Kellan - photoshoots

Kellan Lutz: Photoshoot for August Man Magazine

29. listopadu 2009 v 19:25 | Piperka
Ahoj. Jak jste se dneska měli? To byl zase den... a ještě bude, to vám povím... bože! Musím se učit na test ze španělštiny, kterej zejtra píšeme, to mě asi zabije... No dneska jsem byla celej den na chatě a sekali jsme trávu... a hrabali trávu... a hrabali listí... a já jsem mrtvá... a taky jsme se snažili vytrhnout strom... kterej jen tak mimochodem, rostli za komínem na střeše... a taky sme našli jedli v takovym širšim okapu... panebože! To je fakt pakárna! Jak může bříza růst na střeše???!!! Byla sice maláí, ale vůbec sme jí nemohli vytrhnout... už jsem viděla tátu, jak z tý střechy spadne, to bylo hrozný... a mámu trefil do hlavy kus komína... no ale jenom malej, nebojte... prostě to byl děs dneska... Ale tak trochu mi zvedl náladu kamarád, když mi poslal odkaz na tohle video...:-D Koukněte se, stojí to za to:-D a taky to, že se koukám na NM... sice to asi zase nedokoukám... ale to jsou detaily...:-D Přejdu k věci, chci se koukat, dokud tu budu moct být, ale zároveň se musím učit a chci přidat alespoň jeden článek... no a myslím, že New Moon není moc vhodná zvuková kulisa na učení se španělštiny...:-D


Takže jsem se rozhodla potěšit lidi, kteří mají rádi Kellana Lutze alespoň z poloviny tak jako Whit:-D a přidat vám jeho asi nejnovější photoshoot. Je to shoot, který nafotil pro magazín August Man celkem nedávno... dávala jsem vám sem scany a pár fotek před nějakou dobou, ale nyní mám pro vás kompletní shoot. Ty fotky sice nejsou v moc velké kvalitě... tedy jako rozměrově, jinak jsou velmi kvalitní, ale to vůbec nevadí, protože ten shoot je perfektní. Opravdu naprosto dokonalý! Kellanovi to opravdu neskutečně sluší, vypadá skvěle a je vidět, že fakt ví, jak se v téhle branži chodí... naprosto jsem se zamilovala do té fotky, ze které je dělaný ten avatar a potom do té poslední... kdo má jiný názor než ten, že tento photoshoot se skutečně povedl? Myslím, že to ani není možné... a myslím, že slovo: perfektní, naprosto vystihuje vše... takže už budu mlčet a dám vám sem ty fotky... je jich celkem 26...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kellan Lutz: Photoshoot 0.5 [by Jeff Vespa]

30. srpna 2009 v 20:10 | Piperka
Ahoj... tak jsem zjistila, že tímto článkem se dostanu na 100 článků za měsíc. Tak jsem myslela, že vymyslím něco speciálnějšího... ale došlo mi, že je to vlastně naprosto jedno:-D a hlavně, že když jsem tady, tak trochu zanedbávám shooty, které dávám jen, když přednastavuju články:-D A mám pro vás jeden nádherný photoshoot Kellana Lutze, který patří asi k těm nejnovějším... a je vážně úžasný! Kellanovi to strašně sluší, vypadá dokonale;-)
Je to jen pět fotek, ale skutečně stojí za to! Nafotil ho Jeff Vespa a nemůžu si pomoct, je skvělej! Nejvíc se mi líbí ta druhá fotka... je těžké se rozhodovat, vzhledem k tomu, že jsou všechny super a k tomu dost podobný, která je nejlepší, ale mám nejradši tu druhou... kvůli tomu výrazu, víte, ty oči... já nevim... prostě... ta druhá:-D Tak tady jsou...a v dost velké kvalitě, upozorňuju... nebudu už zdržovat...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
za fotky moc děkuji breaking-dawn.fr

Kellan Lutz: Photoshoot 0.4

18. července 2009 v 14:27 | Piperka
Ahoj. No tak na dnešní den jsem vybrala jeden ze svých nejoblíbenějších photoshootů Kellana Lutze, jelikož je za a) fakt skvělý a za b) slíbila jsem Whitey, že budu přidávat víc věcí s Kellem... Tenhle shoot mám opravdu ráda, přesto, že jsou to jen a pouze 4 fotky, podle mě jsou všechny skvělé. Ani nevím, proč, ale prostě mi přijde tenhle shootek úžasný. Obecně, Kell je fakt skvělej... Jackson u mě sice stále vede, ale Kella mám opravdu ráda a tenhle shoot je fakt dobrý:-) Ani nevím, která z fotek se mi líbí nejvíce... buď ta první... ne nebudu se rozhodovat, na všech mu to sekne... je k sežrání;-) Doufám, že mi dáte za pravdu, tak tady jsou:
Toto byl přepřipravený článek, měla jsem být ještě v Holansku, ale už jsem tady:-D

imagebam.com imagebam.comimagebam.comimagebam.com
Taky si myslíte, že je skvělý... já si fakt nemůžu pomoct, nesuďte mě...

Kellan Lutz: Photoshoot 0.3

1. července 2009 v 18:08 | Piperka
Ahoj. Jak se máte? Já... konsternovaně... ale nebudu vám tu psát proč, radši...:-D No... imagebam.com už mi k mému potěšení, a kvůli tomuto shootu i k potěšení Whitey...:-D, funguje, takže vám sem můžu dát ty slibované fotky;) Je to photoshoot Kellana Lutze taky po dlouhé době... pro Max Magazine Outtakes a je fakt úžasnej:-) Ty fotky nejsou v největší kvalitě, ale Kell tam vypadá skvěle:) Hrozně mu to sluší... Všechny najdete v celém článku... moc jich není no...:
imagebam.comimagebam.com imagebam.com

Kellan Lutz: Photoshoot 0.2

31. května 2009 v 13:27 | Piperka
Ahoj! Tak jsem si říkala, že Edi může počkat, jelikož dneska nějak nemám náladu na to, psát jakýkoliv životopis. Včera jsem se vyčerpala na Alice, ale dneska ho snad ještě dám. Ale pro tento moment jsem se rozhodla, že potěším příznivce Kellana Lutze - viď Whitey - a proto vám sem dávám jeden z jeho novějších photoshootů. Nevím kdo ho fotil, ani z kterého je roku, ale tipla bych si 2008 nebo 2009. Je to velmi zajímavý photoshoot a Kellanovi to tam opravdu sekne! Vypadá tam skvěle;) Je to deset fotek a opravdu stojí za to se na ně podívat. Moje oblíbená je ta druhá:-D a pak ještě ta poslední:

free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host
Super ne? Také jsem se rozhodla přejít od img.enter4u.eu na imagebam.com, jelikož mám špatné zkušenosti s tím, že za nějakou dobu vyprší platnost fotek a vymažou se z databáze, není tomu tak vždy, ale občas se to stává... Také přemýšlím, že bych udělala gallerku, aby v tom tady nebyl takový zmatek, ale ještě nevím.. také je možné - není to jisté, ale možnost tu je - že se tu příští týden mězi normálními články objeví nějaké rozcestníky, abych to tu zpřehlednila, jelikož nehodlám při rekonstrukci pozastavovat, ale upravit to tu by to chtělo... tak se zatím mějte:)

Kellan - photoshoot: Rodney Ray

3. dubna 2009 v 20:07 | Amaunet
Ahoj, tak se po delší době zase hlásím do služby. Je mi moc líto, že jsem poslední dobou nestíhala.

Všimla jsem si, že chudák Kellan u nás nemá žádný shoot, tak jsem se to rozhodla napravit.


 
 

Reklama