Anna Kendrick

Anna Kendrick: ‘What to Expect When You Are Expecting’ TV spot

15. května 2012 v 19:12 | Piper.
Nemám už sílu obíhat spřátelený blogy, který ke mně samy od sebe nejdou... já nevim jo, já dřív obíhala fakt pravidelně, pak jsem to začla flákat, ale ne proto, že by mě to nebavilo, ale spíš jsem sledovala, jak moc lidí chodí ke mně... no moc ne no, poslední dobou obzvlášť. Vím, že vám za to nestojím, protože to flákám, ale stejně... měla bych zas začít... najít někoho, kdo ještě stojí o to chodit na stránky o Twilight a začít víc psát, ale ono je to těžký... Byly doby, kdy jsem měla milion affs a návštěvnost přes 200, no to je dávno pryč a většina těch blogů, které byly mými affs už blog dááááávno zrušili. Až na pár výjimek a ty krásné zářné výjimky sem většinou sem tam i ještě zajdou:D No nic.. Mám pro vás dneska dokonce dvě věci, který se staly terčem mého zájmu, no jednou z nich je tenhle televizní spot... je to ukázka na film, která se jmenuje 'What to expect when you are expecting', kde hraje Anna Kendrick jednu z těch holek, které jsou v očekávání. Myslím, že se mi to bude líbit, nedávno jsem sem dávala trailer, no tady je Anna taky, já jí mám ráda, ona je skvělá herečka, vždycky má takový zajímavý role... co jsem teda viděla... tak uvidíme...:

I have no more will to go around my affs, when no one comes here. I don't care, I never did, you know me, I don't care how many people visit this blog, I really don't. But I like reading comments... I have to start write to another blogs and write more articles. I remember period of this site when I had more then 200 visitors one day... I don't have it in month now... and that's not cool. Well, today I have for you two articles. Well, maybe more but for now just two. First one is TV spot of movie which is called 'What to Expect When You Are Expecting' where Anna Kendrick plays one of those girls who are expecting a baby... I think I will love it:) I like Anna, she's great actress and I love her roles because she usually plays intersting characters so I'm nosy...:


source: district12.be

Anna Kendrick: "What to Expect When You're Expecting" Official Trailer

10. prosince 2011 v 19:13 | Piper.
Ahoj všichni. Dneska je vážně divnej den. Všechno je divný. Můj brácha se pohádal s tátou... a... no je to zlý, táta hodně řval, brácha se urazil... takže jsou teď oba uražený, takže to stojí za prd. No ale tak co, pekly sme s mámou cukroví a bylo to fajn, už máme skoro hotovo, takže super:) No mám pro vás trailer na jeden film, ve kterém hraje Anna Kendrick... jmenuje se to: Co čekat, když jste v očekávání... v originále: What to Expect When You're Expecting... no bude to asi něco o těhotenství:D ale jako nějak blíž nevím... ale jsem na to zvědavá...:

Hi everyone. Today is really weird day. Everything is weird. My brother had fight with my dad and... it's bad... they're both pissed of and that's bad... but... I don't wanna think about that. We baked Christmas sweets with my mom today, that was fine.I love it. Okay, I have for you today one video. It's official trailer to Anna Kendrick's new movie called What to Expect When You're Expecting. I don't know what about is this movie, probably about problems in pregnancy:D but that is not important, we'll se. I'm nosy. You know I like Anna Kendrich. Not just because of the fact she has the same name like me... she's talented... here is the trailer:

source: twilight-online.nl

Anna Kendrick: Bullet Magazine photos

10. srpna 2011 v 15:39 | Piper. || předpřipravený článek
CZ: Ahoj. Jak se máte? Zrovna teď momentálně nejspíš hraju golf... takže se mám fajne:D pokud teda zrovna neprší, jakože je to klidně dost možný... No... dneska mám pro vás nějaké fotky, konkrétně tři fotky Anny Kendrick pro Bullet Magazine, které jsou moc pěkné, takové zvláštní, ale jsou pěkný a Anně to fakt sluší... neměla jsem čas na dlouhé články... takže zkrátka... tady to je...:

EN: Hi. How are you? Right now I'm playing golf... probably... if it's not rain... so I'm fine:D I have for you today three photos with Anna Kendrich from Bullet Magazine. These photos are very nice and interesting, she looks great, I think, so check out, hope you'll like it... I didn't have time for long articles, so...:D here it is...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
source: lionandlamblove.org

LCD Soundsystem - Pow Pow music video featuring Anna Kendrick

5. prosince 2010 v 14:02 | Piperka
Cz:
Bože! Já jsem tak zvědavá na jeden film, ve kterém hraje Anna... zrovna ho natáčí, nebo možná dokonce už dotočili... ale pořád nic! :D Asi z toho zešílím... no... v tom filmu hraje taky Bryce Dallas Howard, ale tu já nemám moc ráda, takže... no pro mě je hlavní, že tam hraje Anna Kendrick a Joseph Gordon-Levitt, kterého vážně miluju... opravdu a hodně:D Nu což... snad se toho filmu někdy dočkáme... kdyby byl alespoň trailer, bože! No nic, jsem v klidu...:D Mám pro vás jednu věc týkající se Anny Kendrick, když už tu půl hodiny kecám o jejím filmu, že ano:D No... je to taky video, i když trailer na Live with it by se mi líbil víc:D No je to hudební klip k písničce Pow Pow od skupiny LCD Soundsystem, ve kterém hraje Anna Kendrick... no já ten klip moc nepochopila:D Potřebovala bych nějakej překlad, o co tam jako má sakra jít:D ale asi jsem holt jenom blbá... no Anna tam vypadá skvěle, hrozně jí to sluší, přestože styl týhle hudby se mi nelíbí a ani ta písnička ne...:D No kvůli ní jsem se na to koukla... tak můžete taky, tady to je...:

en
Oh god, I'm so nosy too one Anna's movie, which she's filming now and still nothing! I will be crazy from that! Well... Bryce Dallas Howard plays there too, but I don't like her so... the main thing is that in this movie plays Anna and Joseph Gordon-Levitt. I really love him, really:) Well... that's not important now... I just want teaser trailer, or something, please!:D Well... I have for you something with Anna Kendrick, of course:D I have for you one music video by music group LCD Soundsystem... the song's name is Pow Pow and Anna plays in this clip... well... I don't understand what about is this clip... I think, I need an explanation, or maybe I'm just stupid:D Just can say that Anna looks there amazing and... enjoy... I don't like this style of music... and this song is weird for me... but I watched because of Anna is there so... here it is...:

source: annakendrickfan.com

Anna Kendrick: Elle and Express “25 at 25″ Event [07/10/2010]

11. října 2010 v 21:07 | Piperka
Cz:
Ahoj... tak to máme další článek, dneska už poslední... no... jsem z toho taková rozpačitá... fakt nevím... ale přijde mi na těch fotkách prostě něco divného... nevím co, ale... Anna prostě vypadá jinak... trochu divně, nevím proč mi to tak připadá... Něco je na ní prostě divného, nevím... má vážně nádherné šaty, boty, vlasy... ale přesto mi přijde jiná, zvláštní... já nevim proč... taková jakoby to ani nebyla ona... nevím... Možná je to jenom make-upem, ale rozhodně je to tim výrazem... a nebo tim, že fotograf je idiot a neumí fotit... protože třeba ta 11. fotka je perfektní, tak nevím... fakt nevím... ale každopádně mi přijde... že se moc neusmívá.... že není tak nadšená jako obvykle... no asi už radši půjdu :D Takže 21 fotek Anny Kendrick z akce jménem Elle and Express "25 at 25″ Event ze 7. října 2010...:

en
Hi... last article today... So... I don't know... but I think... it's something weird about this photos... I don't know what but... I think... Anna looks different... a little weird... I don't know why I'm thinkin' that... but.. I just... something is wrong about her for me... she's got very beautiful dresses and shoes... and hair... but I don't know... maybe... photos are bad... but... I don't know... or maybe it's for that she doesn't smile like usually... she's not so excited... but probably... just bad photos... 'cause for example... 11th photo is amazing... I don't know... well... 21 photos with Anna Kendrick from the event called Elle and Express "25 at 25″ Event from October 7, 2010...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Anna Kendrick: Scott Pilgrim vs. The World London Premiere [18/08/10]

19. srpna 2010 v 14:04 | Piperka
Cz:
Ahoj! Jak se máte? Já v pohodě... jen se možná už trochu nudím no... skoro nikdo není v Praze, tím pádem nemám s kým chodit ven... a tak jsem pořád doma, což je otrava... Ale zejtra jdem s Lis kupovat čtvrtej díl Školy noci, tak jsem ráda, že se s ní zas uvidim:) V pondělí jsme měli filmovou noc společně ještě s Elain a to byla fakt nehorázná sranda, když jsme do tří do rána hrály tabu a švábí salát (dvě takové stolní hry, jestli neznáte...) :D No nic... dneska pro vás mám po dělší době zas nějaké ty fotky z akcí... a jako první jsou to fotky Anny Kendrick z Londýnské premiéry filmu Scott Pilgrim proti zbytku světa (Scott Pilgrim vs. The World), která se konala 18. srpna 2010. Musím říct, že jí to vážně moc slušelo, vypadala skvěle:-) Líbí se mi moc ty šaty a účes, který měla... tentokrát ale asi poprvé co si pamatuju, se mi nelíbí její boty... nevím proč... ale nějak mě neoslovily... možná to dělá ta barva, těžko říct... tak tady jsou, je jich 31...:

en
Hi! How are you guys? I'm fine... but maybe a little bored... :D Tomorrow I will come with Lis buy one book, House of Night 4... so I'm nosy:) I like this series:) Okay... I have for you some photos today. 31 photos from August 18, 2010 from London... with Anna Kendrick and it's from Scott Pilgrim vs. The World London premiere. She looks really amazing... I love her dresses... but I don't like very much her shoes... for first time...:D but I don't know, I don't like them... maybe it's the color... what I know...:D She has got really nice hair on this event... I like it, she looks awesome...:) here are, so check them...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Anna Kendrick on Craig Ferguson's Late Late Show 13/08/10

15. srpna 2010 v 18:42 | Piperka
Cz:
Ahoj... mám dneska celkem dobrou náladu no... a měla jsem náladu na nějaký vtipný video a taky jsem ho našla... ale není to žádnej sestřih nepovedenejch scén nebo tak něco, ale jedna z Amerických talk show... a to Late Late Show Craiga Fergusona, kde byla v pátek 13. srpna 2010 hostem Anna Kendrick a v určitejch chvílích jsem měla vážně co dělat:D Je to fakt sranda, Anna je vtipná... a hlavně myslím, že byli asi tak trochu domluvení:D ale stejně, je to sranda... mluví o všem možném... o Pátku 13., o filmech, o jejím novém filmu Scott Pilgrim vs. The Worlds... o Evropě... a tak no, ale to rozhodně není všechno a je to vážně vtipně podaný, udělali skvělou show pro diváky:D

en
Hi... I have got a good mood... mood on some of talk shows which are in USA or UK... and I found this video and I love it... Anna Kendrick was on Craig Ferguson's Late Late Show again, on Friday 13, 2010 - they talk about Friday 13th by the way:D And it's really funny! Anna is great:) and thay did together really great show..:) they talk about many things... about her new movie, Scott Pilgrim vs. The World... about Europe... but that's not all... and it's really cool and funny video:)


source: twilight-online.nl

Happy Birthday Anna Kendrick, sweet 25

9. srpna 2010 v 21:50 | Piperka
Cz:
Ahoj... hrozně děkuju mé sestřičce;) Siusen, která mi připomněla jednu důležitou věc a to, že Anna Kendrick má dneska narozeniny! Ano, je 9.srpna 2010 a já jsem na to totálně zapomněla... jsem blbá, já vím:D ale už je to tak... každopádně trochu opožděně, ale přece píšu... takže chci ti Anno popřát všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví... všichni tady tě máme rádi... no teda alespoň já, protože jsi skvělá talentovaná herečka... a taky se jmenuješ stejně jako já:D Všechno nejlepší!

en
Hi! Thanks for my sister;) Siusen, which said to me, that Anna Kendrick has got birthday today! I totally forgot it! I'm so stupid... but I really did it... so... Happy Birthday Anna Kendrick! Sweet 25. We all love you... or I love you 'cause you're great actress, talented and... you've got the same name like me:D Happy birthday! You must celebrate it!
Happy b-day Anna

Anna Kendrick: 'Scott Pilgrim vs. The World' Los Angeles premiere

29. července 2010 v 16:50 | Piperka
Cz:
Ahoj. Tak jak jste si mohli všimnout, jsem doma... což je skvělý... měla jsem být na chatě, ale nevyšlo to, protože pršelo a táta se zdržel v práci... a mě to teda vůbec nemrzí, naopak:) No nic... mám pro vás 23 fotek, které jsem uložila včera. Jsou to fotky ze světové premiéry filmu Scott Pilgrim vs. The World (Scott Pilgrim proti zbytku světa), která se konala v Los Angeles. Anna Kendrick tam samozřejmě byla, protože v tomto filmu hraje Scottovu sestru, Stacey Pilgrim... musela jsem nad tím chvíli přemýšlet... ale nakonec jsem došla k závěru, že vypadala skvěle... takhle, slušelo jí to, to rozhodně, ale zarazila mě ta kombinace barev. Kanárkové boty a tmavě modré šaty, které jsou mimochodem střihově naprosto dokonalé... ale přesto, že je to taková zarážející kombinace, nakonec se mi zalíbila... a ty boty jsou navíc skvělý:D Tak nebudu zdržovat...:

en
I'm at home... that's great. I wasn't out... Bad weather and my dad is still in work, so... I'm home and that's cool :) I have for you 23 photos which I saved yesterday. It's from Los Angeles world premiere of Anna Kendrick's newest movie - Scott Pilgrim vs. The World. She plays here Scott's sister, Stacey Pilgrim. She looks on this event really amazing... I love her style... she looks really nice... I thought about that... when I saw these photos for first time... I was surprised... 'cause I thought that yellow shoes and dark blue dresses... it's crazy combination... but I love it... shoes are awesome and dresses too, I love her outfit;)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Svatá Anna chladna z rána... no to doufam!

26. července 2010 v 0:01 | Piperka || předpřipravený článek
Anna
Moje jméno je Anna.
Znám tři Anny ze školy.
Dvě Annymarie, jednu ze školy a jednu ze stránky pattinsondaily.com
Znám malou Aničku od sousedů a Annumarii od sousedů.
Ještě jednu Annu ze základky o rok starší.
A ještě jedna Anna tu je, souvisí s Twilight... a myslím že moc dobře víte, o kom mluvím...
Anna Kendrick. Moje jmenovkyně a jmenovkyně těch osmi jmenovaných, protože Annamarie, tedy alespoň některé Annymarie slaví svátek ve stejný den jako Anna.
Dnes je 26. července a já jsem pryč... ale stejně musím napsat, že přeju Anně Kendrick a všem ostatním Annám, ať už je znám osobně nebo ne, všechno nejlepší k svátku! Zítra už se zase vracím, tak se mějte zatím krásně:)

P.S.: Svatá Anna chladna z rána... to se říká... upřímně doufám, že to tak bude!

Anna Kendrick: Scott Pilgrim vs. The World - Trailer

2. dubna 2010 v 22:12 | Piperka
Cz:
Ahoj. Tak zrovna dneska jsem četla v novém čísle časopisu CINEMA nejen recenzi na film Remember Me - Nezapomeň na mě s Robertem Pattinsonem, který je právě teď v našich kinech, ale také je tam krátký medailonek o Anně... trochu mě štve, že jí tam pořád jmenují jako Anne... jako třeba že Anne nebyla vyjímkou... haló, ona se jmenuje Anna, ne Anne... a to to ještě v tom nadpise mají správně, no nic... Každopádně když už mám design s touhle skvělou herečkou, rozhodla jsem se zveřejnit i nějaký ten článek... dneska jsem nějak neměla náladu na dlouhé ukládání fotek a překlady, takže pouze video... Anna Kendrick si zahrála ve filmu s názvem Scott Pilgrim vs. The World, což je film, který je natočený podle komixové předlohy. A je tuším o klukovi, který se zamiluje do nějaké super holky se sedmi žárlivými ex-příteli... to jsem pochopila z traileru, jinak fakt nevím... Postava Anny se jmenuje Stacey Pilgrim a je to tedy pravděpodobně sestra hlavního hrdiny... já vám dnes přináším právě ten trailer, ve kterém je Anna na konci... vypadá to dost... zajímavě... myslím, že to bude asi dost střeštěný... ale třeba to bude dobrý film... co my víme... tak tady je ten trailer. Zítra mě čekejte až pozdějc odpoledne, jdu s kámoškama do zoo :D už jsme tam dlouho nebyly, tak si užijte sobotu!

en
Well... I have the design with her, so I wanted to write some articles with her... and this is the first one. Anna Kendrick plays in one new "comix" movie calles Scott Pilgrim vs. The World. She plays here I think a sister of the leading character named Stacey Pilgrim. And I have for you the first official trailer on this movie... I think, it will be a little crazy, but maybe it will be good movie, what we can know? I don't know, what about the movie is, but Anna is on the end of this trailer... so here it is... it looks... interesting :D


source: annakendrickfan.com

82nd Annual Academy Awards [Oscars 2010]: Anna Kendrick [07/03/10]

8. března 2010 v 22:02 | Piperka
Ahoj, jak se máte? Já se mám celkem fajn, jen jsem nakrklá, protože z youtube.com furt mažou přenos Oscarů... ach jo:( měli to včera dávat v televizi, ale nedávali, no já to čekala... co se dá dělat. Víte, že v pondělí já skoro nikdy nic nepřidám, nebo maximálně jeden článek, tak to bude i dneska no, bohužel... omlouvám se, ale přišla jsem domů pozdě, protože a jelikož jsme byly s Lis zkusit vyměnit lístky na jeden muzikál, takže jak doufám nepůjdeme tenhle pátek, ale až za dva týdny 26., ale ještě to není jisté... teda toho 26. půjdem určitě :D ale jak to bude s timhle tejdnem nikdo neví :D takže... co jsem to jen chtěla... jo... Oscaři...
No tak jak asi víte... včera, 7. března 2010, jak tedy asi víte, bylo vyhlašování 82. ročníku Academy Awards, tedy předávání Oscarů 2010. Pro Twilight svět a tento blog je podle mého osobního názoru nejdůležitější Anna Kendrick. Ne že by tedy Kris a Taylor nebyli důležití, ale Anna Kendrick byla v tomto případě tou největší Twilight hvězdou na udílení cen, jelikož byla nominována v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli. Přestože jsem jí držela palce, nečekala jsem, že by to vyhrála, také se tak bohužel nestalo, ale i tak je velký úspěch, že byla nominována. Jen tak pro zajímavost, v kategorii nejlepší herečka v hlavní roli vyhrála Sandra Bullock za svou roli ve filmu The Blind Side a tím pádem se stala tuším první herečkou, která získala ve stejném ročníku jak Zlatou sošku Oscara, tak Zlatou malinu [za nejhorší herecký výkon :D], což je teda docela gól. Ale zpět k Anně. Jak víte, byla nominována za roli Natalie ve filmu Up in the Air. Letošní ročník Academy Awards dá se říct ovládl film The Hurt Locker od režisérky Kathryn Bigelow. Každopádně mám pro vás dnes nejprve videa a fotky Anny Kendrick z červeného koberce a pak i ze show, jelikož společně se Zacem Efronem vyhlašovali kategorii Nejlepší adaptovaný scénář tuším. Bohužel z toho video nemám... pouze nějaké dva rozhovory... Anna vypadala vážně nádherně, byla skutečně perlou červeného koberce, celá zářila a měla perfektní šaty! A dokonalý účes, fakt úžasný, nevěřila jsem vlastním očím. Vypadala vážně nádherně, není co dodat...:


Hi... how are you? I'm fine... but you know, that Mondays are for me hard... I don't have much time on Monday... so... I'm so sorry. Yesterday, March 7, 2010, like you probably know, was 82nd Annual Academy Awards! So... Oscars 2010 and we know today, who won... So... Anna Kendrick didn't win, I thought it, but it's a pity... its too bad! But... what we can do? The nomination is really great despite she didn't win. She has the nomination in category Best actress in the supporting role for her role in the Up in the Air where she plays Natalie. She is for Twilight world the most important from Oscars I think... that's my oppinion, so I have for you as the first article photos and videos from 82nd Academy Awards ;-) I really must say one thing... Anna was a pearl on the red carpet! She looks absolutely amazing! I saw many people from Oscars 2010 but Anna has one of the most beautiful dresses and one of the most interesting hair! She looks great! I don't have more words! She is beautiful, incredible, really nice! I love her dress, shoes... you must see these photos... I have for you two videos too, two interviews... so here... photos from the show are from presenting the category Best adapted screenplay, with Zac Efron, by the way... and I have today March 9 the video in really bad quality, but here is.. the third one...:


Videos:RED CARPET:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Anna Kendrick: BAFTA awards 2010 in London [21/02/10]

22. února 2010 v 19:32 | Piperka
Právě prožívám silní osobní krizi. Mám chuť něco rozmlátit, ale jinak je mi fajn, nebojte se, nic nerozmlátím... takovejhle pocit holt jen občas mám... Všechna ta špatná nálada se týká divadla, ale to fakt neřeště, nemám čas na to, to tu podrobně rozepisovat. Ukládání fotek mi dalo celkem zabrat a bojím se, že Kristen ani Roberta už dneska nestihnu, i když Kris je pro tuto chvíli pravděpodobně ta nejdůležitější osoba pro tento blog, ale co se dá dělat. Tyhle fotky už jsem měla rozukládané od včerejška, proto jsou jako první, tak se na mě nezlobte...

Mám pro vás... moment, musím to spočítat :D 56 fotek Anny Kendrick z British Academy of Film and Television Arts [BAFTA], která se konala včera, 21. února 2010 v Londýně. Anna nejen, že byla nominována v kategorii Supporting actress, ale stejně jako Robert, i ona vyhlašovala jednu z kategorií a to konkrétně v kategorii Supporting actor, kde zvítězil Christoph Waltz z filmu Inglourious Basterds, takže mám pro vás samozřejmě video... Anna opravdu vypadala naprosto úžasně. Úplně mi vyrazila dech. Už včera tedy, když jsem jí viděla na těch úplně prvních fotkách, vážně dokonalost sama. Měla krásně upravené vlasy, skvělé doplňky, dokonalé boty a naprosto perfektní šaty! Tahle barva jí opravdu sluší. Mají velmi zajímavý střih a mě opravdu uchvátily. Vážně krása. Nemám slov, vypadala úžasně. Mám pro vás po rozdělení 32 fotek nižší kvality, 12 fotek ve vysoké kvalitě, takže celkem 44 z červeného koberce, když přicházeli, a 12 fotek tak na střídačku z Press room - místnosti pro tisk, kde je na některých fotkách právě s Chritophem Waltzem. Mimochodem tedy, v Londýně pro změnu pršelo :D ale to je holt normální... bože, miluju ty boty. Musí mít aspoň 10 cm, spíš víc... neuvěřitelné...:D


I have big personal problem... I know, it's detail... but I hate it... It's make me sad... and it's bad... but it's not importanto now... what is important today, is BAFTA awards 2010 and I don't know, I will post photos with Kristen and Robert, because I don't have much time and I saw many many pictures, which I must save... so... yes... well...
I start with saving these photos tomorrow, so I can put them here now. I have for you 56 photos with Anna Kendrick from British Academy of Film and Television Arts [BAFTA], which was on Sunday, February 21, 2010 in London. She presented one category too, like Robert Pattinson, the category Supporting actor and she has nomination in category Supporting actress too, but she didn't win... So, I have a video from presenting. OK... Anna looks absolutely amazing! Great, nice, incredible! I love her dress, her shoes... I love her look... she looks really, really, really great. The color of dresses is really nice... I like it... and these shoes... heels must be over 10 cm! Incredible :D So... just look and enjoy. I have 32 MQ photos and 12 HQ photos from red carpet and 12 photos from press room, sometimes with Christoph Waltz...:


ARRIVALS
MQ photos from red carpet:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Anna Kendrick talks Oscar Nomination

3. února 2010 v 17:15 | Piperka
CZ: Ahoj! Jakpak se dneska máte? Ještě musím vyrobit ikonky na CZ a EN... no to by nemělo být tak komplikované, ale dneska se nechci ničím zdržovat, protože chci přidat víc článků, než tak obvykle, protože zítra je čtvrtek a čtvrtky jsou krizové, kvůli tanečním no... a také se dneska asi budu muset učit, nevyhnu se tomu, píšeme ze španělštiny a nechci si hned první test zkazit... to je fakt opruz... před tejdnem bylo výzo, ani ne... a už zase něco píšem, grr... co furt všichni chtěj po nás... my nejsme stroje na známky...:-( Ach jo... no co se dá dělat...
Každopádně se nebudu zdržovat a rovnou vám sem dám tohle "video" s Annou Kendrick. Je to ovšem pouze její fotka a hlas nahraný přes telefon, kde Anna mluví o té nominaci, jak se cítila, o Up in the Air a tak dále a tak dále. Nevím, co víc bych o tom řekla. Myslím, že musela mít rozhodně velkou radost, ale co víc dodat aniž bych to tu celé přepisovala? :D Takže si to poslechněte.... musíte si to dát celkem nahlas, abyste jí rozuměli zřetelně.. nebo teda alespoň já, ale nevím, jestli to není mýma repráčkama:D:D

EN: Hi! How are you today? I must today do the icons with CZ and EN... but I want write articles, because tomorrow is Thursday and I have dancing...:( and I don't have time for blog... But today, I have time... so... I will write articles... I hope, that more than previous days... But I will wite only short information, because I must learn today too... So...
I have for you now one "video" from youtube.com... but it is only photo and the voice of Anna Kendricks, who talks here by telephone her Oscar Nomination. She talks about how she feels, about Up in the Air etc. So just listen, I don't know, what I can say about, when I don't want rewrite what all she said...:


zdroj || source: twifans.com

CZ: Ještě mám pro vás video z přenosu nominací na Oscara s Anne Hathaway, našla jsem ho na youtube...
EN: And I have for you too the video, from the transmission of the Oscars nominations with Anne Hathaway... :) it's from youtube...:


82nd Academy Awards: Complete list of nominees

2. února 2010 v 17:47 | Piperka
CZ: Ahoj! Jak se máte? Já fakt nic moc... přišly dneska kámošky, což bych třeba možná jindy byla ráda, ale dneska ani ne, páč je mi blbě... hrozně mě tlačí žaludek. A z hladu to fakt neni... pravděpodobně teda... ach jo, to mě vážně štve. Každopádně dneska už dám konečně nový design, doufám, jestli se mi ho podaří nějak okořenit, páč je hrozně o ničem, ale co se dá dělat... Tenhle článek bude pouze stručně po té informační stránce, možná v té angličtině ani není nutné co dodávat... Prostě, dnes už je to opravdu, skutečně oficiální, že Anna Kendrick je za svou roli ve filmu Up in the Air nominována na Oscara! Což je úžasné. Už jsem tady o tom psala nedávno, ale to to ještě nebylo úplně jasné, jestli je ta informace oficiální, každopádně, teď už ano, a tak držím palce jak jen to jde! Rozhodla jsem se vám sem dát kompletní list nominací, jen tak pro informaci, zkopírovaný z oficiálních stránek Academy Awards - Oscars.org.

EN: Hi! How are you? I'm not fine, but that not inportant now... I have for you today Complete list of nominees to Oscars! 82nd Academy Awards... Today it's officialy! Anna Kendrick has one nomination on Oscar! It's amazing! I wrote about that last... I don't know when, but it was recently, but today it's really official... is from official site of Academy Awards, from Oscars.org. Something is difficult. For example in the Anna's category - Actress in the Supporting Role... it wasn't official, but now it is! My fingers crossed for Anna Kendrick!

EN: Edit 3.2.2010: I have for you video from the transmission of Oscars nominations with Anne Hathaway
CZ: Edit 3.2.2010: Mám pro vás ještě k tomu video z přenosu oznámení nominací s Annou Hathaway

Actor in a Leading Role

 • Jeff Bridges in "Crazy Heart"
 • George Clooney in "Up in the Air"
 • Colin Firth in "A Single Man"
 • Morgan Freeman in "Invictus"
 • Jeremy Renner in "The Hurt Locker"

Actor in a Supporting Role

 • Matt Damon in "Invictus"
 • Woody Harrelson in "The Messenger"
 • Christopher Plummer in "The Last Station"
 • Stanley Tucci in "The Lovely Bones"
 • Christoph Waltz in "Inglourious Basterds"

Actress in a Leading Role

 • Sandra Bullock in "The Blind Side"
 • Helen Mirren in "The Last Station"
 • Carey Mulligan in "An Education"
 • Gabourey Sidibe in "Precious: Based on the Novel 'Push' by Sapphire"
 • Meryl Streep in "Julie & Julia"

Actress in a Supporting Role

 • Penélope Cruz in "Nine"
 • Vera Farmiga in "Up in the Air"
 • Maggie Gyllenhaal in "Crazy Heart"
 • Anna Kendrick in "Up in the Air"
 • Mo'Nique in "Precious: Based on the Novel 'Push' by Sapphire"
Zbytek v celém článku
More in full article

Anna Kendrick: On The Late Late Show with Craig Ferguson

23. ledna 2010 v 23:17 | Piperka
Ahoj! Jak se máte? Asi fakt začnu psát nejdřív ty český, nějak už je to potom zdlouhavý :D ne dělám si srandu, je to pohoda a baví mě to psát i anglicky :D Já vím, že to pravděpodobně asi stejně nikdo nečtě, ale je mi to jedno :D a v některých případech je to i lepší. Dneska jsem byla na Holiday on ice takže se mi to trochu vymklo z ruky. Těch pět připravených článků padá, ale alespoň dva stihnu :D Takže teď píšu ten druhý. A zítra konečně oběhnu. A dopíšu ten jeden z těch důležitějších. Ale je teď tolik zajímavých novinek, že trochu nestíhám. Holiday on Ice bylo tenhle rok takové... divné... já nevím... loňské roky to bylo lepší... a hlavně jsem minulý rok byla na show, kterou připravil Jevgenij Pljuščenko a to bylo nejlepší představení na ledě, jaké jsem kdy viděla a pravděpodobně i jaké kdy uvidím. Ale bylo to fajn... a pěkné... jen mě to nenadchlo tolik jako ty roky před tím, to je celý... přejdu radši k věci. Mám pro vás něco příjemnějšího než byl předchozí článek, ze kterého jsem stále ještě pěkně nakrklá...

Takže teď mám pro vás jedno video s Annou Kendrick, která byla 19. ledna 2010 v talk show The Late Late Show s Craigem Fergusonem, která je v USA dost známá. Vypadala naprosto dokonale, vážně krásně. Začala jsem mít ráda slovo 'lovely' :D no nic... To video je vážně vtipné... Anna je vtipná... a Craig taky, je to sranda :D Nejdřív asi minutu mluví jenom o Anniných 'náhrdelníkových' šatech. Vážně krásných, mimochodem. Poté mluví asi minutu o samotné show. Craig říká něco o tom, jestli je Anna nervózní a nějak se dostane k tomu, že říká něco ve smyslu, že sám tvrdí, že to není opravdová talk show... a Anna na to reaguje: "Ok. To proto, že nechceš být zrušen?" :D To mi přišlo vážně vtipný. Docela mě to odbouralo :D Také je dobré, jak jí dává tu stoličku a říká něco ve smyslu, že naposled jí dával Tomu Cruisovi :D Potom mluví o ní.. o tom, že má ráda zpěv a tanec a Craig se jí ptá, jestli viděla Cats - jako ten muzikál Cats/Kočky a Anna odpovídá: "Zkoušela jsem se dívat na Cats." Takže se dozvídáme, že tenhle muzikál asi nemusí...:-D Během okamžiku se dostanou k tématu kočky jako zvířatům, dozvídáme se, že Anna měla kočku, ale že jí utekla, když byla malá a že miluje psy. Mluví o tom, že je z Portlandu v Maine [ne z toho v Oregonu] a taky mluví o tom městě a tak... mluví o tom, jestli byla někdy v Evropě... no je jim rozumět, fakt... když rozumím já, tak vy budete taky :D a hlavně jsem vám tedy vypsala ty témata, ale musíte to vidět, stojí to za to, je to fakt sranda... nejen to, co jsem tu vyjmenovala... koukněte se, fakt, nenechte si to ujít...;)

Hi! How are you? Today, I was at Holiday on Ice with my mother and it was... interesting... but last years... I don't know. I saw last year the show by Jevgenij Pljuščenko and that was the best show on ice what I ever saw. But today it was fine, and nice... But to the point. I don't have much time and I'm a little angry because previous article... I have for you something more funny than information about Eclipse script on internet. Now, I have for you one video with Anna Kendrick. She was at January 19, 2010 on The Late Late Show with Craig Ferguson. She looks absolutely great and she is lovely. I started to love the word 'lovely' :D The video is really funny. They talk one minute only about her 'necklace' dress. Really beautiful, by the way. :D They talking about the show just a minute... He sayd something like that this show isn't really talk show... and Anna's reaction was: "OK. Because you don't wanna be canceled?" that was really funny, Anna is great :D Then they talking about her... that she likes signing and dancing... and Craig asks she: "Have you seen Cats" [the musical Cats] And she sayd: "I tried to watch Cats." And they after talking about cats, animals :D And now we can know that Anna had cat, but now she doesn't have a cat :D And that she likes dogs... She talking about that she is from Portland in Maine... They talking about that she was in the Europe... and more... Just look, it's great interview and so funny. Anna is great and charming... Take a look for yourself!


zdroj || source: annakendrickfan.com

CZ: Zítra mám pro vás články, které jsem dneska nestihla a i nové, co jsem vymyslela teď, jeden o charitativní akci "Hope for Haiti" s Annou Kendrick, Robertem Pattinsonem a Taylorem Lautnerem, která se konala dneska, ale vzhledem k nedostatku času jsem jí nestihla... jeden o hudbě k Eclipse, jeden update v obsazení Eclipse a jeden - asi nejzajímavější nebo nejdůležitější?:D pro Twilight fanoušky - informace o prvním traileru Eclipse... takže se uvidíme zítra...! :) Jo a ještě stills fotky z The Runaways, tak ahoj!

EN: Tomorrow I have for you article about "Hope for Haiti" with Anna Kendrick, Robert Pattinson and Taylor Lautner. It was today... but I didn't have time, I'm so sorry... And I have for you article about the Eclipse score and about one new update in 'Eclipse' cast... and I think most interesting... or important for TwiFans... information about first Eclipse trailer... so I hope, that I will have time :D See you later. Oh I forgot! Stills photos from The Runaways :D Bye!

Anna Kendrick: The Weinstein Company 2010 Golden Globes After Party [17/01/10]

19. ledna 2010 v 17:30 | Piperka
Ahoj! Jak se máte? Já upřímně doufám, že dobře. Já moc dobře ne dneska. Mám nějaký trochu střevní potíže, není mi moc dobře, ale to bude v pohodě. Určitě... doufám... Škola byla dneska celkem v klidu, nic jsme nepsali... a tak no... klasifikace uzavřená a tak bude snad chvíli klid. Akorát se nám teda vrátila profesorka na biologii, která teď měla asi 4 měsíce? tak nějak nemocenskou, takže trochu zase šok... než se vrátíme do těch správnejch kolejí no... nemám moc času už... měla jsem, ale nějak jsem ho prošustrovala:D takže přejdu rovnou k věci.
Jak jsem včera slíbila, mám pro vás další fotky Anny Kendrick. Je jich 16 a jsou z after party, která se konala po Golden Globes Awards 2010 s oficiálním názvem. The Weinstein Company 2010 Golden Globes After Party. Bylo to samozřejmě také v neděli, 17. ledna 2010 ovšem je dost pravděpodobné že se to protáhlo až na pondělí 18. ledna. Každopádně, jak jsem říkala už včera, Anna vypadá dokonale, opravdu perfektně. Nemůžu si pomoct. Miluju Annu a miluju ty šaty co má:D Naprosto nádherný a originální model. Mám jí ráda protože se jmenuje stejně jako já a hlavně proto, že je to skvělá a talentovaná herečka a myslím, že i dobrý člověk. Přirostla mi k srdci... Dokonce jsem v anglickém překladu článku použila i přídavné jméno lovely, které mi hrozně leze na nervy nevím proč, ale v tomhle případě je na místě. Skvělé fotky, rozhodně se na ně podívejte, stojí to za to... a nezapomeňte zanechat koment. Zítra oběhnu všechny své Affs... nějak teď nebyl čas, tak jsem vždycky vybrala nějaké a koukla se tam, ale zítra to oběhnu všechno. Anna měla vyhrát Zlatý glóbus v nové kategorii: Nejlepší šaty... protože jsou naprosto nepřekonatelné... užijte si fotky, moje oblíbená je ta poslední. :) A ještě mám pro vás jeno video, když Anna odcházela z After Party. Zdá se, že spěchala, asi už fakt musela jít, ale těžko říct. Každopádně se koukněte.

Hi! How are you? Good? I hope that yes... I'm not fine today. I have some intestinal problems... but that will be OK... I think... I hope:D Like I promised yesterday. I have for you 16 photos of Anna Kendrick from the After Party after Golden Globes Awards 2010 :D Official name of this 'event' is The Weinstein Company 2010 Golden Globes After Party. It was on Sunday at January 17 and maybe at January 18, what we can know;-):-D Anna looks really amazing. Absolutely perfect, I can't help my self, I love her and I love her dresses! Very, very, very nice and original model. And I like her, because she has the same name as me... :D and because she is great and talented actress and I thing good person... She looks lovely. Really lovely. I didnť say lovely really long time... but today... :D Great photos, my favourite is the last photo:), enjoy and leave the coment. It's worth it! She would win Golden Globe in the new category - Best dresses... because her dresses are incredible. And I have for you one video with Anna, when she leaving the After Party. She goes so fast, maybe she must go... but looks great.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Anna Kendrick: at the 67th Annual Golden Globes Awards - Arrivals [17/01/10]

18. ledna 2010 v 19:29 | Piperka
Ahoj! Tak co, jak se máte? Musím se pořádně rozkecat, jako obvykle:-D Přestože nemám čas... vlastně jsem i myslela, že se vykašlu na tu angličtinu a napíšu jenom základní info... no nevyšlo to:D Fakt nemám moc času, takže přejdu rovnou k věci. Snad jen, už máme uzavřenou klasifikaci, bohužel. A budu mít jednu trojku... což by bylo naprosto úžasný, kdybych neměla ještě ty tři čtyřky... ale já si to do konce roku opravím... aspoň se o to pokusím. U tý fyziky pochybuju, že se mi to podaří, ale jinak myslím, že ano. Když zamakám, tak rozhodně. No a budu mít dvojku z angličtiny, kterou si ovšem nezasloužím... páč mi v poslednim testu špatně spočítal body. Já sem mu to neřekla, i když sem chtěla... tak mi Whit řekla, ať nejsem blbá... a má pravdu... proč bych to dělala... jen mám z toho divnej pocit no... dva předměty jsem si zhoršila... asi čtyři zlepšila, takže kompenzace z obou stran:D Ale teď fakt k věci...

Dneska mám pro vás hlavně fotky a informace z 67. ročníku Golden Globes || Zlatých glóbů - Vím o tom Danny, přesto děkuju:D. Show se konala včera, 17. ledna 2010 v Los Angeles v Kalifornii. Jedna věc mi přijde vážně nefér a dost mě mrzí. Taylor Lautner má víc fotek než Anna Kendrick, přestože Anna byla tentokrát mnohem důležitější - promiň Taylore a omlouvám se i jeho fanouškům, ale je to pravda. Anna měla nominaci za její nejnovější film Up in the Air - Lítám v tom. Taylor ne. Fakt mě mrzí, že mám pro vás tím pádem pouze 28 fotek Anny Kendrick z Golden Globes 2010, ovšem je to zatím pouze z příchozích, arrivals, ještě se sem chystám dávat nějaké z After party a taky z přenosu. Je možné, že se mi podaří sehnat i přenos samotný, ovšem to není úplně jisté.
Bohužel, Anna nevyhrála Zlatý glóbus za svou roli v kategorii Nejlepší filmová herečka ve vedlejší roli. Glób vyhrála herečka jménem Mo'Nique za film Precious: Based on the Novel Push by Sapphire. Možná příště Anno, je mi to líto... je to fakt škoda. Držela jsem Anně palce... Ale... jak jsem řekla, mám pro vás fotky z příchodu Anny na galavečer... a Anna vypadala naprosto dokonale. Vážně úžasně, to se ani nedá vyjádřit. Ty šaty co měla byly opravdu perfektní! Účes, doplňky, všechno... opravdu jí to ohromně slušelo, vážně vypadala nádherně! Mimochodem film Up in the Air - Lítám v tom, vyhrál v kategorii Nejlepší scénář [Jason Reitman, Sheldon Turner], takže gratuluji! Ještě mám pro vás jedno video s rozhovorem s Annou, který opravdu stojí za to si pustit, je zajímavý, Anna vypadá krásně a je to i sranda, jak se snaží přivolat George Clooneyho a ten je jak se zdá radši ignoruje :D Tak co víc říct? Jen se koukněte... užijte si fotky... a zatím ahoj...

Hi everybody! How are you? I'm fine... I was a little angry... but now I am fine :D I don't have much time...:-( But that's not interesting... Today, I have for you photos and information from 67th Annual Golden Globes Awards - I know abou that Danny, but thanks! -, which was on Sunday, January 17... so yesterday :D in Los Angeles in California...
One thing is unfair... Taylor Lautner has more photos than Anna Kendrick despite Anna was more important - I'm so sorry Taylor and fans, but that's true. Anna has a nomination from her role in Up in the Air. Taylor not. Makes me very sorry, that I have for you only 28 photos with Anna Kendrick from Golden Globes 2010... but it's only from arrivals. I have some photos from After Party and from the show, by the way... But that's a detail.
Unfortunately, Anna hasn't won Golden Globe from category Best Performance by an Actress In A Supporting Role in a Motion Picture. The Globe won actress named Mo'Nique from the movie Precious: Based on the Novel Push by Sapphire. Maybe next year Anna... I'm sorry. It's a shame. I held inches for Anna... But... Like I sayd, I have for you photos from arrivals at Golden Globes Awards... and Anna looks absolutely amazing. Her dresses are perfect, so beautiful. Really, really nice. She looks absolutely gorgeous!! By the way, Up in the Air won at category of Best Screenplay [by Jason Reitman and Sheldon Turner]. And I have for you one video from youtube.com, interview with Anna Kendrick. It's interesting, and funny too... so get look. I don't know, what more I can say... so... just look and enjoy photos!


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Anna Kendrick: Nomination to Orcar 82nd annual Academy Awards!

17. ledna 2010 v 13:53 | Piperka
imagebam.com imagebam.com

Ahoj. Tak co, jak se máte? Včera se mi do toho divadla vůbec ale vůbec nechtělo a nakonec to byla taková neskutečná, opravdu neskutečná sranda! To prostě nešlo! :D Málem jsem umřela smíchy, to fakt neni možný... dokonalý... jmenuje se to Hrdý Budžes... někteří z vás to možná znáte, rozhodně doporučuju...;-) A ještě k tomu to byla benefiční akce, takže jsme přizpěli na dobrou věc... a k tomu se fakt pobavili. Bára Hrzánová je v té roli dokonalá. Ale asi bych měla přejít k věci... jen ještě jedna věc... víte jak to, že jsem se na tu angličtinu ještě nevykašlala? Hrozně mě to baví:D to je jedna věc... vím, že tam mám naflákanejch nespočet chyb, ale je mi to jedno, procvičuju si tím angličtinu... ale hlavně... já to nepíšu nejdřív česky a pak anglicky, ne... kdyby jo, tak by se mi pak do tý angličtinu vůbec nechtělo... já to píšu nejdřív anglicky a pak teprv česky...:D

K věci. V pátek jsem byla s Whit a Elaine v kině, jak jsem říkala... a viděla jsem tam dvě zajímavé věci a musela jsem vám je sem dát. Vyfotila jsem je... a celý tenhle článek se toho týká... Je to jeden plakát... a jeden takovej... já nevím jak to nazvat... velkej plakát:D Nejsou to moc kvalitní fotky, bylo tam blbý světlo a fotila jsem to narychlo, ale nevadí... týká se to nejnovějšího filmu Anny Kendrick, Up in the Air - česky "Lítám v tom", který u nás přichází do kin 28. ledna 2010 a má 6 nominací na Zlaté glóby, které se mimochodem konají dneska večer, tak už se těším na fotky :D No a včera jsem četla komentář od mého drahého Dannyho, který mi vždycky říká nejnovější novinky, když mi něco unikne... chtěla jsem to sama zrovna včera kontrolovat, ale on byl rychlejší... Jde o to, že...
Anna Kendrick byla nominována na Oscara v 82. ročníku Academy Awards! Je to skvělé! Naprosto. Vážně úžasné! Nemůžu tomu uvěřit, fakt skvělé. Četla jsem o tom, že je to možné... ale netušila jsem, že se to opravdu stane. Nevím, jestli je to oficiální, ale myslím že jo. Na oficiálních stránkách Academy Awards - Oscars.org se sice píše, že nominace pro 82. ročník Academy Awards budou zveřejněny až v úterý 2. února v 5:30 ráno tamního času [cca. v rozmezí 11:30 - 13:30... nevím, kde se to koná... pokud v L.A. tak v 13:30], ale Danny - hrozně moc ti děkuju - našel stránku, kde jsou nominace už teď. A Anna získala nominaci v kategorii: Best Supporting Actress - tedy volně přeloženo jako Nejlepší herečka ve vedlejší roli tuším a to za film Up in the Air, jak jinak... V této kategorii jsou jmenované tyto herečky:

- Anna Kendrick, Up in the Air
- Susan Sarandon, The Lovely Bones
- Marion Cotillard, Public Enemies
- Mélanie Laurent, Inglourious Basterds
- Allison Janney, Away We Go

Myslím si, že Anna má velkou šanci. Viděla jsem tedy pouze Public Enemies a Marion Cotillard tam byla opravdu dobrá, ale Anně to samozřejmě přeju víc. Držím jí palce, hrozně moc jí to přeju. Zaslouží si to. Nominace na takovou prestižní cenu jako jsou Oscaři, to je opravdu neskutečné. Doufám, že to vyhraje... je to skvělá herečka, to je můj názor... nevím, jestli ho sdílíte... ale já jí to přeju...!:D

A ještě jedna zpráva od Dannyho... kde na to chodíš čoveče, to netuším, ale seš skvělej, že se se mnou o ty informace dělíš :D Up in the Air má u nás, v ČR vyjít na DVD údajně v září tohoto roku a dabovat jí má Lucie Vondráčková... Já si to tedy nikdy v životě jinak než v originále nepustím. Nesouhlasím s touhle volbou, myslím, že je špatná... ale třeba je můj pocit špatný... to se pravděpodobně dozvíme...

Up in the Air má celkem pět nominací. Nejsem si jistá, jestli byly zveřejněny všechny, ale pravděpodobně ano... Je to úžasné. Gratuluju moc! Nominace má v kategoriích...:

Best Picture
Best Director
- Jason Reitman, Up in the Air
Best Actor
- George Clooney, Up in the Air
Best Supporting Actress
- Anna Kendrick, Up in the Air
Best Adapted Screenplay
- Up in the Air, by Jason Reitman
___

At Friday, I was with my friends at the cinema and I saw two interesting thinks. Both of them is of Anna Kendrick's new movie named Up in the Air. In Czech - "Lítám v tom". I made photos. I saw one poster and one... I don't know... big poster :D And yesterday I have learn one coment from my good friend Danny... And...
Anna Kendrick has a nomination to Oscar! To 82nd annual Academy Awards! I wanted control that yesterday, but Danny was faster than me :D It's great! Absolutely! I cant belive it, it's really amazing. I don't know, that it's official, but I think yes. At official site of Academy Awards - Oscars.org is writing that Nominations for the 82nd Academy Awards will be announced Tuesday, February 2, 2010, at 5:30 a.m... But Danny... thank you very much - foundet site, where are nominations now. And Anna has a nomination of category: Best Supporting Actress
In this category have nominations those actresses:

- Anna Kendrick, Up in the Air
- Susan Sarandon, The Lovely Bones
- Marion Cotillard, Public Enemies
- Mélanie Laurent, Inglourious Basterds
- Allison Janney, Away We Go

And I think, that Anna has really big chance... I hope... I belive it... In Czech Republic will be premiere of Up in the Air at January 28, but I know, that Anna is really good actress and she deserves it. That's my opinion... my fingers crossed for Anna Kendrick! :D

Up in the Air has completely five nominations to Academy Awards 2010. I don't know, that it's all, but probably yes. It's amazing... really, really amazing... congratulation!

Up in the Air has nominations at this categories...:

Best Picture
Best Director
- Jason Reitman, Up in the Air
Best Actor
- George Clooney, Up in the Air
Best Supporting Actress
- Anna Kendrick, Up in the Air
Best Adapted Screenplay
- Up in the Air, by Jason Reitman


CZ: V celém článku najdete kompletní zveřejněný list nominací... i s mými názory, mimochodem...
EN: At full article I have for you complete published list of nominations... with my opinions, by the way :D

Anna Kendrick: Entertainment Weekly scans

3. ledna 2010 v 15:04 | Piperka
Ahoj! Nebudu se zbytečně vykecávat... jen snad že... 31.12.2009 měl být modrý měsíc... kromě toho, že teda bylo po většinu večera zataženo, nevim jak u vás, ale u nás když vykouk, nebyl modrej. Fakt ne :D Ale to jsou detaily... úplněk je sám o sobě krásnej, takže je to jedno... Jen jsem málem zmrzla na balkoně. Vlastně jsem vůbec nemluvila o Silvestru co? Byla jsem doma no... ale byla sranda... fakt jo... a rodiče mi dokonce dovolili si nalejt alkohol, což bylo rozhodně plus :D Po půlnoci jsem pak šla nahoru a sledovala jsem ohňostroje... myslím, že jsem dohlédla až bůh ví kam... viděla jsem ty obří palmy Whit... :D Ale tak přejdu k věci...

Jak jsem byla včera na té výstavě, vystupovali jsme v metru na Malostranský... a co to tam neviselo u jzdících schodů? Sice na opačný straně než sme jeli, ale nevadí... Visel tam plakát... a spousta dalších ještě, ale tenhle byl tím, který mě zaujal. "Lítám v tom" v kinech od 28. ledna 2010... A já si říkala... wow, wow, wow, nemůžu se dočkat! Hlavně doufám, že to nebude dabovaný!:-D Up in the Air, film, ve kterém hraje po boku George Clooneyho, Anna Kendrick, nominována za tuto roli na Zlatý Glóbus, přichází do našich kin už 28.ledna 2010! Není to skvělý? Zrovna předevčírem jsem se snažila najít ten film na internetu, že si ho stáhnu, ale teď se na to můžu vykašlat :D Do 28. ledna už to vydržím a už se strašně těším, až ho uvidím... :) A právě proto vám sem také přináším tyhle scany. Jsou to scany z magazínu Entertainment Weekly a je tam dlouhý článek právě o Up in the Air a Annu tam můžete vidět na několika fotkách... no na většině :D Článek se jmenuje Oscar Race is on! Je tam rozhovor s herci a tak... zdá se, že Up in the Air má šanci v nominacích na Academy Awards a to je podle mě skvělý... tak tady jsou ty scany... na překlad toho rozhovoru se nějak necítím:D ale to určitě zvládnete v originále, já vám věřím...:

imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
A ještě jedna fotka z oficiálního photoshootu pro EW:
imagebam.com

zroje: obálka + fotka z shootu: annakendrickfan.com
 
 

Reklama