Gallery - Events

Jackson Rathbone and Christian Serratos - 'Warm Bodies' premiere

31. ledna 2013 v 21:03 | Piper.
Ano. Po takové době jsem zase tu. Nebudu se omlouvat, už to nemá cenu, prostě jsem tu nebyla... tak nějak furt nemám vůli to tu oficiálně ukončit, nechci, ale zároveň mám toho času čím dál míň a náladu čím dál horší. Spousta zlejch věc se za minulej měsíc stala a rok 2013 rozhodně nezačal moc dobře. Každopádně když jsem dneska narazila na tyhle fotky, tak mě to tak nakoplo, že jsem je prostě musela přidat. Jsou z premiéry Warm Bodies... natočil to taky Summit, stejně jako Twilight.. viděla jsem trailer, bude to hrozná ptákovina, ale myslím, že to musím vidět :D No, každopádně dva herci z obsazení Twilight se tam objevili. Jackson Rathbone a ta kočka, co je a fotkách s ním, to je Christian Serratos, díky bohu už není blond:D Tak ať se líbí..:
* * * * * * * * * *
Yes. After all this time I am here again. I won't apologize, I have nothing to say, I just was not here. That's all. But today, I've found these photos and I just had to publish. Photos from premiere of Summit's Entertainmant movie - Warm Bodies. I've seen the trailer and I can't wait! :D It will be crap, but I will love it, it seems to be such a fun :D Anyway, two people from Twilight cast were there and I have for you photos. Jackson Rathbone and that beautiful lady with him is Christian Serratos. Enjoy photos...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Twilight Saga: Breaking Dawn - part 2 premiere in Berlin [11/16/12]

16. prosince 2012 v 10:22 | Piper.
Blog.cz si chce asi vykompenzovat, že nebude konec světa tim, že udělá konec světa na blogu.cz... protože na další verzi už asi vážně nemám nervy:D Vždycky je to hrozný, vždycky z toho rostu a vždycky mě to naštve:D A to je slabé slovo. No nic:D Jak se těšíte na Vánoce? Já hrozně, nemůžu se dočkat, vážně! Strašně se těším!:) Já miluju Vánoce. Tu atmosféru a všechno:) Teď jsme poslední dva tejdny pekli, což bylo super:D jen jsem málem vyrostla z mazání lineckejch:D taky musím někdy koupit všechny ty dárky a nějak nestíhám... mohla bych v úterý, ale to jsem chtěla jít... jinam:D No, uvidíme.. Nicmééně... mám pro vás teď zas jednou nějaký fotky. Já vím, že jsem hrozná a nemám omluvu, prostě není čas nebo nálada. Mám holt už moc věcí, které musím dělat a na tenhle blog nezbývá čas. No co naplat. Mám pro vás trochu starší fotky, no dostala jsem se k nim až dneska. Jsou to fotky z premiéry Rozbřesku 2 v Berlíně. Tyhle fotky mám z těch premiér asi nejradši, když nepočítám tu v LA. Ty fotky jsou skvělé! Kristen to tam neskutečně sluší, ty šaty jsou nádherné, Robert tam taky vypadá celkem dobře:D a Taylor též, no tak v obleku to sekne každýmu :D Vypadají, že se bavili a měli dobrou náladu, to se mi na těch fotkách líbí asi nejvíc...:

Hi guys. Are you so excited about Christmas as I am? I hope so:D I love Christmas, I can't wait! We were baking during last two weeks and I have to finally buy some presents:D Anyway, I know, I didn't write anything for a long time again... and I don't have any excuse for you, I just didn't have mood. That's all. But today, I have. I have for you some older photos from November 16, 2012. Photos from Breaking Dawn - part 2 Premiere in Berlin. This is my favorite. I've seen photos from all of them, but this I love the most, probably. Except the world one in LA. Kristen looks here absolutely amazing! Robert and Taylor too, they look they had a good time there. So enjoy photos:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Premiere Of Summit Entertainment's "The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2" on November 12, 2012; Update + Videos

1. prosince 2012 v 11:36 | Piper.
Rozhodla jsem se, že příští design bude s Charliem Bewleyem:D a už na něm i pracuju, mimochodem:D A taky teda pracuju na tom, abych dneska zveřejnila víc článků než jeen. Nejprve, protože jsem blbá a líná, tak mám pro vás konečně tu aktualizaci fotek z Los Angeleské premiéry, spolu s nějakými videi, se spoustou videí:D já vím, pár tejdnů mimo, ale nějak jsem se k tomu nemohla dokopat. Ve škole to teď bylo drsný. Bojim se, že jsem udělala píčovinu, když jsem se přihlásila k maturitě z dějepisu, hrozně se toho bojím:/ Měla jsem si dát tu hudebku:D nebo zsv, jsem prostě blbá :/ ale ne, snad to nebude tak hrozný. Ale bude, ale musim se na to našprtat, prostě musim no. No, teď k těm videům, většina jich je z červeného koberce, jakože ne rozhovory, ale jen záběry. Najdete je v celém článku, akorát to první jsem dala na začátek, páč ho fakt žeru:D Možná jsem divná, ale když se na scéně objevil Demitri, tak jsem byla nadšená :D

I decided that the next layout will be with Charlie Bewley and I work on it already. I also work on more articles which I want to publish today and yesterday. But because I am stupid and I don't have time, I have for you Premiere Edit today, few weeks after the LA Premiere, I am sorry:/ Anyway, I have for you many videos from this premiere and some new photos. All videos are in full article. I just love Charlie at the first one:D I know, I am weird, but when there was a scene, where was just Demitri's face, I was like: AWWWWW! :D Well, enjoy:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Twilight Saga: Breaking Dawn - part 2 New York Screening

17. listopadu 2012 v 21:38 | Angie.
Ahoj lidi. Mám pro vás fotky z další akce na propagaci Breaking Dawn part 2... a uložila jsem i asi miliardu fotek z jinejch akcí, z Londýna, Madridu a Berlína, kde bylo hlavní trio, ale dneska stihnu jenom tohle, nejspíš. Tyhle fotky jsou ze screeningu z New Yorku, kde byla Ashley Greene, Elizabeth Reaser, Kellan Lutz, Dakota Fanning a ta bloncka s vlasama na styl Avril Lavignr, zo jr Casey LaBow, která hraje Kate z Denali. A moc jí to tam sluší, vážně, rozhodně víc jak upírce :D nicméně nejvíc mě asi nadchly šaty Ashley Greene, ta tam byla vážně nádherná a ty šaty jsou super:) Äle teda všem to seklo, Kellanovi taky, samozřejmě:D Tak ať se vám fotky líbí:)

Hi guys. I have for you photos from another event. And I have saved many more photos from many more events, but today I have for you just these. They are from The Twilight Saga: Breaking Dawn - part 2 New York screening. Who were there? Kellan Lutz, Elizabeth Reaser, Mackenzie Foy, Dakota Fanning, Ashley Greene and the blond woman is Casey LaBow - she plays Kate from Denali. She looks very beautiful, I think, I like that Avril-Lavigne-like pink hair...:D Anyway, I love Ashley's dress, it's awesome, she looks adorable:) But it's nice to see them all. Kellan looks awesome too:) :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Premiere Of Summit Entertainment's "The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2" on November 12, 2012

13. listopadu 2012 v 18:32 | Piper.
Byla jsem v šoku. Zjistila jsem totiž, že ta premiéra byla včera a ne dneska! Myslela jsem, že je až dneska nebo zejtra a tak jsem vůbec nebyla připravená na to, že budu dneska ukládat. Ve skutečnosti je fajn, že jsem to mohla všechno uložit dneska, protože zítra naprosto nebudu mít čas, ale tak stejně :D Docela mě to překvapilo. No, takže mám pro vás fotky z premiéry Breaking Dawn - Part 2. Není jich tolik, jako těch z premiéry jedničky, ale částečně i proto, že jsem jich tolik nenašla. Ještě určitě doukládám nějaký další, hlavně musim najít nějaký s Jayem Rathbonem, ale zatím mám pro vás těch fotek "jen" 183 fotek. Všichni tam byli. No, vlastně, překvapivě ne... čekala jsem, že tam bude víc lidí než tam bylo. Jasně, ti hlavní tam byli, ale třeba Elizabeth Reaser se tam jen tak mihla na after, na koberci ani nebyla, nebo jsem nenašla fotky... ale tak jinak ti hlavní tam byli no... doufala jsem, že tam bude i Lee Pace... no třeba ještě nějaké fotky budou zveřejněny. Každopádně hlavní trio nemohlo chybět a všichni vypadali skvěle. Akorát dvě věci teda :D Ten magor v tom podivném oblečku mě fakt dorazil :D zadruhé, Christian Serratos je blond. Je blond už nějakou dobu, ale já jsem si na to pořád nezvykla a upřímně si myslím, že jí to moc nesluší. Každopádně jinak to všem děsně seklo. Ale vítězem soutěže o nejkrásnější šaty u mě tentokrát výjimečně není Kristen ani Ashley, ale Dakota Fanning, jejíž šaty mě naprosto uchvátily, hrozně moc se mi líbí, ačkoliv jí samotnou jsem skoro nepoznala:D nechala se totiž přebarvit na hnědo, ale hrozně moc jí to tam slušelo a ty šaty jsou prostě perfektní:) No, nebudu vám tu popisovat všechny, prostě se koukněte na fotky a uvidíte sami:)

I was shocked. I actually thought that the premiere is today, not yesterday! But it was on November 12, 2012, so I had to save many photos today. Well, it's better, because tomorrow I don't have time for it, soo... I'm glad it was sooner than I thought:D Like every year I have for you many, many photos from the premiere, so I hope you'll like them. Everyone was there. Well, actually was not, I just don't want to name them all, but surprisingly, many people missed there. Of course that the main trio was there together, it would not be possible without them. Maybe I will save some more photos, but first I have just these 183. It's not as much as from the premiere of Breaking Dawn part one, but I didn't find so much photos as last year, but maybe they will be just published. For example, i have just two photos with Jackson Rathbone from one source, I will save more, but for now, I have this. I will edit this article. What more to say? Every single one looked amazing there, really, I love all these photos. And the winner of the best dressed actress this year? Well, for me it's not Kristen despite the fact her dresses were adorable, but Dakota Fanning, who looks awesome and gorgeous and I love her dresses. I won't talk about everyone, it's better to see that. So here they are...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nikki Reed & Kellan Lutz: 28/10/12 – “The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2″ Glasgow Fan Event

29. října 2012 v 23:25 | Piper.
Vypadá to, že stihnu jenom dva články místo těch tří, ale zejtra dopíšu snad i ty ostatní, slibuju... no, neslibuju, večer jdu do divadla, ale jako zkusím to. Uvidíme:D Ale jsem z těch fotek celkem nadšená, takže určitě něco čekejte. Nicméně teď mám pro vás fotky z Glasgow, to je ve Skotsku, jak doufám můj budoucí domov :D ha ha:D no, zas Nikki a Kellan, tentokrát jsou to fotky ze včerejška. Fan event, takže se podepisují a tak, no obělma jim to tam moc sluší :) Nikki je krásná a Kellan je k sežrání :D Doufám, že se objeví i další fotky, budou snad ještě nějaké akce, no nevím, jestli ještě s Nikki a Kellanem, ale doufám, že jo, ty dva miluju, když spolu někde jsou :D


It seems that I will publish just two articles, but I will write another tomorrow, I promise. Well, I hope, I go to the theater tomorrow, but hopefully I will. Now I have for you photos from Glasgow, it's in Scotland. again with Nikki and Kellan. I love them. Nikki is there very beautiful and Kellan is just... HOT. It was yesterday and I can't wait for another events! I'm not sure if these two will be somewhere again, but it would be great. Enjoy photos:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nikki Reed & Kellan Lutz: “The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2″ Dublin Fan Event

29. října 2012 v 22:43 | Angie.
Ahoj lidi, jak se máte? Zrovna teď je takové to období, kdy hodně herců, teda ti nejhlavnější z Twilight, jezdí na takové ty akce na propagaci posledního filmu a tak, a to je přesně to období roku, kdy mám náladu přidávat a jsem ochotná uložit víc jak 10 fotek za den :D Takže dneska mám připravených hned několik článků, tak doufám, že je zvládnu zveřejnit všechny dneska. Nějak se mi moc nechce spát, takže možná i zejtra k ránu kolem jedné :D Každopádně jako první mám pro vás video a fotky z Fan Event v Dublinu, kde byli Nikki Reed a Kellan Lutz. Oběma to tam moc slušelo, neni těch fotek moc, ale za to jsou vážně skvělé. Nikki je takové sluníčko, pořád se usmívá:) No její manžel, zpěvák Paul McDonald tam nemohl chybět, oni teď nahrávají písničky spolu, jsou vážně sladký, někdy až moc, ale hrozně jim to přeju :D no, budou mít společnou písničku na soundtracku BD2. Tu, kterou spolu zpívali na této akci teda ne, tahle se jmenuje All I'm asking a je super, ale není to ta ze soundtracku, ale stejně jsem vám sem chtěla to video dát. Takže to je k tomuhle tak všechno, za chvíli přijdu s fozkama z Glasgow, taky Nikki a Kellan, zatím.


Hi guys, how are you? Now is the time when the main actors from The Twilight saga are going to Fan events and Photocalls because of the last movie, and that's exactly the part of the year I am able to save more than ten photos. So, I have for you today three articles, and I hope I will publish them all today. First, I have for you photos and one video from Fan Event where were Nikki Reed and Kellan Lutz. It's in Dublin and I love it. Not many photos, but very beautiful. It was on October 27, so two days ago and Nikki was there with her husband and they were singing together. That's about the video. They are so sweet together and they will have a song at official Breaking Dawn part 2 soundtrack. Here they are singing another one... All I'm asking. Lovely song. Enjoy.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Robert, Taylor & Kristen at Teen Choice Awards 2012 [July 22, 2012] - the show

4. září 2012 v 19:29 | Piper.
Ahoj lidi. Co jsem slíbila, tak pro vás mám. Fotky z Teen Choice Award 2012. Bylo to 22. července 2012 a objevili se tam Kristen, Robert a Taylor. Byla to poslední akce, na které byli ti tři spolu... na které byli Kris a Rob spolu před tou "aférou". Kur*a! Vlastně je to poslední akce, na které Kristen byla... od té aféry. Vůbec poslední. A to mě sere ještě víc. Ach jo, je to na nic... no.. každopádně tady na Teen Choice vypadali všichni skvěle. Kristen měla úžasné sáčko:) moc se mi líbilo:) No, Kris a Rob věnovali ty ocenění fanouškům, to od nich bylo krásné gesto:) Co všechno vyhráli jsem vám nedávno zveřejňovala... teda spíš dávno:D Je to tady někde, možná ještě na první stránce:D
Hi guys. What I promised I have for you. Photos from Teen Choice Awards 2012. It was on July 22, 2012 and Kristen, Robert and Taylor were there. It was the last event with these three together before the Robsten affair. Actually last event with Kristen since that affair. Fuck it! :/ Anyway, I published list of cathegories where they won, so... these photos are from the show. They all looked amazing:) and Robert with Kristen gave their awards to their fans, that was very very nice:) So enjoy photos.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ashley, Nikki, Kellan, Jackson, Peter & Elizabeth: The Movies On Demand Lounge

14. července 2012 v 19:35 | Angie.
Ahoj. Jak se máte? Víte, co je nového? Zase další Comic Con:D 12. července, tedy ve čtvrtek, se na něm objevili i herci z naší milované Twilight ságy. A víte, co to znamená? Miliardu fotek, kterou bych měla uložit a musím to stihnout do pondělí, protože zas odjíždím:D Hm... no... to sem na sebe zvědavá :D No, když tak to doženu až přijedu no:D ale to už budou zas další věci, jééééžiš, já se zblázním:D je toho moc. Asi vám bude muset stačit jen pár:D No, ale jako první mám pro vás fotky, které jsou sice z jedné akce spojené s Comic Conem, ale není to z oficiální konference nebo tak, ale z něčeho, co se jmenuje The Movies On Demand Lounge, takže něco jako Filmy na požádání:D No byli tam Ashley Greene, Kellan Lutz, Peter Facinelli, Elizabeth Reaser, Nikki Reed a Jackson Rathbone. Ty fotky jsou fakt vtipný, hrozně se mi líbily, tak jsem vám je uložila. Těch z koberce a z konference je příšerně moc, takže na ty se vrhnu asi až teď, jestli vůbe:D uvidíme. Všem to tam sekne, hlavně se mi tam hrozně líbila Nikki, moc jí to tam slušelo:) ale tak to všem. Doufám, že se vám budou líbit:)

Hello guys. Do you know, what's new? Comic Con 2012! On July 12 was at Comic Con cast of The Twilight Saga: Breaking Dawn - part 2 and that means, that I have many things which I have to save. And I have just two days because I'm leaving on Monday again. Hm... :D That will be hard core:D First, I decided to publish some photos which are not with the main trio. I have for you photos from one event where were Ashley Greene, Kellan Lutz, Peter Facinelli, Elizabeth Reaser, Nikki Reed and Jackson Rathbone, it was part of Comic Con too, but it's not anything like the press conference or something. But I love these photos, I really love them. They are awesome and funny and they all look great!:D Nikki is very beautiful there:) Well, all of them looks great:D enjoy photos.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ashley, Dakota and Kristen at Mett Ball 2012

8. května 2012 v 21:04 | Piper.
Bože, tak já se rozhodnu, že napíšu článek, píšu se s nim tady asi půl hodiny a ono mě to pak odhlásí, aniž by se to uložilo do rozepsanejch... nesnášim blog.cz!!! GRRR! No nic, jsem v klidu. Zejtra na tři dny odjíždim pryč, tak jsem chtěla aspoň něco přidat. Je to 45 fotek z Mett Ball 2012, kd se objevily Ashley Greene, Kristen Stewart a Dakota Fanning. Všem třem to moc slušelo, fakt moc:) Ty šaty, co měla Ash byly fakt perfektní, jsou nádherné, no ty, co měla Dakota taky ujdou, ale nelíbí se mi tolik, jí to ale sluší... no ty, co měla Kris jsou asi nejzvláštnější... takový praštěný, ale mně se fakt líběj, docela dost:) no posuďte sami...:

Oh my god, I wrote this article and it's gone away, I hate blog.cz! HATE IT! Well, I'm leaving tomorrow for a three days so I wanted to write something. I saved some photos. 45 actually. It's from Mett Ball 2012 where were Ashley Greene, Dakota Fanning and Kristen Stewart. All of them looked amazing. I love Ashley's dress, that's so beautiful! But I think that Kristen's outfit is very interesting too... that dress is quite crazy, but I really like it... so enjoy photos:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

People's Choice Awards 2012: Ashley Greene & Robert Pattinson [Backstage]

17. ledna 2012 v 20:01 | Piper.
Ježiš! Já byla tak podělaná z toho dějáku, ale nezkoušel mě! Díky bohu!! Tolik jsem se toho bála, fakt jsem myslela, že se pozvracim... jako jo, z češtiny jsem byla zkoušená... :D ale z toho jsem dostala dvojku bez toho, abych se na to koukla aspoň jednim okem, ale to je něco jinýho. Literatura mi leze do hlavy sama. Meziválečnou literaturu mám v malíčku, teda až na to Rusko:D vzpomenout si na Zamjetina, tak můžu mít i jedničku, no nevadí...:D každopádně děják je něco naprosto jinýho... tam je toho tolik, že by se z toho jeden po... a k tomu mi to do tý hlavy naopak vůbec, ale vůbec neleze. Asi mám prostě paměť jenom na něco, nebo já nevím... no nevadí... každopádně mám pro vás pět fotek z People's Choice Awards... čtyři jsou s Robertem a Ashley a na jedné je jen Ashley se Zachary Levim... no nemám k tomu co říct... už jsem se k jejich vzhledu vyjadřovala:D tak se mějte hezky a koukněte na fotky...:D

Jesus! I was not tested from history! Thanks GOD! I was sooo afraid of that... and now I am safe! :D He will not test me... Okay... I have for you last article with photos from People's Choice Awards... just five photos from Backstage with Ashley Greene and Robert Pattinson. They are together in four photos and in one is with Ashley and Zachary Levi... I have nothing to say about that. I told you everything... you know what I think about how they looked etc., so... just... enjoy photos:D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
source: twilight-online.nl

The Twilight Saga: Breaking Dawn - part 1; London Premiere [11/16/11]

17. listopadu 2011 v 17:46 | Piper.
Zkusím udělat novej design... dneska jsem se rozhodla. Protože mám hned dva nápady a hned dvě možnosti, jaký fotky využiju, tak se do toho pustím, pak rozhodnu, která je lepší a pak jí sem dám:D no doufám, že se vám budou líbit obě, protože ta druhá bude příští design pokud se povede aspoň trochu... uvidíme:D Bože. Mám pro vás dneska další fotky. Jo já vím, je to šílený, tolik akcí, kdo to má furt ukládat, šílený:D pořád něco ukládám a už mi z toho hrabe. No... 16. litopadu 2011 se konala další premiéra Breaking Dawn 1. části a to tentokrát v Londýně. A včera, 17., se konala premiéra tady u nás. Paráda, co? No já jsem tam nebyla. Jako noční premiéra, nic pro mě. Bych tam tak akorát usnula, jsem toho schopná:D Já jdu zejtra, s Lis a Carrie a fakt se těší... ježiš, to mi teď něco připomnělo.. no.. nevadí.. ehm...:D no nic, mám trochu strach, ale nečekám nějak nic... stejně se mi to bude líbit... a když ne, tak si z toho aspoň uděláme pořádnou srandu:D Ale ne, bude se mi to líbit, jako všechny díly... i když už to není takový jako dřív. Já už fakt ani nevím, co jsem psala do tý anglický verze...takže zkrátka... Londýn no... bylo tam jen pár lidí z obsazení. Samozřejmě naše milované trio, Kristen, která měla super šaty, ale mrzí mě, že si někdy nevezme něco barevnějšího... pak Robert a Taylor, dál tam byla Myanna Buring, které to fakt seklo... a Jamie Campbell Bower, který vypadal trochu unaveně, ale tak seklo mu to... tady jsou ty fotky:

I will try to do a new design... I decided today. Because I have two ideas and I will decide which one will be better, so I hope you'll like both of them, because the other will be probably the next one:D Geez. I have for you another photos. It's crazy... just saving photos, still and still and I will be total freak after that. On November 16, 2011 was second premiere of The Twilight Saga: Breaking Dawn - part 1... and it was in London. And... yesterday, on Nov. 17, 2011 was in Czech Republic... I wasn't there. I'm going tomorrow with two my friends and I am really really nosy... it will be... interesting, I am excited but maybe... scared a little... but I think I will love it. Okay, back to London. There was just part of the Twilight cast. Of course the main trio, Kristen, Robert and Taylor... then Jamie Campbell Bower and Myanna Burning and that's all. Some other actors, for example Ashley Greene was at New York premiere. Kristen has got really nice dresses but I'm sorry she never wear any... colors... you know happy colors...:D anyway. Myanna Buring looked great to, Rob and Taylor too... and Jamie as well as them all so... here are photos...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Twilight Saga: Breaking Dawn - part 1: Los Angeles world premiere [11/14/2011] Photos PART 1

16. listopadu 2011 v 22:21 | Piper.
"Proroku," dím. "Mene tekel. Ať jsi Jay a nebo z pekel!"
Ahoj všichni, jak se máte? Já se mám fajn... jen jsem ztrávila celý den ukládáním fotek z... z... hmm... odkud asi, sakra, já nějak nevím... jooo už jsem si vzpomněla! Ze SVĚTOVÉ PREMIÉRY BREAKING DAWN 1. části, která se konala 14. listopadu 2011 a na kterou jsem trapně zapomněla, páč jsem si blbě zapamatovala den, ale doufám, že mi to odpustíte... už jen kvůli tomu, že jsem uložila rekordních 220 fotek! Jo, já vím, že jsem totální magor...:D Ale kdo mě dobře zná, ví, jaká jsem... a když je protě tolik fotek celkově, tak musím i hodně uložit... takhle máme něco přes 900 fotek z premiéry, já uložila 220... nooo.. to docela jde, co?:D No... nejdůležitější herci tam byli, samozřejmě... Kriten Stewart - miluju ty její nový vlasy a ty šaty byly super. Ashley Greene, jejíž šaty byly naprosto perfektní a já jsem jima vážně uchvácena, miluju tu červenou! Robert... no Rob je Rob... Taylor, no to je to samý:D Nikki Reed s manželem, moc jí to slušelo:) Kellan Lutz, kterému to tam neskutečně seklo, ale bohužel tam byl se svou novou přítelkyní... která kromě toho, že je vychrtlá jak chrt, je to herečka, kterou nemám ráda:D (Sharni Winson ze Step Up 3D). No dál... kdo tam byl, všichni, fakt že jo... no dobře, všichni ne... Anna Kendrick tam z nějakého důvodu nebyla. Ale Billy Burke - jeho žena je fakt děsivě hubená! -, Alex Meraz se ženou:), Peter Facinelli, Elizabeth Reaser, Charlie Bewley, Julia Jones, Christian Serrator, někteří ti noví herci, jejihž jména si nepamatuju... :D A málem bych zapomněla na Jacksona Rathbona, kterej vypadal fakt dost... zvláštně...:D Vypůjčila jsem si pro to první verš jedné sloky básně Havran od E.A.Poea... "Prophet," said I. "Thing of evil. Prophet still if Jay or Devil!"... :D A řekla bych, že to docela sedí... s tou malou úpravičkou...:D No už moc kecám, radši to zveřejním, doufám, že to oceníte... chápete... 220! :D

"Prophet," said I. "Thing of evil. Prophet still if Jay or Devil!"
Hello everybody! How are you? I'm fine, I just spend whole day by saving photos from... from... hmmm... from what... YEAH! I know! From THE WORLD PREMIERE OF BREAKING DAWN - PART 1, which was on November 14, 2011 but I totally forgot... I know, I'm stupid, but... I hope you'll forgive me. :D Because... there is one good reason why you should forgive me I forgot... because I have saved for you... 220 photos. Yes. I AM CRAZY. And I know it. But some of you know me well. I have to save many photos always. And if there is too many photos, I have to save... a lot of them... so... over 900 photos... I saved 220... that's pretty cool, isn't it? Well. The most important actors were there and I have for you many many many photos of them. So Kristen Stewart - i totally love her new hair! And her dresses were great. Ashley Greene - amazing, absolutely amazing dresses, I love that red color, awesome, perfect, very beautiful, Robert... it's Robert... Taylor the same... looks good... it's just... Taylor, you know:D Kellan Lutz with his new... girlfriend (boooo! :-@)... he looked good... she's weird... I don't like this actress... (it's Sharni Winson from Step up 3D)... well, Nikki Reed with her husbant, great part of photos... Elizabeth, Charlie Bewley, Peter, Billy Burke - oh my god, his wife is sooo thin! -, Julia Jones, Alex Meraz with his wife... Well... everyone. Okay, not everyone... for example Anna Kendrick is missing. And I almost forgot about Jackson Rathbone... he looks... very... interesting...:D "Prophet," said I. "Thing of evel. Prophet still if Jay or Devil!" Just short remake of Poe's poem, The Raven...:D Well.. I think I talked enough... here are photos, I hope you'll love it as much as I do and I hope you'll appreciate, that I saved 220 photos!

PART 1 - PART 2

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Twilight Saga: Breaking Dawn - part 1: Los Angeles world premiere [11/14/2011] Photos - PART 2

16. listopadu 2011 v 22:20 | Piper.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

"Breaking Dawn: Part 1" Concert Tour: Atlanta

10. listopadu 2011 v 21:09 | Piper.
Aaaaa helemese...:D Zase se ozávám co, už jsem hrozná. Mám teď dost problémy se dostat na počítač... respektive se taky částečně dokopat k tomu, abych něco přidala. Brácha byl nemocnej a tak byl infekční, no já si nemůžu dovolit bejt momentálně nemocná, takže jsem se od jeho pokoje - ve kterém je počítač - držela dál... takže jsem vlastně byla skoro furt jen u mámy a tam nemůžu moc ukládat obrázky nebo tam teda bejt tak dlouho... no nic... mám pro vás 28 fotek z části Breaking Dawn - part 1 promotour, už jsou zpátky z Evropy, a tohle byla akce spojená s nějakym koncertem, asi... no byli tam Ashley Greene, Jackson Rathbone, Nikki Reed a Charlie Bewley a mám i dvě fotky Christiny Perri... tady jsou...:

Aaaaand Breaking Dawn - part 1 promotour continues... I have for you 28 photos from one part of Concert tour, it was in Atlanta, they're back from Europe, Ashley Greene, Jackson Rathbone, Nikki Reed and Charlie Bewley were there... and as a special guest was there Christina Perri! Well.. it's concert tour so...:D Two photos with her, other photos with our beloved actors. So here it is...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nikki Reed & Jackson Rathbone: The 6th International Rome Film Festival – “Twilight Saga: Breaking Dawn” Premiere

3. listopadu 2011 v 21:15 | Piper.
Ahoj všichni, jak se máte? Nikdo mi nikdy na tuhle otázku neodpoví... fakt nikdy...:D no dobře, možná občas má milovaná Cherry ano, ale jinak? Á! Málem jsem zapomněla, chtěla jsem uložit pár perfektních fotek, ještěže jsem si vzpomněla...:D No ale než je uložím, mám pro vás několik dalších super fotek... bylo jich mnohem víc, ale já neměla čas ani náladu je ukládat a tak jich mám pro vás jen asi něco kolem 40, teď si nejsem jistá, kolik přesně jich je... jsou z 6. mezinározního filmového festivalu v Římě, který navštívili Nikki Reed a Jackson Rathbone v rámci Breaking Dawn promotour a jestli jsem to správně pochopila, tak to bylo při příležitosti premiéry filmu, ale to mi přijde nějaký divný... možná jen něco neoficiálního pro pár vybraných...:D Oběma to moc slušelo, vypadali skvěle, ale teda... vy víte, že Jaye miluju, ale tentokrát to byla Nikki, kdo vypadal naprosto božsky, fakt jí to hrozitánsky slušelo, ty šaty jsou naprosto perfektní, vypadala nádherně... no přesvědčte se sami:

Hello everybody, how are you? Noone answers this question... never... :D maybe just my beloved Cherry does...:D I almost forgot! I wanted to save some photos...:D Okay, but now I have for you another photos... I found many many more, bud I didn't have time to save everything, so it's just... something over 40 I think, I'm not sure. It's from The 6th International Rome Film Festival from "Twilight Saga: Breaking Dawn" Premiere... it was part of Breaking Dawn tour where was Nikki Reed and Jackson Rathbone was there too. Both of them looked absolutely amazing. You know I love Jackson, but at this event... Nikki was the one, who looked really really amazing and handsome! I love her dresses, very beautiful. So... here it is...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Jackson Rathbone & Nikki Reed: Breaking Dawn: Part I Photocall in Madrid, Spain

29. října 2011 v 19:49 | Piper.
Ahoj. Jak se máte? Já fajn... ale už je sobota... a to znamená, že zejtra je neděle... a neděle je poslední den prázdnin. A... 31.10. je Halloween. Vy víte, že já Halloween neslavím, moje rodina to nedělá, ale... možná... možná připravím nějaké Halloweenské články jako vloni, jestli mě nějaké napadnou...:D Víte... já bych ráda strávila jeden Halloween v Americe nebo v Anglii nebo zkrátka někde, kde se slaví... a slavila ho taky... myslím, že by to mohlo změnit můj názor. Nemám ráda celý to blbnutí ohledně Halloweenu.. u nás je to totiž jenom komerční fraška, co si budeme povídat... ale na druhou stranu... může to být zábava, když se to slaví správně a bere se to vážně, ne jako u nás. My slavíme dušičky.. uctívání mrtvých, což je fajn a já to slavím, mělo by se to dělat, myslet na své blízké, kteří už nejsou mezi námi, ale zároveň... není to žádná sranda, ani to nemá být sranda, ale Halloween ano... původní svátek je o něčem jiném... tématem není to, myslet na mrtvé, alespoň myslím... no a taky to teda není tématem tohohle článku, takže už radši zmlknu a řeknu vám to, na co čekáte... a to jest to, že mám pro vás 40 fotek Nikki Reed a Jacksona Rathbona z jejich části Breaking Dawn promo tour. Tyhle fotky jsou z Madridu ve Španělsku... a zdá se, že Nikki tráví svou svatební cestu s Jacksonem..:D Ale ne, já věřím tomu, že buď už spolu nějaký čas s Paulem byli, nebo budou, a nebo je tam s ní, těžko říct... každopádně jí to moc slušelo, Jackson - božefurthomiluju:D - vypadá skvěle vždycky, tak tady to je...:

Hi. How are you? I'm fine... but it's Saturday... that means, that tomorrow is Sunday and that's the last day of free time.. And... on October 31, 2011 iiiis... Halloween. You know I don't celebrate Halloween, my family don't do that, but... maybe... I'll do some... halloween articles like last year... we'll see...:D You know, I would like to spend one year, one Halloween in America or England. Just once. It could change my oppinion, and it could be fun. Because... I don't like all this stuff... in Czech Republic it's only comercial, just a business for shops, but... we don't have anything like that, we celebrate All Soul's Day... but... it's not big fun, you know, we think about dead people and it's good, but that's probably the only think I like about Halloween... it have to be... fun. I know, there is nothing funny about the fact that people whose were close to us, are dead... but it's not the main topic of Halloween, right? Well... and it's not the topic of this article, I'm just very talkative... I have for you 40 photos of Jackson Rathbone - ohmygodistilllovehimsomuch - and Nikki Reed from their part of Breaking Dawn promo tour. They were in Madrid, in Spain... and it looks like that Nikki Reed is spending her honeymoon with Jackson Rathbone... well, I believe that Paul and Nikki had got beautiful time together and maybe he's there with her. Well... Nikki looked amazing... and Jackson is always handsome! So... here are photos, check out and enjoy:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Robert Pattinson & Ashley Greene: Breaking Dawn fan event in Paris [23/10/2011]

27. října 2011 v 12:16 | Piper.
Ahoj všichni. Jak se máte? Já osobně mám pocit, že jsem nutně musela v pondělí umřít a od tý doby je ze mě chodící mrtvola... fakt, na tom tancování jsem prostě umřela a nevšimla jsem si toho, protože jsem mrtvá! Naprosto vyřízená, unavená, help...:D No nic, jsem v pohodě, už je to lepší... Dneska jdu s kamarádkou do kina a pak shopovat, tak jsem na to teda zvědavá:D bude sranda, to rozhodně, ale jestli jsou ti mušketýři taková blbost, jakou očekávám:D tak teda potěš...:D No, mám pro vás než odejdu, nějaké fotky, a to z Fan Event z Paříže, která se konala 23. října 2011. Je to součást propagačního turné Breaking Dawn a v Paříži byli Robert Pattinson a Ashley Greene. Ash to hrozně moc slušelo, fakt se mi ty šaty líbí, i když jsou takové zvláštní, hlavně miluju tu modrou barvu:) a Robert vypadal jako Robert no... takže asi tak:D 42 fotek jsem vám uložila a tady jsou...:

Hi everyone. How are you? I have a feeling, that I died and I am just a walking corpse...:D it happened on Monday, on my dance lesson... I'm sooo tired, I'm death, really, totally...:D Okay, I'm fine, it's better today. We have holidays now, I'm going with my friend to the cinema and shopping, it's gonna be fun, I'm excited:D but before I leave, I have for you some photos. Photos from Breaking Dawn Fan Event in Paris which was on October 23, 2011. It's part of Breaking Dawn promo tour and in Paris were Ashley Greene and Robert Pattinson. Ashley looked really good, I like her outfit, it's interesting, and I love the blue color! And Robert... looks like Robert so... here it is.. 42 photos:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Comic Con 2011 - Day 1: Kristen, Robert & Taylor at Press Line; photos

31. července 2011 v 22:22 | Piper.
Ahooooj... jak se máte, lidi? Já naštvaně... jakože fakt dost naštvaně... protože blog.cz už zase nefunguje! Nebo možná ještě pořád. Nevím, jak u vás, ale já stále nemůžu psát komentáře a videa mi taky blbnou... je to fakt na nic! Nesnášim to... doufám, že to brzo nějak... opraví... protože jestli ne, tak mi asi jebne... Dneska je poslední den července co? To je dobře... teda... já ani nevím... tyhle prázdniny jsou takový divný... jak je venku hnusně a tak... nemám co dělat a dokonce mi i začla chybět škola, asi jsem divná:D ale srpen bude lepší... mám naplánovanejch víc věcí než na červenec a doufám, že i počasí se trochu umoudří... snad... ale uvidím. Mimochodem jsem dneska učinila rozhodnutí, že si nechám přebarvit vlasy! :D Protože fakt nesnášim svojí barvu vlasů... teda... já jsem rozpolcená... protože... jako občas říkám, že přirozená barva je to nejlepší... ale na druhou stranu, moje je fakt nudná a na prd... kdybych měla vlasy jako jedna spolužačka, tak u toho názoru i zůstanu, ale takhle... no bude to fakt šílený, bude to šok a tak, ale doufám, že to nakonec lidi vyhodnotí jako aspoň dobrej žert když už nic jinýho... a já jsem schopná to fakt udělat:D No nic, ozvu se, až to bude jistý nebo až to na tý hlavě budu mít:D to bude mazeeeec:D No nic... mám pro vás nějaký fotky... nevím, kolik jich je, je jich moc na to, abych je dneska počítala... takže fotky z press line, no prostě z červenýho koberce pro tisk... :D z 1. dne Comic Conu... Rob vypadá jako debil:D, ty vlasy sou děsný:D, Kristen vypadá skvěle a Taylor je prostě... Taylor...:D tak tady to je:

Hiiii... how are you guys? I'm angry... very very very angry because blog.cz doesn't work... still... I hate it! I can't write comments, that's crazy, I hate it! Weeeel... today is last day of July... that's not good... but... I don't know, my holidays are... weird and I don't know... maybe I'm crazy, but I miss school...:D and August will be better, I have more things to do... :D I decided today that I'll have a new color of hair... I will!! I hope I will:D I want to because I don't like my color... I really need change and this is will be so crazy change but I hope it will be awesome :D actually it will be big shock for everyone... but that's exactly what I want! :D But. I have for you photos... I have no idea how many but too much... first I have for you photos from first day of Comic Con 2011 from the Press Line with red carpet... Rob looks like idiot, Kristen looks great and Taylor looks like Taylor...:D so... here it is...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Comic Con 2011 - Day 1: Press Conference with Kristen, Robert & Taylor; photos

26. července 2011 v 12:05 | Piper.
CZ: Překvápko! Mám pro vás fotky z tiskové konference Breaking Dawn s Kristen Stewart, Taylorem Lautnerem a Robertem Pattinsonem! Máte radost? Já teda jo, protože to ukládání mi přišlo nekonečný...:D a pořád ještě mám co ukládat dál... ale tak zrovna teď mám pro vás tyhle... A jak se mimochodem máte? Já celkem dobře... akorát mi hrabe z jedný mý kámošky:D Teď by mě docela zajímalo, která si to vezme osobně, pokud tohle bude číst:D No... mám pro vás teda asi 82 fotek z tiskovky s Kris, Robem a Taylorem... Kristen vypadala podle mě dobře... teda jako nevím ta halenka a pod tím ta černá podprsenka... ale jako, je to její styl a já mám ráda její styl... takovej pohodářskej... tohle je přesně oblečení, který by podle mýho měla nosit jednadvacetiletá holka... ne žádný úžasný róby... ale tak to je o vkusu, že jo... ale stejně...:D Víte, co Kris většinou nosí... a mně se to líbí... Taylor vypadal taky dobře a tak no, ten vypadá furt stejně:D no a Robert... nezměnila jsem názor... s timhle novym účesem vypadá jak idiot, prostě jo!:D

EN: Surprise! I have for you photos from Press Conference of Breaking Dawn with Kristen Stewart, Taylor Lautner and Robert Pattinson! Are you happy? I'll save many photos from press with others but right now, I have for you these...:D How are you by the way? I'm fine, just... I don't know... my friend makes me crazy... but I'm good because I finish this, finally!:D I have for you videos too, but before I have to post photos... from press line, from meet & greet etc...:D So... 82 photos I think... from press conference with Kris, Rob and Taylor. Kristen looked really good, I like her style... I don't know, her style is so... normal... that's exactly what 21-year-old actress should wear... and it's her, it's Kristen, you know what she usually wears... Taylor looked great too... and Rob... like I said before... I didn't change my opinion... he looks like idiot with this new hair cut so... enjoy:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama