Michael Sheen

Michael Sheen: Midnight in Paris Official trailer

30. března 2011 v 21:28 | Piperka

Ahoj všichni, dneska je mi fakt blbě... no teď už je to lepší, ale bylo mi zle... no včera mi bylo ještě hůř, myslela jsem, že snad natáhnu brka, ale přežila jsem... a bude to dobrý, snad už zejtra doufam, určitě no... Štve mě to, narušuje mi to hubnoucí plán...:D a taky mi ho teda narušuje trochu ta půlka knoppersky, co jsem dneska snědla, ale detail... musim si zkusit věřit:D Každopádně ukládám nějaké fotky Kellana, ale dneska už to asi nestihnu, tak mám pro vás alespoň jeden trailer... je to trailer na film jménem Midnight in Paris, tedy Půnoc v Paříži, ve kterém hraje Oven Wilson, Rachel McAdams a Marion Cotillard... všechny tyhle tři mám fakt ráda, hlavně Marion:) je úžasná, jedna z mých nejoblíbenějších hereček... každopádně důvodem, proč vám to sem dávám je to, že v tom filmu hraje Michael Sheen. Který mimochodem chodí - nebo ještě nedávno chodil - právě s Rachel McAdams, no nic... v tom traileru je celkem dost, poměrně... a vypadá to zajímavě... no bude to komedie, nejspíš romantická, těžko říct, no každopádně se na to budu chtít podívat...:


Hi everyone, I'm sick, really... today... it's better but yesterday I almost died...:D no, I'm fine, it's going to be better, I'm sure. How are you? I'm saving some photos of Kellan Lutz, but I'm not sure if I have got too much time, so now, I'll post you trailer to one movie. It's movie with Oven Wilson, Rachel McAdams and Marion Cotillard. All of them I really like, Marion is one of my favorite actresses, but it's not reason, why I'm here now. Well, Michael Sheen, Aro from the Twilight saga plays there too... I like this trailer, I think it should be a good movie... or fine movie, it's comedy, or romantic comedy so... hard to say but I wanna see that...:

Michael Sheen: TRON: Legacy - movie clip "Sam meets Castor"

10. prosince 2010 v 17:40 | Piperka
Cz:
Ahoj, jak se máte? Já celkem fajn, ale mám hrozně práce, vážně... Dnešek byl fakt příšernej... totálně jsem podělala test z chemie a to neni dobrý... ale, bude to v pohodě, mám tam celkem dobrý známky zatím, tak uvidím... no... od neděle večer do středy jsem byla nemocná, to je ten pravý důvod, proč jsem nic nepřidala... včera už jsem sice oficiálně zdravá byla, ale neměla jsem čas... protože ve čtvrtek mám francouzštinu, domů přijdu před pátou a většinou se musim učit na pátek, nebo dělat úkoly a pak už nemám náladu nebo se sem už nedostanu, každopádně včerejšek byl obzvlášť hektickej...  no... Dneska mám pro vás ale celkem dost článků v rozepsanejch, no uvidím, kolik toho stihnu, asi nebudu psát moc dlouhý popisky... sice už jsem měla trochu absťák, jak jsem nemluvila tejden anglicky:D ale ubírá to čas a já toho chci stihnout co nejvíc, protože o víkendu chci máknout konečně na tý rekonstrukci a taky asi nebudu mít tolik času, kolik bych si přála... Tak jako první článek mám pro vás pro změnu video... Když jsem byla jednou v kině s mamkou na nějakém filmu - už si nevzpomínám na jakém - viděla jsem jeden trailer... a málem chcípla smíchy:D Protože šlo o trailer na film TRON: Legacy, ve kterém hraje Michael Sheen... :D A to se fakt nedá... vypadá tam vážně... snažím se najít to správné slovo... vypadá tam... fakt příšerně, já umírám!!:D - ne... vypadá tam vážně... zajímavě, to je pěkný slovo, zajímavě... no... ne to úplně největší a moc ho to nevystihuje, ale je pěkný:D Vypadá prostě jak magor... No, mám pro vás klip z tohohle filmu ze scény, kde hlavní postava, Sam, potká Castora, což je právě Michael Sheen... no nemám naprosto zdání, o čem ten film je, každopádně se koukněte, fakt to stojí za to...:

en
Hi, how are you? I'm fine, just so much work, really... Today it was... really bad... I think I didn't pass exam from chemistry... and that's not very good... but I will be fine. Well, I was ill, from Sunday to Wednesday, so that's the reason, why I didn't post anything... and I'm sorry about that... I'm still a little sick, but that will be better... I have for you today something really interesting... when I was in the cinema on... one movie, I'm not sure what movie... I saw trailer to one another movie... and I almost died from laugh... because it was trailer to the movie TRON: Legacy where plays Michael Sheen... and... he looks there really... I'm trying to find a good word... he looks... ridiculous... I can't help myself... he looks... really... interesting... that's nice word, interesting... not the best word, but nice... great:D Well... I have no idea what about is this movie... I just know, that Michael's character has got weird name... Castor... and has weird look...:D Well.. I have for you official clip from this movie and... I think... it's really funny see him when he looks like that... I just... just look please, I can't say to you nothing more about this...:D

source: twifans.com

Michael Sheen: On Halloween party with daughter Lily Mo

2. listopadu 2010 v 19:39 | Piperka
Cz:
Ahoj, jak se máte? Dneska je 2. listopadu, což je vážně podstatný den... alespoň pro mě... a pro pár lidí které znám, ale myslím, že už to my mladší tak neberem, ale nevím... dneska jsou Dušičky, památka zesnulých... a já osobně mám takovej blbej pocit, když mám zrovna 2. listopadu tak dobrou náladu :D ale zločin to snad není... prostě vzpomínám na lidi, co zemřeli... i když těch vzpomínek moc není... třeba na babičku a oba dědy... ale přece jen... vždycky přemýšlím, jací asi byli... a mám z toho pak parádní depresi... já sice nevěřím v boha... ale věřím v to, že po smrti prostě neni konec... a třeba na nás pořád dávají pozor, co my víme... No... už to zase začíná... nic nic... zpět k Halloweenu :D Fakt je to sranda... já k Halloweenu asi nebudu mít nikdy takovej vztah jako Američani, angličani... a nebo Irové, kteří to prý vymysleli... ale řeknu vám, že jako ukládat ty fotky z Halloweenskej večírků, kde byli herci z Twilight... u toho se jeden fakt nasměje :D No nic... mám pro vás jako první fotky Michaela Sheena z Halloweenské party, kde byl se svou dcerou, Lily Mo... a můžete tam vidět i jeho bývalou ženu, Kate Beckinsale... pravděpodobně spolu mají dobrej vztah, to je fajn, i kvůli tý holce... no vypadal zajímavě...:D prostě vtipně... jsou tři typy lidí v halloweenskejch kostýmech... buď vypadaj děsivě (což ne moc často), jako magoři (dost často:D), vtipně a nebo naprosto skvěle...no a Michael je ten třetí případ no... tak tady to je...:

en
Hi! How are you? Today is November 2... important day for me... but... it couldn't be important for you so... I will not write about that... I just wanna say, that it's important to me... Well... Twilight stars celebrated Halloween and it looks like it was fun... I have for you just photos today... I'm not sure, how much articles I will write, I don't have much time... well... first one are photos of Michael Sheen which was on Halloween party with his daughter Lily Mo... and you can see there his ex-wife Kate Beckinsale... Michael looks... interesting:D Really... he looks... funny... I must say it... every one in Halloween costume looks funny or scary or nice or crazy... and Michael looks... funny... here it is...:

ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload
source: eclipsemovie.org & twifans.com

Michael Sheen dnes na ČT1

20. března 2010 v 21:49 | Piperka
cz
Ahoj. Tak přeci jen se dneska zmůžu alespoň na něco. Koukala jsem se na přehled pořadů na ČT1 a zjistila jsem, že dávají druhý díl hororové serie, ve které hraje Michael Sheen - představitel Ara ve filmech Twilight ságy. Minulý týden pravděpodobně dávali první díl, ale to jsem byla pryč, tak se omlouvám, že jsem vás neinformovala. Chci to tedy dnes napravit. Nevím, jak velkou roli tam Micheal má. Asi se ani nebudu koukat, přestože brácha říkal, že je to i celkem sranda na to, že to má být horor :D ale on viděl jenom první díl. Chci si ten první někdy stáhnout, ale když to dávají takhle pozdě, nebudu se moc koukat. Takže oficiálně...:

Dnes 20. března 2010 ve 23:10 dávají na ČT1 film Underworld: Evolution, druhý díl ze serie hororů Underworld, ve kterém hraje Michael Sheen.

En

Today, March 20, 2010 is on TV station ČT1 in 23:10 movie called Underworld: Evolution, where plays Michael Sheen.

Michael Sheen: Interview with Reelz Channel about Alice in Wonderland

7. března 2010 v 19:58 | Piperka
Ahoj. Mám pro vás jednu starší věc... teda těch bude spoustu, když jsem tu minulý týden nebyla, ale nevadí... mám pro vás pěkně prosím něco, co se týká filmu Alice in Wonderland - Alenka v Říši Divů, která měla u nás premiéru 4. března 2010 a na kterou se já neskutečně těším, až jí uvidím, a to kvůli Johnny Deppovi, ale o toho tady teď fakt nejde. Možná víte, že Michael Sheen si v Alence loupnul roli Bílého Králíka... tedy ne tak docela. White Rabbit je animovaná postava, ale Michael ho namluvil. Četla jsem teda ale na Alenku dost hnusnou recenzi, ale já si to zkazit nenechám... Tim Burton je skvělej režisér, ať si říká, kdo chce co chce... no nic... mám pro vás tedy rozhovor pro Reelz Channel s Michaelem Sheenem o spolupráci s režisérem a práci na Alence v říši divů a tak no... Ještě je tam i společně s Michaelem ten, co mluví dvojčata Tydlidýn a Tydlidum... Plus mám pro vás ještě dva trailery na Alenku, nejsem si jistá, ale mám podle zvuku pocit, že v trailerech mluví právě Michael, alespoň v tom prvním, ale nevím...:

Hi... I have for you one older thing... I think... it's for, five days... so that's not important... So... Alice in Wonderland is the movie directed by Tim Burtom, which has premiere in the Czech Republic on March 4, 2010... So like you maybe know, Michael Sheen, who plays in the Twilight saga: New Moon Aro Volturi, "plays" in this movide the White Rabbit... ok, actually, he only speeks him... dubs him... so I have for you interview with Michael Sheen for Reelz Channel, about how they worked with Tim Burton... and it's interview with man, who dubs the twins Tweedledee and Tweedledum... Michael talks about the movie, about cooperation with the director... so... I have for you two trailers too... I'm not sure, but I think, that in these trailer speeks Michael... especially in the first one...:

Happy Birthday Michael Sheen!

5. února 2010 v 19:19 | Piperka

CZ: Ahoj všichni! Hrozně se omlouvám, že jsem včera nic nepřidala, dneska se to pokusím trochu dohnat v ušetřeném čase... mám něco v rozepsaných a hlavně mám dneska dobrou náladu, takže to snad půjde rychle, když se nebudu ničím rozptylovat. Našla jsem a zamilovala se do jedné písničky. Znala jsem jí už dřív, ale nikdy před tím mě tak nedostala... ale teď jí miluju... naprosto mě pohltila. Jediná písnička od jakékoliv metalové skupiny, která se mi líbí... ale vážně jsem se do ní zamilovala. Můžete si jí poslechnout nahoře nad textem... Znovu jsem jí objevila díky kvízu tady, za který jsem mimochodem dostala i diplom :D Každopádně přejdu k věci... mám toho hodně v plánu a chci stihnout alespoň tak čtvrtinu :D Pod článkem je ještě jedna pro mě celkem důležitá anketa. Chtěla bych vědět, co si myslíte o těch anglických aktualizacích... mám s nima pokračovat, nebo ne?

Ale... Hlavní je dneska Michael Sheen představitel Ara Volturi! Dnes 5. února 2010 totiž slaví své 41. narozeniny! A já tu píšu proto, že mu chci popřát všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, spokojenosti a všeho možného. Mám ho ráda, je to celkem sympaťák, přestože v New Moon je to trochu pošuk :D dá se říct. Ara jsem si vždycky představovala naprosto jinak, ale zahrál ho skvěle :) Takže doufám, že své 41. narozeniny pořádně oslavil, nebo ještě oslaví! Je důležité slavit každé narozeniny! I když máma říká, že na těch jejích už fakt neni co slavit..:D Má je shodou okolností zítra... no nic... tak já přejdu už k dalšímu článku... Všechno nejlepší ještě jednou Michaele!

EN: Hi! How are you? My mood is today great, I don't know why... but it's a fact...:D I found tomorrow? Or before tomorrow one song, which I like before... I don't know... some months ago... But now I found again and I love it! Really! I have never loved this song... I liked it but I didn't love it... but now... It's the single metal son which I like... :d You can listen it up, over the text :D But...
Today, February 5, 2010 has Michael Sheen, who plays in The Twilight Saga, character named Aro Volturi, 41thbirhday, so I must say today Happy Birthday Michael! I wish him good luck, health, satisfaction and many new film opportunities and more and more... so happy birthday and happy new year of your life Michael... we like you!

P.S.: I have for you one poll... is important to me... because... I need know your opinion about my english actuals... I must know If I have to continue with this...
 
 

Reklama