Dakota Fanning

Dakota Fanning: Now is good - official trailer

10. března 2012 v 15:21 | Piper.
Na tenhle trailer jsem se těšila už neskutečně dlouhou dobu. Byla jsem tak strašně zvědavá, opravdu chci tenhle film vidět a už se nemůžu dočkat. Věděla jsem, že se mi to bude líbit ještě než jsem vůbec viděla fotky nebo ten trailer. Nevím proč, ale prostě mám ten pocit a nemůžu si pomoct, tak uvidíme:D Je to přesně jak s filmem 50/50. Tam jsem ale měla alespoň jako důvod, proč to chci vidět Josepha Gordona-Lewitta. Tentokrát nejde o žádného herce, kterého miluju. Asi jde ale i částečně o Dakotu Fanning, která v tom filmu hraje hlavní roli. Ona je skvělá. Jsem přesvědčená o tom, že jednou vyhraje Oscara. Nevím, jak dlouho to bude trvat, ale myslím si, že to nastane...:D Každopádně. Asi hlavní důvod, proč sem na ten film tak zvědavá je to téma. Já mám hrozně ráda dramata, i když dost často skončí špatně. Já pak vždycky brečím a přemýšlím o tom ještě tejden, ale to jsou detaily. Jsou to většinou filmy, ze kterých si člověk něco odnese. Když ne poučení, tak aspoň dobrý pocit z dobrého filmu. Tenhle film patří k těm depresivnějším, i když asi podle toho, jak se to vezme. Je to o dívce jménem Tessa, které zbývá už jen několik měsíců života. Zjistila jsem, že se to fakt dost podobá jedný povídce, kterou jsem začala psát asi před dvěma roky, ale to je vedlejší:D Tessa umírá a ví, že umře. Právě z tohohle důvodu sepíše seznam. Seznam věcí, které chce udělat před tím, než umře. Příběh zachycuje její pocity, její vztahy s rodinou, přítelem, nejlepší kamarádkou a její snahu si poslední týdny svého života užít, pokud to vůbec jde. No je těžké psát o tom, o čem je ten příběh, když to vlastně pořádně nevím, ale ve zkratce asi takhle. Ten trailer mě hodně zaujal, tak se koukněte, stojí to za to:)

I was looking for this trailer for a long time. I was so nosy, I really wanna see this movie and I can't wait for it. I knew I will like it before I've seen photos or trailer, I don't know why, I just felt it this way and I couldn't help myself. We will see...:D It's exactly as with 50/50 movie but there was the reason why I wanted to see that Joseph Gordon-Lewitt. Here is no actor which I love... here is an actress. Dakota Fanning. I really believe that one day she'll get Oscar, because personally, I think, that she's great actress. And I have for you first official trailer to her new movie - Now is good. Maybe it is the topic. I truly love drama movies. This story is about young girl named Tessa. She has just months to live. She is dying. Fighting back against hospital visits, endless tests, drugs with excruciating side-effects, Tessa compiles a list. It's her To Do Before I Die list. All her feelings and relationships with her family, her best friend and her new boyfriend are painfully crystallised in the precious weeks before Tessa's time finally runs out.

source: en.twilightpoison.com

Dakota Fanning: photoshoot for W magazine; with Elle Fanning

26. listopadu 2011 v 23:04 | Piper.
Tak jsem přemýšlela... o kom jsem dlouho nic nenapsala... a zjistila jsem... že o spoustě lidí:D ale teda nakonec jsem si říkala, že bych mohla zveřejnit něco s Dakotou Fanning... na nejlepší stránce o Dakotě, kterou znám (fanning-source.blog.cz) a to nepřeháním, mrkněte tam někdy;):D jsem našla tenhle parádní shoot pro W magazín, který pře nějakou dobou Dakota nafotila spolu se svojí sestrou Elle Fanning, která je také herečka, hodně mladá, ale všichni říkají, že talentovaná, asi to mají v rodině;) Na těhle fotkách ale vypadá mnohem starší než je, vzhledem k tomu, že jí je nějakejch tušim 13 let. Nicméně jim to oběma hrozně sluší, ty fotky jsou skvělý:) no na první pohled je jasný, že jsou sestry, podle mě si jsou hrozně podobný:D tak se koukněte:)

I was thinking.... and found out that I have not written article about something with Dakota Fanning for a lond time. Soo... I decided to post one amazing photoshoot for W magazine with her and with her sister, Elle Fanning, who is an actress too. She's very young and talented, but here looks much older than she is. This shoot is very beautiful... it's obvious they are sisters:) Sooo, check out these photos, they're really amazing...:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
source: fanning-source.blog.cz
You know I don't like copying from other blogs, but this is the best site about Dakota Fanning which I know:)

Dakota Fanning on ‘Oprah Surprise Spectacular Show’

25. května 2011 v 20:26 | Piperka


Ahoj moji drazí, jak se máte? Jsem zpátky z výletu, kde jsem byla s mámou... jely jsme totiž do Bruselu a byla to paráda, ale teď jsem zase zpátky v realitě a snášim to prostě blbě. Nemám dobrou náladu, fakt nemám... potřebovala bych asi pauzu od svýho života... někam si zalézt a meditovat. To bohužel nemůžu... a tak jsem se rozhodla se alespoň ozvat tady, protože to fakt flákám, i když nechci. No... mám pro vás jedno fakt krásný video. S Dakotou Fanning v čele na pódiu, se celkem dost lidí rozhodlo, že přichystají Oprah (myslím, že asi víte, o kom je řeč, ne?) překvapení a veřejně jí projeví úctu, řeknou jí, jak si jí váží a poděkují jí za to, co dělá... to přesně se stalo, Oprah byla dojatá a je to vážně krásný gesto...:

Hi dears. I'm back from my mom's and my trip... so I can post articles again. I don't have very good mood... actually I have got very bad mood, but I wanted to post something no matter how I feel right now... I have got for you one really beautiful video. Dakota Fanning is there and it's awesome. It's one big surprise for Oprah, I think, you know her, right? Dakota and really many people came to this event, came up to the stage and say thank you to Oprah and to what is she doing... :) Here it is...:

source: lionandlamblove.org

Met Gala in New York; May 2, 2011: Dakota Fanning

11. května 2011 v 14:59 | Piperka
Ahoj všichni. Ještě jednou nějaké fotky z Met Gala... ve skutečnosti tu teď nejsem... jsem na dějepisný exkurzi s Lis a našim třídnim profesorem... i když se mi tam vůbec, ale vůbec nechtělo, tak tam momentálně sem, takže nečekejte nějakou extrémní aktivitu. Tenhle článek jsem přednastavila, no když jsem to psala, tak jsem se chystala nastavovat ještě nějaký, ale otázka je, jestli jsem to nakonec opravdu udělala...:D nicméně se ozvu nejspíš v pondělí, protože moje kamarádka Anett (Renesmee C.) přijede na víkend... tak se těším a zároveň jsem z toho trochu posraná :D, ale na blog se asi moc nedostanu. I by to bylo neslušné... že ano... No... mám pro vás 8 fotek Dakoty Fanning z Met Gala v New Yorku z 2. května 2011... ta holčina na 3. a 4. fotce vedle Dakoty, to je její mladší sestra Elle Fanning, což je taky herečka a hvězda nového filmu jménem Somewhere - Odnikud někam. I když čeští kinematografici to dost strhali... ale to je fuk... každopádně Dakotě to slušelo, to jo... ale ty šaty se mi prostě nelíbí... líbí se mi na ní, ale nelíbí se mi jako celek... a teď už mizím, tak ahoj...:D

Hi everyone. Once more photos from Met Gala. Actually I'm not here today, I'm on historical excursion with my head teacher and with Lis... I didn't want to come, but I did so... I'm not at home but I pre-write this article... and maybe something more, I don't know yet :D But I will be here on Monday... actually on Friday, but my friend Anett (Renesmee C.) will visit me at the weekend so I won't be on blog.cz... but... I have for you 8 photos of Dakota Fanning from Met Gala in New York city from May 2, 2011. The girl next to Dakota on third and fourth photo is her younger sister Elle Fanning - star of the new movie Somewhere... well... Dakota looked... interesting... I don't know... these dresses are fine but... I don't like it... she looks good in this dresses but I don't like the dress, you know? :D Ok, I have to go... enjoy:

ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload
ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload
source: lionandlamblove.org

Dakota Fanning: Stand up to cancer

24. srpna 2010 v 15:49 | Piperka
Cz:
Ahoj. Jak se máte? Mám pro vás jedno trochu starší video, ale to není podstatně... důležité je samo to video, ten obsah... ne to, že už je to trochu staršího data. Je to natočené pro kampaň Stand up to Cancer... bojujte proti rakovině... je to postavené na pravděpodobnostech... některé tam můžou být i vtpné, třeba jak je Zack Efron sám ve výtahu plném holek, kterej se zasekne:D ale končí to tak... že jeden ze dvou mužů dostane rakovinu... a jedna ze tří žen také... mě to přijde jako až moc vysoké číslo... ale to je jedno... každopádně Dakota Fanning se na této kampani také podílela, namluvila komentář a i se tam vyskytuje v tom videu jako osobně... tak tady to je... je to od nich skutečně skvělé...:

en
Hi. I have for you a little older video... but... that's not important... this video is important, not the age of this video... well... it's video to the campaign Stand up to cancer where speak Dakota Fanning and where is she too on some scenes. It's for organization which want to help to people with cancer... and which want to help find a medicine... and... they need money, of course. That's really nice from this stars and people... that they want to help... 'cause cancer is bitch and we need to stop her... so... here is the video... btw... it's quite funny when is Zack Efron alone in the elevator... well... here...:

Toto je předpřipravený článek. Momentálně jsem v Nizozemsku...
This is the pre-write article. I'm in the Netherlands now...


source: twifans.com

PUSH: watch full movie

24. července 2010 v 16:49 | Piperka || předpřipravený článek
Cz:
Ahoj... já vím, tohle je tak trošku ilegání... ale já jsem si ten film nestáhla, nedala jsem ho na megavideo, tím pádem vlastně za nic nemůžu... a když už na tom internetu jednou je, proč ho sem nedat, že ano:D to není nic špatnýho...:D Takhže mám pro vás celý film PUSH, s Dakotou Fanning, jehož popis jsem sem dávala ve čtvrtek, tak se na něj můžete podívat, jestli chcete. Mě se líbil, já ho mám ráda... ale jak myslíte... Je bohužel pouze anglicky, nenašla jsem ho s českýma titulkama, ale věřím, že alespoň někdo z vás si to pustí;-)

en
Hi... I know, this is a little bit ilegal, but I didn't save this video on megavieo, I just put it here, so I don't do anything bad...:D I have for you full movie PUSH with Dakota Fanning. It's just in english language, without subtitles, I'm sorry, but I belive, that you will watch it... it's not so diffucult;) and I like this movie... so if you want, you can watch it now...:

Toto je předpřipravený článek, momentálně jsem v Protivíně
This is the pre-write article. I'm in Protivín now


PUSH: Dakota Fanning's movie

22. července 2010 v 14:25 | Piperka

CZ: Dneska se mi vážně zase začalo všechno srát, klasicky, jak jinak... omlouvám se, ale jsem naštvaná. Takže tenhle článek prostě bude jenom v češtině, protože fakt nemám nervy na to, psát to celý znova anglicky, jako už jednou. Debilní blog, já ho tak nesnášim!!!!

Ehm... PUSH. Co se týče toho názvu, tak je dá se říct nepřekladatelný... push znamená.... tlačit nebo něco takovýho, tenhle nápis vidíte v cizině na dveřích, že máte otevírat dovnitř. Vzhledem k ději filmu se ale dá přeložit. Ne jedním slovem, dá se to vysvětlit. Ale k tomu se dostanu. Viděla jsem tenhle film asi tak před měsícem a vážně se mi líbil. Ovšem hodně lidí ho dost zkritizovalo... označují to za ubohou směsku Hrdinů, filmu X-men a já nevím čeho ještě... ale vzhledem k tomu, že Heroes nesleduju, tak to nemůžu posoudit, tím pádem jsem happy a tím pádem jsem si ten film mohla v klidu bez řečí úžívat... základní info? No v popisu jsou nějaké ty spoilery no...

Název: PUSH
Režie: Paul McGuigan
Scénář: David Bourla
Hrají: Chris Evans, Dakota Fanning, Camilla Belle, Djimon Hounsou, Joel Gretsch, Neil Jackson, Colin Ford, Meggie Siff a další.
Žánr: Sci-Fi / Thriller / Akční

Na začátku filmu mluví při úvodních titulkách Dakota Fanning a říká to samé, nebo hodně podobné, co hlas Chrise Evanse v traileru, který si můžete pustit nad textem. Dakota tento film natáčela, když jí bylo jenom 14 let a do kin přišel v roce 2009, no u nás nebyl, nebo si na to nevzpomínám.
"There are some people in this world with extraordinary gifts. We don't ask to be special. We just born that way. Some of us can move objects with their minds, others can make their thoughts your own. Some can see the future..." (v celém článku)

Dakota Fanning v neděli na Nově!

2. července 2010 v 14:06 | Piperka
Cz:
Ahoj, jak se máte? Já naprosto skvěle, protože dneska jdu na Eclipse! Což je naprosto perfektní... jdu už brzo, odcházím kolem třetí, takže toho asi moc nestihnu, ale něco přece... no jinak včera jsem byla na Summer party... no bylo to zajímavé...:D ale tak super...:D Ok... mám pro vás jednu krátkou informaci... a to, že v neděli, 4. července 2010 bude od 20:00 na TV Nova film s názvem Holky z lepší společnosti s Brittany Murphy v hlavní roli, ale důležité je to, že tam hraje Dakota Fanning. Je to film z roku 2003, tím pádem je tam o sedm let mladší než teď... takže ano, počítáte správně, je jí tam tedy 9 let... a je vážně vtipný jí takhle vidět, když jí teď vídám hlavně v aktuální době na fotkách a tak... ona byla roztomilý a telentovaný dítě, opravdu... a myslím, že by to mohl být celkem fajn film:) Takže jsem vám to jen chtěla říct...

en
Hi! How are you? I'm more then happy 'cause I'm going to go to Eclipse! So that's amazing... I will come early, so I will post just two articles... and I was on Summer party yesterday, that was... interesting, but cool:) Ok... I have for you one information. On Sunday, July 4, 2010 will be on TV Nova movie with Dakota Fanning at 8 p.m. called Uptown Girls... it's comedy or something:D so... I think it will be fine, Dakota is really small here:) Quit funny look her like that...:D So I just wanna say this...
Holky z lepší společnosti

Dakota Fanning momentálně na Primě

11. června 2010 v 22:48 | Piperka
Jsem fakt blbá... jen v rychlosti. Dneska jsem vůbec neměla čas na blog, nevím, kde jsem ho prošustrovala:-D ale prostě to tak je, omlouvám se...

Zrovna teď, před relativní chvíli začal na Primě film Hra na schovávanou s Dakotou Fanning. No dobře, už před dlouhou chvílí, nevadí:D

Každopádně už to dávali, je to hrozný, já to viděla, nevydržela jsem to celý, jak to bylo děsivý, jelikož jsem byla doma sama v celym baráku nikdo, ale kdo se chcete koukat, tak se samozřejmě koukejte. Dakota je tam hodně malá ale přesto je dokonalá.

Dakota Fanning: The Lazarus Effect Campaign: 40 cents = 2 lifesaving pills

2. května 2010 v 15:29 | Piperka
Cz:
Ahoj. Je známo, že herci a ostatní celebrity se často zapojují do zůzných kampaní nebo charitativních akcí. Z Twilight herců můžu zmínit např. hodně aktivního Kellana Lutze, Ashley Greene... ale není sama... a ani Dakota Fanning není vůči tomu lhostejná. Aktuálně je součástí videa na podporu kampaně s názvem The Lazarus Effect Campaign: 40 cents = 2 lifesaving pills, což je kampaň, charita na pomoc lidem v Africe nakaženým AIDS. Je obecně známo, že africké státy nemají velké příjmy - to je slabé slovo, v některých jsou mizivé - a tím pádem nemají ani na léčiva. Za 40 centů si můžete koupit lízátko, náplast, balónek, zmrzlinu... spoustu věcí. Ale za 40 centů se dají také koupit dvě pilulky zachraňující život. Jistě, AIDS se zatím nedá vyléčit zcela, ale dá se zpomalit postup nemoci a prodloužit život tisícům, až milionům lidí v Africe. 4400 lidí zemře každý den v Subsaharské oblasti Afriky na AIDS. HIV pozitivní je v dnešní době nezměrné množství lidí a je to skutečně vážný problém... jak můžou pomoci obyčejní lidé? U nás v ČR těžko říct. V USA je to poměrně jednoduché. Darujete staré oblečení, organizace je prodává a vydělané peníze jdou do speciálního fondu, za který nakoupí léky a pošlou je do Afriky. Tady je to video na podporu této kampaně na které se podílela spousta slavních lidí, např. Lucy Liu, zmiňovaná Dakota Fanning, Orlando Bloom, Hugh Jackman, Penelopé Cruz... a mnoho dalších...:

en
Hi. Actors and all celebrities are often involved in various campaigns or in charitable events or something like that. Dakota Fanning isn't excepsion. She is part of the campaign called The Lazarus Effect Campaign: 40 cents = 2 lifesaving pills. It's campaign to help to HIV possitive people in Africa. From 40 cents you can buy many things... you can have baloon, you can buy lollipop, gum... so much things... or you can buy two pills to treatment AIDS. 4 400 people in Africa die every day of AIDS in sub-Saharan Africa. 40 cents buys more then you think. How people can help? In USA it's simple... you donate your old clouthes and shopper buy the products. The money comes to the global fund and this organization buy pills which comes to Africa to eliminate AIDS. Here is the video for the organizacion... with so much stars. Dakota Fanning, Orlando Bloom, Penelope Cruz and more...:


Dakota Fanning on The Tonight show with Jay Leno [12/03/10]

18. března 2010 v 18:49 | Piperka || předpřipravený článek
Ahoj. Jak se máte moji draze milovaní? Myslím, že momentálně už mám zlámené obě nohy, ruce a další kosti v mém těle... OK, to je vtip... pravděpodobně ne... ale jsem na lyžáku, lyžuju, v Rakousku... bůh ví, co se mi tam stalo, že ano :D No nic... mám pro vás dvě videa z The Tonight Show Jaye Leno, kde byla 12. března 2010 hostem Dakota Fanning, stejně jako o dva dny dříve Kristen Stewart. Vypadala vážně skvěle, moc jí to slušelo :) Mluví o spoustě věcech, nemůžu je tady vyjmenovávat všechny... tak třeba zezačátku mluví o jejích narozeninách... a potom samozřejmě o The Runaways a na konci druhého videa je i krátký klip z filmu, který už ovšem známe, nebo alespoň já jsem ho tedy viděla... tak se koukněte;)

Hi. How are you my dears. I think, that I have today broken my legs, arms and more bones from my body...:D OK, it's joke, of cource... but I' skiing now in Austria... ok, now maybe not, but... :D What I can know... so... I have for you today two videos with Dakota Fanning from The Tonight show with Jay Leno. She was there on March 12 and she looks amazing :) She talks about many things, I can't say everything... so... at the beginning Jay said to her happy birthday and a short time they say about that... about The Runaways and more and more... so look and enjoy :)

Toto je předpřipravený článek. Momentálně jsem na lyžáku se školou, takže nejsem doma a v Rakousku nemám přístup na internet.
This is the prewrite article. I'm on ski trip with my school, so I'm not home and I don't have the internet in Austria.


Happy Birthday Dakota Fanning!

23. února 2010 v 22:08 | Piperka
Ahoj. Moc se omlouvám, že jsem dneska nic nenapsala, ale měla jsem toho prostě moc. Byla jsem ve škole, na tancování - víte, budeme totiž s Whit tančit v divadelním představení, možná... a pak v knihovně, v KFC a s tátou v kině na Sherlocku Holmesovi... já vím, už jsem to jednou viděla, ale je to super film. To není důležité... co je důležité je jedna rodinná záležitost, ale tu tady řešit nebudu... ale donutila mě brečet, akorát nevím jestli z radosti nebo smutku, těžko říct... nevadí... to nejdůležitější pro tento blog...

Dnes, 23. února 2010 má Dakota Fanning narozeniny! Už je jí šestnáct let... tedy... už... spíš teprve... a už je z ní taková hvězda! A tak jí chci samozřejmě v tom krátkém ušetřeném čase popřát všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, spokojenosti, filmových příležitostí atd. atd. Věděla jsem, že jsi neuvěřitelná herečka už, když jsi se objevila v první scéně filmu Hra na schovávanou a to bylo, když ti bylo... no hrozně málo. Myslím, že všichni, nebo alespoň většina na tomhle blogu, tě miluje a jsi vážně skvělá herečka. Takže všechno nejlepší!

Hi. I'm so sorry, but I have today really much things to do... I was at school, on dancing..., in the library and at the cinema with my dad. On Sherlock Holmes... I saw it once before, I know... but it's nice movie. Tomorrow, I must post something on one blog, I will say you, which... but I didn't post anyone there, so... that's not important. What is important is one family thing which made me cry and I don't know, that from sad or happy... it's crazy... I don't want talk about that... so..

Today, February 23, 2010 has Dakota Fanning birthday! She is sixteen-year-old today! And I must say: Happy Birthday Dakota! You are great actress, I love you and I think, many people here love you, and you will be great actress forever for me. So good luck, health, many movie opportunities and mora and more... I don't have much time... so Happy birthday! I must go... so sorry

Dakota Fanning on Jay Leno show

21. listopadu 2009 v 14:51 | Piperka
Ahoj! Tak mám toho moc a nestíhám... a hlavně nějak nemám náladu. V rozepsaných je toho asi milion a snažila jsem se ukládat still fotky, ale internet se mi zasek kvůli záložkám, které tu má brácha. Ještě si musím umýt hlavu a tak... no ale co, něco ještě zvládnu. Jinak jsem si na CSFD pročítala hodnocení New Moon a teda povím vám, dost drsný. Je pravděpodobně hodně směrodatné to, že všichni, co to komentovali, byli kluci... ale stejně. U kritiky na Twilight, jak řekl Danny, se ještě mírnili... ale tentokrát do toho teda šijou natvrdo... tak jsem se trochu naštvala, což je pochopitelné, ale tak co... až to uvidím, udělám si vlastní názor.

Ale tohle video tedy v rozepsaných nebylo, je celkem aktuální a proto jsem vám ho sem chtěla dát. Dakota Fanning byla totiž pozvána do známé show Jaye Leno, kterou vysílají na NBS. Dřív jsme tenhle program měli dokonce doma a viděla jsem díl s Hughem Lauriem, ale nyní už ho bohužel nemáme. Ale je to celkem známé, jak už jsem říkala. A Jay tam Dakotě udělal takový drobný kvíz... naprosto primitivní, ptá se jí na věci ohledně Twilight ságy, ale je to sranda... nebudu tady vysvětlovat proč, to musíte vidět...:-D A myslím, že Dakota zavedla velmi neobvyklou věc... v otázce, jestli je ona Team Edward nebo Team Jacob odpověděla, že ona je team Volturi. :-D A pozor! Na konci je v show promítána scéna s Volturiovými, kterou jsem vám sem nedávno dávala. Dakota i Jay na to upozorňují, protože Dakota říká co v té scéně bude, ale stejně pozor, kdo to nechce vidět, tak jako já. Abyste to stihli vypnout...;-)Dakota Fanning v sobotu na Nově!

10. září 2009 v 18:39 | Piperka
Ahoj! Dnešní den byl... jedním slovem... DĚS! No... ne... trochu přehánim... ale náš novej zeměpisář je naprostej idiot... hlavně že první hodinu co sme s nim měli [teda.. většina třídy kromě mě:-D] říkal, že nebude dávat neohlášený testy! Pche! No a co se nestalo? BUM! A jeden přiletěl na každé lavici! Grr...:-( Jinak ale už nejsem naštvaná na toho spolužáka... protože nakonec jdeme k tomu děsnýmu profesorovi oba... Takže sme si potřásli rukou a je to v poho... ani jeden nevyhrál... :-D A nakonec se ukázalo, že ten profesor je sice úplně... no nic...:-D ale ta výuka asi nebude zase tak děsná... Ale zejtra píšeme test z fyziky, máme tělák [:-(], úkol z chemie, matiky a dějepisu... takže vím jak vudu trávit večer...:( BOŽE! No nic... vidím to tak, že na chemii se vykašlu, dějepis udělám, protože rozčílit našeho třídního není moc dobrá taktika...:-D a na fyziku se budu učit tak kolem osmý... takže dvě hodinky volna před bojem, což bych si tak typla by mohlo být pár článků...

Takže jsem vás chtěla upozornit na jednu věc a to... chvíle napětí... i když ani ne, pokud jste četli nadpis, ale co už...?

V sobotu, 12.září 2009 budou na TV Nova dávat od 22:15 film Válka světů ve kterém hraje Dakota Fanning!

Válka světů je podle mě dost známej film z roku 2005 v režii Stevena Spielberga v hlavní roli s Tomem Cruisem [Thomas Cruise Maphoter IV. - jeho celé jméno...:-D Věděli jste to? No nic]... A je to rozhodně skvělý film pro milovníky Sci-Fi žánru. Viděla jsem ho kdysi dávno, bohužel ne celý, ale Dakota je tam úžasná. Je to dost drama, možná trochu katastrofický, no nebudu prozrazovat... já se v sobotu bohužel nebudu moct koukat, jelikož jdu na koncert skupiny Kabát [YAHOO!:-D], ale chtěla bych... no co se dá dělat... tak co vy? Budete se koukat?

Díl přátel s Dakotou Fanning právě teď....

25. srpna 2009 v 19:55 | Piperka
Ahoj! Tohle je jen na chvíli... dneska, právě v tento okamžik pravděpodobně běží díl Přátel s Dakotou Fanning... na tv PRIMA, tak se koukám... zatím, ahoj...!

Dakota Fanning dnes na Nově...!

22. srpna 2009 v 19:16 | Piperka
Ahoj! No tak tahle zpráva je dost aktuální, vzhledem k tomu, že film za chvíli začíná...:-D Každopádně jsem si to uvědomila až teď... tedy, to, že ten film dávají vím už nějakou chvíli, ale to, že jsem to ještě nepsala jsem si uvědomila až když jsem před chvílí viděla upoutávku.

Dnes, 22. srpna 2009 budou od 20:00 na TV Nova dávat film s názvem Šarlotina Pavučinka [Charlotte's Web], ve kterém si zahrála Dakota Fanning!

Tento film je z roku 2006 a Dakota si tam zahrála postavu Fern, což je vlastně hlavní role... nebudu vám tu psát, o čem to je, nemám moc času, každopádně to podle mě bude určitě hezký film a asi se budu koukat... ale ještě nevím... mám pro vás ještě důkazní materiál...:
imagebam.com

Dakota Fanning dnes na Primě...!

18. dubna 2009 v 11:23 | Piperka
Ahoj! Rozhodla jsem se, že pomalu začnu přidávat rubriky hercům, kteří se objeví v New Moon, jelikož jsou a budou aktuálním tématem. A především... už jsou schválení. Dakota Fanning už dlouho a je to herečka, která se mi na roli Jane Volturi až neskutečně dobře hodí :)

Dnes tu pro vás mám informaci, že Dakota Fanning se dnes, 18.dubna 2009, objeví na Tv Prima od 22:15 hodin ve filmu Hra na schovávanou!

Tento film je z roku 2005 kdy jí bylo pouze 11 let. Dakota je opravdu velmi dobrá herečka, když si představím, že já bych měla hrát v 11 letech prakticky hlavní roli... A podle toho, co jsem slyšela jí zahrála opravdu dokonale.

V hlavní roli se v tomto filmu objeví Dakota Fanning, jak už jsem říkala a Robert De Niro... ušetřím vás všech detailů o tom, o čem ten film je. Neviděla jsem ho a dneska se chystám na něj koukat, takže to vlastně ani sama nevím. Jen by vás možná mohl zajímat žánr - Horor, Thriller, Drama... tyhle tři to asi vystihují nejvíc. O filmu tu napíšu informace jindy, až budu mít trochu víc času, jen jsem vás chtěla upozornit, že ho dávají:-D

Takže dnes ve 22:15 na Primě!

Jinak fotografie je z toho filmu a našla jsem jí na www.osobnosti.cz

P.S.: Dneska bude úspěšný večer:-D Nejprve od 20:00 na JOJ-ke film s Peterem Facinellim a potom horor s Dakotou Fanning:)
P.P.S.: Objevila jsem novou funkci... ten podtitulek se mi líbí, jak je to velké.. asi to začnu používat
 
 

Reklama