Červenec 2012

San Diego Comic-Con 2012: "Panel" videos

29. července 2012 v 16:09 | Piper. |  Cast - videos
Ahoj. Poslední článek, který jsem připravila, je zase z Comic Conu... no jsou i videa z konference, no tohle je tzv. Panel.. no já ty z konference ještě neviděla, takže si nejsem úplně jistá, jestli to náhodou není úplně to samý:D každopádně tenhle panel je prostě taky konference ohledně Breaking Dawn - 2. části, takže je to logicky super:D Všichni tam vypadají skvěle. Hlavně se mi tam líbí Kristen, Nikki a samozřejmě láska mého života, která už má bohužel dítě s někym jinym:D Jackson Rathbone. No nečekala jsem, že tam bude i Mackenzie, přeci jen je to ještě malá holčička:) ale byla tam a byla naprosto k sežrání, ona je prostě kouzelná:)
*
Hi. The last one I prepared is about Comic-Con 2012 again. It's from Breaking Dawn - part 2 "Panel", so the press conference. All of them look absolutely awesome. Especially Kristen and Nikki and Jay Rathbone:D I hope you'll like it, I love it, totally. I didn't expect thet Mackenzie will be there. She's gorgeous. So cute little lady :)


The Twilight Saga: Breaking Dawn - part 2: One new stills photo.

23. července 2012 v 22:59 | Piper. |  Breaking Dawn, stills
Druhý článek se týká Rozbřesku 2. části. Další nádherná stillska, která mě vždycky dokáže nastartovat, abych zase psala další články:D Tentokrát je tam upírské srocení kolem ohně a mně se hrozně líbí, je fakt super:) Zamilovala jsem si jí, tak doufám, že se bude líbit i vám:)
*
The second article is about The Twilight saga: Breaking Dawn - part 2. Another beautiful stills photo from the movie, with almost all vampires who came to help the Cullens. I love it, totally. It's great! I hope you'll like it as much as I do. I'm so excited!

imagebam.com

San Diego Comic-Con 2012: Official Cast Portraits

18. července 2012 v 16:46 | Piper. |  Gallery - Photoshoots
Ahoj lidi. Neměla jsem moc čas a ani moc náladu na to něco psát, protože jsem byla nemocná, otrávená, měla antibiotika a tak. No, v pondělí jsem odjela na dva tejdny do Španělska, no na tu dobu jsem připravila tři články. No já vím, že to na 14 dní není moc, ale na víc jsem fakt neměla čas ještě s ostatníma povinnostma a balenim a nemocí a tak. Jako první jsou to fotky z Comic Conu, ale ten největší boom bude až se vrátím. No mám pro vás oficiální portréty herců z Breaking Dawn part 2. Jsou fakt dokonalé a mně se hrozně líbí, tak snad se budoou líbit i vám:)
*
Hi guys. I didn't have much time last days. And I didn't have the right mood because I was ill and I had antibiotics. So I prepared just three articles to the time I will be in Spain. I hope you'll like them all and you won't be mad at me. First, I have for you some photos from Comic-Con but the biggest update will be after my comeback. I have for you now cast portraits, which are totally amating and I love them so I hope you'll like them too:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
source: twilight-online.nl

Oooo. Espaňa. Sen se stal skutečností... no teď jsem z toho snu fakt na nervy:D

16. července 2012 v 0:18 | Piper. |  Piperka
Ahojda lidičky.
Jak se máte?
Mně je fakt zle z nervozity.
No vlastně kecám, ani ne... pořád mi to nějak nedošlo. Za pár hodin odjíždím do Španělska, konkrétně asi za 8 a už mi trochu hrabe z představy, že tam jedu naprosto bez rodičů:D Je to divný, posledních 15 let jezdím všude s rodičema nebo se školou:D (poprvý jsem byla na Mallorce, když mi byly 3 roky) a teď mám najednou jet sama? No sama, s dvěma kámoškama, ale furt sama:D A ještě nějaký trable s ubytovánim, teď sebou peněz jak želez, páč moje máma zas myslí na to nejhorší, jak jinak. Prej kdyby náhodou něco. Jako fajn, to náhodou něco se stát může, ale kvůli tomu se nemusim cejtit tak blbě, že mám tolik peněz a mít strach, že mě okradou:D No nic, nevadí, to bude v pohodě. Každopádně tam jedu na dva tejdny, tak doufám, že se s kámoškama nepovraždíme:D Ale tak snad ne...:D Určo ne, jsme přeci mírumilovná děvčata:D Uklidnilo mě, kdyby tuto obavu vznesla alespoň ještě jedna z nich:D Hned bych se cítila jako menší pesimista.
Už je pozdě, musím běžet, jen jsem se s váma chtěla rozloučit:)
Mějte se co nejlépe.
Piper.

Hiatus 16. - 29. července 2012


The Twilight Saga: Breaking Dawn - part 2: new official character posters

14. července 2012 v 20:13 | Piper. |  Breaking Dawn, promotional photos
Jedinej, u koho jsem si jistá, kdo je... je Garrett, kterého hraje Lee Pace. Ten na té třetí fotce. No možná dávám bez pomoci z hlavy i ty z Aljašky, problém je, že si fakt nepamatuju ty postavy, jak jich byl hodně. Jako jo, vim, že tam byly, když mi někdo řekne jméno, ale jak vypadali? Nemám páru...:D Přesto jsem vám to jakš takš dohledala. Ale bez pomoci fakt asi jen Garrett a ti z Denali. No, ty první dvě jsou upírky z Amazonie... teď jak se jmenovaly, hm.. Zafrina... ale tu druhou si nevybavím. Byly vůbec z Amazonie? Netuším:D No, potom teda Garrett. Na tý další je Tanya, tu ještě poznám, pak Kate, pak teda Irinu poznám bez pomoci IMDB.com, potom teda pravděpodobně Eleazar a Carmen, ať to máme hezky pohromadě. Ale pak už končím, ale byla jsem tak hrozně ochotná a v dobré náladě, že jsem vám to zkrátka našla. Ale ne všude jsem si úplně jistá:D Neměla jsem ani páru, kdo je na tý 9. fotce, kromě toho, že vypadá trochu divně... no, už jsem to našla, fakt náhodou, je to postava, kterou hraje Noel Fischer, Vladimir. Pamatuju si Vladimira a takhle sem si ho fakt nepředstavovala. Vůbec. Ani náhodou. No nic, jdeme dál:D Je pravděpodobné, že jsou vedle sebe, takže ten další bude nejspíš Stefan. Ta žena no... tady fakt nevím, nejsem si vůbec jistá, vážně vůbec, ale nejspíš, nejspíš, jen možná... to je Siobhan, ale jistá si nejsem. Ta holčina vedle, tou sem si naopak celkem jistá, to je Meggie. Ten vedle si myslím, že je Liam. Matně si tuhle postavu pamatuju a myslím, že by to na něj docela sedělo. No, vedle Liama.. tak to je asi Tia. Teda asi, jsem si celkem jistá, narozdíl od té vedle. No.. to je asi Andrea Gabriel, takže Kebi, ale na tutovku to není. No jsem si naprosto jistá tím dalším, ro je Rami Malek, který si zahrál roli Benjamina:) tuhle postavu jsem měla celkem ráda, co si tak pamatuju. Bože, musim si to přečíst znova, už je to dlouho:D No a ten poslední je na 99% Amun, kterého si loupnul Omar Metwally. No na těch ostatních dvou obrázcích je šest posterů s postavami, které bezpečně známe... tak doufám, že se vám budou plakáty líbit:)

The only one, I'm sure who is, is Garrett played by Lee Pace. The one in the third picture. Well, then those from Alaska, but who's who? I don't know. I know just which one is Irina:D Anyway. I have for you many character posters for The Twilight saga: Breaking Dawn - part 2 and I totally fell in love with them. Okay, some of them are pretty weird with that make-up and red or orange eyes, but... I love the one with Garrett, because I just love Lee Pace and Garrett was probably my most favorite vampire from "the others" :D Well, I'm not able to recognise actors, so I can't really find who's who, because I don't remember all of them from the book. Those two in the first and second pictures are those two from Amazonia. Well... the fourth one is robably Tanya, I think. The fifth one is Kate. Well, then Irina, and probably Eleazar and then Carmen. So I have those from Denali, okay... I have no idea who is in the picture no. 9. I know that actor, but I don'n know the name, so I'm sorry. Oh man, I found it. It's Noel Fischer. So it's Vladimir. He looks weird... The other men.. well... not sure, but maybe it's Stefan. The woman... I don't know, it's hard... I'm using IMDB.com, but they look so different. It can be Siobhan, but I'm not sure. The girl next to her, so the picture number twelve is Meggie, it's one of those I'm sure about. The other guy.. I think its... Liam. I quite remember him from the book, I'm not sure, but I think that it could be him. The next one is Tia, then there is.. well, I'm not sure... really, I don't know but ther is a possibility that it's Kebi played by Andrea Gabriel. Another one, I'm totally sure about this one. It's Rami Malek who plays Benjamin... I like his character, I remember him pretty well. And the last one we don't know, the last one from new characters is Amun, played by Omar Metwally. Then two posters with six people you know very well.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ashley, Nikki, Kellan, Jackson, Peter & Elizabeth: The Movies On Demand Lounge

14. července 2012 v 19:35 | Angie. |  Gallery - Events
Ahoj. Jak se máte? Víte, co je nového? Zase další Comic Con:D 12. července, tedy ve čtvrtek, se na něm objevili i herci z naší milované Twilight ságy. A víte, co to znamená? Miliardu fotek, kterou bych měla uložit a musím to stihnout do pondělí, protože zas odjíždím:D Hm... no... to sem na sebe zvědavá :D No, když tak to doženu až přijedu no:D ale to už budou zas další věci, jééééžiš, já se zblázním:D je toho moc. Asi vám bude muset stačit jen pár:D No, ale jako první mám pro vás fotky, které jsou sice z jedné akce spojené s Comic Conem, ale není to z oficiální konference nebo tak, ale z něčeho, co se jmenuje The Movies On Demand Lounge, takže něco jako Filmy na požádání:D No byli tam Ashley Greene, Kellan Lutz, Peter Facinelli, Elizabeth Reaser, Nikki Reed a Jackson Rathbone. Ty fotky jsou fakt vtipný, hrozně se mi líbily, tak jsem vám je uložila. Těch z koberce a z konference je příšerně moc, takže na ty se vrhnu asi až teď, jestli vůbe:D uvidíme. Všem to tam sekne, hlavně se mi tam hrozně líbila Nikki, moc jí to tam slušelo:) ale tak to všem. Doufám, že se vám budou líbit:)

Hello guys. Do you know, what's new? Comic Con 2012! On July 12 was at Comic Con cast of The Twilight Saga: Breaking Dawn - part 2 and that means, that I have many things which I have to save. And I have just two days because I'm leaving on Monday again. Hm... :D That will be hard core:D First, I decided to publish some photos which are not with the main trio. I have for you photos from one event where were Ashley Greene, Kellan Lutz, Peter Facinelli, Elizabeth Reaser, Nikki Reed and Jackson Rathbone, it was part of Comic Con too, but it's not anything like the press conference or something. But I love these photos, I really love them. They are awesome and funny and they all look great!:D Nikki is very beautiful there:) Well, all of them looks great:D enjoy photos.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Jackson Rathbone welcomes son!

12. července 2012 v 20:28 | Piper. |  Jackson - news

Mám pro vás fakt naprosto skvělou zprávu:) Jackson Rathbone a jeho přítelkyně Sheila Hafsadi přivítali svoje první společné mimčo! Chlapeček, kterého pojmenovali Monroe Jackson Rathbone VI (are you kidding me?:D), se narodil minulý týden ve čtvrtek, 5. července 2012. Klučina se narodil v 9:43 ráno a vážil 8 liber a 11 uncí, což je asi 3,94 kg, takže to je teda celkem macík:) To je dobře, že je to kluk jako buk:) Moc jim gratuluju, je to úžasná zptáva. Takže z Jaye máme taťku... to je fakt divný:D ale hrozně krásný. Doufám, že nám syna taky někdy ukáže:)

Jackson Rathbone and his girlfriend Sheila Hafsadi have welcomed their first child together Thursday, a baby boy named Monroe Jackson Rathbone VI, his rep confirms to Us Weekly.
Baby Monroe was born at 9:43 a.m. and weighed 8 pounds, 11 ounces at birth.


Prázdninový provoz, aneb kdy tu budu a kdy ne.

1. července 2012 v 0:29 | Piper. |  Piperka
Ahoj všichni, jak se dnes máte?
Já dost unaveně, tak přece jen, je noc:D
Přesto jsem ale chtěla napsat, protože zítra už to nestíhám.
Slibovala jsem vám říct, jaký bude prázdninový provoz tohohle blogu.
Jsem lemra a na tenhle týden jsem nic nenastavila... a přesto jedu pryč. Omlouvám se, ale bylo toho nějak moc, lítala jsem s kámoškama venku, balila si a nevyzbyl čas. Každopádně se vracím v neděli a pak rozhodně chci začít víc přidávat a i konečně udělat ten novej design, doufám:) Takže to bysme měli tenhle tejden.
1. - 8.7.2012 - Jsem v tahu.
Pak tu tejden sem, takže budu přidávat... no pak od 16. do 29. července jsem ve Španělsku. Tam to moc nevidím... i když jsem si chtěla vzít notebook, tak to nakonec asi neudělám... mám o něj strach a máma mi to tak nějak nepřímo zakázala. Pak jsem zas tady a odjíždím až 12. srpna na vodu a tam jsem do 16., tušim:D No a pak už tu po většinou jsem, tak se uvidí, jak moc budu něco podnikat s kámoškama nebo s mamkou a jak moc budu sedět u compu a přidávat. Ale úplně umřít to tu nenechám. Teď se ale mějte, já už padám spát a ráno razím pryč. Pá Pá.
Vaše Piper.