Prosinec 2012

Merry Christmas!

24. prosince 2012 v 11:06 | Piper.
Ahoj lidi, jako vždy, na svátky vážně nemám čas. Jezdíme ke všem čertům... chci říct příbuzejm :D případně oni k nám, a na Štědrý den už tuplem ten čas nemám.. ale chtěla jsem vám alespoň popřát Veselé Vánoce! Krásný Štědrý den, užijte si ho, jak nejlíp umíte:) snad vám ani letos nechytne stromek :D Zkrátka Veselé Vánoce:) Vlastně už čtvrté na tomhle blogu. Což mi přijde docela úžasný:)

Hi guys. Like always, I don't have any time on Christmas Eve. But I wanned to wish you Merry Christmas! Beautiful December 24th, enjoy it, no bones from carp in your neck, like always. Merry Christmas... actually fourth with twilight001. That's kind of awesome! :)


The Twilight Saga: Breaking Dawn - part 2 premiere in Berlin [11/16/12]

16. prosince 2012 v 10:22 | Piper. |  Gallery - Events
Blog.cz si chce asi vykompenzovat, že nebude konec světa tim, že udělá konec světa na blogu.cz... protože na další verzi už asi vážně nemám nervy:D Vždycky je to hrozný, vždycky z toho rostu a vždycky mě to naštve:D A to je slabé slovo. No nic:D Jak se těšíte na Vánoce? Já hrozně, nemůžu se dočkat, vážně! Strašně se těším!:) Já miluju Vánoce. Tu atmosféru a všechno:) Teď jsme poslední dva tejdny pekli, což bylo super:D jen jsem málem vyrostla z mazání lineckejch:D taky musím někdy koupit všechny ty dárky a nějak nestíhám... mohla bych v úterý, ale to jsem chtěla jít... jinam:D No, uvidíme.. Nicmééně... mám pro vás teď zas jednou nějaký fotky. Já vím, že jsem hrozná a nemám omluvu, prostě není čas nebo nálada. Mám holt už moc věcí, které musím dělat a na tenhle blog nezbývá čas. No co naplat. Mám pro vás trochu starší fotky, no dostala jsem se k nim až dneska. Jsou to fotky z premiéry Rozbřesku 2 v Berlíně. Tyhle fotky mám z těch premiér asi nejradši, když nepočítám tu v LA. Ty fotky jsou skvělé! Kristen to tam neskutečně sluší, ty šaty jsou nádherné, Robert tam taky vypadá celkem dobře:D a Taylor též, no tak v obleku to sekne každýmu :D Vypadají, že se bavili a měli dobrou náladu, to se mi na těch fotkách líbí asi nejvíc...:

Hi guys. Are you so excited about Christmas as I am? I hope so:D I love Christmas, I can't wait! We were baking during last two weeks and I have to finally buy some presents:D Anyway, I know, I didn't write anything for a long time again... and I don't have any excuse for you, I just didn't have mood. That's all. But today, I have. I have for you some older photos from November 16, 2012. Photos from Breaking Dawn - part 2 Premiere in Berlin. This is my favorite. I've seen photos from all of them, but this I love the most, probably. Except the world one in LA. Kristen looks here absolutely amazing! Robert and Taylor too, they look they had a good time there. So enjoy photos:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Design č. 27

3. prosince 2012 v 19:58 | Piper.
Ahoj lidi, jak se máte? Jak jsem slíbila, udělala jsem nový design, který se vám doufám alespoň z poloviny líbí tak, jako mně:D Není moc častý, že by se mně nějaký líbil, ale s tímhle nebudu mít problém, když tu bude dalších půl roku, pravděpodobně hlavně proto, že je na něm Charlie Bewley:D Ale líbí se mi i ty barvy, celkem. Vůbec jsem nepřemejšlela nad tim, jakej ho chci, jen jsem věděla, že světlejší. Napadlo mě, že bych mohla udělat nějaký zimní, no nakonec je z toho tohle, ale mně se ta modrošedá celkem líbí:) co vy myslíte? Jinak Me encanta mi vida je španělsky, Charlie to má vytetované zezadu na pravém rameni, jak můžete vidět na jedné z těch fotek a znamená to něco jako "Zbožňuju svůj život." :)

Hi guys, how are you? Like I promised, I made a new design which I hope you like as much as I do...:D It's not very often, that I like my arts, but this one is good... especially because it's with Charlie Bewley:D But I like those colors too, that blue-gray is interesting, I was not thinking about this color, I wanned something winter... but I think, it's quite good. Me encanta mi vida, is Spanish and he has this tattoed on his right shoulder, on his back. It means something like I love my life. So I hope you like it, comments would be fine:D

Name: Me encanta mi vida.
Feat: Charlie Bewley
Fotky || Photos from: Google
Made by: Me (Piperka)
Colors: Grey & Purple
Program: Adobe Photoshop CS2
Od: 2.12.2012
Do: ----

Breaking Dawn - part 2 Soundtrack: "All I've Ever Needed" by Nikki Reed and Paul McDonald

1. prosince 2012 v 16:40 | Piper. |  Breaking Dawn soundtrack
Zase jednou něco s Nikki Reed. Vy, kteří mě znáte, víte, že já mám ze všech Twilight děvčat :D nejradši Kristen Stewart, ale Nikki je hned na druhém místě, alespoň poslední dobou. Dřív to byla asi Ashley, i když já nevím, pořád se to mění, mám ráda všechny:D každopádně mám pro vás oficiální hudební video k jedné z písniček, která je součástí soundtracku k 2. dílu Rozbřesku a kterou nazpívali Paul McDonald a jeho krásná žena:) právě Nikki Reed. All I've Ever Needed je hrozně krásná píseň, mně se strašně líbí a ten klip je skvělej. Ti dva jsou spolu prostě sladký :D nemůžu si pomoc. Spřízněné duše.


Something with Nikki Reed again. You know, that I like Kristen the most from all girls from Twilight saga, but Nikki is on the second place, I love her, and I have for you one video. It's official music video for one song, which is part of Breaking Dawn - part 2 soundtrack. And it's by Paul McDonald and his beautiful wife, Nikki Reed. "All I've Ever Needed" is very beautiful song, and i really like it. And about the music video, they are so sweet together! Enjoy:)

The Host movie - Official Trailer

1. prosince 2012 v 12:31 | Angie. |  The Host movie
Fakt nemůžu uvěřit, že se to stalo.. fakt ne. Dva moji nejoblíbenější soutěžící z americkýho X-factoru vypadli. Paige Thomas, holka s jedním z nejlepších hlasů, jaké jsem kdy viděla. A Vino Alan, kterého jsem hrozně milovala a pořád ho miluju, protože jeho hlas je zkrátka perfektní, výjimečný a originální. Dobře, rozumím, že Paige je moc hezká a moc dobrá na to, aby tam zůstala dýl, lidi zkrátka nemaj rádi úspěch jinejch, ale to, že neposlali dál Vina, tomu vážně nerozumím. A asi tomu ani rozumět nebudu. Já myslela, že to bude souboj mezi Tatem a Vinem ve finále, no očividně jsem se spletla. Upřímně se fakt divím, že vypadli zrovna tihle dva a ne třeba CeCe, jako já proti ní nic nemám, ale mám prostě pocit, že tihle dva jsou lepší než ona. Ale tak co, nebudu to řešit. Teď mám pro vás něco, co je pozitivní. Je to oficiální trailer na Hostitele, film podle sci-fi románu Stephenie Meyer. Hrozně se mi ten trailer líbí, vážně. Vím, že hodně lidí není rádo, že Melanie hraje Saoirse Ronan, ale já jsem to zatím nečetla, takže proti téhle volbě prakticky nic nemám, naopak, já mám Saoirse ráda, takže nemám problém s tim, abych tenhle film žrala:D ještě vim o jednom, kterej budu žrád, The Mortal Instruents, ty budou v létě a já se tak trochu zbláznila do Jamieho Campbella Bowera:D

I just can't believe it happened. Really can't. Two of my favorite singers from X-factor were eliminated. Paige Thomas, girl with one of the best voices I've ever heard. And Vino Alan, who I love so much and who I hoped will win, because his voice is so original and perfect! Okay, I agree that Paige is too beautiful and too good to stay here, people just don't like success of the others, but Vino? Just can't understand that, I wanned him to win :/ Anyway, I have for you today something great. Official trailer to The Host movie based on Stephenie Meyer's sci-fi novel. I can't wait for it, I will love it, I think. Many people don't like Saoirse as Melanie, but I didn't read that yet, I like Saoirse, so I don't have any problem with loving this movie:D I also know that I will love The Mortal Instrument movie... I have kind of a crush on Jamie Campbell Bower. Enjoy trailer.

Premiere Of Summit Entertainment's "The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2" on November 12, 2012; Update + Videos

1. prosince 2012 v 11:36 | Piper. |  Gallery - Events
Rozhodla jsem se, že příští design bude s Charliem Bewleyem:D a už na něm i pracuju, mimochodem:D A taky teda pracuju na tom, abych dneska zveřejnila víc článků než jeen. Nejprve, protože jsem blbá a líná, tak mám pro vás konečně tu aktualizaci fotek z Los Angeleské premiéry, spolu s nějakými videi, se spoustou videí:D já vím, pár tejdnů mimo, ale nějak jsem se k tomu nemohla dokopat. Ve škole to teď bylo drsný. Bojim se, že jsem udělala píčovinu, když jsem se přihlásila k maturitě z dějepisu, hrozně se toho bojím:/ Měla jsem si dát tu hudebku:D nebo zsv, jsem prostě blbá :/ ale ne, snad to nebude tak hrozný. Ale bude, ale musim se na to našprtat, prostě musim no. No, teď k těm videům, většina jich je z červeného koberce, jakože ne rozhovory, ale jen záběry. Najdete je v celém článku, akorát to první jsem dala na začátek, páč ho fakt žeru:D Možná jsem divná, ale když se na scéně objevil Demitri, tak jsem byla nadšená :D

I decided that the next layout will be with Charlie Bewley and I work on it already. I also work on more articles which I want to publish today and yesterday. But because I am stupid and I don't have time, I have for you Premiere Edit today, few weeks after the LA Premiere, I am sorry:/ Anyway, I have for you many videos from this premiere and some new photos. All videos are in full article. I just love Charlie at the first one:D I know, I am weird, but when there was a scene, where was just Demitri's face, I was like: AWWWWW! :D Well, enjoy:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com