Co mi blog dal... a co mi vzal.

15. března 2013 v 20:37 | Piper. |  Piperka
Když jsem včera seděla u počítače a nepřemýšlela o tom, jak moc se mi blíží maturita a místo toho jsem myslela na to, že jsem sem už víc jak měsíc nic nepřidala, nutně mě muselo napadnout položit si otázku, zda mám vůbec ještě vůli a sílu blog vést, zda mě to vůbec ještě baví, zda nemám dost nevhodně postavené priority. Říkala jsem si, co mi vlastně blog dal? Za všechny ty roky od chvíle, co jsem založila svůj první, charmed001.blog.cz. Už asi není nikdo, kromě mojí kamarádky z reálného života, Anette, která si tenhle blog pamatuje. Éra krychle001 byla krásná. Éra twilight001 ještě krásnější. Teď si nějak vůbec nemůžu uvědomit, jestli jsem se s mou milovanou Jenny seznámila už na ch001 nebo až na krychli, každopádně o to teď nejde. Prostě jsem se musela ptát a zamyslet se. Co mi vlastně blog dal? Tak co? Co mi dal? Dal mi něco, co mě hrozně baví, bavilo a bude bavit. Dal mi spoustu přátel, na které nikdy nezapomenu. Dal mi jednu z nejlepších kamarádek, které znám osobně, Anette, kterou jsem poznala díky ch001 a známe se už řádku let a i když se vídáme málo, tak nás spousta věcí spojuje. Dal mi místo, kam můžu utéct a kde se můžu vypovídat, když to nedokážu ventilovat jinak, než písemně. Dal mi mnoho informací o mých oblíbených hercích, dal mi určitý smysl, který jsem dala svému volném času, ve kterém jsem neměla co dělat. Ale nakonec... právě i tímhle mi blog paradoxně něco vzal. Nikdy jsem nelitovala toho, že jsem si blog založila. Nikdy, ani jediného založení jakéhokoliv mého blogu jsem nelitovala. Nikdy nikdy nikdy. Přesto, když se na svou histori zpětně dívám, kolik jsem toho mohla dělat, když jsem vysedávala u blogu! Spoustu! Mohla jsem se učit, mít skvělý známky, mohla jsem chodit do klubů, mohla jsem chodit ven, víc do kina, víc číst... jenomže jsem nechtěla. A kdybych se mohla vrátit... prostě bych neudělala jinak... neudělala. Zase bych si ten blog založila. Stejně bych to udělala, prostě jo, protože já jsem prostě blogař celým srdcem. Vzal mi čas, vzal mi nervy, vzal mi část mýho života, ale to rozhodně neznamená, že bych toho litovala. Ale s přicházející maturitou si stále říkám, a ptám se sama sebe, jestli má vůbec cenu pokračovat. Jestli vůbec mám vůli a sílu pokračovat. Občas... občas se mi chce něco napsat, ale zrovna nemám čas. A když ho mám, tak se mi zase psát nechce... je to se mnou těžký. Řekla bych, že až do maturity, to tu bude období... přemýšlení o tom, co bude dál...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jenny Jenny | E-mail | Web | 16. března 2013 v 10:46 | Reagovat

Doslova jsi mi mluvila z duše, holka! Taky nelituju, že jsem začala blogovat. Pro mě to bylo něco vzrušujícího, zábavného, taky jsem díky tomu "utíkala" od reality. Ale kolik času mi to vzalo! Ale nelituju. Ani vlastně nevím, co bych místo toho dělala... někdy se učila, jindy zašla raději ven, možná bych víc četla... Jen už to není jako dřív, nadšení opadává. Tebe čeká maturita, mě státnice. Před maturitou jsem pozastavila blog na měsíc a v té chvíli mi vůbec nechyběl, a tak tam asi nastal zlom a přestala jsem to tolik prožívat. Už to beru jen jako potěšení, využití nadbytku volného času, který ještě sem tam mám. Ale nepovažuju blog za něco životně důležitého. Dřív jsem sna di brečela, když blog blbnul a já nemohla přidat článek :-D Taky jsem ráda za ty lidi, co jsem poznala, i když šlo (jde) většinou jen o virtuální kontakt. Ale je fajn, že když už se (v mém případě) člověk jednou za čas odhodlá napsat i něco osobního, ne jen ty "stupidní" články o celebritách, tak se najde někdo, kdo si to vážně přečte a upřímně okomentuje. To je fajn. Moc fajn :-)
Hlavně se kvalitně připravuj na maturitu a nevyprdni se na to jako já :-D 3 noci před zkouškou jsem skoro nespala... to jsem zvědavá, jak to bude teď u státnic, když je toho k učení tak 5krát víc :-D A máme předtím měsíc (skoro)volna na učení... Dej vědět, já dám taky ;-)

2 Josette Vigée-Lebrun Josette Vigée-Lebrun | Web | 26. března 2013 v 18:23 | Reagovat

Dej si čas na rozmyšlenou, já tky 4 měsáce nic nepřidávala. A TS mě už lehce nebere, ted zas něco nového :)

3 Cherry Cherry | Web | 25. května 2013 v 11:23 | Reagovat

Ahoj baby, ano jsem to já, nepíše za mě spam. A úplně si uvědomuju, jak strašně na  prd sb vlastně jsem, víš kdy jsem si to uvědomila. Včera nebo spíš dnes ráno, kdy jsme byli v jednom klubu, kde maturanti pařili a všem jsem gratulovala a pak jsem měla úplné osvícení a říkala jsem si, moje  nejmilovanější Piperka taky maturuje (a pokud si to dobře pamatuju, tak jsi taky byla na osmiletém, takže bys měla maturovat až od pondělka, ne?) a pak jsem měla druhé osvícení, a to bylo, že jsem ti strááášně dlouho nenapsala a říkala jsem si, ře jsem fakt lama a jako to úplně obrovská. Takže ti tady přeju samé jedničky ze všeho a prostě ať ti to vyjde, to prostě dáš levou zadní. Já ti věřím bejku! Do toho! :)
Jinak jak se máš krásko? Doufám, že nádherně, teď když ti píšu, viď? :) Ne sranda.
No s blogem, určitě bych ti poradila, ať nekončíš a přidáváš, jenže to bych byla sama proti sobě, protože přesně jak píšeš moje priority se od konce loňského roku docela dost změnily a některé jsou úplně jinde. Jako nemám v plánu končit, to jako ne, ale úplně se vidím jak dopřidávávám všechny ty fotky z toho roku, co tam prostě nemám. Doufám, že si ještě pamatuju heslo :D
Takže asi tak, no, taková rada nerada .. Protože sama nevím líp :) Jak vidím, taky sis teď dala pauzu a s tím nemůžu než souhlasit :)
Takže ještě jednou krásnou maturitu přeju, budu na tebe myslet a držet ti palečky! A možná se třeba za dva roky potkáme někde na výšce :)
Měj se moc krásně :*

4 Cherry Cherry | Web | 25. května 2013 v 12:18 | Reagovat

Tady něco pro zlepšení chvilky, jsem málem spadla ze židle, když jsem to uviděla. Hilarious! :D
http://24.media.tumblr.com/tumblr_luira6AkXh1r67kedo1_500.gif

5 WaclawD WaclawD | E-mail | 17. ledna 2017 v 21:03 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na twilight001.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

6 TomkoH TomkoH | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 12:46 | Reagovat

Máte spoustu zajímavých článků

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.