Září 2012

Monroe Jackson Rathbone VI photos

16. září 2012 v 22:38 | Piper. |  Jackson - soukromí
Ahoj lidi. Nějak jsem neměla o čem psát... teda takhle, měla, ale byla jsem líná ukládat tu hordu fotek... ale dneska jsem narazila na něco, co jsem prostě musela přidat. Narazila jsem na twifans.com na tu poslední fotku s Nikki, a na twitteru Jacksona Rathbona a na stránce jackson-rathbon.com našla ještě pár dalších. Mám pro vás totiž fotky jeho syna, malého Monroea VI., který se narodil 5. července 2012. Je vážně kouzelnej, dokonalej, jako každé miminko je prostě rozkošnej! :D Miluju ho, miluju je oba, znáte mě:D jsem ráda, že se rozhodli ho neschovávat, jako to některý celebrity dělaj. Je vidět, že Jay je na tenhle malej zázrak náležitě hrdej:)

Hi guys. I had nothing to write about... actually, I did, but I was lazy to saving photos. But today, I've seen something pretty amazing and I decided to post them. I have for you photos of Jackson Rathbone's son, who was born on July 5, 2012. He's an amazing baby, he's so cute, I love him so much and I'm so excited about these photos, so enjoy them too:)
* * * *

Dva scany z časopisu People, kde je Jackson se svým malinkým rozkošným synáčkem a jedna osobní fotka z twitteru. Jsou tam spolu vážně úžasní, miluju je oba, jsou rozkošný. Je vidět, že Jay toho malého opravdu zbožňuje, tu třetí fotku si snad dam na pozadí do mobilu, je dokonalá! Ach jo, je tak sladkej, proč ho nemůže mít se mnou! :D Ale ne, dělám si srandu:D

Two scans from the People magazine with Jackson and his son. And one personal photo with these too. It's obvious, how much Jackson loves him. And I love them together, they are awesome :) This little boy is amazing, he's cute, i love him:) And I'm so glad, that Jackson decided to not hide him as many celebrities.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
další fotky v celém článku

The Twilight Saga: Breaking Dawn - part 2: Official Theatrical Trailer

9. září 2012 v 13:24 | Angie. |  Breaking Dawn trailers
You are an amazing woman. Panebože! Miluju je za to, že do posledního filmu obsadili Lee Pace. Miluju ho tam. Já ho teda miluju i v Řekni, kdo tě zabil, ale prostě je to naprosto nejlepší Garrett, jakého vůbec mohli vybrat:) Tolik se na něj těším:D Ty části s ním jsou mé nejoblíbenější z celého traileru:D No, mám pro vás celý oficiální trailer na poslední díl Twilight ságy - Rozbřesk, 2. část, který byl zveřejněn po MTV's Music Video Awards 2012. Má něco přes dvě minuty a je fakt skvělej! Ach jo, já jsem fakt asi posedlá... tři měsíce jsem v takový pasivní rezistenci a pak jeden trailer a já jsem zase nadšená:D Vím, že časy mé posedlosti jsou dávno pryč, ale vždycky, když se objeví nějaké takovéhle video, tak se zase začnu hrozně těšit:) Hlavně na Lee Pacea... jedinej důvod, proč na ten film půjdu... ale ne, dělám si srandu, samozřejmě:D No nemůžu se dočkat, užijte si trailer...:

You are an amazing woman. Oh my Godness. I love the fact Lee Pace is part of The Twilight Saga. I love him there. He's perfect Garrett. That is my favorite part of this trailer:D Well, I have for you full official theatrical trailer to The Twilight Saga: Breaking Dawn - part 2, which was released after MTV's Music Video Awards at YAHOO!. It has something over 2 minutes and I totally love it! I'm so excited. I know, it's a long time I was obsessed about Twilight, but I still like it and every trailer seems exciting for me. I'm so nosy, I can't wait for a movie. I can't wait for Lee Pace as Garrett... Well... the only reason I will go...:D No, I'm just kidding. Enjoy the trailer:Robert, Taylor & Kristen at Teen Choice Awards 2012 [July 22, 2012] - the show

4. září 2012 v 19:29 | Piper. |  Gallery - Events
Ahoj lidi. Co jsem slíbila, tak pro vás mám. Fotky z Teen Choice Award 2012. Bylo to 22. července 2012 a objevili se tam Kristen, Robert a Taylor. Byla to poslední akce, na které byli ti tři spolu... na které byli Kris a Rob spolu před tou "aférou". Kur*a! Vlastně je to poslední akce, na které Kristen byla... od té aféry. Vůbec poslední. A to mě sere ještě víc. Ach jo, je to na nic... no.. každopádně tady na Teen Choice vypadali všichni skvěle. Kristen měla úžasné sáčko:) moc se mi líbilo:) No, Kris a Rob věnovali ty ocenění fanouškům, to od nich bylo krásné gesto:) Co všechno vyhráli jsem vám nedávno zveřejňovala... teda spíš dávno:D Je to tady někde, možná ještě na první stránce:D
Hi guys. What I promised I have for you. Photos from Teen Choice Awards 2012. It was on July 22, 2012 and Kristen, Robert and Taylor were there. It was the last event with these three together before the Robsten affair. Actually last event with Kristen since that affair. Fuck it! :/ Anyway, I published list of cathegories where they won, so... these photos are from the show. They all looked amazing:) and Robert with Kristen gave their awards to their fans, that was very very nice:) So enjoy photos.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen Stewart: On the Road - Official US trailer

4. září 2012 v 18:39 | Piper.
Zamilovala jsem se do týhle písničky. A pak ještě do jedný. Glad you came. Nikdy jsem The Wanted neposlouchala, ani jsem je neznala, ale teď jim přicházím na chuť a tyhle dvě písničky jsou naprosto skvělý:) The universe will never be the same. To je pravda. Akorát, že já mám jinej důvod to říkat. Letošní prázdniny byly z mý strany super... ale zároveň i trochu na nic... ale nebudu to tu rozpatlávat. Život je těžkej. A já si nějak nejsem jistá, jestli na mě neni moc těžký bejt dospělá... asi nejsem připravená bejt tak stará.. když jsem byla dítě, nikdy jsem nechtěla bejt starší. Malý děti to většinou chtějí, ale já vůbec. Nikdy jsem nechtěla, fakt ne.
No nic. Mám pro vás trailer na nový film Kristen Stewart. Zatím její poslední. Ona teď moc nevychází na veřejnost, tak nevím, kdy začne zase něco točit. Ale snad už brzo:) No, ten film se jmenuje On the Road - Na cestě a je to podle stejnojmeného románu Jacka Kerouaca, který patří k tzv. beatnické generaci. No... já to teda nečetla, ale moje máma řikala, že je to jediná Kerouacova kniha, která se dá číst:D a že v knihách těhle autorů jde hlavně o sex, alkohol a o to, že neví co se životem, tak ho mrhaj na večírcích, nedělají nic a nebo - jako v této knize - se vydají na cestu... na cestu někam.:D No, tak uvidíme, asi si to přečtu, máme to v povinný četbě. No, ten film bych ráda viděla, tak se celkem těším:)


I fell in love with this song. And with one other. Glad you came. I was never listening The Wanted, but these two songs are awesome. The universe will never be the same. So true. But I have a different reason for saying this. I'm so old. I'm eighteen, of course I'm not old, but... I don't wanna be adult. It's so hard. And it's crazy. I was more happy as a child. I've never wanted to be "big"... you know, small kids always want to be older, but I didn't. Ever.
Anyway. I have for you trailer to Kristen Stewart's newest movie. On the Road. It's about the Beat generation, based on Jack Kerouac's novel. About young people, which don't know, what to do in their lifes, so they're trying to enjoy them. No matter what. It's actually mostly about sex, alcohol, parties, about doing nothing... Well, my mom says, I didn't read Kerouac yet:D But I like this trailer, I think I will like this movie... I want to see that, so check out the trailer...:


První dny školy? Fakt zívárna... ale zejtra už se učíme. Jupííí... :D

4. září 2012 v 18:15 | Piper. |  Piperka
Tenhle blog se pomalu ale jistě mění spíš v mojí vykecávárnu co? To abych to zkusila zase změnit:D Když já už na to asi tolik nejsem no, nechci tenhle blog rušit, občas ráda něco přidám, ale není to na každodenní aktivitu no. Už nejsem ta čtrnáctiletá holka, která tenhle blog založila a přidávala všechno, co se šustlo:D Jsem furt ten magor, co je schopnej uložit 300 fotek z premiéry Breaking Dawn:D ale už to nedělám vždycky... jen když mám náladu... :D Zkrátka přidám, co se mi zrovna líbí. No dneska mám v plánu přidat aspoň něco, tak doufám, že to oceníte. Že sem třeba ještě někdy někdo přeci jen zabrousí:D No vidím to na jeden trailer a možná trochu toho zázvoru:D kecám, třeba nějaký fotky, mám něco z Teen Choice, což je trochu starší, ale tak přidat to můžu. Ústřednímu triu to tam seklo...

Každopádně.
Návrat do reality byl krutý. Po dvou měsících prakticky nepřetržitého flákání jsem musela vstát do školy. Budík mi zvoní v 6:15. Ještě stíhám bus v 7:07, i když vstanu v 6:30, ale už je to trochu naknap teda:D Nikdy jsem se moc nezdržovala nějakym makeupem. To proto, že si stejně nemůžu dát skoro žádnou vrstvu, mám pihy a všichni sou na ně zvyklý. Vypadalo by to divně. Takže na to peču... nepotřebuju si dávat masku na obličej :D Vždycky sem si líčila jen oči. Teda skoro vždycky. No, a ušetří mi to spooooustu času:D Stihnu se nasnídat, vypít si čaj a tak. No nic, žvaním o blbostech. Přišla jsem do školy, no obvyklý běh o místa do učebny mi tentokrát přišel ještě usilovnější než kdy dřív. Přeci jen... je to naposledy. Alespoň pro většinu lidí z naší třídy.. nejspíš:D Bylo to celý takový divný... bejt maturant je celý takový divný.. taková tíha na mě padla najednou... a je mi z toho trochu na nic. Každopádně dneska a včera jsme tam dělali totální nic, ale od zejtra už se učíme, tak musím říct, že se i celkem těšim, že se bude něco dít... ty hodiny vysedávání a nic nedělání... mě nebaví. To sem rovnou mohla zůstat doma:D

Chtěla jsem jít dneska bruslit.
Kecám, vlastně mi bylo od rána jasný, že nepůjdu.
Znáte to no, bolí mě břicho a je mi zle.
Takže půjdu, až mě to přejde... v pátek trénink, ve čtvrtek Partička...
No... možná o víkendu. Uvidíme:D Ale teď jdu konečně něco přidat:D
-Piper.