Leden 2013

Jackson Rathbone and Christian Serratos - 'Warm Bodies' premiere

31. ledna 2013 v 21:03 | Piper. |  Gallery - Events
Ano. Po takové době jsem zase tu. Nebudu se omlouvat, už to nemá cenu, prostě jsem tu nebyla... tak nějak furt nemám vůli to tu oficiálně ukončit, nechci, ale zároveň mám toho času čím dál míň a náladu čím dál horší. Spousta zlejch věc se za minulej měsíc stala a rok 2013 rozhodně nezačal moc dobře. Každopádně když jsem dneska narazila na tyhle fotky, tak mě to tak nakoplo, že jsem je prostě musela přidat. Jsou z premiéry Warm Bodies... natočil to taky Summit, stejně jako Twilight.. viděla jsem trailer, bude to hrozná ptákovina, ale myslím, že to musím vidět :D No, každopádně dva herci z obsazení Twilight se tam objevili. Jackson Rathbone a ta kočka, co je a fotkách s ním, to je Christian Serratos, díky bohu už není blond:D Tak ať se líbí..:
* * * * * * * * * *
Yes. After all this time I am here again. I won't apologize, I have nothing to say, I just was not here. That's all. But today, I've found these photos and I just had to publish. Photos from premiere of Summit's Entertainmant movie - Warm Bodies. I've seen the trailer and I can't wait! :D It will be crap, but I will love it, it seems to be such a fun :D Anyway, two people from Twilight cast were there and I have for you photos. Jackson Rathbone and that beautiful lady with him is Christian Serratos. Enjoy photos...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Jsem debil, jsem debil, jsem debil... aneb včera bylo 8. ledna.

9. ledna 2013 v 16:56 | Piper. |  About blog
Bych ani nevěřila, že někdo může bejt tak blbej jak já:D
Ve škole se toho teď děje moc a neděje se bohužel nic dobrýho. Rok 2013 se posral jak moh už pár dní po té, co začal, ale nechci to moc řešit, všechny to dost zasáhlo, takže bych to radši nerozebírala, protože se mi na to nechce myslet. Každopádně včera jsem tu tak seděla a mordovala se s esejema na češtinu... a pak najednou už nebylo 8. ledna, ale 9. a já si až v tu chvíli uvědomila, že bylo fakt 8. ledna a já kráva jsem zapomněla na narozeniny tohohle blogu, ačkoliv si to připomínam každej den už nejmíň tři tejdny. Šílený! Zakládala jsem tenhle blog už před 4 lety. 8. ledna 2009. Přesně ve 20:14 jsem zveřejnila svůj první článek. Nikdy jsem si nemyslela, že vydrží tak dlouho, i když posleních pár měsíců se tu moc neobjevuju. Tehdy jsem ještě neměla ani přečtené všechny díly, nemohla jsem sehnat Nový měsíc a Zatmění, protože bylo vyprodáno :D a Rozbřesk ještě nebyl vydán. Ach jo, to byly časy... bylo mi čtrnáct, byla jsem posedlá, vrátila bych se do těhle časů... všechno bylo mnohem jednodušší.

Nicméně nemám příliš náladu na sentimentální žvásty obzvlášť v situaci, jaká se teď v mém životě naskytla. Chtěla jsem vám věrným jen říct, že vám hrozně děkuju, že se sem občas ještě podíváte... a že je pro mě úžasný, že se mi podařilo s tímto blogem oslavit 4 roky! Protože 4 roky... to už je vážně hodně. A já si nesmírně vážím všech lidí, kteří sem kdy přišli a zanechali tu nějaký ten komentář. Jasně, teď nemám moc čas a tak... přece jen, budu maturovat, ale pokusím se občas přidat alespoň něco. Aspoň trochu víc, jak poslední dobou. Twilight stále miluju a nejspíš milovat vždycky budu, to už se nejspíš nikdy nezmění. Doufám, že jsem vás ještě nepřestala bavit a ještě jednou děkuju moc za všechno. Já vím, že doba obecné posedlosti Stmíváním už dávno pominula, že časy, kdy jsem měla 200 návštěv za den jsou dávno pryč, ale já si vážím i toho, když sem kdokoliv přijde a nechá nějaký komentář teď, po těch čtyřech letech. Mám vás ráda! Vy víte, o kom mluvím, kdo sem ještě nějak občas zajde... A třeba se pochlapím... a oslavím s twilight001 i ten pátý rok.