Alex Meraz

Happy Birthday Alex Meraz!

10. ledna 2010 v 17:27 | Piperka
Ahoj! Tak jak se máte? Dobrý? Jo? Tak to vám teda závidim. Já se mám děsně. Umírám... je mi zle a musim dělat ten blbej čtenářák. Už jenom jeden, díky bohu! :D No ale to je teď vedlejší.
Dnes, 10. ledna 2010 má Alex Meraz - představitel mého nejoblíbenějšího z vlčků Paula :D - narozeniny. Slaví nádherné poloviční kulatiny, tedy 25 let a já mu chci popřát všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, spokojenosti... žádné problémy doma ani kdekoliv jinde a spoustu nových příležitostí do budoucna. Narozeniny asi slaví s rodinou, i když těžko říct. Tak také chci popřát, aby rodina byla v pořádku, syn aby rostl jako z vody... a tak... doufám, že se přidáváte! Vyrobila jsem jen takové rychlé přáníčko... tak ještě jednou všechno nej!

Alex Meraz: Photoshoot 0.1 - from werewolf to vampire

31. října 2009 v 16:13 | Piperka


Ahoj. No tak Halloween je sice pěkná věc, ale já osobně doufám, že klasický předvečer Všech svatých, neboli také Dušičky, se v Českých zemích jen tak neztratí! Osobně si nejsem jistá, který z těch svátků mám radši, jelikož moc nemusím ani jeden... U Halloweenu často už ani nejde o uctívání zesnulých, ale spíš o tu zábavu při schánění sladkostí a tak... já to neodsuzuji, každý to slaví jinak, třeba v Mexiku, to je velmi zajímavý svátek, Días des Todos Santos... ale já osobně beru Halloween tak nějak s nadhledem a sama slavím Dušičky... ale nemám tenhle svátek ráda... myslím, že si mrtví zaslouží připomenutí častěji než jen jednou do roka a osobně, obzvlášť když toho 2. listopadu chodíme na hřbitov, mám smutnou náladu... protože vzpomínám no... ale ani skoro nemám na koho, jelikož si babičku a oba dědy ani nepamatuju a tím jsem smutnější ještě víc... no nic... tak už toho radši nechám...

V rámci Halloweenské tradice kostýmů jsem se rozhodla pro tento článek, tyto fotky... myslím si, že přestože už to nějakou chvíli bude, co byl tenhle photoshoot nafocen, na dnešní den se skutečně hodí. Je to photoshoot Alexe Meraze, tedy herecký představitel Paula a na fotkách můžete vidět, jak jednoduché je se přeměnit z vlkodlaka na upíra... muhahahá...! :-D Ne tak, tenhle photoshoot mě skutečně pobavil, už když jsem ho viděla poprvé ale otálela jsem s jeho přidáním, ovšem uvědomila jsem si až dnes, jak se mi to otálení vyplatilo... je tu další článek s tématikou 31. října... tedy Halloweenu... A je vážně skvelý, hrozně se mi líbí a zároveň mě tak trochu rozesmívá... hlavně ta první fotka... někomu tedy některé z nich můžou přijít mírně morbidní, což taky jsou, ale tak, stejné úžasné...:-D Alexovi to moc sluší a kdyby v New Moon nehrál vlkodlaka, roli upíra by také excelentně zvládl...;) tak tady jsou...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
zdroj: newmoonmovie.org

Alex Meraz: Video portrét by Tyler Shields

28. srpna 2009 v 12:46 | Piperka
Ahoj! No tak je to celkem dlouho.. i když ne zas tolik, co jsem sem dávala video portréty jak Ashley Greene tak i Kellana Lutze... a s tímhle jsem trochu váhala, ani nevím proč... našla jsem ho před pár dny na lionandlamblove.org... Je to tentokrát video portrét Alexe Meraze od Tylera Shieldse... a když jsem to viděla, tak jsem málem umřela smíchy:-D Ale vážně, nekecam... musíte to vidět, je to velmi... zajímavé.. a originální...:-D Já... z toho prostě pořád němůžu... no nic... nebudu zdržovat... Alex je jeden z mých oblíbenců z vlkodlačí smečky... ale tohle... tohle prostě nejde:-D Já asi brzy umřu... no nic... tady je...:

 
 

Reklama