Listopad 2012

Forever.

22. listopadu 2012 v 22:27 | Piper. |  Piper and her movie experiences
Nějak pořádně nemůžu uvěřit, že to byl poslední díl. Pravděpodobně.
Šla jsem do kina s tím, že je to naposled, s tím, že určitě budu brečet, a s tím, že si to hodlám absolutně nejvíc užít. No... to poslední platí, ale jinak? Nějak jsem si pořád nepřipustila, že je skutečně konec. Jako u Harryho Pottera, je to takový zvláštní pocit. Ale užila jsem si to rozhodně maximálně! Takže kdo už to viděl nebo mu nevadí spoilery, a chce si přečíst celé story o tom, jak jsem šla zas jednou do kina - a že to stálo za to! :D - tak ať klikne na celý článek.

The Twilight Saga: Breaking Dawn - part 2 New York Screening

17. listopadu 2012 v 21:38 | Angie. |  Gallery - Events
Ahoj lidi. Mám pro vás fotky z další akce na propagaci Breaking Dawn part 2... a uložila jsem i asi miliardu fotek z jinejch akcí, z Londýna, Madridu a Berlína, kde bylo hlavní trio, ale dneska stihnu jenom tohle, nejspíš. Tyhle fotky jsou ze screeningu z New Yorku, kde byla Ashley Greene, Elizabeth Reaser, Kellan Lutz, Dakota Fanning a ta bloncka s vlasama na styl Avril Lavignr, zo jr Casey LaBow, která hraje Kate z Denali. A moc jí to tam sluší, vážně, rozhodně víc jak upírce :D nicméně nejvíc mě asi nadchly šaty Ashley Greene, ta tam byla vážně nádherná a ty šaty jsou super:) Äle teda všem to seklo, Kellanovi taky, samozřejmě:D Tak ať se vám fotky líbí:)

Hi guys. I have for you photos from another event. And I have saved many more photos from many more events, but today I have for you just these. They are from The Twilight Saga: Breaking Dawn - part 2 New York screening. Who were there? Kellan Lutz, Elizabeth Reaser, Mackenzie Foy, Dakota Fanning, Ashley Greene and the blond woman is Casey LaBow - she plays Kate from Denali. She looks very beautiful, I think, I like that Avril-Lavigne-like pink hair...:D Anyway, I love Ashley's dress, it's awesome, she looks adorable:) But it's nice to see them all. Kellan looks awesome too:) :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Premiere Of Summit Entertainment's "The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2" on November 12, 2012

13. listopadu 2012 v 18:32 | Piper. |  Gallery - Events
Byla jsem v šoku. Zjistila jsem totiž, že ta premiéra byla včera a ne dneska! Myslela jsem, že je až dneska nebo zejtra a tak jsem vůbec nebyla připravená na to, že budu dneska ukládat. Ve skutečnosti je fajn, že jsem to mohla všechno uložit dneska, protože zítra naprosto nebudu mít čas, ale tak stejně :D Docela mě to překvapilo. No, takže mám pro vás fotky z premiéry Breaking Dawn - Part 2. Není jich tolik, jako těch z premiéry jedničky, ale částečně i proto, že jsem jich tolik nenašla. Ještě určitě doukládám nějaký další, hlavně musim najít nějaký s Jayem Rathbonem, ale zatím mám pro vás těch fotek "jen" 183 fotek. Všichni tam byli. No, vlastně, překvapivě ne... čekala jsem, že tam bude víc lidí než tam bylo. Jasně, ti hlavní tam byli, ale třeba Elizabeth Reaser se tam jen tak mihla na after, na koberci ani nebyla, nebo jsem nenašla fotky... ale tak jinak ti hlavní tam byli no... doufala jsem, že tam bude i Lee Pace... no třeba ještě nějaké fotky budou zveřejněny. Každopádně hlavní trio nemohlo chybět a všichni vypadali skvěle. Akorát dvě věci teda :D Ten magor v tom podivném oblečku mě fakt dorazil :D zadruhé, Christian Serratos je blond. Je blond už nějakou dobu, ale já jsem si na to pořád nezvykla a upřímně si myslím, že jí to moc nesluší. Každopádně jinak to všem děsně seklo. Ale vítězem soutěže o nejkrásnější šaty u mě tentokrát výjimečně není Kristen ani Ashley, ale Dakota Fanning, jejíž šaty mě naprosto uchvátily, hrozně moc se mi líbí, ačkoliv jí samotnou jsem skoro nepoznala:D nechala se totiž přebarvit na hnědo, ale hrozně moc jí to tam slušelo a ty šaty jsou prostě perfektní:) No, nebudu vám tu popisovat všechny, prostě se koukněte na fotky a uvidíte sami:)

I was shocked. I actually thought that the premiere is today, not yesterday! But it was on November 12, 2012, so I had to save many photos today. Well, it's better, because tomorrow I don't have time for it, soo... I'm glad it was sooner than I thought:D Like every year I have for you many, many photos from the premiere, so I hope you'll like them. Everyone was there. Well, actually was not, I just don't want to name them all, but surprisingly, many people missed there. Of course that the main trio was there together, it would not be possible without them. Maybe I will save some more photos, but first I have just these 183. It's not as much as from the premiere of Breaking Dawn part one, but I didn't find so much photos as last year, but maybe they will be just published. For example, i have just two photos with Jackson Rathbone from one source, I will save more, but for now, I have this. I will edit this article. What more to say? Every single one looked amazing there, really, I love all these photos. And the winner of the best dressed actress this year? Well, for me it's not Kristen despite the fact her dresses were adorable, but Dakota Fanning, who looks awesome and gorgeous and I love her dresses. I won't talk about everyone, it's better to see that. So here they are...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen Stewart: "On the Road" premiere at AFI Fest 2012

12. listopadu 2012 v 22:52 | Piper. |  Kris - events
Ahoj ahoj ahoj. Tohle berte jako můj osobní trénink na premiéru Breaking Dawn 2... protože ta už se kvapem blíží a to bude zas miliarda fotek, já to úplně vidim a hrábne mi z toho:D každopádně teď jiná miliarda fotek z jiné premiéry a to z premiéru filmu On the Road, ve kterém si zahrála Kristen. Vypadala tam úchvatně, naprosto :) Vážně, jako neměla nic, co bych si já vzala na sebe, ale děsně jí to seklo, vážně hrozně moc :) k ní to prostě jde, já bych si připadala jak dement:D No, nicméně mě napadla taková věc. Na většině akcí je vždycky Garrett Hedlund, ale Sam Riley skoro nikdy. Byl akorát na jedné z těch premiér a tam zas nebyla Kristen. Jamo nejspíš jen nemá čas, ale je to takový zvláštní, když je to jedna z hlavních postav. Upřímně důležitější jak ta Kristenina, zrovna to čtu a teda trochu se bojím na to kouknout, ale fotky z premiéry jsou boží, tak se koukněte:)


Hi hi hi. You should get this like my personal training for The Twilight Saga: Breaking Dawn - part 2 premiere, which will be very soon. I have for you many many many photos from another premiere. From premiere of Kristen's newest movie - On the Road. She looked amazing! I love her here. I would never wear something like that, but in my oppinion, she looks great. What I found interesting is, that everywhere is just Garrett Hedlund. Sam Riley was just at one premiere where Kristen was not, what I remember. Maybe he just doesn't have time, but it's weird, he's one of the main characters. More important than Kristen's. I'm reading it right now and I am kind of afraid to watch it :D but photos from premiere are awesome:D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Twilight Saga: Breaking Dawn - part 2: Press Conference

5. listopadu 2012 v 22:52 | Piper. |  Breaking Dawn videos
Ahoj lidi. Jak se máte? Premiéra Breaking Dawn 2 se kvapem blíží a já mám pro vás pár fotek.. no vlastně jsou jen tři:D trapné, ale nějaká videa z události, která je s tím spojená. Tedy z tiskové konference, která se konala před pár dny a na které byli Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner - ačkoliv video z jeho části jsem pořád ještě nenašla - a jak můžete vidět na těch fotkách tak i režisér, Bill Condon. Miluju obzvlášť ten fakt, že jsou tam zase spolu... a nevypadá to, že by mezi nima panovaly nějaké trapné chvilky... oni sou totiž zase spolu:D vrátili se k sobě, novinka, nevím, jestli víte, což je fajn. A pak ještě miluju ten svetr, co má Kristen:) je vážně naprosto boží! :) Hrozně jí to tam seklo:D no víte, že já jí mám fakt ráda:D jsem přepojatá:D no těším se na film:)


Hi guys. How are you? Premiere of The Twilight Saga: Breaking Dawn - part 2 is still closer and closer and I have for you three photos and some videos from an event, which was organised because of that. It's a Breaking Dawn - part 2 conference, where were Kristen, Robert and Taylor (but I did not find videos from the Taylor's part yet) and - as you can see in those pictures - the director, Bill Condon. I especially love the fact that they are there together again:) and I love how Kristen looks there. So comfy, that sweater is gorgeous and I just love her so much, you know that I do:D I have many photos saved actually, and I may add photos from the conference it self, but not today. Just check out these videos, I love it and I can't wait for the movie.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com