Kris - filmy

Welcome to the Rileys

24. března 2011 v 20:11 | Piperka
Před tím, než jsem odjela do Itálie, jsem se v sobotu koukala na jeden film. Byl to film s Kristen Stewart. Z nadpisu vám nejspíš došlo, že to byl film Welcome to the Rileys. Hodně jsem se o tenhle film zajímala, byla jsem zvědavá a tak jsem se rozhodla, že ho najdu. Dlouho se mi to nedařilo, ale nakonec přeci jen. Našla jsem ho.:D

Jako první bych chtěla říct, že mám Kristen Stewart fakt ráda. Je to skvělá herečka. Vážně skvělá. Nemám jí ráda jen a pouze kvůli roli Belly Swan, v žádném případě! Viděla jsem s ní... osm filmů, jestli dobře počítám... a teda nepočítám do toho Twilight ságu. Wow, to je dost, sem ani sama nevěděla:D No nic... a ve všech těch filmech byla skvělá, ať už byl ten film jakejkoliv... :D ale většinou byly dobrý no, aspoň co si pamatuju. V dost z nich byla dost malá... ale už tehdy byla skvělá, což se moc často nestává. S takovym talentem se člověk musí narodit, řikám to pořád. A já jí nemám ráda jen proto, jak mooooc dobrá je, ale taky proto, že nehraje jen ve filmech, které jsou takové ty 'tiskárny peněz' jestli mi rozumíte... prostě že to nejsou ty komerční velkorozpočtový filmy, který vydělávaj hrozně moc peněz... jasně, Twilight sága je taková 'tiskárna peněz':D ale stejně jí miluju, tak co? Ale... Kristen hrála v množství takových těch... 'malých' filmů... Znáte to, jako dramata a takový, v kinech moc dlouho nejsou, nejsou tak zpropagovaný, ale prostě sou dobrý... malé filmy s velkým příběhem... The Cake Eaters, The Yellow Handkerchief, Welcome to the Rileys… to jsou všechno dá se říct takové malé filmy... ale všechny jsou skvělé a mně se líbí. (cč)

Kristen Stewart: Welcome to the Rileys - official poster

8. října 2010 v 23:33 | Piperka
Cz:
Ahoj. Jak se máte? Já jsem fakt hrozně, hrozně, hrozně moc naštvaná... ne jsem víc neš naštvaná, ale nechci bejt sprostá... zaprvé jsem o tenhle článek už dvakrát přišla... a zadruhý jdem v pondělí do muzea... a máme sraz až v 10:15... což se jeví úžasně... říkala jsem si perfektní, můžu se vyspat... no a v zápětí jsem měla zjistit, že se všechno nadějný nějak podělá... vyhlídka toho, že budu moct spát do devíti, možná dýl... se rozplynula, když mi máma oznámila, že v pondělí jdem v 8 ráno k doktorce... fajn... budu sprostá... Nasrat! Já potřebuju spát... musim spát... chci spát... před půl dvanáctou se mi nějak nikdy usnout nedaří... ale prostě to potřebuju... jsem unavená, vyčerpaná... a teď tohle... budu vstávat nejpozdějc v 7, abych pak půl hodiny čekala, než mě vezme... deset minut budu vevnitř... a pak tam budu dvě hodiny bloumat páč se mi nevyplatí jet domů... fakt skvělý... a máma se ještě diví, že mě to štve... No... k věci. Objevilo se celkem dost věcí k filmu Welcome to the Rileys, ve kterém hraje Kristen Stewart, což je skvělý, protože se na tenhle film těším vážně hooodně. Jsem děsně zvědavá a nadšená... mám pro vás dva nové oficiální postery - plakáty k tomuhle filmu, tak se určitě mrkněte, jsou skvělý:)

en
Hi... How are you? I'm so so so so so angry... 'cause I lost this article twice! And... we will come to the museum on Monday... at 10:15... and my mom said to me, that I will come to doctor at 8:00 a.m... well... one they when I can sleep... and I must get up on 7 a.m... maybe earlier... and I hate it!! I need to sleep... I'm so tired all the time, I really need it! And when I would sleep... I can't... that will kill me... no... I will kill my self... I need it.... i just need to sleep... i... I don't know... I'm angry... Well... I have for you again something about Welcome to the Rileys, where plays Kristen Stewart :D But I really like it, 'cause I'm so excited and interested... I'm nosy to this movie... I have for you two new official posters, really nice... I belive, that it will be good movie:)

imagebam.com imagebam.com
sources: cullenboysanonymous.com & twilight-central.com

Kristen Stewart: The Yellow Handkerchief

14. srpna 2010 v 19:11 | Piperka
Cz:
Ahoj lidi, jak se máte? Já se mám fajn... Byla jsem s mamkou na bowlingu, což bylo super, baví mě to, je to sranda:D Sice mi to jde jak psovi pastva... ale občas se do nějaký tý kuželky trefim:D dneska to náhodou i celkem šlo, měla jsem i nějakej ten strike... víc jak jeden:D Mám nový boty a klobouk, což je taky super, no jinak nic moc zvláštního:D
Včera jsem shlédla jeden film, ve kterém hraje Kristen Stewart. Jmenuje se The Yellow Handkerchief (Žlutý kapesník), což teda pochopíte proč, když si ten film pustíte. A mě se hrozně líbil:) vážně jo... je to takový ten typ filmu, odehrávající se na nějaké cestě... tentokrát je to cesta, kterou absolvují tři lidé. Hlavní postava, Brett Hanson, kterého hraje William Hurt... ten byl posledních šest let ve vězení a teď, když ho pustili přemýšlí, jestli se má vrátit zpět domů ke své ženě nebo ne. Domnívá se totiž, že ho musí nenávidět, ale on jí stále miluje a tak se nechce vzdát naděje, že tomu tak není... během filmu vzpomíná na to, jak se seznámili, jak se vzali a proč se dostal do vězení - takže celkem dost flashbacků... no shodou okolností se setká s Martine (Kristen), která je také na cestě a s Gordym (Eddie Redmayne), který jí nabídl, že jí sveze... nabídnou to samé i Brettovi... a postupem času se dozví, co je skutečně zač a on jim pak vypráví, jak to bylo s jeho ženou May (Maria Bello). No jak to dopadne vám říkat nebudu, jen snad tolik, že je to vážně pěkný film, mě se moc líbil... mám ho tedy tady pro vás, je nahraný na megavideu. Upozorňuju, že já jsem ho tam nedala, takže neporušuju žádná autorská práva... stejně už tam je, já za to nemůžu. Nemám ho stažený ani nic podobného... takže tak... pouze anglicky, bez titulek, omlouvám se... kdybyste snad někdo věděl o nějaké verzi s titulkami, prosím, řekněte mi když tak o ní, budu vám moc vděčná...:

en
Hi guys, how are you? I'm fine... I was with my mom at bowling and it was great..:) I don't play very good but... it was fun and that's the important thing... Well... I saw yesterday very interesting and very good movie where plays Kristen Stewart. It's The Yellow Hankerchief and I love it...:) I really like it... she is brilliant here, of course... it's 'on the round' movie and I like this type of movies... the main role plays William Hurt... his character's name is Brett Hanson and the main story line is about him... he was in the prison for six years... and he don't know that he can return at home... to his wife 'cause he think, that she hates him... and Martine (Kristen) and Gordy (Eddie Redmayne) want to help him, so they said that they will ride with him to his town... and for the time... they will know, who he really is and his past... so... I have for you full movie... in english, without subtitles, I'm sorry... if someone know where I can found version with czech subtitles, please, tell me...:

The Cake Eaters

4. prosince 2009 v 21:30 | Piperka
Ahoj. Tak první várka cukroví dopečena, ještě nám toho zbejvá... no hodně... Ale to je vedlejší...:-D Vanilkový rohlíčky dělá táta a na vosí hnízda budeme dělat vaječňák, takže to až pozdějc no... a dva druhy sme upekli, což nám dělá ještě další tři nebo dva a tím to hasne... O víkendu budu pravděpodobně doma, takže budu mít čas pracovat na blogu a zítra, pokud všechno vyjde tak jak má, vyměníme se Sius zase designy:-) doufám... poslední dobou mi z toho PS trochu hrabe, jak to blbne... no tentokrát se pokusím o něco světlého;-) A tentokrát to tedy bude párový dess, jako dvě osoby, ne děj;-)

No ale k věci. Jak jsem říkala, chci vám sem dneska dát popis jednoho filmu. Hrozně mě naštvalo, když jsem se jak idiot učila odvyprávět to anglicky a pak na to zapomněl... a bylo mi líto, když už jsem to jednou napsala, jen tak to vyhodit. A kromě toho, že si to stále pamatuju anglicky, tak se mi to hodí... protože jsem měla připravený popis filmu The Cake Eaters, který jsem viděla poměrně nedávno a ve kterém hrála hlavní roli Kristen Stewart a dovolím si tvrdit, že je to její nejlépe zahraná role, byla úžasná... ale teď už přejdu k popisu...:


Název: The Cake Eaters // českým překladem by bylo asi něco jako "Pojídači koláčů", ale v ČR tento film nevyšel, zatím, takže není nutné to řešit.
Režie: Mary Stuart Masterson
Scénář: Joyce Bartok
Žánr: Drama | Romance
Obsazení: Kristen Stewart [Georgia Kaminski], Aaron Stanford [Beagle], Bruce Dern [Easy], Elizabeth Ashley [Marg], Joyce Bartok [Guy] a další....

Tenhle popis bude napsát podle mě, nebudu kopírovat žádné popisy nebo tak z toho důvodu, že jsem sama tenhle film viděla. A tím pádem tam můžete čekat i určité moje pocity nebo názory...

Popis:
Když se řekne, že je film žánrem romance, může si někdo představit ten tak velmi obvyklý typ filmů... Romantický film, romantická komedie... ale není tomu tak. U The Cake Eaters rozhodně ne.
V celém filmu se vlastně odehrávají tři odlišné příběhy, jeden hlavní a dva vedlejší, ale všechny se točí kolem tří mužů z rodiny Kimbroughových. A celý film se odehrává v jednom malém městě na americkém venkově. První z těch dvou vedlejších příběhů je o otci rodiny jménem Easy Kimbrough, který je místním řezníkem a už mnoho let má vztah se ženou jménem Marg, přestože jeho žena zemřela teprve nedávno. Druhým z vedlejších příběhů je o starším ze dvou synů Easyho, jménem Guy, který je hudebník a posledních pár let žil v New Yorku. Jeho příběh se točí okolo jeho bývalé snoubenky Stephenie a zároveň kolem toho, jak mu jeho bratr vyčítá, že tu nebyl, když jejich matka zemřela. A tímto se dostávám k té třetí nejdůležitější dějové linii, která je o mladším synovi Easyho, jménem Dwight 'Beagle' Kimbrought. Na tento příběh je tam dáván největší důraz, je to ten hlavní a některým lidem, co jsem tak četla, dost vadilo, že z něj odbíhali k těm ostatním... což mě do určité míry možná také trochu.
zbytek popisu je v celém článku

Prokletí domu slunečnic na stáncích...

15. února 2009 v 16:49 | Piperka
Ahoj, ahoj, ahoj... dnes jsem zjistila, že jsem se pokoušela stáhnout si film Prokletí domu slunečnic z internetu naprosto zbytečně! Pokud se mi podaří sehnat 49 Kč může být můj.
Horor, ve kterém si Kristen Stewart zahrála hlavní roli, je nyní k dostání na novinových stáncích. Dvd vydaly noviny Blesk a předpokládám, že ho ještě nevyprodali. Naštěstí si to člověk může koupit bez těch novin:-D Hned zítra se po něm podívám. Jak jsem říkala, za 49 Kč může být váš...:-)

Zdroj informace>>©

Já osobně horory moc nemusím, spíš naopak, ale chtěla bych to vidět, kvůli Kris. Podle traileru se na to nedokážu dívat moc dlouho:-D Ale stejně...

Aktualizace k 16.2.2009>>Kdybyste si to někdo nechtěl kupovat, tak je tady film na internetu v trochu horší kvalitě, ale je dobrá na to, že je to v méně kvalitním formátu... teda viděla jsem první dvě minuty, nehodlám se na to koukat sama... já už jsem si ten film koupila na dvd....

Adventureland

10. února 2009 v 19:53 | Piperka
Ahoj, dneska jsem se rozhodla napsat článek o asi nejnovějším filmu Kristen Stewart s názvem Adventureland. Tento film ještě neměl premiéru ani v USA, je chystaná na 27.března 2009 a nejsem si jistá, jestli bude u nás vůbec v kinech. Možná ano, ale nic o tom nevím... No tak samozřejmě nesmím porušit tradici, kterou jsem sama zavedla:-D

Název: Adventureland//do češtiny se to nepřekládá
Žánr: Komedie
Režie: Greg Mottola
Scénář: Greg Mottola
Hrají: Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Martin Starr, Bill Hader,
Kristen Wiig, Margarita Levieva, Ryan Reynolds a další...

Obsah:
(klik na celý článek)

In Land of Women//Na Území Žen...

27. ledna 2009 v 18:16 | Piperka
Ahoj, rozhodla jsem se, že dneska napíšu něco víc o Kristen Stewart, životopis jsem už napsala, tak sem přidávám informace o jednom filmu, ve kterém Kristen hrála, dá se říct hlavní roli:-) Já osobně, jsem tento film neviděla, ale chtěla bych, snad to někde seženu:-D Ten film se jmenuje In Land of Women//Na území žen.


Název: In Land of Women//Na území žen
Žánr: Romantický s největší pravděpodobností...
Režie: Jonathan Kasdan
Scénář: Jonathan Kasdan
Hrají: Adam Brody, Meg Ryan, Kristen Stewart, Makenzie Vega, Olympia Dukakis, Ginnifer Goodwin, Lindsay Sloane, Clark Gregg a další...

Obsah:
(klik na celý článek↓)
 
 

Reklama