na hisgoldeneyes.com, což je stránka, kterou sice znám, ale nechodím na ní tak často, jsem narazila na to, o čem je tenhle článek. Ano, čtete dobře. Jde o Broadwayský muzikál na motivy Twilight, ale bude to teda parodie a hlavně je to pouze charitativní koncert, který se rozhodla uspořádat organizace Blessings in a Backpack, která poskytuje možnost základního vzdělání dětem, které by jinak byly bez šance. Nyní je v programu více jak 55 000 dětí a tato akce má vybrat další peníze a já myslím, že to je skutečně skvělý nápat, celkově skvělý program této organizace, a mít možnost, tak peníze za lístek rozhodně utratím a jdu tam, protože vidět Twilight jako parodický muzikál musí být samo osobě skoro vražedně vtipný...:D a zadruhý člověk pomůže správné věci a to je rozhodně potřeba. No tak se mrkněte na to video, je to jen celkem krátký, ale zajímavý, ten celkovej výsledek musí bejt ještě zajímavější:D Ta holka, která na tom spolupracuje a hraje Bellu, tak na konci říká, že pokud máme rádi Twilight, budeme to milovat... a pokud ne, budem to stejně milovat...:D Tak nevim, doufám, že se objeví nějaká další videa, docela mě to zajímá:D

Hi my dears, how are you? I decided I will to work harder... but the middle of the school year is always hard and I have to learn a lot so... i'm not gonna write as much as I would like to. But... I really have to write about that. My favorite sources - lionandlamblove.org and twilight-online.nl both have break... or the end? I don't know... so I was looking for some new sites I don't know or I don't check everyday... and I've found at hisgoldeneyes.com this video... :D I think it's gonna be... amazing and weird at the same time. Twilight musical... yeah, it's parody, but I think it could be fun... we are not gonna see that, 'cause it will be on Broadway, but maybe... someone... will film that... :D It's for a good think. It's benefit concert. This performance benefits Blessings in a Backpack, a non-profit organization that provides elementary schoolchildren who are on federal Free and Reduced Price Meal Program with a backpack of food to take home for 38 weekends during the school year. The program is currently feeding more than 55,000 children in 318 schools in Canada, Columbia, Haiti and 37 U.S. states. The girl in the video sais that if we love Twilight, we're gonna love it... and if we don't, we are gonna love it too...:D so I hope we will have an opportunity to see some videos... This event will be on Monday, January 16, 2012...:


Happy Birthday to you, Happy Birthday to you... happy birthday dear Twilight001! Happy Birthday to you...

8. ledna 2012 v 20:14 | Piper. |  About blog
Právě teď. V tento okamžik jsou to přesně tři roky.
Tři roky od chvíle, co jsem na tenhle blog napsala první článek vůbec.

8. ledna 2009 ve 20:14

Založila jsem ho tuším jen pár minut před tím, protože jediné, co jsem udělala před prvním článkem bylo to, že jsem nastavila první design tohoto blogu. Což byl zároveň i úplně první grafický počin na téma Stmívání.
Páni. Tři roky. To už je dost. Znám lidi, kteří mění blog každej měsíc a já tu sem tři roky.
A furt jsem s tim ještě nepraštila. Ani na chvíli!:D Když nepočítám minulý Vánoce, ale tak to se úplně nepočítá... přeci jen, rodinný věci a svátky, to nejde dohromady s internetem a staráním se o stránky. Teď už taky nepřidávám zdaleka tolik, jako, když jsem začínala, tehdy ještě s Ami, ale pořád sem sem tam něco hodím...:D a přes svátky je těch novinek fakt málo a ve škole toho je fakt hodně. To, že tu ale něco není každej den neznamená, že hodlám skončit;) naopak! Doufám, že se dožiju ještě i 4. narozenin... i když příští rok maturuju...
No, ale pokud maj Mayové pravdu a přijde konec světa, tak bych byla ráda, kdybych s timhle blogem došla až na konec světa...:D a aby byl tenhle rok fááááájn.
Hlavně chci poděkovat vám všem, kteří sem stále chodíte a těšíte mě svýma komentářema, hrozně si toho vážím, vážně. Díky blogu jsem narazila na bezpočet skvělých lidí. A pak že je špatný furt sedět u počítače:D

Áááách, vloni jsem byla tak krásně sentimentální, dneska na to nějak nemám... nevím proč:D Nechci zas koukat do minulosti, tenhle blog už nikdy nepřekoná počet článků toho prvního a nejspíš se k němu ani nepřiblíží, ale mě to ani netrápí. Já prostě dělám, co mě baví, píšu články o čem mě baví psát články, nepřekládám sáhodlouhé rozhovory o ničem, protože mě prostě nebaví ani číst, natož je překládat:D Já vím, že asi nejsem správnej majitel blogu o Twilight, když tu po třech letech furt ještě nejsou ani všechny životopisy herců... ani neznám jména všech herců, kteří v Twilight sáze hrají... fakt netušim, je jich tolik... ale podle mně na tom nesejde. To, co miluju na blogu je to, že vždycky otevřu novej článek a příšerně se zakecam o něčem, o čem jsem ani nechtěla mluvit... Já nevím, jsem Twilight maniak, všímám si věcí kolem sebe... všimnu si na ulici, když někdo čte Twilight... nedávno jedna holka v metru, hnědovlasá, kolem pětadvaceti četla Novej měsíc v originále... jsem na to citlivá:D Upřímně mě teda zabilo, když jsem viděla asi 70 letou paní, jak si v autobuse čte Upírský deníky, ale proti gustu... když se jí to líbí:D Ale prostě nikdy, fakt nikdy nebudu takovej ten druh bloggera, kterej někde něco najde, skopíruje, prdne sem a akorát napíše nadpis.
Já potřebuju mluvit. Jsem ukecaná. Jsem prostě taková. A jiná ani nebudu:D
Pokud se někomu způsob mý práce nelíbí, může se jít bodnout... ale já potřebuju sdílet informace z mýho života, ale u osobního blogu nikdy nevydržím...:D Tohle je holt takovej kompromis... čau, dneska sem fakt nakrklá a bla bla bla bla bla... jo mimochodem, mám pro vás trailer na Breaking Dawn...:D

No, nebudu vás už unavovat zbytečnýma řečma.
Chci jen říct, že vám strašně děkuju, že se stále najdou lidi, kteří na tenhle blog rádi vkročí. Status nejstaršího návštěvníka myslím asi stále drží Siusen, ale status nejstaršího komentátora v tomto roce přebíhá má milovaná Cherry bomb:) No nechci tu zas jmenovat jak vloni, nebylo by to fér, je spousta lidí, které bych jmenovat měla, ale mohla bych zapomenout, a to rozhodně nechci, takže zůstanu u tohohle...:D

Zkrátka chci tomuhle blogu popřát vše nejlepší ke třetím narozeninám, pořád nemám ponětí, jak jsem to dokázala. Přijde mi to jako včera, kdy jsem sem psala poprvý, no vážně jo... je to šílený, fakt šílený...:D No, vzhledem k tomu, že jsem schválně nechala tenhle článek zveřejnit až dneska, nějakou Twi001 kalbu 2012 čekejte buď zejtra a nebo možná se dokopu ještě k něčemu pozdějc, uvidíme:D mám uloženejch zas pár dalších pěknejch dortíků:D Ale pro teď už jen ještě jednou...
DĚKUJU VÁM VŠEM, ŽE SEM CHODÍTE, MOC SI TOHO VÁŽÍM:)
Vaše Piper.♥

The Twilight Saga: Breaking Dawn - PART 1 - "Epic Event" DVD TV Spot

6. ledna 2012 v 23:12 | Piper. |  Breaking Dawn videos
Nesnáším, když nemám co přidávat... Vážně. Žádný novinky. Nebo teda skoro žádný. Asi musím víc hledat. A nebo si najít nějaký alternativní možnosti, o čem psát, to by asi bylo záhodno...:D Dnešek byl fakt zvláštní den... nějak ani nevím, jak sem se měla... teda měla jsem se dobře, ale psali sme ze zemáku, z fyziky a pohádali se s našim angličtinářem kvůli odpovědi na jednu otázku v čtení, což byla část pololetního testu... no... neuznal to nikomu...:D dokonce ani po hodině diskuze, ale to nevadí...:D Jen mě trochu naštval no... něco pro vás mám. Něco malého. Je to televizní spot na DVDčko Rozbřesku první části... tenhle klip je vlastně jeden z těch televizních, co už jsme nedávno viděli, akorát mírně upravenej, jmenoval se tuším "Epic Event"... tak tady je...:

I hate when I have nothing to write about! Really. No news. I have to search more, that's impossible. Or I have to think about some alternative articles... that's another possibility. Today was quite strange... we wrote an exam from geography... and from physics and had a... really... interesting... english lesson...:Dwe were fighting with our teacher because of answer to one question in the Reading part of semestral test. And he didn't agree, after whole hour of argueing...:D doesn't matter. I have for you something... it's nothing special, but... it's something new. I have for you DVD TV Spot to Breaking Dawn - part 1 movie. It's just remade tv spot "Epic Event" but that doesn't matter..:D here it is...:

source: cullen-enterprise.org

Two Steps from Hell & The Twilight Saga trailers

4. ledna 2012 v 19:58 | Piper. |  Zajímavosti
Ahoj moji drazí. Jakýho jste měli Silvestra? Můj byl fajn... byla jsem doma, slavila jsem s mamkou a taťkou... já vim, je to možná podle dnešních měřítek trapný bejt na Silvestra doma, ale já prostě neměla náladu jít někam pařit a taky mi bylo trochu zle... takže jsem zůstala doma. No nejdřív jsem byla trochu otrávená, jak všichni mleli o tom, že někam jdou, ale nakonec to byla fakt sranda... vypila jsem pár sklenek vína a šampáňa, strašně se přežrala a málem se pozvracela i bez litrů tvrdýho alkoholu, kterýho by se mi dostalo na nějaký párty:D Hráli jsme s rodičema hru Time's Up!, což je fakt děsná prča, vážně doporučuju... co hrajem tuhle hru už jsem párkrát i zažila doslovně *ROFL*... válela sem se smíchy na zemi:D a máma taky, když předváděla Lenina:D No nic, dobrý... zkrátka byla sranda no... i takhle v rodinnym kruhu. Každopádně, teď proč píšu:D abych se vykecala, to je jasný, znáte mě, ale téma článku:D Moje kamarádka Carrie mi napsala, že bych si měla poslechnout nějaký další písničky od Two Steps from Hell páč jejich hudba není jen v traileru na Eclipse, ale i v ostatních trailerech. A já si řekla proč ne, tak to prolítnu a fakt jsem je našla. Ve všech trailerech je jedna z jejich skladeb. A v traileru na Breaking Dawn dokonce dvě. Miluju je všechny, Two Steps from Hell jsou prostě naprosto úžasný, tenhle typ scorový (soundtrackový) hudby miluju a jejich hudba je používaná hodně do podkladů trailerů... takže jsem vám našla originální skladby a k tomu vám sem jako důkaz dávám i jednotlivé trailery... stojí za to si to poslechnout všechno;)

Hello my dears. What about your New Year's celebration? My was fine... I was at home, celebrating with my mom and dad... I know, quite embaracing, that I'm seventeen and I'm spending last day of 2011 with my parents, but I didn't have choice... and I was sick a little, so I was at home and it was fun. We were playing a game called Time's Up and that pretty awesome! :D It's real fun... sometimes it's literally *ROFL* :D Well... My friend Carrie had an amazing idea. She told me I should listen more songs by Two Steps from Hell, because there is not just Eclipse trailer music. And she was right. Their music is used in all four trailers of The Twilight Saga... and I'm sure that will be used in the last one too. Two steps from Hell are amazing... they are so cool, pretty awesome, you know? :D They do music their way... it's score music and it's great score music which is used by directors as a trailer music a lot. So... I decided to find them all. And that's what I did. Okay, maybe not all, but I think it's all...:D So... you can watch all trailers as a proof and then listen the original song...:

Twilight official trailer & "Mercy in Darkness":

Robert Pattinson: Bel Ami - new official trailer

3. ledna 2012 v 20:32 | Piper.
Ahoj ahoj ahoj... nemůžu si pomoct. Vy víte, že Roberta Pattinsona nemám ráda... dobře, nemám ráda je silný slovo, ale nemiluju ho, teď už ne, a upřímně má láska k němu netrvala příliš dlouho... brzy se totiž přenesla na Jacksona Rathbona a další...:D Každopádně ho nemusím, nevadí mi, ale když nějakej jeho film neuvidim, nebudu nešťastná... To ale není to, co jsem chtěla říct... :D O co mi jde? No prostě o tenhle film. Nemusím ho, ale stejně si myslim, že ten film bude skvělej... nevím proč... možná proto, že znám ten příběh, četla jsem část knihy od Guye de Maupassanta, je to podle jeho Miláčka, ale možná je to asi spíš tím trailerem, já nevím, zaujal mě... jako trailer na Havrana, ve kterém hraje hlavní roli Luke Evans, mě zaujal víc...:D ale prostě si myslím, že bude stát za to se na to kouknout. Možná budu zklamaná, třeba to nebude tak dobrý, jak si myslím, přece jen je to film o tom, jak jeden mladík prolejzá přes lože vážených dam aby se posunul na společenském žebříčku mezi vysoce postavené papaláše, ale stejně... ten trailer se mi prostě líbil..:D Takže tady to je... druhý oficiální trailer na Bel Ami s Robertem Pattinsonem...:

Hi hi hi... I can't help myself... You know I don't like Robert Pattinson... okay, don't like is too strong word but I don't love him... I'm not his big fan, but he's quite okay, but... I don't like him much... But that's not the point. The point is, that I don't like him much but I still think that this movie will be amazing. I don't know why, maybe it's because I know that story, I've read the book by Guy de Maupassant... okay, I didn't read whole book, but a part of it, 'cause people told me the end and I didn't want to read it anymore... maybe it's because of this trailer, because - in my oppinion - it's impressive. Don't you think? Maybe you don't but I do... I'm not sure if its gonna be as impressive as I expect but I think it will be interesting movie... I don't know, it's movie about one young man who sleeps with wifes of important people because he wants to be important to... but...:D Still, I think, it can be interesting... we will see... so... here is second official trailer to Robert Pattinson's Bel Ami...: