Christian Serratos

Christian Serrator: I Would Rather Go Naked Than Wear Fur - for PETA

11. listopadu 2009 v 18:14 | Piperka
Ahoj. Ježiš, mě je zle... fakt je mi blbě:-D Ale dneska z jinýho důvodu než v posledních dnech... strašně jsem se totiž dneska přejedla želé... a z toho je mi blbě:-D Fuj, já jsem to neměla jíst... a pak sme z toho s Whitey ještě dostaly takovej záchvat smíchu, že alespoň mě teda, bolelo břišní svalstvo víc než po padesáti leh-sedech:-D Dá se přiotrávit želé bonbonama? Třeba víte, když toho člověk sní moc, že je to životui nebezpečný, nebo tak... příliš cukru a podobné...? :-D No dobře, přestanu to řešit a raději přejdu rovnou k věci...

"I Would Rather Go Naked Than Wear Fur"
"Raději budu nahá než nosit kožešiny"
Christian Serratos pro PETA

Myslím, že tohle mluví už tak trochu samo za sebe, ale přesto vám tu pár informací sdělím. Christian Serratos je nyní osobou, která pozuje na plakátech pro organizaci PETA. A co je to vlastně PETA? PETA, People for the Ethical Treatment of Animals což je v překladu Lidé za etické zacházení se zvířaty, je největší organizace bojující za práva zvířat na světě a podporuji ji více jak 2 miliony lidí. PETA se vlastně zaměřuje na čtyři nejdůležitější oblasti ve kterých trpí nejvíce zvířat. Těmi oblastmi jsou laboratoře - kde se provádějí testy na zvířatech a je to velmi kruté, na továrních farmách, v průmyslu oblečení a obchodu a v zábavním průmyslu. PETA na kruté zacházení se zvířaty působí různými způsoby jako jsou protestní akce, veřejné obeznámení okolí s tím, co se děje ve světě, vedou vyšetřování a zapojují se i celebrity. A jednou z celebrit je právě Christian Serratos, která se podílí na kampani konkrétně proti kožešnickému průmyslu, kvůli kterému zvířata platí svým životem... Každoročně umírají tisíce zvířat krutou smrtí jen ve jménu módy... Toto není první kampaň, na které se Christian podílí. Pro PETA je také součástí kampaně "Save the Seals" tedy "Zachraňte lachtany." Myslím, že je to od ní skutečně úžasné, že pro tuto organizaci pracuje... sama řekla, že byla vždy proti porážkám, jedení zvířat a nošení oblečení z nich... doslova tedy řekla: "I've always been opposed to slaughtering, eating, wearing carcass."
Takže mám pro vás ten plakát, na kterém Christian je a potom ještě video, které je ovšem v některých částech dost nepříjemné, když jsou tam záběry pořízené z "terénu" nebo jak to říct... takže to jen upozornění... ale Christian tam mluví o té kampani a tak, je to zajímavé, je jí celkem rozumět. Opravdu je to od ní skvělé a skutečně jí za to obdivuju....:


imagebam.com

Na tom plakátu už to rozhodně není ta tichá a nenápadná Angela z Twilight ságy... Moc jí to sluší. Může se to jevit jako fotomontáž, ale není, akorát je to trochu upravené, pravděpodobně.. a tady je to video...:


Více si můžete přečíst tady
A více informací o organizaci PETA můžete najít na jejich oficiálních stránkách: http://www.peta.org/

Happy Birthday Christian Serratos!

21. září 2009 v 19:08 | Piperka
Ahoj! Málem jsem na to zase zapomněla... ještě že jsem začala pravidelně chodit na osobnosti.cz, jinak jsem vážně v koncích... Tak jsem se teď posledních pár chvil dělala s takovým malým přáníčkem... a pro koho, ptáte se? No tak posle nadpisu je to jasné...

Christian Serratos, která si ve filmu zahrála roli Angely, dneska slaví své 19. narozeniny! A já jí tímto přeju jen všechno nejlepší! Hodně štěstí, zdraví, spokojenosti, hereckých nabídek a podobně! Na přáníčku je sice i Justin Chon, ale mě se tahle fotka tak strašně líbila, že jsem jí holt použila... doufám, že Christian přejete i vy! Takže ještě jednou všechno nejlepší a doufám, že tenhle krásný věk náležitě oslaví!

MTV Movie Awards: Christian Serratos

2. července 2009 v 23:16 | Piperka
Ahoj. No tak jak možná někteří víte, slibovala jsem vám, že vám budu postupně doplňovat fotky z MTV Movie Awards a já vím, že už je to dlouho, co se to konalo a větřina fotek tu stále není, ale je jich hodně a dá celkem práci je všechny nahrát... dneska jsem rekonstrukci moc nedala a ani předpřipravování, vzhledem k tomu, že celkem blbnul blog a já jsem spíš psala, než přidávala články na blog... ale zítra se chystám především předpřipravovat a mezi články budou fotky Kellana, Cama, Roba a asi Taylora právě z MTV Movie Awards... možná dokonce stihnu i víc, než tyhle čtyři... Dost mě mrzí, že na této akci, která se konala 31.května 2009 nebyl celý cast. Jak možná víte, nebyla tam např. Nikki Reed, která nevím z jakého důvodu, Jackson Rathbone, jelikož zrovna vystupoval s kapelou a nebo také Anna Kendrick... nebo jsem jí alespoň na žádné z fotek neviděla...:-(
Každopádně Christian Serratos tam byla a podle mě jí to opravdu hrozně slušelo.. je to celkem trapas... ale v první chvíli jsem jí nepoznala...:-D Je to celkem rozdíl, když srovnám Christian z této akce a Christian z filmu... Chris, Anně, Michealovi a podobně jsme se tu nikdy moc nevěnovaly, ani já ani Ami, tak jsem se rozhodla, že to napravím alespoň nějakými fotkami... Na dvou je mimochodem i Michael Welch a jsou to také zároveň jediné jeho dvě fotky z červeného koberce na MTV movie awards, které jsem našla:-D Ale o něm teď nemluvím. Myslím, že Christian měla opravdu moc krásné šaty a kdybych nevěděla, že to je ona, tak jí snad opravdu nepoznám... no dobře, asi bych si to odvodila... každopádně vypadala úžasně! Také obdivuji ty boty, na takovém podpatku bych se zabila... a to myslím doslova:-D Také se mi líbí její účes... no nebudu se už vykecávat... těch fotek je pouze 17, ale myslím, že to vůbec nevadí. Všechny najdete v celém článku:

Na červeném koberci...:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Christian Serratos - životopis

7. února 2009 v 18:17 | Amaunet
S Piperkou chceme co nejdřív dokončit všechny životopisy, tak jsem se taky dala do psaní...
Christian Serratos si ve filmu Twilight zahrála Angelu Weber.


Christian Marie Serratos Bernardi se narodila 21. září 1990 ve městě Pasadena v jižní Kalifornii v USA. Její znamení zvěrokruhu je Panna. Má mexické, irské a italské předky.

Ve třech letech začala chodit na krasobruslení, které pak od deseti dělala závodně. Jako malá už byla už talentovaná i herecky, byla schopna bavit do noci svoji rodinu napodobováním televizních pořadů. Od mala byla rozhodnutá stát herečkou.
Svoji kariéru začala v sedmi jako modelka u Ford Modeling Agency. Jako herečka dostala příležitost v už osmi letech.

(klik na celý článek)
 
 

Reklama