Kristen & Robert

Robert Pattinson & Kristen Stewart - Interview from 'Twilight' Paris Photocall 2008

14. července 2011 v 22:02 | Piper.
Tohle to je. To video, které mě donutilo přemýšlet. Nikdy dřív jsem ho neviděla. Opravdu. Tři roky Twiligh... skoro... a tohle video jsem neviděla. Dva a půl roku tohohle blogu a já tohle video nikdy neviděla. Je to naprosto dokonalý, boží, pěkný, milý a vtipný video z Paříže, kde byli Kristen a Robert na photocallu aby propagovali Twilight... a to v roce 2008. Dneska jsem na to náhodou narazila... a už jsem to viděla... já nevím... možná šestkrát?:D Mohla bych to sledovat furt dokola. Vážně to musíte taky vidět. Miluju to. V celém článku jsem vám to přeložila a taky jsem našla přepsané otázky a odpovědi v angličtině. Zvládla bych to teda i sama, ale proč bych toho nevyužila, že...:D Robovi to tam až překvapivě celkem seklo...:D Kris vypadala úžasně, ty šaty sou perfektní... a já nevím.. působí na mě tak v pohodě... je to zkrátka skvělý video...:

This is it. This is the video which forced me to think. I have never seen this video before. Really. Three years of Twilight saga... almost... and I didn't see this video. Two years and half of this blog... and I didn't see this video. This absolutely perfect, cute, nice and funny video from Kristen's and Robert's visit in Paris, from photocall of Twilight.You really have to see this interview. I found it today... and I saw it... maybe for six times? I could watch it again. I love it! And in the whole article I translate it to Czech and are there re-write questions and answers in english... Rob looked good, Kris awesome and they were... I don't know... normal, like great friends, it was fun...:

RobSten & paparazzi photos from Montreal

17. srpna 2010 v 20:55 | Piperka
Cz:
Ahoj. Já opravdu nemám ráda paparazzi fotky... myslím, že je to šílený, stupidní, debilní, na obtíž... a našla bych mnohem víc slov a mnohem horších... Mohli jste si všimnout, že nezveřejňuju paparazzi fotky... nebo jen hodně málo, když se mi třeba hodně líbí nebo tak... ale tohle jsem sem prostě dát musela... a myslím, že se na mě zlobit nebudete;) Hrozně moc děkuju Adelle za odkaz na tyto fotky:) Už jsem je uložila ráno, ale k přidání jsem se bohužel dostala až teď. Mám jich jen deset, ale to důležité tam je:D Jsou v hodně špatné kvalitě... a četla jsem komentáře typu, že je to zfalšovaný, že to není pravý (větší vulgarity), že tu něco smrdí a tak... nicméně... mám pro vás fotky z Monstrealu, kde Kristen Stewart točí svůj nejnovější film... a na fotkách je ona a Robert Pattinson, který jí jel na natáčení navštívit. Už tento samotný fakt o něčem vypovídá... a já samozřejmě nemůžu vědět, jestli tohle není padělaný... ale podle mě ne... to, že je to špatná kvalita nic neznamená. Na třech fotkách, které najdete v celém článku... se totiž Rob a Kris líbají... ale jako doopravdy, tentokrát skutečně... a je to poznat... není to zas tak hrozně špatná kvalita:D a hlavně jde i o zbytek těch fotek, na kterých už je zřetelné, že jsou to skutečně oni... Je vidět, že je to focenu v noci a k tomu z velké vzdálenosti... pravděpodobně velký objektiv přiblížený nadoraz... a tyhle tři fotky jsou nejhorší... ale to kvůli nedostatku světla... každopádně... jsou spolu... Já jsem to věděla celou dobu...:D byla jsem o tom přesvědčená, takže zase takové překvapení to pro mě nebylo, ale je to takový hezký pocit to konečně vidět na vlastní oči na fotkách... že je to dokázaný... doteď jsem si to jen myslela... ale teď mi ty fotky říkají, že jsem měla pravdu... a že jsou spolu:) No... fanynky Roba pláčou, fanoušci RobSten jásají...:D a já se potěšeně usmívám, protože nejsem zarytý fanoušek ani jednoho, ale stejně mě to těší:) Tak tady jsou...:

en
Hi. I don't like paparazzi photos... I think, that it's crazy, stupid and... more. I've never post much paparazzi photos... just a little, sometimes... I don't like it, really. But this... I really must put here! Thank you so so so much Adelle for link to these photos... I saved just ten, but the important is here... well... it's really, really bad quality. I saw some comments, that it's bulshit, and... that it's not real, that it's fake... something sucks here... anyway... I have for you photos from Montreal where Kristen Stewart is filming her new movie... and with Robert Pattinson, who is there too, 'cause he came to visit her in Montreal... and... on three photos... they're kissing... really... that's real kiss, It's true... ok, of course I can't know that this is a fake but I think it's not. So... RobSten is reality... they are together... I thought that all the time. Photos where they're kissing each other are in really really bad quality... other photos too but this three photos are really bad... it's so zoomed... or how I can say that:D It is shot from a big afar... we can see that... It's cool, isn't it? I knew it... it's not surprise to me... but it's nice to see that really... you know... it was just my meaning, but now... three photos are sayin' to me that I was right... great, I'm so happy for the fackt that they're together...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Robert Pattinson & Kristen Stewart leaving Budapest together...

12. dubna 2010 v 18:27 | Piperka
Cz:
Budu mít Dread... to je film, mimochodem :D Díky, Ann, už jsem na něj zvědavá :) Zrovna si ho stahuju... tak uvidíme... až ho shlédnu, tak vám sem hodím možná menší report... kratší recenzi, nebo tak... pokud bude teda tahle verze fungovat, už jsem si stahla jednu, která nešla, tak mě to trochu naštvalo, jelikož mi to seká počítač vždycky, když stahuju něco většího a teď musím dvakrát :D no nic... snad se mi podaří najít i titulky... :) Alee.. co jsem to... jo už vím... víte, já nemám ráda takové ty paparazzi fotky, bulvární články a časopisy... kdo s kým kdy jak a proč... ovšem občas si tu a tam najdu nějakou tu věcičku o Robsten... a momentálně převládaly spekulace o tom, že Kristen Stewart odjela do Budapešti oslavit svoje narozeniny... a bulvár je samozřejmě okamžitě plný toho, jaká je to náhoda, že zrovna v tu dobu tam točí Robert Pattinson svůj nový film Bel Ami... upřímně jsem tomu, že tam fakt je nevěřila... a i kdyby tam vážně byla, tak ty povídačky o zasnoubení... ukažte mi prsten a já vám uvěřím... no nic...:D Každopádně se ale dnes objevilo video, které vyvrací moje domněnky o tom, že jedna z fotek byla fotomontáží... je to video z letiště v Budapešti a je tam zřetelně vidět jak Kristen tak Robert, kteří společně míří na letadlo zpět do L.A. nebo kam... Tak fanoušci Robsten radujte se, další skvělý drb, dokonce i podložený :D tak vám sem dávám video a opět opakuju, že já to říkám od začátku... :D

en
I will have the movie Dread:) Thanx Ann, I'm very nosy... I download it now... :D so I hope, that will be fine, this verzion... I download one bad... it made me a little angry :D but not very much... so... well... what I wanted to say... oh, yes... I don't like paparazzi things, popular newspapers... bulvar, for example like In Touch or something... but this video is... something which confirms, that Kristen Stewart was in Budapest, where Robert Pattinson filmed his new movie called Bel Ami and confirms that they leaved Budapest together... I don't know, what I can think about that... I said all of the time, that they are together... :D And speculation about this... I didn't belive that Kristen really was in Budapest, but here is the video... and its great, isn't it?

Robert & Kristen: They caught them kissing!

25. srpna 2009 v 23:43 | Piperka
Ahoj! No tak v prvé řadě bych chtěla říct, že tohle v žádném případě neschvaluju jo.. já jen, kdyby jste si náhodou mysleli, že jo... jsou děsní, že je takhle špehujou... ale bylo to pro dobrou věc! Pro klidné spaní fanoušků! Na internetu se totiž objevilo video, které jsem našla na fallenblog.blog.cz a byla bych ráda, kdybyste kopírovali pouze s tímto zdrojem, a které zároveň není moc kvalitní... ale když se člověk soustředí... je to prostě jasné... ani se nemusíte soustředit... je to vidět, i když blbě... ale je to jasný! Pak, že jsou jen přátelé! To tak! Tohle video bylo pořízeno na večeří herců v Blue Water Cafe ve Vancouveru, koho by to zajímalo... a kdo na něm je? No kdo jiný, než Kristen a Robert! Jen přátelé! Chá! Just friends! Chá! No nic... přestanu s těmahle výlevama... tady je to video...:

Jinak... zítra ráno pravděpodobně jedeme s rodičema na golf... jako kdyby to ten tejden nestačilo... a vrátím se tak kolem druhý... no a kolem třetí zase odcházím, máme sraz s Whit a půjdeme asi nakupovat;-) takže písnu večer a taky konečně oběhnu všechna SB... poslední dobou vůbec nestíhám! Omlouvám se moc!

Kristen Stewart & Robert Pattinson at Lunch 08/08/2009

9. srpna 2009 v 19:33 | Piperka
Tere! Teda lidi, nevěřili byste, jak mě je zle:-D ne, neni to tak hrozný... ale co je hrozný, je to, jak blbě se píše na počítači v leže:-D No tak co... já to zvládnu...:-D
Každopádně mám pro vás další várku fotek! Ach, ti slizcí paparazzi, jak my je máme rádi, že?:-D Ne... já je moc ráda nemám.. jasně, máme tyhle úžasné fotky, ale chudáci herci! Já vím, že se ti fotografové taky musí něčím živit... ale na úkor celebrit... je to děs... musí to bejt fakt hrozný... ale o tom teď nemluvím... mám pro vás sedm fotek Kristen Stewart a Roberta Pattinsona, kteří byli společně s Marcusem Fosterem [ať už je to kdo chce:-D] v restauraci PaliHouse včera 8. srpna 2009. Je super vidět ty dva spolu, i když stále není jasné, jak to je... podle informací přijeli samostatně, najedli se a odjeli zase sami. Ale tedy co ti paparazzi neudělají, aby dostali fotky... tohle musí být focené z nějaké střechy nebo tak:-D Někde jsem snad zahlédla, že za to, aby je tam pustili museli zaplatit 500$... že jim to za to stojí... No... každopádně to oběma moc slušelo... a stejně si myslím, že by se konečně už mohli přiznat... těch fotek je jen sedm ale jsou skvělé... a všechny jsou v celém článku...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Magazine OK! a nej upíří pár...

9. března 2009 v 15:03 | Piperka
Ahoj, dneska se ke mě dostala informace, že OK! magazine zveřejnil žebříček jejich nejoblíbenějších upířích dvojic a Bella Swan(Kristen Stewart) a Edward Cullen(Robert Pattinson) se umístili "až" na 3. místě.
První místo získal pár Sookie Stackhouse (Anna Paquin) a Bill Compton (Stephen Moyer), druhé místo vyfoukli Kris a Robertovi, Angel(David Boreanaz♥) a Buffy(Sarah Michelle Gellar) ze seriálu Buffy, přemožitelka upírů.
Zdroj informace>>http://
Já osobně jsem čekala, že David a Sarah budou o příšku výš, než Kris a Robert, i když bych jim přála, aby vyhráli právě oni, ale že bude ještě někdo před Buffy, to jsem si nemyslela... :-D
Zbytek žebříčku si můžete přečíst tady

Kristen Stewart and Robert Pattinson - nejlepší přátelé...

29. ledna 2009 v 20:37 | Piperka
Tak jsem trochu pátrala a snažila se najít nějaké informace o tom, jak to mezi Robertem a Kristen doopravdy je, a konečně jsem došla k závěru, že jsou opravdu jen přátelé.
Ami říkala, že Robertovi se Kristen líbí, ale že ho odmítla, kvůli svému příteli, se kterým je už 4 ROKY. Přesto jsou ale stále skvělí přátelé, Robert o Kris mluví snad v každém rozhovoru a dokonce snad může za to, že Robert přijal roli Edwarda Cullena.
Z jednoho zdroje jsem zjistila, že Robert chtěl údajně roli Edwarda Cullena odmítnout až do doby, než si zkusil s Kristen část zahrát a změnil názor. Skvěle mezi nimi zapracovala chemie a vytvořili dokonalý, ovšem pouze filmový, pár.
(klik na celý článek)

Robert a Kristen...chodí spolu?

24. ledna 2009 v 14:30 | Piperka
Ahoj, našla jsem určité informace o tom, že Robert Pattinson a Kristen Stewart spolu chodí i v reálném životě. Nevím ale před jakou dobou spolu začali chodit, je-li to vůbec pravda.
Nemám moc ráda takovéhle nepodložené zprávy, ale režisérka filmu Twilight, Catherine Hardwicke tuto informaci né přímo potvrdila, ale nezapřela jí.
,,Od prvního okamžiku kdy se potkali jsme mohli cítit mezi nimi magnet a sexuální napětí," říká. "Toto je nezbytná součást aby to pak dobře vypadalo na obrazovkách," dodává také.
V některých rozhovorech ovšem Robert a Kristen tvrdí opak, prý jsou pouze přátelé...
Jsou to rozporuplné informace, ráda bych věděla, jak to s nimy doopravdy je. Myslím, že by jim to spolu ale vážně slušelo, stejně jako i ve filmu.
(klik na celý článek)
 
 

Reklama