Říjen 2012

One and only Halloween Special 2012.

31. října 2012 v 21:04 | Angie. |  Zajímavosti
Pamatujete si ještě na mojí oblíbenou písničku o Halloweenu? Tu, co se jmenuje Halloween (překvapivě:D) a nazpíval ji Stephen Lynch? Pořád jí miluju, i přes fakt, že je totálně úchylná :D A pamatujete si ještě moje Halloween specials, které jsem dělala, přestože jsem Halloween nikdy ráda neměla? Jestli ne, tak se asi urazím:D, ale tak můžete si je najít v archivu. Teď loňskej byl dost slabej, ale rok předtím myslím, že se mi celkem i povedl. No vzhledem k tomu, že letos je Halloween dneska, což znamená, že ve středu, tak mám pro vás jen jeden jediný článek s Halloweenskou tématikou, protože mám školu do pěti, chodim domů pozdě, dneska ještě tuplem, a už fakt nestíhám, když si vezmu, že se ještě musím učit. No, nicméně. Tohle je video, který mě totálně rozsekalo, ačkoliv je blbý, až to práská dveřma:D je to jakési... video přání, můžete si to udělat na netu, no za tyhle rozsáhlejší se většinou platí, ale třeba známý nám posílají tahle přání na Vánoce a u toho se vždycky mlátíme smíchy:D No tohle mě vážně dostalo, tak se určitě koukněte, je to vtipný, i když praštěný :D

Do you remember my favorite Halloween song? It was called Halloween (surprisingly:D) and it way by Stephen Lynch. I still love it despite the fact it's sick and silly song:D And do you remember my Halloween specials, which I did despite the fact I am not really keen on Halloween? If you don't, you can check the archive. This year it's too bad, because Halloween it's today... and I had school till 5 p.m. and I came home late. So I didn't have time for preparing some specials. I have for you one. I almost died, when I saw that! :D It's fan made video, it's like a... video Halloween wish... our family friends are sending to us those "video cards" for Christmas, it's always fun, well, this is made in Halloween topic and I totally love it, take a look, it's funny :D stupid, but funny:D


Nikki Reed & Kellan Lutz: 28/10/12 – “The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2″ Glasgow Fan Event

29. října 2012 v 23:25 | Piper. |  Gallery - Events
Vypadá to, že stihnu jenom dva články místo těch tří, ale zejtra dopíšu snad i ty ostatní, slibuju... no, neslibuju, večer jdu do divadla, ale jako zkusím to. Uvidíme:D Ale jsem z těch fotek celkem nadšená, takže určitě něco čekejte. Nicméně teď mám pro vás fotky z Glasgow, to je ve Skotsku, jak doufám můj budoucí domov :D ha ha:D no, zas Nikki a Kellan, tentokrát jsou to fotky ze včerejška. Fan event, takže se podepisují a tak, no obělma jim to tam moc sluší :) Nikki je krásná a Kellan je k sežrání :D Doufám, že se objeví i další fotky, budou snad ještě nějaké akce, no nevím, jestli ještě s Nikki a Kellanem, ale doufám, že jo, ty dva miluju, když spolu někde jsou :D


It seems that I will publish just two articles, but I will write another tomorrow, I promise. Well, I hope, I go to the theater tomorrow, but hopefully I will. Now I have for you photos from Glasgow, it's in Scotland. again with Nikki and Kellan. I love them. Nikki is there very beautiful and Kellan is just... HOT. It was yesterday and I can't wait for another events! I'm not sure if these two will be somewhere again, but it would be great. Enjoy photos:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nikki Reed & Kellan Lutz: “The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2″ Dublin Fan Event

29. října 2012 v 22:43 | Angie. |  Gallery - Events
Ahoj lidi, jak se máte? Zrovna teď je takové to období, kdy hodně herců, teda ti nejhlavnější z Twilight, jezdí na takové ty akce na propagaci posledního filmu a tak, a to je přesně to období roku, kdy mám náladu přidávat a jsem ochotná uložit víc jak 10 fotek za den :D Takže dneska mám připravených hned několik článků, tak doufám, že je zvládnu zveřejnit všechny dneska. Nějak se mi moc nechce spát, takže možná i zejtra k ránu kolem jedné :D Každopádně jako první mám pro vás video a fotky z Fan Event v Dublinu, kde byli Nikki Reed a Kellan Lutz. Oběma to tam moc slušelo, neni těch fotek moc, ale za to jsou vážně skvělé. Nikki je takové sluníčko, pořád se usmívá:) No její manžel, zpěvák Paul McDonald tam nemohl chybět, oni teď nahrávají písničky spolu, jsou vážně sladký, někdy až moc, ale hrozně jim to přeju :D no, budou mít společnou písničku na soundtracku BD2. Tu, kterou spolu zpívali na této akci teda ne, tahle se jmenuje All I'm asking a je super, ale není to ta ze soundtracku, ale stejně jsem vám sem chtěla to video dát. Takže to je k tomuhle tak všechno, za chvíli přijdu s fozkama z Glasgow, taky Nikki a Kellan, zatím.


Hi guys, how are you? Now is the time when the main actors from The Twilight saga are going to Fan events and Photocalls because of the last movie, and that's exactly the part of the year I am able to save more than ten photos. So, I have for you today three articles, and I hope I will publish them all today. First, I have for you photos and one video from Fan Event where were Nikki Reed and Kellan Lutz. It's in Dublin and I love it. Not many photos, but very beautiful. It was on October 27, so two days ago and Nikki was there with her husband and they were singing together. That's about the video. They are so sweet together and they will have a song at official Breaking Dawn part 2 soundtrack. Here they are singing another one... All I'm asking. Lovely song. Enjoy.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Twilight saga: Breaking Dawn - part 2: Official Soundtrack list

16. října 2012 v 20:32 | Piper. |  Breaking Dawn director
Ahoj všichni. Jak se máte? Já celkem fajne. Chybí mi to tu. Vážně, akorát jsem tak hrozně lííínááá... a k tomu mám tak hrozně práce, ale zároveň mám pocit, že ztrácim čast dělánim ničeho nebo dělánim blbostí a nestihnu tak vůbec, ale vůbec nic. Ach jo. Jsem i trochu v depce, to vám asi došlo:D No... rozhodla jsem se filtrovat ty novinky na věci, který mně přijdou důležitý. Tudíž jsem pro dnešní článek vybrala to, co jsem vybrala. Je to oficiální seznam písní, které budou na soundtracku druhého filmu Breaking Dawn. Rozhodně vás budu informovat o každém fragmentu jakékoliv z těch písní, protože soundtrack je jedna z věcí, kterou na filmech vždycky hrozě žeru. A tenhle budu žrát taky, protože je tam song of Green Day! Který miluju! :) A pak taky píseň od Paula McDonalda a jeho ženy... no, a jak všichni víme, jeho žena je naše milovaná filmová Rosalie - Nikki Reed, takže na tenhle duet jsem taky zvědavá. Už něco nazpívali, oni jsou spolu sladcí:) někdy až moc teda :D No nic, koukněte na ten seznam, já toho moc neznám, ale zvědavá jsem.
* * * * * * * * * *
Hello everybody. How are you guys? I'm fine. I missed this blog. I'm just sooo... lazy and busy. I have a feeling that I am wasting my time with stupid things and I won't be able to do anything in my life. So yes, I am quite depressed too:D I'm choosing that news that seems to be important for Breaking Dawn movies or for me so I have for you now a list of songs for the official Breaking Dawn sondtrack... and I will tell you about every single part of any of these songs after they'll be released. Because I love all soundtracks and I will love this one too, because there will be a song by Green Day - I love them - and song by Paul McDonald and his wife... who is - as you know - our movie Rosalie, Nikki Reed. So I am so excited about that, they're so sweet together:)


1. Where I Come From - Passion Pit
2. Bittersweet - Ellie Goulding
3. The Forgotten - Green Day
4. Fire In The Water - Feist
5. Everything And Nothing - The Boom Circuits
6. The Antidote - St. Vincent
7. Speak Up - POP ETC
8. Heart of Stone - Iko
9. Cover Your Tracks - A Boy and His Kite
10. Ghosts - James Vincent McMorrow
11. All I've Ever Needed - Paul McDonald & Nikki Reed
12. New For You - Reeve Carney
13. A Thousand Years (Part Two) - Christina Perri
14. Plus Que Ma Prope Vie - Carter Burwell

The Twilight Saga: Breaking Dawn - part 2: One new stills photo

2. října 2012 v 11:05 | Piper. |  Breaking Dawn, stills
Ahoj lidi, jak se máte? Po dlouhé době jsem zase zpátky s nějakou tou novinkou. Nejdřív bych chtěla řict, že v žádném případě neplánuju končit s blogem, jen už nemám takovou vůli přidávat jako dřív. Nicméně, vím, že většina mých spřátelených stránek už neexistuje a nikdo sem nechodí, ale to mi nevadí. Dneska mám pro vás jednu novou stillsku z Breaking Dawn 2. části, která se mi mimochodem moc líbí. Je s Alistairem, který má ve tváři takový divý výraz:D jestli si to dobře pamatuju, tak Alistair byl takovej ten podivínskej upír, co přišel pomoct Cullenovým, ale už nevím, je to dlouho, co jsem to četla. No hraje ho Joe Anderson a ta fotka je super:)

Hello guys. How are you? After a long time I'm back here with some news. First, I would like to say, that I'm not planning stop writing this blog, but I just don't have so strong will like I had earlier. Anyway, I know that most of my affs doesn't exist and no one comes here, but it doesn't matter. I have for you today one new stills photo from The Twilight Saga: Breaking Dawn part 2 movie. It's photo with Alistair. If I remember well, Alistair was the strenge vampire who was helping the Cullens. The actor who plays him is Joe Anderson and I love this stills photo:)

imagebam.com
source: twilight-online.nl