Bryce Dallas Howard

2011 MTV Movie Awards: Bryce Dallas Howard - photos from the Red Carpet

9. června 2011 v 17:15 | Piperka
Ahoj. Jak se máte? Rozhodla jsem se, že začnu mít ráda Bryce Dallas Howard... Je nefér, že jsem jí neměla ráda jen proto, že přeobsadila Rachelle v Eclipse, protože... ona za to nemůže že ano... a prostě... i když pro mě není tou pravou Victorií, je to skvělá herečka, působí jako hrozně sympatickej člověk a... já jí prostě neumim nemít ráda, když se na všech fotkách furt usmívá a je součástí Twilight ságy. No... mám pro vás 12 fotek Bryce z MTV Movie awards 2011... na první fotce je s Emmou Stone z filmu Easy A (nebo Zombieland), se kterou hraje v novém filmu jménem... tuším... The Next... a... chtěla jsem se zeptat... věděli jste, že Bryce je těhotná? Já to jako věděla před MMA, ale fakt ne moc dlouho, pár dní... a ona už přitom zase skoro těhotná neni... myslím to tak, že už má vážně velký břicho, takže to nejspíš nějakej ten měsíc trvá a já to zjistila až teď... cítím se trapně:D Každopádně... vypadá hrozně šťastně, celá září, což je skvělý, moc jí to slušelo... a já jí chci pogratulovat jak teda k druhému těhotenství, tak k výhře Zlatého popcornu za kategorii Nejlepší souboj...:

I started to like Bryce Dallas Howard. Actually I don't like her in character of Victoria... but... it's unfair to don't like her, because I loved Rachelle... Bryce is really good actress... she's not Victoria for me, but she's very good and nice and I can't hate her... I have got for you today some photos from 2011 MTV Movie Awards. 12 photos from the Red Carpet with Bryce Dallas Howard... on the first one, she's with Emma Stone from Easy A (or Zombieland), she plays with Emma in movie The Next, i think... and... did you know, that Bryce is pregnant... I knew that before MTV Movie awards... but not for a long time... a few days before and... I mean, she's pregnant for a months, she's like a... very pregnant, and I can't believe that I didn't know that... but... she looks really happy, so... she almost has got her second child already but... I wanna say, congratulation. And she was really nice on MMA2011 and... congratulation to golden popcorn in cathegory Best Fight.So enjoy photos and... see ya soon...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bryce Dallas Howard: Hereafter - official trailer

20. září 2010 v 18:11 | Piperka
Cz:
No... vím o tom, že točila tenhle film... slyšela jsem o něm... protože jsem nedávno viděla filmografii Matta Damona po shlédnutí nějakého jeho filmu a viděla jsem tam tenhle název, tak jsem se koukla a spatřila tam její jméno... takže... no... Bryce Dallas Howard hraje ve filmu s originálním názvem Hereafter spolu s Mattem Damonem v režii s Clintem Eastwoodem... a já mám pro vás teď oficiální trailer k tomuto filmu... vypadá... zajímavě... to je to slovo... zajímavé... myslím, že to může být dobrý film... ale nevím... mám vážně ráda Matta Damona... ale jen to, že tam hraje není záruka dobrého filmu...:

en
Well... I know, that she filmed this movie... I heard about that... 'cause I saw Matt Damon's filmography after one movie which I watched and I saw this title, I looked on it and I saw her name... so Bryce Dallas Howard play in the movie Hereafter with Matt Damon and this movie is directed by Clint Eastwood... I've got for you now official trailer... and it seems... interesting... that's the word... interesting... I think, it would be a good movie, but I don't know... I really like Matt Damon... but he's not the only way to make a good movie...:


source: lionandlamblove.org

Bryce Dallas Howard dnes na ČT2

10. června 2010 v 21:44 | Piperka
Ahoj! Jak se máte? Myslím, že je zbytečné psát tenhle článek anglicky, no hlavně se musím učit plže, mlže a hlavonožce, takže na to nemám čas. Každopádně za tuhle informaci hrozně děkuju Elaine, která si kvůli tomu dokonce plancá kredit, děkuju moc.

Dnes, 10. června 2010, dávají na ČT2 od 21:55 film s názvem Manderlay, ve kterém hraje Bryce Dallas Howard hlavní hrdinku, Grace.

Film je z roku 2005 a vysílajího v anglickém originálním znění s titulkami. Více o filmu si můžete přečíst zde. Myslím, že to zní celkem zajímavě, bohužel nemám čas se na to koukat, i když bych Bryce v něčem ráda viděla...

imagebam.com

Happy Birthday Bryce Dallas Howard!

2. března 2010 v 11:19 | Piperka || předpřipravený článek
Ahoj všichni. Jak se máte? Já jsem teď pravděpodobně v Protivíně a tipla bych si, že jsme na nějakym výletě, možná... co já vím... :D Každopádně dneska se tu objeví dokonce dva články, protože mi došlo, že dnes 2. března 2010 má představitelka Victorie no. 2 v Eclipse, Bryce Dallas Howard, narozeniny. Je jí dnes již 29 let a tak jí přeju všechno nejlepší a tak obecně, co se přává. Nemám k ní žádný extra vztah, pro mě je Victorií č. 1 rozhodně Rachelle, ale musím sem o jejích narozeninách alespoň napsat. Takže vše nejlepší!

Hi. How are you? I'm now probably in Protivín and we maybe go somewhere, I don't no... but... today will be here two articles, because today has Bryce Dallas Howard, who plays Victoria no.2 in The Twilight saga: Eclipse, birthday. She is 29 today and I wish her good luck, health, and more... For me is the best Victoria Rachelle Lefevre, so I don't have relationship to her, but I must said this... so again... Happy birthday Bryce! I hope, that I change my oppinion after I will see Eclipse and I will like you more...

Toto je přednastavený článek. Momentálně jsem pravděpodobně v Protivíně.
This article is the default, currently I'm in Protivín now, probably.
 
 

Reklama