Srpen 2012

Ashley Greene on Jimmy Kimmel Live

25. srpna 2012 v 15:48 | Piper. |  Ashley - videa
Ahoj lidi. Jak se máte? No, Jenny se ptala, jestli jsem udělala zkoušky v autoškole... no... odpověď je... ANO! Udělala! :D Je ze mě oficiálně řidič, takže bacha na mě:D no dobře, neni, protože řidičák dostanu až tak za dva tejdny, ale to je detail:D Byl to fakt horo, byla jsem totálně na nervy a vzpamatovávala jsem se z toho několik dní. Ten inspektor mi to myslim fakt nechtěl dát, ale nakonec asi zabraly mý modrý oči, instruktor a fakt, že holka předemnou jela hůř jak já a já jela bez chyby, jen technicky hrozně :D No tak důležitý je, že jsem to udělala no... :D Ách jo, já vím, že na to tady trochu házím bobek, ale jak jsou ty prázdniny, tak prostě nemám náladu sedět u počítače... nebo i mám, ale koukám na filmy nebo tak. Zkrátka na blog není nálada, ani na jeden :D nejen na tenhle, nebojte. Je pravda, že mi to občas chybí a myslím, že po začátku školního roku se tu zas budu objevovat víc, protože třeba budu doma a ne lítat někde po venku... :D No, prázdniny skoro v tahu, to je fakt dost na nic teda :D No, dneska mám pro vás přece jen aspoň něco. Jsou to videa z Life show Jimmyho Kimmela, kde byla tentokrát hostem Ashley Greene. Moc jí to tam slušelo, určitě se koukněte, rozhovory s ní jsou vždycky takový příjemný:)

Hi guys. How are you? Well, Jenny was asking, if I passed the driving exam... well... YES! I did! :D I'm a driver now... well, I don't have my licence yet, but I passed the exam. I'm master! :D Well, he didn't want to let me pass, but the girl I was going in car with, she was before me, she was worse a little, and I didn't do any mistake. So I have it! It's great. Well, I know, that I should write articles, but I'm rather out with my friends than in front of the computer, I'm sory. Almost whole summer is gone... that's the worst! My last year in high school will start very soon... Well, anyway, I have for you today some videos again. Today it's with Ashley Greene.. Jimmy Kimmel Live show. She looks awesome there, I love her dresses. So watch that, it's awesome:)

source: twilight-online.nl

Stále ještě žiju, jen zkrátka nemám čas.

19. srpna 2012 v 22:32 | Piper. |  Piperka
Ahoj lidi, jak se máte?
Nebojte, ještě pořád žiju.
Ani jsem se neutopila na vodě, na který jsem byla minulej tejden. No, vlastně ještě tenhle tejden. Přesně před tejdnem jsme tam jeli no a vrátila jsem se ve čtvrtek. No někdy v úterý jsem se dozvěděla, že 20. a 21. srpna mám zkoušky v autoškole. Fakt paráda. Zejtra tam jdu na 13:00 na teorii a v úterý na půl osmou na jízdy. Je mi z toho na zvracení, chytaj mě panický záchvaty hrůzy a přitom to fakt hodně chci udělat, páč zaprvý za opakovanou zkoušku se platí a zadruhý si timhle stresovym obdobim a dnem zkoušky, kdy nejspíš prozvracim celou noc (přehánim), nechci zažít víc jak jednou. Fakt se toho bojim. Ještě se mnou nepojede můj instruktor, ale majitel tý autoškoly. A k tomu budou za tý jízdy všichni mlčet. Já sem zvyklá, že mi řiká, co sem udělala blbě nebo co sem měla udělat líp, nebo prostě jen, že kecá o blbostech a já kecám o blbostech. Takhle si budu myslet, že dělám něco blbě, a hlavně nebudu vědět, že to, co dělám, je správně.
Hlavně mi nesmí sáhnout do řízení.
To letim rovnou.
Já z toho zešílím.
Držte mi palce.
Ale ne... rozhodla jsem se, že to prostě udělám.
-Piper.

The Twilight Saga: Breaking Dawn, part 2 - 5 new stills

9. srpna 2012 v 13:43 | Piper. |  Breaking Dawn, stills
imagebam.com
Ahoj lidi. Jak se máte? Já fajn, zamilovala jsem se do nového seriálu. Once upon a time se to jmenuje. Je skvělý, fakt ho žeru:) měli byste to zkusit:D Ne, dělám si srandu, nechci vám nic cpát, jen ten seriál fakt miluju. Naprosto. Ale teď k něčemu, co je taky úžasný:D Mám pro vás pět nových stillsek z Breaking Dawn - 2. části. Hrozně se mi líbí Bells jako upírka:D s těma rudejma očima:D ale nejvíc asi ta poslední a ta první. Myslím tu s Renesmeé tady nahoře:) Vtipný bylo na Comic Conu, jak chtěli po hercích z Twilight, aby vyhláskovali její jméno :D no, Nikki vyhrála:D
*
Hello guys. How are you? I'm fine, I fell in love with new series. Once upon a time. It's awesome, you should try!:D No, I'm just kidding, I just love it. Totally. But now, I have for you something new and amazing too. Five new stills photos to Breaking Dawn - part 2. I like them a lot. Especially the last and first one. I mean the one with Renesmee. It was funny at Comic Con when the guy asked Twilight cast to spell her name:D Anyway, enjoy photos:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
source: kristenstewartfan.us

What the hell is wrong with you, guys?!

5. srpna 2012 v 0:30 | Piper. |  Piperka
Na toto téma jsem se vůbec nechtěla vyjadřovat. Ale jak tak objíždím stránky, které znám, především na tumblr a koukám na různá videa na youtube, tak nevěřím vlastním očím. Co je to s váma všema lidi? Teď mluvím obecně, ne konkrétně. Kauza Kristen Stewart obletěla svět zrovna v době, kdy mě obletovali španělští - ne, nedělejte si naděje:D - komáři a kdy do města přilétl i smog z hoříci Girony. Kristen Stewart podvedla Roberta Pattinsona s režisérem Snow White and the Huntsman Rupertem Sandersem. Jak strašné! Celý můj svět se zhroutil, už nikdy nebudu schopná se podívat na jedinou její fotku, aniž bych nepomyslela na to, jaká je to mrcha, zničila nejen Robertův život, ale i můj!

PROSÍM VÁS!
Teď jsem byla samozřejmě ironická a parodovala jsem ty výplody takzvaných fanoušků.
Všechno to vzniklo kvůli téhle fotce...:
Okej, konkrétně kvůli týhletý ne:D Ale tu, kterou jsem měla na mysli teď nemůžu ve svejch uloženejch souborech nikde najít:D No prostě bylo očividný, že Kristen zahejbá Robertovi... ale už nebylo tak úplně očividný, jestli to náhodou neni fake... protože na obálce toho časopisu to vypadalo, že na tý zmiňovaný fotce Kristen nemá ucho..:D No po té, co se objevilo takovejhle fotek asi 49, tak už pravděpodobnost toho, že je to fake, dost klesla. I když já si osobně myslím, že 49 fotek klidně může bejt fake, nevim, proč mi to nikdo nevěří:D Okej, okej, Kristen nejspíš fakt podvedla Roberta s Rupertem... dejme tomu, že je to pravda... i když nevim, kam dala rozum, je mu 42, má ženu a dvě děti, já bejt jí tak radši skočim po Garrettovi Hedlundovi z On the Road než po ženatym cápkovi, ale jinak dobrý.

Už z tohohle se dá poznat, že k tomu mám trochu volnější přístup než všichni ty magoři, kteří dřív Kristen milovali a teď ji nenávidí. Nadávají jí do... žen lehkých mravů, do dobytka a tak... Já jsem Kristenina velká fanynka proto, že je skvělá herečka, mám ráda její filmy, její styl a prostě to, jak vystupuje v rozhovorech a vážím si jí za to, co dokázala na to, jak mladá je... ale ku*va kdo mi jako dává právo jí soudit za to, co udělá v soukromym životě? Je to její život, ona je jenom člověk a my nemáme žádný právo se jí do jejího soukromí takhle montovat. Jako jo, bylo to špatný.. těžko říct, jak dlouho to spolu táhli, jestli vůbec, ale i kdyby to bylo výjimečný, prostě jednou, tak lidi dělaj chyby, a kdo tvrdí, že je bezchybnej tak teda dost kecá. Když kolovaly fámy o tom, že Rob podvádí Kristen s tou herečkou z Remember me, jejíž jméno jsem zapomněla, tak nikdo ani nepíp o tom, jakej je to debil a hajzl, protože to byl ten dokonalej Robert. Ale jakmile jde o Kristen, tak je to hned jiný, že ano... chudák bezuchá Kristen musí poslouchat nadávky, výhružky a bůh ví co ještě jen proto, že šlápla vedle ve svym soukromym životě a někdo jí při tom vyfotil.
Jasně, bylo to špatný... může si za to sama, ale my stejně nemáme právo jí soudit.
A já nepřestanu bejt její fanynka jen kvůli tomuhle, rozhodně ne.
A ti, kteří jo, tak pro mě nikdy nebyli skuteční fanoušci Kristen.
Nemůžeme být fanoušek nějakého herce pro to, jaká je osoba... protože 99,9999999999 periodických % se s nima nikdy nesetkal osobně. Což znamená, že je vůbec neznají. Kdo ví, jakej je ve skutečnosti milovanej Robert, nebo všichni ostatní herci, které lidi tak obdivují. A taky mě dost zaráží, jak je ta špatná jenom Kristen:D jako... Rupert je ten, co podved manželku, se kterou žije už řadu let a má s ní dvě děti... ale všichni rozebíraj jen Kristen. Jako smutná sem z toho byla, ale nezavrhnu jí pro to, nejsem takovej fanatik, abych to udělala. Mohlo to lidi zklamat natolik, že už jí nebudou mít tak rádi jako dřív... ale rozhodně by nikdo neměl říkat, že je to "silly bitch" a přát jí, aby zhynula v pekle, což už jsem taky někde viděla...

Ještě jedna věc na závěr.
FUCK YOU, PAPARAZZI!

Design č. 26

4. srpna 2012 v 23:02 | Piper. |  Designy blogu
Ahoj ahoj ahoj. Dneska jsem se nějak nudila... ale neměla jsem náladu na blogování... no, takže jsem konečně udělala ten design. Jsem poslední dobou nějak bez inspirace, ale tohle mi myslím celkem vyšlo. Mně se hrozně líbí ta kombinace černé a téhle modré. Upravila jsem si jeden přechod v photoshopu a děsně ráda ho používám, páč to pak má fakt šmrnc, aspoň z mýho pohledu. No na bazzzinga.blog.cz tam už jeden počin mám, s Kristen Stewart... tohle jsem se ale rozhodla dát jako design:) téma je jasné, Breaking Dawn, hrozně se mi líbila ta ústřední fotka, tak jsem neodolala. Doufám, že se vám design líbí:)


Hi hi hi. I was bored today... but I didn't have blogging mood... so I made a new design. The topic is obvious. Breaking Dawn. I loved the picture on the left. With Edward and Bella and I just decided to make it from it. I quite like it. I actually like that combination of colors - blue&black. You know, that I like dark colors and this is one of my favorite combinations. I hope you guys like it:)

Name: The Twilight Saga: Breaking Dawn
Feat: Kristen, Robert & Mackenzie Foy
Fotky || Photos from: twilight-online.nl
Made by: Me (Piperka)
Colors: Black&Blue
Program: Adobe Photoshop CS2
Od: 4. srpna 2012
Do: ----

2012 Teen Choice Awards - list of winners

3. srpna 2012 v 12:22 | Piper.
Holaaa, que tal? Zmeškala jsem hodně věcí. Prošvihla jsem aféru okolo nevěry Kristen Stewart a fakt mě to nijak zvlášť nemrzí:D Ale prošvihla jsem i Teen Choice Awards, což mě teda docela mrzí no... páč to teď musím dohánět:D Už mám aspoň uložené nějaké fotky, ale na ty z koberce jsem ještě odhodlání nenašla:D No teď mám pro vás aspoň seznam kategorií, které vyhrálo Twilight nebo někdo z Twilight castu. Jsou čtyři, což je super, mohlo to bejt lepší, ale furt je to super, takže moc gratuluju:)
Holaaa, que tal? I missed many things. I missed Kristen Stewart's cheatin affair and I'm not very sorry about it, I'm glad I was not here. But I missed Teen Choice Awards, too, and I'm sorry about that. I have to write about that now. First, I have for you list of Twilight winners. Four wins, that's very good. It could be better, but still it's great:) Congratulation:)

Ultimate Choice Award: Twilight Saga
Choice Movie (Romance): Breaking Dawn - Part 1
Choice Movie Actress (Romance): Kristen Stewart
Choice Movie Actor (Action): Taylor Launter, Abduction

Jsem zase zpátky, už skoro tejden, ale tak co:D Máte radost?

3. srpna 2012 v 12:01 | Piper. |  Piperka
Nazdáááááááááááááááááár!
Jak se máte? Já jsem se konečně dokopala k tomu napsat vám, že jsem se vrátila ze Španělska!
Už jste měli strach?:D Jsem se vrátila už minulou neděli, ale nějak jsem si nenašla čas a náladu na to, abych psala.
Jak jsem se měla já?
Fakt skvěle, bylo to tam krásný, moc příjemný a hlavně bez rodičů, takže super, i když jak jsem tak poslouchala mámino vyprávění z Menorcy, tak mě mrzí, že jsem tam nebyla s nima:( Ale tak co se dá dělat:D Kromě zážitků jsem si ze Španělska přivezla i přes 500 fotek a dres FC Barcelony s číslem 4, Fabregas! <3 Elis hrozně chtěla Messiho, no já si koupila Fabregase:D Byla celkem sranda, kdy jsme to kupovaly:D zkoušely jsme smlouvat! No... nakonec jsme to i docela daly:D Každopádně jsme ho sehnaly o hodně levnějc než za něj chtěli v obchodě u Camp Nou (stadion FC Barcelony v Barceloně). Druhý největší stadion na světě:D Tohle jsme slyšeli asi osmkrát od průvodkyně:D
No, podrobněji vám o Španělsku možná někdy napíšu, ale teď se mi do toho nechce:D Jen jsem vám chtěla dát vědět, že už jsem zase zpátky a že už možná konečně udělám ten novej design:D