Info o filmu

Scream 2009: Twilight nominations

1. září 2009 v 22:51 | Piperka
Ahoj. Dneska jsem to zase flákala co? A ani žádný články jsem nenastavila:-( No to snad stihnu zítra... alespoň dva na den... snad...:-D Možná... když tak alespoň jeden... a taky už jsem sem dlouho nedávala FF, to taky flákám, takže bych to asi měla napravit....
No takže jsem se dneska dozvěděla, že Twilight se dočkalo dalších skvělých nominací! TV Spike oznámila seznam nominací pro Scream Awards 2009, mezi kterými jich má Twilight hned deset...! Ovšem možných výher pouze devět.... Hlasy budou sečteny 17. října 2009 [bude ukončeno hlasování] a vítězebudou živě vyhlašovat 27. října 2009.
A Twilight a všechno s ním spjaté bylo nominováno v těchto kategoriích:


The Ultimate Scream: Twilight
Best Fantasy Movie: Twilight
Best Actor in a Fantasy Movie or TV Show: Robert Pattinson, Twilight
Best Actress in a Fantasy Movie or TV Show: Kristen Stewart, Twilight
Best Villain: Cam Gigandet as James, Twilight
Best Ensemble: Twilight
Best Supporting Actress: Ashley Greene, Twilight
Breakout Male Performance: Taylor Lautner, Twiligh nebo Robert Pattinson, Twilight
Scream Song of the Year: "Decode" by Paramore, Twilight

Hlasovat můžete tady<<

Takže vážně hrozně gratuluju! Myslím, že Twilight vyhraje alespoň něco... ne-li všechno... osobně strašně přeju Ashley nominaci na nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli [tam to maj vysvětlený trochu kratším názvem, co?]... a tak... No jsem zvědavá, jestli v Breakout Male Performance vyhraje Rob nebo Taylor... řekla bych, že Rob... můj názor...

Možná by také stálo za zmínku, že v Best TV shows je nominovaný seriál Dexter na kterém spolupracovala scénáristka filmů Twilight Ságy, Melissa Rosenberg. ;-) Já teda hlasovala pro True Blood, ale to je vedlejší:-D Také je zajímavé, že je v Best Actor in Fantasy movie nominován Michael Sheen za svou roli ve filmu Underworld... ovšem, my budeme hlasovat pro Roberta, že? Nebo alespoň já:-D I když Hugh Jackmen je dost velká konkurence.... A co potom Brad Pitt za roli v Podivuhodném případu Benjamina Buttona? Panečku... to tedy nevím... Dobrá... budete to brát jako velké selhání, když budu hlasovat pro Brada? Ne, že bych ho měla raději než Roba, ale v PPBB byl dokonalej... Dobře.. nakonec jsem hlasovala pro Roba... A musej.. .prostě musej mi furt připomínat Stáhni mě do pekla, že jo? Nejvíc mě pobavila kategorie best screaM play:-D Ale nevim nevim... konkurence je tentokrát opravdu velká... já vím, že Twilight je teď fenoménem... ale konkrétně u Best Actor in a Fantasy Movie si nejsem jistá, jestli zvítězí Robert... a to není jediné, u čeho mám malinko pochyby...

'Twilight' parody by The Hillywood Show - Behind the scenes

29. srpna 2009 v 14:03 | Piperka
Ahoj! No tak myslím, že všichni znáte tu nejslavnější a zároveň i nejlepší parodii na film Twilight, která je... nebo alespoň většina z vás, ne? Mluvím o parodii natočené v režii s Hannah Hindi podle scénáře Hilly a Hannah Hindi... Což jsou sestry, které už dlouhou dobu natáčí různé věci a nejznámější jsou si jejich epizody... tedy dřív... momentálně je většina z nás, alespoň si to myslím, zná právě díky té parodii... A sestry Hindi na oficiální stránce The Hillywood Show zveřejnili video Behind the Scenes Twilight parody, kde jsou nepovedené scény a tak podobně... a vzhledem k tomu, že Hilly a Hannah opravdu obdivuju, jakou práci si s těmi svými videi vždycky dávají a tu parodii na Twilight, ač je to parodie, mám fakt ráda... rozhodla jsem se vám sem to video dát... druhým důvodem je taky to, že je to vážně sranda... musela jsem se smát:-D Určitě stojí za to, si to shlédnout, opravdu... jinak The Hillywood Show chystají už i parodii na New Moon... a já se fakt těším... na pravý film sice víc, ale jsem zvědavá...:-D Tak tady je to video...


#TheHillywoodShow.com

Twilight movie s českým dabingem!

23. června 2009 v 22:15 | Piperka
Ahoj! No tak TeSSiiii dnes objevila úplně celý film s českým dabingem a já se na to tedy odvážně koukám... a je to fakt děsný... obzvláť tedy zatím Edward mi přijde... V Harry Potterovi byl Jan Maxián na Roba dobrej, ale ve Stmívání... no nevim... je to takové... podivné... jak jsem říkala, možná je to tím, že jsem to tolikrát viděla v originále, ale stejně...:

Zatím se tedy statečně držím... ale teda v té části s Alice u autobusu mi přijde, že jí mliuví někdo jiný, než v té scéně, na kterou jsem vám sem dávala odkaz... že by kiks? Nebo mám možná jen slyšiny... opravdu nevím... Tak kdo má odvahu, ať se koukne...
Kopírujte pouze s tímto zdrojem:

Jelikož to skutečně jako první našla TeSSiiii...

Twilight DVD

23. června 2009 v 18:35 | Piperka
Ahoj. Tak jsem se rozhodla vám sem dát také nějaké informace o DvD Twilight... takže tady jsou... Dneska se chystám ještě přidat nějaký ten shoot, myslím, že sem asi hodím nějakej s Kris a pak ještě fotky Taylora z MMVA a dvě videa z téže akce... ale nevím, jak budu stíhat. Jinak jsem oběhla všechna SB, alespoň doufám... tak teď už k těm informacím:
V prodeji: podle mých informací od 29. července 2009
Předprodej DVD: na arara.cz (zde) anebo na gorila.sk (zde)
Cena: pohybuje se okolo 400 Kč (kolem 15€)
Bonusy:
Interaktivní menu
Výběr scén
Vystřižené a prodloužené scény
Upíři
Dobrodružství začalo
Hudba: Srdeční tep stmívání
Videoklip Paramore - Videoklip Decode
Leave Out All The Rest - Videoklip Linkin Park
Zvuk: česky 5.1 , anglicky 5.1
Titulky: české, slovenské (a pravděpodobně i anglické)
Dvd obdahuje originální znění + český dabing. Už se objevilo pár videí s českým dabingem, ale rozhodla jsem se vám to sem nedat. Nechci vás děsit... koho by to ale zajímalo, může se podívat třeba tady na asi nejdelší celou scénu z filmu. Já osobně se budu koukat na originální verzi...

Obal DVD:

free image hostfree image host

Teen Choice Awards 2009: nominations

16. června 2009 v 20:30 | Piperka
Ahoj! Možná už jste slyšeli, že film Twilight a jeho herci jsou mezi nominovanými na Teen Choice Awards 2009! Twilight je mězi nominovanými hned ve dvanácti kategoriích! Což je podle mě naprosto úžasné... Tady máte všechny nominace:

Movie Drama: Twilight vs. Obsessed, Andělé & Démoni, Milionář z chatrče a Podivuhodný případ Benjamina Buttona.
Twilight je v této kategorii horkým kandidátem, ovšem není to jednoznačné... myslím, že bude mít velkou konkurenci u Benjamina Buttona a možná i u Milionáře z chatrče... (U těch ostatních nemůžu, jelikož jsem neviděla ani neslyšela ohlasy)
Movie Romance: Twilight vs. Austrálie, Až tak moc tě nežere, Báječný svět shopaholiků a Sesterstvo putovních kalhot 2. (U tohohle myslím, že vyhraje Twilight, i když jsem nic z ostatního neviděla.)
Movie Actor: Robert Pattinson za Twilight vs. Brad Pitt za Podivuhodný případ Benjamina Buttona, Channing Tatum za Fighting, Dev Patel za Milionáře z chatrče a Hugh Jackman za Australii(Tady je teda asi největší konkurencí Brad Pitt, podle mě, ale nevím...)
Movie Actress: Kristen Stewart za Twilight vs. Angelina Jolie za film Výměna, Beyonce Knowles za Obsessed, Freida Pinto za Milionáře z chatrče a Nicole Kidman za Australii (U tohohle opravdu nevím.. myslím, že Kristen je žhavou kandidátkou na výhru...)
Movie Villain: Cam Gigandet za Twilight vs. Liev Schreiber za X-Men Origins: Wolverine, Eric Bana za Star Trek, Ken Jeong za The Hangover, Hank Azaria za Noc v muzeu 2. (No... viděla jsem jenom Twilight a Noc v muzeu 2... Cam má rozhodně šanci a já mu to přeju.)
Movie Fresh Face Female: Ashley Greene vs. Nikki Reed z Twilight vs. Frida Pinto z Milionáře z chatrče, Lynn Collins z X-Men Origins: Wolverine a Emily Osment z Hannah Montana movie(Tak tohle bude velmi zajímavé, jelikož v této kategorii jsou soupeřkami Ashley a Nikki. Zajímalo by mě, která z těch dvou vyhraje, jestli některá. Já osobně mám ráda obě, ale hlasovala jsem pro Ashley Greene...)
Movie Fresh Face Male: Taylor Lautner z Twilight vs. Chris Pine ze Star Treku, Dev Patel z Milionáře z chatrče, Sam Worthington z Terminator Salvation a Taylor Kitsch - X-Men Origins: Wolverine(Tady osobně nejsem schopná to posoudit, ale přeju to Tayovi...:))
Movie Liplock: Robert Pattinson & Kristen Stewart za Twilight vs. Frida Pinto & Dev Patel za Milionáře z chatrče, Vanessa Hudgens & Zac Efron za High School Musical 3: Senior Year, Miley Cyrus & Lucas Till za Hannah Montana Movie a Owen Wilson & Marley za Marley & Já(Samozřejmě to přeju Robovi a Kris a myslím, že mají asi největší šanci, ale zároveň bych to přála Owenovi s Marleym:-D)
Movie Rumble: Robert Pattinson(Edward Cullen) VS. Cam Gigandet(James) za Twilight vs. Chris Pine(James T. Kirk) VS. Zachary Quinto(Spock) za Star Trek, Hugh Jackman (Wolverine) & Liev Schreiber(Victor Creed) VS. Weapon XI za X-Men Origins: Wolverine, Anne Hathaway(Emma) VS. Kate Hudson(Liv) za Válku nevěst a Beyonce Knowles(Sharon) VS. Ali Larter(Lisa) za Obsessed(James vs Edward do toho! Myslím, že mají celkem velkou šanci...)
Album Soundtrack: Twilight vs. Hannah Montana: The Movie, Jonas Brothers' 3D Concert Experience, High School Musical 3: Senior Year, Gossip Girl(Myslím, že Twilight má celkem slušnou šanci, i když je pravda, že písně od Miley Cyrus nebo z HSM jsou dost oblíbené)
Male Hottie: Robert Pattinson vs. Jonas Brothers, Zac Efron, Chace Crawford, Taylor Kitsch(Tak teda Rob je jasný favorit;) Aspoň si myslím, že je to jasné)

Taková maličkost, v Music: Rock Group je nominována skupina Paramore (ovšem já hlasovala pro Green Day) a v kategorii Music: Rock Track je nominovaná píseň Decode taktéž od Paramore(ovšem já opět hlasovala pro Green day...:-D)

A teď to nejdůležitější, hlasovat můžete TADY, ale nejprve se tam musíte zaregistrovat a musí vým být mezi 13-19 lety. (TEEN choice, thirteen-nineteen) Vyhlašování a zároveň show se koná 10.8.2009. (za prvotní impulz děkuji Cathy z a-greene.blog.cz)
Takže jim opravdu přeju všechny nominace a doufám, že vyhrají všechno!:-D Nebo tedy alespoň něco...

MTV Movie Awards...

31. května 2009 v 19:44 | Piperka
Ahoj! Nesuďte mě, tohle jsem sem musela dát...
No tak jak jsem psala sem, tak film Twilight a herci z něj byli nominováni v MTV movie awards hned v několika kategoriích a dnes je to tady! Ve 21:00 awards začíná a dneska jsem zjistila, kdo všechno tam údajně má být.
Tááákže... tady jsem zjistila informaci, že na MTV movie awars se mají dostavit Kristen Stewart, Ashley Greene, Robert Pattinson, Taylor Lautner a Kellan Lutz!! Což je naprosto úžasné! Doufám, že bude spusta fotek a také, že vyhrají alespoň v něčem... takže účast bude bohatá. Další věc, která se objevila je jen taková maličkost, že Ashley a Kellan by měli prý sedět vedle Sandry Bullock... Tyhle informace jsem našla tady.
Jak víte, také bude zveřejněn první teaser trailer!!!
A díky mé drahé Cathy jsem získala fotku zasedacího pořádku! Můžete tam vidět Roba, Kris, Taylora, pak nad Kristen je Ashley a já osobně tam vidím také Cama Gigandeta!

DvD news - konečné datum, konečný dabing

26. května 2009 v 19:34 | Piperka
Hola! Jak se máte?? Já celkem... špatně, ale to neřešte... :-D
Dneska vám přináším aktuální zprávy o DvD v ČR, které mi poskytl můj milovaný Danny - hrozně moc děkuji! Takže jsem konečně zjistila oficiální dabing a konečné datum...!
Tááákže.. DvD Twilight/Stmívání vyjde v ČR 29.7.2009! Když jsem to viděla, říkala jsem si - až v červenci??? Já je zabiju! Ale tohle datum si budu dobře pamatovat, jelikož má narozeniny jedna z mých nejlepších kamarádek... A teď k tomu dabingu:


Edward Cullen(Robert Pattinson) - Jan Maxián(Harry Potter a ohnivý pohár - daboval Roba)
Bella Swan(Kristen Stewart) - Nikola Votočková(Spider-Man - dabovala Kristen Dunts as. Mary Jane Watson)
Alice Cullen(Ashley Greene) - Kristýna Valová(bohužel netuším, snad v seriálu 4400)
Dr. Carlisle Cullen(Peter Facinelli) - Antonín Navrátil(já osobně si ten hlas vybavím v souvislosti s filmem Nekecej a pádluj, kde daboval Matthew Lillarda, ale jak další třeba ve filmu Titanic daboval Billa Paxtona - Brock Lovett)
Reneé Dwyer(Sarah Clarke) - Zuzana Skalická(Piráti z Karibiku 2. - dabovala Naomie Harris - Tia Dalma, nebo také hrála v Ordinaci v růžové zahradě jednu z dcer Dr. Čížka)
Charlie Swan(Billy Burke) - Zdeněk Podhůrský(Ztraceni tam daboval Joshe Hollowaye - James 'Sawyer' Ford) celý článek

Twilight/Stmívání - český dabing...

12. května 2009 v 22:14 | Piperka
Ahoj! Tak dneska jsem díky Dannymu - témto ti oficiálně hrozně moc děkuji - našla krátký seznamlidí, kteří budou dabovat, - nebo už dabovali? Nevím jak to je:-D - herce ve filmu Twilight! Já se na to teda stejně budu koukat s titulkama...:-D ale tahle informace by mohla některé z vás zajímat, i mě to zajímalo...! ;-) Tááákže... nevím, jestli je to oficiální, pravděpodobně ne... Podle toho váhání mezi některými z nich jsou to spíš jen spekulace... Akorát tedy myslím, že Alice je už jistá, ale uvidíme, jak to nakonec bude... můj zdroj mi poskytl Danny a je tady... ale teď už k seznamu... nejsou to všichni. Pouze Edward, Bella, Carlisle, Charlie a Reneé...:

Edward Cullen (Robert Pattinson) - buď Jan Maxián (Harry Potter 4) nebo ?
Bella Swanová (Kristen Stewart) - Nikola Votočková (Zathura) nebo Anna Suchánková
Alice Cullenová (Ashley Greene) - Jitka Moučková
Charlie Swan (Billy Burke) - Lukáš Hlavica nebo Jaromír Meduna (nebo kdokoliv jiný)
Dr. Carlisle Cullen (Peter Facinelli) - Antonín Navrátil (nebo opět někdo jiný)
Reneé Dwyer (Sarah Clarke) - Simona Postlerová (24 hodin)

U hlavních představitelů... u Belly a Edwarda se pořád ještě spekuluje o tom, že by je dabovali nějací neohraní, úplně noví dabéři...

Kdyby jste si někdo nevybavovali ty hlasy - Jitka Moučková mluvila Holly Marii Combs v seriálu Charmed, alespoň myslím... :-D Ale zase, kdo nesledoval nebo nesleduje Charmed/Čarodějky... no nic... Simona Postlerová mluvila Lauren Graham(Lorelai) v seriálu Gilmorova děvčata... ale tento dodatek je spíše pro seriálové maniaky, jakým jsem já...

Most Beautiful 2009

3. května 2009 v 0:08 | Piperka
Ahoj! No tak jsem se dneska nějak pustila do novinek co? Teda vlastně vuž včera:-D Takže ne denska, ale včera jsem také zjistila, že magazín People vyhlásil výsledky ankety o 100 Most Beautiful aned 100 nejhezčích lidí světa...
Na prvním místě se umístila Christina Applegate, ovšem ona není ta, kvůli které sem píšu. Jestli jsem to na http://people.com/ pochopila správně, tak v první dvacítce se umístil také Robert Pattinson! Podle mých informací, když bysme počátali hvězdy 90120 jako jednoho člověka... Robert je 10. A našla jsem informaci, že mezi tou stovkou najdeme i Kristen Stewart, a prý i snad... možná:-D Taylora Lautnera a Dakotu Fanning. Nemám celý žebříček, je možné, že je tam i někdo jiný z Twilight ságy, já ovšem vím pouze o těchto čtyřech. Bylo to tam nějaké zmatené a bohužel se mi nepodařilo sehnat všechny, ovšem jen tak pro zajímavost... Mezi stovkou nejkrásnějších osob se objevila třeba Angelina Jolie, Halle Berry, Nick a Joe Jonasovi, jak jsem říkala, hvězdy ze seriálu Beverly Hills 90210(mezi nimi i přítelkyně Kellana Lutze, AnnaLynne McCord) , Zac Efron, Channing Tatum, George Clooney, Brad Pitt, Christina Aguilera, Selena Gomez nebo také první dáma USA Michelle Obama...

Na informaci mě navedl bloghttp://twilight.blog.cz/ ovšem info jsem hledala sama...

Twilight: Chyby ve filmu...

29. dubna 2009 v 18:01 | Piperka
Ahoj! Dneska jsem našla fakt super věc a to chyby, které se objevily ve filmu i s fotkama. Já bych to nazvala: Chyby, kterých si ani nevšimnete... přesto tam jsou:-D protože jsou to obravdu jen detaily, kterým člověk nevěnuje pozornost, když se snaží sledovat děj:-D U fotek je většinou původní, a pak ta věc, která se změnila plus vysvětlivky....:

Hadičky změnily pozici. V detailním záběru byly víš u očí... v celém článku víc...

TwiCon 2009

24. dubna 2009 v 18:40 | Piperka
Ahoj! Dneska jsem zjistila, že se bude konat TwiCon 2009 neboli setkání herců z TW cast s
fanoušky twilight ságy... Bude se konat 30.srpna v americkém Dallasu, takže já mám smůlu, ale nevadí... Celkem se prodá 2,5 tisíce lístků a akce bude trvat tři dny. Svou účast už potvrdili: Ashley Greene(Alice Cullen), Kellan lutz(Emmett Cullen), Peter Facinelli(Carlisle Cullen), Jackson Rathbone(Jasper Hale), Mike Welch(Mike Newton) a Christian Serratos(Angela Weber). Tak třeba to potvrdí i další, doufám že jo;-) Fanoušci z Dallasu se ale mají viďte? Nemusí jezdit takovou dálku:-D
No samozřejmě musím uvézt zdroj... něco jsem si do toho přidala:-D ale zdroj>>tady

Movie Awards 2009

14. dubna 2009 v 19:35 | Piperka
Ahoj! Dneska se ke mě dostala zpráva, že film Stmívání//Twilight byl na Movie Awards roku 2009 v několika kategoriích... vlastně docela v hodně, možná dokonce ve všech...
Nominace se tákají těchto kategorií:
  1. Nejlepší film
  2. Nejlepší ženský výkon : Kristen Stewart
  3. Nejlepší mužský výkon : Robert Pattinson
  4. Největší ženský vzestup : Kristen Stewart
  5. Největší mužský vzestup : Robert Pattinson & Taylor Lautner
  6. Nejlepší záporná postava : Cam Gigandet
  7. Nejlepší polibek : Kristen Stewart & Robert Pattinson
  8. Nejlepší souboj : Cam Gigandet & Robert Pattinson
Tak já doufám, že vyhrají alespoň něco! Chci říct... určitě něco vyhrají a já jím to přeju dopředu! Zaslouží si to:) Hlasovat pro ně můžete tady bohužel ale jen do 20. dubna 2009

Zdroj: http://s-u-m-r-a-k.blog.cz

Popstar online voting...

6. dubna 2009 v 19:31 | Piperka
Ahoj všichni! Dneska jsem našla informaci, že na stránce PopstarOnline.com probíhá nějaká anketa a můžeme tam hlasovat v kategorii nejlepší film právě pro Twilight. Ovšem není to jen o nejlepší film. Jak jsem tak koukala a hlasovala, je to dotazník a volí se tam spousta kategorií, včetně nejoblíbenějšího herce, herečky, nejvíc sexy herce, nebo jak to tam bylo, nej teen idol a tak... Já jsem teda hlasovala v herce pro Johnnyho Deppa, v herečce jsem dala Ashley Greene, pak ještě v něčem jsem hlasovala pro Roberta Pattinsona a tak různě no...
Hlasovat můžete tady, ale abyste mohli volit, musíte se tam zaregistrovat... Ashley Greene dokonce vybízela fanoušky, aby tam hlasovali a tak vám sem dávám to video...:

Tak co? Budete hlasovat? Doufám, že ano:)

Magazine Seventeen a Twilight boys!

4. dubna 2009 v 17:49 | Piperka
Ahoj lidiškové! Mám tu pro vás informaci, že magazín Seventeen sestavil anketu 17. nejvíc sexy mužů v Hollywoodu a mezi nimi samozřejmě nechybí ani tři z herců Twilight! A to Robert Pattinson, Kellan Lutz a Taylor Lautner!! Takže vám musím hoši pořádně gratulovat, za tak skvělé umístění! :-)) Podle mě si to zasloužili! Tak vám sem dávám žebříček...:

1. Zac Efron (HSM and 17 Again)
2. Chace Crawford (Gossip Girl)
3. Robert Pattinson (Twilight)
4. Jesse McCartney (singer)
5. Jay Lyon (The Hills)
6. Bow Wow (singer)
7. Ryan Sheckler (Life of Ryan)
8. Daren Kagasoff (Secret Life, or course! Wink )
9. Tristan Wilds (90210)
10. Kellan Lutz (Twilight)
11. Ed Westwick (Gossip Girl)
12. Jonas Brothers (music group)
13. Ne-Yo (singer)
14. Chris Pine (The Princess Diaries 2 and Star Trek)
15. Penn Badgley (Gossip Girl)
16. Boys Like Girls (music group)
17. Taylor Lautner (Twilight)
Víte... já stále nechápu, proč se Zac Efron vždycky umístí tak vysoko... já nevím no... Sice nevypadá špatně, ale já ho prostě nemusím no... ale to je jen můj názor:-D

Bella's Lullaby DVD Spot

27. března 2009 v 22:46 | Amaunet
Ahoj, váhala jsem, do jaké rubriky mám tohle zařadit...
Našla jsem na oficiální stránce filmu Twilight upoutávku na DVD a pak to vyjela na youtube... Tohle si mě získalo, protože je to podbarvené tóny Belliny ukolébavky, kterou zbožňuju víc než jakoukoli součást soundtracku...
Už se nemůžu dočkat, až bude to DVD i u nás.

Twilight na DVD

27. března 2009 v 21:21 | Amaunet
Ahoj,
vzpomínám si, že Piperka sem kdysi psala, že Twilight vyjde na DVD 21.3. ...
Teď jsem ale na oficiálních anglických stránkách Steph Meyer našla, a musím dát za pravdu, že DVD Twilight vychází až 6. dubna. Je možné si to předobjednat. Samozřejmě, že tam budou všechny bonusy, o kterých Piperka psala.


'Twilight' Parody' by "The Hillywood Show"

15. února 2009 v 21:33 | Piperka
Ahoj, ahoj, ahoj... asi všichni víte, nebo tušíte, že se na youtube.com a jinde objevují parodie na Twilight. Některé mě hodně štvou, v některých jsou nějaké celkem vtipné pasáže, ale občas mě to štve a některé jsou fakt povedené...
A do té poslední kategorie bych zařadila i parodii, kterou sem dávám. Vytvořilo jí studio "The Hillywood Show". Myslím, že jsou celkem dobrý, teda celkem dost, dost, dost dobrý, že něco takovýho dokázali natočit. Je to sice parodie, ale mě se to fakt líbí, ani nevím proč:-D Tak se koukněte taky, stojí to za to. Není to celý film, to ne.. je to přibližně na 9 minut a povedlo se jim to:

Jinak ten avatar je mojí tvorby, tak kdybyste trvali na zkopírování, tak se zdrojem, děkuju...

zdroj>>©
Nedávno jsem viděla ještě trailer na jednu také celkem povedenou parodii, ale to bylo takové víc.. no prostě víc jako parodie, ale taky to nebylo špatné...ale tamto bych zařadila spíš do té druhé kategorie...

Twilight na DvD již v březnu...!

5. února 2009 v 18:25 | Piperka
Ahoj, tuhle informaci už učitě většina z vás četla na jiných blozích, ale stejně to sem musím dát.
Speciální edice DvD celosvětově vyjde už 21.března 2009, a přesto, že už se to blíží, nemůžu se dočkat. DvD stojí $29.99, což je asi 485 KČ, což je na mě celkem hodně, ale zase ne tolik:-D DVD si můžete předobědnat TADY. Našla jsem také informace o tom, co všechno bude tato edice obsahovat... samozřejmě nemusím uvádět, že DvD s filmem:-D


SPECIÁLNÍ BONUSOVÝ DISK>>klik na celý článek

Normální chlap vs. Edward Cullen

4. února 2009 v 16:01 | Piperka
Ehm... no tak jako, já občas tak různě lítám po blozích, tak jsem narazila na tohle... občas narazím na hrozné kraviny, ale tohle mi přišlo docela vtipné... je to vlastně srovnání, co by udělal skutečný chlap a co Edward Cullen:-D Některé jsou celkem trefné...:

Normální chlap by řekl: "Miluju Tě, baby!" Edward Cullen by řekl: "Jsi můj život."
Normální chlap by řekl: "Myslím, že jsem se zamiloval." Edward Cullen by řekl: "A tak se lev zamiloval do jehňátka."
Normální chlap by řekl: "Tvoje vlasy vypadají jako kopa sena; bež si je učesat!" Edward Cullen by řekl: "Tvoje vlasy vypadají jako kopa sena, ale mě se to líbí!"
Normální chlap by vybral naáhodnou píseň od náhodného autora a věnoval by vám ji. Edward Cullen by vám zazpíval píseň, kterou pro vás napsal po čase hraní na piana.
Když zemřeš, normální chlap si najde jinou. Když zemřeš, Edward by se zabil, protože život bez tebe nestojí za to. "No, neměl jsem v úmyslu žít bez tebe." Převrátil oči, jako by to bylo nad slunce jasnější. "Ale nebyl jsem si jistý, jak to udělat - věděl jsem, že Emmett ani Jasper by mi nikdy nepomohli... tak jsem si řekl, že bych možná šel do Itálie a udělal něco, čím bych vyprovokoval Volturiovi."

Kdy mají narozeniny?

18. ledna 2009 v 22:03 | Amaunet
Tak jsem si malinko hrála a vytvořila jsem seznam herců z Twilight//Stmívání podle toho, kdy se narodili. Myslím, že mi nikdo nebude vyčítat, že tam nenajde zhypnotizovanou servírku Amber nebo ta podezřelá individua z Port Angeles...
Ještě jsem to seřadila podle znamení západního horoskopu.

BERAN

9. dubna 1990 Kristen Stewart//Bella Swan

BÝK

7. května 1957 Ned Bellamy//Waylon Forge
13. května 1986 Robert Pattinson//Edward Cullen
17. května 1988 Nikki Reed//Rosalie Hale

BLÍŽENCI

29. května 1981 Justin Chon//Eric Yorkie
15. června 1975 Elizabeth Reaser//Esme Cullen
(klik na celý článek)
 
 

Reklama