Únor 2012

The Help - Černobílý svět, aneb jak šla Piper. zas jednou do kina.

28. února 2012 v 21:35 | Piper. |  Piper and her movie experiences
Ahoj všichni. Co nového pod sluncem?
Něco vám povím... poslední dobou je vážně náročné stíhat chodit do kina na všechno, na co chci.
Já jsem totiž naprostej filmovej maniak a to myslím naprosto vážně. Naštěstí na většině filmů, na kterých jsem poslední dobou byla, se mnou byla mamka, takže to zaplatila ona:D No proč se zase vykecávám? Z jednoho velice velice prostého důvodu. Víte, že byli Oscaři? Jo? No to trochu odbočuju:D tím důvodem teda není to, že jsem včera byla na filmu My Week with Marilyn, ale to, že minulý týden v úterý jsem navštívila kino Atlas, což je přesně takový to klasický kino, s opravdovou oponou, podiem a místem na nohy. Žádnej multiplex a abych řekla pravdu... líbí se mi tam možná víc jak v těch velkejch kinech typu Galaxie (Cinemacity) a tak. Akorát tam neprodávaj popcorn... to je jediná nevýhoda:D ale i lístek je levnější. I když ne o tolik. Nicméně... to jsem zase odbočila. To je pro mě typické, znáte mě.

Byla jsem na filmu, který se v originále jmenuje The Help. Do češtiny je to překládáno jako Černobílý svět. Je to natočené podle stejnojmenné knížky a je to vážně hodně působivej film. Proč o něm vůbec mluvím? Protože v něm hraje Victoria no. 2 - Bryce Dallas Howard. A hraje tam prozměnu mrchu. A to teda pořádnou. Rozmazlenou paničku z předměsí. Příběh se odehrává v 60. letech na jihu USA. Vypráví o poměrech černošských služek v té době. O tom, jak se k nim "bílí" chovali, co všechno museli snášet, kolik toho museli dělat a jak bezmocní byli (nejen služky, obecně Afro-Američané), když je nějaký "bílý" označil za zloděje nebo lháře. Buď ho zavřeli rovnou nebo nemohl sehnat práci. Bylo tam dokonce zaznamenáno, jak takovéhle služebné nemohly jít ani na ten samý záchod jako jejich zaměstnavatelé, "aby se něčím nenakazili". Bylo - a myslím, že to tak pořád ještě i je, i když už asi ne v takové míře - to tam prolezlý rasistama, kam se člověk podíval. A bylo to tak strašně smutný... tak strašně dojemný, já brečela od půlky filmu téměř až do konce, protože ty situace, který se tam odehrávaly a ty příběhy, který vyprávěly, byly jen podtrženi tím, že si člověk musel uvědomit, že to tak skutečně je. Že je to realita. A zrovna v zemi, jako je USA, která si tolik potrpí na slovo "svoboda". Nebyli tam všichni takoví, hlavní hrdinka Skeeter (Emma Stone) se snažila udělat něco, co by to změnilo. Spolu s druhou hlavní postavou, Aibileen a její kamarádkou Minny sepsaly knihu. Knihu plnou příběhů, nejdříve jen jejich... ale potom i okolních služek, které se k tomu přidaly. I tam byly chvíli, kdy člověk uronil slzu ne kvůli krutosti ostatních lidí, ale i kvůli tomu, že někteří byli jiní. Jedna tam vyprávěla o tom, že musela chodit do práce přes pozemek faráře. Jednou na ní vytáhnul pušku, že prej jestli se tam ještě ukáže, tak jí zastřelí... a její zaměstnavatel ten pozemek koupil. Tvrdil, že kvůli hospodaření, ale ona věděla moc dobře, že to bylo kvůli tomu, aby se mohla pohodlně dostat do práce... to mi přišlo hrozně hezký:) ale většina těch příběhů byla až krutá. Neskutečná, děsivá, člověka to zasáhlo vážně hodně. Alespoň člověka, jako jsem já. Ale myslím si, že nejspíš každého.

Bryce tam vážně hrála prvotřídní mrchu. No nemůžu říct, že jí to nešlo:D
Každopádně musím ten film zhodnotit jako celek... alespoň pár slovy.
Dechberoucí, silný příběh, který člověka zasáhne u srdce a donutí ho se zamyslet, přemýšlet o tom, jak vůbec někdo mohl takhle přemýšlet, jak se takhle mohl chovat k živé bytosti. Neskutečné. Vážně asi jeden z nejlepších filmů, jaké jsem za poslední dobu viděla. Za dlouhou dobu. Octavia Spencer za roli Minny dokonce získala Oscara a zasloužila si ho plným právem protože byla opravdu úžasná:) Hrozně se mi tam také líbila postava Celie... ale nehodlám vám to tady vyžvanit celý. Prostě ten film rozhodně stojí za to vidět. Opravdu ano. Už dlouho jsem žádný film tak vřele nedoporučovala:) Určitě na to zajděte, pokud máte rádi silné příběhy a kvalitní film:)

Piper.

Snow White and the Huntsman: Five stills photos

26. února 2012 v 18:17 | Piper. |  Kris - movies photos
Já se tak hrozně moc omlouvám! Vážně jsem chtěla přes víkend psát, ale... moje kamarádka mi poslala jeden odkaz... na jednu fan fiction kapitolovou povídku... ne na téma Stmívání, ale na téma Harry Potter... dosti netradičně zpracované... ale mě to tak hrozně chytilo, že jsem to včera četla celý odpoledne a dneska to čtu taky a příšerně jsem se do toho zažrala... má to přes 40 kapitol a k tomu to pokračuje ještě v další povídce, šílený:D ale stejně jsem chtěla dneska napsat alespoň něco... měla jsem celkem těžkej tejden... furt sme něco psali... ve čtvrtek vražednou velkou písemku z dějepisu a v pátek velkou fyziku a chemii... já nesnášim jak fyziku tak chemii a naprosto nechápu to, co bereme, ale myslím, že jsem snad napsala všechny ty písemky celkem slušně až na tu pondělní z matiky, tu jsem totálně podělala...:D ale tak co, z tý minulý mám 3, takže aspoň tak. No... dneska mám pro vás něco super... teda z mýho pohledu super. Já to sleduju už celkem dlouhou dobu, ty fotky se objevujou furt, neobjevily se všechny najednou, ale já si říkala, že je sem přidám naráz... když jich bude víc, no teď jich je 5. Jsou to stillsky ze Sněhurky a Lovce, což je film, na kterej se neskonale těším:) a jsem fakt zvědavá :D tak se koukněte, Kristen to tam sekne... a na poslední je i Chris Hemsworth... hmmm!:D

I am so sorry guys. I really wanted to write some articles this weekend... but... My best friend send me one link... to one fan fiction story... the topis is not The Twilight Saga but Harry Potter but I totally fell in love with that and I read it whole weekend. I actually still read it... it's long and it have another part... maybe more parts, I don't know, but I decidet to write something..:D I had pretty hard week. Big exam from history which almost killed me... and on Friday... two exams... from psysics and from chemistry. I hate both of them... and I don't understant what we are doing at lessons... but I think I passed all exams we wrote, except the one from maths. Anyway... I have for you something, which is amazing... okay, for me it's amazing. I have for you five official stills from the movie Snow White and the Huntsman... where Kristen Stewart plays. I love them so much! I can't wait for this movie, I'm so nosy! :D And I love Chris Hemsworth too:D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
source: kstewartfan.org

‘Breaking Dawn Part 2′ Trailer will Debut March 23 with ‘Hunger Games’

19. února 2012 v 20:56 | Piper. |  Breaking Dawn trailers
Ahoj ahoj, mám pro vás zajímavou informaci:D Trailer na pátý a poslední Twilight film, Breaking Dawn část 2, bude exkluzivně zveřejněn s filmem "The Hunger Games" v březnu. Je to ukázka spolupráce těchto dvou úspěšných filmových studií, Lions Gate a Summit Entertainment. Studia se v lednu dohodla na tom, že trailer bude zveřejněn spolu s filmem Hunger Games, protože jim přišlo jako dobrý nápad spojit událost přivedení tohoto velmi očekávaného filmu spolu s velmi očekávaným trailerem. Hunger Games (Hladové hry) je první zfilmovaný díl knižní série autorky Suzanne Collins a i já sama se na něj hrozně těším, protože ačkoliv jsem nečetla knihy, ten trailer vypadá úžasně. Myslím, že to Lions Gate a Summitu přijde jako dobrý marketingový tah. Takže od 23. března budou před každým vysíláním filmu Hunger Games vysílat i trailer na poslední díl Twilight ságy. Předpokládají totiž, že to proto na film přitáhne spoustu Twilight fanoušků, což je dost možný:D Myslím ale, že tahle akce potrvá jen přes ten první víkend, co to bude v kinech a pak už to snad zveřejní i normálně, jestli jsem to dobře pochopila. Každopádně mě potěšilo, že konečně víme, kdy bude oficiálně zveřejněný teaser trailer k Breaking Dawn - part 2 a už se nemůžu dočkat:)


The trailer for the fifth and final "Twilight" movie, "Breaking Dawn Part 2," will debut exclusively on "The Hunger Games" in March. When the studio acquired Summit in January, Lions Gate executives touted the opportunities that would come from bringing together two of Hollywood's hottest young adult franchises. Because fans tend to get excited about seeing the first trailer for a highly anticipated sequel, Lions Gate is betting it can bring the huge base of "Twilight" fans to the opening weekend of "The Hunger Games," which debuts March 23.

"'The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2′ trailer will debut exclusively on every 'Hunger Games' print on its opening night for what will be Lions Gate's largest release ever," Santa Monica-based Lions Gate's chief executive Jon Feltheimer said on a conference call with analysts Friday following the release of its financial results.

source: cullen-enterprise.org

The Twilight Saga: Breaking Dawn - part 2; behind the scenes + first clip from the movie

19. února 2012 v 20:46 | Piper. |  Breaking Dawn videos
Ahoj všichni, jak se máte? Já se mám fajn, měla jsem super víkend s mojí kámoškou z Varů, Renesmee C., jestli si jí pamatujete, určitě už jsem o ní někdy mluvila... ale jak jsem byla furt pryč, tak mám teď hrozně práce do školy a tak všude, taky na blog a tak, docela nestíhám jako:D no snad to brzo doženu. Mám pro vás něco trochu staršího, možná už jste to všichni viděli, ale já jsem zatím neměla příležitost to zveřejnit. Mám pro vás video, který neni úplně oficiální, tak se koukněte rychle, dokud ho někdo nesmaže:D někdo to totiž natočil... a je to video z natáčení + první oficiální klip z 2. části Rozbřesku:) Belle to jako upírce sluší, nemyslíte? Ten zvuk není nic moc, ale na to, že je to natáčená televize, tak je to docela dobrý, ne?:D
Hello everybody, how are you? I'm fine, I had a great weekend with my friend from Carlsbad... if you remember Renesmee C., that's her... but I have a lot of work to school and to everything, because I was not here:D So... I have for you something quite old but still amazing. It was not officially released but some people filmed that, so I have it here. Check out quickly until they will delete it..:D it's behind the scenes sneek peak and first official scene from The Twilight saga: Breaking Dawn part 2! Bella is really beautiful vampire, don't you think? The sound is not very good but it's pretty high quality...:


source: kristenstewartdaily.org

Jackson Rathbone is going to be dad!

12. února 2012 v 21:15 | Piper. |  Jackson - soukromí
Omdlela jsem, když jsem tuhle zprávu četla. Potom... jsem nevěděla, jestli tomu mám věřit... a potom jsem omdlela znova:D Jackson Rathbone bude otcem! On a jeho modrovlasá přítelkyně:D, tanečnice Sheila Hafsadi budou mít mimčo. Oh my Carlisle... jsem v šoku, naprosto, pořád jsem se ještě neprobrala:D Ani jsem nevěděla, že spolu tak dlouho choděj a najednou... bum.. a dítě?:D Jay je těhotnej, jako co to je?:D ne, dělám si srandu. Jen jsem překvapená... vážně mu hrozně moc gratuluju, jim oběma, je to skvělý, ale.. mám pocit že mi z týhle novinky asi vybuchne hlava:D Je to fakt VELKÝ! Ale jo, jsem v pohodě... já sice Jacksona miluju a tak, ale ne natolik, abych tu holku nesnášela a ať si říká kdo chce co chce, vypadají spolu spokojeně, aspoň tady na tý fotce:D a já jim to moc přeju a hrozně jim gratuluju:) Jackson bude skvělej táta, věřim tomu, ačkoliv samotný tý zprávě uvěřit pořád nějak nemůžu:D
Podle mých zdrojů je Sheila už dokonce v pátém měsíci těhotenství. No přišlo mi to jako blbost, protože v pátym měsíci už maj lidi přece jen trochu břicho, ale jak jsem tak koukala na nějaký fotky z nedávný doby tak to asi zas taková blbost není, ačkoliv moc vidět to na ní není...:D Stejně je to hezký... další šťastná zpráva ohledně soukromýho života... Nikki se vdala, Jay bude mít mimčo a kdo bude další?:D Nějaký tipy? Nicméně... ještě jednou, velká gratulace... no mohla bych zas začít dejchat, co myslíte?:D

I passed out when I read this information. Then, I didn't know if I should believe it and then I passed out again. Jackson Rathbone is going to be father. He and his girlfriend, dancer Sheila Hafsadi are expecting their first child. Oh my Carlisle, I'm totally shocked! I didn't even know that they're dating so long time... and now... he's pregnant! Uhm... she is pregnant, of course, just kidding:D I'm just... really... surprised... I mean... congratulation Jackson, it's awesome but... my head is going to explode... :D It's a big BIG news! Well... I'm fine... I love Jackson, but not too much to hate that girl, I'm really happy for them, Jackson is gonna be great dad. It's cool! Another happy ending you see? Actually, we can't know that they won't break up but... Nikki Reed is married, Jackson is going to have a baby... that's nice, I love it. My sources are saying that she's in fifth month. I thought it's nonsense but maybe it's not, when I looked at some photos from January:D Anyway... congratuation again... and I should start breathing again:D

A teď si počkejte, jak rozkošný bude jeho vlastní dítě!:) :D

The Twilight Saga: Breaking Dawn - part 2: official logo

12. února 2012 v 20:17 | Piper. |  Breaking Dawn, merchandise
Ahoj všichni. Jak se máte? Já celkem fajn, jen jsem trochu smutná kvůli smrti Whitney Huston. I will always love you je písnička, kterou budu vždycky milovat a... jí bylo jen 48... je to hrozný, je to smutný, měla jsem jí prostě ráda... nemůžu si pomoct, zasáhlo mě to. Nicméně... byla jsem na horách, takže mi uniklo pár zajímavejch věcí... no jednou z těch zajímavejch věcí je článek, kterej napíšu po tomhle:D ale tak tohle sem dát taky musím... je to oficiální logo 2. dílů Breaking Dawn. Je prakticky úplně stejný jako to na díl 1., akorát první je červený a tohle je takový... oranžovo žlutý no...:D

Hello everybody. How are you? I'm fine... but quite sad about Whitney Huston's death... I will always love you is song which I will always love and she was just 48... it's sad. I can't help myself. I liked her... Anyway, I was skiing so I missed some interesting things. One of them is another article. which is more interesting than this one, but... I have for you right now official logo poster for The Twilight Saga: Breaking Dawn - part 2. It's pretty similar to the first one, but the first one was red, this one is... is that yellow? Partly... I think so:D

imagebam.com
source: oh god, I don't know:D really, I found that yesterday and
didn't save the source... but probably twilight-online.nl

Tak jsem zpátky z hor a mám vážně ponorku jak prase...:D

11. února 2012 v 15:22 | Piper. |  Piperka
Ahoj všichni, jak se máte?
Tak jsem se vám vrátila z hor v plné síle, jste rádi?
No... v plné síle... jsem úplně tuhá, ale fakt, že jo:D Jeli jsme na noc, takže kromě toho, že mě bolej záda a sem celá ztuhlá, tak jsem taky skoro nespala, takže jsem děsně utahaná, i přes to, že jsem po příjezdu domů ještě do nějakejch jedenácti ráno spala. Jsem ráda doma, bylo to strašný:D teda ne, bylo to super, ale zároveň dost děs. Byla jsem jen s mamkou, na tom samym zájezdu jak vloni... no a lyžovaly jsme jak divý, protože - narozdíl od loňskýho roku - letos se dalo, protože bylo povětšinou hezky. Akorát v úterý, to bylo dost hnusně, sněžilo a tak, ale jako trochu se dalo, nebyla taková zima... no a včera bylo sice polojasno a krásný počasí, ale asi -20 stupňů a strašně foukalo, takže jsme to s mamkou zabalily dřív a radši si došly na pořádnej oběd :D Miluju pizzu ;) No nic:D Dorazili jsme dneska někdy asi v půl šestý ráno a tady zima jak v prase! Sem se těšila, že bude větší teplíčko a ono prd:D No nevadí... aspoň konečně napadl sníh, sice ne moc, ale stejně. Já nesnášim tu hroznou suchou zimu, která je letos prakticky furt. Ale těch -17 v noci nebylo nic moc.:D

Ale hlavní je, že už jsem doma. Jenom mám fakt děsnou ponorku. Vážně. Máma mi hrozně leze na nervy, i taťka mi leze na nervy, brácha taky, äle ti tak nějak normálně... ale máma mě fakt vytáčí, jak sem s ní byla celej tejden tam a prostě furt s ní a tak:D Ona se furt na něco ptá, ale takový debilní dotazy to sou... a normálně by mě ani nenaštvaly, ale prostě tenhle tejden, hlavně ke konci, mě vytáčely nehorázně, fakt že jo:D vím, že je to smutné, ale je to tak:D No ale hlavní je, že se celý zájezd ve zdraví vrátil domů a tak no:D já už teď půjdu, ještě se na chvíli natáhnout:D ale večer přidám nějaké novinky, něco málo se urodilo:)

DKNY Campaign Videos with Ashley Greene

4. února 2012 v 22:13 | Piper. |  Ashley - videa
Ahoj všichni. Teď tu nějakou chvíli nebudu... máme prázdniny a já budu pryč, takže asi tak. Nějak jsem si nenašla čas na to, abych přednastavila nějaké články, ačkoliv moje máma nadává, že už u toho zas sedim půl roku:D každopádně mi budete chybět a uvidíme se tipuju v neděli nebo v sobotu, nevím... každopádně nemám úplně tu správnou blogovou náladu, takže moc nekoukám po novinkách, ale přece jen mám pro vás aspoň něco. Jsou to videa Ashley Greene, která natočila pro kampaň DKNY. Dělá jim modelku jejich oblečení a hrozně jí to sluší, s ní to vyhráli:) no musím jít, mějte se tu krásně, užijte si týden, přežijte to tu nějak ve zdraví a já se snad taky ve zdraví vrátím... jedu totiž na hory:D
Hi everybody. I will not be here for a week. We have holidays, soo... I will miss you a lot but I'm not going to write anything. So see ya on... Sunday I think, I'm not totally sure about that. I'm not into right "blog" mood, so I'm not searching for news too much, but I have for you some videos with Ashley Greene to DKNY campaign... it looks really awesome, I love them, it's perfect:) I have to go now, so have a nice week and enjoy videos. She's so beautiful, I truly envy her... especially her hair! :D

source: twilight-web.org

The Hillywood Show: Breaking Dawn Parody

3. února 2012 v 12:30 | Piper. |  Zajímavosti
Ahoj všichni, jak se máte? Mně je celkem blbě, ale mám se fajn:D Včera jsem byla v divadle na představení Partičky... ne natáčení, ale divadelní verzi... no a bylo to skvělý, fakt neskutečná sranda, málem jsem umřela smíchy, byl to téměř doslova občas ROFL:D oni jsou dokonalý.... no pak jsme asi hodinu stepovali před divadlem, jestli třeba vylezou a nebo nevylezou... málem jsem umrzla:D ale vylezli a mám fotku s Ondrou Sokolem a podpis od něj a od Igora Chmely, což je paráda. No příště se musim vyfotit i s Igorem, tentokrát to bohužel nevyšlo, ale tak co se dá dělat... nicméně:D Mám pro vás konečně Parodii na Breaking Dawn od Hillywood Show, na kterou spousta lidí dlouho čekala, no tak jsme se dočkali, ale podle mě jsou ty předchozí lepší, ačkoliv i tahle je dobrá a je to sranda...:D vyměnili toho, co hrál Edwarda v předchozích dílech, těžko říct proč, ale tenhle je taky dobrej, fakt občas vypadá jak ten Robert, třeba z profilu nebo tak...:D No... tak se koukněte, stojí to za zhlédnutí a já už musím padat, tak se mějte famfárově:D

Hello everybody, how are you? I'm quite sick but fine... I was in theater yesterday, on Partičkaaa!:D and I have photo with Onra Sokol:) and signs from Ondra and Igor Chmela, that's awesome! Anyway, I have for you another parody from the Hillywood Show... this time to Breaking Dawn part 1... it's funny, they changed the guy who played Edward in the other ones... but he sometimes really looks like Robert, I can't help myself:D It's good, but I think that previous parodies were better, I don't know... so... check out, you have to see that:D and I have to go...:

source: thehillywoodshow.com