Duben 2012

The Twilight Saga: Breaking Dawn - part 2: First two official stills photos

27. dubna 2012 v 21:01 | Piper. |  Breaking Dawn, stills
Ahoj všichni, jak se máte? Nehodlám tu zas psát, jak mě hrozně mrzí, že jsem nic nepsala... protože mě to vlastně ani nemrzí... mám toho teď tolik, což je na nic... škola, autoškola (jo, začla jsem, jsem machr:D) a tak dále, že ani nemám čas na blog, ačkoliv je pro mě samozřejmě stále důležitý... ne, to jsem napsala špatně, nemám na něj ani pomyšlení, proto mi nestíhá bejt ani líto, že jsem nic nepřidala... ach jo, fakt divný období... No nic... zamilovala jsem se do jedný písničky, jmenuje se The Gift a je od Seethera... já od něj moc věcí neznám, ale tahle je dokonalá... v určitejch pasážích tolik vystihuje to, co cítím já, ačkoliv v celkovém kontextu ne tolik... ale některý ty věty... já vim, je to depresivní song, ale nemůžu si pomoct, fakt ho miluju:) ale dneska mám pro vás i něco víc než jen moje kecy :D mám pro vás dokonce dvě fotky! Jsem se překonala :D a to dvě naprosto první stillsky z druhé části filmu Rozbřesk :) Jedna s Jacobem, jedna s Edwardem a Bellou... a teda, zas sem nadšená, když vidím ty její rudý oči! Dokonalost:) Snad se budou líbit:)

Hello everybody, how are you? I'm not gonna write, how sorry I am, that I didn't write articles... because I'm not. I'm busy, I have a lot of school, lot of important things to do and I'm not saying, that blog is not important for me, it is, but I just didn't have time... I actually have no minds to this site... I fell in love with one song... it's called The Gift... by Seether... those lyrics... so much about what I feel. Just some parts, I actually didn't do anything bad for what I should be ashamed of, but short parts are really close to me.. I know, quite depressive, but I love it. Anyway:D I have for you today something more than just my crap... I have for you.. wait for it... first two official stills photos from The Twilight saga: Breaking Dawn part 2 movie! :) I'm again so excited when I see Bella with red eyes! Well, I love those photos, really beautiful, so I hope you like it...:

imagebam.com imagebam.com
source: twilight-online.nl

The Twilight Saga: Breaking Dawn - part 2: official promo poster

22. dubna 2012 v 23:06 | Piper. |  Breaking Dawn extra
Hola bobani, jak se máte? Já poslední dobou fakt divně:D Nemám na nic náladu a když náhodou mám, tak se k tomu nedostanu... to se mi poslední dobou stává často... mám náladu na blogaření, ale ne, prostě ne, nikdo mě na comp nepustí... prostě potřebuju vlastní! Nejen kvůli psaní, nejen kvůli blogu, ale hlavně kvůli tý svobodě! A taky kvůli škole. Prostě se nebudu muset omezovat tim, že máma pracuje nebo se jí nechce zapínat počítač... nebo tim, že si brácha stahuje nějaký blbý hry a nechce mě sem pustit. Ale ne, prostě ne, moji rodiče očividně nechápou, že budu vlastní notebook potřebovat... Jako mě vážně nebaví furt lézt k bratrovi do toho jeho puchu a do místnosti, kde je obří pavouk! (ne, nepřehánim, brácha má pavouka... jakože domácího "mazlíčka") To je fakt nefér, já mám arachnofobii jak hrom a on může mít pavouka... je pravda, že od tý doby, co jí má, tak moje arachnofobie už neni tak hrozná... dokážu kolem ní projít, ale když se pohne, tak jsem zas v háji... no nic, už tu plácam blbosti, je pozdě, ale dřív to nešlo... stejně jsem ale napsat chtěla. Mám pro vás něco, co už jste určo viděli, ale já jsem zpomalená, znáte mě... oficiální plakát k Breaking Dawn - 2. části, ale moc se to neliší od toho ofiko loga, páč tam zatím nejsou ani žádný lidi... i když jak jsem tak projížděla plakáty na minulý díly, je to možná spíš lepší:D Tak doufám, že se bude líbit...:

Hi sweethearts, how are you? I'm doing well, I'm just little bit angry 'cause I don't have my own notebook... so I have to wait, if my mom will have a good mood... or if my brother won't be here... and I hate when I have to go to his room, where it smells a lot! :D and where is that big spider! (no, I'm not kidding, my brother pet a spider...) It's unfair that he can have a spider despite the fact that I have arachnofobia... yeah, it's true that it's not as strong as it was before we had this one in our house, but when it moves... It's back. That is serious problem, I really have arachnophobia, but my parents and my brother are obviously okay with that... Anyway, I'm talking about craps. I didn't have time for articles, I'm quite busy or I don't have the right mood or I can't go on computer, so I won't say sorry, because in my case it's quite normal... I have for you official promo poster to The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2. There is not a big difference between this poster and official logo actually... there are no people, but when I was checking posters to other four movies with people, it's maybe better that they're not there:D

imagebam.com
source: breakingdawnmovie.org

Kristen Stewart: Snow White and the Huntsman - second official trailer

18. dubna 2012 v 17:19 | Piper. |  Kris - videa
You have eyes huntsman but you do not see.
Miluju tuhle větu. Tuhletu část z traileru, fakt že jo :) Já vlastně miluju asi všechny části z tohohle traileru na Snow White and the Huntsman (Sněhurka a Lovec), protože jsem z toho traileru vážně nesmírně nadšená :) fakt že jo, já se hrozně těším, neskutečně, nemůžu se dočkat:)Prostě už když jsem viděla ten první trailer, tak jsem věděla, že ten film budu milovat a naprosto jsem se do toho zbláznila. Ještě je dobrá část: "Who are you? Why the queen wants you dead?" "You should know, you're the one hunting me!" ("Kdo jsi? Proč tě chce královna mrtvou?" "To bys měl vědět, to ty jsi ten, co mě pronásleduje!" (doslovně spíš loví) - volně přeloženo) No nic, jsem v pohodě:D Nevím no, nejsem z toho nadšená jen kvůli Chrisu Hemsworthovi... případně Samu Claflinovi, dokonce ani Kristen neni ten hlavní důvod, i když patří k nejoblíbenějším herečkám. Prostě mi přišlo, už po tom prvním traileru, že to bude možná trochu ujetý, ale přesně tím směrem, kterym to konkrétně já ocenim:D Prostě jsem přesvědčená, že to bude bomba a myslím, že mě to nezklame:)

You have eyes huntsman but you do not see.
I love this part! Actually I love all parts of Snow White and the Huntsman second official trailer which I have for you today, but this quote is perfect:) Another part I love is: "Who are you? Why the queen wants you dead?" "You should know, you're the one hunting me!" (or something very similar:D) I'm so excited about this movie, I really am. I know that I will love it:) Not just because of the fact that Chris Hemsworth and Sam Claflin play there..:D Because of Kristen too, but that's not the main reason. I just think that it will be epic, really cool, good action put into one of the original fairytales and when I look at all those videos, I just KNOW that I will like it:)

source: kristenstewartdaily.org

Ashley Greene: "LOL" Official Trailer

13. dubna 2012 v 17:17 | Piper. |  Ashley - videa
Ahoj! Jak se máte, lidi? Můžu popravdě říct, že miluju pátky. Dokonce i když jsou to Pátky 13.:D Vážně, nic špatnýho se mi v Pátek 13. nikdy nestalo. Nejsem zrovna pověrčivej člověk. Fakt ne, nevěřim tomu, že když vám přeběhne kočka přes cestu, že se vám stane něco zlýho, pokud zrovna neřidíte auto, nevletí vám do cesty a vy kvůli ní nenabouráte do lampy, to je pak fakt pech no. Vlastně jeden rok byl jeden pátek 13. jeden z nejlepších dní v mém dosavadním životě:D Už jsou to asi tři roky zpátky, ale tak stejně:D Prostě nejsem pověrčivá. Fakt nemám pocit, že bych měla sedm let smůlu, když jsem rozbila zrcadlo. No vlastně to zrcadlo rozbil můj brácha, akorát že mnou...:D zajímavá historka:D prostě do mě strčil, přitlačil na něj a najednou to prasklo:D to je na dlouho:D No mám pro vás dneska zas video. Vím, že poslední dobou furt samý videa, ale já na ty fotky nějak nemám čas ani náladu:D ale tohle je náhodou exkluzivní, mám pro vás trailer na novej film s Ashley Greene - jo já vím, KONEČNĚ, taky si říkám - který se jmenuje LOL. Ashley tam hraje postavu, která se tuším jmenuje Ashley:D a je to jedna z kamarádek hlavní postavy, které se říká Lol a hraje jí Miley Cyrus. No v tom traileru je hlavně ona, Ash jen chvilkama, ale je tam a fakt vypadá jak teenagerka:D líbí se mi to:D no ten film je remake na jeden německej nebo... francouzskej? Ani nevím, ale tak jsem na to zvědavá, akorát teda asi jen kvůli Ash.

Hi! How are you guys? I can truly say that I love Friday! Even if it's Friday 13:D Really, nothing bad ever happened to me on Friday 13, I'm not a very superstitious person. I don't believe that something will happen to you if the black cat cross your way. Just when you're driving, you loose the control and hack into a lamp because of black cat. That's bad luck:D And actually Friday 13 was one year one of the best days in my life... no, I'm not superstitious. Well, I broke a mirror and I don't think I have seven-year-long bad luck. Actually my brother broke the mirror, but it was broken by me... he punched me and the mirror got broken. Long story:D I have for you a video. I have some other today but I don't know if I will have enough time to post them. It's finally the first official trailer to LOL where Ashley Greene plays a character called Ashley who's one of the best friends (maybe the best one) of Lola (Miley Cyrus). It seems nice, Ashley is not there a lot in this trailer, but she's there and she looks really like a teenager, I love it! :D

source: twilight-online.nl

Happy 22nd Birthday, Kristen Stewart

9. dubna 2012 v 18:27 | Piper. |  Kris - news
Hola hej, jsem tu dnes jen na skok. Pár dní už dost bez nálady. Taky jsem byla u kámošky na chatě, no to bylo fajn, to musím uznat, ale dneska faaaakt blbej den. Nemam ráda Velikonoce, ale tak aspoň neuschnu. Ale je přestupní rok, měly by šupat holky, ne? Nebo vy tuhle tradici neznáte? No nic, každopádně jsem chtěla Kristen tak symbolicky popřát všechno nejlepší k 22. narozeninám... náhodou jsem si na to vzpomněla díky imdb.com, jinak ty narozky fakt flákam:D

Kristen Stewart: 2012 Nickelodeon's Kid's Choice Awards [03/31/12]

4. dubna 2012 v 16:41 | Piper. |  Kris - events
Ahoj všichni, jak se máte? Poslední den školy před Velikonocema, to je dobrý ne? Já se mám fajn, mám na prázky nějaký plány, tak už se těším, budu mírně zaneprázdněná, ale zejtra ještě budu doma, v pátek jdu pryč akorát večír, takže se tu možná ukážu, no uvidíme:D Mám pro vás ty slibované fotky z Kid's Choice Awards, kde byl nejen Taylor Lautner, ale byla tam i Kristen, protože byla nominovaná - což teda u ní neni pravidlo, že jde někam, kde je nominovaná, na KCA byla třeba poprvý:D ale každopádně tam BYLA, to je důležitý a taky teda v kategorii nejoblíbenější filmová herečka zaslouženě vyhrála. Hrozně moc jí to slušelo podle mýho názoru. Ty šaty jsou krásný, ta modrá barva jí hrozně sluší a já jsem na modrou poslední dobou dost ujetá, takže fakt mě nadchla:D Tak si užijte fotky...:

Hi everybody, how are you? Last day of school before Easter, that's cool, isn't it? I'm fine, I have some plans for a weekend, so I will be quite busy :D But for now, I have time, so... how I promised, I have for you photos of Kristen Stewart from Nickelodeon's Kid's Choice Awards from March 31. I've saved a lot of them, so I hope you'll like them. She was beautiful there, I love her dresses, I love that color, I love this kind of blue! Great outfit, really, love it:) By the way, Kristen won an award in category Favorite Movie Actress, so congratulation:). Enjoy photos:

ON THE ORANGE CARPET:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Taylor Lautner: 2012 Nickelodeon’s Kids’ Choice Awards [03/31/12]

2. dubna 2012 v 20:29 | Piper. |  Taylor Lautner
Ahoj všichni, jak se máte? Já se mám momentálně dobře, ale myslela jsem, že ve škole umřu, vážně. Psali jsme totiž čtvrtletku z matiky... bože, to je fakt hrozný, třetí čtvrtletí, sedmej ročník gymnázia, do hajzlu, příští rok touhle dobou budu maturovat, paráda... pokud ovšem nepropadnu z matiky a nebudu opakovat, což je dost možný. Měla jsem z toho docela fajn pocit, kterej mě ale po odevzdání a konzultaci s ostatními zase přešel, no ale uvidíme, nechci o tom moc přemejšlet. Dneska jsem vám uložila pár úža bomba fotek:D ne nebudu mluvit jak idiot, prostě fotky... z Kid's Choice Awards 2012, což se konalo někdy snad předevčírem, 31. března... no nebyl tam jen Taylor Lautner, ale i Kristen, ta má ale fotek víc, takže ještě ukládám:D Taylor dostal slizem jak vloni Jackson Rathbone:D no a taky vyhrál cenu v kategorii... Favorite Buttkicker - Oblíbený... hm, jak to říct slušně... nakopávač zadků?:D Asi jo no... nejspíš za Abduction. No tady jsou ty fotky, užijte si je...:

Hello everybody, how are you? I'm doing well know, but I thought I will die at school, 'cause we wrote an exam from maths... and I hate maths, really and I thought that it was not as bad as it could be, but occationally I totally screwed it up. Maybe I didn't but I don't know. And I don't want to think about that anymore. I have for you some photos. I decided to save them. On March 31, 2012 were Nickelodeon's Kids' Choice Awards and Taylor Lautner was there and he won actually, in category Favorite Buttkicker, probably because of his performance in Abduction. He got slimed by that green jelly like Jackson Rathbone last year:D Well, he looks cool... it's Taylor, you know, always with his typical smile... so congratulation to his award...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com