Cam Gigandet

Cam Gigandet: The Roommate - two movie clips

6. února 2011 v 18:25 | Piperka
cz
Ahoj všichni, jak se máte? Já vím, že jsem zas moc nepřidávala, ale neměla jsem čas... moje mamka má dneska narozeniny, tak jsme slavili... a taky mi bylo přes víkend celkem zle no... já vím, furt nějaký výmluvy, ale holt je to tak:D Nicméně mám pro vás dneska další článek, který se týká Cama Gigandeta a jeho herecké kariéry... je to nějakej ten pátek, co jsem vám sem dávala trailer na film The Roommate... podle všeho nějakej horror, nebo nějakej thriller, nebo taky nějaká kravina, těžko říct, já se na to nejspíš nepodívám, až to bude...:D ale každopádně mám pro vás dneska dva klipy z tohohle filmu, oba s Camem a jsou pěkný, Cam je tam dost, takže kdo ho má rád, tak to stojí za to...:

en
Hi everyone, how are you? I know, I didn't write many articles, but I didn't have time... My mother has got birthday today... so we were celebrating... and I was sick a little... so... well.. I have for you today one article, about Cam Gigandet, again... I like him, so what? And he's got many news... so... I have for you two official clips from his new movie, The Roommate... I think... it will be a horror... or something like that... I will not watch on this movie, probably... but I saw this clips with Cam and they're good... so check out...:


source: twilight-online.nl

Easy A - Watch movie online

4. února 2011 v 21:45 | Piperka
cz
Ahoj všichni... moc děkuju Elaine za to, že mi dala tenhle odkaz, vážně super, moc moc moc děkuju! Včera jsem se totiž koukala na jeden film, abych vám to vysvětlila:D a je vážně skvělej... vím, že na CSFD.cz nemá moc dobrý hodnocení, ale mně se fakt hrozně líbil...:) Hlavně tedy proto, že Emma Stone je vážně skvělá, po tomhle filmu se zapsala na můj seznam hereček, o kterých si myslím, že jsou dost dobrý... Ten film je vážně hrozně pěknej, já jsem se ani chvíli nenudila a fakt mě bavil... :) No... takže vám ho sem dávám, můžete se na něj kouknout na megavideu... pro ujištění, já jsem ho na megavideo nedala, takže nedělám nic nelegálního... nemůžu za to, že tam je... tak proč toho nevyužít?:D No nic... je to teda anglicky, bez titulek... ale tak to zvládnete... já jsem teda docela dost věcí nepochytala... ale naopak docela dost věcí jo, takže... v pohodě...:) Takže tady je Easy A, ve kterém hraje Cam Gigandet... sice jen malou roli, ale stejně je skvělej:D chvílema jsem z něj trochu nemohla... když si ho vybavim v Twilight a pak ho vidím takhle... no nic... Možná s mamkou půjdu na Burlesque do kina, tak jsem zvědavá... zpět... Easy A is here...:

en
Hi everybody... Thank to Elaine, because she gave me this link... and I love her for that. Yesterday, I saw one really nice movie. I know, that on CSFD.cz has got bad score... or not very good "score", but I really like it. Because Emma Stone is great actress and this movie was really nice and I wasn't bored, it was fine... no, more than fine, I really really like this movie:) Well... soo... I have for you this movie online, you can watch it on megavideo... for sure, I didn't take this movie on megavideo, so I don't do anything ilegal, so... here is Easy A, where plays Cam Gigandet. Just small role... but he's good;) I may come with my mother to the Burlesque, so I'm nosy..:) Well... here is Easy A...:

Cam Gigandet: Burlesque - official photos

18. listopadu 2010 v 20:47 | Piperka
Cz:
Miluju tyhle fotky... vážně miluju... a budu milovat tenhle film... mám pro vás 6 oficiálních fotek, nebo prostě stills fotek, jestli chcete :D, z jednoho nejnovějších filmů Cama Gigandeta, jménem Burlesque, kde hraje v hlavní roli zpěvačka Christina Aguilera... takže si člověk domyslí, že je to hudební film, vzhledem k tomu, že další hlavní postavu hraje Cher... a já se hrozně těším a jsem děsně zvědavá:) Nevím jak vy... nicméně, ten film už měl světovou premiéru, na které to Camovi fakt seklo, možná vám sem dám i fotky, když budu mít čas, ale do kin přijde až 24. listopadu, takže si ještě chvíli musíme počkat, než bude možnost si ho stáhnout na internetu :D No... zpět k těm fotkám, Cam tam vypadá fakt skvěle...:) vrr... no... dobře.. jsem v pohodě...:D Mám ho ráda, to je všechno... miluju tu první fotku:) Ve Stmívání moc k sežrání nebyl, ale tady naprosto:D Jsem dviná? Asi jo...:

en
I love these photos... really love... and I will love this movie... I have for you six official production photos, or stills photos, how you want, from Cam Gigandet's new movie, Burlesque, where is in the leading role singer, Christina Aguilera... and I think it will be good movie... or I will like it and I'm nosy... I don't know what about you :D Anyway... this movie already had a world premiere but to the cinemas it's comming on November 24, so... we must wait short time for it... Cam looks on these photos really good :) vrr... oh, well... I'm fine :D I like him, that's all... and I love the first one...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
cam-gigandet.net

Cam Gigandet: Burlesque - official trailer no.2

6. října 2010 v 17:29 | Piperka
Cz:
Ahoj! Jak se máte? Já celkem dobře, alepořád unavená... myslela jsem, že dneska ve škole umřu... byla tam taková nuda... dvě matiky, dvě češtiny... a k tomu první hodina tělák... A taky musím udělat spoustu věcí, který jsem různě slíbila a tak a buď na to zapomínám, nebo nestíhám, nebo grrraaaauuu...!:D Zešílím...:D  No nic... mám pro vás zase nějaký ten trailer, pro změnu a velký úspěch:D a jde opět o film, ve kterém hraje Cam Gigandet... a dokonce už jsem vám sem jeden trailer k tomuhle filmu dávala :D Je to druhý oficiální trailer k filmu Burlesque, na který jsem vážně dost zvědavá a těším se na něj:) No v tomhle traileru je Cam o něco víc než v tom prvním, což je dobře... tak si ho užijte...

en
Hi! How are you? I'm fine...but... still tired... I must do so much things and I don't have time... and that makes me angry a little :D I will be crazy, grau... well... I have for you something great. I'm so nosy to this movie :) I really like Cam Gigandet and I must put it here... it's the second official trailer to one of his new movies, Burlesque... and I really want to see it :) It will be great I think:) Trailer is really nice and Cam is there more then in the first one and that's good :) Enjoy;)

source: twilight-online.nl

Cam Gigandet: Priest

2. října 2010 v 17:54 | Piperka
Cz:
Ahoj. Jak se máte? Já teda fakt moc dobře ne... chtěla jsem stihnout tolik věcí a nestihla sem skoro nic... jsem tak naštvaná! Můj počítač už je tak děsně v řiti, že stihnu sotva čtvrtinu toho, co jsem chtěla... protože pořád vypadává... před chvílí už jsem podruhý ztratila tenhle článek... a to jenom kvůli tomu, že jsem ukládala obrázek... je zralej na nezaslouženej odpočinek... no dobře... naslouženej... ale stejně je to na nic... zešílím... no... Mám pro vás trailer k filmu, ve kterém hraje Cam Gigandet... jmenuje se Priest - v překladu Kněz... a já naprosto netušim o čem tenhle film bude, vím je tři věci...
1. nechci to vidět :D
2. Camova postava se jmenuje Hicks
3. je to akční hororo-thriller...:D
No... takže se můžete na ten trailer kouknout... a zanechte komentář, zajímalo by mě, co si o tom myslíte:D

en
Hi! How are you? I have bad mood... really bad... I'm so angry 'cause my computer sucks and I hate him for that! I lost this article twice... I will be crazy... well.. I have for you official trailer of Cam Gigandet's movie Priest. I don't know about what is this movie... I just know three things...
1. I don't want to see this movie:D
2. Cam's character is called Hicks
3. It's action-horror-thriller movie:D
So you can watch trailer now... and please, leave the comment, I wanna know your oppinion:D


Cam Gigandet in the movie...:
imagebam.com

source: imdb.com

Cam Gigandet: Burlesque - official trailer

13. srpna 2010 v 19:35 | Piperka
Cz:
Dnes je pátek 13... a to mi jako fakt nikdo neřekl? Opravdu?? Co se děje? Celej den žiju s tím, že je dneska 14. srpna a ono houby... jak jsem si mohla užít skvělej den bez toho, abych to věděla? Už chápu, proč jsem měla tak špatnou náladu...! To si nezapomenu:D že mi to nedošlo... Teď vážně, já na tohle nevěřim... na symboliku čísla 13... ani na to, že v pátek 13. se stane vždycky něco špatnýho... naopak... když je pátek 13., já mám šťastnej den... nebo jen prostě naprosto normální den... 13 je moje šťastný číslo, nevim, co s tim všichni maj a mrzí mě, že jsem o svůj šťastný den takovymhle způsobem přišla...:-(:D No nic...
Dneska jsem celej den dělala různý věci, jen ne nic na blog.. jo já vím, já vím, mrzí mě to no... ale koukala jsem se na jeden film s Kristen Stewart, mimochodem, takže přece jen jsem se trochu vzdělávala:D, na The Yellow Handkerchief... sice bez titulek, ale tak nevadí... a fakt se mi to líbilo, je to zajímavej film:) No nic... mám pro vás dneska alespoň další trailer filmu, ve kterém hraje Cam Gigandet... víte, to proto, aby mu nepřišlo, že ho snad zanedbávám:D v hlavní roli s Christinou Aguilerou... a on tam hraje postavu jménem Jack. Fakt moc nevim o co přesně tam půjde... ale jde o to, že holka jménem Ali přijede z malého města do Los Angeles... no a začne pracovat v jednom klubu - Burlesque - a chce být součástí show... takže jí samozřejmě budou odmítat, ale prokáže se u ní talent, známe - je to Christina Aguilera:D Sice to možná zní otřepaně, ale mě se líbil ten trailer, takže až se to objeví, tak si to pustím, už kvůli Camovi... no... v ČR by měl bejt snad 3. února 2011, ale nic není jisté...:

en
Today is Friday 13 and no one said it to me? Really... whats up? All day I'm thinkin' that today is 14th August... not Friday 13... well... in serious... I don't belive in that... absolutelly not... Friday 13th is usually my lucky day... and I forgot, oh my god... :D Ok, I'm fine... Well I watched today one movie with Kristen Stewart, The Yellow Handkerchief, it's nice movie, I really like it... without subtitles, but... it was fine:D so I didn't have much time to saving photos of something... so I have for you another one trailer of Cam Gigandet's new movie called Burlesque... in the main role - Christina Aguilera... and Cam plays there Jack... it's about girl from small town which came to Los Angeles... and she want to be part of the show in club - Burlesque - where she works like waitress... in Czech Republic will be this movie on February 3, 2010... so here is the trailer, I really like it...:


source: twilight-online.nl

Happy Birthday Cam Gigandet!

17. srpna 2009 v 20:33 | Piperka
Ahoj! No... tak si asi říkáte, že když jsem zapomněla na Annu... na Michaela... že už si dám pozor... ale z toho zmatku přednastavování jsem si bohužel vzpomněla a dneska... rozhodla jsem se využít možnost, která se mi naskytla a jít na internet... táta tu má totiž notebook a internet tu je... ale není zrovna dvakrát moc odvařenej, že oxiduju u počítače při dovolené... ale tu chvíli se to nezblázní... takže...
Včera 16.srpna 2009 - což ještě není tak hrozné spoždění - měl Cam Gigandet, který si ve filmu zahrál Jamese, 27. narozeniny!! Takže já mu k tomuto krásnému věku přeju všechno nejlepší! Hodně štěstí, zdraví, spokojenosti, aby se jeho dceři a přítelkyni dařilo co nejlíp a hlavně spoustu hereckých příležitostí... no a všeho, co se tak obvykle přává... prostě všechno nej, Came! A omlouvám se, že opožděně! Doufám, žes to pořádně oslavil... no nic... já asi zase letím, nevím... možná se tu ukážu, někdy v příštích dnech... ale oficiálně tu stále nejsem, takže se mějte krásně!

Cam Gigandet: Photoshoot 0.2

8. července 2009 v 15:27 | Piperka
Ahoj! No tak je tu další shoot Cama Gigandeta... tentokrát se nebudu tak vykecávat, vzhledem k tomu, že je tohle předpřipravené z 3.července a musím stihnout ještě pár článků... aspoň jeden na každej den:-D tak nemám moc času.. Každopádně tohle je ze stejné serie fotek jako ten včerejší shoot, akorát jsem ho rozdělila na dva, jelikož prostředí a oblečení a tak je úplně jiné... těch fotek je celkem sedm a osobně mám tenhle Camův shoot fakt ráda, hrozně mu to sekne... opět se mi nejvíc líbí to sako...:

Toto je přepřipravený článek! Momentálně jsem v Holandsku!!! Všechny žádosti či prosby vyřídím až se vrátím. Omlouvám se všem spřáteleným stránkám, ale nemůžu vás obíhat a ani se zaposovat do třídění či něco podobného... Vracím s 19.července, ale pravděpodobně se ozvu až 20.... doufám, že se máte krásně!

A teď už ty fotky:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Super, ne? Tak já už zase pádím... mám trochu mořskou nemoc:-D Na kanálech... jen předpoklad:-D

Cam Gigandet: Photoshoot 0.1

7. července 2009 v 13:57 | Piperka
Ahoj? Jak se máte? No tak co já vím, tak jsem se ještě neutopila, jelikož teprve jedeme... jelikož sme se na noc stavovali... myslím, že v Kolíně nad Rýnem... no každopádně... už jsme asi v Holandsku, i když nevím, nemám o tom moc přehled:-D
Rozhodla jsem se pro nějaký photoshoot právě proto, že fotky trvají nejkratší čas připravit... a jelikož jsme Cama Gigandeta celkem zanedbávaly, přestože je to celkem klíčová osoba ve filmu, rozhodla jsem se to napravit... a hlavně jakmile jsem spatřila tenhle shoot, musela jsem ho sem dát!:-D
Upřímně se musím přiznat, že když jsem ho viděla, musela jsem se smát...:-D Jasně, Camovi to tam fakt sluší, fakt hodně, je skvělý, a velmi zajímavý, ale prostě... nemůžu si pomoct!:-D:-D Obzvlášť jak je tam s tou nádobou... asi na zvracení... opravdu vypadá, jako kdyby měl kocovinu, ale podle mě je ten shoot naprosto geniální:

Toto je přepřipravený článek! Momentálně jsem v Holandsku!!! Všechny žádosti či prosby vyřídím až se vrátím. Omlouvám se všem spřáteleným stránkám, ale nemůžu vás obíhat a ani se zaposovat do třídění či něco podobného... Vracím s 19.července, ale pravděpodobně se ozvu až 20.... doufám, že se máte krásně!

A teď už k fotkám... je jich celkem 7 a moje oblíbená je ta 5., ta je skvělá...:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
No ale to jsou všechny... hrozně se mi ten shoot líbí... tak se zase loučím, ahoj...

MTV Movie Awards: Cam Gigandet

6. července 2009 v 14:49 | Piperka
Ahoj! No kdybych já taky nebyla tak puntičkářská. Takže jak jsem slíbila, mám tu pro vás další z fotek z MTV Movie Awards, které se konalo 31.5.2009. A tentokrát jsem si jako objekt vybrala Cama Gigandeta, který jak víte ve filmu hrál Jamese... a upřímně mi celkem přirostl k srdci a mrzí mě, že už v dalších dílech není... ne že by mě teda mrzelo, že tam není James... ale chápete, co chci říct? Alespoň trochu...:-D
Cam byl na překvapivě hodně fotkách... až jsem se vyděsila, když jsem je začala ukládat a bylo jich víc a víc...:-D Nakonec jsem jich uložila dokonce i víc, než fotky s Kristen, kterých bylo myslím 73, tak fotek s Camem je o deset víc, tedy 83.... ale možná je to také tím, že jsem většinou dávala jen fotky, kde byla Kris sama a třeba z předávání Best movie, jsem nedala ani jednu...nebo ze zákulisí..., ale nevadí... chtěla bych okomentovat Camův vzhled... no tak samozřejmě, mu to seklo... fakt se mi líbilo to jeho sako, z toho jsem byla unešená... (a všiměte si... ze začátku ho má zapnuté, kolem prostředka rozepnuté a v press room už ho pro jistotu nemá vůbec... asi se při show zapotil, když přišlo na vyhlašování best battle... ne to bylo ošklivý...:-D). Co se týče toho trika, takové odrbané, ale to je asi schválně a ty kalhoty taky super... Na co jsem ale chvíli překvapeně koukala:-D a nemohla jsem tomu uvěřit... byly ty boty!! Pěkně prosím takové měl můj bratr, když ještě chodil oblečený jako skutečný punkáč... glády s vystuženou ocelovou špičkou...! To jsem opravdu nečekala... ale podtrhují jeho celkový vzhled... a mě se to překvapivě... líbí...:-D Na hodně fotkách z červeného koberce je tam s ním i jeho přítelkyně Dominique Geisendorff, se kterou má dceru(více zde) a té to taky moc slušelo... na té první fotce, na které je... to trochu vypadá, jako kdyby byla těhotná, což je nesmysl, ale bylo to skutečně asi jen těmi šaty a nebo fotografem...všechny fotky jsou v celém článku:

Toto je přednastavený článek! Momentálně jsem v Holandsku!!! Všechny žádosti či prosby vyřídím až se vrátím. Omlouvám se všem spřáteleným stránkám, ale nemůžu vás obíhat a ani se zaposovat do třídění či něco podobného... Vracím s 19.července, ale pravděpodobně se ozvu až 20.... doufám, že se máte krásně!

Na červeném koberci...:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Cam Gigandet....životopis

2. května 2009 v 22:06 | Piperka
Ahoj! Já jsem s hrůzou zjistila, že tu ještě není životopis Cama Gigandeta!! Bože, my to tedavedeme... a Rachelle ani Ediho tu taky není! Alespoň myslím... A i dalších... třeba životopisy herců, co budou v New Moon, ale ti tu, kromě Dakoty, ještě ani nemají samostatné rubriky:-D Brzy se na to ale vrhnu:-D Jinak Rachelle mám na starost já, ale Ediho myslím, že Ami... ale ty ostatní nějak ani rozdělené nemáme... no snad to brzy doděláme:-D Konečně taky... no tak začínám tím, že sem dávám životopis Cama:) Hledala jsem všude možně, není to moc dlouhé, ale myslím, že jsem snad nic důležitého nevynechala... tedy spíše doufám:)


Jinak ten avatar není mojí tvorby, dělala ho Siusen z blogu http://charmed-clubs.blog.cz/ a mě se hrozně líbil:)

Cam Joslin Gigandet se narodil 16.srpna 1982 ve znamení Lva v Tacomě, ve státu Washington, v USA. Jeho rodiče se jmenují Jay a Kim Gigandet a jeho otec dokonce vlastní řetězec restaurací. Po té, co vystudoval střední školu Auborn se přestěhoval do Kalifornie, kde začal chodit na Santa Monica Community College a právě tam se zapálil pro herectví.
Začal se objevovat v amerických seriálech Mladí a neklidní, CSI:Las Vegas(kriminálka Las Vegas) nebo v seriálu Jack a Bobby. v celém článku

Cam Gigandet se svojí dcerou

27. dubna 2009 v 18:56 | Amaunet
Nedávno jsme zveřejnily článek o tom, že se Camovi Gigandetovi a jeho přítelkyni Dominique Geisendorff narodila dcera.
A oni ještě nezveřejnili jméno... Ale malá holčička si už vysloužila přezdívku "First Twilight Baby", tedy první dítě, co se narodilo herci z Twilight.

Další fotky najdete tady.

Cam Gigandet je poprvé tátou!

17. dubna 2009 v 19:05 | Amaunet a Piperka
Ahoj! Našla jsem tady a potvrdila jsem si tady, že se Cam Gigandet ve dvaceti šesti letech stalpoprvé otcem! Jeho přítelkyně herečka Dominique Geisendorff porodila dítě v úterý 14. 4. 2009!!! Na Wikipedii tvrdí, že je to holčička!
Ještě nejspíš nemají vybrané jméno, alespoň jsem ho nenašla.
Dítě i Dominique se mají dobře a obě jsou zdravé. Tak jim s Piperkou přejeme hodně zdraví, štěstí a radosti!
"Svatba je určitě na obzoru," říká Camův táta, novopečený dědeček. "Nevzali se dřív, než se narodilo dítě, ale dřív nebo později bude Dom naší snachou. Všichni ji máme moc rádi."

Tady je Cam s ještě těhotnou Dominique:
  1. Cam a Dominique - co takhle Caminque? Nelíbí se vám kombinování? OK.
  2. James Jr.(junior) - Oh! Je to hoka! Dobře, James-a? Co třeba Jamie?
  3. Victoria? Přísahala, že pomstí Jamese, musí se jí přeci nějak odvděčit ne?:-D
Celkem mě to pobavilo, co vás? Každopádně ještě jednou moc gratuluju:)

Doplnění k 29.4.2009: Dozvěděla jsem se skvělou zprávu a zrovna na narozky, že svou dceru pojmenovali.... chvíle napětííí.....:

Everleight Ray Gigandet

 
 

Reklama