Elizabeth Reaser

Elizabeh Reaser: Photoshoot 0.1 (2011)

15. prosince 2011 v 11:31 | Piper.
Ahoj všichni, jak se máte? Já jsem teč ve škole, ale děsně se nudím a tak píšu z mobilu... Mám pro vás jeden photoshoot Elizabeth Reaser... Upřímně je to asi 1. shoot Elizabeth, krerý zveřejňuju, zato ale vážně skvělej. Hlavně ta třet a poslední fotka, tam jí to hrozně sluší.:-) tak si je užijte, mně začíná matika, paaa.

Hi, how are you? I am sitting in my class at school and it is really boring. So... I wanted to write an article. I have for you one photoshoot and honestly i think that it is the fist and only photoshoot of Elizabeth Reaser. But really beautiful. I have to go, my mats is starting right now so enjoy photos, i love especially the third and last one. Awesome:-)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
source: cullen-enterprise.org

Elizabeth Reaser: The Art Of Getting By - trailer

4. července 2011 v 15:39 | Piper. || předpřipravený článek
CZ: Ahoj všichni. Nejsem doma, takže jsem jen přednastavila pár článků, ale ne moc... tenhle je jedním z nich. Takžeee... mám pro vás trailer na jeden film, ve kterém hraje Elizabeth Reaser. Narazila jsem na něj hroznou náhodou nezávisle na tomhle blogu... :D takže trochu překvápko. No není to velká role, ale tak je v traileru na chvilku a vypadá to celkem slibně, alespoň pro mě. Ten film se jmenuje: The Art Of Getting By.

EN: Hi everyone. I'm not home, so I just pre-write some articles but not much. This is one of them. Soo... I have for you trailer to one movie in which plays Elizabeth Reaser. Not a big role, but she's there and she's in this trailer for a moment. So... The name of this movie is The Art Of Getting By:

source: emmadaily.org

Elizabeth Reaser inteview for PopSugar

28. ledna 2011 v 18:29 | Piperka
cz
Víte co? Mám oranžový vlasy! Fakt jsou oranžový! Dobře... jenom část vlasů, ne celá hlava, ale pořád je to oranžová:D a fakt to žeru! :D Myslela jsem, že budu vypadat jak idiot, ale líbí se mi to, a moc. Původně jsem chtěla modrou... ale došla jsem k závěru, že v tom bych vypadala děsně a tak mám oranžovou. A je to fakt parádní... nebo aspoň mně se to líbí. Mám vlasy jak Hayley Williams z Paramore... No... ne přesně jako ona, momentálně... ale jsem si jistá, že tuhle barvu vlasů už někdy v životě zrovna ona měla...:D Chtěla jsem celou hlavu... začínám trochu cítit ty rebelský pudy... ale máma by mě asi zabila...:D a hlavně bych na to neměla prachy. To až přiště... nějakym barevnym tužidlem, sprejem, nebo tak něčim:D Možná vám sem hodím fotku... už to mám týden, no jen jsem o tom nepsala...:D Každopádně to není náplní tohoto článku:D Mám pro vás jeden moc pěknej rozhovor s Elizabeth Reaser, který natočila pro PopSugar... no ta reportérka se jí ptá na hodně věcí... Elizabeth tedy hlavně mluví o jejím novém filmu, Homework... ale také o Breaking Dawn...:) Mluví o Billu Condonovi, o tom, že mají velké štěstí, že mají zrovna jeho... pak použila během půl minuty asi osmkrát slovo 'huge':D Je to hrozně milej rozhovor, takovej přirozenej:) Mluví o tom, že zase ráda vidí všechny přátele a tak... a taky se zmínila o Kristen Stewart... doslova na jednu otázku řekla: "Well... I'll say this. Ehm... I... I'm a little scared of Kristen." "No... řeknu tohle. Ehm... Já... mám z Kristen trochu strach." Spoiler přichází... přijde mi to, jako dost silná narážka na Kristen v podobě upírky :D No, když budu mít čas, zkusím vám ho přeložit, ale je to pět minut a dost mluví... ale tak zkusit to můžu... nebo aspoň přepsat... tady je...:

en
You know what? I have orange hair! Really orange! Well... just part of my hair, but still... I have orange hair and I love it!:D Well, I have it from the Saturday, so... a week, but I didn't write about that here:D I wanted to have blue color... but I changed my mind... and I have orange, as Hayley Williams from Paramore! :D Well... not exactly, but I'm sure that she have ever had this color on her head:D I wanted to have full hair orange... but this is awesome too, I really like it :) Well, that's not important... I may show you photo... but I don't know:D Well... today, I have for you one really beautiful video. It's video interview with Elizabeth Reaser by PopSugar. She talks there about her new movie, Homework... and she talks about Breaking Dawn, too... of course;) About Bill Condon, about filming... and about Kristen Stewart to... she said this: "Well... I'll say this. Ehm... I... I'm a little scared of Kristen." Spoiler is comming now... That seems like a... cue to Kristen as a... vampire? ;) Amazing interview, I really like it... maybe I'll have a time to translate to Czech or prewrite... so here it is...:

source: twifans.com

Happy 35th Birthday Elizabeth Reaser!

15. června 2010 v 17:41 | Piperka
Happy Birthday Elizabeth
CZ: Ahoj všichni! Dnes má jedna důležitá osobna narozeniny, tou osobou je, jak jste asi už poznali:D Elizabeth Reaser! Dnes má své 35. narozeniny, což je krásné číslo takže chci říct všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, všeho možného. Máme tě rádi, alespoň doufám tedy:D a jsi ta nejlepší Esmé, jakou jsme si mohli přát:) Tak doufám, že to pořádně oslavíš:)

EN: Hi everyone! Today has one important person birthday. Yeah, it's Elizabeth Reaser. She is 35th-year-old today so I must post it here and say HAPPY BIRTHDAY Eliz, we love you! You're great actress and you are the best Esmé ever. So I hope that you will celebrate it!:)

Seznam Ex od 8. 5. 2010 na Prima COOL

22. dubna 2010 v 14:03 | Piperka

Cz:
Ahoj. Jak se dneska máte? Já super. Večer jdu do divadla a dneska sme měli ve škole volno, protože jsou příjmačky...  a zejtra jsou taky...:D takže máme prodlouženej víkend... jediná trochu minusová věc je to, že mám pořádně ucpanej nos a nevim jestli alergicky nebo jsem nachlazená... těžko říct, řekla bych spíš to první... no každopádně chci strašně poděkovat Ness, která mi dala jeden odkaz, díky němuž jsem zjistila velmi zajímavou informaci...
Ten seriál neznám, nikdy jsem neviděla ani jeden jediný díl... ale každopádně... je to seriál, ve kterém hraje Elizabeth Reaser jménem Seznam Ex. Hraje tam postavu jménem Bella Bloom a tento seriál začnou dávat na Prima COOL od 8. května 2010 každou sobotu ve 12:50 a každou neděli ve 12:10, což je fakt skvělý, asi se budu koukat :) Seriál má pouze jednu serii, která má 13 dílů, ale to vůbec nevadí. Podle popisu to vypadá, že by to mohla být sranda. Seriál vypráví o třicetileté květinářce Belle Bloom, jejíž život se změní na rozlučce se svobodou její sesty Daphne (Rachel Boston). Větštkyně jí předpoví, že jejím osudovým mužem je jeden z jejích Ex přítelů, a že pokud ho nenajde do roka, zůstane už napořád sama. A tak Bella sepíše seznam a započne hledání. Seriál je natočený podle předlohy Izraelského seriálu, který napsal Sigal Avin a pro americkou verzi scénář přepsala Diane Ruggier. Oba tvůrci jsou zároveň producenty americké verze... tak co? Budete se dívat? Dávám vám nahoru i trailer... myslím, že to může být sranda.


en
I didn't know this serie... but it's TV serie with Elizabeth Reaser in leading role. This serie called The Ex List and Elizabeth plays here Bella Bloom. The Ex List is re-write by American screenwriter Diane Ruggier from the izrael original by Sigal Avin. Both of them are the producers od the american one. And this serie will be in Czech tv, on Prima COOL from May 8, 2010. That's really cool :D Every Saturday on 12:50 and Sunday on 12:10... The story is about Bella which on party of the freedom of her sister her psychic oracle predicts that a man's destiny is one of her EX. And when she won't find him to one year, she will be alone forever. And she write the ex list and find the ONE... It could be funny, I'm nosy, I think, I will watch it :)

source: prima-cool.cz

Elizabeth Reaser dnes na TV Prima!

12. prosince 2009 v 17:34 | Piperka
Ahoj! Tak tohle bude dnes asi tak poslední článek, který zveřejním a to z jednoho sprostého... chci říct prostého:D důvodu... ten debilní počítač mě fakt začíná srát... Omlouvám se za ten vulgarismus, ale je to tak... dneska už mi ten internet a obecně mozilla spadla asi osmkrát. Jsem nucena být opět na IE a tam to pro změnu a velký úspěch padá ještě častějc a navíc mi nefungují háčky, takže články musím psát v bloku. No zítra jedu do té Vídně, jak už jsem říkala... a v pondělí večer se vracím. No zatím jsem vám předpřipravila jenom dva články... a oba jsou na zítra... ale na pondělí mám ještě dva vymyšlené, takže nebojte, že by tu nic nepřibylo. Část SB dneska oběhnu a zbytek dooběhnu v úterý... mám kvůli tomu netu snížený podmínky, tak se moc omlouvám, že na vás nemám poslední dobou tolik času:-( Ale k věci...!

Dnes, 12. prosince 2009 dávají na TV Prima v hlavním vysílacím čase a to od 20:00 film Základ rodiny, ve kterém hraje naše drahá Elizabeth Reaser!


Takže já se rozhodně chci dívat, mám to v plánu, uvidím, jestli mi ten plán nenaruší mamka... Tak na to nezapoměňte, určitě je to dobrý film. No těžko říct jestli je nebo ne, ale co bychom pro Eliz neudělali, že?:-D KDo by měl zájem, tak popis filmu najdete tady, psala ho tehdy ještě Ami a za informaci děkuji Adině ze stránky elizabeth-reaser.blog.cz

Elizabeth Reaser na Primě

7. září 2009 v 15:25 | Piperka
Ahoj! No tak dneska už je mi líp... pořád to není nic moc, ale už je mi líp... Škola byla děsná, to je snad jasný:-D a novej zeměpisář je hroznej exot:-D Ale fakt příšernej...:-D No dobře... mohli jsme dopadnout hůř, ale stejně. Taky máme novou španělštinářku, která je celkem fajn, tedy zatim... myslim, že bude v pohodě, ale štve mě, že ani pořádně nevíme, proč nemáme tu, co sme měli poslední dva roky...

Ale o tom teď mluvit nechci... píšu proto, že patřím k lidem, kteří - když to stíhají - sledují seriál Chirurgové... a právě dnes začíná serie dílů, kdy tam hraje Elizabeth Reaser postavu jménem Ava [čti Eva], později Rebecca... momentálně tam je skutečně k nepoznání... Hraje totiž jednu z cestujících trajektu, který měl nehodu a podobu Elizabeth postava bude mít až po plastické operaci, jelikož měla velmi rozsáhlá zranění obličeje...
Nejsem si úplně jistá, v kolika dílech se bude vyskytovat, ale pár jich bude... takže stojí za to se koukat... ale ve Twilight je teda úplně jiná...:-D Chirurgy dávají každý den od 14:55 na TV Prima, nebo něco málo před a pod, podle toho, jak přesně skončí předhozí pořad... Tak třeba se bude koukat i někdo z vás, co já vím...:-D

Elizabeth Reaser: Photoshoot 0.2

19. července 2009 v 14:22 | Piperka
Ahoj. Tak tohle je poslední předpřipravený článek v prvním kole... Takže každý den tu měl přibýt jeden... ale jdu do dalšího kola, ovšem vzhledem k tomu, že momentálně je ve skutečnosti 5.července 22:16, tak asi nestihnu dokončit druhé kolo na všechny dny, pokud tu nechci sedět až do rána:-D Ale to je vedlejší... přináším vám historicky 2. photoshoot Elizabeth Reaser na tomto blogu a zároveň myslím, že asi nejnovější, který se objevil. Jsou to sice jen a pouze 4 fotky, ale moc krásné a Eliz to tam podle mě hrozně sluší! Obzvlášť se mi líbí asi ta poslední fotka, ale všechny jsou super:

Toto byl předpřipravený článek, měla jsem být ješgtě v Holandsku, ale už jsem zpět:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Super, ne? Všechny fotky mám z lionandlamblove.org

Happy Birthday Elizabeth!

15. června 2009 v 15:45 | Piperka
Ahooooj!
Dnes, 15.6.2009 má Elizabeth Reaser, představitelka Esme Cullen, své 34. narozeniny! A já jí přeju všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a tak podobně a upřímně doufám, že vy také! :-)
Takže ještě jednou! Krááásné narozeniny:-)

Elizabeth Reaser - Photoshoot 0.1

9. dubna 2009 v 15:15 | Amaunet
Ahoj, rozhodla jsem se, že přidám jeden shoot Elizabeth Reaser, která u nás nemám ani jeden. Tenhle je z minulého roku, z 2008.


(klik na celý článek)

Elizabeth Reaser na Primě...

5. února 2009 v 19:42 | Piperka
Ahoj, ahoj, ahoj.... mám tu jen takovou velmi krázkou zprávičku. Lidé - jako jsem já - kteří sledují televizní seriál Chirurgová/Grey's Anatomy, který začali opět dávat na TV prima - si musí pamatovat, že se tam vyskytovala postava jménem Rebecca ale až po shlédnutí filmu Twilight, jsem si uvědomila, že je to opravdu Elizabeth Reaser! Hraje tam Rebeccu, což je jedna pacienka - oběť havárie trajektu - do které se zamiluje jeden z doktorů - Alex Karev. No a dnes od 22:15 bude opět díl, kde se Elizabeth//Rebecca objeví!:-) Já si to rozhodně nenechám ujít... ale to já žádný díl:-D

The Family Stone

2. února 2009 v 15:36 | Amaunet
Ahoj, rozhodla jsem se přidat něco z filmografie Elizabeth Reaser, protože její životopis je už hotový. Tento film, The Family Stone, s nějvětší pravděpodobností nebyl nadabován do češtiny, alespoň jsem o tom nenašla zmínku. Betty tam nemá hlavní roli, ale to nemění nic na tom, že The Family Stone má podíl na její popularitě.

Název: The Family Stone
Žánr: komedie, drama, romance
Režie: Thomas Bezucha
Scénář: Thomas Bezucha
Premiéra: 16. prosince 2005 (USA)
Hrají: Claire Danes, Diane Keaton, Rachel McAdams, Craig T. Nelson,
Sarah Jessica Parker, Luke Wilson, Elizabeth Reaser, Tyrone Giordano, Brian J. White
a další...

Obsah:
(klik na celý článek)

Elizabeth Reaser - životopis

28. ledna 2009 v 18:38 | Amaunet
Přidávám další životopis - tentokrát jsem se zaměřila na Elizabeth Reaser (je Blíženec! Stejně jako já), která ve Twilight hrála Esme Cullen.


Elizabeth Ann Reaser se narodila 15. června 1975 v Bloomfieldu (Michigan) Karen Davidson a Johnovi Reaserovi. Je ve znamení Blíženců a je jí 33 let. Má dvě sestry, Betty je prostřední. Už od malička se chtěla stát herečkou. Její rodiče se ale brzy rozvedli. Na střední škole si scháněla příležitostné brigády, nosila třeba golfové hole.

Po střední škole se Elizabeth dostala na Oakland University v Rochester Hills (Michigan), ale po roce se rozhodla odejít a místo toho začala studovat na Juilliard School of Drama. Z Juilliardu získala titul bakaláře z krásných úmění (B. F. A. - Bachelor of Fine Arts).

(klik na celý článek)
 
 

Reklama