Červen 2012

Konec roku, prázdniny... no to bude zas pocuc.

29. června 2012 v 22:52 | Piper. |  Piperka
AHOJ AHOJ AHOJ.
Jako už tradičně se ozývám na konci roku s rekapitulací posledního dne ve škole:D
Páni, je fakt divný končit sedmák. Hodně divný. Obzvláš%tm když osmák je poslední rok. 7.A... líbilo se mi tohle ozačení naší třídy. Já měla vždycky radši lichý čísla. Nechci bejt sudá... nechci bejt 8.A... nechci maturovat. Bojím se. Fakt se děsně bojim, ale tak to je asi normální no:D Poslední den byl fajn. Zase na tradičním obědě s rodičema v řecký restauraci. Až na to, že jsem nebyla s rodičema, ale jen s mamkou. Ale stejně to bylo fajn. Táta si to trochu vyžehlil tim, že mi koupil novej objektiv k foťáku:) ♥ Miluju ho! Jak tátu tak ten objektiv, samozřejmě:D Jsem měla ten starej rozbitej, no z tohohle jsem odvázaná:) A výzo? No tak to je skvělý. Teda vám to tak možná připadat nebude, ale pro mě je skvělý, protože jsem se zlepšila ze tří předmětů:D což je naprosto boží, obzvlášť proto, že jedním z těch předmětů je matika.
Ty známky byly takovéhle... no tak co čekat, když je člověk na osmiletym všeobecnym gymplu, prostě záhul, ale já jsem naprosto spokojená a rodiče jsou taky rádi, hlavně, že nemám žádnou čtýru:D

Čeština - 2
Dějepis - 3
Angličtina - 2
Špánina - 3
ZSV - 2
Zemák - 3
Fyzika - 3
Matika - 3
Biologie - 3
Chemie - 2!!!
Tělák - 1
Literárně jazykovej seminář - 1
Anglická konverzace - 1

No a zbytek odpoledne jsem strávila s nej kámoškou W.
Takže co víc si přát? Jakej byl váš poslední den ve škole?
Doufám, že aspoň z poloviny tak super, jako ten můj :)
Mějte se hezky, o prázdninovém provozu vám něco povím zítra.
Piper.♥

2012 - Cosmopolis - Portraits

27. června 2012 v 21:44 | Piper. |  Robert - photoshoots
Ahoj všichni, jak se máte? Já celkem fajn, jen je mi trochu zle... ale jako nic vážnýho, prostě trochu divně no, to přejde, neni to tak hrozný, jak to zní, jen je mi tak poslední dobou celkem často no. Už se blíží prázdniny, z čehož jsem fakt nadšná, protože mám spoustu skvělejch plánů:) takže si je náramně užiju:D akorát teda ztěch zkoušek na řidičák moc nadšená nejsem:D jsem z toho dost na nervy, ty zkoušky budu dělat asi někdy v srpnu, páč červenec mám zaflákanej. No, dneska mám pro vás po dlouhý době zas nějaký fotky Roberta Pattinsona. Ano, zázrak, něco s Robertem:D je to osm portrétů pro jeho film Cosmopolis a vypadá tam i celkem dobře no:D tak snad se budou líbit...:
Hello guys, how are you? I'm fine, just sick a little again. I am sick pretty often actually... No, it's not as bad as it seems, I will be okay. Holidays are close and I am excited about that because I have so much plans. I'm not excited about my driving exam which I will probably have on August. I am afraid of that. Anyway, I have for you eight photos with Robert Pattinson. Yeah, surprise, I'm posting something with Robert Pattinson:D These photos are portraits for Cosmopolis movie and he looks there quite good. Enjoy photos.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Twilight Saga: Breaking Dawn - part 2 - official teaser trailer

20. června 2012 v 21:51 | Piper. |  Breaking Dawn trailers
Ahoj všichni. Jak se máte? Já celkem fajn... konec roku je vždycky fajn... a já si vedu docela dobře. Od pololetí jsem si zlepšila tři předměty a nebudu mít ani jednu čtyřku, což je u mě a na mym gymplu fakt úspěch. Jediný, co si možná zhoršim, je anglická konverzace, ale tak to je z jedničky na dvojku, takže žádná tragédie. Jsemna sebe ale fakt hrdá, protože jsem dala zkoušení z matiky na 2, což znamená, že budu mít krásnou trojčičku na výzo - ne jak v pololetí, kdy jsem měla 4 - a fakt sem za to ráda. Bylo to šílený. Přijeli jsme z toho sportovního kurzu a ona nám rozdala výsledky ze čtvrtletek. No a já měla trojku. Tak si řikam, hm, super, tak to mě určitě bude zkoušet. A samozřejmě zkoušela, jenže ne, že by mě zkoušela až další hodinu, vzala mě hned, no já sem si řikala, to je v háji, dyť jsem úplně vygumovaná, neviděla jsem to tejden! No nakonec mi dala docela dobrý příklady, který jsem zvládla spočítat... jeden jsem teda nepodělala díky jednomu spolužákovi, protože jsem furt měla tendenci to zkoumat, jestli je to správně a opravovat, tak mi naznačil, že to mám dobře, což mě uklidnilo natolik, že jsem nepodělala ani ten druhej. Ten byl ale fakt dlouhej, docela síla. Uf, to bylo vyčerpávající sdělení:D Každopádně mám pro vás něco fakt super. Je to vlastně prakticky jen trochu delší verze včerejšího článku, protože tentokrát pro vás nemám ukázku z teaser traileru, ale celý teaser trailer na 2. část Rozbřesku, ze kterého jsem vážně nadšená:-) Konečně se objevil, zrovna nedávno jsem si stěžovala, že furt nic a najednou fotky a trailer, boží! Miluju ho :) Je fakt skvělej, jsem nadšená:)

Hello everybody, how are you? I'm fine... the end of school is always fine and I am doing well this year actually. I won't have any 4 and that's good :) That's more than good. I pass an exam from mathematics and I will have nice 3, that's great, I'm proud of myself. Anyway, I have for you today something totally amazing... actually it's quite similar as the article from tomorrow, but with one difference. I don't have for you just preview, I have for you full Breaking Dawn - part 2 teaser trailer, which I found totally amazing, so I hope you'll like it too:) I love it, it will be epic, I am very nosy :) I love all those vampires there! It's gonna be amazing:)

source: twilight-online.nl

The Twiligh Saga: Breaking Dawn - part 2: 10 seconds from official teaser trailer

19. června 2012 v 21:44 | Piper. |  Breaking Dawn videos
Dneska jsem sežrala Big Maca... já fakt normálně nejim McDonals, vážně ne, nekecám... jsem dost tlustá i bez toho:D jak bych vypadala, kdybych to ještě jedla:D No nicméně jsem měla Big Maca a nesnášim se za to, ale měla jsem hlad a kámoška měla nějaký kupóny dva za cenu jednoho :D Tak jsem neodolala no:D Vím, že to není zrovna dvakrát strhuící informace:D Dneska mám pro vás něco fakt božího... je to 10 vteřinová ukázka z teaseru na Breaking Dawn 2. část, který se chystají zveřejnit tuším zítra. Tak doufám, že se vám to bude líbit aspoň z poloviny tak, jako mně:)

I had Big Mac today. I don't eat McDonald, I don't like it and i'm fat now, when I don't eat that... how would I look like if I did.. Jeez. Anyway, I ate Big Mac today and I hate myself for it, but I was hungry and my best friend had some discount, so we bought two big macs. Well, that's not very interesting information, I just don't want to talk about how bad mood I have today... I have something great for you today. It'preview of 10-second-long preview from Breaking dawn teaser trailer :) It's awesome, I love it, totally, I hope you will like it too. I can't wait for a whole one:)


source: twifans.com

The Twilight saga: Breaking Dawn - part 2: Eight new stills photos

16. června 2012 v 10:54 | Piper. |  Breaking Dawn, stills
Ahoj ahoj ahoj. Jak se máte? Já jsem konečně doma. Bolí mě celý tělo:D Řeknu vám víc, ale ne teď, nemám moc času, protože přijede mámina známá a bude tu přes víkend, tak jsem chtěla přidat aspoň něco, ale na román není čas. Chci zkusit udělat nový design, tak doufám, že to zmáknu ještě tenhle víkend, no... uvidíme. Teď mám pro vás ale něco naprosto úžasnýho :) Mám pro vás 8 nových stills fotek k Breaking Dawn - 2. část. Jsou naprosto perfektní, jsem ráda, že se konečně nějaké objevily! Hlavně ta 2., 3. a 5., ty se mi děsně líbí. Jsem nadšená a děsně zvědavá na film:D Mohli by nám konečně ukázat i něco víc... třeba delší trailer, na ten si ale bohužel budeme muset ještě nějakou chvíli počkat, takže zatím jen fotky. Ale i tak je to super, děsně se mi líbí, fakt hrozně, Belle to jako upírc sekne:D No tak snad se budou líbit i vám...:

Hi hi hi hi.... how are you? I am finally back home. My full body hurts me a lot! :D I will tell you more, maybe, but not now. I don't have mood for long articles, but on the other hand, I have mood for normal articles and for graphic, so I think I wil make a new design, I'm not sure when, because mom's friend will be here for a whole weekend, so I will have time probably just on Sunday, but I will try to do it soon. Now, I have for you something really amazing. Eight new stills photos from Breaking Dawn part 2 which were published for Entertainment Weekly. I love them, totally! I'm so excited! Especially the second one, the third one and the fifth one are amazing. They could show us more from the movie... for ecample a long trailer would be great! But we have to wait... but these photos are amazing too :) So enjoy them, I hope you will like them:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
source: twilight-online.nl

9. - 15.6.2012

9. června 2012 v 8:26 | Piper.
Ahoj lidi, vím, že jsem to zase flákala tenhle tejden a nic jsem nepřidala...
Ale nemohla jsem. Tenhle tejden byl fakt děsnej. Furt jsem se musela učit a jen za tři dny jsem napsala asi 9 testů, z toho 5 během včerejška, takže fakt vražda. Jak se máte jinak?
Já dneska odjíždím na týden se školou pryč. Jedeme na kola, tak doufám, že tam neumřeme:D No snad ne... Ale až se vrátim, tak se chystám zas začít přidávat pořádně, nechci, aby to tu umřelo úplně. Každopádně se vracím v pátek a hned v sobotu přijede mámina známá, takže uvidím, jak to bude, ale v ten pátek bych se měla vrátit brzo, tak snad ještě něco napsat stihnu:)
Mějte se hezky.
Piper.

Snow White and the Huntsman aneb jak jsem se zas jednou vydala do kina na něco, na co se dá koukat!:D

2. června 2012 v 17:31 | Piper. |  Piper and her movie experiences
Už jsem dlouho nepsala do rubriky: Piper and her movie experiences... A tak jsem se rozhodla to napravit. Protože tyhle články jsou poslední dobou ty, které mě baví psát asi nejvíc:D Abych vám připomněla, na co jsem to vlastně šla... dávám vám sem druhý trailer ke Snow White and the Huntsman = ke Sněhurce a lovci, který jsem sem tuším oficiálně ještě neházela...:


Tak to bysme měli, koukněte na něj, je fakt skvělej:D
No od čtvrtka to běží v našich kinech, nebo teda aspoň v těch Pražských, takže jsem samozřejmě vyrazila. Víte, jak hrozně moc jsem se těšila, nemohla jsem si to nechat ujít. No.. donutila jsem W., aby šla se mnou:D No dobře, nedonutila, šla dobrovolně, ale jako kvůli mně, ne kvůli filmu :D
No jedna věc, která mě fakt docela mrzela... šly jsme omylem na dabing.
Mě to vůbec nedošlo, že to vůbec může bejt dabovaný, tak mě to trochu nakrklo:D ale tak.. musím upřímně říct, že se to dalo snést... člověka ten film pak tak vtáhnul, že ten český dabing třeba ani nevnímal a naopak ocenil, že nemusí dávat pozor na titulky, ale může se v klidu dívat... Kupodivu jsem měla tentokrát sarkastické hlášky víc já jak Whitey, ale což..:D A jak se mi film vlastně líbil?
No, řeknu to jednoduše... byla jsem z něj naprosto nadšená! Vážně jo. Jako ani teď s odstupem mé nadšení neopadává a už si to stahuju v originále:D Jsem pirát, jo, no což, zatím ACTA ještě neplatí, takže ať jdou všichni do někam... já to nehodlám nikam ukládat, jen si to stahuju :D No a ještě se k tomu i veřejně přiznávám, sákryš:D Možná vám sem doplním nějaký druhý dojem, ale teď už v celém článku trochu podrobněji se spoilery...

Kristen Stewart: 65th International Cannes Film Festival Cosmopolis Premiere [05/25/12]

1. června 2012 v 22:44 | Piper. |  Kris - events
Já vím, že je divný ukládat fotky Kristen Stewart z premiéry filmu Roberta Pattinsona, ale tak znáte můj vztah k Robertovi... a hlavně, Kristen tam podle mě vypadala úchvatně. Možná přidám i fotky Roba, ale Kris mě nadchla těma šatama... jsou vážně nádherný, já miluju červenou! Jsou dost odvážné, to jo, ale hrozně hrozně hrozně jí sluší a vypadá prostě fakt úžasně :) Aspoň z mého pohledu. No ty fotky jsou z premiéry filmu Cosmopolis, která se konala na 65. ročníku mezinárodního filmového festivalu v Cannes 25. května 2012. Ten týpek, co je na fotkách s Kris je tušim někdo z jejího filmu On the Road, ale jistá i nejsem. Tak snad se vám budou fotky líbit:) Mimochodem už jsem viděla Sněhurku a lovce. Zejtra vám o tom napíšu nějakou krátkou zprávu, dneska už jsem na to moc urvaná... tak dobrou:)

I know, that the fact that I saved photos of Kristen Stewart from Rober Pattinson's movie premiere it's kinda weird :D But you know, that my relation to Robert is not as good as it was and I just looooved Kristen there! Those photos are from the premiere of Cosmopolis movie from 65th international Cannes film festival and Kristen had very beautiful red dress, which is - in my oppinion - absolutely amazing! Is oppinion with double P or is there just one? Doesn't matter. Anyway!:D Enjoy these photos, they are very nice. The guy with Kristen is someone from her On the Road movie I think. Oh my Carlisle, I love that red color :) By the way, I have already seen Snow White and the Huntsman movie. It was awesome! But I will tel you more tomorrow, I'm too tired for another article today... so nice dreams:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com