Edi Gathegi

Edi Gathegi: Nikita - Girl's best friend preview

24. dubna 2011 v 22:22 | Piperka


Ahoj moji drazí... jak se máte? Já vím, že tady na to poslední dobou docela peču, ale není to úmyslný, fakt že ne... buď jsem někde byla a nebo jsem prostě neměla náladu. Můj pejsánek už se má líp:) Což je skvělý. Jenom krátká novinka z mého života... :D Už mě i vítal, když jsem přišla domů a vyběhl schody, jsem ráda:) No... pracuju aspoň na novém designu, ale ten novej styl dělání grafiky je celkem pracnej, tak musíte vyčkat:D Právě teď dávají na Prima COOL Harryho Pottera 4... s Robertem Pattinsonem v roli Cedricka Diggoryho... to jsem měla Roba ještě ráda, tehdy jsem ho fakt milovala v týhle roli:D Každopádně na to nějak nemám náladu... nevim, asi blbý načasování. A už jsem to taky viděla tolikrát, není to úplně ono... ale spíš to je tou náladou, já HP filmy miluju. Každopádně... chci dneska aspoň něco přidat, tak mám pro vás jeden krátký trailer, teda spíš upoutávku na novou epizodu seriálu jménem Nikita. Tenhle díl se jmenuje Girl's best friend a zahraje si v něm Edi Gathegi. Já totálně netušim, o co v tom seriálu go... jako jo, slyšela jsem to, ale tak nevím no...:D Každopádně se ale koukněte aspoň na tu upoutávku, já zatím letím.


Hi my dears. My doggie is better, that's great. Just what's new in my life... I didn't have much time, but I'm working on the new design and I hope you'll like it. Right now on Prima COOL is Harry Potter 4 with Robert Pattinson... I have seen it before... more than twice... I think... maybe this is my 6th watching, and I don't know, I don't have a mood for it or... bad timing... I don't know. So I'm here and I wanna post some articles, I hope more than just this one. But I'm not sure... Well... Edi Gathegi is very good actor I think. He didn't play just in Twilight and New Moon... he plays in many movies but in TV series too... and I have for you short preview to new epizode of Nikita. This epizode is called Girl's best friend and Edi plays there. I have no idea, what about is this series but... here is the preview...:

source: lionandlamblove.org

Edi Gathegi: "X-men: First Class" - first official trailer

13. února 2011 v 15:29 | Piperka
cz
Ahoj všichni, jak se máte? Myslím, že tu dneska nebudu moc dlouho, protože mám rozečtenou knížku, kterou vážně hodně chci číst... je to kniha v angličtině, mimochodem, jmenuje se Rules of Attraction a fakt se mi zatím líbí... a tak jí chci zas číst, když mám čas. Teď jsem si od ní dala chvíli pauzu, ale dneska už jsem zas přečetla asi pět kapitol...:D což je teda v angličtině docela záhul, ale je to vlastně z pohledu dvou hlavních postav nastřídačku, takže jsou jakoby kratší než v jinejch knihách... No... Mám pro vás jeden trailer, kterej jsem naprostou náhodou našla na imdb.com... Vzhledem k tomu, že mám ráda X-menovské filmy a celou tuhletu šílenost, tak jsem byla zvědavá na trailer k novému filmu této série jménem X-men: First Class... kde teda není ani jeden z herců původní sestavy, ale to mi nevadí, protože tam hraje James McAvoy... asi si říkáte, že jsem třeba divná, že mám tenhle komixovej příběh ráda, ale zkrátka mám no...:D no neměla jsem tušení, že se to bude nějakym způsobem týkat někoho z Twilight ságy... a co nevidim! Povědomej člověk... tak kouknu a vidim, Edi Gathegi, ka boom...:D No... takže tak no... Nedovedu tak úplně říct, jak velkou roli v tomhle filmu má, ale každopádně má jeho postava celé jméno... znamená jméno i příjmení, což znamená, že by to teoreticky mohla bejt o něco větší role... Jeho postava se jmenuje Armando Muñoz alias Darwin, takže hraje nejspíš nějakého z mutantů... no ještě to dotáčejí, ale trailer už vylezl na povrch... no tak celkem to pro mě vypadá dobře... ale ¨to dělají trailery dost často... vypadá to jako dobrý film a nakonec je to kravina...:D Myslím, že u tohohle je to celkem i jasné rovnou, ale já se na to stejně těším... zkrátka se mi to líbí...:D

en
Hi everyone, how are you? I think, I'll not be here for very long time, 'cause I read one book, in english, by the way... Rules of Attraction, and I really like it and want to read it today...:) I had got a small break, but I started today again and I need to read it:D Well... I have for you today one trailer, which I found on imdb.com... Well... I like X-men movies... I know, I must think, that I'm weird, but I have it from my father, he likes it too and I can't help myself... so I was interested about new movie, which is called X-men: First Class... I had no idea, that it's got something with someone from The Twilight saga cast. But I found that Edi Gathegi plays here... I don't know, if it's bigger or smaller role, but his character has got full name... so first name and last name... so that makes me think, that it's quite bigger role... His character's name is Armando Muñoz alias Darwin, so he's mutant and he's in this trailer... just a moment, but he is there...:

Happy Birthday Edi Gathegi!

10. března 2010 v 20:52 | Piperka
Ahoj, nemám vůbec čas, dneska už vážně ne, takže to vezmu vážně jen velmi krátce, dneska 10. března 2010 má Edi Gathegi svoje 31. narozeniny, takže všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, spokojenosti, filmových příležitostí, které si tenhle rodák z Keni rozhodně zaslouží a tak dále. Krásný nový rok života!


Hi. I don't have much time, so I just want to say, Happy Birthday Edi Gathegi! Nice new year of your life, good luck, health and movie roles and more and more!

Happy Birthday Edi!

10. března 2009 v 21:27 | Piperka
Ahoj lidiškové... Někteří z vás možná ví, že Edi Gathegi, který ve filmu ztvárnil Laurenta, má dnes své 30 narozeniny! Takže mu s Ami přejeme k jeho kulatinám všechno nejlepší, samozřejmě a tak obecně všechno, co se přává a pevně doufám, že i vy:-D
Udělala jsem v PF zase takové malé přáníčko, tak snad se vám aspoň trochu líbí. Ještě jednou všechno nejlepší Edi! A ještě jedna poznámka, dnes má podle českého kalendáře svátek Viktorie, naše známá zlá upírka:-D tak i jí všechno nej:)
 
 

Reklama