The Host movie - Official Trailer

1. prosince 2012 v 12:31 | Angie. |  The Host movie
Fakt nemůžu uvěřit, že se to stalo.. fakt ne. Dva moji nejoblíbenější soutěžící z americkýho X-factoru vypadli. Paige Thomas, holka s jedním z nejlepších hlasů, jaké jsem kdy viděla. A Vino Alan, kterého jsem hrozně milovala a pořád ho miluju, protože jeho hlas je zkrátka perfektní, výjimečný a originální. Dobře, rozumím, že Paige je moc hezká a moc dobrá na to, aby tam zůstala dýl, lidi zkrátka nemaj rádi úspěch jinejch, ale to, že neposlali dál Vina, tomu vážně nerozumím. A asi tomu ani rozumět nebudu. Já myslela, že to bude souboj mezi Tatem a Vinem ve finále, no očividně jsem se spletla. Upřímně se fakt divím, že vypadli zrovna tihle dva a ne třeba CeCe, jako já proti ní nic nemám, ale mám prostě pocit, že tihle dva jsou lepší než ona. Ale tak co, nebudu to řešit. Teď mám pro vás něco, co je pozitivní. Je to oficiální trailer na Hostitele, film podle sci-fi románu Stephenie Meyer. Hrozně se mi ten trailer líbí, vážně. Vím, že hodně lidí není rádo, že Melanie hraje Saoirse Ronan, ale já jsem to zatím nečetla, takže proti téhle volbě prakticky nic nemám, naopak, já mám Saoirse ráda, takže nemám problém s tim, abych tenhle film žrala:D ještě vim o jednom, kterej budu žrád, The Mortal Instruents, ty budou v létě a já se tak trochu zbláznila do Jamieho Campbella Bowera:D

I just can't believe it happened. Really can't. Two of my favorite singers from X-factor were eliminated. Paige Thomas, girl with one of the best voices I've ever heard. And Vino Alan, who I love so much and who I hoped will win, because his voice is so original and perfect! Okay, I agree that Paige is too beautiful and too good to stay here, people just don't like success of the others, but Vino? Just can't understand that, I wanned him to win :/ Anyway, I have for you today something great. Official trailer to The Host movie based on Stephenie Meyer's sci-fi novel. I can't wait for it, I will love it, I think. Many people don't like Saoirse as Melanie, but I didn't read that yet, I like Saoirse, so I don't have any problem with loving this movie:D I also know that I will love The Mortal Instrument movie... I have kind of a crush on Jamie Campbell Bower. Enjoy trailer.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Emmiya Emmiya | Web | 1. prosince 2012 v 13:18 | Reagovat

Ahoj, moc ma mrzí, že vypadli. Aj keď ja X-factor nepozerám...
Pozerala som sa na tvoj blog a je strašne pekný, no nenašla som článok, kde by sa mohli žiadať Affs... tak len sa pýtam, či by si nechcela spriateliť... prosím,napíš mi... na blog medzi Affs ;)

2 Jenny Jenny | E-mail | Web | 18. prosince 2012 v 21:13 | Reagovat

Jsem na to zvědavá, chci kouknout

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.